SME
Sobota, 25. jún, 2022 | Meniny má Tadeáš

tipy na VÍKEND

SOBOTA 22. FEBRUÁR

DIVADLÁ

11.00 Luskáčik – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

18.00 a 20.15 Večer M. Markoviča – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Carmen – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Tančiareň – DPOH, Laurinská 21

19.00 Scény z manželského života – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Všetko sa posralo – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Matka – Astorka Korzo, Suché mýto 17

KINÁ

Leví kráľ – Orange Imax, 10.35, 12.20, 14.05, 16.55, 19.45

3D mánia – Orange Imax, 15.50

Virtuálny svet – Orange Imax, 18.40

T-Rex – Orange Imax, 21.30

SkryťVypnúť reklamu

Baby to chcú tiež – Tatra, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark, 12.00, 13.10, 14.00, 15.10, 16.00, 17.10, 18.00, 19.10, 20.00, 21.10, 22.00; Polus, 11.00, 13.00, 15.00, 17.05, 19.00, 21.00

Pán prsteňov: Dve veže – Hviezda, 16.30, 19.45; Aupark, 11.55, 15.15, 18.40, 22.10; Polus, 11.10, 13.00, 14.30, 16.30, 20.00

Zem nikoho – Mladosť, 18.00

Rýchly bežec – Mladosť, 15.00, 20.00

Mačky a psi – FK Múzeum, 17.00

Ľúbi ma, neľúbi ma – FK Múzeum, 19.00

Guru – Zora, 16.30, 19.00

Santa Claus 2 – Nádej, 17.30

Útek do Budína – Nádej, 20.00

Doba ľadová – Istropolis, 15.00, 16.30

Dnes neumieraj – Istropolis, 18.00, 20.30; Aupark, 18.45, 21.30

Hovor s ňou – Istropolis/ARTkino, 18.00

Hollywood Ending – Istropolis/ARTkino, 16.00, 20.15; Aupark, 12.20, 14.45, 16.55, 19.00, 21.10

SkryťVypnúť reklamu

Myšiak Stuart Little 2 – FK ic.sk, 16.00

Konec starých časů – FK ic.sk,

Road to Perdition – FK ic.sk, 18.00

Děvčátko – FK ic.sk, 18.15, 20.15; Aupark, 13.00, 15.00; Polus, 20.15

Analyzuj znova – FK ic.sk, 18.30, 20.30; Aupark, 11.30, 13.40, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20; Polus, 11.20, 13.35, 15.35, 17.40, 19.50, 22.00

Nebo nad Berlínom – FK ic.sk, 18.45

8 žien – FK ic.sk, 20.30; Aupark, 17.15, 19.30, 21.40

Rok ďábla – FK ic.sk, 21.00

Harry Potter a tajomná komnata – Istota, 13.00, 16.00; Aupark, 12.15, 16.00; Polus, 11.05, 14.10, 17.20 (dabing)

Moja tučná grécka svadba – Istota, 20.00

Agent z Hongkongu – Cafe/City Center, 16.00, 18.00

Ples príšer – Nivy, 16.00, 19.00

Chyť ma, ak to dokážeš – Aupark, 11.15, 12.45, 14.00, 15.30, 16.45, 18.15, 19.30, 21.00, 22.15; Polus, 11.40, 14.20, 17.00, 19.40, 22.20

SkryťVypnúť reklamu

Pred svadbou nie! – Aupark, 12.00, 14.30, 17.00, 20.30; Polus, 12.05, 14.35, 16.55, 19.20, 21.40

Všetko, čo ste chceli vedieť o sexe – Aupark, 14.30, 18.30

Posledné tango v Paríži – Aupark, 11.45, 20.20

Sex a Lucia – Aupark, 16.20, 22.45

Dvaja pátrači – Spy Kids 2 – Aupark, 12.10, 14.20, 16.30

Som agent – Aupark, 19.15, 21.20; Polus, 20.30, 22.30

Solaris – Polus, 18.00, 20.10, 22.25

Kuriér – Polus, 12.15, 14.15, 16.15, 18.15, 22.15

Cesta do pekiel – Lamač, 18.00, 20.00

KONCERTY A PODUJATIA

9.00 Kto je lepší (seminár) – SD Trnávka, Bulharská 60

14.30 Šachový turnaj – DK Ružinov, Ružinovská 28

17.00 Čaj o piatej, so skupinou Color – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

14.00 Výtvarno-tvorivé dielne – M-klub, Rovniankova 3

19.00 I. Mládek a Banjo band – DK Dúbravska, Saratovská 2/A

20.00 Ružinovský fašiangový bál – DK Ružinov, Ružinovská 28

20.00 Toto je hip-hop párty – klub Za zrkadlom, Rovniankova 3

New Media Nation: Festival festivalov

10.00 Digitálna alchýmia; Téma dňa: Aktivizmus a nové médiá, moderuje Michal Hvorecký – České centrum, Hviezdoslavovo nám. 8

15.45 – 18.00 Diskusia na tému dňa

21.00 Last Minute (záverečná párty s audio-vizuálnym programom) – Klub Spojka, Prešernova 4

PRE DETI

15.30 Karneval v maskách – DK Kramáre, Stromová 18

DISKOTÉKY

Depeche mode (prvé dm fans stretnutie v novom roku), DJ Roman&Diablo – Metro Music club, Suché mýto 6

Oldies Party – Casey, Botanická 35

Beefeater Mix Party, DJ Vladki – Club 39, Mlynská dolina

Karaoke Show, KJ Peter, DJ Melega – Demar Klub, Pri Šajbách 12

Fašiangové disco, DJ Paolo & Stanley – DK Lúky, Vígľašská 1

Dámsky, pánsky striptíz, rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Dorian Gray – KGB, Obchodná 52

Ladies Party, DJ Aqua, moderuje Travesty Lady Alexa – Live! Club, Aupark, Einsteinova 18

Celebrity Ladies (ČR, Travesty Show) – Mamut Pub, Cintorínska ul.

Oldies Party – IC. klub (ex Charlies), Špitálska 4

NEDEĽA 23. FEBRUÁR

DIVADLÁ

10.00 a 14.30 Prasiatka sa vlka neboja – Bratislavské bábkové divadlo, Dunajská 36

15.30 Baba Jaga a Majkl Džeksn – GUnaGU, Františkánske nám. 7

15.30 Duchovplná rozprávka – Divadlo a.ha., MKC Školská 14

17.00 Majstrovská lekcia Marie Callas – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Hráči – klub Čierny havran, Biela 6

19.00 Nie ja, skica pre rozhlas, vtedy – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

19.00 Drahá pani profesorka – Astorka Korzo, Suché mýto 17

19.00 Cirkus Homo – West, Kolárska 3

19.00 Démon – V-klub, Nám. SNP 12

KINÁ

Leví kráľ – Orange Imax, 11.15, 13.00, 15.50, 18.40

T-Rex – Orange Imax, 14.45

Virtuálny svet – Orange Imax, 17.35

3D mánia – Orange Imax, 20.25, 21.30

Baby to chcú tiež – Tatra, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark, 12.00, 13.10, 14.00, 15.10, 16.00, 17.10, 18.00, 19.10, 20.00, 21.10, 22.00; Polus, 11.00, 13.00, 15.00, 17.05, 19.00, 21.00

Pán prsteňov: Dve veže – Hviezda, 16.30, 19.45; Aupark, 11.55, 15.15, 18.40, 22.10; Polus, 11.10, 13.00, 14.30, 16.30, 20.00

Zem nikoho – Mladosť, 18.00

Rýchly bežec – Mladosť, 15.00, 20.00

Putovanie vtákov – FK Múzeum, 17.00

Ľúbi ma, neľúbi ma – FK Múzeum, 19.00

Guru – Zora, 16.30, 19.00

Santa Claus 2 – Nádej, 17.30

Útek do Budína – Nádej, 20.00

Doba ľadová – Istropolis, 15.00, 16.30

Dnes neumieraj – Istropolis, 18.00, 20.30; Aupark, 18.45, 21.30

Hovor s ňou – Istropolis/ARTkino, 18.00

Hollywood Ending – Istropolis/ARTkino, 16.00, 20.15; Aupark, 12.20, 14.45, 16.55, 19.00, 21.10

