SME
Sobota, 2. júl, 2022 | Meniny má Berta

Kam sa vybrať za kultúrou, zábavou a spoločnosťou

DIVADLÁ

ŠTVRTOK 20. FEBRUÁR

19.00 Bohéma – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Štvrtá sestra – DPOH, Laurinská 21

19.00 Sekretárky – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Šiesti v pyžame – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Kumšt – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Sen o jeseni – Astorka Korzo, Nám. SNP 33

19.00 Jááánošííík (po tridsiatich rokoch) – RND, Škultétyho 5

19.00 Nedeľa pre bolesť ako stvorená – Štúdio Kaplnka, Ventúrska 3

19.00 Elektrická bomba – Ívery, MKC Školská 14

19.00 Popokatepeti show: Na skle maľované (B. Bystrica) – V-klub, Nám. SNP 12

SkryťVypnúť reklamu

20.00 Ach, architekt! – Stoka, Pribinova 1

PIATOK 21. FEBRUÁR

19.00 Tosca – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Tančiareň – DPOH, Laurinská 21

19.00 Nože v sliepkach – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Hamlet – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Obchod na korze – Astorka Korzo, Suché mýto 17

19.00 Interview – Divadlo a.ha., MKC Školská 14

19.00 Boh (Túlavé divadlo) – V-klub, Nám. SNP 12

SOBOTA 22. FEBRUÁR

11.00 Luskáčik – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

18.00 a 20.15 Večer M. Markoviča – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Carmen – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Tančiareň – DPOH, Laurinská 21

19.00 Scény z manželského života – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Všetko sa posralo – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Matka – Astorka Korzo, Suché mýto 17

SkryťVypnúť reklamu

NEDEĽA 23. FEBRUÁR

10.00 a 14.30 Prasiatka sa vlka neboja – Bratislavské bábkové divadlo, Dunajská 36

15.30 Baba Jaga a Majkl Džeksn – GunaGU, Františkánske nám. 7

15.30 Duchovplná rozprávka – Divadlo a.ha., MKC Školská 14

17.00 Majstrovská lekcia Marie Callas – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Hráči – Klub Čierny havran, Biela 6

19.00 Nie ja, skica pre rozhlas, vtedy – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

19.00 Drahá pani profesorka – Astorka Korzo, Suché mýto 17

19.00 Cirkus Homo – West, Kolárska 3

19.00 Démon – V-klub, Nám. SNP 12

PONDELOK 24. FEBRUÁR

19.00 Majstrovská lekcia Marie Callas – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

14.00 Alica v zázračnej krajine – DPOH, Laurinská 21

19.00 Klietka bláznov – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Mäkkýš – Divadlo a.ha., MKC Školská 14

SkryťVypnúť reklamu

19.00 Promülle – RND, Škultétyho 5

19.00 Na koho to slovo padne – Mestské divadlo, Klub Čierny havran, Biela 6

19.30 Čechov-Boxer – GUnaGU, Františkánske nám. 7

UTOROK 25. FEBRUÁR

19.00 Rigoletto – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Ideálny manžel – DPOH, Laurinská 21

19.00 Stoličky – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Krysař – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Historky z viedenského lesa – Astorka Korzo, Nám. SNP 33

19.30 Gotika – GUnaGU, Františkánske nám. 7

STREDA 26. FEBRUÁR

19.00 Panna Orleánska – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Prelet nad kukučím hniezdom – DPOH, Laurinská 21

19.00 Na konci hry – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Všetko sa posralo – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Uragán – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Ujo Váňa – Astorka Korzo, Nám. SNP 33

19.00 Žltá ľalia – Astorka Korzo, Suché mýto 17

19.30 Gotika – GUnaGU, Františkánske nám. 7

20.00 Okná, brehy, pozostalosti – Stoka, Pribinova 1

KINÁ

ŠTVRTOK 20. FEBRUÁR

Leví kráľ – Orange Imax, 11.15, 13.00, 15.50, 18.40

3D mánia – Orange Imax, 14.45, 20.25

T-Rex – Orange Imax, 17.35

Virtuálny svet – Orange Imax, 21.30

Vesničko má, středisková – FK 901, 18.00; FK ic.sk, 17.00

Kruté radosti – FK 901, 20.00

Baby to chcú tiež – Tatra, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark, 14.00, 15.10, 16.00, 17.10, 18.00, 19.10, 20.00, 21.10, 22.00; Polus, 15.00, 17.05, 19.00, 21.00

Pán prsteňov: Dve veže – Hviezda, 19.45; Aupark, 15.15, 18.40, 22.10; Polus, 14.30, 16.30, 20.00

Rýchly bežec – Mladosť, 15.00; FK ic.sk, 20.00

Zem nikoho – Mladosť, 18.00

Doba ľadová – Istropolis, 16.30

Dnes neumieraj – Istropolis, 18.00, 20.30; Aupark, 18.45, 21.30

Hovor s ňou – Istropolis/ARTkino, 18.00

Hollywood Ending – Istropolis/ARTkino, 16.00, 20.15; Aupark, 14.45, 16.55, 19.00, 21.10; Polus, 19.30

Road to Perdition – FK ic.sk, 18.00

Děvčátko – FK ic.sk, 18.30, 20.15; Aupark, 15.00; Polus, 20.15

Analyzuj znova – FK ic.sk, 18.30; Aupark, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20; Polus, 15.35, 17.40, 19.50, 22.00

Nebo nad Berlínom – FK ic.sk, 18.45

8 žien – FK ic.sk, 20.30; Aupark, 17.15, 19.30, 21.40

Divoké včely – FK ic.sk, 21.00

Harry Potter a tajomná komnata – Istota, 16.00, 19.30; Aupark, 16.00; Polus, 14.10, 17.20 (dabing), ARTkino Lúky, 19.00

