ŠTVRTOK 20. FEBRUÁR
19.00 Bohéma – SND, Hviezdoslavovo nám. 1
19.00 Štvrtá sestra – DPOH, Laurinská 21
19.00 Sekretárky – Malá scéna, Dostojevského rad 7
19.00 Šiesti v pyžame – Nová scéna, Kollárovo nám. 20
19.00 Kumšt – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5
19.00 Sen o jeseni – Astorka Korzo, Nám. SNP 33
19.00 Jááánošííík (po tridsiatich rokoch) – RND, Škultétyho 5
19.00 Nedeľa pre bolesť ako stvorená – Štúdio Kaplnka, Ventúrska 3
19.00 Elektrická bomba – Ívery, MKC Školská 14
19.00 Popokatepeti show: Na skle maľované (B. Bystrica) – V-klub, Nám. SNP 12
20.00 Ach, architekt! – Stoka, Pribinova 1
PIATOK 21. FEBRUÁR
19.00 Tosca – SND, Hviezdoslavovo nám. 1
19.00 Tančiareň – DPOH, Laurinská 21
19.00 Nože v sliepkach – Malá scéna, Dostojevského rad 7
19.00 Hamlet – Nová scéna, Kollárovo nám. 20
19.00 Obchod na korze – Astorka Korzo, Suché mýto 17
19.00 Interview – Divadlo a.ha., MKC Školská 14
19.00 Boh (Túlavé divadlo) – V-klub, Nám. SNP 12
SOBOTA 22. FEBRUÁR
11.00 Luskáčik – SND, Hviezdoslavovo nám. 1
18.00 a 20.15 Večer M. Markoviča – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5
19.00 Carmen – SND, Hviezdoslavovo nám. 1
19.00 Tančiareň – DPOH, Laurinská 21
19.00 Scény z manželského života – Malá scéna, Dostojevského rad 7
19.00 Všetko sa posralo – Nová scéna, Kollárovo nám. 20
19.00 Matka – Astorka Korzo, Suché mýto 17
NEDEĽA 23. FEBRUÁR
10.00 a 14.30 Prasiatka sa vlka neboja – Bratislavské bábkové divadlo, Dunajská 36
15.30 Baba Jaga a Majkl Džeksn – GunaGU, Františkánske nám. 7
15.30 Duchovplná rozprávka – Divadlo a.ha., MKC Školská 14
17.00 Majstrovská lekcia Marie Callas – SND, Hviezdoslavovo nám. 1
19.00 Hráči – Klub Čierny havran, Biela 6
19.00 Nie ja, skica pre rozhlas, vtedy – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12
19.00 Drahá pani profesorka – Astorka Korzo, Suché mýto 17
19.00 Cirkus Homo – West, Kolárska 3
19.00 Démon – V-klub, Nám. SNP 12
PONDELOK 24. FEBRUÁR
19.00 Majstrovská lekcia Marie Callas – SND, Hviezdoslavovo nám. 1
14.00 Alica v zázračnej krajine – DPOH, Laurinská 21
19.00 Klietka bláznov – Nová scéna, Kollárovo nám. 20
19.00 Mäkkýš – Divadlo a.ha., MKC Školská 14
19.00 Promülle – RND, Škultétyho 5
19.00 Na koho to slovo padne – Mestské divadlo, Klub Čierny havran, Biela 6
19.30 Čechov-Boxer – GUnaGU, Františkánske nám. 7
UTOROK 25. FEBRUÁR
19.00 Rigoletto – SND, Hviezdoslavovo nám. 1
19.00 Ideálny manžel – DPOH, Laurinská 21
19.00 Stoličky – Malá scéna, Dostojevského rad 7
19.00 Krysař – Nová scéna, Kollárovo nám. 20
19.00 Historky z viedenského lesa – Astorka Korzo, Nám. SNP 33
19.30 Gotika – GUnaGU, Františkánske nám. 7
STREDA 26. FEBRUÁR
19.00 Panna Orleánska – SND, Hviezdoslavovo nám. 1
19.00 Prelet nad kukučím hniezdom – DPOH, Laurinská 21
19.00 Na konci hry – Malá scéna, Dostojevského rad 7
19.00 Všetko sa posralo – Nová scéna, Kollárovo nám. 20
19.00 Uragán – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5
19.00 Ujo Váňa – Astorka Korzo, Nám. SNP 33
19.00 Žltá ľalia – Astorka Korzo, Suché mýto 17
19.30 Gotika – GUnaGU, Františkánske nám. 7
20.00 Okná, brehy, pozostalosti – Stoka, Pribinova 1
KINÁ
ŠTVRTOK 20. FEBRUÁR
Leví kráľ – Orange Imax, 11.15, 13.00, 15.50, 18.40
3D mánia – Orange Imax, 14.45, 20.25
T-Rex – Orange Imax, 17.35
Virtuálny svet – Orange Imax, 21.30
Vesničko má, středisková – FK 901, 18.00; FK ic.sk, 17.00
Kruté radosti – FK 901, 20.00
Baby to chcú tiež – Tatra, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark, 14.00, 15.10, 16.00, 17.10, 18.00, 19.10, 20.00, 21.10, 22.00; Polus, 15.00, 17.05, 19.00, 21.00
Pán prsteňov: Dve veže – Hviezda, 19.45; Aupark, 15.15, 18.40, 22.10; Polus, 14.30, 16.30, 20.00
Rýchly bežec – Mladosť, 15.00; FK ic.sk, 20.00
Zem nikoho – Mladosť, 18.00
Doba ľadová – Istropolis, 16.30
Dnes neumieraj – Istropolis, 18.00, 20.30; Aupark, 18.45, 21.30
Hovor s ňou – Istropolis/ARTkino, 18.00
Hollywood Ending – Istropolis/ARTkino, 16.00, 20.15; Aupark, 14.45, 16.55, 19.00, 21.10; Polus, 19.30
Road to Perdition – FK ic.sk, 18.00
Děvčátko – FK ic.sk, 18.30, 20.15; Aupark, 15.00; Polus, 20.15
Analyzuj znova – FK ic.sk, 18.30; Aupark, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20; Polus, 15.35, 17.40, 19.50, 22.00
Nebo nad Berlínom – FK ic.sk, 18.45
8 žien – FK ic.sk, 20.30; Aupark, 17.15, 19.30, 21.40
Divoké včely – FK ic.sk, 21.00
Harry Potter a tajomná komnata – Istota, 16.00, 19.30; Aupark, 16.00; Polus, 14.10, 17.20 (dabing), ARTkino Lúky, 19.00
Resident Evil – Cafe/City Center, 16.00, 18.00
Erasmus alebo Priatelia po španielsky – Nivy, 19.00
Ples príšer – FK Igric, 19.00
Chyť ma, ak to dokážeš – Aupark, 14.00, 15.30, 16.45, 18.15, 19.30, 21.00, 22.15; Polus, 14.20, 17.00, 19.40, 22.20
Pred svadbou nie! – Aupark, 14.30, 17.00, 20.30; Polus, 14.35, 16.55, 21.40
Všetko, čo ste chceli vedieť o sexe – Aupark, 14.30, 18.30
Posledné tango v Paríži – Aupark, 20.20
Sex a Lucia – Aupark, 16.20, 22.45
Dvaja pátrači – Spy Kids 2 – Aupark, 14.20, 16.30
Som agent – Aupark, 19.15, 21.20; Polus, 20.30, 22.30
Solaris – Polus, 18.00, 20.10, 22.25
Kuriér – Polus, 14.15, 16.15, 18.15, 22.15
Ples príšer – DK Dúbravka, 19.00
Monty Python a svätý grál – FK Za zrkadlom, 18.02
PIATOK 21. FEBRUÁR
Leví kráľ – Orange Imax, 10.35, 12.20, 14.05, 16.55, 19.45
Virtuálny svet – Orange Imax, 15.50
3D mánia – Orange Imax, 18.40
T-Rex – Orange Imax, 21.30
Baby to chcú tiež – Tatra, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark, 14.00, 15.10, 16.00, 17.10, 18.00, 19.10, 20.00, 21.10, 22.00; Polus, 15.00, 17.05, 19.00, 21.00
Pán prsteňov: Dve veže – Hviezda, 19.45; Aupark, 15.15, 18.40, 22.10; Polus, 14.30, 16.30, 20.00
Zem nikoho – Mladosť, 18.00
Rýchly bežec – Mladosť, 15.00, 20.00; FK ic.sk, 20.00
Santa Claus – FK Múzeum, 17.00
Minority Report – FK Múzeum, 19.00
Doba ľadová – Istropolis, 16.30
Dnes neumieraj – Istropolis, 18.00, 20.30; Aupark, 18.45, 21.30
Hovor s ňou – Istropolis/ARTkino, 18.00
Hollywood Ending – Istropolis/ARTkino, 16.00, 20.15; Aupark, 14.45, 16.55, 19.00, 21.10; Polus, 19.30
Vesničko má, středisková – FK ic.sk, 17.00
Road to Perdition – FK ic.sk, 18.00
Děvčátko – FK ic.sk, 18.15, 20.15; Aupark, 15.00; Polus, 20.15
Analyzuj znova – FK ic.sk, 18.30; Aupark, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20; Polus, 15.35, 17.40, 19.50, 22.00
Nebo nad Berlínom – FK ic.sk, 18.45
8 žien – FK ic.sk, 20.30; Aupark, 17.15, 19.30, 21.40
Divoké včely – FK ic.sk, 21.00
Harry Potter a tajomná komnata – Istota, 16.00, 19.30; Aupark, 16.00; Polus, 14.10, 17.20 (dabing)
Slečny z Vlčian – FK Nostalgia, 18.30
Amatér – FK Nostalgia, 20.45
Resident Evil – Cafe/City Center, 16.00, 18.00
Chyť ma, ak to dokážeš – Aupark, 14.00, 15.30, 16.45, 18.15, 19.30, 21.00, 22.15; Polus, 14.20, 17.00, 19.40, 22.20
Pred svadbou nie! – Aupark, 14.30, 17.00, 20.30; Polus, 14.35, 16.55, 21.40
Všetko, čo ste chceli vedieť o sexe – Aupark, 14.30, 18.30
Posledné tango v Paríži – Aupark, 20.20
Sex a Lucia – Aupark, 16.20, 22.45
Dvaja pátrači – Spy Kids 2 – Aupark, 14.20, 16.30
Som agent – Aupark, 19.15, 21.20; Polus, 20.30, 22.30
Solaris – Polus, 18.00, 20.10, 22.25
Kuriér – Polus, 14.15, 16.15, 18.15, 22.15
SOBOTA 22. FEBRUÁR
Leví kráľ – Orange Imax, 10.35, 12.20, 14.05, 16.55, 19.45
3D mánia – Orange Imax, 15.50
Virtuálny svet – Orange Imax, 18.40
T-Rex – Orange Imax, 21.30
Baby to chcú tiež – Tatra, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark, 12.00, 13.10, 14.00, 15.10, 16.00, 17.10, 18.00, 19.10, 20.00, 21.10, 22.00; Polus, 11.00, 13.00, 15.00, 17.05, 19.00, 21.00
Pán prsteňov: Dve veže – Hviezda, 16.30, 19.45; Aupark, 11.55, 15.15, 18.40, 22.10; Polus, 11.10, 13.00, 14.30, 16.30, 20.00
Zem nikoho – Mladosť, 18.00
Rýchly bežec – Mladosť, 15.00, 20.00
Mačky a psi – FK Múzeum, 17.00
Ľúbi ma, neľúbi ma – FK Múzeum, 19.00
Guru – Zora, 16.30, 19.00
Santa Claus 2 – Nádej, 17.30
Útek do Budína – Nádej, 20.00
Doba ľadová – Istropolis, 15.00, 16.30
Dnes neumieraj – Istropolis, 18.00, 20.30; Aupark, 18.45, 21.30
Hovor s ňou – Istropolis/ARTkino, 18.00
Hollywood Ending – Istropolis/ARTkino, 16.00, 20.15; Aupark, 12.20, 14.45, 16.55, 19.00, 21.10; Polus, 19.30
Myšiak Stuart Little 2 – FK ic.sk, 16.00
Konec starých časů – FK ic.sk,
Road to Perdition – FK ic.sk, 18.00
Děvčátko – FK ic.sk, 18.15, 20.15; Aupark, 13.00, 15.00; Polus, 20.15
Analyzuj znova – FK ic.sk, 18.30; Aupark, 11.30, 13.40, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20; Polus, 11.20, 13.35, 15.35, 17.40, 19.50, 22.00
Nebo nad Berlínom – FK ic.sk, 18.45
8 žien – FK ic.sk, 20.30; Aupark, 17.15, 19.30, 21.40
Rok diabla – FK ic.sk, 21.00
Harry Potter a tajomná komnata – Istota, 13.00, 16.00; Aupark, 12.15, 16.00; Polus, 11.05, 14.10, 17.20 (dabing)
Moja tučná grécka svadba – Istota, 20.00
Agent z Hongkongu – Cafe/City Center, 16.00, 18.00
Ples príšer – Nivy, 16.00, 19.00
Chyť ma, ak to dokážeš – Aupark, 11.15, 12.45, 14.00, 15.30, 16.45, 18.15, 19.30, 21.00, 22.15; Polus, 11.40, 14.20, 17.00, 19.40, 22.20
Pred svadbou nie! – Aupark, 12.00, 14.30, 17.00, 20.30; Polus, 12.05, 14.35, 16.55, 21.40
Všetko, čo ste chceli vedieť o sexe – Aupark, 14.30, 18.30
Posledné tango v Paríži – Aupark, 11.45, 20.20
Sex a Lucia – Aupark, 16.20, 22.45
Dvaja pátrači – Spy Kids 2 – Aupark, 12.10, 14.20, 16.30
Som agent – Aupark, 19.15, 21.20; Polus, 20.30, 22.30
Solaris – Polus, 18.00, 20.10, 22.25
Kuriér – Polus, 12.15, 14.15, 16.15, 18.15, 22.15
Cesta do pekiel – Lamač, 18.00, 20.00
NEDEĽA 23. FEBRUÁR
Leví kráľ – Orange Imax, 11.15, 13.00, 15.50, 18.40
T-Rex – Orange Imax, 14.45
Virtuálny svet – Orange Imax, 17.35
3D mánia – Orange Imax, 20.25, 21.30
Baby to chcú tiež – Tatra, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark, 12.00, 13.10, 14.00, 15.10, 16.00, 17.10, 18.00, 19.10, 20.00, 21.10, 22.00; Polus, 11.00, 13.00, 15.00, 17.05, 19.00, 21.00
Pán prsteňov: Dve veže – Hviezda, 16.30, 19.45; Aupark, 11.55, 15.15, 18.40, 22.10; Polus, 11.10, 13.00, 14.30, 16.30, 20.00
Zem nikoho – Mladosť, 18.00
Rýchly bežec – Mladosť, 15.00, 20.00; FK ic.sk, 20.00
Putovanie vtákov – FK Múzeum, 17.00
Ľúbi ma, neľúbi ma – FK Múzeum, 19.00
Guru – Zora, 16.30, 19.00
Santa Claus 2 – Nádej, 17.30
Útek do Budína – Nádej, 20.00
Doba ľadová – Istropolis, 15.00, 16.30
Dnes neumieraj – Istropolis, 18.00, 20.30; Aupark, 18.45, 21.30
Hovor s ňou – Istropolis/ARTkino, 18.00
Hollywood Ending – Istropolis/ARTkino, 16.00, 20.15; Aupark, 12.20, 14.45, 16.55, 19.00, 21.10; Polus, 19.30
Myšiak Stuart Little 2 – FK ic.sk, 16.00
Konec starých časů – FK ic.sk, 17.00
Road to Perdition – FK ic.sk, 18.00
Děvčátko – FK ic.sk, 18.15, 20.15; Aupark, 13.00, 15.00; Polus, 20.15
Analyzuj znova – FK ic.sk, 18.30; Aupark, 11.30, 13.40, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20; Polus, 11.20, 13.25, 15.35, 17.40, 19.50, 22.00
Nebo nad Berlínom – FK ic.sk, 18.45
8 žien – FK ic.sk, 20.30; Aupark, 17.15, 19.30, 21.40
Rok diabla – FK ic.sk, 21.00
Harry Potter a tajomná komnata – Istota, 13.00, 16.00; Aupark, 12.15, 16.00; Polus, 11.05, 14.10, 17.20 (dabing)
Moja tučná grécka svadba – Istota, 20.00
Agent z Hongkongu – Cafe/City Center, 16.00, 18.00
Mach, Šebestová a kúzelné slúchadlo – DK Ružinov, 15.00
Mulholland Drive – FK Ružinov, 18.00
Sladká Alabama – FK Igric, 19.00, DK Dúbravka, 19.00
Chyť ma, ak to dokážeš – Aupark, 11.15, 12.45, 14.00, 15.30, 16.45, 18.15, 19.30, 21.00, 22.15; Polus, 11.40, 14.20, 17.00, 19.40, 22.20
Pred svadbou nie! – Aupark, 12.00, 14.30, 17.00, 20.30; Polus, 12.05, 14.35, 16.55, 21.40
Všetko, čo ste chceli vedieť o sexe – Aupark, 14.30, 18.30
Posledné tango v Paríži – Aupark, 11.45, 20.20
Sex a Lucia – Aupark, 16.20, 22.45
Dvaja pátrači – Spy Kids 2 – Aupark, 12.10, 14.20, 16.30
Som agent – Aupark, 19.15, 21.20; Polus, 20.30, 22.30
Solaris – Polus, 18.00, 20.10, 22.25
Kuriér – Polus, 12.15, 14.15, 16.15, 18.15, 22.15
Cesta do pekiel – ARTkino Za zrkadlom, 19.32
Insomnia – DK Lúky, 17.30, 20.00
PONDELOK 24. FEBRUÁR
3D mánia – Orange Imax, 11.55, 19.20
T-Rex – Orange Imax, 13.00, 20.25
Leví kráľ – Orange Imax, 14.05, 15.50, 17.35
Virtuálny svet – Orange Imax, 21.30
Baby to chcú tiež – Tatra, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark, 14.00, 15.10, 16.00, 17.10, 18.00, 19.10, 20.00, 21.10, 22.00; Polus, 15.00, 17.05, 19.00, 21.00
Pán prsteňov: Dve veže – Hviezda, 19.45; Aupark, 15.15, 18.40, 22.10; Polus, 14.30, 16.30, 20.00
Erasmus alebo Priatelia po španielsky – Hviezda, 17.30
Zem nikoho – Mladosť, 18.00
Rýchly bežec – Mladosť, 15.00, 20.00; FK ic.sk, 20.00
Ghosford park – FK Múzeum, 19.00
Doba ľadová – Istropolis, 16.30
Dnes neumieraj – Istropolis, 18.00, 20.30; Aupark, 18.45, 21.30
Hovor s ňou – Istropolis/ARTkino, 18.00
Hollywood Ending – Istropolis/ARTkino, 16.00, 20.15; Aupark, 14.45, 16.55, 19.00, 21.10; Polus, 19.30
Konec starých časů – FK ic.sk, 17.00
Road to Perdition – FK ic.sk, 18.00
Děvčátko – FK ic.sk, 18.15, 20.15; Aupark, 15.00; Polus, 20.15
Analyzuj znova – FK ic.sk, 18.30; Aupark, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20; Polus, 15.35, 17.40, 19.50, 22.00
Život Briana – FK ic.sk, 18.45
8 žien – FK ic.sk, 20.30; Aupark, 17.15, 19.30, 21.40
Rok diabla – FK ic.sk, 21.00
Harry Potter a tajomná komnata – Istota, 16.00; Aupark, 16.00; Polus, 14.10, 17.20 (dabing)
Moja tučná grécka svadba – Istota, 20.00
Nevera – FK Nostalgia, 18.30
Ingmar Bergman (profil) – FK Nostalgia, 21.15
Agent z Hongkongu – Cafe/City Center, 16.00, 18.00
Chyť ma, ak to dokážeš – Aupark, 14.00, 15.30, 16.45, 18.15, 19.30, 21.00, 22.15; Polus, 14.20, 17.00, 19.40, 22.20
Pred svadbou nie! – Aupark, 14.30, 17.00, 20.30; Polus, 14.35, 16.55, 21.40
Všetko, čo ste chceli vedieť o sexe – Aupark, 14.30, 18.30
Posledné tango v Paríži – Aupark, 20.20
Sex a Lucia – Aupark, 16.20, 22.45
Dvaja pátrači – Spy Kids 2 – Aupark, 14.20, 16.30
Som agent – Aupark, 19.15, 21.20; Polus, 20.30, 22.30
Solaris – Polus, 18.00, 20.10, 22.25
Kuriér – Polus, 14.15, 16.15, 18.15, 22.15
Insomnia – ARTkino Za zrkadlom, 19.32
UTOROK 25. FEBRUÁR
Virtuálny svet – Orange Imax, 11.55, 19.20
3D mánia – Orange Imax, 13.00, 20.25
Leví kráľ – Orange Imax, 14.05, 15.50, 17.35
T-Rex – Orange Imax, 21.30
Baby to chcú tiež – Tatra, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark, 14.00, 15.10, 16.00, 17.10, 18.00, 19.10, 20.00, 21.10, 22.00; Polus, 15.00, 17.05, 19.00, 21.00
Pán prsteňov: Dve veže – Hviezda, 19.45; Aupark, 15.15, 18.40, 22.10; Polus, 14.30, 16.30, 20.00
Erasmus alebo Priatelia po španielsky – Hviezda, 17.30
Zem nikoho – Mladosť, 18.00
Rýchly bežec – Mladosť, 15.00, 20.00; FK ic.sk, 20.00
V spálni – FK Múzeum, 19.00
Doba ľadová – Istropolis, 16.30
Dnes neumieraj – Istropolis, 18.00, 20.30; Aupark, 18.45, 21.30
Hovor s ňou – Istropolis/ARTkino, 18.00
Hollywood Ending – Istropolis/ARTkino, 16.00, 20.15; Aupark, 14.45, 16.55, 19.00, 21.10; Polus, 19.30
Žobrácka opera – FK ic.sk, 17.00
Road to Perdition – FK ic.sk, 18.00
Děvčátko -FK ic.sk, 18.15, 20.15; Aupark, 15.00; Polus, 20.15
Analyzuj znova – FK ic.sk, 18.30; Aupark, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20; Polus, 15.35, 17.40, 19.50, 22.00
Život Briana – FK ic.sk, 18.45
8 žien – FK ic.sk, 20.30; Aupark, 17.15, 19.30, 21.40
Rok diabla – FK ic.sk, 21.00
Harry Potter a tajomná komnata – Istota, 16.00; Aupark, 16.00; Polus, 14.10, 17.20 (dabing)
Červený drak – Istota, 20.00
Svet podľa Prota – Cafe/City Center, 16.00, 18.00
Chyť ma, ak to dokážeš – Aupark, 14.00, 15.30, 16.45, 18.15, 19.30, 21.00, 22.15; Polus, 14.20, 17.00, 19.40, 22.20
Pred svadbou nie! – Aupark, 14.30, 17.00, 20.30; Polus, 14.35, 16.55, 21.40
Všetko, čo ste chceli vedieť o sexe – Aupark, 14.30, 18.30
Posledné tango v Paríži – Aupark, 20.20
Sex a Lucia – Aupark, 16.20, 22.45
Dvaja pátrači – Spy Kids 2 – Aupark, 14.20, 16.30
Som agent – Aupark, 19.15, 21.20; Polus, 20.30, 22.30
Solaris – Polus, 18.00, 20.10, 22.25
Kuriér – Polus, 14.15, 16.15, 18.15, 22.15
Jalla! Jalla! – FK Lúky, 20.00
STREDA 26. FEBRUÁR
T-Rex – Orange Imax, 11.55, 19.20
3D mánia – Orange Imax, 13.00, 21.30
Leví kráľ – Orange Imax, 14.05, 15.50, 17.35
Virtuálny svet – Orange Imax, 20.25
Baby to chcú tiež – Tatra, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark, 14.00, 15.10, 16.00, 17.10, 18.00, 19.10, 20.00, 21.10, 22.00; Polus, 15.00, 17.05, 19.00, 21.00
Pán prsteňov: Dve veže – Hviezda, 19.45, DK Ružinov, 18.00; Aupark, 15.15, 18.40, 22.10; Polus, 14.30, 16.30, 20.00
Erasmus alebo Priatelia po španielsky – Hviezda, 17.30
Zem nikoho – Mladosť, 18.00, ARTkino Lúky, 20.00
Rýchly bežec – Mladosť, 15.00, 20.00; FK ic.sk, 20.00
Iris – FK Múzeum, 19.00
Doba ľadová – Istropolis, 16.30
Dnes neumieraj – Istropolis, 18.00, 20.30; Aupark, 18.45, 21.30
Hovor s ňou – Istropolis/ARTkino, 18.00ň
Hollywood Ending – Istropolis/ARTkino, 16.00, 20.15; Aupark, 14.45, 16.55, 19.00, 21.10; Polus, 19.30
Road to Perdition – FK ic.sk, 11.00
Žobrácka opera – FK ic.sk, 17.00
Road to Perdition – FK ic.sk, 18.00
Děvčátko – FK ic.sk, 18.15; Aupark, 15.00; Polus, 20.15
Analyzuj znova – FK ic.sk, 18.30; Aupark, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20; Polus, 15.35, 17.40, 19.50, 22.00
Život Briana – FK ic.sk, 18.45
Odlúčenie – FK ic.sk, 20.30
8 žien – FK ic.sk, 20.45; Aupark, 17.15, 19.30, 21.40
Rok diabla – FK ic.sk, 21.00
Harry Potter a tajomná komnata – Istota, 16.00; Aupark, 16.00; Polus, 14.10, 17.20 (dabing)
Červený drak – Istota, 20.00
Harry to s vami myslí dobre – FK Nostalgia, 18.30
On je veľký, ja som maličká – FK Nostalgia, 20.45
Svet podľa Prota – Cafe/City Center, 16.00, 18.00
Chyť ma, ak to dokážeš – Aupark, 14.00, 15.30, 16.45, 18.15, 19.30, 21.00, 22.15; Polus, 14.20, 17.00, 19.40, 22.20
Pred svadbou nie! – Aupark, 14.30, 17.00, 20.30; Polus, 14.35, 16.55, 21.40
Všetko, čo ste chceli vedieť o sexe – Aupark, 14.30, 18.30
Posledné tango v Paríži – Aupark, 20.20
Sex a Lucia – Aupark, 16.20, 22.45
Dvaja pátrači – Spy Kids 2 – Aupark, 14.20, 16.30
Som agent – Aupark, 19.15, 21.20; Polus, 20.30, 22.30
Solaris – Polus, 18.00, 20.10, 22.25
Kuriér – Polus, 14.15, 16.15, 18.15, 22.15
Hollywood, Hollywood – ARTkino Za zrkadlom, 20.32
KONCERTY a PODUJATIA
ŠTVRTOK 20. FEBRUÁR
17.00 Zábava geografov – SK Nové Mesto, Vajnorská 21
18.00 – 20.00 Partnerské vzťahy, seminár – SD Trávniky, Nevädzová 4
18.00 Divadelný večer: Remember Dr. Zweig – Mozartova sieň rakúskeho veľvyslanectva
19.00 Koncert – Koncertná sieň SF, Palackého 2
20.00 Zábava geografov – SD Trnávka, Bulharská 60
20.00 Natalika (Brno), Pressburger Klezmer Band – Klub Za zrkadlom, Rovniankova 3
19.00 V. Vizár – Jazz Quartet – Rosnička, Dolné Krčace
New Media Nation: Festival festivalov
10.00 Priestor medzi kultúrou, spoločnosťou a technológiou; Téma dňa: Nové médiá vo verejnom priestore, moderuje Andreas Leo Findeisen – České centrum, Hviezdoslavovo nám. 8
15.45 – 18.00 Diskusia na tému dňa
20.00 Loading Digital Cinema, projekcia nových slov. dig. filmov – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 17
PIATOK 21. FEBRUÁR
9.00 Kto je lepší, seminár – SD Trnávka, Bulharská 60
10.00 – 20.00 Tarotovo-numerologická poradňa Somezedy – SD Trávniky, Nevädzová 4
18.00 Koncert metalových skupín – DK Dúbravka, Saratovská 2/A
19.00 Koncert – Koncertná sieň SF, Palackého 2
19.00 Na Šarišu tak, FS Šarišan z Prešova – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3
19.30 Music Club: Časti strojov, Scesta – DK Lúky, Vígľašská 1
20.00 Mango Molas, koncert – Café Stena, Záhradnícka 93
New Media Nation: Festival festivalov
10.00 Nové médiá v tvorbe najmladšej umeleckej generácie na Slovensku; Téma dňa: Interaktívne umenie, moderuje Denisa Kera – České centrum, Hviezdoslavovo nám. 8
15.45 – 18.00 Diskusia na tému dňa
20.00 Update & Back up (vernisáž výstavy I. Diosiho) – Buryzone, Čajakova 11
SOBOTA 22. FEBRUÁR
9.00 Kto je lepší (seminár) – SD Trnávka, Bulharská 60
14.30 Šachový turnaj – DK Ružinov, Ružinovská 28
17.00 Čaj o piatej, so skupinou Color – SK Nové Mesto, Vajnorská 21
14.00 Výtvarno-tvorivé dielne – M-Klub, Rovniankova 3
19.00 I. Mládek a Banjo band – DK Dúbravska, Saratovská 2/A
20.00 Ružinovský fašiangový bál – DK Ružinov, Ružinovská 28
20.00 Toto je hip-hop párty – Klub Za zrkadlom, Rovniankova 3
New Media Nation: Festival festivalov
10.00 Digitálna alchýmia; Téma dňa: Aktivizmus a nové médiá, moderuje Michal Hvorecký – České centrum, Hviezdoslavovo nám. 8
