SME
Piatok, 25. jún, 2021 | Meniny má TadeášKrížovkyKrížovky

KINÁ

ŠTVRTOK 6. FEBRUÁR

T-Rex – Orange Imax, 11.45, 15.00, 20.25

3D mánia – Orange Imax, 12.50, 13.55, 17.10, 18.15, 19.20, 21.30

Virtuálny svet – Orange Imax, 16.05

Analyzuj znova – Tatra, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 15.35, 17.40, 19.50, 22.05; Aupark, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20

Druhá mladosť – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 17.30, 19.45, 22.00

Kuriér – Mladosť, 16.00, 18.00, 20.00; Polus, 14.20, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15

Dnes neumieraj – Zora, 19.00; Polus, 14.05, 16.50, 19.30, 22.10; Aupark, 14.20, 17.00, 19.45, 22.30

Skryť Vypnúť reklamu

Harry Potter a tajomná komnata – Nádej, 17.00, 20.00; Polus, 14.10, 17.20 (dabing); Aupark, 15.30, 16.00, 19.20

Pán prsteňov: Dve veže – Istropolis, 16.00, 19.45; Istota, 16.00, 19.30; Polus, 14.30, 16.30, 18.00, 20.00, 21.30; Aupark, 15.15, 16.00, 18.40, 19.30, 22.10

Pred svadbou nie! – Istropolis, 15.30, 21.00; Polus, 15.55, 18.25, 21.00; Aupark, 14.20, 16.55, 19.30, 22.05

Som agent – Istropolis, 17.30, 19.15; Polus, 20.30, 22.30; Aupark, 15.10, 17.10, 19.10, 21.15

Zem nikoho – Istropolis ARTkino, 18.00, 20.00; Aupark, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30

Ostře sledované vlaky – FK ic.sk, 17.00

Ples príšer – FK ic.sk, 17.30, 20.00

Ako na vec – FK ic.sk, 18.15

Za nepriateľskou líniou – FK ic.sk, 18.30

Voľnobeh – FK ic.sk, 18.45

Amélia z Montmartru – FK ic.sk, 20.15

Skryť Vypnúť reklamu

Kód Navajo – FK ic.sk, 20.30

Samotári – FK ic.sk, 21.00

Agent z Hongkongu – Cafe/City Center, 16.00, 18.00

Červený drak – FK Igric, 19.00

XXX – Nivy, 19.00

Dvaja pátrači – Spy Kids 2 – Polus, 15.30; Aupark, 14.20, 16.30

Myšiak Stuart Little 2 – Aupark, 14.05, 16.05

Fantóm Paríža – Aupark, 18.10, 20.20, 22.30

Bombakšeft – Aupark, 18.40, 20.40, 22.40

Erasmus alebo Priatelia po španielsky – Aupark, 18.55, 21.25; FK 901, 20.30

8 žien – Aupark, 14.15, 16.25, 18.45, 21.00

Prečo nie ja? – FK 901, 18.00

PIATOK 7. FEBRUÁR

3D mánia – Orange Imax, 11.45, 12.50, 16.05, 17.10, 18.15, 20.25, 21.30

Virtuálny svet – Orange Imax, 13.55, 15.00

T-Rex – Orange Imax, 19.20

Analyzuj znova – Tatra, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 15.35, 17.40, 19.50, 22.05; Aupark, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20

Skryť Vypnúť reklamu

Druhá mladosť – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 17.30, 19.45, 22.00

Kuriér – Mladosť, 16.00, 18.00, 20.00; Polus, 14.20, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15

Magnólia (dvojprogram) – Múzeum, 18.30

Dnes neumieraj – Zora, 16.30, 19.00; Polus, 14.05, 16.50, 19.30, 22.10; Aupark, 14.20, 17.00, 19.45, 22.30

Harry Potter a tajomná komnata – Nádej, 17.00, 20.00; Polus, 14.10, 17.20 (dabing); Aupark, 15.30, 16.00, 19.20

Pán prsteňov: Dve veže – Istropolis, 16.00, 19.45; Istota, 16.00, 19.30; Polus, 14.30, 16.30, 18.00, 20.00, 21.30; Aupark, 15.15, 16.00, 18.40, 19.30, 22.10

Pred svadbou nie! – Istropolis, 15.30, 21.00; Polus, 15.55, 18.25, 21.00; Aupark, 14.20, 16.55, 19.30, 22.05

Som agent – Istropolis, 17.30, 19.15; Polus, 20.30, 22.30; Aupark, 15.10, 17.10, 19.10, 21.15

Zem nikoho – Istropolis ARTkino, 18.00, 20.00; Aupark, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30

Rozmarné léto – FK ic.sk, 17.00

Ples príšer – FK ic.sk, 17.30, 20.00

Ako na vec – FK ic.sk, 18.15

Za nepriateľskou líniou – FK ic.sk, 18.30

Voľnobeh – FK ic.sk, 18.45

Amélia z Montmartru – FK ic.sk, 20.15

Kód Navajo – FK ic.sk, 20.30

Samotári – FK ic.sk, 21.00

Pobrežné správy – FK Nostalgia, 18.30

Sneh padá na cédre – FK Nostalgia, 20.45

Svet podľa Prota – Cafe/City Center, 16.00, 18.00

Dvaja pátrači – Spy Kids 2 – Polus, 15.30; Aupark, 14.20, 16.30

Myšiak Stuart Little 2 – Aupark, 14.05, 16.05

Fantóm Paríža – Aupark, 18.10, 20.20, 22.30

Bombakšeft – Aupark, 18.40, 20.40, 22.40

Erasmus alebo Priatelia po španielsky – Aupark, 18.55, 21.25

8 žien – Aupark, 14.15, 16.25, 18.45, 21.00

SOBOTA 8. FEBRUÁR

Virtuálny svet – Orange Imax, 10.40, 17.10

3D mánia – Orange Imax, 11.45, 12.50, 16.05, 18.15, 19.20, 21.30

T-Rex – Orange Imax, 13.55, 15.00, 20.25

Analyzuj znova – Tatra, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 11.15, 13.25, 15.35, 17.40, 19.50, 22.05; Aupark, 11.30, 13.40, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20

Druhá mladosť – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 17.30, 19.45, 22.00

Kuriér – Mladosť, 16.00, 18.00, 20.00; Polus, 12.20, 14.20, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15

Don‘s Plum Bar – Múzeum, 19.00

Hovor s ňou – Zora, 16.30, 19.00

Harry Potter a tajomná komnata – Nádej, 17.00, 20.00; Polus, 11.05, 14.10, 17.20 (dabing); Aupark, 12.15, 15.30, 16.00, 19.20

Pán prsteňov: Dve veže – Istropolis, 11.00, 16.00, 19.45; Istota, 16.00, 19.30; Polus, 11.00, 13.00, 14.30, 16.30, 18.00, 20.00, 21.30; Aupark, 11.45, 12.30, 15.15, 16.00, 18.40, 19.30, 22.10

Pred svadbou nie! – Istropolis, 15.30, 21.00; Polus, 11.00, 13.30, 15.55, 18.25, 21.00; Aupark, 11.45, 14.20, 16.55, 19.30, 22.05

Som agent – Istropolis, 17.30, 19.15; Polus, 20.30, 22.30; Aupark, 13.10, 15.10, 17.10, 19.10, 21.15

Zem nikoho – Istropolis ARTkino, 18.00, 20.00; Aupark, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30

Doba ľadová – FK ic.sk, 16.00

Rozmarné léto – FK ic.sk, 17.00

Ples príšer – FK ic.sk, 17.30, 20.00

Ako na vec – FK ic.sk, 18.15

Za nepriateľskou líniou – FK ic.sk, 18.30

Voľnobeh – FK ic.sk, 18.45

Amélia z Montmartru – FK ic.sk, 20.15

Kód Navajo – FK ic.sk, 20.30

Knoflikáři – FK ic.sk, 21.00

Svet podľa Prota – Cafe/City Center, 16.00, 18.00

Sladká Alabama – Nivy, 16.00, 19.00

Dnes neumieraj – Polus, 11.25, 14.05, 16.50, 19.30, 22.10; Aupark, 11.40, 14.20, 17.00, 19.45, 22.30

Dvaja pátrači – Spy Kids 2 – Polus, 11.10, 13.20, 15.30; Aupark, 12.10, 14.20, 16.30

Myšiak Stuart Little 2 – Aupark, 11.55, 14.05, 16.05

Fantóm Paríža – Aupark, 18.10, 20.20, 22.30

Bombakšeft – Aupark, 18.40, 20.40, 22.40

Erasmus alebo Priatelia po španielsky – Aupark, 13.00, 18.55, 21.25

8 žien – Aupark, 11.55, 14.15, 16.25, 18.45, 21.00

NEDEĽA 9. FEBRUÁR

T-Rex – Orange Imax, 10.40, 19.20

3D mánia – Orange Imax, 11.45, 12.50, 13.55, 17.10, 18.15, 20.25, 21.30

Virtuálny svet – Orange Imax, 15.00, 16.05

Analyzuj znova – Tatra, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 11.15, 13.25, 15.35, 17.40, 19.50, 22.05; Aupark, 11.30, 13.40, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20

Druhá mladosť – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 17.30, 19.45, 22.00

Kuriér – Mladosť, 16.00, 18.00, 20.00; Polus, 12.20, 14.20, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15

Don‘s Plum Bar – Múzeum, 19.00

Hovor s ňou – Zora, 16.30, 19.00

Harry Potter a tajomná komnata – Nádej, 17.00, 20.00; Polus, 11.05, 14.10, 17.20 (dabing); Aupark, 12.15, 15.30, 16.00, 19.20

Pán prsteňov: Dve veže – Istropolis, 11.00, 16.00, 19.45; Istota, 16.00, 19.30; Polus, 11.00, 13.00, 14.30, 16.30, 18.00, 20.00, 21.30; Aupark, 11.45, 12.30, 15.15, 16.00, 18.40, 19.30, 22.10

Pred svadbou nie! – Istropolis, 15.30, 21.00; Polus, 11.00, 13.30, 15.55, 18.25, 21.00; Aupark, 11.45, 14.20, 16.55, 19.30, 22.05

Som agent – Istropolis, 17.30, 19.15; Polus, 20.30, 22.30; Aupark, 13.10, 15.10, 17.10, 19.10, 21.15

Zem nikoho – Istropolis ARTkino, 18.00, 20.00; Aupark, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30

Doba ľadová – FK ic.sk, 16.00

Rozmarné léto – FK ic.sk, 17.00

Ples príšer – FK ic.sk, 17.30, 20.00

Ako na vec – FK ic.sk, 18.15

Za nepriateľskou líniou – FK ic.sk, 18.30

Všetko, čo ste chceli vedieť o sexe – FK ic.sk, 18.45

Amélia z Montmartru – FK ic.sk, 20.15

Kód Navajo – FK ic.sk, 20.30

Knoflikáři – FK ic.sk, 21.00

Svet podľa Prota – Cafe/City Center, 16.00, 18.00

Hollywood, Hollywood – FK Igric, 19.00

Monsters, a. s. – DK Ružinov, 15.00

Ester Kahn – FK Ružinov, 18.00

Pán prsteňov: Spoločenstvo prsteňa – ARTkino Za zrkadlom, 19.32

Road to Perdition – Kino Lúky, 17.30, 20.00

Palculienka – ARTkino Lúky, 16.00

Dnes neumieraj – Polus, 11.25, 14.05, 16.50, 19.30, 22.10; Aupark, 11.40, 14.20, 17.00, 19.45, 22.30

Dvaja pátrači – Spy Kids 2 – Polus, 11.10, 13.20, 15.30; Aupark, 12.10, 14.20, 16.30

Myšiak Stuart Little 2 – Aupark, 11.55, 14.05, 16.05

Fantóm Paríža – Aupark, 18.10, 20.20, 22.30

Bombakšeft – Aupark, 18.40, 20.40, 22.40

Erasmus alebo Priatelia po španielsky – Aupark, 13.00, 18.55, 21.25

8 žien – Aupark, 11.55, 14.15, 16.25, 18.45, 21.00

PONDELOK 10. FEBRUÁR

Analyzuj znova – Tatra, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 15.35, 17.40, 19.50, 22.05; Aupark, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20

Druhá mladosť – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 17.30, 19.45, 22.00

Ohňostroj – Múzeum, 20.00

Kuriér – Nádej, 17.30, 20.00; Polus, 14.20, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15

Pán prsteňov: Dve veže – Istropolis, 16.00, 19.45; Istota, 16.00, 19.30; Polus, 14.30, 16.30, 18.00, 20.00, 21.30; Aupark, 15.15, 16.00, 18.40, 19.30, 22.10

Pred svadbou nie! – Istropolis, 15.30, 21.00; Polus, 15.55, 18.25, 21.00; Aupark, 14.20, 16.55, 19.30, 22.05

Som agent – Istropolis, 17.30, 19.15; Polus, 20.30, 22.30; Aupark, 15.10, 17.10, 19.10, 21.15

Zem nikoho – Istropolis ARTkino, 18.00, 20.00; Aupark, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30

Skřivánci na niti – FK ic.sk, 17.00

Ples príšer – FK ic.sk, 18.00, 20.30

Ako na vec – FK ic.sk, 18.15

Všetko, čo ste chceli vedieť o sexe – FK ic.sk, 18.45

Amélia z Montmartru – FK ic.sk, 20.15

Knoflikáři – FK ic.sk, 21.00

Ďalších deväť minút – FK Nostalgia, 18.30

Febiofest 2003:

Severské kino: Nórsko – Kristína Vavrincová – Mladosť, 15.30

Severské kino: Nórsko – Deň slnku – Mladosť, 18.30

Bonus: Novinky ASFK – Cool & Crazy – Mladosť, 20.30

Retrospektíva: P. Juráček – Každý mladý muž + Postava k podpírání – FK ic.sk, 16.00

In memoriam: J. Satinský – Sladké hry minulého leta – FK ic.sk, 18.30

Novinky českej tvorby – Musím tě svést + Lidé z autobusu – FK ic.sk, 20.00

Smradi – FK Nostalgia, 20.45

Resident Evil – Cafe/City Center, 16.00, 18.00

Traffic – ARTkino Za zrkadlom, 19.32

Monsters, a.s. – Istota, 10.00

Harry Potter a tajomná komnata – Polus, 14.10, 17.20 (dabing); Aupark, 15.30, 16.00, 19.20

Dnes neumieraj – Polus, 14.05, 16.50, 19.30, 22.10; Aupark, 14.20, 17.00, 19.45, 22.30

Dvaja pátrači – Spy Kids 2 – Polus, 15.30; Aupark, 14.20, 16.30

Myšiak Stuart Little 2 – Aupark, 14.05, 16.05

Fantóm Paríža – Aupark, 18.10, 20.20, 22.30

Bombakšeft – Aupark, 18.40, 20.40, 22.40

Erasmus alebo Priatelia po španielsky – Aupark, 18.55, 21.25

8 žien – Aupark, 14.15, 16.25, 18.45, 21.00

UTOROK 11. FEBRUÁR

Analyzuj znova – Tatra, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 15.35, 17.40, 19.50, 22.05; Aupark, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20

Druhá mladosť – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 17.30, 19.45, 22.00

Kokaín – Múzeum, 19.00

Kuriér – Nádej, 17.30, 20.00; Polus, 14.20, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15

Pán prsteňov: Dve veže – Istropolis, 16.00, 19.45; Istota, 16.00, 19.30; Polus, 14.30, 16.30, 18.00, 20.00, 21.30; Aupark, 15.15, 16.00, 18.40, 19.30, 22.10

Pred svadbou nie! – Istropolis, 15.30, 21.00; Polus, 17.30, 19.45, 22.00; Aupark, 14.20, 16.55, 19.30, 22.05

Som agent – Istropolis, 17.30, 19.15; Polus, 20.30, 22.30; Aupark, 15.10, 17.10, 19.10, 21.15

Zem nikoho – Istropolis ARTkino, 18.00, 20.00; Aupark, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30

Skřivánci na niti – FK ic.sk, 17.00

Ples príšer – FK ic.sk, 17.30, 20.00

Ako na vec – FK ic.sk, 18.15

Všetko, čo ste chceli vedieť – FK ic.sk, 18.45

Amélia z Montmartru – FK ic.sk, 20.15

Knoflikáři – FK ic.sk, 21.00

Resident Evil – Cafe/City Center, 16.00, 18.00

Lilo a Stitch – ARTkino Lúky, 14.00

Na dno vášne – FK Lúky, 20.00

Harry Potter a tajomná komnata – Polus, 14.10, 17.20 (dabing); Aupark, 15.30, 16.00, 19.20

Dnes neumieraj – Polus, 14.05, 16.50, 19.30, 22.10; Aupark, 14.20, 17.00, 19.45, 22.30

Dvaja pátrači – Spy Kids 2 – Polus, 15.30; Aupark, 14.20, 16.30

Myšiak Stuart Little 2 – Aupark, 14.05, 16.05

Fantóm Paríža – Aupark, 18.10, 20.20, 22.30

Bombakšeft – Aupark, 18.40, 20.40, 22.40

Erasmus alebo Priatelia po španielsky – Aupark, 18.55, 21.25

8 žien – Aupark, 14.15, 16.25, 18.45, 21.00

Febiofest 2003:

Severské kino: Nórsko – Elling – Mladosť, 16.00

Novinky českej tvorby – Smradi – Mladosť, 18.00, FK 901, 20.30

Novinky českej tvorby – Brak – Mladosť, 20.00

Novinky českej tvorby – Kto bude hlídat hlídače? Dalibor aneb Klíč k chaloupce strýčka Toma – FK ic.sk, 16.00

Bonus: Novinky ASFK – Cool & Crazy – FK ic.sk, 20.30

Neočakávaná – FK 901, 18.00

STREDA 12. FEBRUÁR

Analyzuj znova – Tatra, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 15.35, 17.40, 19.50, 22.05; Aupark, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20

Druhá mladosť – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 17.30, 19.45, 22.00

Prečo nie ja – Múzeum, 19.00

Kuriér – Nádej, 17.30, 20.00; Polus, 14.20, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15

Pán prsteňov: Dve veže – Istropolis, 16.00, 19.45; Istota, 16.00, 19.30; Polus, 14.30, 16.30, 18.00, 20.00, 21.30; Aupark, 15.15, 16.00, 18.40, 19.30, 22.10

Pred svadbou nie! – Istropolis, 15.30, 21.00; Polus, 17.30, 19.45, 22.00; Aupark, 14.20, 16.55, 19.30, 22.05

Som agent – Istropolis, 17.30, 19.15; Polus, 20.30, 22.30; Aupark, 15.10, 17.10, 19.10, 21.15

Zem nikoho – Istropolis ARTkino, 18.00, 20.00; Aupark, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30

Amélia z Montmartru – FK ic.sk, 11.00, 18.15, 20.15

Skřivánci na niti – FK ic.sk, 17.00

Ples príšer – FK ic.sk, 17.30, 20.00; ARTkino Lúky, 20.00

Všetko, čo ste chceli vedieť o sexe – FK ic.sk, 18.45

Knoflikáři – FK ic.sk, 21.00

Búrlivá svadba – FK Nostalgia, 18.30

Lesní chodci – FK Nostalgia, 20.45

Resident Evil – Cafe/City Center, 16.00, 18.00

Ako na vec – ARTkino Za zrkadlom, 19.32

Harry Potter a tajomná komnata – Polus, 14.10, 17.20 (dabing); Aupark, 15.30, 16.00, 19.20

Dnes neumieraj – Polus, 14.05, 16.50, 19.30, 22.10; Aupark, 14.20, 17.00, 19.45, 22.30

Dvaja pátrači – Spy Kids 2 – Polus, 15.30; Aupark, 14.20, 16.30

Myšiak Stuart Little 2 – Aupark, 14.05, 16.05

Fantóm Paríža – Aupark, 18.10, 20.20, 22.30

Bombakšeft – Aupark, 18.40, 20.40, 22.40

Erasmus alebo Priatelia po španielsky – Aupark, 18.55, 21.25

8 žien – Aupark, 14.15, 16.25, 18.45, 21.00

Febiofest 2003:

Severské kino: Nórsko – Vážky – Mladosť, 16.00

Severské kino: Nórsko – Mendel – Mladosť, 18.00

Novinky českej tvorby – Musím tě svést – Mladosť, 20.30

Retrospektíva: P. Juráček – Konec srpna v hotelu Ozon + Černobílá Sylva – FK ic.sk, 16.00

Novinky českej tvorby – Hry prachu + Obec B – FK ic.sk, 18.00

Novinky českej tvorby – Láska shora – FK ic.sk, 20.30

Sťahujúce sa mračná – FK 901, 18.00

Fimfárum Jana Wericha – FK 901, 20.30

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Pôžička s výraznou zľavou z úroku? Vieme, kde ju nájdete
  2. Česi pod Tatrami šijú tričká, na ktorých nie je vidieť pot
  3. Kde sa dá elektromobil nabiť a za koľko? Veľký prehľad nabíjania
  4. Výber auta na lízing môže byť slobodnejší, ako ste si mysleli
  5. Ako ochrániť svoje peniaze pred infláciou
  6. Desať najkrajších pláží na Korfu
  7. Vážení poslanci, to naozaj?
  8. Viete, prečo by nás mala zaujímať ochrana biodiverzity?
  9. Stiahnite si stovky e-kníh
  10. Recyklovať PET fľaše a plechovky môžu už aj obyvatelia Krupiny
  1. Granátové jablko prekvapí vás chuťou i aktívnymi látkami
  2. Najnovšie dezinfekčné prostriedky
  3. Desať najkrajších pláží na Korfu
  4. Úspešná budúcnosť začína štúdiom na FMMR TUKE
  5. Vážení poslanci, to naozaj?
  6. V 95-tom sme netušili, že dnes budú naše prístroje zachraňovať
  7. Čučoriedky - dokážu ochrániť váš zrak?
  8. Pôžička s výraznou zľavou z úroku? Vieme, kde ju nájdete
  9. Vážení poslanci, to naozaj?
  10. Koniec čakania na kuriéra
  1. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku 6 798
  2. Stiahnite si stovky e-kníh 6 114
  3. Dream job pre programátorov: Silicon Valley na Slovensku 5 631
  4. Vážení poslanci, to naozaj? 4 911
  5. Je lepšie zobrať si rozkladateľný obal alebo vytriediť plastový? 4 315
  6. Kde sa dá elektromobil nabiť a za koľko? Veľký prehľad nabíjania 3 873
  7. Ako ochrániť svoje peniaze pred infláciou 3 644
  8. Developer Slnečníc postaví bývanie pri lese. S bazénom aj fitkom 3 478
  9. Nový Volkswagen Polo je najšikovnejšie malé auto 3 071
  10. Výber auta na lízing môže byť slobodnejší, ako ste si mysleli 3 050
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu