SME
Streda, 16. jún, 2021 | Meniny má Blanka, BiankaKrížovkyKrížovky

Kam sa vybrať za kultúrou, zábavou a spoločnosťou

DIVADLÁ

ŠTVRTOK 27. FEBRUÁR

19.00 Don Carlos – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Portugália – DPOH, Laurinská 21

19.00 Človek pre všetky časy – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Krysař – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Traja na hojdačke – West, Nám. SNP 14

19.00 Polícia – Íver, MKC, Školská 14

19.00 Mníšky 2 – Milionárky – Teátro Istropolis, Trnavské mýto 1

19.00 Drahá pani profesorka – Astorka, Suché mýto 17

19.30 Gotika – GUnaGU, Františkánske nám. 7

PIATOK 28. FEBRUÁR

15.00 Nová dráma – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

Skryť Vypnúť reklamu

19.00 Zvonár z Notre Dame – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Čertice – DPOH, Laurinská 21

19.00 S vylúčením verejnosti – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Klietka bláznov – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Slovenský raj – Štúdio Lasica & Satinský, Nám. 1. mája 5

19.00 Macocha – Astorka, Suché mýto 17

19.00 Balkónstory – Divadlo a.ha, MKC, Školská 14

19.00 Mníšky 2 – Milionárky – Teátro Istropolis, Trnavské mýto 1

19.00 Zo srdca – Sľuk, Balkánska 31

19.30 Štedrý divadelný večer Boston – RND, Škultétyho 5

20.00 Ach, architekt! (predstavenie Združenia MED) – Stoka, Pribinova 1

SOBOTA 1. MAREC

19.00 Don Giovani – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Tančiareň – DPOH, Laurinská 21

19.00 Mačka na horúcej plechovej streche – Malá scéna, Dostojevského rad 7

Skryť Vypnúť reklamu

19.00 Jano – Jana, West, Nám. SNP 14

19.00 Rodinné príbehy – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

19.00 Šiesti v pyžame – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Sen o jeseni – Astorka, Nám. SNP 33

19.30 Štedrý divadelný večer New York – RND, Škultétyho 5

NEDEĽA 2. MAREC

16.00, 20.00 Aj múdry schybí – West, Nám. SNP 14

19.00 Tančiareň – DPOH, Laurinská 21

19.00 Scény z manželského života – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.30 Štedrý divadelný večer New York – RND, Škultétyho 5

PONDELOK 3. MAREC

19.00 Promülle – RND, Škultétyho 5

19.00 Interview – Divadlo a.ha, MKC, Školská 14

19.30 English Is Easy, Csaba Is Dead – GUnaGU, Františkánske nám. 7

UTOROK 4. MAREC

19.00 Andrea Chénier – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Štvrtá sestra – DPOH, Laurinská 21

Skryť Vypnúť reklamu

19.00 Sekretárky – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Rodinné príbehy – Štúdio 12, Pribinova 1

19.00 Klietka bláznov – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Obchod na Korze – Astorka, Nám. SNP 33

19.30 English Is Easy, Csaba Is Dead – GUnaGU, Františkánske nám. 7

20.00 Dno – Stoka, Pribinova 1

STREDA 5. MAREC

19.00 Giselle – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Antonius a Kleopatra – DPOH, Laurinská 21

19.00 Stoličky – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Všetko sa posralo – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Štedrý divadelný večer Washington – RND, Škultétyho 5

19.00 Ujo Váňa – Astorka, Nám. SNP 33

19.30 English Is Easy, Csaba Is Dead – GUnaGU, Františkánske nám. 7

20.00 Monodrámy – Stoka, Pribinova 1

KINÁ

ŠTVRTOK 27. FEBRUÁR

Hra o jablko – FK IC.SK, 17.00

Rýchly bežec – FK IC.SK, 17.15

Erasmus alebo Priatelia po španielsky – FK IC.SK, 17.45, 20.00

Ľúbi ma, neľúbi ma – FK IC.SK, 18.30

Amores Perros: Láska je kurva – FK IC.SK, 20.15

Hollywood Ending – FK IC.SK, 20.30; Palace Aupark, 16.55, 21.05

Rok diabla – FK IC.SK, 21.00

3D mánia – Orange IMAX, 11.15, 19.20

Virtuálny svet – Orange IMAX, 13.00, 21.30

Leví kráľ – Orange IMAX, 14.05, 15.50, 17.35

T-Rex – Orange IMAX, 20.25

Dva týždne na zaľúbenie – Tatra, 15.30, 18.00, 20.30; Istropolis, 17.30, 21.00; Palace Aupark, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20; Polus, 14.15, 16.20, 18.30, 20.40

Kruh – Hviezda, 16.00, 20.30; Palace Aupark, 15.10, 17.30, 19.50, 22.10; Polus, 15.45, 18.05, 20.25, 22.40

K-19 – Hviezda, 18.00; Palace Aupark, 14.30, 17.20, 20.15; Polus, 19.20

Zem nikoho – Mladosť, 18.00; Artkino Lúky, 20.00

Dážď – Mladosť, 16.00, 20.00

Ples príšer – Múzeum, 19.00

Esther – DK Nivy, 19.00

Pán prsteňov – Dve veže – Nádej, 16.15, 19.30; Palace Aupark, 15.15, 18.40, 22.10; Polus, 14.30, 16.30, 20.00

