SME
Nedeľa, 26. jún, 2022 | Meniny má Adriána

TipY nadnes

SOBOTA 15. FEBRUÁR

DIVADLÁ

19.00 Nabucco – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Antonius a Kleopatra – DPOH, Laurinská 21

19.00 Stoličky – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Kvarteto – Astorka Nové divadlo, Nám. SNP 33

20.00 Monodrámy – Stoka, Pribinova 1

19.00 Stromy (Kino Eden) – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

19.00 Návod na použitie – RND, Škultétyho 5

KINÁ

Baby to chcú tiež – Tatra, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 11.15, 13.15, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15; Aupark, 12.00, 13.10, 14.00, 15.10, 16.00, 17.10, 18.00, 19.10, 20.00, 21.10, 22.00

SkryťVypnúť reklamu

Harry Potter a tajomná komnata – Hviezda, 13.00; Istropolis, 15.30;

Polus, 11.05, 14.10, 17.20; Aupark, 12.15, 16.00

Druhá mladosť – Hviezda, 16.00, 18.00 a 20.30

Doba ľadová – Múzeum, 19.00

Road to Perdition – Múzeum, 19.00

Erasmus alebo Priatelia po španielsky – Zora, 16.30, 19.00

Putovanie vtákov – Nádej, 17.30, 20.00

Som agent – Istropolis, 18.30, 20.30; Polus, 20.30, 22.30; Aupark, 19.15, 21.20

Chyť ma, ak to dokážeš – Istropolis, 14.00, 17.00, 20.00; Istota, 17.30, 20.00; Polus, 11.40, 14.20, 17.00, 19.40, 22.20; Aupark, 11.15, 12.45, 14.00, 15.30, 16.45, 18.15, 19.30, 21.00, 22.15

8 žien – Istropolis Artkino, 18.00, 20.15; Aupark, 14.40, 18.55

Myšiak Stuart Little 2 – Istota, 15.00; FK IC.SK, 16.15

Agent z Hongkongu – Kino Café, 16.00, 18.00

SkryťVypnúť reklamu

Postřižiny – FK IC.SK, 17.00

Zem nikoho – FK IC.SK, 17.45; Aupark, 12.35, 16.55, 21.15

Pred svadbou nie – FK IC.SK, 18.15; Polus, 11.00, 13.30, 18.35, 21.00; Aupark, 12.00, 14.30, 17.00, 20.30

Modrý zamat – FK IC.SK, 18.45

Pán prsteňov – Dve veže – FK IC.SK, 20.15; Polus, 11.10, 13.00, 14.30, 16.30, 18.00, 20.00, 21.30; Aupark, 11.55, 15.15, 16.10, 18.40, 22.10

Děvčátko – FK IC.SK, 20.30; Polus, 20.15; Aupark, 12.10, 14.10, 19.45, 21.45

Divoké včely – FK IC.SK, 21.00

Analyzuj znova – Polus, 11.20, 13.25, 15.35, 17.40, 19.50, 22.00; Aupark, 11.30, 13.40, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20

Kuriér – Polus, 12.15, 14.15, 16.15, 18.15, 22.15

Dnes neumieraj – Polus, 15.55; Aupark, 18.45, 21.30

Všetko, čo ste chceli vedieť o sexe – Aupark, 14.30, 18.30

SkryťVypnúť reklamu

Posledné tango v Paríži – Aupark, 11.45, 20.20

Sex a Lucia – Aupark, 16.20, 22.45

Dvaja pátrači – Aupark, 12.10, 14.20, 16.30

Leví kráľ – Orange IMAX, 10.35, 12.20, 14.05, 16.55, 19.45

3D mánia – Orange IMAX, 15.50

Virtuálny svet – Orange IMAX, 18.40

T-Rex – Orange IMAX, 21.30

KONCERTY A PODUJATIA

17.00 Za dychovkou na Vajnorskú – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

19.00 Fašiangy idú… – V-klub, Nám. SNP 12

19.00 Koncert mladých MP TRIO – DK Ružinov, Ružinovská 26

19.00 Fašiangový dúbravský ples – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

19.00 Múzeum, vystúpenie tanečnej školy Nezábudka – DK Lúky, Vígľašská

19.30 Podbradlansko-podjavorinský ples – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

PRE DETI

9.00 Stolnotenisové hry pre deti – DK Lúky, Vígľašská 1

10.00 Múzeum storočia, výstava fotografií zo súboru Nezábudka – DK Lúky, Vígľašská 1

14.00 Skús to s nami, tvorivé dielne pre deti – M Klub, Rovniankova 3

DISKOTÉKY

Black Party, profily albumov, DJ Horny – Metro live, Suché mýto 6

Disko, DJ Pizza – Casey, Botanická 35

Valentínska noc – Club 39, Mlynská dolina

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Finlandia Night – KGB, Obchodná 52

Tequila Night, DJ Majco – Live! Club, Einsteinova 18, Aupark

NEDEĽA 16. FEBRUÁR

DIVADLÁ

15.30 Duchovplná rozprávka – Divadlo a.ha, MKC, Školská 14

15.30 Modrý buldozér – GUnaGU, Františkánske nám. 7

19.00 Tančiareň – DPOH, Laurinská 21

19.00 Cyrano – Štúdio Lasica & Satinský, Nám. 1. mája 5

19.00 Deus ex machina (Divadlo Publikum) – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

19.00 Ako sme sa hľadali – RND, Škultétyho 5

10.00, 14.30 Zbojnícka princezná – Bratislavské bábkové divadlo, Dunajská 36

KINÁ

Baby to chcú tiež – Tatra, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 11.15, 13.15, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15; Aupark, 12.00, 13.10, 14.00, 15.10, 16.00, 17.10, 18.00, 19.10, 20.00, 21.10, 22.00

Harry Potter a tajomná komnata – Hviezda, 13.00; Istropolis, 15.30; Polus, 11.05, 14.10, 17.20; Aupark, 12.15, 16.00

Druhá mladosť – Hviezda, 16.00, 18.00 a 20.30

Myšiak Stuart Little 2 – Múzeum, 17.00; FK IC.SK, 16.15

Neverná – Múzeum, 19.00

Putovanie vtákov – Nádej, 17.30, 20.00

Som agent – Istropolis, 17.30, 19.15; Polus, 20.30, 22.30; Aupark, 19.15, 21.20

Chyť ma, ak to dokážeš – Istropolis, 14.00, 17.00, 20.00; Istota, 17.30, 20.00; Polus, 11.40, 14.20, 17.00, 19.40, 22.20; Aupark, 11.15, 12.45, 14.00, 15.30, 16.45, 18.15, 19.30, 21.00, 22.15

8 žien – Istropolis Artkino, 18.00, 20.15; Aupark, 14.40, 18.55

Doba ľadová – Istota, 10.00, 15.00

Svet podľa Prota – Kino Café, 16.00, 18.00

Slávnosti sněženek – FK IC.SK, 17.00

Zem nikoho – FK IC.SK, 17.45; Aupark, 12.35, 16.55, 21.16

Pred svadbou nie – FK IC.SK, 18.15; Polus, 11.00, 13.30, 18.35, 21.00; Aupark, 12.00, 14.30, 17.00, 20.30

Modrý zamat – FK IC.SK, 18.45

Pán prsteňov – Dve veže – FK IC.SK, 20.15; Polus, 11.10, 13.00, 14.30, 16.30, 18.00, 20.00, 21.30; Aupark, 11.55, 15.15, 16.10, 18.40, 22.10

Děvčátko – FK IC.SK, 20.30; Polus, 20.15; Aupark, 12.10, 14.10, 19.45, 21.45

Divoké včely – FK IC.SK, 21.00

Fantóm Paríža – Kino Igric DK Dúbravka, 19.00

Ľúbi ma, neľúbi ma – FK/DK Ružinov, 18.00

Analyzuj znova – Polus, 11.20, 13.25, 15.35, 17.40, 19.50, 22.00; Aupark, 11.30, 13.40, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20

Kuriér – Polus, 12.15, 14.15, 16.15, 18,15, 22.15

Dnes neumieraj – Polus, 15.55; Aupark, 18.45, 21.30

Všetko, čo ste chceli vedieť o sexe… – Aupark, 14.30, 18.30

Posledné tango v Paríži – Aupark, 11.45, 20.20

Sex a Lucia – Aupark, 16.20, 22.45

Dvaja pátrači – Aupark, 12.10, 14.20, 16.30

Leví kráľ – Orange IMAX, 11.15, 13.00, 15.50, 18.40

T-Rex – Orange IMAX, 14.45

Virtuálny svet – Orange IMAX, 17.35

3D mánia – Orange IMAX, 20.25, 21.30

KONCERTY A PODUJATIA

10.30 Koncerty v Galérii mesta Bratislavy – Mirbachov palác, Františkánske nám. 11

19.00 Bratislava Hot Serenaders, koncert tanečnej a džezovej hudby – SD Nivy, Súťažná 18

PRE DETI

9.00 Stolnotenisové hry pre deti – DK Lúky, Vígľašská 1

10.00 Múzeum storočia, výstava fotografií zo súboru Nezábudka – DK Lúky, Vígľašská 1

10.30 Nedeľné rozprávkové dopoludnie – DK Ružinov, Ružinovská 26

10.30 Kamarát Bambuľko – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

16.00 Dar pre deduška – Bibiana, Panská 41

DISKOTÉKY

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

VÝSTAVY

Slovenské vizuálne umenie – SNG, Esterházyho palác, do 25. mája

Svetozár Ilavský: Asociačný experiment Sokol – GMB, Pálffyho palác, do 16. februára

Blanka Votavová: Cesty do ticha – GMB, Pálffyho palác, do 30. marca

Christmas – GMB, Pálffyho palác, do 16. februára

Stará Bratislava očami Milana Dobeša – GMB, Mirbachov palác, do 2. marca

Umenie socialistického realizmu na Slovensku 1948 – 1963 – GMB, Mirbachov palác, do 16. marca

Aliancie a interferencie – Národné osvetové centrum, Námestie SNP 33, do 23. februára

Slovensko – prírodný klenot v srdci Európy, rozmanitosť a zvláštnosti živej i neživej prírody – Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr. 2, ut – ne 9.00 – 17.00, do 30. júna

Historické medzníky Slovenska v 20. storočí – Bratislavský hrad, 2. posch. ut – ne 9.00 – 17.00, do 30. apríla

František Pohorelec: Impresie – Galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00, do 19. apríla

Premeny dreva – Bibiana, do 23. februára

Rudolf Fila – Galéria Z, Zichyho palác, Ventúrska 9, po – so 12.00 – 18.00, do 16. marca

Peter Uchnár, knižná ilustrácia a grafika – galéria Artotéka, Kapucínska 1, po, st, štv 13.00 – 17.30, ut – pia 10.00 – 12.00, 13.30 – 16.00, do 21. februára

D. Grečner a P. Kľúčik: Stretnutie na západnom konci – galéria Westend, Dúbravská cesta 2 (budova J&T), po – ne 8.00 – 17.00, do 28. februára

P. Čepec a R. Legel: Stretnutia – Siemens, Stromová 9, do 16. marca

Eduard Tauss: Boards – Rakúske kultúrne fórum, Zelená 7, do 7. marca

Roland Goeschl – galéria Komart, Zámočnícka 8, do 30. marca

Mám svetlo (Nerli, nerli), stretnutie s tradičnou židovskou kultúrou – Bibiana, Panská 41, ut – ne 10.00 – 18.00, do 30. marca

Umenie je hra… – Bibiana, do 9. marca

Premeny dreva, interaktívna výstava o druhoch, formách a podobách dreva – Bibiana, do 23. marca

Marek a Milan Ormandíkovci: Obrazy a sochy – galéria Michalský dvor, Michalská 3, do 9. marca

Rudolf Fila, výber z tvorby – Galéria Z, Zichyho palác, ut – ne 12.00 – 18.00, do 16. marca

Europress fujifilm awards, národné kolo celoeurópskej novinárskej súťaže, ut – ne 13.00 – 18.00, do 28. februára

Lucio Fontana – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, do 30. apríla

Viktor Hulík: Zakázané koláže – Galéria Linea, Drieňová 34, po – pia 8.00 – 17.00, do 30. apríla

Juraj Čutek: Sochy – Galéria F7, Františkánske nám. 7, do 28. februára

Katka Alexyová-Fígerová: Ut credo – Galéria SPP, Drevená ul., do 3. marca

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Vyhrajte letnú dovolenku s víkendovým vydaním denníka SME
  2. Djerba: odlišná príchuť dovolenky v Tunisku
  3. Nalaďte sa na svoje mladšie ja s rádiom Vlna
  4. Štyri veci, vďaka ktorým lepšie zvládnete infláciu
  5. Toto sú výhody, ktoré majú prémioví predplatitelia na SME.sk
  6. Inovatívna diagnostika - moderná budúcnosť zdravotníctva
  7. Slovákov láka zakladanie fondov, no väčšina preferuje zahraničie
  8. Appka, ktorá hľadá predražené platby, je už v slovenskej verzii
  1. Na čo slúžia bubnové kosačky a ako vybrať tú správnu?
  2. V Košiciach vznikla inkluzívna škola s finančnou podporou grantu
  3. Lekár U19: „Majstrovstvá Európy sú pre nás vyvrcholením"
  4. Tatra banka získala 2 prestížne ocenenia
  5. Vyhrajte letnú dovolenku s víkendovým vydaním denníka SME
  6. Djerba: odlišná príchuť dovolenky v Tunisku
  7. Nalaďte sa na svoje mladšie ja s rádiom Vlna
  8. BILLA vstupuje do sveta e-commerce
  1. Analytik Horňák: Niektorí výrobcovia budú musieť znížiť ceny 27 600
  2. Štyri veci, vďaka ktorým lepšie zvládnete infláciu 9 915
  3. Djerba: odlišná príchuť dovolenky v Tunisku 7 637
  4. 91 kreslených správ o Slovensku, Ukrajine a celom svete 4 974
  5. Toto sú výhody, ktoré majú prémioví predplatitelia na SME.sk 3 864
  6. Vyhrajte letnú dovolenku s víkendovým vydaním denníka SME 2 795
  7. Máte v hľadáčiku dovolenku v Turecku? Táto inšpirácia padne vhod 2 135
  8. Mladých inflácia netrápi. Ako zasiahne zábavný priemysel? 1 900
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Blogy SME

  1. Ľudmila Križanovská: Žobráci v centre Bratislavy. Ľudia v núdzi alebo príživníci?
  2. Daniel Bíro: V Bratislave malo byť metro. Aké sú história a súčasnosť tohto projektu?
  3. Milota Sidorová: Toto mesto v Taliansku založilo Kanceláriu pre čas. Čaká to aj Bratislavu?
  4. Anton Sládek: Bratislava - Vysoká ulica včera a dnes
  5. Anton Sládek: Bratislava - Hviezdoslavovo námestie
  6. Anton Sládek: Bratislava - Heydukova ulica
  7. Anton Sládek: Dunaj XIII. Most Apollo a okolo
  8. Matej Vagač: Ukradnutý verejný priestor. V Horskom parku sú porušené vlastnícke práva.
  1. Soňa Bulbeck: Ako šklbú turistov inde... 9 878
  2. Jiří Ščobák: Ruské straty budú o 20 000 mŕtvych vyššie, než uvádza Ukrajina (analýza situácie na bojisku) 7 241
  3. Věra Tepličková: Mala by som byť po dnešku pokojnejšia, pani Kavecká? 6 478
  4. Post Bellum SK: Kocáb: Boli schopní aj tmu vydávať za dôkaz toho, že tam nie sú jadrové hlavice 5 893
  5. Věra Tepličková: Igi zasa ukazuje figy alebo O tom, ako sa Edo unáhlil 5 819
  6. Felipe Sánchez López: Opatrovatelia alebo novodobí slovenskí otrokári 5 584
  7. Monika Vojčíkova: Nie je Pavlínka ako Pawlinka 4 609
  8. Jozef Černek: Turecko, letecky s dvomi deťmi, časť prvá - cesta tam 2 938
  1. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 42. - Arktída - Príbeh havárie vzducholode Italia podľa priameho účastníka Běhounka
  2. Lívia Hlavačková: Týždenne zjete jednu kreditku v podobe mikroplastov
  3. Jiří Ščobák: Ruské straty budú o 20 000 mŕtvych vyššie, než uvádza Ukrajina (analýza situácie na bojisku)
  4. Jiří Ščobák: Bude Ukrajina po vojne prosperovať? A my s ňou?
  5. Monika Nagyova: Nebyť matkou je úžasné
  6. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 41. - Arktída - Roald Amundsen, Umberto Nobile a Expedícia Norge - 1926
  7. Jiří Ščobák: Skepsia okolo kryptomien: Ktoré kryptomeny naozaj nie sú pre začiatočníkov?
  8. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 40. - Arktída - Expedícia MacMillan s účasťou amerického letectva z roku 1925
SkryťZatvoriť reklamu