Myšiak Stuart Little 2 – FK ic.sk, 16.00

Konec starých časů – FK ic.sk, 17.00

Road to Perdition – FK ic.sk, 18.00

Děvčátko – FK ic.sk, 18.15, 20.15; Aupark, 13.00, 15.00; Polus, 20.15

Analyzuj znova – FK ic.sk, 18.30, 20.30; Aupark, 11.30, 13.40, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20; Polus, 11.20, 13.25, 15.35, 17.40, 19.50, 22.00

Nebo nad Berlínom – FK ic.sk, 18.45

8 žien – FK ic.sk, 20.30; Aupark, 17.15, 19.30, 21.40

Rok ďábla – FK ic.sk, 21.00

Harry Potter a tajomná komnata – Istota, 13.00, 16.00; Aupark, 12.15, 16.00; Polus, 11.05, 14.10, 17.20 (dabing)

Moja tučná grécka svadba – Istota, 20.00

Agent z Hongkongu – Cafe/City Center, 16.00, 18.00

Mach, Šebestová a kúzelné slúchadlo – DK Ružinov, 15.00

Mulholland Drive – FK Ružinov, 18.00

Sladká Alabama – FK Igric, 19.00, DK Dúbravka, 19.00

Chyť ma, ak to dokážeš – Aupark, 11.15, 12.45, 14.00, 15.30, 16.45, 18.15, 19.30, 21.00, 22.15; Polus, 11.40, 14.20, 17.00, 19.40, 22.20

Pred svadbou nie! – Aupark, 12.00, 14.30, 17.00, 20.30; Polus, 12.05, 14.35, 16.55, 19.20, 21.40

Všetko, čo ste chceli vedieť o sexe – Aupark, 14.30, 18.30

Posledné tango v Paríži – Aupark, 11.45, 20.20

Sex a Lucia – Aupark, 16.20, 22.45

Dvaja pátrači – Spy Kids 2 – Aupark, 12.10, 14.20, 16.30

Som agent – Aupark, 19.15, 21.20; Polus, 20.30, 22.30

Solaris – Polus, 18.00, 20.10, 22.25

Kuriér – Polus, 12.15, 14.15, 16.15, 18.15, 22.15

Cesta do pekiel – ARTkino Za zrkadlom, 19.32

Insomnia – DK Lúky, 17.30, 20.00

KONCERTY A PODUJATIA

9.00 Kto je lepší, seminár – SD Trnávka, Bulharská 60

17.00 F. Nedvěd s kapelou Druhé podání – Live!Club, Aupark, Einsteinova 18

19.00 Štátny komorný orchester Žilina – MKS, Uršulínska 11

PRE DETI

10.00 a 14.30 Prasiatka sa vlka neboja – Bratislavské bábkové divadlo, Dunajská 36

10.00 Nie sme doma, maľujeme, dielne – CC Centrum, Jiráskova 3

10.30 Nedeľné rozprávkové dopoludnie – DK Ružinov, Ružinovská 28

10.30 Hráme sa s Drobčekom – DK Ružinov, Ružinovská 28

10.30 Fašiangové kúzelnícke dopoludnie s McDonald‘s – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

15.00 Smiechulienka, muzikál – SD Nivy, Súťažná 18

15.00 Ufúľaná rozprávka – PKO, Nábr. amr. gen. L. Svobodu 3

16.00 Momentum Music – CC Centrum, Jiráskova 3

16.00 Šaško Jaško, zábavno-tanečné popoludnie – Klub 22, Vavilovova 22

16.00 Slncový kôň – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

DISKOTÉKY

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Na želanie – KGB, Obchodná 52

Nedeľa a čaj o piatej: F. Nedvěd s kapelou Druhé podání – Live! Club, Aupark, Einsteinova 18

VÝSTAVY

Slovenské vizuálne umenie 1970 – 1985 – SNG, Esterházyho palác, do 25. mája

Stará Bratislava očami Milana Dobeša – GMB, Mirbachov palác, do 2. marca

Umenie socialistického realizmu na Slovensku 1948 – 1963 – GMB, Mirbachov palác, do 16. marca

Blanka Votavová: Cesty do ticha – GMB, Pálffyho palác, do 30. marca

Aliancie a interferencie – Národné osvetové centrum, Námestie SNP 33, do 23. februára

Slovensko – prírodný klenot v srdci Európy, rozmanitosť a zvláštnosti živej i neživej prírody – Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr. 2, ut – ne 9.00 – 17.00, do 30. júna

Milované dieťa – Mestské múzeum Stará radnica, ut – pia 10.00 – 17.00, so – ne 11.00 – 18.00, do 16. marca

Historické medzníky Slovenska v 20. storočí – Bratislavský hrad, 2. posch. ut – ne 9.00 – 17.00, do 30. apríla

František Pohorelec: Impresie – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00, do 19. apríla

Premeny dreva – Bibiana, do 23. februára

Rudolf Fila – Galéria Z, Zichyho palác, Ventúrska 9, po – so 12.00 – 18.00, do 16. marca

D. Grečner a P. Kľúčik: Stretnutie na západnom konci – galéria Westend, Dúbravská cesta 2 (budova J&T), po – ne 8.00 – 17.00, do 28. februára

P. Čepec a R. Legel: Stretnutia – Siemens, Stromová 9, do 16. marca

Roland Goeschl – galéria Komart, Zámočnícka 8, do 30. marca

Mám svetlo (Nerli, nerli), stretnutie s tradičnou židovskou kultúrou – Bibiana, Panská 41, ut – ne 10.00 – 18.00, do 30. marca

Umenie je hra… – Bibiana, do 9. marca

Premeny dreva, interaktívna výstava o druhoch, formách a podobách dreva – Bibiana, do 23. marca

Marek a Milan Ormandíkovci: Obrazy a sochy – galéria Michalský dvor, Michalská 3, do 9. marca

Europress fujifilm awards, národné kolo celoeurópskej novinárskej súťaže, ut – ne 13.00 – 18.00, do 28. februára

Lucio Fontana – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, do 30. apríla

Viktor Hulík: Zakázané koláže – galéria Linea, Drieňová 34, po – pia 8.00 – 17.00, do 30. apríla

Juraj Čutek: Sochy – galéria F7, Františkánske nám. 7, do 28. februára

Katka Alexyová-Fígerová: Ut credo – Galéria SPP, Drevená ul., do 3. marca

Katarína Rusnáková: Šperk a fantázia – K Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00

Ladislav Čeleďa: Sit down, please!, nábytkový dizajn – K. F. A. Gallery, Karpatská 11, po – pia 8.00 – 16.30, do 20. marca

Ján Striženec: Fotografie, sprístupnené na požiadanie (tel. 43 71 19 88, 0903477074) – Typo & Ars galéria, Roľnícka 349, do 23. marca

Martin Piaček: Escape – CC Centrum, Jiráskova 3, po – pia 9.00 – 18.00, do 14. marca

Beáta Varmužová: Spod sukní – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, po – pia 10.00 – 18.00, do 10. marca

Emília Kézlíková: Obrazy – DK Dúbravka, Saratovská 2/A, do 28. februára

Eduard Tauss: Boards – Rakúske kultúrne fórum, Zelená 7, po – štv 10.00 – 18.00, pia 10.00 – 16.00, do 7. marca

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Vyhrajte letnú dovolenku s víkendovým vydaním denníka SME
  2. Djerba: odlišná príchuť dovolenky v Tunisku
  3. Nalaďte sa na svoje mladšie ja s rádiom Vlna
  4. Toto sú výhody, ktoré majú prémioví predplatitelia na SME.sk
  5. Štyri veci, vďaka ktorým lepšie zvládnete infláciu
  6. Inovatívna diagnostika - moderná budúcnosť zdravotníctva
  7. Slovákov láka zakladanie fondov, no väčšina preferuje zahraničie
  8. Analytik Horňák: Niektorí výrobcovia budú musieť znížiť ceny
  1. Na čo slúžia bubnové kosačky a ako vybrať tú správnu?
  2. V Košiciach vznikla inkluzívna škola s finančnou podporou grantu
  3. Lekár U19: „Majstrovstvá Európy sú pre nás vyvrcholením"
  4. Tatra banka získala 2 prestížne ocenenia
  5. Vyhrajte letnú dovolenku s víkendovým vydaním denníka SME
  6. Djerba: odlišná príchuť dovolenky v Tunisku
  7. Nalaďte sa na svoje mladšie ja s rádiom Vlna
  8. BILLA vstupuje do sveta e-commerce
  1. Analytik Horňák: Niektorí výrobcovia budú musieť znížiť ceny 27 226
  2. Štyri veci, vďaka ktorým lepšie zvládnete infláciu 9 184
  3. Máte v hľadáčiku dovolenku v Turecku? Táto inšpirácia padne vhod 6 621
  4. 91 kreslených správ o Slovensku, Ukrajine a celom svete 4 793
  5. Djerba: odlišná príchuť dovolenky v Tunisku 4 663
  6. Nechcete prísť o vozidlo do pár sekúnd? Vyhnite sa tejto chybe. 4 542
  7. Jedinečný rodinný All Inclusive hotel vás privíta aj toto leto! 3 861
  8. Toto sú výhody, ktoré majú prémioví predplatitelia na SME.sk 3 707
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Blogy SME

  1. Ľudmila Križanovská: Žobráci v centre Bratislavy. Ľudia v núdzi alebo príživníci?
  2. Daniel Bíro: V Bratislave malo byť metro. Aké sú história a súčasnosť tohto projektu?
  3. Milota Sidorová: Toto mesto v Taliansku založilo Kanceláriu pre čas. Čaká to aj Bratislavu?
  4. Anton Sládek: Bratislava - Vysoká ulica včera a dnes
  5. Anton Sládek: Bratislava - Hviezdoslavovo námestie
  6. Anton Sládek: Bratislava - Heydukova ulica
  7. Anton Sládek: Dunaj XIII. Most Apollo a okolo
  8. Matej Vagač: Ukradnutý verejný priestor. V Horskom parku sú porušené vlastnícke práva.
  1. Soňa Bulbeck: Ako šklbú turistov inde... 8 409
  2. Teodor Pasternák: Posadili ma do "správneho" lietadla. To druhé havarovalo. 7 246
  3. Jiří Ščobák: Ruské straty budú o 20 000 mŕtvych vyššie, než uvádza Ukrajina (analýza situácie na bojisku) 7 095
  4. Věra Tepličková: Mala by som byť po dnešku pokojnejšia, pani Kavecká? 6 727
  5. Monika Vojčíkova: Nie je Pavlínka ako Pawlinka 6 458
  6. Felipe Sánchez López: Opatrovatelia alebo novodobí slovenskí otrokári 5 848
  7. Post Bellum SK: Kocáb: Boli schopní aj tmu vydávať za dôkaz toho, že tam nie sú jadrové hlavice 5 805
  8. Věra Tepličková: Igi zasa ukazuje figy alebo O tom, ako sa Edo unáhlil 5 736
  1. Lívia Hlavačková: Týždenne zjete jednu kreditku v podobe mikroplastov
  2. Jiří Ščobák: Ruské straty budú o 20 000 mŕtvych vyššie, než uvádza Ukrajina (analýza situácie na bojisku)
  3. Jiří Ščobák: Bude Ukrajina po vojne prosperovať? A my s ňou?
  4. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 41. - Arktída - Roald Amundsen, Umberto Nobile a Expedícia Norge - 1926
  5. Jiří Ščobák: Skepsia okolo kryptomien: Ktoré kryptomeny naozaj nie sú pre začiatočníkov?
  6. Monika Nagyova: Nebyť matkou je úžasné
  7. Jiří Ščobák: Mentální cvičení: Určení rizikových bodů a možných tras ruského postupu na Ukrajině
  8. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 40. - Arktída - Expedícia MacMillan s účasťou amerického letectva z roku 1925
SkryťZatvoriť reklamu