Národná bezpečnosť: Policajti na baterky – Istropolis, 15.45, 19.15; Polus, 20.30, 22.30

Baby to chcú tiež – Istropolis Artkino, 18.00, 20.00; Palace Aupark, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15; Polus, 15.00, 17.05, 19.00, 21.00

Analyzuj – Lezieš mi na nervy! – Istota, 17.30, 20.00; Palace Aupark, 16.05, 18.15, 20.25, 22.35; Polus, 15.05, 17.10, 21.55

Svet podľa Prota – Kino Café, 16.00, 18.00

Zmysel života – FK Za zrkadlom, 18.00

Smrť v Benátkach – FK Igric/DK Dúbravka, 19.00

Dvaja pátrači – Palace Aupark, 14.20, 16.30

Pred svadbou nie! – Palace Aupark, 18.40, 21.30

National Security – Palace Aupark, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45, 22.45

Leto stratených bozkov – Palace Aupark, 17.50, 22.20

Dekameron – Palace Aupark, 15.30, 20.00

Chyť ma, ak to dokážeš – Palace Aupark, 15.45, 18.30, 21.15; Polus, 14.20, 17.00, 19.40, 22.20

Harry Potter a tajomná komnata – Palace Aupark, 16.15; Polus (dabing), 14.10, 17.20

8 žien – Palace Aupark, 19.30

Dnes neumieraj – Palace Aupark, 21.45

Děvčátko – Palace Aupark, 14.55, 19.05

Solaris – Polus, 18.00, 20.10, 22.25

PIATOK 28. FEBRUÁR

Hra o jablko – FK IC.SK, 17.00

Rýchly bežec – FK IC.SK, 17.15

Erasmus alebo Priatelia po španielsky – FK IC.SK, 17.45, 20.00

Ľúbi ma, neľúbi ma – FK IC.SK, 18.30, 20.30

Život Briana – FK IC.SK, 18.45

Amores Perros: Láska je kurva – FK IC.SK, 20.15

Rok diabla – FK IC.SK, 21.00

Virtuálny svet – Orange IMAX, 11.55, 19.20

T-Rex – Orange IMAX, 13.00, 21.30

Leví kráľ – Orange IMAX, 14.05, 15.50, 17.35

3D mánia – Orange IMAX, 20.25

Dva týždne na zaľúbenie – Tatra, 15.30, 18.00, 20.30; Istropolis, 17.30, 21.00; Palace Aupark, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20; Polus, 14.15, 16.20, 18.30, 20.40, 22.50

Kruh – Hviezda, 16.00, 20.30; Palace Aupark, 15.10, 17.30, 19.50, 22.10; Polus, 15.45, 18.05, 20.25, 22.40

K-19 – Hviezda, 18.00; Palace Aupark, 14.30, 17.20, 20.15; Polus, 19.20

Zem nikoho – Mladosť, 18.00

Dážď – Mladosť, 16.00, 20.00

Ples príšer – Múzeum, 19.00

Pán prsteňov – Dve veže – Nádej, 16.15, 19.30; Palace Aupark, 15.15, 18.40, 22.10; Polus, 14.30, 16.30, 20.00

Národná bezpečnosť: Policajti na baterky – Istropolis, 15.45, 19.15; Polus, 20.30, 22.30

Baby to chcú tiež – Istropolis Artkino, 18.00, 20.00; Palace Aupark, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15; Polus, 15.00, 17.05, 19.00, 21.00

Analyzuj – Lezieš mi na nervy! – Istota, 17.30, 20.00; Palace Aupark, 16.05, 18.15, 20.25, 22.35; Polus, 15.05, 17.10, 21.55

Muž, ktorý nebol – FK Nostalgia, 18.30

Big Lebowski – FK Nostalgia, 20.45

Agent z Hongkongu – Kino Café, 16.00, 18.00

Dvaja pátrači – Palace Aupark, 14.20, 16.30

Pred svadbou nie! – Aupark, 18.40, 21.30

National Security – Palace Aupark, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45, 22.45

Leto stratených bozkov – Palace Aupark, 17.50, 22.20

Dekameron – Palace Aupark, 15.30, 20.00

Chyť ma, ak to dokážeš – Palace Aupark, 15.45, 18.30, 21.15; Polus, 14.20, 17.00, 19.40, 22.20

Harry Potter a tajomná komnata – Palace Aupark, 16.15; Polus (dabing), 14.10, 17.20

8 žien – Palace Aupark, 19.30

Dnes neumieraj – Palace Aupark, 21.45

Děvčátko – Palace Aupark, 14.55, 19.05

Hollywood Ending – Palace Aupark, 16.55, 21.05

Solaris – Polus, 18.00, 20.10, 22.25

SOBOTA 1. MAREC

Perinbaba – FK IC.SK, 16.00

Trate života Jozefa Kronera, Štvorylka – FK IC.SK, 16.30

Rýchly bežec – FK IC.SK, 17.15

Erasmus alebo Priatelia po španielsky – FK IC.SK, 17.45, 20.00

Ľúbi ma, neľúbi ma – FK IC.SK, 18.30

Sud prachu – FK IC.SK, 18.45

Amores Perros: Láska je kurva – FK IC.SK, 20.15

Hollywood Ending – FK IC.SK, 20.30; Palace Aupark, 12.45, 16.55, 21.05

Rok diabla – FK IC.SK, 21.00

Leví kráľ – Orange IMAX, 11.15, 13.00, 15.50, 18.40

T-Rex – Orange IMAX, 14.45, 20.25

Virtuálny svet – Orange IMAX, 17.35

3D mánia – Orange IMAX, 21.30

Analyzuj – Lezieš mi na nervy! – Istota, 17.30, 20.00; Palace Aupark, 11.45, 13.55, 16.05, 18.15, 20.25, 22.35; Polus, 12.50, 15.05, 17.10, 21.55