15.45 – 18.00 Diskusia na tému dňa
21.00 Last Minute (záverečná párty s audio-vizuálnym programom) – Klub Spojka, Prešernova 4
NEDEĽA 23. FEBRUÁR
9.00 Kto je lepší, seminár – SD Trnávka, Bulharská 60
17.00 F. Nedvěd s kapelou Druhé podání – Live!Club, Aupark, Einsteinova 18
19.00 Štátny komorný orchester Žilina – MKS, Uršulínska 11
PONDELOK 24. FEBRUÁR
10.00 – 20.00 Tarotovo-numerologická poradňa Somezedy – SD Trávniky, Nevädzová 4
17.00 Na počiatku bolo slovo, hudba a spev Musa Ludens – V-klub, Nám. SNP 12
18.00 Vl. Vizár – Jazz Quartet – Pizzeria Primo Piano, Obchodná ul.
19.00 Škampovo kvarteto (CZ) – MKS, Uršulínska 11
UTOROK 25. FEBRUÁR
15.00 Nestarnúce melódie, tanečno-záb. popoludnie – M-Klub, Rovniankova 3
19.00 Bratislavská káva – V-klub, Nám. SNP 12
20.00 Apocalyptica – PKO, Nábr. amr. gen. L. Svobodu 3
20.30 Príležitosť pre talenty: Časti strojov (poprock) – Mamut Pub, Cintorínska ul.
STREDA 26. FEBRUÁR
13.00 Dialógy, etika, psychológia ZŠ – DK Ružinov, Ružinovská 28
14.00 Divožijúce zvieratá, beseda – SD Prievoz, Kaštieľska 30
17.30 Verbum, lit. stretnutie – M. Šidlík – M-klub, Rovniankova 3
17.30 Astronomická prednáška – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3
18.00 M. Gavran, chorvátsky dramatik – V-klub, Nám. SNP 12
PRE DETI
ŠTVRTOK 20. FEBRUÁR
10.00 Jarná prázdninová dielňa o maskách a maskovaní – CC Centrum, Jiráskova 3
10.00 a 14.00 Kráľ Špiňúch – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a
14.00 Výtvarno-tvorivé dielne – M-Klub, Rovniankova 3
14.00 Zmeny a zámeny – Bibiana, Panská 41
PIATOK 21. FEBRUÁR
10.00 Jarná prázdninová dielňa o maskách a maskovaní – CC Centrum, Jiráskova 3
14.00 Výtvarno-tvorivé dielne – M-Klub, Rovniankova 3
SOBOTA 22. FEBRUÁR
15.30 Karneval v maskách – DK Kramáre, Stromová 18
NEDEĽA 23. FEBRUÁR
10.00 a 14.30 Prasiatka sa vlka neboja – Bratislavské bábkové divadlo, Dunajská 36
10.00 Nie sme doma, maľujeme, dielne – CC Centrum, Jiráskova 3
10.30 Nedeľné rozprávkové dopoludnie – DK Ružinov, Ružinovská 28
10.30 Hráme sa s Drobčekom – DK Ružinov, Ružinovská 28
10.30 Fašiangové kúzelnícke dopoludnie s Mc Donald‘s – DK Dúbravka, Saratovská 2/A
15.00 Smiechulienka, muzikál – SD Nivy, Súťažná 18
15.00 Ufúľaná rozprávka – PKO, Nábr. amr. gen. L. Svobodu 3
16.00 Momentum Music – CC Centrum, Jiráskova 3
16.00 Šaško Jaško, zábavno-tanečné popoludnie – Klub 22, Vavilovova 22
16.00 Slncový kôň – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3
UTOROK 25. FEBRUÁR
10.00 Čo sa stalo v Tučifraskove – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a
14.00 O maskách, smiechu a strašení – CC Centrum, Jiráskova 3
14.00 Karneval – Bibiana, Panská 41
STREDA 26. FEBRUÁR
10.00 Karneval – Bibiana, Panská 41
10.30 Fašiangová chasa, DFS Drienka – SK Nové Mesto, Vajnorská 21
14.00 O maskách, smiechu a strašení – CC Centrum, Jiráskova 3
14.00 Šípková princezná – SD Nivy, Súťažná 18
14.00 Aladinova lampa, Stražanovo báb. div. – DK Lúky, Vígľašská 1
DISKOTÉKY
ŠTVRTOK 20. FEBRUÁR
Evergreen Q – Hlava XXII, Bazová 9
Thursday Tequila, DJ Rasťo – Metro Music club, Suché mýto 6
Disko & striptíz – Casey, Botanická 35
Reggae Night, DJ Thierry – Club 39, Mlynská dolina
Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9
Rocková klasika – KGB, Obchodná 52
Mentol (pop) – Mamut Pub, Citnorínska ul.
PIATOK 21. FEBRUÁR
Metro disco: Best of 90‘s, DJ Rasťo – Metro Music club, Suché mýto 6
Jazz – Kaviareň Korzo, Hviezdoslavovo nám. 11
Ľadová noc Finlandia, DJ Horník – Casey, Botanická 35
Beefeater Mix Party, DJ Vladki – Club 39, Mlynská dolina
Diskotéka, DJ Melega – Demar Klub, Pri Šajbách 12
Dámsky, pánsky striptíz, Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9
Rock, blues rock, hard rock, pop – KGB, Obchodná 52
Remember Live! (Oldies disco), DJ Lehotský, Zuzana N., DJ Live! – Live! Club, Aupark, Einsteinova 18
Arion (country) – Mamut Pub, Cintorínska ul.
Rockomotion Night – IC. klub (ex Charlies), Špitálska 4
SOBOTA 22. FEBRUÁR
Depeche mode (prvé dm fans stretnutie v novom roku), DJ Roman&Diablo – Metro Music club, Suché mýto 6
Oldies Party – Casey, Botanická 35
Beefeater Mix Party, DJ Vladki – Club 39, Mlynská dolina
Karaoke Show, KJ Peter, DJ Melega – Demar Klub, Pri Šajbách 12
Fašiangové disco, DJ Paolo & Stanley – DK Lúky, Vígľašská 1
Dámsky, pánsky striptíz, rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9
Dorian Gray – KGB, Obchodná 52
Ladies Party, DJ Aqua, moderuje Travesty Lady Alexa – Live! Club, Aupark, Einsteinova 18
Celebrity Ladies (ČR, Travesty Show) – Mamut Pub, Cintorínska ul.
Oldies Party – IC. klub (ex Charlies), Špitálska 4
NEDEĽA 23. FEBRUÁR
Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9
Na želanie – KGB, Obchodná 52
Nedeľa a čaj o piatej: F. Nedvěd s kapelou Druhé podání – Live! Club, Aupark, Einsteinova 18
PONDELOK 24. FEBRUÁR
Disco, DJ Jaro – Casey, Botanická 35
Rock Party – Club 39, Mlynská dolina
Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9
Bluesovanie s J. Turtevom a jeho priateľmi – Hlava XXII, Bazová 9
Hudobný večer – KGB, Obchodná 52
UTOROK 25. FEBRUÁR
Metro music café: Texas-Live in Paris – Metro Music club, Suché mýto 6
Rock Live: Setback – Aligator, Laurinská 7
Vodka Party – Casey, Botanická 35
Oldies Party, DJ Maayoo – Club 39, Mlynská dolina
Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9
Rock, blues rock, hard rock, pop – KGB, Obchodná 52
STREDA 26. FEBRUÁR
Metro live: koncert Chill On The Sun – Metro Music club, Suché mýto 6
Back to 80‘s, DJ Jaro – Casey, Botanická 35
Oldies Hitmania – Club 39, Mlynská dolina
Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9
Rockový večer – KGB, Obchodná 52
VÝSTAVY
Slovenské vizuálne umenie – SNG, Esterházyho palác, do 25. mája
Stará Bratislava očami Milana Dobeša – GMB, Mirbachov palác, do 2. marca
Umenie socialistického realizmu na Slovensku 1948 – 1963 – GMB, Mirbachov palác, do 16. marca
Blanka Votavová: Cesty do ticha – GMB, Pálffyho palác, do 30. marca
Aliancie a interferencie – Národné osvetové centrum, Námestie SNP 33, do 23. februára
Slovensko – prírodný klenot v srdci Európy, rozmanitosť a zvláštnosti živej i neživej prírody – Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr. 2, ut – ne 9.00 – 17.00, do 30. júna
Milované dieťa – Mestské múzeum Stará radnica, ut – pia 10.00 – 17.00, so – ne 11.00 – 18.00, do 16. marca
Historické medzníky Slovenska v 20. storočí – Bratislavský hrad, 2. posch. ut – ne 9.00 – 17.00, do 30. apríla
František Pohorelec: Impresie – Galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00, do 19. apríla
Premeny dreva – Bibiana, do 23. februára
Rudolf Fila – Galéria Z, Zichyho palác, Ventúrska 9, po – so 12.00 – 18.00, do 16. marca
Peter Uchnár, knižná ilustrácia a grafika – galéria Artotéka, Kapucínska 1, po, st, štv 13.00 – 17.30, ut a pia 10.00 – 12.00, 13.30 – 16.00, do 21. februára
D. Grečner a P. Kľúčik: Stretnutie na západnom konci – galéria Westend, Dúbravská cesta 2 (budova J&T), po – ne 8.00 – 17.00, do 28. februára
P. Čepec a R. Legel: Stretnutia – Siemens, Stromová 9, do 16. marca
Eduard Tauss: Boards – Rakúske kultúrne fórum, Zelená 7, do 7. marca
Roland Goeschl – galéria Komart, Zámočnícka 8, do 30. marca
Mám svetlo (Nerli, nerli), stretnutie s tradičnou židovskou kultúrou – Bibiana, Panská 41, ut – ne 10.00 – 18.00, do 30. marca
Umenie je hra… – Bibiana, do 9. marca
Premeny dreva, interaktívna výstava o druhoch, formách a podobách dreva – Bibiana, do 23. marca
Marek a Milan Ormandíkovci: Obrazy a sochy – galéria Michalský dvor, Michalská 3, do 9. marca
Rudolf Fila, výber z tvorby – Galéria Z, Zichyho palác, ut – ne 12.00 – 18.00, do 16. marca
Europress fujifilm awards, národné kolo celoeurópskej novinárskej súťaže, ut – ne 13.00 – 18.00, do 28. februára
Lucio Fontana – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, do 30. apríla
Viktor Hulík: Zakázané koláže – Galéria Linea, Drieňová 34, po – pia 8.00 – 17.00, do 30. apríla
Juraj Čutek: Sochy – Galéria F7, Františkánske nám. 7, do 28. februára
Katka Alexyová-Fígerová: Ut credo – Galéria SPP, Drevená ul., do 3. marca
Katarína Rusnáková: Šperk a fantázia – K Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00
Ladislav Čeleďa: Sit down, please!, nábytkový dizajn – K.F.A. Gallery, Karpatská 11, po – pia 8.00 – 16.30, do 20. marca
Ján Striženec: Fotografie, sprístupnené na požiadanie (tel. 43 71 19 88, 0903477074) – Typo & Ars galéria, Roľnícka 349, do 23. marca
Martin Piaček: Escape – CC Centrum, Jiráskova 3, po – pia 9.00 – 18.00, do 14. marca
Beáta Varmužová: Spod sukní – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, po – pia 10.00 – 18.00, do 10. marca
Emília Kézlíková: Obrazy – DK Dúbravka, Saratovská 2/A, do 28. februára
Eduard Tauss: Boards – Rakúske kultúrne fórum, Zelená 7, po – štv 10.00 – 18.00, pia 10.00 – 16.00, do 7. marca