10.00 Zbojnícka princezná – Bratislavské bábkové divadlo, Dunajská 36
19.00 Spiaca krásavica – SND, Hviezdoslavovo nám. 1
19.00 Ideálny manžel – DPOH, Laurinská 21
19.00 Mačka na horúcej plechovej streche – Malá scéna, Dostojevského rad 7
19.00 Krysař – Nová scéna, Kollárovo nám. 20
19.00 Slovenský raj – Štúdio Lasica & Satinský, Nám. 1. mája 5
19.00 Cintorín slonov – Astorka Nové divadlo, Nám. SNP 33
19.00 Dvaja – Divadlo a.ha, MKC, Školská 14
19.00 Stromy (Kino Eden) – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12
19.00 Štedrý divadelný večer – RND, Škultétyho 5
KINÁ
Baby to chcú tiež – Tatra, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15; Aupark, 14.00, 15.10, 16.00, 17.10, 18.00, 19.10, 20.00, 21.10, 22.00
Druhá mladosť – Hviezda, 16.00, 18.00 a 20.30
Čistá duša – Múzeum, 19.00
Erasmus alebo Priatelia po španielsky – Nádej, 17.30, 20.00
Som agent – Istropolis, 18.30, 20.30; Polus, 20.30, 22.30; Aupark, 19.15, 21.20
Chyť ma, ak to dokážeš – Istropolis, 17.00, 20.00; Istota, 17.30, 20.00; Polus, 14.20, 17.00, 19.40, 22.20; Aupark, 14.00, 15.30, 16.45, 18.15, 19.30, 21.00, 22.15
8 žien – Istropolis Artkino, 18.00, 20.15; Aupark, 14.40, 18.55
Agent z Hongkongu – Kino Café, 16.00, 18.00
Postřižiny – FK IC.SK, 17.00
Zem nikoho – FK IC.SK, 17.45
Pred svadbou nie – FK IC.SK, 18.15; Polus, 18.35, 21.00; Aupark, 14.30, 17.00, 20.30
Modrý zamat – FK IC.SK, 18.45
Pán prsteňov – Dve veže – FK IC.SK, 20.15; Polus, 14.30, 16.30, 18.00, 20.00, 21.30; Aupark; 15.15, 16.10, 18.40, 22.10
Děvčátko – FK IC.SK, 20.30; Polus, 20.15; Aupark, 14.10, 19.45, 21.45
Knoflikáři – FK IC.SK, 21.00
Fantóm Paríža – Nivy, 19.00
Analyzuj znova – Polus, 15.35, 17.40, 19.50, 22.00; Aupark: 15.50, 18.00, 20.10, 22.20
Kuriér – Polus, 14.15, 16.15, 18.15, 22.15
Harry Potter a tajomná komnata – Polus, 14.10, 17.20; Aupark: 16.00
Dnes neumieraj – Polus, 15.55; Aupark: 18.45, 21.30
Všetko, čo ste chceli vedieť o sexe – Aupark, 14.30, 18.30
Posledné tango v Paríži – Aupark, 20.20
Sex a Lucia – Aupark, 16.20, 22.45
Dvaja pátrači – Aupark, 14.20, 16.30
Zem nikoho – Aupark, 16.55, 21.15
Leví kráľ – Orange IMAX, 10.35, 12.20, 14.05, 16.55, 19.45
T-Rex – Orange IMAX, 21.30
Virtuálny svet – Orange IMAX, 15.50
KONCERTY A PODUJATIA
9.00 Valentínsky koncert – Zichyho palác, Ventúrska 9
17.00 Krúžok tvorby z drôtu – Katolícky dom, Hurbanovo nám. 1
17.00 Keltská kultúra, keltské runy a vzťahy, maľujeme spolu – Združenie pre integrálne vzdelávanie, Košická 52
18.00 Improliga 2003 – 1. kolo, súťaž v divadelnej improvizácii – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3
19.00 VI. reprezentačný evanjelický ples – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3
19.00 Koncert – Koncertná sieň SF, Palackého 2
19.00 In vino… Pánska záležitosť z úsvitu novoveku – V-klub, Nám. SNP 12
19.00 Vo víre tanca, 3. bratislavský hádzanársky ples – SD Trnávka, Bulharská 60
19.30 Music club, koncert Stares – DK Lúky, Vígľašská 1
PRE DETI
10.00 Valentínske súťaženie pre deti – Klub 22, Vavilovova 22
14.00 Valentínske všeličo pre deti – M Klub, Rovniankova 3
DISKOTÉKY
Valentínska diskotéka na ľade – klzisko na Hviezdoslavovom nám.
Fašiangy so Starobrnom – Aligátor, Laurinská 7
Valentín v Casey – Casey, Botanická 35
Valentínska noc – Club 39, Mlynská dolina
Stares (ex White Noise) – DK Lúky, Vígľašská 1
Valentínska párty – Harely Davidson, Rebarborová 1
Valentínska párty, DJ Rastislav T. Lehotský & DJ Live! – Live!Club, Aupark, Einsteinova 18
Valentínska zábava s Bukasovým masívom – Mamut Pub, Rajská ul.
Disco Valentín, valentínska metropárty, DJ Jaro – Metro live, Suché mýto 6
VÝSTAVY
Slovenské vizuálne umenie – SNG, Esterházyho palác, do 25. mája
Svetozár Ilavský: Asociačný experiment Sokol – GMB, Pálffyho palác, do 16. februára
Blanka Votavová: Cesty do ticha – GMB, Pálffyho palác, do 30. marca
Christmas – GMB, Pálffyho palác, do 16. februára
Stará Bratislava očami Milana Dobeša – GMB, Mirbachov palác, do 2. marca
Umenie socialistického realizmu na Slovensku 1948 – 1963 – GMB, Mirbachov palác, do 16. marca
Aliancie a interferencie – Národné osvetové centrum, Námestie SNP 33, do 23. februára
Slovensko – prírodný klenot v srdci Európy, rozmanitosť a zvláštnosti živej i neživej prírody – Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr. 2, ut – ne 9.00 – 17.00, do 30. júna
Historické medzníky Slovenska v 20. storočí – Bratislavský hrad, 2. posch. ut – ne 9.00 – 17.00, do 30. apríla
František Pohorelec: Impresie – Galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00, do 19. apríla
Premeny dreva – Bibiana, do 23. februára
Rudolf Fila – Galéria Z, Zichyho palác, Ventúrska 9, po – so 12.00 – 18.00, do 16. marca
Peter Uchnár, knižná ilustrácia a grafika – galéria Artotéka, Kapucínska 1, po, st, štv 13.00 – 17.30, ut a pia 10.00 – 12.00, 13.30 – 16.00, do 21. februára
D. Grečner a P. Kľúčik: Stretnutie na západnom konci – galéria Westend, Dúbravská cesta 2 (budova J&T), po – ne 8.00 – 17.00, do 28. februára
P. Čepec a R. Legel: Stretnutia – Siemens, Stromová 9, do 16. marca
Eduard Tauss: Boards – Rakúske kultúrne fórum, Zelená 7, do 7. marca
Roland Goeschl – galéria Komart, Zámočnícka 8, do 30. marca
Mám svetlo (Nerli, nerli), stretnutie s tradičnou židovskou kultúrou – Bibiana, Panská 41, ut – ne 10.00 – 18.00, do 30. marca
Umenie je hra… – Bibiana, do 9. marca
Premeny dreva, interaktívna výstava o druhoch, formách a podobách dreva – Bibiana, do 23. marca
Marek a Milan Ormandíkovci: Obrazy a sochy – galéria Michalský dvor, Michalská 3, do 9. marca
Rudolf Fila, výber z tvorby – Galéria Z, Zichyho palác, ut – ne 12.00 – 18.00, do 16. marca
Europress fujifilm awards, národné kolo celoeurópskej novinárskej súťaže, ut – ne 13.00 – 18.00, do 28. februára
Lucio Fontana – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, do 30. apríla
Viktor Hulík: Zakázané koláže – Galéria Linea, Drieňová 34, po – pia 8.00 – 17.00, do 30. apríla
Juraj Čutek: Sochy – Galéria F7, Františkánske nám. 7, do 28. februára
Katka Alexyová-Fígerová: Ut credo – Galéria SPP, Drevená ul., do 3. marca