Chyť ma, ak to dokážeš – Istropolis, 17.00, 20.00

Dva týždne na zaľúbenie – Istropolis, 17.15, 20.45; Tatra, 16.30, 18.30, 20.30; Palace Aupark, 11.30, 13.40, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20; Polus, 12.05, 14.15, 16.20, 18.30, 20.40, 22.50

Národná bezpečnosť: Policajti na baterky – Istropolis, 15.30, 19.00; Polus, 20.30, 22.30

South Park – FK „Pod Tatrou“, 22.30

V tieni upíra – Kino Café, 16.00, 18.00

Baby to chcú tiež – Istropolis Artkino, 18.00, 20.15; Palace Aupark, 13.15, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15; Polus, 11.00, 13.00, 15.00, 17.05, 19.00, 21.00

Kruh – Hviezda, 16.00, 20.30; Palace Aupark, 12.50, 15.10, 17.30, 19.50, 22.10; Polus, 13.20, 15.45, 18.05, 20.25, 22.40

K-19 – Hviezda, 18.00; Palace Aupark, 11.45, 14.30, 17.20, 20.15; Polus, 19.20

Zem nikoho – Mladosť, 18.00

Dážď – Mladosť, 16.00, 20.00

Pán prsteňov – Dve veže – Zora, 15.30, 19.00

Dvaja pátrači – Palace Aupark, 12.00, 14.20, 16.30

Pred svadbou nie! – Palace Aupark, 18.40, 21.30

National Security – Palace Aupark, 12.45, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45, 22.45

Leto stratených bozkov – Palace Aupark, 13.20, 17.50, 22.20

Dekameron – Palace Aupark, 15.30, 20.00

Chyť ma, ak to dokážeš – Palace Aupark, 13.00, 15.45, 18.30, 21.15; Polus, 11.40, 14.20, 17.00, 19.40, 22.20

Harry Potter a tajomná komnata – Palace Aupark, 12.30, 16.15; Polus (dabing), 11.05, 14.10, 17.20

8 žien – Palace Aupark, 19.30

Dnes neumieraj – Palace Aupark, 21.45

Pán prsteňov – Dve veže – Palace Aupark, 11.55, 15.15, 18.40, 22.10; Polus, 11.10, 13.00, 14.30, 16.30, 20.00

Děvčátko – Palace Aupark, 14.55, 19.05

Solaris – Polus, 18.00, 20.10, 22.25

Horúčka sobotňajšej noci: Búrlivá svadba – FK 901, Račianska 59

Waterloo po česky – Nivy, 16.00, 19.00

NEDEĽA 2. MAREC

Perinbaba – FK IC.SK, 16.00

Trate života Jozefa Kronera, Štvorylka – FK IC.SK, 16.30

Rýchly bežec – FK IC.SK, 17.15

Erasmus alebo Priatelia po španielsky – FK IC.SK, 17.45, 20.00; FK Igric/DK Dúbravka, 19.00

Ľúbi ma, neľúbi ma – FK IC.SK, 18.30

Sud prachu – FK IC.SK, 18.45

Amores Perros: Láska je kurva – FK IC.SK, 20.15

Hollywood Ending – FK IC.SK, 20.30; Palace Aupark, 12.45, 16.55, 21.05

Rok diabla – FK IC.SK, 21.00

Leví kráľ – Orange IMAX, 11.15, 13.00, 15.50, 18.40

Virtuálny svet – Orange IMAX, 14.45, 17.35

3D mánia – Orange IMAX, 20.25

T-Rex – Orange IMAX, 21.30

Analyzuj – Lezieš mi na nervy! – Istota, 17.30, 20.00; Palace Aupark, 11.45, 13.55, 16.05, 18.15, 20.25, 22.35; Polus, 12.50, 15.05, 17.10, 21.55

Chyť ma, ak to dokážeš – Istropolis, 17.00, 20.00; Palace Aupark, 13.00, 15.45, 18.30, 21.15; Polus, 11.40, 14.20, 17.00, 19.40, 22.20

Dva týždne na zaľúbenie – Istropolis, 17.15, 20.45; Tatra, 16.30, 18.30, 20.30; Palace Aupark, 11.30, 13.40, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20; Polus, 12.05, 14.15, 16.20, 18.30, 18.30, 20.40

Národná bezpečnosť: Policajti na baterky – Istropolis, 15.30, 19.00; Polus, 20.30, 22.30

Baby to chcú tiež – Istropolis Artkino, 18.00, 20.15; Palace Aupark, 13.15, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15; Polus, 11.00, 13.00, 15.00, 17.05, 19.00, 21.00

Harry Potter a kameň mudrcov – Tatra, 13.30

V tieni upíra – Kino Café, 16.00, 18.00

Kruh – Hviezda, 16.00, 20.30; Palace Aupark, 12.50, 15.10, 17.30, 19.50, 22.10; Polus, 13.20, 15.45, 18.05, 20.25, 22.40

K–19 – Hviezda, 18.00; Palace Aupark, 11.45, 14.30, 17.20, 20.15; Polus, 19.20

Zem nikoho – Mladosť, 18.00

Dážď – Mladosť, 16.00, 20.00

Pán prsteňov – Dve veže – Zora, 15.30, 19.00; Palace Aupark, 11.55, 15.15, 18.40, 22.10; Polus, 11.10, 13.00, 14.30, 16.30, 20.00

Dvaja pátrači – Palace Aupark, 12.00, 14.20, 16.30

Pred svadbou nie! – Palace Aupark, 18.40, 21.30

National Security – Palace Aupark, 12.45, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45, 22.45

Leto stratených bozkov – Palace Aupark, 13.20, 17.50, 22.20

Dekameron – Palace Aupark, 15.30, 20.00

Harry Potter a tajomná komnata – Palace Aupark, 12.30, 16.15; Polus (dabing), 11.05, 14.10, 17.20; Lúky, 10.00, 15.00, 18.00; Artkino Lúky, 10.00, 15.00, 18.00

8 žien – Palace Aupark, 19.30

Dnes neumieraj – Palace Aupark, 21.45

Děvčátko – Palace Aupark, 14.55, 19.05

Solaris – Polus, 18.00, 20.10, 22.25

Waterloo po česky – FK Ružinov, 18.00

PONDELOK 3. MAREC

Trate života Jozefa Kronera, Štvorylka – FK IC.SK, 16.30

Rýchly bežec – FK IC.SK, 17.15

Erasmus alebo Priatelia po španielsky – FK IC.SK, 17.45, 20.00

Ľúbi ma, neľúbi ma – FK IC.SK, 18.30

Sud prachu – FK IC.SK, 18.45

Amores Perros: Láska je kurva – FK IC.SK, 20.15

Hollywood Ending – FK IC.SK, 20.30; Palace Aupark, 16.55, 21.05

Rok diabla – FK IC.SK, 21.00

3D mánia – Orange IMAX, 11.55, 19.20

T-Rex – Orange IMAX, 13.00, 20.25

Leví kráľ – Orange IMAX, 14.05, 15.50, 17.35

Virtuálny svet – Orange IMAX, 21.30

Monty Python a sv. grál – FK Nostalgia, 18.30, 20.45

V tieni upíra – Kino Café, 16.00, 18.00

Chyť ma, ak to dokážeš – Istropolis, 17.00, 20.00; Palace Aupark, 15.45, 18.30, 21.15; Polus, 14.20, 17.00, 19.40, 22.20

Dva týždne na zaľúbenie – Istropolis, 17.15, 20.45; Tatra, 16.30, 18.30, 20.30; Palace Aupark, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20; Polus, 14.15, 16.20, 18.30, 20.40

Národná bezpečnosť: Policajti na baterky – Istropolis, 15.30, 19.00; Polus, 20.30, 22.30

Baby to chcú tiež – Istropolis Artkino, 18.00, 20.15; Múzeum, 17.30, 20.00; Palace Aupark, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15; Polus, 15.00, 17.05, 19.00, 21.00

Harry Potter a kameň mudrcov – Tatra, 13.30

Monty Python a sv. grál – FK Nostalgia, 18.30, 20.45

Kruh – Hviezda, 16.00, 20.30; Palace Aupark, 15.10, 17.30, 19.50, 22.10; Polus, 15.45, 18.05, 20.25, 22.40

K-19 – Hviezda, 18.00; Palace Aupark, 14.30, 17.20, 20.15; Polus, 19.20

Zem nikoho – Mladosť, 18.00

Dážď – Mladosť, 16.00, 20.00

Dvaja pátrači – Palace Aupark, 14.20, 16.30

Pred svadbou nie – Palace Aupark, 18.40, 21.30

National Security – Palace Aupark, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45, 22.45

Leto stratených bozkov – Palace Aupark, 17.50, 22.20

Dekameron – Palace Aupark, 15.30, 20.00

Harry Potter a tajomná komnata – Palace Aupark, 16.15; Polus (dabing), 14.10, 17.20

8 žien – Palace Aupark, 19.30

Dnes neumieraj – Palace Aupark, 21.45

Pán prsteňov – Dve veže – Palace Aupark, 15.15, 18.40, 22.10; Polus, 14.30, 16.30, 20.00

Analyzuj znova – Palace Aupark, 16.05, 18.15, 20.25, 22.35; Polus, 15.05, 17.10, 21.55

Děvčátko – Palace Aupark, 14.55, 19.05

Solaris – Polus, 18.00, 20.10, 22.25

Storytelling – Artkino Za zrkadlom, 19.30

UTOROK 4. MAREC

Statočný zlodej – FK IC.SK, 16.30

Rýchly bežec – FK IC.SK, 17.15

Erasmus alebo Priatelia po španielsky – FK IC.SK, 17.45, 20.00

Ľúbi ma, neľúbi ma – FK IC.SK, 18.30

Sud prachu – FK IC.SK, 18.45

Amores Perros: Láska je kurva – FK IC.SK, 20.15

Hollywood Ending – FK IC.SK, 20.30; Palace Aupark, 16.55, 21.05

Rok diabla – FK IC.SK, 21.00

Virtuálny svet – Orange IMAX, 11.55, 19.20

3D mánia – Orange IMAX, 13.00, 20.25

Leví kráľ – Orange IMAX, 14.05, 15.50, 17.35

T-Rex – Orange IMAX, 21.30

Chyť ma, ak to dokážeš – Istropolis, 17.00, 20.00; Palace Aupark, 15.45, 18.30, 21.15; Polus, 14.20, 17.00, 19.40, 22.20

Dva týždne na zaľúbenie – Istropolis, 17.15, 20.45; Tatra, 16.30, 18.30, 20.30; Palace Aupark, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20; Polus, 14.15, 16.20, 18.30, 20.40

Národná bezpečnosť: Policajti na baterky – Istropolis, 15.30, 19.00; Polus, 20.30, 22.30

Baby to chcú tiež – Istropolis Artkino, 18.00, 20.15; Múzeum, 17.30, 20.00; Palace Aupark, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15; Polus, 15.00, 17.05, 19.00, 21.00

Princezná a bojovník – Kino Café, 16.00, 18.00

Kruh – Hviezda, 16.00, 20.30; Palace Aupark, 15.10, 17.30, 19.50, 22.10; Polus, 15.45, 18.05, 20.25, 22.40

K-19 – Hviezda, 18.00; Palace Aupark, 14.30, 17.20, 20.15; Polus, 19.20

Zem nikoho – Mladosť, 18.00

Dážď – Mladosť, 16.00, 20.00

Dvaja pátrači – Palace Aupark, 14.20, 16.30

Pred svadbou nie! – Palace Aupark, 18.40, 21.30

National Security – Palace Aupark, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45, 22.45

Leto stratených bozkov – Palace Aupark, 17.50, 22.20

Dekameron – Palace Aupark, 15.30, 20.00

Harry Potter a tajomná komnata – Palace Aupark, 16.15; Polus (dabing), 14.10, 17.20

8 žien – Palace Aupark, 19.30

Dnes neumieraj – Palace Aupark, 21.45

Pán prsteňov – Dve veže – Palace Aupark, 15.15, 18.40, 22.10; Polus, 14.30, 16.30, 20.00

Analyzuj znova – Palace Aupark, 16.05, 18.15, 20.25, 22.35; Polus, 15.05, 17.10, 21.55

Děvčátko – Palace Aupark, 14.55, 19.05

Solaris – Polus, 18.00, 20.10, 22.25

Dokumentárny film I. 1970 – 1985 – Kino SNG, Riečna 1

The Milion Dollar Hotel – FK Lúky, 20.00

STREDA 5. MAREC

Hollywood Ending – FK IC.SK, 11.00

Statočný zlodej – FK IC.SK, 16.30

Rýchly bežec – FK IC.SK, 17.15

Erasmus alebo Priatelia po španielsky – FK IC.SK, 17.45, 20.00

Ľúbi ma, neľúbi ma – FK IC.SK, 18.30

Sud prachu – FK IC.SK, 18.45

Amores Perros: Láska je kurva – FK IC.SK, 20.15

Hollywood Ending – FK IC.SK, 20.30; Palace Aupark, 16.55, 21.05

Rok diabla – FK IC.SK, 21.00

T-Rex – Orange IMAX, 11.55, 19.20

3D mánia – Orange IMAX, 13.00, 21.30

Leví kráľ – Orange IMAX, 14.05, 15.50, 17.35

Virtuálny svet – Orange IMAX, 20.25

Memento – FK Nostalgia, 18.30

Línia násilia – FK Nostalgia, 20.45

Princezná a bojovník – Kino Café, 16.00, 18.00

Chyť ma, ak to dokážeš – Istropolis, 17.00, 20.00; Palace Aupark, 15.45, 18.30, 21.15; Polus, 14.20, 17.00, 19.40, 22.20

Dva týždne na zaľúbenie – Istropolis, 17.15, 20.45; Tatra, 16.30, 18.30, 20.30; Palace Aupark, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20; Polus, 14.15, 16.20, 18.30, 20.40

Národná bezpečnosť: Policajti na baterky – Istropolis, 15.30, 19.00; Polus, 20.30, 22.30

Baby to chcú tiež – Istropolis Artkino, 18.00, 20.15; Palace Aupark, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15; Polus, 15.00, 17.05, 19.00, 21.00

Kruh – Hviezda, 16.00, 20.30; Palace Aupark, 15.10, 17.30, 19.50, 22.10; Polus, 15.45, 18.05, 20.25, 22.40

K-19 – Hviezda, 18.00; Palace Aupark, 14.30, 17.20, 20.15; Polus, 19.20

Zem nikoho – Mladosť, 18.00

Dážď – Mladosť, 16.00, 20.00

Voľnobeh – Múzeum, 17.30, 20.00

Dvaja pátrači – Palace Aupark, 14.20, 16.30

Pred svadbou nie! – Palace Aupark, 18.40, 21.30

National Security – Palace Aupark, 14.45, 16.45, 18.45, 20.45, 22.45

Leto stratených bozkov – Palace Aupark, 17.50, 22.20

Dekameron – Palace Aupark, 15.30, 20.00

Harry Potter a tajomná komnata – Palace Aupark, 16.15, Polus (dabing), 14.10, 17.20

