19.00 Andrea Chénier – SND, Hviezdoslavovo nám. 1
19.00 Štvrtá sestra – DPOH, Laurinská 21
19.00 Sekretárky – Malá scéna, Dostojevského rad 7
19.00 Rodinné príbehy – Štúdio 12, Pribinova 1
19.00 Klietka bláznov – Nová scéna, Kollárovo nám. 20
19.00 Obchod na Korze – Astorka, Nám. SNP 33
19.30 English Is Easy, Csaba Is Dead – GUnaGU, Františkánske nám. 7
20.00 Dno – Stoka, Pribinova 1
KINÁ
Statočný zlodej – FK IC.SK, 16.30
Rýchly bežec – FK IC.SK, 17.15
Erasmus alebo Priatelia po španielsky – FK IC.SK, 17.45, 20.00
Ľúbi ma, neľúbi ma – FK IC.SK, 18.30
Sud prachu – FK IC.SK, 18.45
Amores Perros: Láska je kurva – FK IC.SK, 20.15
Hollywood Ending – FK IC.SK, 20.30; Palace Aupark, 16.55, 21.05
Rok diabla – FK IC.SK, 21.00
Virtuálny svet – Orange IMAX, 11.55, 19.20
3D mánia – Orange IMAX, 13.00, 20.25
Leví kráľ – Orange IMAX, 14.05, 15.50, 17.35
T-Rex – Orange IMAX, 21.30
Chyť ma, ak to dokážeš – Istropolis, 17.00, 20.00; Palace Aupark, 15.45, 18.30, 21.15; Polus, 14.20, 17.00, 19.40, 22.20
Dva týždne na zaľúbenie – Istropolis, 17.15, 20.45; Tatra, 16.30, 18.30, 20.30; Palace Aupark, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20; Polus, 14.15, 16.20, 18.30, 20.40
Národná bezpečnosť: Policajti na baterky – Istropolis, 15.30, 19.00; Polus, 20.30, 22.30
Baby to chcú tiež – Istropolis Artkino, 18.00, 20.15; Múzeum, 17.30, 20.00; Palace Aupark, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15; Polus, 15.00, 17.05, 19.00, 21.00
Princezná a bojovník – Kino Café, 16.00, 18.00
Zem nikoho – Mladosť, 18.00
Kruh – Hviezda, 16.00, 20.30; Palace Aupark, 15.10, 17.30, 19.50, 22.10; Polus, 15.45, 18.05, 20.25, 22.40
K-19 – Hviezda, 18.00; Palace Aupark, 14.30, 17.20, 20.15; Polus, 19.20
Dážď – Mladosť, 16.00, 20.00
Dvaja pátrači – Palace Aupark, 14.20, 16.30
Pred svadbou nie! – Palace Aupark, 18.40, 21.30
National Security – Palace Aupark, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45, 22.45
Leto stratených bozkov – Palace Aupark, 17.50, 22.20
Dekameron – Palace Aupark, 15.30, 20.00
Harry Potter a tajomná komnata – Palace Aupark, 16.15; Polus (dabing), 14.10, 17.20
8 žien – Palace Aupark, 19.30
Dnes neumieraj – Palace Aupark, 21.45
Pán prsteňov – Dve veže – Palace Aupark, 15.15, 18.40, 22.10; Polus, 14.30, 16.30, 20.00
Analyzuj znova – Palace Aupark, 16.05, 18.15, 20.25, 22.35; Polus, 15.05, 17.10, 21.55
Děvčátko – Palace Aupark, 14.55, 19.05
Solaris – Polus, 18.00, 20.10, 22.25
The Milion Dollar Hotel – FK Lúky, 20.00
Návštevníci 3 – Cesta do Ameriky – Istota, 17.30, 20.00
Slovenský film 1970 – 1985: Dokumentárny film, Martin Slivka – Kino SNG, Riečna 1
DISKOTÉKY
Metro music café: Sony Music Bonton uvádza Jennifer Lopez – Let‘s Get Loud – Metro Music Club, Suché mýto
Rock Live: Setback – Aligator, Laurinská 7
Vodka Party – Casey, Botanická 35
Oldies Party, DJ Maayoo – Club 39, Mlynská dolina
Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9
Rock, blues rock, hard rock, pop – KGB, Obchodná 52
KONCERTY A PODUJATIA
15.30 Spoločnosť Franza Liszta – Zichyho palác, Ventúrska 9
17.30 Niekoľko kľúčov k zdraviu, prednáška – Klub 22, Vavilovova 22
18.00 Tanečný dom – V-klub, Nám. SNP 12
19.00 Musica Aeterna, A. C. Destouches, M. Corrette, M. P. Montéclair, J-F Rebel – Koncertná sieň SF, Palackého 2
19.00 Pochovávanie basy – Istra Centrum, Istrijská 6
19.00 Protidrogové fórum – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3
PRE DETI
10.00 Kreslím, tvorím, maľujem – Klub 22, Vavilovova 22
10.00 O lenivom Jankovi – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a
14.00 Vyčistíme rozprávku alebo O Karkulke – MKC, Gaštanová 19
14.00 O dvojhlavej dračici – Bibiana, Panská 41
14.00 Kolážové dielka, I. krajinka, výtvarná dielňa – CC Centrum, Jiráskova 3
15.30 Vyčistíme svet, dramatické hry – SD Prievoz, Kaštieľska 30