Resident Evil – Cafe/City Center, 16.00, 18.00

Erasmus alebo Priatelia po španielsky – Nivy, 19.00

Ples príšer – FK Igric, 19.00

Chyť ma, ak to dokážeš – Aupark, 14.00, 15.30, 16.45, 18.15, 19.30, 21.00, 22.15; Polus, 14.20, 17.00, 19.40, 22.20

Pred svadbou nie! – Aupark, 14.30, 17.00, 20.30; Polus, 14.35, 16.55, 21.40

Všetko, čo ste chceli vedieť o sexe – Aupark, 14.30, 18.30

Posledné tango v Paríži – Aupark, 20.20

Sex a Lucia – Aupark, 16.20, 22.45

Dvaja pátrači – Spy Kids 2 – Aupark, 14.20, 16.30

Som agent – Aupark, 19.15, 21.20; Polus, 20.30, 22.30

Solaris – Polus, 18.00, 20.10, 22.25

Kuriér – Polus, 14.15, 16.15, 18.15, 22.15

Ples príšer – DK Dúbravka, 19.00

Monty Python a svätý grál – FK Za zrkadlom, 18.02

PIATOK 21. FEBRUÁR

Leví kráľ – Orange Imax, 10.35, 12.20, 14.05, 16.55, 19.45

Virtuálny svet – Orange Imax, 15.50

3D mánia – Orange Imax, 18.40

T-Rex – Orange Imax, 21.30

Baby to chcú tiež – Tatra, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark, 14.00, 15.10, 16.00, 17.10, 18.00, 19.10, 20.00, 21.10, 22.00; Polus, 15.00, 17.05, 19.00, 21.00

Pán prsteňov: Dve veže – Hviezda, 19.45; Aupark, 15.15, 18.40, 22.10; Polus, 14.30, 16.30, 20.00

Zem nikoho – Mladosť, 18.00

Rýchly bežec – Mladosť, 15.00, 20.00; FK ic.sk, 20.00

Santa Claus – FK Múzeum, 17.00

Minority Report – FK Múzeum, 19.00

Doba ľadová – Istropolis, 16.30

Dnes neumieraj – Istropolis, 18.00, 20.30; Aupark, 18.45, 21.30

Hovor s ňou – Istropolis/ARTkino, 18.00

Hollywood Ending – Istropolis/ARTkino, 16.00, 20.15; Aupark, 14.45, 16.55, 19.00, 21.10; Polus, 19.30

Vesničko má, středisková – FK ic.sk, 17.00

Road to Perdition – FK ic.sk, 18.00

Děvčátko – FK ic.sk, 18.15, 20.15; Aupark, 15.00; Polus, 20.15

Analyzuj znova – FK ic.sk, 18.30; Aupark, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20; Polus, 15.35, 17.40, 19.50, 22.00

Nebo nad Berlínom – FK ic.sk, 18.45

8 žien – FK ic.sk, 20.30; Aupark, 17.15, 19.30, 21.40

Divoké včely – FK ic.sk, 21.00

Harry Potter a tajomná komnata – Istota, 16.00, 19.30; Aupark, 16.00; Polus, 14.10, 17.20 (dabing)

Slečny z Vlčian – FK Nostalgia, 18.30

Amatér – FK Nostalgia, 20.45

Resident Evil – Cafe/City Center, 16.00, 18.00

Chyť ma, ak to dokážeš – Aupark, 14.00, 15.30, 16.45, 18.15, 19.30, 21.00, 22.15; Polus, 14.20, 17.00, 19.40, 22.20

Pred svadbou nie! – Aupark, 14.30, 17.00, 20.30; Polus, 14.35, 16.55, 21.40

Všetko, čo ste chceli vedieť o sexe – Aupark, 14.30, 18.30

Posledné tango v Paríži – Aupark, 20.20

Sex a Lucia – Aupark, 16.20, 22.45

Dvaja pátrači – Spy Kids 2 – Aupark, 14.20, 16.30

Som agent – Aupark, 19.15, 21.20; Polus, 20.30, 22.30

Solaris – Polus, 18.00, 20.10, 22.25

Kuriér – Polus, 14.15, 16.15, 18.15, 22.15

SOBOTA 22. FEBRUÁR

Leví kráľ – Orange Imax, 10.35, 12.20, 14.05, 16.55, 19.45

3D mánia – Orange Imax, 15.50

Virtuálny svet – Orange Imax, 18.40

T-Rex – Orange Imax, 21.30

Baby to chcú tiež – Tatra, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark, 12.00, 13.10, 14.00, 15.10, 16.00, 17.10, 18.00, 19.10, 20.00, 21.10, 22.00; Polus, 11.00, 13.00, 15.00, 17.05, 19.00, 21.00

Pán prsteňov: Dve veže – Hviezda, 16.30, 19.45; Aupark, 11.55, 15.15, 18.40, 22.10; Polus, 11.10, 13.00, 14.30, 16.30, 20.00

Zem nikoho – Mladosť, 18.00

Rýchly bežec – Mladosť, 15.00, 20.00

Mačky a psi – FK Múzeum, 17.00

Ľúbi ma, neľúbi ma – FK Múzeum, 19.00

Guru – Zora, 16.30, 19.00

Santa Claus 2 – Nádej, 17.30

Útek do Budína – Nádej, 20.00

Doba ľadová – Istropolis, 15.00, 16.30

Dnes neumieraj – Istropolis, 18.00, 20.30; Aupark, 18.45, 21.30

Hovor s ňou – Istropolis/ARTkino, 18.00

Hollywood Ending – Istropolis/ARTkino, 16.00, 20.15; Aupark, 12.20, 14.45, 16.55, 19.00, 21.10; Polus, 19.30