8 žien – Palace Aupark, 19.30

Dnes neumieraj – Palace Aupark, 21.45

Pán prsteňov – Dve veže – Palace Aupark, 15.15, 18.40, 22.10; Polus, 14.30, 16.30, 20.00

Analyzuj znova – Palace Aupark, 16.05, 18.15, 20.25, 22.35; Polus, 15.05, 17.10, 21.55

Děvčátko – Palace Aupark, 14.55, 19.05

Solaris – Polus, 18.00, 20.10, 22.25

Búrlivá svadba – Artkino Za zrkadlom, 19.30

Fantóm Paríža – Artkino Lúky, 20.00

KONCERTY A PODUJATIA

ŠTVRTOK 27. FEBRUÁR

9.00, 11.15 Múzeum storočia, koncert tanečnej školy Nezábudka – DK Lúky, Vígľašská 1

14.00 Informačné centrum zdravia – Stredisko kultúry Nové Mesto, Vajnorská 21

17.00 Manželská láska a plodnosť – Katolícky dom, Hurbanovo nám. 1

17.00 Fašiangová senior párty – DK Ružinov, Ružinovská 26

17.00 Slamienka – Nová Akropolis, Hurbanovo nám. 5

19.00 Folk z prvej ruky, večer M. Turčana – V-Klub, Nám. SNP 12

19.00 H. Berlioz, R. Strauss, M. Musorgskij/M. Ravell – Koncertná sieň SF, Palackého 2

19.00 Neřez, II. ročník Folk country – Nová Akropolis, Hurbanovo nám. 5

19.00 Večer poézie – Osvetové stredisko, Makovického 4

19.00 Večer s operetou – DK Kramáre, Stromová 18

20.00 FruFru (Praha), alternatívna skupina – Klub Za zrkadlom, Rovniankova 3

20.00 Stretnutie mladých – SD Trnávka, Bulharská 60

PIATOK 28. FEBRUÁR

14.00 Naša kapsa úbohá, všetko berie, čo sa dá, fašiangové zvyky – M-Klub, Rovniankova 3

17.45 Rozvoj kultúry vo svetle febr. udalostí, seminár s ukážkami dekadentnej hudby – Štúdio 2 SRo, Mýtna 1

18.00 Mariánske večeradlo – Katolícky dom, Hurbanovo nám. 1

18.30 Večer Filipa Nériho: Stretnutie pri Citadele – Katolícky dom, Hurbanovo nám. 1

19.00 Jazz – Korzo kaviareň, Hviezdoslavovo nám. 11

19.00 H. Berlioz, R. Strauss, M. Musorgskij/M. Ravell – Koncertná sieň SF, Palackého 2

19.00 Mozartov týždeň 2003: Virtuosi di Praga – Zrkadlová sieň Primaciálneho paláca

19.00 Nová vlna – V-klub, Nám. SNP 12

19.00 Stromy, tanečné divadlo ATak – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

19.00 Koncert skupiny Crossroads – Klub 22, Vavilovova 22

SOBOTA 1. MAREC

9.30 Cesty, stretnutie cestovateľov – DK Lúky, Vígľaš-ská 1

15.00 Bratislavské fašiangy 2003, karnevalový sprievod – Hlavné nám.

17.00 Večer pre nás dvoch so skupinou Excelent – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

17.00 Za dychovkou na Vajnorskú – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

19.00 Chorvátsky bál – Istra Centrum, Istrijská 6

19.00 Stretnutie Kysučanov spojené s fašiangovou zábavou – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

20.00 Ples vďaky, podujatie Slov. Červeného kríža – DK Ružinov, Ružinovská 28

NEDEĽA 2. MAREC

10.30 Albrechtovo kvarteto, W. A. Mozart, L. Burlas, F. Mendelssohn-Bartholdy – Mirbachov palác, Michalská 10

19.00 Benefičný koncert – Zrkadlová sieň Primaciálneho paláca

19.00 Stromy, tanečné divadlo ATak – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

PONDELOK 3. MAREC

16.00 Krúžok ručných prác Izabella II. – Katolícky dom, Hurbanovo nám. 1

19.00 Poďme veselo – ak sa dá! – DK Kramáre, Stromová 18

UTOROK 4. MAREC

15.30 Spoločnosť Franza Liszta – Zichyho palác, Ventúrska 9

17.30 Niekoľko kľúčov k zdraviu, prednáška – Klub 22, Vavilovova 22

18.00 Tanečný dom – V-klub, Nám. SNP 12

19.00 Musica Aeterna, A. C. Destouches, M. Corrette, M. P. Montéclair, J-F Rebel – Koncertná sieň SF, Palackého 2

19.00 Pochovávanie basy – Istra Centrum, Istrijská 6

19.00 Protidrogové fórum – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

STREDA 5. MAREC

14.00 Kniha, otvorený svet fantázie – M-Klub, Rovniankova 3

17.00 Deň zdravia, osobné konzultácie – SD Prievoz, Kaštieľska 30

17.30 Prvé stretnutie k zasväteniu sa Panne Márii – Katolícky dom, Hurbanovo nám. 1

18.00 Večer Amnesty International, cyklus My a „tí iní“ – V-klub, Nám. SNP 12

19.00 Besedy a autorské čítania v kníhkupectvách: Z. Furková, B. Farkaš, E. Flašková – Kníhkupectvo Pištek knihy, Obchodná 2

19.00 Komorný koncert poslucháčov VŠMU – Koncertná sieň Klarisky, Farská 4

19.00 E. H. Grieg, L. Grondahl, J. Sibelius – Koncertná sieň SF, Palackého 2

20.00 Tata Bojs, koncert českej skupiny – DK Ružinov, Ružinovská 28

DISKOTÉKY

ŠTVRTOK 27. FEBRUÁR

Disco & striptíz – Casey, Botanická 35

Reggae Night, DJ Thierry – Club 39, Mlynská dolina

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

M. Železňák & Band – Hlava XXII, Bazová 9

Rocková klasika – KGB, Obchodná 52

Boboš Procházka and Frozen Dozen (blues) – Mamut Pub, Rajská

Metro Disco – Bloody Day, DJ Rasťo – Metro Music Club, Suché mýto

PIATOK 28. FEBRUÁR

Disco Mix Music, DJ Horník – Casey, Botanická 35

Red Bull Party – Club 39, Mlynská dolina

Mexická noc, DJ Melega – Demar klub

Víťazný február – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Rock, blues, hard rock pop – KGB, Obchodná 52

Music Club: Amathea, From Distance, Level Zero – DK Lúky, Rovniankova 3

Kenvelo Dekahity, Live! DJ Aqua, DJ Milan 105 kg, Live Act: Cocodriliz, Gladiátor, No Name, Hex, Jana Kirschner – Live! Club, Aupark, Einsteinova 18

Setback (unplugged rock) – Mamut Pub, Rajská

Metro Disco, DJ Jaro – Metro Music Club, Suché mýto

Beefeater mix párty – IC klub (Ex Charlies), Špitálska ul.

SOBOTA 1. MAREC

Disco D. J. Pizza – Casey, Botanická 35

Saturday Disco Night + special Karaoke show, DJ Rasťo – Metro Music Club, Suché mýto

Becherovka Ski Party DJ Live – Live! Club, Aupark, Einsteinova 18

Ballantine‘s Surprise Party – IC klub (Ex Charlies), Špitálska ul.

NEDEĽA 2. MAREC

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Na želanie – KGB, Obchodná 52

PONDELOK 3. MAREC

Bluesovanie s Jurajom Turtevom a jeho priateľmi – Hlava XXII, Bazová 9

Disco, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Rock Party – Club 39, Mlynská dolina

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Hudobný večer – KGB, Obchodná 52

UTOROK 4. MAREC

Rock Live: Setback – Aligator, Laurinská 7

Metro music café: Sony Music Bonton uvádza Jennifer Lopez – Let‘s Get Loud – Metro Music Club, Suché mýto

Vodka Party – Casey, Botanická 35

Oldies Party, DJ Maayoo – Club 39, Mlynská dolina

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Rock, blues rock, hard rock, pop – KGB, Obchodná 52

STREDA 5. MAREC

Back to 80‘s, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Oldies Hitmania – Club 39, Mlynská dolina

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Rockový večer – KGB, Obchodná 52

PRE DETI

ŠTVRTOK 27. FEBRUÁR

10.00 Čas pre mladé dobrodružstvá, hry, súťaže, tvorivé dielne pre deti – M Klub, Rovniankova 3

14.00 O maskách, smiechu a strašení, výtvarné dielne pre deti – CC Centrum, Jiráskova 3

14.00 Karneval – Bibiana, Panská 41

SOBOTA 1. MAREC

15.30 O Haluštičke, zbojníckej dievčičke – DK Kramáre, Stromová 18

NEDEĽA 2. MAREC

10.00, 14.30 Objavenie Ameriky – Bratislavské bábkové divadlo, Dunajská 36

10.30 O Popoluške – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

10.30 Nedeľné rozprávkové dopoludnie – DK Ružinov, Ružinovská 26

PONDELOK 3. MAREC

10.00 Cvičme v rytme, cvičenie matiek s deťmi – Klub 22, Vavilovova 22

15.30 Vyčistíme svet, dramatické hry – SD Prievoz, Kaštieľska 30

UTOROK 4. MAREC

10.00 Kreslím, tvorím, maľujem – Klub 22, Vavilovova 22

10.00 O lenivom Jankovi – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

14.00 O dvojhlavej dračici – Bibiana, Panská 41

14.00 Vyčistíme rozprávku alebo O Karkulke – MKC, Gaštanová 19

14.00 Kolážové dielka, I. krajinka, výtvarná dielňa – CC Centrum, Jiráskova 3

15.30 Vyčistíme svet, dramatické hry – SD Prievoz, Kaštieľska 30

STREDA 5. MAREC

10.00 Cvičme v rytme, cvičenie matiek s deťmi – Klub 22, Vavilovova 22

10.00 O dvoch ježibabkách – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

14.00 O dvojhlavej dračici – Bibiana, Panská 41

14.00 Veselé Pexeso, popoludnie pre deti – SD Trávniky, Nevädzová 4

14.00 Kolážové dielka, I. krajinka, výtvarná dielňa – CC Centrum, Jiráskova 3

15.30 Vyčistíme svet, dramatické hry – SD Prievoz, Kaštieľska 30

VÝSTAVY

Slovenské vizuálne umenie 1970 – 1985 – SNG, Esterházyho palác, do 25. mája

Stará Bratislava očami Milana Dobeša – GMB, Mirbachov palác, do 2. marca

Umenie socialistického realizmu na Slovensku 1948 – 1963 – GMB, Mirbachov palác, do 16. marca

Blanka Votavová: Cesty do ticha – GMB, Pálffyho palác, do 30. marca

Slovensko – prírodný klenot v srdci Európy, rozmanitosť a zvláštnosti živej i neživej prírody – Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr. 2, ut – ne 9.00 – 17.00, do 30. júna

Historické medzníky Slovenska v 20. storočí – Bratislavský hrad, 2. posch. ut – ne 9.00 – 17.00, do 30. apríla

Milované dieťa – Mestské múzeum Stará radnica, ut – pia 10.00 – 17.00, so – ne 11.00 – 18.00, do 16. marca

František Pohorelec: Impresie – Galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00, do 19. apríla

Rudolf Fila – Galéria Z, Zichyho palác, Ventúrska 9, po – so 12.00 – 18.00, do 16. marca

D. Grečner a P. Kľúčik: Stretnutie na západnom konci – galéria Westend, Dúbravská cesta 2 (budova J&T), po – ne 8.00 – 17.00, do 28. februára

P. Čepec a R. Legel: Stretnutia – Siemens, Stromová 9, do 16. marca

Roland Goeschl – galéria Komart, Zámočnícka 8, do 30. marca

Mám svetlo (Nerli, nerli), stretnutie s tradičnou židovskou kultúrou – Bibiana, Panská 41, ut – ne 10.00 – 18.00, do 30. marca

Umenie je hra… – Bibiana, do 9. marca

Premeny dreva, interaktívna výstava o druhoch, formách a podobách dreva – Bibiana, do 23. marca

Marek a Milan Ormandíkovci: Obrazy a sochy – galéria Michalský dvor, Michalská 3, do 9. marca

Europress fujifilm awards, národné kolo celoeurópskej novinárskej súťaže, ut – ne 13.00 – 18.00, do 28. februára

Lucio Fontana – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, do 30. apríla

Viktor Hulík: Zakázané koláže – Galéria Linea, Drieňová 34, po – pia 8.00 – 17.00, do 30. apríla

Juraj Čutek: Sochy – Galéria F7, Františkánske nám. 7, do 28. februára

Katka Alexyová-Fígerová: Ut credo – Galéria SPP, Drevená ul., do 3. marca

Katarína Rusnáková: Šperk a fantázia – K Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 5. marca

Ladislav Čeleďa: Sit down, please!, nábytkový dizajn – K.F.A. Gallery, Karpatská 11, po – pia 8.00 – 16.30, do 20. marca

Ján Striženec: Fotografie, sprístupnené na požiadanie (tel. 43 71 19 88, 0903477074) – Typo & Ars galéria, Roľnícka 349, do 23. marca

Martin Piaček: Escape – CC Centrum, Jiráskova 3, po – pia 9.00 – 18.00, do 14. marca

Beáta Varmužová: Spod sukní – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, po – pia 10.00 – 18.00, do 10. marca

Emília Kézlíková: Obrazy – DK Dúbravka, Saratovská 2/A, do 28. februára

Eduard Tauss: Boards – Rakúske kultúrne fórum, Zelená 7, po – štv 10.00 – 18.00, pia 10.00 – 16.00, do 7. marca

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Blíži sa leto a s ním aj zvýšené utrácanie peňazí našimi deťmi
  2. Ako sa mení dynamika firiem?
  3. Developer Slnečníc postaví bývanie pri lese. S bazénom aj fitkom
  4. Zázračná hranica kilometrov, po ktorej sa vám elektromobil neoplatí
  5. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame
  6. Dream job pre programátorov: Silicon Valley na Slovensku
  7. Po Slovensku na motorke
  8. Jablone prinesú ovocie v podobe komfortného bývania
  9. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni?
  10. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020?
  1. Blíži sa leto a s ním aj zvýšené utrácanie peňazí našimi deťmi
  2. 100% ovocné šťavy pod lupou – Prečo sa ich oplatí konzumovať?
  3. Dream job pre programátorov: Silicon Valley na Slovensku
  4. Začíname prikrmovať: Ako vybrať detskú ovocnú výživu?
  5. Arónia: Spoznajte jej zázračné účinky na zdravie, chutné recepty
  6. Po Slovensku na motorke
  7. Brusnica – lahodná i účinná zároveň
  8. Jablone prinesú ovocie v podobe komfortného bývania
  9. Stačí mi elektromobil? Pozreli sme sa, ako je to s dojazdom
  10. Developer Slnečníc postaví bývanie pri lese. S bazénom aj fitkom
  1. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni? 23 463
  2. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame 13 577
  3. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi 12 681
  4. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020? 10 719
  5. Ako sa z nenásytných Bödörovcov stal symbol oligarchie 9 231
  6. Stačí mi elektromobil? Pozreli sme sa, ako je to s dojazdom 9 017
  7. Čo robiť v Tatrách, keď počasie pokazí plány? 7 329
  8. P. Lednický: Koronavírus tu už zostane, musíme si na to zvyknúť 7 005
  9. Obľubovali ste termínované vklady? Spoznajte alternatívy 5 459
  10. Po Slovensku na motorke 5 107
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu