SME
Utorok, 28. jún, 2022 | Meniny má Beáta

KAM SA VYBRAŤ ZA KULTÚROU, ZÁBAVOU A SPOLOČNOSŤOU

DIVADLÁ

ŠTVRTOK 13. FEBRUÁR

19.00 Čarovná flauta – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Vládca Oidipus – DPOH, Laurinská 21

19.00 Sekretárky – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Krysař – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Muž na zjedenie – West, Nám. SNP 14

19.00 Zábava – Mestské divadlo, Klub Čierny havran, Biela 6

19.30 Děfčátko – GUnaGU, Františkánske nám. 7

19.00 Tracyho tiger – Ívery, MKC, Školská 14

19.00 Materské znamienko – RND, Škultétyho 5

PIATOK 14. FEBRUÁR

10.00 Zbojnícka princezná – Bratislavské bábkové divadlo, Dunajská 36

SkryťVypnúť reklamu

19.00 Spiaca krásavica – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Ideálny manžel – DPOH, Laurinská 21

19.00 Mačka na horúcej plechovej streche – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Krysař – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Slovenský raj – Štúdio Lasica & Satinský, Nám. 1. mája 5

19.00 Cintorín slonov – Astorka Nové divadlo, Nám. SNP 33

19.00 Dvaja – Divadlo a.ha, MKC, Školská 14

19.00 Stromy (Kino Eden) – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

19.00 Štedrý divadelný večer – RND, Škultétyho 5

SOBOTA 15. FEBRUÁR

19.00 Očakávanie, Plášť – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Antonius a Kleopatra – DPOH, Laurinská 21

19.00 Stoličky – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Kvarteto – Astorka Nové divadlo, Nám. SNP 33

20.00 Monodrámy – Stoka, Pribinova 1

SkryťVypnúť reklamu

19.00 Stromy (Kino Eden) – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

19.00 Návod na použitie – RND, Škultétyho 5

NEDEĽA 16. FEBRUÁR

15.30 Duchovplná rozprávka – Divadlo a.ha, MKC,

Školská 14

15.30 Modrý buldozér – GUnaGU, Františkánske nám. 7

19.00 Tančiareň – DPOH, Laurinská 21

19.00 Cyrano – Štúdio Lasica & Satinský, Nám. 1. mája 5

19.00 Deus ex machina (Divadlo Publikum) – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

19.00 Ako sme sa hľadali – RND, Škultétyho 5

10.00, 14.30 Zbojnícka princezná – Bratislavské bábkové divadlo, Dunajská 36

PONDELOK 17. FEBRUÁR

19.00 Krajčírky v Prahe – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Cyrano – Štúdio Lasica & Satinský, Nám. 1. mája 5

19.00 Ako sme sa hľadali – RND, Škultétyho 5

19.30 English Is Easy, Csaba Is Dead – GUnaGU, Františkánske nám. 7

SkryťVypnúť reklamu

UTOROK 18. FEBRUÁR

19.00 Don Juan – DPOH, Laurinská 21

19.00 Sekretárky – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Všetko sa posralo – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Návod na použitie – RND, Škultétyho 5

19.30 English Is Easy, Csaba Is Dead – GUnaGU, Františkánske nám. 7

20.00 Komisia – Stoka, Pribinova 1

STREDA 19. FEBRUÁR

19.00 Rasputin – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Štvrtá sestra – DPOH, Laurinská 21

19.00 Všetko sa posralo – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Návod na použitie – RND, Škultétyho 5

19.30 English Is Easy, Csaba Is Dead – GUnaGU, Františkánske nám. 7

KINÁ

ŠTVRTOK 13. FEBRUÁR

Baby to chcú tiež – Tatra, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15; Aupark, 14.00, 15.10, 16.00, 17.10, 18.00, 19.10, 20.00, 21.10

Druhá mladosť – Hviezda, 16.00, 18.00 a 20.30

Erasmus alebo Priatelia po španielsky – Nádej, 17.30, 20.00

Som agent – Istropolis, 18.30, 20.30; Polus, 20.30, 22.30; Aupark, 19.15, 21.20

8 žien – Istropolis Artkino, 18.00, 20.15

Chyť ma, ako to dokážeš – Istota, 17.30, 20.00; Polus, 14.20, 17.00, 19.40, 22.20; Istropolis, 17.00, 20.00; Aupark, 14.00, 15.30, 16.45, 18.15, 19.30, 21.00, 22.15

Agent z Hongkongu – Kino Café, 16.00, 18.00

Postřižiny – FK IC.SK, 17.00

Zem nikoho – FK IC.SK, 17.45

Pred svadbou nie – FK IC.SK, 18.15; Polus, 18.35, 21.00; Aupark, 14.30, 17.00, 20.30

Všetko, čo ste chceli vedieť o sexe – FK IC.SK

Pán prsteňov – Dve veže – FK IC.SK, 20.15; Polus, 14.30, 16.30, 18.00, 20.00, 21.30; Aupark, 15.15, 16.10, 18.40, 22.10

Děvčátko – FK IC.SK, 20.30; Polus, 20.15; Aupark, 14.10, 19.45, 21.45

Knoflikáři – FK IC.SK, 21.00

Voľnobeh – Kino Igric DK Dúbravka, 19.00

Hollywood, Hollywood – Nivy, 19.00

Analyzuj znova – Polus, 15.35, 17.40, 19.50, 22.00; Aupark, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20

Kuriér – Polus, 14.15, 16.15, 18.15, 22.15

Harry Potter a tajomná komnata – Polus, 14.10, 17.20; Aupark, 16.00

Dnes neumieraj – Polus, 15.55; Aupark, 18.45, 21.30

Všetko, čo ste chceli vedieť o sexe – Aupark, 14.30, 18.30

Posledné tango v Paríži – Aupark, 20.20

Sex a Lucia – Aupark, 16.20, 22.45

Dvaja pátrači – Aupark, 14.20, 16.30

8 žien – Aupark, 14.40, 18.55

Zem nikoho – Aupark, 16.55, 21.15

T-REX – Orange IMAX, 11.45, 15.00, 20.25

3D mánia – Orange IMAX, 12.50, 13.55, 17.10, 18.15, 19.20, 21.30

Virtuálny svet – Orange IMAX, 16.05

Febiofest 2003

Filmový klub IC.SK: 16.00 Fimfárum Jana Wericha, r. A. Klimt, V. Pospíšilová, ČR 2002, 100 min. +

Sprcha, r. P. Staněk, 2002, 10 min.; 18.00 Ikarie XB1, r. J. Polák, ČSSR 1963, 84 min. + Hlídač dynamitu, r. Z. Sirový, FAMU 1960, 23 min.; 20.00 Smradi, r. Z. Tyc, ČR 2002, 94 min. + Malá nesdělení, r. M. Fornayová, 2002, 20 min.

Filmový klub 901: 17.30 Cesta do vojny, r. J. Frankenheimer, USA 2002, 165 min.; 20.30 Musím tě svést, r. A. Sedláčková, ČR 2002, 87 min. + Lidé z autobusu, r. V. Kadrnka, 2002, 15 min.

Fimový klub Madosť: 16.00 Citadela, r. M. Chouikh, Alž. 1988, 96 min.;

18.00 Vajcia, r. B. Hamer, Nór. 1995, 95 min.; 20.00 Ďalších desať minút, r. J. Jarmusch, A. Kaurismäki, W. Wenders, Čchen Kchaj-ke, Spike Lee, W. Herzog, V. Erice, Nem./VB 2002, 92 min.

České centrum: 17.00 Slovenský režisér Ján Sebechlebský; Cestománie: Litva v barvách jantaru, r. J. Sebechlebský, 2002, 28 min.; GEN – Jan Veselý pohledem Jána Sebechlebského, r. J. Sebechlebský, 2001, 14 min.; Cestománie: Švédsko: Severský obr, r. J. Sebechlebský, 2002, 28 min.; GEN Helena Vondráčková pohledem Jána Sebechlebského, r. J. Sebechlebský, 2002, 14 min.; 19.00 Prízraky univerzity, r. V. J. Martin, Šp. 2001, 103 min.

Palace Aupark: 15.30 Hry prachu, r. M. Mareček, ČR 2002, 86 min. + Obec B, r. F. Remunda, 2002, 33 min.; 17.30 Láska shora, r. P. Marek, ČR 2002, 100 min.; 19.30 Brak, r. K. Spěváček, ČR 2002, 86 min.; 22.00 Cool and Crazy, r. K. E. Jensen, Nórsko 2001, 105 min.

PIATOK 14. FEBRUÁR

Baby to chcú tiež – Tatra, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15; Aupark, 14.00, 15.10, 16.00, 17.10, 18.00, 19.10, 20.00, 21.10, 22.00

Druhá mladosť – Hviezda, 16.00, 18.00 a 20.30

Čistá duša – Múzeum, 19.00

Erasmus alebo Priatelia po španielsky – Nádej, 17.30, 20.00

Som agent – Istropolis, 18.30, 20.30; Polus, 20.30, 22.30; Aupark, 19.15, 21.20

Chyť ma, ak to dokážeš – Istropolis, 17.00, 20.00; Istota, 17.30, 20.00; Polus, 14.20, 17.00, 19.40, 22.20; Aupark, 14.00, 15.30, 16.45, 18.15, 19.30, 21.00, 22.15

8 žien – Istropolis Artkino, 18.00, 20.15; Aupark, 14.40, 18.55

Agent z Hongkongu – Kino Café, 16.00, 18.00

Postřižiny – FK IC.SK, 17.00

Zem nikoho – FK IC.SK, 17.45

Pred svadbou nie – FK IC.SK, 18.15; Polus, 18.35, 21.00; Aupark, 14.30, 17.00, 20.30

Modrý zamat – FK IC.SK, 18.45

Pán prsteňov – Dve veže – FK IC.SK, 20.15; Polus, 14.30, 16.30, 18.00, 20.00, 21.30; Aupark; 15.15, 16.10, 18.40, 22.10

Děvčátko – FK IC.SK, 20.30; Polus, 20.15; Aupark, 14.10, 19.45, 21.45

Knoflikáři – FK IC.SK, 21.00

Fantóm Paríža – Nivy, 19.00

Analyzuj znova – Polus, 15.35, 17.40, 19.50, 22.00; Aupark: 15.50, 18.00, 20.10, 22.20

Kuriér – Polus, 14.15, 16.15, 18.15, 22.15

Harry Potter a tajomná komnata – Polus, 14.10, 17.20; Aupark: 16.00

Dnes neumieraj – Polus, 15.55; Aupark: 18.45, 21.30

Všetko, čo ste chceli vedieť o sexe – Aupark, 14.30, 18.30

Posledné tango v Paríži – Aupark, 20.20

Sex a Lucia – Aupark, 16.20, 22.45

Dvaja pátrači – Aupark, 14.20, 16.30

Zem nikoho – Aupark, 16.55, 21.15

Leví kráľ – Orange IMAX, 10.35, 12.20, 14.05, 16.55, 19.45

T-Rex – Orange IMAX, 21.30

Virtuálny svet – Orange IMAX, 15.50

Febiofest 2003

Filmový klub IC.SK: 16.00 Případ pro začínajícího kata, r. P. Juráček, ČSSR 1969, 102 min. + Auto bez domova, r. J. Schmidt, FAMU 1959, 7 min.; 18.00 Prodavač humoru, r. J. Krejčík, ČSSR 1984, 102 min.; 20.00 Ďalších desať minút, r. J. Jarmusch, A. Kaurismäki, W. Wenders, Čchen Kchaj-ke, Spike Lee, W. Herzog, V. Erice, Nem./VB 2002, 92 min.

Filmový klub Nostalgia: 16.30 Fimfárum Jana Wericha, r. V. Pospíšilová, A. Klimt, ČR 2002, 100 min. + Sprcha, r. P. Staněk, 2002, 10 min.; 18.30 Cool and Crazy, r. K. E. Jensen, Nór./Švéd. 2000, 105 min.; 20.45 Musím tě svést, r. A. Sedláčková, ČR 2002, 87 min. + Lidé z autobusu, r. V. Kadrnka, 2002, 15 min.

Filmový klub 901: 18.00 Láska shora, r. P. Marek, ČR 2002, 100 min.; 20.30 Cool and Crazy, r. K. E. Jensen, Nórsko 2001, 105 min.

Filmový klub Mladosť: 16.00 Krátkometrážne filmy I.: Zóna, r. P. Zahrádka, 2002, 20 min., Chvíle slávy, r. M. Rezníček, 2002, 42 min., Ocet, r. V. Klusák, 2001, 21 min.; 18.00 Krátkometrážne filmy II.: Úžera, r. M. Rezníček, 2001, 20 min., Vlasta Burian, r. V. Klusák, 2002, 28 min., Klíč k určování trpaslíků aneb Poslední cesta Lemuela Gullivera, r. M. Šulík, 2002, 58 min.; 20.00 Janko Vodník, r. J. J. Kolski, 1993, 100 min.

České centrum: 17.00 Svätyňa, r. M. Soavi, Tal. 1982, 98 min.; 19.00 Šokujúca Ázia I., r. E. Fox, Hongkong 1985, 83 min.

Palace Aupark: 15.30 S tebou mě baví svět, r. M. Poledňáková, ČSSR 1982, 82 min.; 17.30 Smradi, r. Z. Tyc, ČR 2002, 94 min. + Malá nesdělení, r. M. Fornayová, 2002, 20 min.; 19.30 Búrlivá svadba, r. M. Nair, USA/India/Tal./SRN/Fr. 2001, 114 min.; 22.00 Brak, r. K. Spěváček, ČR 2002, 86 min.

SOBOTA 15. FEBRUÁR

Baby to chcú tiež – Tatra, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 11.15, 13.15, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15; Aupark, 12.00, 13.10, 14.00, 15.10, 16.00, 17.10, 18.00, 19.10, 20.00, 21.10, 22.00

Harry Potter a tajomná komnata – Hviezda, 13.00; Istropolis, 15.30;

Polus, 11.05, 14.10, 17.20; Aupark, 12.15, 16.00

Druhá mladosť – Hviezda, 16.00, 18.00 a 20.30

Doba ľadová – Múzeum, 19.00

Road to Perdition – Múzeum, 19.00

Erasmus alebo Priatelia po španielsky – Zora, 16.30, 19.00

Putovanie vtákov – Nádej, 17.30, 20.00

Som agent – Istropolis, 18.30, 20.30; Polus, 20.30, 22.30; Aupark, 19.15, 21.20

Chyť ma, ak to dokážeš – Istropolis, 14.00, 17.00, 20.00; Istota, 17.30, 20.00; Polus, 11.40, 14.20, 17.00, 19.40, 22.20; Aupark, 11.15, 12.45, 14.00, 15.30, 16.45, 18.15, 19.30, 21.00, 22.15

8 žien – Istropolis Artkino, 18.00, 20.15; Aupark, 14.40, 18.55

Myšiak Stuart Little 2 – Istota, 15.00; FK IC.SK, 16.15

Agent z Hongkongu – Kino Café, 16.00, 18.00

Postřižiny – FK IC.SK, 17.00

Zem nikoho – FK IC.SK, 17.45; Aupark, 12.35, 16.55, 21.15

Pred svadbou nie – FK IC.SK, 18.15; Polus, 11.00, 13.30, 18.35, 21.00; Aupark, 12.00, 14.30, 17.00, 20.30

Modrý zamat – FK IC.SK, 18.45

Pán prsteňov – Dve veže – FK IC.SK, 20.15; Polus, 11.10, 13.00, 14.30, 16.30, 18.00, 20.00, 21.30; Aupark, 11.55, 15.15, 16.10, 18.40, 22.10

Děvčátko – FK IC.SK, 20.30; Polus, 20.15; Aupark, 12.10, 14.10, 19.45, 21.45

Divoké včely – FK IC.SK, 21.00

Analyzuj znova – Polus, 11.20, 13.25, 15.35, 17.40, 19.50, 22.00; Aupark, 11.30, 13.40, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20

Kuriér – Polus, 12.15, 14.15, 16.15, 18.15, 22.15

Dnes neumieraj – Polus, 15.55; Aupark, 18.45, 21.30

Všetko, čo ste chceli vedieť o sexe – Aupark, 14.30, 18.30

Posledné tango v Paríži – Aupark, 11.45, 20.20

Sex a Lucia – Aupark, 16.20, 22.45

Dvaja pátrači – Aupark, 12.10, 14.20, 16.30

Leví kráľ – Orange IMAX, 10.35, 12.20, 14.05, 16.55, 19.45

3D mánia – Orange IMAX, 15.50

Virtuálny svet – Orange IMAX, 18.40

T-Rex – Orange IMAX, 21.30

Febiofest 2003

Filmový klub IC.SK: 16.00 Musím tě svést, r. A. Sedláčková, ČR 2002, 87 min. + Lidé z autobusu, r. V. Kadrnka, 2002, 15 min.; 18.00 Srdeční pozdrav ze zeměkoule, r. O. Lipský, ČSSR 1982, 98 min.; 20.00 Búrlivá svadba, r. M. Nair, USA/India/Tal./SRN/Fr. 2001, 114 min.

Filmový klub 901: 19.00 Ďalších desať minút, r. J. Jarmusch, A. Kaurismäki, W. Wenders, Čchen Kchaj-ke, Spike Lee, W. Herzog, V. Erice, Nem./VB 2002, 92 min.

Filmový klub Mladosť: 16.00 Youcef, r. M. Chouikh, Fr. 1993, 105 min.; 18.00 Dlh, r. K. Krauze, 1999, 106 min.; 20.00 Fimfárum Jana Wericha, r. A. Klimt, V. Pospíšilová, ČR 2002, 100 min. + Sprcha, r. P. Staněk, 2002, 10 min.

Palace Aupark: 15.30 Hry prachu, r. M. Mareček, ČR 2002, 86 min. + Obec B, r. F. Remunda, 2002, 33 min.; 17.30 Láska shora, r. P. Marek, ČR 2002, 100 min.; 19.30 Cool and Crazy, r. K. E. Jensen, Nórsko 2001, 105 min.; 22.00 Smradi, r. Z. Tyc, ČR 2002, 94 min. + Malá nesdělení, r. M. Fornayová, 2002, 20 min.

NEDEĽA 16. FEBRUÁR

Baby to chcú tiež – Tatra, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 11.15, 13.15, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15; Aupark, 12.00, 13.10, 14.00, 15.10, 16.00, 17.10, 18.00, 19.10, 20.00, 21.10, 22.00

Harry Potter a tajomná komnata – Hviezda, 13.00; Istropolis, 15.30; Polus, 11.05, 14.10, 17.20; Aupark, 12.15, 16.00

Druhá mladosť – Hviezda, 16.00, 18.00 a 20.30

Myšiak Stuart Little 2 – Múzeum, 17.00; FK IC.SK, 16.15

Neverná – Múzeum, 19.00

Putovanie vtákov – Nádej, 17.30, 20.00

Som agent – Istropolis, 17.30, 19.15; Polus, 20.30, 22.30; Aupark, 19.15, 21.20

Chyť ma, ak to dokážeš – Istropolis, 14.00, 17.00, 20.00; Istota, 17.30, 20.00; Polus, 11.40, 14.20, 17.00, 19.40, 22.20; Aupark, 11.15, 12.45, 14.00, 15.30, 16.45, 18.15, 19.30, 21.00, 22.15

8 žien – Istropolis Artkino, 18.00, 20.15; Aupark, 14.40, 18.55

Doba ľadová – Istota, 10.00, 15.00

Svet podľa Prota – Kino Café, 16.00, 18.00

Slávnosti sněženek – FK IC.SK, 17.00

Zem nikoho – FK IC.SK, 17.45; Aupark, 12.35, 16.55, 21.16

Pred svadbou nie – FK IC.SK, 18.15; Polus, 11.00, 13.30, 18.35, 21.00; Aupark, 12.00, 14.30, 17.00, 20.30

Modrý zamat – FK IC.SK, 18.45

Pán prsteňov – Dve veže – FK IC.SK, 20.15; Polus, 11.10, 13.00, 14.30, 16.30, 18.00, 20.00, 21.30; Aupark, 11.55, 15.15, 16.10, 18.40, 22.10

Děvčátko – FK IC.SK, 20.30; Polus, 20.15; Aupark, 12.10, 14.10, 19.45, 21.45

Divoké včely – FK IC.SK, 21.00

Fantóm Paríža – Kino Igric DK Dúbravka, 19.00

Ľúbi ma, neľúbi ma – FK/DK Ružinov, 18.00

Analyzuj znova – Polus, 11.20, 13.25, 15.35, 17.40, 19.50, 22.00; Aupark, 11.30, 13.40, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20

Kuriér – Polus, 12.15, 14.15, 16.15, 18,15, 22.15

Dnes neumieraj – Polus, 15.55; Aupark, 18.45, 21.30

Všetko, čo ste chceli vedieť o sexe… – Aupark, 14.30, 18.30

Posledné tango v Paríži – Aupark, 11.45, 20.20

Sex a Lucia – Aupark, 16.20, 22.45

Dvaja pátrači – Aupark, 12.10, 14.20, 16.30

Leví kráľ – Orange IMAX, 11.15, 13.00, 15.50, 18.40

T-Rex – Orange IMAX, 14.45

Virtuálny svet – Orange IMAX, 17.35

3D mánia – Orange IMAX, 20.25, 21.30

Febiofest 2003

Filmový klub IC.SK: 16.00 S tebou mě baví svět, r. M. Poledňáková, ČSSR 1982, 82 min.; 18.00 Brak, r. K. Spěváček, ČR 2002, 86 min.; 20.00 Cool and Crazy, r. K. E. Jensen, Nórsko 2001, 105 min.

Filmový klub Mladosť: 16.00 Archa púšte, r. M.

Chouikh, Alž./Nem./Fr. 1997, 90 min.; 18.00 Angelus, r. L. Majewski, 2001, 110 min.; 20.00 Láska shora, r. P. Marek, ČR 2002, 100 min.

Palace Aupark: 15.30 Musím tě svést, r. A. Sedláčková, ČR 2002, 87 min. + Lidé z autobusu, r. V. Kadrnka, 2002, 15 min.; 17.30 Ďalších desať minút, r. J. Jarmusch, A. Kaurismäki, W. Wenders, Čchen Kchaj-ke, Spike Lee, W. Herzog, V. Erice, Nem./VB 2002, 92 min.; 19.30 Búrlivá svadba, r. M. Nair, USA/India/Tal./SRN/Fr. 2001, 114 min.; 22.00 Fimfárum Jana Wericha, r. A. Klimt, V. Pospíšilová, ČR 2002, 100 min. + Sprcha, r. P. Staněk, 2002, 10 min.

PONDELOK 17. FEBRUÁR

Baby to chcú tiež – Tatra, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15; Aupark, 14.00, 15.10, 16.00, 17.10, 18.00, 19.10, 20.00, 21.10, 22.00

Druhá mladosť – Hviezda, 16.00, 18.00 a 20.30

Som agent – Istropolis, 17.30, 19.15; Polus, 20.30, 22.30; Aupark, 19.15, 21.20

Chyť ma, ak to dokážeš – Istropolis, 17.00, 20.00; Istota, 17.30, 20.00; Polus, 14.20, 17.00, 19.40, 22.20; Aupark, 14.00, 15.30, 16.45, 18.15, 19.30, 21.00, 22.15

Harry Potter a tajomná komnata – Istropolis, 15.30; Polus, 14.10, 17.20; Aupark, 16.00

8 žien – Istropolis Artkino, 18.00, 20.15; Aupark, 14.40, 18.55

Kruté radosti – FK Nostalgia, 18.30

Babí léto – FK Nostalgia, 20.45

Svet podľa Prota – Kino Café, 16.00, 18.00

Slavnosti sněženek – FK IC.SK, 17.00

Zem nikoho – FK IC.SK, 17.45; Aupark, 16.55, 21.15

Intimita – FK IC.SK, 18.00, 20.00

Pred svadbou nie – FK IC.SK, 18.15; Polus, 18.35, 21.00; Aupark, 14.30, 17.00, 20.30

Modrý zamat – FK IC.SK, 18.45

Pán prsteňov – Dve veže – FK IC.SK, 20.15; Polus, 14.30, 16.30, 18.00, 20.00, 21.30; Aupark, 15.15, 16.10, 18.40, 22.10

Děvčátko – FK IC.SK, 20.30; Polus, 20.15; Aupark, 14.10, 19.45, 21.45

Divoké včely – FK IC.SK, 21.00

Analyzuj znova – Polus, 15.35, 17.40, 19.50, 22.00; Aupark, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20

Kuriér – Polus, 14.15, 16.15, 18.15, 22.15

Dnes neumieraj – Polus, 15.55; Aupark, 18.45, 21.30

Všetko, čo ste chceli vedieť o sexe… – Aupark, 14.30, 18.30

Posledné tango v Paríži – Aupark, 20.20

Sex a Lucia – Aupark, 16.20, 22.45

Dvaja pátrači – Aupark, 14.20, 16.30

Leví kráľ – Orange IMAX, 11.15, 13.00, 15.50, 18.40

3D mánia – Orange IMAX, 14.45, 20.25

T-Rex – Orange IMAX, 17.35

Virtuálny svet – Orange IMAX, 21.30

Súčasný poľský film IV. – Mladosť, 16.00

Súčasný poľský film V. – Mladosť, 18.00

Večer tal. filmu: Cesta nevesty – Múzeum, 20.00

Febiofest 2003

Filmový klub Nostalgia: 18.30 Kruté radosti, r. J. Nvota, SR/ČR 2002, 105 min.; 20.45 Babí léto, r. V. Michálek, ČR 2001, 95 min.

Filmový klub Mladosť: 16.00 Tam a späť, r. W. Wójcik, 2001, 102 min.; 18.00 Pondelok, r. W. Adamek, 1998, 93 min.; 20.00 Búrlivá svadba, r. M. Nair, USA/India/Tal./SRN/Fr. 2001, 114 min.

České centrum: 17.00 Taká malá beštia, r. N. Parenti, Tal. 1985, 96 min.; 19.00 Ženy z hlbokej rieky, r. U. Lenzi, Tal. 1982, 88 min.

Palace Aupark: 17.30 Smradi, r. Z. Tyc, ČR 2002, 94 min.; 19.30 Cool and Crazy, r. K. E. Jensen, Nórsko 2001, 105 min.

UTOROK 18. FEBRUÁR

Sladké hry minulého leta – FK 901, 18.00

S tebou mně baví svět – FK 901, 20.30

Baby to chcú tiež – Tatra, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15 ; Aupark, 14.00, 15.10, 16.00, 17.10, 18.00, 19.10, 20.00, 21.10, 22.00

Druhá mladosť – Hviezda, 16.00, 18.00 a 20.30

Putovanie vtákov – Mladosť, 16.00, 18.00

Hovor s ňou – Mladosť, 20.00

Shrek – Múzeum, 17.00

Som agent – Istropolis, 17.30, 19.15; Polus, 20.30, 22.30; Aupark, 19.15, 21.20

Chyť ma, ak to dokážeš – Istropolis, 17.00, 20.00; Istota, 17.30, 20.00; Polus, 14.20, 17.00, 19.40, 22.20; Aupark, 14.00, 15.30, 16.45, 18.15, 19.30, 21.00, 22.15

Harry Potter a tajomná komnata – Istropolis, 15.30; Polus, 14.10, 17.20; Aupark, 16.00

8 žien – Istropolis Artkino, 18.00, 20.15; Aupark, 14.40, 18.55

Svet podľa Prota – Kino Café, 16.00, 18.00

Slavnosti sněženek – FK IC.SK, 17.00

Zem nikoho – FK IC.SK, 17.45; Aupark, 16.55, 21.15

Intimita – FK IC.SK, 18.00, 20.00

Pred svadbou nie – FK IC.SK, 18.15; Polus, 18.35, 21.00; Aupark, 14.30, 17.00, 20.30

Modrý zamat – FK IC.SK, 18.45

Pán prsteňov – Dve veže – FK IC.SK, 20.15; Polus, 14.30, 16.30, 18.00, 20.00, 21.30; Aupark, 15.15, 16.10, 18.40, 22.10

Děvčátko – FK IC.SK, 20.30; Polus, 20.15; Aupark, 14.10, 19.45, 21.45

Divoké včely – FK IC.SK, 21.00

Analyzuj znova – Polus, 15.35, 17.40, 19.50, 22.00; Aupark, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20

Kuriér – Polus, 14.15, 16.15, 18.15, 22.15

Dnes neumieraj – Polus, 15.55; Aupark, 18.45, 21.30

Všetko, čo ste chceli vedieť o sexe… – Aupark, 14.30, 18.30

Posledné tango v Paríži – Aupark, 20.20

Sex a Lucia – Aupark, 16.20, 22.45

Dvaja pátrači – Aupark, 14.20, 16.30

Leví kráľ – Orange IMAX, 11.15, 13.00, 15.50, 18.40

Virtuálny svet – Orange IMAX, 14.45

3D mánia – Orange IMAX, 17.35, 20.25

T-Rex – Orange IMAX, 21.30

Febiofest 2003

Filmový klub 901: 18.00 Sladké hry minulého leta, r. J. Herz, ČSSR 1969, 66 min.; 20.30 S tebou mě baví svět, r. M. Poledňáčková, ČSSR 1982, 82 min.

STREDA 19. FEBRUÁR

Prodavač humoru – FK 901, 18.00

Srdečný pozdrav ze zeměkoule – FK 901, 20.30

Baby to chcú tiež – Tatra, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15; Aupark, 14.00, 15.10, 16.00, 17.10, 18.00, 19.10, 20.00, 21.10, 22.00

Druhá mladosť – Hviezda, 16.00, 18.00 a 20.30

Putovanie vtákov – Mladosť, 16.00, 18.00

Hovor s ňou – Mladosť, 20.00

Shrek – Múzeum, 17.00

Som agent – Istropolis, 17.30, 19.15; Polus, 20.30, 22.30; Aupark, 19.15, 21.20

Chyť ma, ak to dokážeš – Istropolis, 17.00, 20.00; Istota, 17.30, 20.00; Polus, 14.20, 17.00, 19.40, 22.20; Aupark, 14.00, 15.30, 16.45, 18.15, 19.30, 21.00, 22.15

Harry Potter a tajomná komnata – Istropolis, 15.30; Polus, 14.10, 17.20; Aupark, 16.00

8 žien – Istropolis Artkino, 18.00, 20.15; Aupark, 14.40, 18.55

Prízračný svet – FK Nostalgia, 18.30

Hollywood, Hollywood – FK Nostalgia, 20.45

Resident Evil – Kino Café, 16.00, 18.00

Zem nikoho – FK IC.SK, 11.00, 17.45; Aupark, 16.55, 21.15

Vesničko má středisková – FK IC.SK, 17.00

Intimita – FK IC.SK, 18.00, 20.00

Pred svadbou nie – FK IC.SK, 18.15; Polus, 18.35, 21.00; Aupark, 14.30, 17.00, 20.30

Nebo nad Berlínom – FK IC.SK, 18.45

Pán prsteňov – Dve veže – FK IC.SK, 20.15; Polus, 14.30, 16.30, 18.00, 20.00, 21.30; Aupark, 15.15, 16.10, 18.40, 22.10

Děvčátko – FK IC.SK, 20.30; Polus, 20.15; Aupark, 14.10, 19.45, 21.45

Divoké včely – FK IC.SK, 21.00

Dnes neumieraj – Kino DK Ružinov, 18.00; Polus, 15.55; Aupark, 18.45, 21.30

Analyzuj znova – Polus, 15.35, 17.40, 19.50, 22.00; Aupark, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20

Kuriér – Polus, 14.15, 16.15, 18.15, 22.15

Všetko, čo ste chceli vedieť o sexe… – Aupark, 14.30, 18.30

Posledné tango v Paríži – Aupark,20.20

Sex a Lucia – Aupark, 16.20, 22.45

Dvaja pátrači – Aupark, 14.20, 16.30

Leví kráľ – Orange IMAX, 11.15, 13.00, 15.50, 18.40

T-Rex – Orange IMAX, 14.45

Virtuálny svet – Orange IMAX, 17.35, 20.25

3D mánia – Orange IMAX, 21.30

Febiofest 2003

Filmový klub 901: 18.00 Prodavač humoru, r. J. Krejčík, ČSSR, 1984, 102 min.; 20.30 Srdeční pozdrav ze zeměkoule, r. O. Lipský, ČSSR 1982, 98 min.

KONCERTY A INÉ PODUJATIA

ŠTVRTOK 13. FEBRUÁR

16.00 Nepoznaní a veselí, ako si urobiť masku na karneval – M klub, Rovniankova 3

17.00 Slamienka, stretnutie aranžérok kvetov – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

18.00 Hudobný večer, koncert ZUČ – DK Ružinov, Ružinovská 26

18.30 Večer pre Pannu Máriu – Katolícky dom, Hurbanovo nám. 1

19.00 Koncert – Koncertná sieň SF, Palackého 2

19.00 Mysteriózne divadlo, prednáška – DK Ružinov, Ružinovská 28

PIATOK 14. FEBRUÁR

9.00 Valentínsky koncert – Zichyho palác, Ventúrska 9

17.00 Krúžok tvorby z drôtu – Katolícky dom, Hurbanovo nám. 1

17.00 Keltská kultúra, keltské runy a vzťahy, maľujeme spolu – Združenie pre integrálne vzdelávanie, Košická 52

18.00 Improliga 2003 – 1. kolo, súťaž v divadelnej improvizácii – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

19.00 VI. reprezentačný evanjelický ples – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

19.00 Koncert – Koncertná sieň SF, Palackého 2

19.00 In vino… – V-klub, Nám. SNP 12

19.00 Vo víre tanca – SD Trnávka, Bulharská 60

19.30 Music club, koncert Stares – DK Lúky, Vígľašská 1

SOBOTA 15. FEBRUÁR

17.00 Za dychovkou na Vajnorskú – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

19.00 Fašiangy idú… – V-klub, Nám. SNP 12

19.00 Koncert mladých MP TRIO – DK Ružinov, Ružinovská 26

19.00 Fašiangový dúbravský ples – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

19.00 Múzeum: Nezábudka – DK Lúky, Vígľašská 1

19.30 Podbradlansko-podjavorinský ples – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

NEDEĽA 16. FEBRUÁR

10.30 Koncerty v Galérii mesta Bratislavy – Mirbachov palác, Františkánske nám. 11

19.00 Bratislava Hot Serenaders – SD Nivy, Súťažná 18

PONDELOK 17. FEBRUÁR

16.00 Krúžok ručných prác – Katolícky dom, Hurbanovo nám. 1

17.00 Paličkovaná čipka – M klub, Rovniankova 3

19.00 Démon, premiéra divadelnej hry – V-klub, Nám. SNP 12

UTOROK 18. FEBRUÁR

17.00 Frivolitky, stretnutie záujemcov o frivolitkovú čipku – M klub, Rovniankova 3

18.30 Prednáška ThDr. J. Haľku v Únii žien – Katolícky dom, Hurbanovo nám. 1

19.00 Koncert – Malá sála SF, Palackého 2

19.00 Mozartov týždeň Bratislava 2003 – Zrkadlová sieň Primaciálneho paláca

19.00 Doktorandský recitál – Koncertná sieň Klarisky, Farská 4

19.00 Tradičná kultúra a súčasnosť ľudového tanca – V-klub, Nám. SNP 12

STREDA 19. FEBRUÁR

14.00 Jednoduché varenie – SD Prievoz, Kaštieľska 30

17.00 Klub Venuša pri Lige proti rakovine – Osvetové stredisko, Makovického 4

18.15 Meditáciou, prednáška – SD Trávniky, Nevädzová 4

19.00 Koncert – Koncertná sieň SF, Palackého 2

19.00 Mozartov týždeň Bratislava 2003 – Zrkadlová sieň Primaciálneho paláca

19.00 Ragtime Jazz Band, koncert – V-klub, Nám. SNP 12

PRE DETI

ŠTVRTOK 13. FEBRUÁR

10.00 Čas pre mladé dobrodružstvá, tvorivé dielne pre deti – M Klub, Rovniankova 3

10.00, 14.00 Perla šťastia – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

14.00 Valentínska dielnička, výtvarné dielne pre deti – CC Centrum, Jiráskova 3

18.00 Pohyb s úsmevom na perách, vystúpenie detí – DK Lúky, Vígľašská 1

PIATOK 14. FEBRUÁR

10.00 Valentínske súťaženie pre deti – Klub 22, Vavilovova 22

14.00 Valentínske všeličo pre deti – M Klub, Rovniankova 3

SOBOTA 15. FEBRUÁR

9.00 Stolnotenisové hry pre deti – DK Lúky, Vígľašská 1

10.00 Múzeum storočia výstava fotografií zo súboru Nezábudka – DK Lúky, Vígľašská 1

14.00 Skús to s nami, tvorivé dielne pre deti – M Klub, Rovniankova 3 NEDEĽA 16. FEBRUÁR

9.00 Stolnotenisové hry – DK Lúky, Vígľašská 1

10.00 Múzeum storočia, výstava fotografií zo súboru Nezábudka – DK Lúky, Vígľašská 1

10.30 Nedeľné rozprávkové dopoludnie – DK Ružinov, Ružinovská 26

10.30 Kamarát Bambuľko – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

16.00 Dar pre deduška – Bibiana, Panská 41

PONDELOK 17. FEBRUÁR

7.30 Jarný denný tábor pre deti – MKC, Gaštanová 19

7.30 Denný tábor pre deti – Klub 22, Vavilovova 22

9.00 Stolnotenisové hry pre deti – DK Lúky, Vígľašská 1

10.00 Múzeum storočia, výstava fotografií zo súboru Nezábudka – DK Lúky, Vígľašská 1

10.00 Jarná prázdninová dielňa, výtvarné dielne – CC Centrum, Jiráskova 3

10.00 Cvičme v rytme s deťmi – Klub 22, Vavilovova 22

10.00 Stolný tenis pre deti – SD Prievoz, Kaštieľska 30

14.00 Cez prázdniny buďte s nami, výtvarno-tvorivé dielne – M Klub, Rovniankova 3

UTOROK 18. FEBRUÁR

7.30 Jarný denný tábor pre deti – MKC, Gaštanová 19

7.30 Denný tábor pre deti – Klub 22, Vavilovova 22

9.00 Stolnotenisové hry pre deti – DK Lúky, Vígľašská 1

10.00 Múzeum storočia výstava fotografií zo súboru Nezábudka – DK Lúky, Vígľašská 1

10.00 Jarná prázdninová dielňa, výtvarné dielne – CC Centrum, Jiráskova 3

14.00 Zmeny a zámeny, tvorivá dielňa – Bibiana, Panská 41

14.00 Kde bolelo, tam bolelo, zdravoveda pre deti – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

STREDA 19. FEBRUÁR

7.30 Jarný denný tábor pre deti – MKC, Gaštanová 19

7.30 Denný tábor pre deti – Klub 22, Vavilovova 22

9.00 Stolnotenisové hry pre deti – DK Lúky, Vígľašská 1

10.00 Zmeny a zámeny, tvorivá dielňa – Bibiana, Panská 41

10.00 Kde bolo, tam nebolo, tvorivé dielne pre deti – M Klub, Rovniankova 3

10.00 Múzeum storočia, výstava fotografií zo súboru Nezábudka – DK Lúky, Vígľašská 1

10.00 Jarná prázdninová dielňa, výtvarné dielne – CC Centrum, Jiráskova 3

10.00 Cvičme v rytme s deťmi – Klub 22, Vavilovova 22

DISKOTÉKY

ŠTVRTOK 13. FEBRUÁR

Senior párty – DK Ružinov, Ružinovská 26

Fašiangy so Starobrnom – Aligátor, Laurinská 7

Disko & striptíz – Casey, Botanická 35

Reggae Night – Club 39, Mlynská dolina

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

M. Ragáč Trio – Hlava XXII, Bazová 9

Rock, blues rock, hard rock, pop – KGB, Obchodná 52

Vasko Velčický – Mamut Pub, Rajská

Robo Papp unplugged, koncert – Metro live, Suché mýto 6

PIATOK 14. FEBRUÁR

Valentínska diskotéka na ľade – klzisko na Hviezdoslavovom nám.

Fašiangy so Starobrnom – Aligátor, Laurinská 7

Valentín v Casey – Casey, Botanická 35

Valentínska noc – Club 39, Mlynská dolina

Stares (ex White Noise) – DK Lúky, Vígľašská 1

Valentínska párty – Harely Davidson, Rebarborová 1

Valentínska párty, DJ Rastislav T. Lehotský & DJ Live! – Live!Club, Aupark, Einsteinova 18

Valentínska zábava s Bukasovým masívom – Mamut Pub, Rajská ul.

Disco Valentin, valentínska metropárty, DJ Jaro – Metro live, Suché mýto 6

SOBOTA 15. FEBRUÁR

Black Party, profily albumov, DJ Horny – Metro live, Suché mýto 6

Disko, DJ Pizza – Casey, Botanická 35

Valentínska noc – Club 39, Mlynská dolina

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Finlandia Night – KGB, Obchodná 52

Tequila Night, DJ Majco – Live! Club, Aupark

NEDEĽA 16. FEBRUÁR

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

PONDELOK 17. FEBRUÁR

Disko, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Rock Party – Club 39, Mlynská dolina

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Rocková klasika – KGB, Obchodná 52

UTOROK 18. FEBRUÁR

Metro music café – special 80‘s, veľkoplošná projekcia, Rewind (the greatest hits live tour) – Metro live, Suché mýto 6

Rock Live – Aligator, Laurinská 7

Tequila párty, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Oldies Party, DJ Mayoo – Club 39, Mlynská dolina

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Rock, blues rock, hard rock, pop – KGB, Obchodná 52

STREDA 19. FEBRUÁR

Metro music café, veľkoplošná projekcia, Apocalyptica – Live in concert – Metro live, Suché mýto 6

Back to 80‘s, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Oldies Hitmania – Club 39, Mlynská dolina

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Rock, blues rock, hard rock, pop – KGB, Obchodná 52

14.00 Valentínske všeličo pre deti – M Klub, Rovniankova 3

SOBOTA 15. FEBRUÁR

9.00 Stolnotenisové hry pre deti – DK Lúky, Vígľašská 1

10.00 Múzeum storočia výstava fotografií zo súboru Nezábudka – DK Lúky, Vígľašská 1

14.00 Skús to s nami, tvorivé dielne pre deti – M Klub, Rovniankova 3

NEDEĽA 16. FEBRUÁR

9.00 Stolnotenisové hry pre deti – DK Lúky, Vígľašská 1

10.00 Múzeum storočia, výstava fotografií zo súboru Nezábudka – DK Lúky, Vígľašská 1

10.30 Nedeľné rozprávkové dopoludnie – DK Ružinov, Ružinovská 26

10.30 Kamarát Bambuľko – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

16.00 Dar pre deduška – Bibiana, Panská 41

PONDELOK 17. FEBRUÁR

7.30 Jarný denný tábor pre deti – MKC, Gaštanová 19

7.30 Denný tábor pre deti – Klub 22, Vavilovova 22

9.00 Stolnotenisové hry pre deti – DK Lúky, Vígľašská 1

10.00 Múzeum storočia, výstava fotografií zo súboru Nezábudka – DK Lúky, Vígľašská 1

10.00 Jarná prázdninová dielňa, výtvarné dielne – CC Centrum, Jiráskova 3

10.00 Cvičme v rytme s deťmi – Klub 22, Vavilovova 22

10.00 Stolný tenis pre deti – SD Prievoz, Kaštieľska 30

14.00 Cez prázdniny buďte s nami, výtvarno-tvorivé dielne – M Klub, Rovniankova 3

UTOROK 18. FEBRUÁR

7.30 Jarný denný tábor pre deti – MKC, Gaštanová 19

7.30 Denný tábor pre deti – Klub 22, Vavilovova 22

9.00 Stolnotenisové hry pre deti – DK Lúky, Vígľašská 1

10.00 Múzeum storočia výstava fotografií zo súboru Nezábudka – DK Lúky, Vígľašská 1

10.00 Jarná prázdninová dielňa, výtvarné dielne – CC Centrum, Jiráskova 3

14.00 Zmeny a zámeny, tvorivá dielňa – Bibiana, Panská 41

14.00 Kde bolelo, tam bolelo, zdravoveda pre deti – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

STREDA 19. FEBRUÁR

7.30 Jarný denný tábor pre deti – MKC, Gaštanová 19

7.30 Denný tábor pre deti – Klub 22, Vavilovova 22

9.00 Stolnotenisové hry pre deti – DK Lúky, Vígľašská 1

10.00 Zmeny a zámeny, tvorivá dielňa – Bibiana, Panská 41

10.00 Kde bolo, tam nebolo, tvorivé dielne pre deti – M Klub, Rovniankova 3

10.00 Múzeum storočia, výstava fotografií zo súboru Nezábudka – DK Lúky, Vígľašská 1

10.00 Jarná prázdninová dielňa, výtvarné dielne – CC Centrum, Jiráskova 3

10.00 Cvičme v rytme s deťmi – Klub 22, Vavilovova 22

DISKOTÉKY

ŠTVRTOK 13. FEBRUÁR

Senior Párty, spoločenské podujatie – DK Ružinov, Ružinovská 26

Fašiangy so Starobrnom – Aligátor, Laurinská 7

Disko & striptíz – Casey, Botanická 35

Reggae Night, DJ Thierry – Club 39, Mlynská dolina

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

M. Ragáč Trio – Hlava XXII, Bazová 9

Rock, blues rock, hard rock, pop – KGB, Obchodná 52

Vasko Velčický (rock and roll) – Mamut Pub, Rajská

Robo Papp unplugged, koncert – Metro live, Suché mýto 6

PIATOK 14. FEBRUÁR

Valentínska diskotéka na ľade – Klzisko na Hviezdoslavovom nám.

Fašiangy so Starobrnom – Aligátor, Laurinská 7

Valentín v Casey – Casey, Botanická 35

Valentínska noc – Club 39, Mlynská dolina

Stares (ex White Noise) – DK Lúky, Vígľašská 1

Valentínska párty – Harely Davidson, Rebarborová 1

Valentínska párty, DJ Rastislav T. Lehotský & DJ Live! – Live!Club, Aupark, Einsteinova 18

Valentínska zábava s Bukasovým masívom – Mamut Pub, Rajská ul.

Disco Valentin, valentínska metropárty, DJ Jaro – Metro live, Suché mýto 6

SOBOTA 15. FEBRUÁR

Black Party, profily albumov, DJ Horny – Metro live, Suché mýto 6

Disko, DJ Pizza – Casey, Botanická 35

Valentínska noc – Club 39, Mlynská dolina

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Finlandia Night – KGB, Obchodná 52

Tequila Night, DJ Majco – Live! Club, Einsteinova 18, Aupark

NEDEĽA 16. FEBRUÁR

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

PONDELOK 17. FEBRUÁR

Disko, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Rock Party – Club 39, Mlynská dolina

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Rocková klasika – KGB, Obchodná 52

UTOROK 18. FEBRUÁR

Metro music café – special 80‘s, veľkoplošná projekcia, Rewind (the greatest hits live tour) – Metro live, Suché mýto 6

Rock Live – Aligator, Laurinská 7

Tequila párty, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Oldies Party, DJ Mayoo – Club 39, Mlynská dolina

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Rock, blues rock, hard rock, pop – KGB, Obchodná 52

STREDA 19. FEBRUÁR

Metro music café, veľkoplošná projekcia, Apocalyptica – Live in concert – Metro live, Suché mýto 6

Back to 80‘s, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Oldies Hitmania – Club 39, Mlynská dolina

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Rock, blues rock, hard rock, pop – KGB, Obchodná 52

VÝSTAVY

Slovenské vizuálne umenie – SNG, Esterházyho palác, do 25. mája

Svetozár Ilavský: Asociačný experiment Sokol – GMB, Pálffyho palác, do 16. februára

Blanka Votavová: Cesty do ticha – GMB, Pálffyho palác, do 30. marca

Christmas – GMB, Pálffyho palác, do 16. februára

Stará Bratislava očami Milana Dobeša – GMB, Mirbachov palác, do 2. marca

Umenie socialistického realizmu na Slovensku 1948 – 1963 – GMB, Mirbachov palác, od 8. februára do 16. marca

Aliancie a interferencie – Národné osvetové centrum, Námestie SNP 33, do 23. februára

Slovensko – prírodný klenot v srdci Európy, rozmanitosť a zvláštnosti živej i neživej prírody – Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr. 2, ut – ne 9.00 – 17.00, do 30. júna

Historické medzníky Slovenska v 20. storočí – Bratislavský hrad, 2. posch. ut – ne 9.00 – 17.00, do 30. apríla

Cena Arch 2002 – K.F.A. Gallery, Karpatská 11, po – pia 8.00 – 16.30, do 13. februára

František Pohorelec: Impresie – Galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00, do 19. apríla

Premeny dreva – Bibiana, do 23. februára

Rudolf Fila – Galéria Z, Zichyho palác, Ventúrska 9, po – so 12.00 – 18.00, do 16. marca

Peter Uchnár, knižná ilustrácia a grafika – galéria Artotéka, Kapucínska 1, po, st, štv 13.00 – 17.30, ut a pia 10.00 – 12.00, 13.30 – 16.00, do 21. februára

D. Grečner a P. Kľúčik: Stretnutie na západnom konci – galéria Westend, Dúbravská cesta 2 (budova J&T), po – ne 8.00 – 17.00, do 28. februára

P. Čepec a R. Legel: Stretnutia – Siemens, Stromová 9, do 16. marca

Eduard Tauss: Boards – Rakúske kultúrne fórum, Zelená 7, do 7. marca

Roland Goeschl – galéria Komart, Zámočnícka 8, do 30. marca

Mám svetlo (Nerli, nerli), stretnutie s tradičnou židovskou kultúrou – Bibiana, Panská 41, ut – ne 10.00 – 18.00, do 30. marca

Umenie je hra… – Bibiana, do 9. marca

Premeny dreva, interaktívna výstava o druhoch, formách a podobách dreva – Bibiana, do 23. marca

Marek a Milan Ormandíkovci: Obrazy a sochy – galéria Michalský dvor, Michalská 3, do 9. marca

Rudolf Fila, výber z tvorby – Galéria Z, Zichyho palác, ut – ne 12.00 – 18.00, do 16. marca

Europress fujifilm awards, národné kolo celoeurópskej novinárskej súťaže, ut – ne 13.00 – 18.00, do 28. februára

Lucio Fontana – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, do 30. apríla

Viktor Hulík: Zakázané koláže – Galéria Linea, Drieňová 34, po – pia 8.00 – 17.00, do 30. apríla

Juraj Čutek: Sochy – Galéria F7, Františkánske nám. 7, do 28. februára

Katka Alexyová-Fígerová: Un credo – Galéria SPP, Drevená ul.,

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Štyri veci, vďaka ktorým lepšie zvládnete infláciu
  2. Plyn v doprave môže byť medzičlánkom k nízkoemisnej budúcnosti
  3. Spacák na kozmetiku?
  4. Danube InGrid zvyšuje energetickú stabilitu aj v Bratislave
  5. Čítajte odomknuté články na mobile, počítači a aj v tablete
  6. IMMOFINANZ pokračuje v úspechoch nájomných zmlúv aj v roku 2022
  7. Vyhrajte letnú dovolenku s víkendovým vydaním denníka SME
  8. Nalaďte sa na svoje mladšie ja s rádiom Vlna
  1. Danube InGrid zvyšuje stabilitu elektrizačnej sústavy
  2. Na západnom Slovensku napreduje modernizácia elektrickej sústavy
  3. Na západnom Slovensku napreduje modernizácia elektrickej sústavy
  4. Danube InGrid zvyšuje stabilitu elektrizačnej sústavy
  5. Danube InGrid zvyšuje stabilitu elektrizačnej sústavy
  6. Danube InGrid zvyšuje stabilitu elektrizačnej sústavy
  7. Danube InGrid zvyšuje stabilitu elektrizačnej sústavy
  8. Danube InGrid zvyšuje energetickú stabilitu aj v Bratislave
  1. Analytik Horňák: Niektorí výrobcovia budú musieť znížiť ceny 12 265
  2. Štyri veci, vďaka ktorým lepšie zvládnete infláciu 10 744
  3. Djerba: odlišná príchuť dovolenky v Tunisku 8 287
  4. Toto sú výhody, ktoré majú prémioví predplatitelia na SME.sk 3 941
  5. Čítajte odomknuté články na mobile, počítači a aj v tablete 3 605
  6. Vyhrajte letnú dovolenku s víkendovým vydaním denníka SME 3 079
  7. 91 kreslených správ o Slovensku, Ukrajine a celom svete 2 905
  8. ČSOB hľadá zamestnancov: Skvelá kampaň, chystajte životopis! 1 184
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Blogy SME

  1. Ľudmila Križanovská: Žobráci v centre Bratislavy. Ľudia v núdzi alebo príživníci?
  2. Daniel Bíro: V Bratislave malo byť metro. Aké sú história a súčasnosť tohto projektu?
  3. Milota Sidorová: Toto mesto v Taliansku založilo Kanceláriu pre čas. Čaká to aj Bratislavu?
  4. Anton Sládek: Bratislava - Vysoká ulica včera a dnes
  5. Anton Sládek: Bratislava - Hviezdoslavovo námestie
  6. Anton Sládek: Bratislava - Heydukova ulica
  7. Anton Sládek: Dunaj XIII. Most Apollo a okolo
  8. Matej Vagač: Ukradnutý verejný priestor. V Horskom parku sú porušené vlastnícke práva.
  1. Soňa Bulbeck: Ako šklbú turistov inde... 10 392
  2. Jiří Ščobák: Ruské straty budú o 20 000 mŕtvych vyššie, než uvádza Ukrajina (analýza situácie na bojisku) 7 391
  3. Věra Tepličková: Igi zasa ukazuje figy alebo O tom, ako sa Edo unáhlil 5 879
  4. Post Bellum SK: Kocáb: Boli schopní aj tmu vydávať za dôkaz toho, že tam nie sú jadrové hlavice 4 522
  5. Jozef Černek: Turecko, letecky s dvomi deťmi, časť prvá - cesta tam 3 829
  6. Tomáš Jacko: Keď upratovačka zarába viac než univerzitný profesor 3 343
  7. Miroslav Lukáč: Kto je ešte dnes rusofil, potrebuje odbornú pomoc. 3 179
  8. Michal Feik: Čo spôsobí Matovičov balíček 3 097
  1. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 42. - Arktída - Príbeh havárie vzducholode Italia podľa priameho účastníka Běhounka
  2. Lívia Hlavačková: Týždenne zjete jednu kreditku v podobe mikroplastov
  3. Jiří Ščobák: Ruské straty budú o 20 000 mŕtvych vyššie, než uvádza Ukrajina (analýza situácie na bojisku)
  4. Jiří Ščobák: Bude Ukrajina po vojne prosperovať? A my s ňou?
  5. Monika Nagyova: Nebyť matkou je úžasné
  6. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 41. - Arktída - Roald Amundsen, Umberto Nobile a Expedícia Norge - 1926
  7. Jiří Ščobák: Skepsia okolo kryptomien: Ktoré kryptomeny naozaj nie sú pre začiatočníkov?
  8. Jiří Ščobák: Mentální cvičení: Určení rizikových bodů a možných tras ruského postupu na Ukrajině
SkryťZatvoriť reklamu