Myšiak Stuart Little 2 – FK ic.sk, 16.00

Konec starých časů – FK ic.sk,

Road to Perdition – FK ic.sk, 18.00

Děvčátko – FK ic.sk, 18.15, 20.15; Aupark, 13.00, 15.00; Polus, 20.15

Analyzuj znova – FK ic.sk, 18.30; Aupark, 11.30, 13.40, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20; Polus, 11.20, 13.35, 15.35, 17.40, 19.50, 22.00

Nebo nad Berlínom – FK ic.sk, 18.45

8 žien – FK ic.sk, 20.30; Aupark, 17.15, 19.30, 21.40

Rok diabla – FK ic.sk, 21.00

Harry Potter a tajomná komnata – Istota, 13.00, 16.00; Aupark, 12.15, 16.00; Polus, 11.05, 14.10, 17.20 (dabing)

Moja tučná grécka svadba – Istota, 20.00

Agent z Hongkongu – Cafe/City Center, 16.00, 18.00

Ples príšer – Nivy, 16.00, 19.00

Chyť ma, ak to dokážeš – Aupark, 11.15, 12.45, 14.00, 15.30, 16.45, 18.15, 19.30, 21.00, 22.15; Polus, 11.40, 14.20, 17.00, 19.40, 22.20

Pred svadbou nie! – Aupark, 12.00, 14.30, 17.00, 20.30; Polus, 12.05, 14.35, 16.55, 21.40

Všetko, čo ste chceli vedieť o sexe – Aupark, 14.30, 18.30

Posledné tango v Paríži – Aupark, 11.45, 20.20

Sex a Lucia – Aupark, 16.20, 22.45

Dvaja pátrači – Spy Kids 2 – Aupark, 12.10, 14.20, 16.30

Som agent – Aupark, 19.15, 21.20; Polus, 20.30, 22.30

Solaris – Polus, 18.00, 20.10, 22.25

Kuriér – Polus, 12.15, 14.15, 16.15, 18.15, 22.15

Cesta do pekiel – Lamač, 18.00, 20.00

NEDEĽA 23. FEBRUÁR

Leví kráľ – Orange Imax, 11.15, 13.00, 15.50, 18.40

T-Rex – Orange Imax, 14.45

Virtuálny svet – Orange Imax, 17.35

3D mánia – Orange Imax, 20.25, 21.30

Baby to chcú tiež – Tatra, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark, 12.00, 13.10, 14.00, 15.10, 16.00, 17.10, 18.00, 19.10, 20.00, 21.10, 22.00; Polus, 11.00, 13.00, 15.00, 17.05, 19.00, 21.00

Pán prsteňov: Dve veže – Hviezda, 16.30, 19.45; Aupark, 11.55, 15.15, 18.40, 22.10; Polus, 11.10, 13.00, 14.30, 16.30, 20.00

Zem nikoho – Mladosť, 18.00

Rýchly bežec – Mladosť, 15.00, 20.00; FK ic.sk, 20.00

Putovanie vtákov – FK Múzeum, 17.00

Ľúbi ma, neľúbi ma – FK Múzeum, 19.00

Guru – Zora, 16.30, 19.00

Santa Claus 2 – Nádej, 17.30

Útek do Budína – Nádej, 20.00

Doba ľadová – Istropolis, 15.00, 16.30

Dnes neumieraj – Istropolis, 18.00, 20.30; Aupark, 18.45, 21.30

Hovor s ňou – Istropolis/ARTkino, 18.00

Hollywood Ending – Istropolis/ARTkino, 16.00, 20.15; Aupark, 12.20, 14.45, 16.55, 19.00, 21.10; Polus, 19.30

Myšiak Stuart Little 2 – FK ic.sk, 16.00

Konec starých časů – FK ic.sk, 17.00

Road to Perdition – FK ic.sk, 18.00

Děvčátko – FK ic.sk, 18.15, 20.15; Aupark, 13.00, 15.00; Polus, 20.15

Analyzuj znova – FK ic.sk, 18.30; Aupark, 11.30, 13.40, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20; Polus, 11.20, 13.25, 15.35, 17.40, 19.50, 22.00

Nebo nad Berlínom – FK ic.sk, 18.45

8 žien – FK ic.sk, 20.30; Aupark, 17.15, 19.30, 21.40

Rok diabla – FK ic.sk, 21.00

Harry Potter a tajomná komnata – Istota, 13.00, 16.00; Aupark, 12.15, 16.00; Polus, 11.05, 14.10, 17.20 (dabing)

Moja tučná grécka svadba – Istota, 20.00

Agent z Hongkongu – Cafe/City Center, 16.00, 18.00

Mach, Šebestová a kúzelné slúchadlo – DK Ružinov, 15.00

Mulholland Drive – FK Ružinov, 18.00

Sladká Alabama – FK Igric, 19.00, DK Dúbravka, 19.00

Chyť ma, ak to dokážeš – Aupark, 11.15, 12.45, 14.00, 15.30, 16.45, 18.15, 19.30, 21.00, 22.15; Polus, 11.40, 14.20, 17.00, 19.40, 22.20

Pred svadbou nie! – Aupark, 12.00, 14.30, 17.00, 20.30; Polus, 12.05, 14.35, 16.55, 21.40

Všetko, čo ste chceli vedieť o sexe – Aupark, 14.30, 18.30

Posledné tango v Paríži – Aupark, 11.45, 20.20

Sex a Lucia – Aupark, 16.20, 22.45

Dvaja pátrači – Spy Kids 2 – Aupark, 12.10, 14.20, 16.30

Som agent – Aupark, 19.15, 21.20; Polus, 20.30, 22.30

Solaris – Polus, 18.00, 20.10, 22.25

Kuriér – Polus, 12.15, 14.15, 16.15, 18.15, 22.15

Cesta do pekiel – ARTkino Za zrkadlom, 19.32

Insomnia – DK Lúky, 17.30, 20.00

PONDELOK 24. FEBRUÁR

3D mánia – Orange Imax, 11.55, 19.20

T-Rex – Orange Imax, 13.00, 20.25

Leví kráľ – Orange Imax, 14.05, 15.50, 17.35

Virtuálny svet – Orange Imax, 21.30

Baby to chcú tiež – Tatra, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark, 14.00, 15.10, 16.00, 17.10, 18.00, 19.10, 20.00, 21.10, 22.00; Polus, 15.00, 17.05, 19.00, 21.00

Pán prsteňov: Dve veže – Hviezda, 19.45; Aupark, 15.15, 18.40, 22.10; Polus, 14.30, 16.30, 20.00

Erasmus alebo Priatelia po španielsky – Hviezda, 17.30

Zem nikoho – Mladosť, 18.00

Rýchly bežec – Mladosť, 15.00, 20.00; FK ic.sk, 20.00

Ghosford park – FK Múzeum, 19.00

Doba ľadová – Istropolis, 16.30

Dnes neumieraj – Istropolis, 18.00, 20.30; Aupark, 18.45, 21.30

Hovor s ňou – Istropolis/ARTkino, 18.00

Hollywood Ending – Istropolis/ARTkino, 16.00, 20.15; Aupark, 14.45, 16.55, 19.00, 21.10; Polus, 19.30

Konec starých časů – FK ic.sk, 17.00

Road to Perdition – FK ic.sk, 18.00

Děvčátko – FK ic.sk, 18.15, 20.15; Aupark, 15.00; Polus, 20.15

Analyzuj znova – FK ic.sk, 18.30; Aupark, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20; Polus, 15.35, 17.40, 19.50, 22.00

Život Briana – FK ic.sk, 18.45

8 žien – FK ic.sk, 20.30; Aupark, 17.15, 19.30, 21.40

Rok diabla – FK ic.sk, 21.00

Harry Potter a tajomná komnata – Istota, 16.00; Aupark, 16.00; Polus, 14.10, 17.20 (dabing)

Moja tučná grécka svadba – Istota, 20.00

Nevera – FK Nostalgia, 18.30

Ingmar Bergman (profil) – FK Nostalgia, 21.15

Agent z Hongkongu – Cafe/City Center, 16.00, 18.00

Chyť ma, ak to dokážeš – Aupark, 14.00, 15.30, 16.45, 18.15, 19.30, 21.00, 22.15; Polus, 14.20, 17.00, 19.40, 22.20

Pred svadbou nie! – Aupark, 14.30, 17.00, 20.30; Polus, 14.35, 16.55, 21.40

Všetko, čo ste chceli vedieť o sexe – Aupark, 14.30, 18.30

Posledné tango v Paríži – Aupark, 20.20

Sex a Lucia – Aupark, 16.20, 22.45

Dvaja pátrači – Spy Kids 2 – Aupark, 14.20, 16.30

Som agent – Aupark, 19.15, 21.20; Polus, 20.30, 22.30

Solaris – Polus, 18.00, 20.10, 22.25

Kuriér – Polus, 14.15, 16.15, 18.15, 22.15

Insomnia – ARTkino Za zrkadlom, 19.32

UTOROK 25. FEBRUÁR

Virtuálny svet – Orange Imax, 11.55, 19.20

3D mánia – Orange Imax, 13.00, 20.25

Leví kráľ – Orange Imax, 14.05, 15.50, 17.35

T-Rex – Orange Imax, 21.30

Baby to chcú tiež – Tatra, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark, 14.00, 15.10, 16.00, 17.10, 18.00, 19.10, 20.00, 21.10, 22.00; Polus, 15.00, 17.05, 19.00, 21.00

Pán prsteňov: Dve veže – Hviezda, 19.45; Aupark, 15.15, 18.40, 22.10; Polus, 14.30, 16.30, 20.00

Erasmus alebo Priatelia po španielsky – Hviezda, 17.30

Zem nikoho – Mladosť, 18.00

Rýchly bežec – Mladosť, 15.00, 20.00; FK ic.sk, 20.00

V spálni – FK Múzeum, 19.00

Doba ľadová – Istropolis, 16.30

Dnes neumieraj – Istropolis, 18.00, 20.30; Aupark, 18.45, 21.30

Hovor s ňou – Istropolis/ARTkino, 18.00

Hollywood Ending – Istropolis/ARTkino, 16.00, 20.15; Aupark, 14.45, 16.55, 19.00, 21.10; Polus, 19.30

Žobrácka opera – FK ic.sk, 17.00

Road to Perdition – FK ic.sk, 18.00

Děvčátko -FK ic.sk, 18.15, 20.15; Aupark, 15.00; Polus, 20.15

Analyzuj znova – FK ic.sk, 18.30; Aupark, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20; Polus, 15.35, 17.40, 19.50, 22.00

Život Briana – FK ic.sk, 18.45

8 žien – FK ic.sk, 20.30; Aupark, 17.15, 19.30, 21.40

Rok diabla – FK ic.sk, 21.00

Harry Potter a tajomná komnata – Istota, 16.00; Aupark, 16.00; Polus, 14.10, 17.20 (dabing)

Červený drak – Istota, 20.00

Svet podľa Prota – Cafe/City Center, 16.00, 18.00

Chyť ma, ak to dokážeš – Aupark, 14.00, 15.30, 16.45, 18.15, 19.30, 21.00, 22.15; Polus, 14.20, 17.00, 19.40, 22.20

Pred svadbou nie! – Aupark, 14.30, 17.00, 20.30; Polus, 14.35, 16.55, 21.40

Všetko, čo ste chceli vedieť o sexe – Aupark, 14.30, 18.30

Posledné tango v Paríži – Aupark, 20.20

Sex a Lucia – Aupark, 16.20, 22.45

Dvaja pátrači – Spy Kids 2 – Aupark, 14.20, 16.30

Som agent – Aupark, 19.15, 21.20; Polus, 20.30, 22.30

Solaris – Polus, 18.00, 20.10, 22.25

Kuriér – Polus, 14.15, 16.15, 18.15, 22.15

Jalla! Jalla! – FK Lúky, 20.00

STREDA 26. FEBRUÁR

T-Rex – Orange Imax, 11.55, 19.20

3D mánia – Orange Imax, 13.00, 21.30

Leví kráľ – Orange Imax, 14.05, 15.50, 17.35

Virtuálny svet – Orange Imax, 20.25

Baby to chcú tiež – Tatra, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark, 14.00, 15.10, 16.00, 17.10, 18.00, 19.10, 20.00, 21.10, 22.00; Polus, 15.00, 17.05, 19.00, 21.00

Pán prsteňov: Dve veže – Hviezda, 19.45, DK Ružinov, 18.00; Aupark, 15.15, 18.40, 22.10; Polus, 14.30, 16.30, 20.00

Erasmus alebo Priatelia po španielsky – Hviezda, 17.30

Zem nikoho – Mladosť, 18.00, ARTkino Lúky, 20.00

Rýchly bežec – Mladosť, 15.00, 20.00; FK ic.sk, 20.00

Iris – FK Múzeum, 19.00

Doba ľadová – Istropolis, 16.30

Dnes neumieraj – Istropolis, 18.00, 20.30; Aupark, 18.45, 21.30

Hovor s ňou – Istropolis/ARTkino, 18.00ň

Hollywood Ending – Istropolis/ARTkino, 16.00, 20.15; Aupark, 14.45, 16.55, 19.00, 21.10; Polus, 19.30

Road to Perdition – FK ic.sk, 11.00

Žobrácka opera – FK ic.sk, 17.00

Road to Perdition – FK ic.sk, 18.00

Děvčátko – FK ic.sk, 18.15; Aupark, 15.00; Polus, 20.15

Analyzuj znova – FK ic.sk, 18.30; Aupark, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20; Polus, 15.35, 17.40, 19.50, 22.00

Život Briana – FK ic.sk, 18.45

Odlúčenie – FK ic.sk, 20.30

8 žien – FK ic.sk, 20.45; Aupark, 17.15, 19.30, 21.40

Rok diabla – FK ic.sk, 21.00

Harry Potter a tajomná komnata – Istota, 16.00; Aupark, 16.00; Polus, 14.10, 17.20 (dabing)

Červený drak – Istota, 20.00

Harry to s vami myslí dobre – FK Nostalgia, 18.30

On je veľký, ja som maličká – FK Nostalgia, 20.45

Svet podľa Prota – Cafe/City Center, 16.00, 18.00

Chyť ma, ak to dokážeš – Aupark, 14.00, 15.30, 16.45, 18.15, 19.30, 21.00, 22.15; Polus, 14.20, 17.00, 19.40, 22.20

Pred svadbou nie! – Aupark, 14.30, 17.00, 20.30; Polus, 14.35, 16.55, 21.40

Všetko, čo ste chceli vedieť o sexe – Aupark, 14.30, 18.30

Posledné tango v Paríži – Aupark, 20.20

Sex a Lucia – Aupark, 16.20, 22.45

Dvaja pátrači – Spy Kids 2 – Aupark, 14.20, 16.30

Som agent – Aupark, 19.15, 21.20; Polus, 20.30, 22.30

Solaris – Polus, 18.00, 20.10, 22.25

Kuriér – Polus, 14.15, 16.15, 18.15, 22.15

Hollywood, Hollywood – ARTkino Za zrkadlom, 20.32

KONCERTY a PODUJATIA

ŠTVRTOK 20. FEBRUÁR

17.00 Zábava geografov – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

18.00 – 20.00 Partnerské vzťahy, seminár – SD Trávniky, Nevädzová 4

18.00 Divadelný večer: Remember Dr. Zweig – Mozartova sieň rakúskeho veľvyslanectva

19.00 Koncert – Koncertná sieň SF, Palackého 2

20.00 Zábava geografov – SD Trnávka, Bulharská 60

20.00 Natalika (Brno), Pressburger Klezmer Band – Klub Za zrkadlom, Rovniankova 3

19.00 V. Vizár – Jazz Quartet – Rosnička, Dolné Krčace

New Media Nation: Festival festivalov

10.00 Priestor medzi kultúrou, spoločnosťou a technológiou; Téma dňa: Nové médiá vo verejnom priestore, moderuje Andreas Leo Findeisen – České centrum, Hviezdoslavovo nám. 8

15.45 – 18.00 Diskusia na tému dňa

20.00 Loading Digital Cinema, projekcia nových slov. dig. filmov – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 17

PIATOK 21. FEBRUÁR

9.00 Kto je lepší, seminár – SD Trnávka, Bulharská 60

10.00 – 20.00 Tarotovo-numerologická poradňa Somezedy – SD Trávniky, Nevädzová 4

18.00 Koncert metalových skupín – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

19.00 Koncert – Koncertná sieň SF, Palackého 2

19.00 Na Šarišu tak, FS Šarišan z Prešova – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

19.30 Music Club: Časti strojov, Scesta – DK Lúky, Vígľašská 1

20.00 Mango Molas, koncert – Café Stena, Záhradnícka 93

New Media Nation: Festival festivalov

10.00 Nové médiá v tvorbe najmladšej umeleckej generácie na Slovensku; Téma dňa: Interaktívne umenie, moderuje Denisa Kera – České centrum, Hviezdoslavovo nám. 8

15.45 – 18.00 Diskusia na tému dňa

20.00 Update & Back up (vernisáž výstavy I. Diosiho) – Buryzone, Čajakova 11

SOBOTA 22. FEBRUÁR

9.00 Kto je lepší (seminár) – SD Trnávka, Bulharská 60

14.30 Šachový turnaj – DK Ružinov, Ružinovská 28

17.00 Čaj o piatej, so skupinou Color – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

14.00 Výtvarno-tvorivé dielne – M-Klub, Rovniankova 3

19.00 I. Mládek a Banjo band – DK Dúbravska, Saratovská 2/A

20.00 Ružinovský fašiangový bál – DK Ružinov, Ružinovská 28

20.00 Toto je hip-hop párty – Klub Za zrkadlom, Rovniankova 3

New Media Nation: Festival festivalov

10.00 Digitálna alchýmia; Téma dňa: Aktivizmus a nové médiá, moderuje Michal Hvorecký – České centrum, Hviezdoslavovo nám. 8

15.45 – 18.00 Diskusia na tému dňa

21.00 Last Minute (záverečná párty s audio-vizuálnym programom) – Klub Spojka, Prešernova 4

NEDEĽA 23. FEBRUÁR

9.00 Kto je lepší, seminár – SD Trnávka, Bulharská 60

17.00 F. Nedvěd s kapelou Druhé podání – Live!Club, Aupark, Einsteinova 18

19.00 Štátny komorný orchester Žilina – MKS, Uršulínska 11

PONDELOK 24. FEBRUÁR

10.00 – 20.00 Tarotovo-numerologická poradňa Somezedy – SD Trávniky, Nevädzová 4

17.00 Na počiatku bolo slovo, hudba a spev Musa Ludens – V-klub, Nám. SNP 12

18.00 Vl. Vizár – Jazz Quartet – Pizzeria Primo Piano, Obchodná ul.

19.00 Škampovo kvarteto (CZ) – MKS, Uršulínska 11

UTOROK 25. FEBRUÁR

15.00 Nestarnúce melódie, tanečno-záb. popoludnie – M-Klub, Rovniankova 3

19.00 Bratislavská káva – V-klub, Nám. SNP 12

20.00 Apocalyptica – PKO, Nábr. amr. gen. L. Svobodu 3

20.30 Príležitosť pre talenty: Časti strojov (poprock) – Mamut Pub, Cintorínska ul.

STREDA 26. FEBRUÁR

13.00 Dialógy, etika, psychológia ZŠ – DK Ružinov, Ružinovská 28

14.00 Divožijúce zvieratá, beseda – SD Prievoz, Kaštieľska 30

17.30 Verbum, lit. stretnutie – M. Šidlík – M-klub, Rovniankova 3

17.30 Astronomická prednáška – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

18.00 M. Gavran, chorvátsky dramatik – V-klub, Nám. SNP 12

PRE DETI

ŠTVRTOK 20. FEBRUÁR

10.00 Jarná prázdninová dielňa o maskách a maskovaní – CC Centrum, Jiráskova 3

10.00 a 14.00 Kráľ Špiňúch – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

14.00 Výtvarno-tvorivé dielne – M-Klub, Rovniankova 3

14.00 Zmeny a zámeny – Bibiana, Panská 41

PIATOK 21. FEBRUÁR

10.00 Jarná prázdninová dielňa o maskách a maskovaní – CC Centrum, Jiráskova 3

14.00 Výtvarno-tvorivé dielne – M-Klub, Rovniankova 3

SOBOTA 22. FEBRUÁR

15.30 Karneval v maskách – DK Kramáre, Stromová 18

NEDEĽA 23. FEBRUÁR

10.00 a 14.30 Prasiatka sa vlka neboja – Bratislavské bábkové divadlo, Dunajská 36

10.00 Nie sme doma, maľujeme, dielne – CC Centrum, Jiráskova 3

10.30 Nedeľné rozprávkové dopoludnie – DK Ružinov, Ružinovská 28

10.30 Hráme sa s Drobčekom – DK Ružinov, Ružinovská 28

10.30 Fašiangové kúzelnícke dopoludnie s Mc Donald‘s – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

15.00 Smiechulienka, muzikál – SD Nivy, Súťažná 18

15.00 Ufúľaná rozprávka – PKO, Nábr. amr. gen. L. Svobodu 3

16.00 Momentum Music – CC Centrum, Jiráskova 3

16.00 Šaško Jaško, zábavno-tanečné popoludnie – Klub 22, Vavilovova 22

16.00 Slncový kôň – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

UTOROK 25. FEBRUÁR

10.00 Čo sa stalo v Tučifraskove – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

14.00 O maskách, smiechu a strašení – CC Centrum, Jiráskova 3

14.00 Karneval – Bibiana, Panská 41

STREDA 26. FEBRUÁR

10.00 Karneval – Bibiana, Panská 41

10.30 Fašiangová chasa, DFS Drienka – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

14.00 O maskách, smiechu a strašení – CC Centrum, Jiráskova 3

14.00 Šípková princezná – SD Nivy, Súťažná 18

14.00 Aladinova lampa, Stražanovo báb. div. – DK Lúky, Vígľašská 1

DISKOTÉKY

ŠTVRTOK 20. FEBRUÁR

Evergreen Q – Hlava XXII, Bazová 9

Thursday Tequila, DJ Rasťo – Metro Music club, Suché mýto 6

Disko & striptíz – Casey, Botanická 35

Reggae Night, DJ Thierry – Club 39, Mlynská dolina

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Rocková klasika – KGB, Obchodná 52

Mentol (pop) – Mamut Pub, Citnorínska ul.

PIATOK 21. FEBRUÁR

Metro disco: Best of 90‘s, DJ Rasťo – Metro Music club, Suché mýto 6

Jazz – Kaviareň Korzo, Hviezdoslavovo nám. 11

Ľadová noc Finlandia, DJ Horník – Casey, Botanická 35

Beefeater Mix Party, DJ Vladki – Club 39, Mlynská dolina

Diskotéka, DJ Melega – Demar Klub, Pri Šajbách 12

Dámsky, pánsky striptíz, Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Rock, blues rock, hard rock, pop – KGB, Obchodná 52

Remember Live! (Oldies disco), DJ Lehotský, Zuzana N., DJ Live! – Live! Club, Aupark, Einsteinova 18

Arion (country) – Mamut Pub, Cintorínska ul.

Rockomotion Night – IC. klub (ex Charlies), Špitálska 4

SOBOTA 22. FEBRUÁR

Depeche mode (prvé dm fans stretnutie v novom roku), DJ Roman&Diablo – Metro Music club, Suché mýto 6

Oldies Party – Casey, Botanická 35

Beefeater Mix Party, DJ Vladki – Club 39, Mlynská dolina

Karaoke Show, KJ Peter, DJ Melega – Demar Klub, Pri Šajbách 12

Fašiangové disco, DJ Paolo & Stanley – DK Lúky, Vígľašská 1

Dámsky, pánsky striptíz, rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Dorian Gray – KGB, Obchodná 52

Ladies Party, DJ Aqua, moderuje Travesty Lady Alexa – Live! Club, Aupark, Einsteinova 18

Celebrity Ladies (ČR, Travesty Show) – Mamut Pub, Cintorínska ul.

Oldies Party – IC. klub (ex Charlies), Špitálska 4

NEDEĽA 23. FEBRUÁR

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Na želanie – KGB, Obchodná 52

Nedeľa a čaj o piatej: F. Nedvěd s kapelou Druhé podání – Live! Club, Aupark, Einsteinova 18

PONDELOK 24. FEBRUÁR

Disco, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Rock Party – Club 39, Mlynská dolina

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Bluesovanie s J. Turtevom a jeho priateľmi – Hlava XXII, Bazová 9

Hudobný večer – KGB, Obchodná 52

UTOROK 25. FEBRUÁR

Metro music café: Texas-Live in Paris – Metro Music club, Suché mýto 6

Rock Live: Setback – Aligator, Laurinská 7

Vodka Party – Casey, Botanická 35

Oldies Party, DJ Maayoo – Club 39, Mlynská dolina

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Rock, blues rock, hard rock, pop – KGB, Obchodná 52

STREDA 26. FEBRUÁR

Metro live: koncert Chill On The Sun – Metro Music club, Suché mýto 6

Back to 80‘s, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Oldies Hitmania – Club 39, Mlynská dolina

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Rockový večer – KGB, Obchodná 52

VÝSTAVY

Slovenské vizuálne umenie – SNG, Esterházyho palác, do 25. mája

Stará Bratislava očami Milana Dobeša – GMB, Mirbachov palác, do 2. marca

Umenie socialistického realizmu na Slovensku 1948 – 1963 – GMB, Mirbachov palác, do 16. marca

Blanka Votavová: Cesty do ticha – GMB, Pálffyho palác, do 30. marca

Aliancie a interferencie – Národné osvetové centrum, Námestie SNP 33, do 23. februára

Slovensko – prírodný klenot v srdci Európy, rozmanitosť a zvláštnosti živej i neživej prírody – Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr. 2, ut – ne 9.00 – 17.00, do 30. júna

Milované dieťa – Mestské múzeum Stará radnica, ut – pia 10.00 – 17.00, so – ne 11.00 – 18.00, do 16. marca

Historické medzníky Slovenska v 20. storočí – Bratislavský hrad, 2. posch. ut – ne 9.00 – 17.00, do 30. apríla

František Pohorelec: Impresie – Galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00, do 19. apríla

Premeny dreva – Bibiana, do 23. februára

Rudolf Fila – Galéria Z, Zichyho palác, Ventúrska 9, po – so 12.00 – 18.00, do 16. marca

Peter Uchnár, knižná ilustrácia a grafika – galéria Artotéka, Kapucínska 1, po, st, štv 13.00 – 17.30, ut a pia 10.00 – 12.00, 13.30 – 16.00, do 21. februára

D. Grečner a P. Kľúčik: Stretnutie na západnom konci – galéria Westend, Dúbravská cesta 2 (budova J&T), po – ne 8.00 – 17.00, do 28. februára

P. Čepec a R. Legel: Stretnutia – Siemens, Stromová 9, do 16. marca

Eduard Tauss: Boards – Rakúske kultúrne fórum, Zelená 7, do 7. marca

Roland Goeschl – galéria Komart, Zámočnícka 8, do 30. marca

Mám svetlo (Nerli, nerli), stretnutie s tradičnou židovskou kultúrou – Bibiana, Panská 41, ut – ne 10.00 – 18.00, do 30. marca

Umenie je hra… – Bibiana, do 9. marca

Premeny dreva, interaktívna výstava o druhoch, formách a podobách dreva – Bibiana, do 23. marca

Marek a Milan Ormandíkovci: Obrazy a sochy – galéria Michalský dvor, Michalská 3, do 9. marca

Rudolf Fila, výber z tvorby – Galéria Z, Zichyho palác, ut – ne 12.00 – 18.00, do 16. marca

Europress fujifilm awards, národné kolo celoeurópskej novinárskej súťaže, ut – ne 13.00 – 18.00, do 28. februára

Lucio Fontana – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, do 30. apríla

Viktor Hulík: Zakázané koláže – Galéria Linea, Drieňová 34, po – pia 8.00 – 17.00, do 30. apríla

Juraj Čutek: Sochy – Galéria F7, Františkánske nám. 7, do 28. februára

Katka Alexyová-Fígerová: Ut credo – Galéria SPP, Drevená ul., do 3. marca

Katarína Rusnáková: Šperk a fantázia – K Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00

Ladislav Čeleďa: Sit down, please!, nábytkový dizajn – K.F.A. Gallery, Karpatská 11, po – pia 8.00 – 16.30, do 20. marca

Ján Striženec: Fotografie, sprístupnené na požiadanie (tel. 43 71 19 88, 0903477074) – Typo & Ars galéria, Roľnícka 349, do 23. marca

Martin Piaček: Escape – CC Centrum, Jiráskova 3, po – pia 9.00 – 18.00, do 14. marca

Beáta Varmužová: Spod sukní – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, po – pia 10.00 – 18.00, do 10. marca

Emília Kézlíková: Obrazy – DK Dúbravka, Saratovská 2/A, do 28. februára

Eduard Tauss: Boards – Rakúske kultúrne fórum, Zelená 7, po – štv 10.00 – 18.00, pia 10.00 – 16.00, do 7. marca

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Na čo nezabudnúť, ak plánujete na leto malé i väčšie výlety
  2. Vodiči, pozor na drahé tankovanie v zahraničí!
  3. Na pošte si s Fumbi kúpite kryptomeny už aj za hotovosť
  4. Vyhrajte letnú dovolenku s víkendovým vydaním denníka SME
  5. Je pre vás oddych synonymom spoznávania? Vycestujte za zážitkami
  6. 30 rokov kvality spojenej so svetovými značkami automobilov
  7. Vychádza nový časopis pre šikovné ruky a útulný domov
  8. Mladá nádej Slovenska. Pracoval aj pre americkú armádu
  1. Meranie rýchlosti v úsekoch už nebude pre vodičov problémom
  2. Ocenená 4K autokamera Mio má aj 2K so 60 snímkami a FHD so 120!
  3. Vodiči, pozor na drahé tankovanie v zahraničí!
  4. Je pre vás oddych synonymom spoznávania? Vycestujte za zážitkami
  5. Vyhrajte letnú dovolenku s víkendovým vydaním denníka SME
  6. Na pošte si s Fumbi kúpite kryptomeny už aj za hotovosť
  7. V uliciach Košíc vyzbierali dobrovoľníci 26 ton odpadu
  8. Výlety na mieru pre celú rodinu
  1. Vodiči, pozor na drahé tankovanie v zahraničí! 15 136
  2. Slovenské oplátky ocenil aj svet. Receptúru pozná jeden človek 12 777
  3. Leto v Čechách a na Morave: Tipy na výlety v susednej krajine 9 386
  4. Mladá nádej Slovenska. Pracoval aj pre americkú armádu 8 300
  5. Vychádza nový časopis pre šikovné ruky a útulný domov 4 129
  6. Čítajte odomknuté články na mobile, počítači a aj v tablete 3 802
  7. Analytik Horňák: Niektorí výrobcovia budú musieť znížiť ceny 3 305
  8. Je pre vás oddych synonymom spoznávania? Vycestujte za zážitkami 3 113
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Blogy SME

  1. Martina Hilbertová: Utečenci spali na lehátkach a platili za nich ako v luxusnom hoteli.
  2. Daniel Bíro: V Bratislave malo byť metro. Aké sú história a súčasnosť tohto projektu?
  3. Ľudmila Križanovská: Žobráci v centre Bratislavy. Ľudia v núdzi alebo príživníci?
  4. Anton Sládek: Bratislava - Hviezdoslavovo námestie
  5. Milota Sidorová: Toto mesto v Taliansku založilo Kanceláriu pre čas. Čaká to aj Bratislavu?
  6. Anton Sládek: Bratislava - Vysoká ulica včera a dnes
  7. Anton Sládek: Dunaj XIII. Most Apollo a okolo
  8. Anton Sládek: Bratislava - Heydukova ulica
  1. Ján Šeďo: Mám 46 rokov, 4 deti a veľa skúseností - bránil sa dnes E. Heger u B. Závodského.(Oprava mena). 14 729
  2. Vanda Tuchyňová: Svedectvo bývalého krajského predsedu OĽANO v Žiline 11 000
  3. Juraj Kumičák: Ako Rusi veľkú vojnu vyhrali... (časť IVa) 10 828
  4. Martina Hilbertová: Utečenci spali na lehátkach a platili za nich ako v luxusnom hoteli. 8 362
  5. Tomáš Jacko: Keď upratovačka zarába viac než univerzitný profesor 3 853
  6. Andrej Šverha: Pohodovo Okolo Balatonu 3 439
  7. Jozef Černek: Turecko, letecky s dvomi deťmi, časť prvá - cesta tam 3 309
  8. Andrej Kiska: Pomôžme Cigánom dostať sa tam, kam tak mnohí chcú. 3 165
  1. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 42. - Arktída - Príbeh havárie vzducholode Italia podľa priameho účastníka Běhounka
  2. Lívia Hlavačková: Týždenne zjete jednu kreditku v podobe mikroplastov
  3. Jiří Ščobák: Ruské straty budú o 20 000 mŕtvych vyššie, než uvádza Ukrajina (analýza situácie na bojisku)
  4. Jiří Ščobák: Bude Ukrajina po vojne prosperovať? A my s ňou?
  5. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 41. - Arktída - Roald Amundsen, Umberto Nobile a Expedícia Norge - 1926
  6. Monika Nagyova: Nebyť matkou je úžasné
  7. Jiří Ščobák: Skepsia okolo kryptomien: Ktoré kryptomeny naozaj nie sú pre začiatočníkov?
  8. Jiří Ščobák: Mentální cvičení: Určení rizikových bodů a možných tras ruského postupu na Ukrajině
SkryťZatvoriť reklamu