NEDEĽA 2. MAREC
DIVADLÁ
16.00, 20.00 Aj múdry schybí – West, Nám. SNP 14
19.00 Tančiareň – DPOH, Laurinská 21
19.00 Scény z manželského života – Malá scéna, Dostojevského rad 7
19.30 Štedrý divadelný večer New York – RND, Škultétyho 5
KONCERTY A PODUJATIA
10.30 Albrechtovo kvarteto – Mirbachov palác, Michalská 10
19.00 Benefičný koncert – Zrkadlová sieň Primaciálneho paláca
19.00 Stromy, tanečné divadlo ATak – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3
PRE DETI
10.00, 14.30 Objavenie Ameriky – Bratislavské bábkové divadlo, Dunajská 36
10.30 O Popoluške – DK Dúbravka, Saratovská 2/A
10.30 Nedeľné rozprávkové dopoludnie – DK Ružinov, Ružinovská 26
DISKOTÉKY
Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9
Na želanie – KGB, Obchodná 52
KINÁ
Perinbaba – FK IC.SK, 16.00
Trate života Jozefa Kronera, Štvorylka – FK IC.SK, 16.30
Rýchly bežec – FK IC.SK, 17.15
Erasmus alebo Priatelia po španielsky – FK IC.SK, 17.45, 20.00; FK Igric/DK Dúbravka, 19.00
Ľúbi ma, neľúbi ma – FK IC.SK, 18.30
Sud prachu – FK IC.SK, 18.45
Amores Perros: Láska je kurva – FK IC.SK, 20.15
Hollywood Ending – FK IC.SK, 20.30; Palace Aupark, 12.45, 16.55, 21.05
Rok diabla – FK IC.SK, 21.00
Leví kráľ – Orange IMAX, 11.15, 13.00, 15.50, 18.40
Virtuálny svet – Orange IMAX, 14.45, 17.35
3D mánia – Orange IMAX, 20.25
T-Rex – Orange IMAX, 21.30
Analyzuj – Lezieš mi na nervy! – Istota, 17.30, 20.00; Palace Aupark, 11.45, 13.55, 16.05, 18.15, 20.25, 22.35; Polus, 12.50, 15.05, 17.10, 21.55
Chyť ma, ak to dokážeš – Istropolis, 17.00, 20.00; Palace Aupark, 13.00, 15.45, 18.30, 21.15; Polus, 11.40, 14.20, 17.00, 19.40, 22.20
Dva týždne na zaľúbenie – Istropolis, 17.15, 20.45; Tatra, 16.30, 18.30, 20.30; Palace Aupark, 11.30, 13.40, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20; Polus, 12.05, 14.15, 16.20, 18.30, 18.30, 20.40
Národná bezpečnosť: Policajti na baterky – Istropolis, 15.30, 19.00; Polus, 20.30, 22.30
Baby to chcú tiež – Istropolis Artkino, 18.00, 20.15; Palace Aupark, 13.15, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15; Polus, 11.00, 13.00, 15.00, 17.05, 19.00, 21.00
Harry Potter a kameň mudrcov – Tatra, 13.30
V tieni upíra – Kino Café, 16.00, 18.00
Kruh – Hviezda, 16.00, 20.30; Palace Aupark, 12.50, 15.10, 17.30, 19.50, 22.10; Polus, 13.20, 15.45, 18.05, 20.25, 22.40
K-19 – Hviezda, 18.00; Palace Aupark, 11.45, 14.30, 17.20, 20.15; Polus, 19.20
Zem nikoho – Mladosť, 18.00
Dážď – Mladosť, 16.00, 20.00
Pán prsteňov – Dve veže – Zora, 15.30, 19.00; Palace Aupark, 11.55, 15.15, 18.40, 22.10; Polus, 11.10, 13.00, 14.30, 16.30, 20.00
Dvaja pátrači – Palace Aupark, 12.00, 14.20, 16.30
Pred svadbou nie! – Palace Aupark, 18.40, 21.30
National Security – Palace Aupark, 12.45, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45, 22.45
Leto stratených bozkov – Palace Aupark, 13.20, 17.50, 22.20
Dekameron – Palace Aupark, 15.30, 20.00
Harry Potter a tajomná komnata – Palace Aupark, 12.30, 16.15; Polus (dabing), 11.05, 14.10, 17.20; Lúky, 10.00, 15.00, 18.00; Artkino Lúky, 10.00, 15.00, 18.00
8 žien – Palace Aupark, 19.30
Dnes neumieraj – Palace Aupark, 21.45
Děvčátko – Palace Aupark, 14.55, 19.05
Solaris – Polus, 18.00, 20.10, 22.25
Waterloo po česky – FK Ružinov, 18.00