SME
Streda, 16. jún, 2021 | Meniny má Blanka, BiankaKrížovkyKrížovky

KAM SA VYBRAŤ ZA KULTÚROU, ZÁBAVOU A SPOLOČNOSŤOU

DIVADLÁ

ŠTVRTOK 13. FEBRUÁR

19.00 Čarovná flauta – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Vládca Oidipus – DPOH, Laurinská 21

19.00 Sekretárky – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Krysař – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Muž na zjedenie – West, Nám. SNP 14

19.00 Zábava – Mestské divadlo, Klub Čierny havran, Biela 6

19.30 Děfčátko – GUnaGU, Františkánske nám. 7

19.00 Tracyho tiger – Ívery, MKC, Školská 14

19.00 Materské znamienko – RND, Škultétyho 5

PIATOK 14. FEBRUÁR

10.00 Zbojnícka princezná – Bratislavské bábkové divadlo, Dunajská 36

Skryť Vypnúť reklamu

19.00 Spiaca krásavica – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Ideálny manžel – DPOH, Laurinská 21

19.00 Mačka na horúcej plechovej streche – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Krysař – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Slovenský raj – Štúdio Lasica & Satinský, Nám. 1. mája 5

19.00 Cintorín slonov – Astorka Nové divadlo, Nám. SNP 33

19.00 Dvaja – Divadlo a.ha, MKC, Školská 14

19.00 Stromy (Kino Eden) – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

19.00 Štedrý divadelný večer – RND, Škultétyho 5

SOBOTA 15. FEBRUÁR

19.00 Očakávanie, Plášť – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Antonius a Kleopatra – DPOH, Laurinská 21

19.00 Stoličky – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Kvarteto – Astorka Nové divadlo, Nám. SNP 33

20.00 Monodrámy – Stoka, Pribinova 1

Skryť Vypnúť reklamu

19.00 Stromy (Kino Eden) – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

19.00 Návod na použitie – RND, Škultétyho 5

NEDEĽA 16. FEBRUÁR

15.30 Duchovplná rozprávka – Divadlo a.ha, MKC,

Školská 14

15.30 Modrý buldozér – GUnaGU, Františkánske nám. 7

19.00 Tančiareň – DPOH, Laurinská 21

19.00 Cyrano – Štúdio Lasica & Satinský, Nám. 1. mája 5

19.00 Deus ex machina (Divadlo Publikum) – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

19.00 Ako sme sa hľadali – RND, Škultétyho 5

10.00, 14.30 Zbojnícka princezná – Bratislavské bábkové divadlo, Dunajská 36

PONDELOK 17. FEBRUÁR

19.00 Krajčírky v Prahe – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Cyrano – Štúdio Lasica & Satinský, Nám. 1. mája 5

19.00 Ako sme sa hľadali – RND, Škultétyho 5

19.30 English Is Easy, Csaba Is Dead – GUnaGU, Františkánske nám. 7

Skryť Vypnúť reklamu

UTOROK 18. FEBRUÁR

19.00 Don Juan – DPOH, Laurinská 21

19.00 Sekretárky – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Všetko sa posralo – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Návod na použitie – RND, Škultétyho 5

19.30 English Is Easy, Csaba Is Dead – GUnaGU, Františkánske nám. 7

20.00 Komisia – Stoka, Pribinova 1

STREDA 19. FEBRUÁR

19.00 Rasputin – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Štvrtá sestra – DPOH, Laurinská 21

19.00 Všetko sa posralo – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Návod na použitie – RND, Škultétyho 5

19.30 English Is Easy, Csaba Is Dead – GUnaGU, Františkánske nám. 7

KINÁ

ŠTVRTOK 13. FEBRUÁR

Baby to chcú tiež – Tatra, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15; Aupark, 14.00, 15.10, 16.00, 17.10, 18.00, 19.10, 20.00, 21.10

Druhá mladosť – Hviezda, 16.00, 18.00 a 20.30

Erasmus alebo Priatelia po španielsky – Nádej, 17.30, 20.00

Som agent – Istropolis, 18.30, 20.30; Polus, 20.30, 22.30; Aupark, 19.15, 21.20

8 žien – Istropolis Artkino, 18.00, 20.15

Chyť ma, ako to dokážeš – Istota, 17.30, 20.00; Polus, 14.20, 17.00, 19.40, 22.20; Istropolis, 17.00, 20.00; Aupark, 14.00, 15.30, 16.45, 18.15, 19.30, 21.00, 22.15

Agent z Hongkongu – Kino Café, 16.00, 18.00

Postřižiny – FK IC.SK, 17.00

Zem nikoho – FK IC.SK, 17.45

Pred svadbou nie – FK IC.SK, 18.15; Polus, 18.35, 21.00; Aupark, 14.30, 17.00, 20.30

Všetko, čo ste chceli vedieť o sexe – FK IC.SK

Pán prsteňov – Dve veže – FK IC.SK, 20.15; Polus, 14.30, 16.30, 18.00, 20.00, 21.30; Aupark, 15.15, 16.10, 18.40, 22.10

Děvčátko – FK IC.SK, 20.30; Polus, 20.15; Aupark, 14.10, 19.45, 21.45

Knoflikáři – FK IC.SK, 21.00

Voľnobeh – Kino Igric DK Dúbravka, 19.00

Hollywood, Hollywood – Nivy, 19.00

Analyzuj znova – Polus, 15.35, 17.40, 19.50, 22.00; Aupark, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20

Kuriér – Polus, 14.15, 16.15, 18.15, 22.15

Harry Potter a tajomná komnata – Polus, 14.10, 17.20; Aupark, 16.00

Dnes neumieraj – Polus, 15.55; Aupark, 18.45, 21.30

Všetko, čo ste chceli vedieť o sexe – Aupark, 14.30, 18.30

Posledné tango v Paríži – Aupark, 20.20

Sex a Lucia – Aupark, 16.20, 22.45

Dvaja pátrači – Aupark, 14.20, 16.30

8 žien – Aupark, 14.40, 18.55

Zem nikoho – Aupark, 16.55, 21.15

T-REX – Orange IMAX, 11.45, 15.00, 20.25

3D mánia – Orange IMAX, 12.50, 13.55, 17.10, 18.15, 19.20, 21.30

Virtuálny svet – Orange IMAX, 16.05

Febiofest 2003

Filmový klub IC.SK: 16.00 Fimfárum Jana Wericha, r. A. Klimt, V. Pospíšilová, ČR 2002, 100 min. +

Sprcha, r. P. Staněk, 2002, 10 min.; 18.00 Ikarie XB1, r. J. Polák, ČSSR 1963, 84 min. + Hlídač dynamitu, r. Z. Sirový, FAMU 1960, 23 min.; 20.00 Smradi, r. Z. Tyc, ČR 2002, 94 min. + Malá nesdělení, r. M. Fornayová, 2002, 20 min.

Filmový klub 901: 17.30 Cesta do vojny, r. J. Frankenheimer, USA 2002, 165 min.; 20.30 Musím tě svést, r. A. Sedláčková, ČR 2002, 87 min. + Lidé z autobusu, r. V. Kadrnka, 2002, 15 min.

Fimový klub Madosť: 16.00 Citadela, r. M. Chouikh, Alž. 1988, 96 min.;

18.00 Vajcia, r. B. Hamer, Nór. 1995, 95 min.; 20.00 Ďalších desať minút, r. J. Jarmusch, A. Kaurismäki, W. Wenders, Čchen Kchaj-ke, Spike Lee, W. Herzog, V. Erice, Nem./VB 2002, 92 min.

České centrum: 17.00 Slovenský režisér Ján Sebechlebský; Cestománie: Litva v barvách jantaru, r. J. Sebechlebský, 2002, 28 min.; GEN – Jan Veselý pohledem Jána Sebechlebského, r. J. Sebechlebský, 2001, 14 min.; Cestománie: Švédsko: Severský obr, r. J. Sebechlebský, 2002, 28 min.; GEN Helena Vondráčková pohledem Jána Sebechlebského, r. J. Sebechlebský, 2002, 14 min.; 19.00 Prízraky univerzity, r. V. J. Martin, Šp. 2001, 103 min.

Palace Aupark: 15.30 Hry prachu, r. M. Mareček, ČR 2002, 86 min. + Obec B, r. F. Remunda, 2002, 33 min.; 17.30 Láska shora, r. P. Marek, ČR 2002, 100 min.; 19.30 Brak, r. K. Spěváček, ČR 2002, 86 min.; 22.00 Cool and Crazy, r. K. E. Jensen, Nórsko 2001, 105 min.

PIATOK 14. FEBRUÁR

Baby to chcú tiež – Tatra, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15; Aupark, 14.00, 15.10, 16.00, 17.10, 18.00, 19.10, 20.00, 21.10, 22.00

Druhá mladosť – Hviezda, 16.00, 18.00 a 20.30

Čistá duša – Múzeum, 19.00

Erasmus alebo Priatelia po španielsky – Nádej, 17.30, 20.00

Som agent – Istropolis, 18.30, 20.30; Polus, 20.30, 22.30; Aupark, 19.15, 21.20

Chyť ma, ak to dokážeš – Istropolis, 17.00, 20.00; Istota, 17.30, 20.00; Polus, 14.20, 17.00, 19.40, 22.20; Aupark, 14.00, 15.30, 16.45, 18.15, 19.30, 21.00, 22.15

8 žien – Istropolis Artkino, 18.00, 20.15; Aupark, 14.40, 18.55

Agent z Hongkongu – Kino Café, 16.00, 18.00

Postřižiny – FK IC.SK, 17.00

Zem nikoho – FK IC.SK, 17.45

Pred svadbou nie – FK IC.SK, 18.15; Polus, 18.35, 21.00; Aupark, 14.30, 17.00, 20.30

Modrý zamat – FK IC.SK, 18.45

Pán prsteňov – Dve veže – FK IC.SK, 20.15; Polus, 14.30, 16.30, 18.00, 20.00, 21.30; Aupark; 15.15, 16.10, 18.40, 22.10

Děvčátko – FK IC.SK, 20.30; Polus, 20.15; Aupark, 14.10, 19.45, 21.45

Knoflikáři – FK IC.SK, 21.00

Fantóm Paríža – Nivy, 19.00

Analyzuj znova – Polus, 15.35, 17.40, 19.50, 22.00; Aupark: 15.50, 18.00, 20.10, 22.20

Kuriér – Polus, 14.15, 16.15, 18.15, 22.15

Harry Potter a tajomná komnata – Polus, 14.10, 17.20; Aupark: 16.00

Dnes neumieraj – Polus, 15.55; Aupark: 18.45, 21.30

Všetko, čo ste chceli vedieť o sexe – Aupark, 14.30, 18.30

Posledné tango v Paríži – Aupark, 20.20

Sex a Lucia – Aupark, 16.20, 22.45

Dvaja pátrači – Aupark, 14.20, 16.30

Zem nikoho – Aupark, 16.55, 21.15

Leví kráľ – Orange IMAX, 10.35, 12.20, 14.05, 16.55, 19.45

T-Rex – Orange IMAX, 21.30

Virtuálny svet – Orange IMAX, 15.50

Febiofest 2003

Filmový klub IC.SK: 16.00 Případ pro začínajícího kata, r. P. Juráček, ČSSR 1969, 102 min. + Auto bez domova, r. J. Schmidt, FAMU 1959, 7 min.; 18.00 Prodavač humoru, r. J. Krejčík, ČSSR 1984, 102 min.; 20.00 Ďalších desať minút, r. J. Jarmusch, A. Kaurismäki, W. Wenders, Čchen Kchaj-ke, Spike Lee, W. Herzog, V. Erice, Nem./VB 2002, 92 min.

Filmový klub Nostalgia: 16.30 Fimfárum Jana Wericha, r. V. Pospíšilová, A. Klimt, ČR 2002, 100 min. + Sprcha, r. P. Staněk, 2002, 10 min.; 18.30 Cool and Crazy, r. K. E. Jensen, Nór./Švéd. 2000, 105 min.; 20.45 Musím tě svést, r. A. Sedláčková, ČR 2002, 87 min. + Lidé z autobusu, r. V. Kadrnka, 2002, 15 min.

Filmový klub 901: 18.00 Láska shora, r. P. Marek, ČR 2002, 100 min.; 20.30 Cool and Crazy, r. K. E. Jensen, Nórsko 2001, 105 min.

Filmový klub Mladosť: 16.00 Krátkometrážne filmy I.: Zóna, r. P. Zahrádka, 2002, 20 min., Chvíle slávy, r. M. Rezníček, 2002, 42 min., Ocet, r. V. Klusák, 2001, 21 min.; 18.00 Krátkometrážne filmy II.: Úžera, r. M. Rezníček, 2001, 20 min., Vlasta Burian, r. V. Klusák, 2002, 28 min., Klíč k určování trpaslíků aneb Poslední cesta Lemuela Gullivera, r. M. Šulík, 2002, 58 min.; 20.00 Janko Vodník, r. J. J. Kolski, 1993, 100 min.

České centrum: 17.00 Svätyňa, r. M. Soavi, Tal. 1982, 98 min.; 19.00 Šokujúca Ázia I., r. E. Fox, Hongkong 1985, 83 min.

Palace Aupark: 15.30 S tebou mě baví svět, r. M. Poledňáková, ČSSR 1982, 82 min.; 17.30 Smradi, r. Z. Tyc, ČR 2002, 94 min. + Malá nesdělení, r. M. Fornayová, 2002, 20 min.; 19.30 Búrlivá svadba, r. M. Nair, USA/India/Tal./SRN/Fr. 2001, 114 min.; 22.00 Brak, r. K. Spěváček, ČR 2002, 86 min.

SOBOTA 15. FEBRUÁR

Baby to chcú tiež – Tatra, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 11.15, 13.15, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15; Aupark, 12.00, 13.10, 14.00, 15.10, 16.00, 17.10, 18.00, 19.10, 20.00, 21.10, 22.00

Harry Potter a tajomná komnata – Hviezda, 13.00; Istropolis, 15.30;

Polus, 11.05, 14.10, 17.20; Aupark, 12.15, 16.00

Druhá mladosť – Hviezda, 16.00, 18.00 a 20.30

Doba ľadová – Múzeum, 19.00

Road to Perdition – Múzeum, 19.00

Erasmus alebo Priatelia po španielsky – Zora, 16.30, 19.00

Putovanie vtákov – Nádej, 17.30, 20.00

Som agent – Istropolis, 18.30, 20.30; Polus, 20.30, 22.30; Aupark, 19.15, 21.20

Chyť ma, ak to dokážeš – Istropolis, 14.00, 17.00, 20.00; Istota, 17.30, 20.00; Polus, 11.40, 14.20, 17.00, 19.40, 22.20; Aupark, 11.15, 12.45, 14.00, 15.30, 16.45, 18.15, 19.30, 21.00, 22.15

8 žien – Istropolis Artkino, 18.00, 20.15; Aupark, 14.40, 18.55

Myšiak Stuart Little 2 – Istota, 15.00; FK IC.SK, 16.15

Agent z Hongkongu – Kino Café, 16.00, 18.00

Postřižiny – FK IC.SK, 17.00

Zem nikoho – FK IC.SK, 17.45; Aupark, 12.35, 16.55, 21.15

Pred svadbou nie – FK IC.SK, 18.15; Polus, 11.00, 13.30, 18.35, 21.00; Aupark, 12.00, 14.30, 17.00, 20.30

Modrý zamat – FK IC.SK, 18.45

Pán prsteňov – Dve veže – FK IC.SK, 20.15; Polus, 11.10, 13.00, 14.30, 16.30, 18.00, 20.00, 21.30; Aupark, 11.55, 15.15, 16.10, 18.40, 22.10

Děvčátko – FK IC.SK, 20.30; Polus, 20.15; Aupark, 12.10, 14.10, 19.45, 21.45

Divoké včely – FK IC.SK, 21.00

Analyzuj znova – Polus, 11.20, 13.25, 15.35, 17.40, 19.50, 22.00; Aupark, 11.30, 13.40, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20

Kuriér – Polus, 12.15, 14.15, 16.15, 18.15, 22.15

Dnes neumieraj – Polus, 15.55; Aupark, 18.45, 21.30

Všetko, čo ste chceli vedieť o sexe – Aupark, 14.30, 18.30

Posledné tango v Paríži – Aupark, 11.45, 20.20

Sex a Lucia – Aupark, 16.20, 22.45

Dvaja pátrači – Aupark, 12.10, 14.20, 16.30

Leví kráľ – Orange IMAX, 10.35, 12.20, 14.05, 16.55, 19.45

3D mánia – Orange IMAX, 15.50

Virtuálny svet – Orange IMAX, 18.40

T-Rex – Orange IMAX, 21.30

Febiofest 2003

Filmový klub IC.SK: 16.00 Musím tě svést, r. A. Sedláčková, ČR 2002, 87 min. + Lidé z autobusu, r. V. Kadrnka, 2002, 15 min.; 18.00 Srdeční pozdrav ze zeměkoule, r. O. Lipský, ČSSR 1982, 98 min.; 20.00 Búrlivá svadba, r. M. Nair, USA/India/Tal./SRN/Fr. 2001, 114 min.

Filmový klub 901: 19.00 Ďalších desať minút, r. J. Jarmusch, A. Kaurismäki, W. Wenders, Čchen Kchaj-ke, Spike Lee, W. Herzog, V. Erice, Nem./VB 2002, 92 min.

Filmový klub Mladosť: 16.00 Youcef, r. M. Chouikh, Fr. 1993, 105 min.; 18.00 Dlh, r. K. Krauze, 1999, 106 min.; 20.00 Fimfárum Jana Wericha, r. A. Klimt, V. Pospíšilová, ČR 2002, 100 min. + Sprcha, r. P. Staněk, 2002, 10 min.

Palace Aupark: 15.30 Hry prachu, r. M. Mareček, ČR 2002, 86 min. + Obec B, r. F. Remunda, 2002, 33 min.; 17.30 Láska shora, r. P. Marek, ČR 2002, 100 min.; 19.30 Cool and Crazy, r. K. E. Jensen, Nórsko 2001, 105 min.; 22.00 Smradi, r. Z. Tyc, ČR 2002, 94 min. + Malá nesdělení, r. M. Fornayová, 2002, 20 min.

NEDEĽA 16. FEBRUÁR

Baby to chcú tiež – Tatra, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 11.15, 13.15, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15; Aupark, 12.00, 13.10, 14.00, 15.10, 16.00, 17.10, 18.00, 19.10, 20.00, 21.10, 22.00

Harry Potter a tajomná komnata – Hviezda, 13.00; Istropolis, 15.30; Polus, 11.05, 14.10, 17.20; Aupark, 12.15, 16.00

Druhá mladosť – Hviezda, 16.00, 18.00 a 20.30

Myšiak Stuart Little 2 – Múzeum, 17.00; FK IC.SK, 16.15

Neverná – Múzeum, 19.00

Putovanie vtákov – Nádej, 17.30, 20.00

Som agent – Istropolis, 17.30, 19.15; Polus, 20.30, 22.30; Aupark, 19.15, 21.20

Chyť ma, ak to dokážeš – Istropolis, 14.00, 17.00, 20.00; Istota, 17.30, 20.00; Polus, 11.40, 14.20, 17.00, 19.40, 22.20; Aupark, 11.15, 12.45, 14.00, 15.30, 16.45, 18.15, 19.30, 21.00, 22.15

8 žien – Istropolis Artkino, 18.00, 20.15; Aupark, 14.40, 18.55

Doba ľadová – Istota, 10.00, 15.00

Svet podľa Prota – Kino Café, 16.00, 18.00

Slávnosti sněženek – FK IC.SK, 17.00

Zem nikoho – FK IC.SK, 17.45; Aupark, 12.35, 16.55, 21.16

Pred svadbou nie – FK IC.SK, 18.15; Polus, 11.00, 13.30, 18.35, 21.00; Aupark, 12.00, 14.30, 17.00, 20.30

Modrý zamat – FK IC.SK, 18.45

Pán prsteňov – Dve veže – FK IC.SK, 20.15; Polus, 11.10, 13.00, 14.30, 16.30, 18.00, 20.00, 21.30; Aupark, 11.55, 15.15, 16.10, 18.40, 22.10

Děvčátko – FK IC.SK, 20.30; Polus, 20.15; Aupark, 12.10, 14.10, 19.45, 21.45

Divoké včely – FK IC.SK, 21.00

Fantóm Paríža – Kino Igric DK Dúbravka, 19.00

Ľúbi ma, neľúbi ma – FK/DK Ružinov, 18.00

Analyzuj znova – Polus, 11.20, 13.25, 15.35, 17.40, 19.50, 22.00; Aupark, 11.30, 13.40, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20

Kuriér – Polus, 12.15, 14.15, 16.15, 18,15, 22.15

Dnes neumieraj – Polus, 15.55; Aupark, 18.45, 21.30

Všetko, čo ste chceli vedieť o sexe… – Aupark, 14.30, 18.30

Posledné tango v Paríži – Aupark, 11.45, 20.20

Sex a Lucia – Aupark, 16.20, 22.45

Dvaja pátrači – Aupark, 12.10, 14.20, 16.30

Leví kráľ – Orange IMAX, 11.15, 13.00, 15.50, 18.40

T-Rex – Orange IMAX, 14.45

Virtuálny svet – Orange IMAX, 17.35

3D mánia – Orange IMAX, 20.25, 21.30

Febiofest 2003

Filmový klub IC.SK: 16.00 S tebou mě baví svět, r. M. Poledňáková, ČSSR 1982, 82 min.; 18.00 Brak, r. K. Spěváček, ČR 2002, 86 min.; 20.00 Cool and Crazy, r. K. E. Jensen, Nórsko 2001, 105 min.

Filmový klub Mladosť: 16.00 Archa púšte, r. M.

Chouikh, Alž./Nem./Fr. 1997, 90 min.; 18.00 Angelus, r. L. Majewski, 2001, 110 min.; 20.00 Láska shora, r. P. Marek, ČR 2002, 100 min.

Palace Aupark: 15.30 Musím tě svést, r. A. Sedláčková, ČR 2002, 87 min. + Lidé z autobusu, r. V. Kadrnka, 2002, 15 min.; 17.30 Ďalších desať minút, r. J. Jarmusch, A. Kaurismäki, W. Wenders, Čchen Kchaj-ke, Spike Lee, W. Herzog, V. Erice, Nem./VB 2002, 92 min.; 19.30 Búrlivá svadba, r. M. Nair, USA/India/Tal./SRN/Fr. 2001, 114 min.; 22.00 Fimfárum Jana Wericha, r. A. Klimt, V. Pospíšilová, ČR 2002, 100 min. + Sprcha, r. P. Staněk, 2002, 10 min.

PONDELOK 17. FEBRUÁR

Baby to chcú tiež – Tatra, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15; Aupark, 14.00, 15.10, 16.00, 17.10, 18.00, 19.10, 20.00, 21.10, 22.00

Druhá mladosť – Hviezda, 16.00, 18.00 a 20.30

Som agent – Istropolis, 17.30, 19.15; Polus, 20.30, 22.30; Aupark, 19.15, 21.20

Chyť ma, ak to dokážeš – Istropolis, 17.00, 20.00; Istota, 17.30, 20.00; Polus, 14.20, 17.00, 19.40, 22.20; Aupark, 14.00, 15.30, 16.45, 18.15, 19.30, 21.00, 22.15

Harry Potter a tajomná komnata – Istropolis, 15.30; Polus, 14.10, 17.20; Aupark, 16.00

8 žien – Istropolis Artkino, 18.00, 20.15; Aupark, 14.40, 18.55

Kruté radosti – FK Nostalgia, 18.30

Babí léto – FK Nostalgia, 20.45

Svet podľa Prota – Kino Café, 16.00, 18.00

Slavnosti sněženek – FK IC.SK, 17.00

Zem nikoho – FK IC.SK, 17.45; Aupark, 16.55, 21.15

Intimita – FK IC.SK, 18.00, 20.00

Pred svadbou nie – FK IC.SK, 18.15; Polus, 18.35, 21.00; Aupark, 14.30, 17.00, 20.30

Modrý zamat – FK IC.SK, 18.45

Pán prsteňov – Dve veže – FK IC.SK, 20.15; Polus, 14.30, 16.30, 18.00, 20.00, 21.30; Aupark, 15.15, 16.10, 18.40, 22.10

Děvčátko – FK IC.SK, 20.30; Polus, 20.15; Aupark, 14.10, 19.45, 21.45

Divoké včely – FK IC.SK, 21.00

Analyzuj znova – Polus, 15.35, 17.40, 19.50, 22.00; Aupark, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20

Kuriér – Polus, 14.15, 16.15, 18.15, 22.15

Dnes neumieraj – Polus, 15.55; Aupark, 18.45, 21.30

Všetko, čo ste chceli vedieť o sexe… – Aupark, 14.30, 18.30

Posledné tango v Paríži – Aupark, 20.20

Sex a Lucia – Aupark, 16.20, 22.45

Dvaja pátrači – Aupark, 14.20, 16.30

Leví kráľ – Orange IMAX, 11.15, 13.00, 15.50, 18.40

3D mánia – Orange IMAX, 14.45, 20.25

T-Rex – Orange IMAX, 17.35

Virtuálny svet – Orange IMAX, 21.30

Súčasný poľský film IV. – Mladosť, 16.00

Súčasný poľský film V. – Mladosť, 18.00

Večer tal. filmu: Cesta nevesty – Múzeum, 20.00

Febiofest 2003

Filmový klub Nostalgia: 18.30 Kruté radosti, r. J. Nvota, SR/ČR 2002, 105 min.; 20.45 Babí léto, r. V. Michálek, ČR 2001, 95 min.

Filmový klub Mladosť: 16.00 Tam a späť, r. W. Wójcik, 2001, 102 min.; 18.00 Pondelok, r. W. Adamek, 1998, 93 min.; 20.00 Búrlivá svadba, r. M. Nair, USA/India/Tal./SRN/Fr. 2001, 114 min.

České centrum: 17.00 Taká malá beštia, r. N. Parenti, Tal. 1985, 96 min.; 19.00 Ženy z hlbokej rieky, r. U. Lenzi, Tal. 1982, 88 min.

Palace Aupark: 17.30 Smradi, r. Z. Tyc, ČR 2002, 94 min.; 19.30 Cool and Crazy, r. K. E. Jensen, Nórsko 2001, 105 min.

UTOROK 18. FEBRUÁR

Sladké hry minulého leta – FK 901, 18.00

S tebou mně baví svět – FK 901, 20.30

Baby to chcú tiež – Tatra, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15 ; Aupark, 14.00, 15.10, 16.00, 17.10, 18.00, 19.10, 20.00, 21.10, 22.00

Druhá mladosť – Hviezda, 16.00, 18.00 a 20.30

Putovanie vtákov – Mladosť, 16.00, 18.00

Hovor s ňou – Mladosť, 20.00

Shrek – Múzeum, 17.00

Som agent – Istropolis, 17.30, 19.15; Polus, 20.30, 22.30; Aupark, 19.15, 21.20

Chyť ma, ak to dokážeš – Istropolis, 17.00, 20.00; Istota, 17.30, 20.00; Polus, 14.20, 17.00, 19.40, 22.20; Aupark, 14.00, 15.30, 16.45, 18.15, 19.30, 21.00, 22.15

Harry Potter a tajomná komnata – Istropolis, 15.30; Polus, 14.10, 17.20; Aupark, 16.00

8 žien – Istropolis Artkino, 18.00, 20.15; Aupark, 14.40, 18.55

Svet podľa Prota – Kino Café, 16.00, 18.00

Slavnosti sněženek – FK IC.SK, 17.00

Zem nikoho – FK IC.SK, 17.45; Aupark, 16.55, 21.15

Intimita – FK IC.SK, 18.00, 20.00

Pred svadbou nie – FK IC.SK, 18.15; Polus, 18.35, 21.00; Aupark, 14.30, 17.00, 20.30

Modrý zamat – FK IC.SK, 18.45

Pán prsteňov – Dve veže – FK IC.SK, 20.15; Polus, 14.30, 16.30, 18.00, 20.00, 21.30; Aupark, 15.15, 16.10, 18.40, 22.10

Děvčátko – FK IC.SK, 20.30; Polus, 20.15; Aupark, 14.10, 19.45, 21.45

Divoké včely – FK IC.SK, 21.00

Analyzuj znova – Polus, 15.35, 17.40, 19.50, 22.00; Aupark, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20

Kuriér – Polus, 14.15, 16.15, 18.15, 22.15

Dnes neumieraj – Polus, 15.55; Aupark, 18.45, 21.30

Všetko, čo ste chceli vedieť o sexe… – Aupark, 14.30, 18.30

Posledné tango v Paríži – Aupark, 20.20

Sex a Lucia – Aupark, 16.20, 22.45

Dvaja pátrači – Aupark, 14.20, 16.30

Leví kráľ – Orange IMAX, 11.15, 13.00, 15.50, 18.40

Virtuálny svet – Orange IMAX, 14.45

3D mánia – Orange IMAX, 17.35, 20.25

T-Rex – Orange IMAX, 21.30

Febiofest 2003

Filmový klub 901: 18.00 Sladké hry minulého leta, r. J. Herz, ČSSR 1969, 66 min.; 20.30 S tebou mě baví svět, r. M. Poledňáčková, ČSSR 1982, 82 min.

STREDA 19. FEBRUÁR

Prodavač humoru – FK 901, 18.00

Srdečný pozdrav ze zeměkoule – FK 901, 20.30

Baby to chcú tiež – Tatra, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15; Aupark, 14.00, 15.10, 16.00, 17.10, 18.00, 19.10, 20.00, 21.10, 22.00

Druhá mladosť – Hviezda, 16.00, 18.00 a 20.30

Putovanie vtákov – Mladosť, 16.00, 18.00

Hovor s ňou – Mladosť, 20.00

Shrek – Múzeum, 17.00

Som agent – Istropolis, 17.30, 19.15; Polus, 20.30, 22.30; Aupark, 19.15, 21.20

Chyť ma, ak to dokážeš – Istropolis, 17.00, 20.00; Istota, 17.30, 20.00; Polus, 14.20, 17.00, 19.40, 22.20; Aupark, 14.00, 15.30, 16.45, 18.15, 19.30, 21.00, 22.15

Harry Potter a tajomná komnata – Istropolis, 15.30; Polus, 14.10, 17.20; Aupark, 16.00

8 žien – Istropolis Artkino, 18.00, 20.15; Aupark, 14.40, 18.55

Prízračný svet – FK Nostalgia, 18.30

Hollywood, Hollywood – FK Nostalgia, 20.45

Resident Evil – Kino Café, 16.00, 18.00

Zem nikoho – FK IC.SK, 11.00, 17.45; Aupark, 16.55, 21.15

Vesničko má středisková – FK IC.SK, 17.00

Intimita – FK IC.SK, 18.00, 20.00

Pred svadbou nie – FK IC.SK, 18.15; Polus, 18.35, 21.00; Aupark, 14.30, 17.00, 20.30

Nebo nad Berlínom – FK IC.SK, 18.45

Pán prsteňov – Dve veže – FK IC.SK, 20.15; Polus, 14.30, 16.30, 18.00, 20.00, 21.30; Aupark, 15.15, 16.10, 18.40, 22.10

Děvčátko – FK IC.SK, 20.30; Polus, 20.15; Aupark, 14.10, 19.45, 21.45

Divoké včely – FK IC.SK, 21.00

Dnes neumieraj – Kino DK Ružinov, 18.00; Polus, 15.55; Aupark, 18.45, 21.30

Analyzuj znova – Polus, 15.35, 17.40, 19.50, 22.00; Aupark, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20

Kuriér – Polus, 14.15, 16.15, 18.15, 22.15

Všetko, čo ste chceli vedieť o sexe… – Aupark, 14.30, 18.30

Posledné tango v Paríži – Aupark,20.20

Sex a Lucia – Aupark, 16.20, 22.45

Dvaja pátrači – Aupark, 14.20, 16.30

Leví kráľ – Orange IMAX, 11.15, 13.00, 15.50, 18.40

T-Rex – Orange IMAX, 14.45

Virtuálny svet – Orange IMAX, 17.35, 20.25

3D mánia – Orange IMAX, 21.30

Febiofest 2003

Filmový klub 901: 18.00 Prodavač humoru, r. J. Krejčík, ČSSR, 1984, 102 min.; 20.30 Srdeční pozdrav ze zeměkoule, r. O. Lipský, ČSSR 1982, 98 min.

KONCERTY A INÉ PODUJATIA

ŠTVRTOK 13. FEBRUÁR

16.00 Nepoznaní a veselí, ako si urobiť masku na karneval – M klub, Rovniankova 3

17.00 Slamienka, stretnutie aranžérok kvetov – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

18.00 Hudobný večer, koncert ZUČ – DK Ružinov, Ružinovská 26

18.30 Večer pre Pannu Máriu – Katolícky dom, Hurbanovo nám. 1

19.00 Koncert – Koncertná sieň SF, Palackého 2

19.00 Mysteriózne divadlo, prednáška – DK Ružinov, Ružinovská 28

PIATOK 14. FEBRUÁR

9.00 Valentínsky koncert – Zichyho palác, Ventúrska 9

17.00 Krúžok tvorby z drôtu – Katolícky dom, Hurbanovo nám. 1

17.00 Keltská kultúra, keltské runy a vzťahy, maľujeme spolu – Združenie pre integrálne vzdelávanie, Košická 52

18.00 Improliga 2003 – 1. kolo, súťaž v divadelnej improvizácii – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

19.00 VI. reprezentačný evanjelický ples – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

19.00 Koncert – Koncertná sieň SF, Palackého 2

19.00 In vino… – V-klub, Nám. SNP 12

19.00 Vo víre tanca – SD Trnávka, Bulharská 60

19.30 Music club, koncert Stares – DK Lúky, Vígľašská 1

SOBOTA 15. FEBRUÁR

17.00 Za dychovkou na Vajnorskú – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

19.00 Fašiangy idú… – V-klub, Nám. SNP 12

19.00 Koncert mladých MP TRIO – DK Ružinov, Ružinovská 26

19.00 Fašiangový dúbravský ples – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

19.00 Múzeum: Nezábudka – DK Lúky, Vígľašská 1

19.30 Podbradlansko-podjavorinský ples – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

NEDEĽA 16. FEBRUÁR

10.30 Koncerty v Galérii mesta Bratislavy – Mirbachov palác, Františkánske nám. 11

19.00 Bratislava Hot Serenaders – SD Nivy, Súťažná 18

PONDELOK 17. FEBRUÁR

16.00 Krúžok ručných prác – Katolícky dom, Hurbanovo nám. 1

17.00 Paličkovaná čipka – M klub, Rovniankova 3

19.00 Démon, premiéra divadelnej hry – V-klub, Nám. SNP 12

UTOROK 18. FEBRUÁR

17.00 Frivolitky, stretnutie záujemcov o frivolitkovú čipku – M klub, Rovniankova 3

18.30 Prednáška ThDr. J. Haľku v Únii žien – Katolícky dom, Hurbanovo nám. 1

19.00 Koncert – Malá sála SF, Palackého 2

19.00 Mozartov týždeň Bratislava 2003 – Zrkadlová sieň Primaciálneho paláca

19.00 Doktorandský recitál – Koncertná sieň Klarisky, Farská 4

19.00 Tradičná kultúra a súčasnosť ľudového tanca – V-klub, Nám. SNP 12

STREDA 19. FEBRUÁR

14.00 Jednoduché varenie – SD Prievoz, Kaštieľska 30

17.00 Klub Venuša pri Lige proti rakovine – Osvetové stredisko, Makovického 4

18.15 Meditáciou, prednáška – SD Trávniky, Nevädzová 4

19.00 Koncert – Koncertná sieň SF, Palackého 2

19.00 Mozartov týždeň Bratislava 2003 – Zrkadlová sieň Primaciálneho paláca

19.00 Ragtime Jazz Band, koncert – V-klub, Nám. SNP 12

PRE DETI

ŠTVRTOK 13. FEBRUÁR

10.00 Čas pre mladé dobrodružstvá, tvorivé dielne pre deti – M Klub, Rovniankova 3

10.00, 14.00 Perla šťastia – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

14.00 Valentínska dielnička, výtvarné dielne pre deti – CC Centrum, Jiráskova 3

18.00 Pohyb s úsmevom na perách, vystúpenie detí – DK Lúky, Vígľašská 1

PIATOK 14. FEBRUÁR

10.00 Valentínske súťaženie pre deti – Klub 22, Vavilovova 22

14.00 Valentínske všeličo pre deti – M Klub, Rovniankova 3

SOBOTA 15. FEBRUÁR

9.00 Stolnotenisové hry pre deti – DK Lúky, Vígľašská 1

10.00 Múzeum storočia výstava fotografií zo súboru Nezábudka – DK Lúky, Vígľašská 1

14.00 Skús to s nami, tvorivé dielne pre deti – M Klub, Rovniankova 3 NEDEĽA 16. FEBRUÁR

9.00 Stolnotenisové hry – DK Lúky, Vígľašská 1

10.00 Múzeum storočia, výstava fotografií zo súboru Nezábudka – DK Lúky, Vígľašská 1

10.30 Nedeľné rozprávkové dopoludnie – DK Ružinov, Ružinovská 26

10.30 Kamarát Bambuľko – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

16.00 Dar pre deduška – Bibiana, Panská 41

PONDELOK 17. FEBRUÁR

7.30 Jarný denný tábor pre deti – MKC, Gaštanová 19

7.30 Denný tábor pre deti – Klub 22, Vavilovova 22

9.00 Stolnotenisové hry pre deti – DK Lúky, Vígľašská 1

10.00 Múzeum storočia, výstava fotografií zo súboru Nezábudka – DK Lúky, Vígľašská 1

10.00 Jarná prázdninová dielňa, výtvarné dielne – CC Centrum, Jiráskova 3

10.00 Cvičme v rytme s deťmi – Klub 22, Vavilovova 22

10.00 Stolný tenis pre deti – SD Prievoz, Kaštieľska 30

14.00 Cez prázdniny buďte s nami, výtvarno-tvorivé dielne – M Klub, Rovniankova 3

UTOROK 18. FEBRUÁR

7.30 Jarný denný tábor pre deti – MKC, Gaštanová 19

7.30 Denný tábor pre deti – Klub 22, Vavilovova 22

9.00 Stolnotenisové hry pre deti – DK Lúky, Vígľašská 1

10.00 Múzeum storočia výstava fotografií zo súboru Nezábudka – DK Lúky, Vígľašská 1

10.00 Jarná prázdninová dielňa, výtvarné dielne – CC Centrum, Jiráskova 3

14.00 Zmeny a zámeny, tvorivá dielňa – Bibiana, Panská 41

14.00 Kde bolelo, tam bolelo, zdravoveda pre deti – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

STREDA 19. FEBRUÁR

7.30 Jarný denný tábor pre deti – MKC, Gaštanová 19

7.30 Denný tábor pre deti – Klub 22, Vavilovova 22

9.00 Stolnotenisové hry pre deti – DK Lúky, Vígľašská 1

10.00 Zmeny a zámeny, tvorivá dielňa – Bibiana, Panská 41

10.00 Kde bolo, tam nebolo, tvorivé dielne pre deti – M Klub, Rovniankova 3

10.00 Múzeum storočia, výstava fotografií zo súboru Nezábudka – DK Lúky, Vígľašská 1

10.00 Jarná prázdninová dielňa, výtvarné dielne – CC Centrum, Jiráskova 3

10.00 Cvičme v rytme s deťmi – Klub 22, Vavilovova 22

DISKOTÉKY

ŠTVRTOK 13. FEBRUÁR

Senior párty – DK Ružinov, Ružinovská 26

Fašiangy so Starobrnom – Aligátor, Laurinská 7

Disko & striptíz – Casey, Botanická 35

Reggae Night – Club 39, Mlynská dolina

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

M. Ragáč Trio – Hlava XXII, Bazová 9

Rock, blues rock, hard rock, pop – KGB, Obchodná 52

Vasko Velčický – Mamut Pub, Rajská

Robo Papp unplugged, koncert – Metro live, Suché mýto 6

PIATOK 14. FEBRUÁR

Valentínska diskotéka na ľade – klzisko na Hviezdoslavovom nám.

Fašiangy so Starobrnom – Aligátor, Laurinská 7

Valentín v Casey – Casey, Botanická 35

Valentínska noc – Club 39, Mlynská dolina

Stares (ex White Noise) – DK Lúky, Vígľašská 1

Valentínska párty – Harely Davidson, Rebarborová 1

Valentínska párty, DJ Rastislav T. Lehotský & DJ Live! – Live!Club, Aupark, Einsteinova 18

Valentínska zábava s Bukasovým masívom – Mamut Pub, Rajská ul.

Disco Valentin, valentínska metropárty, DJ Jaro – Metro live, Suché mýto 6

SOBOTA 15. FEBRUÁR

Black Party, profily albumov, DJ Horny – Metro live, Suché mýto 6

Disko, DJ Pizza – Casey, Botanická 35

Valentínska noc – Club 39, Mlynská dolina

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Finlandia Night – KGB, Obchodná 52

Tequila Night, DJ Majco – Live! Club, Aupark

NEDEĽA 16. FEBRUÁR

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

PONDELOK 17. FEBRUÁR

Disko, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Rock Party – Club 39, Mlynská dolina

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Rocková klasika – KGB, Obchodná 52

UTOROK 18. FEBRUÁR

Metro music café – special 80‘s, veľkoplošná projekcia, Rewind (the greatest hits live tour) – Metro live, Suché mýto 6

Rock Live – Aligator, Laurinská 7

Tequila párty, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Oldies Party, DJ Mayoo – Club 39, Mlynská dolina

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Rock, blues rock, hard rock, pop – KGB, Obchodná 52

STREDA 19. FEBRUÁR

Metro music café, veľkoplošná projekcia, Apocalyptica – Live in concert – Metro live, Suché mýto 6

Back to 80‘s, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Oldies Hitmania – Club 39, Mlynská dolina

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Rock, blues rock, hard rock, pop – KGB, Obchodná 52

14.00 Valentínske všeličo pre deti – M Klub, Rovniankova 3

SOBOTA 15. FEBRUÁR

9.00 Stolnotenisové hry pre deti – DK Lúky, Vígľašská 1

10.00 Múzeum storočia výstava fotografií zo súboru Nezábudka – DK Lúky, Vígľašská 1

14.00 Skús to s nami, tvorivé dielne pre deti – M Klub, Rovniankova 3

NEDEĽA 16. FEBRUÁR

9.00 Stolnotenisové hry pre deti – DK Lúky, Vígľašská 1

10.00 Múzeum storočia, výstava fotografií zo súboru Nezábudka – DK Lúky, Vígľašská 1

10.30 Nedeľné rozprávkové dopoludnie – DK Ružinov, Ružinovská 26

10.30 Kamarát Bambuľko – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

16.00 Dar pre deduška – Bibiana, Panská 41

PONDELOK 17. FEBRUÁR

7.30 Jarný denný tábor pre deti – MKC, Gaštanová 19

7.30 Denný tábor pre deti – Klub 22, Vavilovova 22

9.00 Stolnotenisové hry pre deti – DK Lúky, Vígľašská 1

10.00 Múzeum storočia, výstava fotografií zo súboru Nezábudka – DK Lúky, Vígľašská 1

10.00 Jarná prázdninová dielňa, výtvarné dielne – CC Centrum, Jiráskova 3

10.00 Cvičme v rytme s deťmi – Klub 22, Vavilovova 22

10.00 Stolný tenis pre deti – SD Prievoz, Kaštieľska 30

14.00 Cez prázdniny buďte s nami, výtvarno-tvorivé dielne – M Klub, Rovniankova 3

UTOROK 18. FEBRUÁR

7.30 Jarný denný tábor pre deti – MKC, Gaštanová 19

7.30 Denný tábor pre deti – Klub 22, Vavilovova 22

9.00 Stolnotenisové hry pre deti – DK Lúky, Vígľašská 1

10.00 Múzeum storočia výstava fotografií zo súboru Nezábudka – DK Lúky, Vígľašská 1

10.00 Jarná prázdninová dielňa, výtvarné dielne – CC Centrum, Jiráskova 3

14.00 Zmeny a zámeny, tvorivá dielňa – Bibiana, Panská 41

14.00 Kde bolelo, tam bolelo, zdravoveda pre deti – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

STREDA 19. FEBRUÁR

7.30 Jarný denný tábor pre deti – MKC, Gaštanová 19

7.30 Denný tábor pre deti – Klub 22, Vavilovova 22

9.00 Stolnotenisové hry pre deti – DK Lúky, Vígľašská 1

10.00 Zmeny a zámeny, tvorivá dielňa – Bibiana, Panská 41

10.00 Kde bolo, tam nebolo, tvorivé dielne pre deti – M Klub, Rovniankova 3

10.00 Múzeum storočia, výstava fotografií zo súboru Nezábudka – DK Lúky, Vígľašská 1

10.00 Jarná prázdninová dielňa, výtvarné dielne – CC Centrum, Jiráskova 3

10.00 Cvičme v rytme s deťmi – Klub 22, Vavilovova 22

DISKOTÉKY

ŠTVRTOK 13. FEBRUÁR

Senior Párty, spoločenské podujatie – DK Ružinov, Ružinovská 26

Fašiangy so Starobrnom – Aligátor, Laurinská 7

Disko & striptíz – Casey, Botanická 35

Reggae Night, DJ Thierry – Club 39, Mlynská dolina

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

M. Ragáč Trio – Hlava XXII, Bazová 9

Rock, blues rock, hard rock, pop – KGB, Obchodná 52

Vasko Velčický (rock and roll) – Mamut Pub, Rajská

Robo Papp unplugged, koncert – Metro live, Suché mýto 6

PIATOK 14. FEBRUÁR

Valentínska diskotéka na ľade – Klzisko na Hviezdoslavovom nám.

Fašiangy so Starobrnom – Aligátor, Laurinská 7

Valentín v Casey – Casey, Botanická 35

Valentínska noc – Club 39, Mlynská dolina

Stares (ex White Noise) – DK Lúky, Vígľašská 1

Valentínska párty – Harely Davidson, Rebarborová 1

Valentínska párty, DJ Rastislav T. Lehotský & DJ Live! – Live!Club, Aupark, Einsteinova 18

Valentínska zábava s Bukasovým masívom – Mamut Pub, Rajská ul.

Disco Valentin, valentínska metropárty, DJ Jaro – Metro live, Suché mýto 6

SOBOTA 15. FEBRUÁR

Black Party, profily albumov, DJ Horny – Metro live, Suché mýto 6

Disko, DJ Pizza – Casey, Botanická 35

Valentínska noc – Club 39, Mlynská dolina

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Finlandia Night – KGB, Obchodná 52

Tequila Night, DJ Majco – Live! Club, Einsteinova 18, Aupark

NEDEĽA 16. FEBRUÁR

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

PONDELOK 17. FEBRUÁR

Disko, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Rock Party – Club 39, Mlynská dolina

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Rocková klasika – KGB, Obchodná 52

UTOROK 18. FEBRUÁR

Metro music café – special 80‘s, veľkoplošná projekcia, Rewind (the greatest hits live tour) – Metro live, Suché mýto 6

Rock Live – Aligator, Laurinská 7

Tequila párty, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Oldies Party, DJ Mayoo – Club 39, Mlynská dolina

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Rock, blues rock, hard rock, pop – KGB, Obchodná 52

STREDA 19. FEBRUÁR

Metro music café, veľkoplošná projekcia, Apocalyptica – Live in concert – Metro live, Suché mýto 6

Back to 80‘s, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Oldies Hitmania – Club 39, Mlynská dolina

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Rock, blues rock, hard rock, pop – KGB, Obchodná 52

VÝSTAVY

Slovenské vizuálne umenie – SNG, Esterházyho palác, do 25. mája

Svetozár Ilavský: Asociačný experiment Sokol – GMB, Pálffyho palác, do 16. februára

Blanka Votavová: Cesty do ticha – GMB, Pálffyho palác, do 30. marca

Christmas – GMB, Pálffyho palác, do 16. februára

Stará Bratislava očami Milana Dobeša – GMB, Mirbachov palác, do 2. marca

Umenie socialistického realizmu na Slovensku 1948 – 1963 – GMB, Mirbachov palác, od 8. februára do 16. marca

Aliancie a interferencie – Národné osvetové centrum, Námestie SNP 33, do 23. februára

Slovensko – prírodný klenot v srdci Európy, rozmanitosť a zvláštnosti živej i neživej prírody – Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr. 2, ut – ne 9.00 – 17.00, do 30. júna

Historické medzníky Slovenska v 20. storočí – Bratislavský hrad, 2. posch. ut – ne 9.00 – 17.00, do 30. apríla

Cena Arch 2002 – K.F.A. Gallery, Karpatská 11, po – pia 8.00 – 16.30, do 13. februára

František Pohorelec: Impresie – Galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00, do 19. apríla

Premeny dreva – Bibiana, do 23. februára

Rudolf Fila – Galéria Z, Zichyho palác, Ventúrska 9, po – so 12.00 – 18.00, do 16. marca

Peter Uchnár, knižná ilustrácia a grafika – galéria Artotéka, Kapucínska 1, po, st, štv 13.00 – 17.30, ut a pia 10.00 – 12.00, 13.30 – 16.00, do 21. februára

D. Grečner a P. Kľúčik: Stretnutie na západnom konci – galéria Westend, Dúbravská cesta 2 (budova J&T), po – ne 8.00 – 17.00, do 28. februára

P. Čepec a R. Legel: Stretnutia – Siemens, Stromová 9, do 16. marca

Eduard Tauss: Boards – Rakúske kultúrne fórum, Zelená 7, do 7. marca

Roland Goeschl – galéria Komart, Zámočnícka 8, do 30. marca

Mám svetlo (Nerli, nerli), stretnutie s tradičnou židovskou kultúrou – Bibiana, Panská 41, ut – ne 10.00 – 18.00, do 30. marca

Umenie je hra… – Bibiana, do 9. marca

Premeny dreva, interaktívna výstava o druhoch, formách a podobách dreva – Bibiana, do 23. marca

Marek a Milan Ormandíkovci: Obrazy a sochy – galéria Michalský dvor, Michalská 3, do 9. marca

Rudolf Fila, výber z tvorby – Galéria Z, Zichyho palác, ut – ne 12.00 – 18.00, do 16. marca

Europress fujifilm awards, národné kolo celoeurópskej novinárskej súťaže, ut – ne 13.00 – 18.00, do 28. februára

Lucio Fontana – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, do 30. apríla

Viktor Hulík: Zakázané koláže – Galéria Linea, Drieňová 34, po – pia 8.00 – 17.00, do 30. apríla

Juraj Čutek: Sochy – Galéria F7, Františkánske nám. 7, do 28. februára

Katka Alexyová-Fígerová: Un credo – Galéria SPP, Drevená ul.,

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Blíži sa leto a s ním aj zvýšené utrácanie peňazí našimi deťmi
  2. Zázračná hranica kilometrov, po ktorej sa vám elektromobil neoplatí
  3. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame
  4. Ako sa mení dynamika firiem?
  5. Developer Slnečníc postaví bývanie pri lese. S bazénom aj fitkom
  6. Dream job pre programátorov: Silicon Valley na Slovensku
  7. Po Slovensku na motorke
  8. Jablone prinesú ovocie v podobe komfortného bývania
  9. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni?
  10. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020?
  1. Blíži sa leto a s ním aj zvýšené utrácanie peňazí našimi deťmi
  2. 100% ovocné šťavy pod lupou – Prečo sa ich oplatí konzumovať?
  3. Dream job pre programátorov: Silicon Valley na Slovensku
  4. Začíname prikrmovať: Ako vybrať detskú ovocnú výživu?
  5. Arónia: Spoznajte jej zázračné účinky na zdravie, chutné recepty
  6. Po Slovensku na motorke
  7. Brusnica – lahodná i účinná zároveň
  8. Jablone prinesú ovocie v podobe komfortného bývania
  9. Stačí mi elektromobil? Pozreli sme sa, ako je to s dojazdom
  10. Developer Slnečníc postaví bývanie pri lese. S bazénom aj fitkom
  1. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni? 23 771
  2. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame 13 727
  3. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi 12 742
  4. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020? 10 805
  5. Stačí mi elektromobil? Pozreli sme sa, ako je to s dojazdom 9 427
  6. Ako sa z nenásytných Bödörovcov stal symbol oligarchie 8 910
  7. Čo robiť v Tatrách, keď počasie pokazí plány? 7 329
  8. P. Lednický: Koronavírus tu už zostane, musíme si na to zvyknúť 7 009
  9. Obľubovali ste termínované vklady? Spoznajte alternatívy 5 362
  10. Po Slovensku na motorke 5 171
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu