SME
Nedeľa, 3. júl, 2022 | Meniny má Miloslav

KINÁ

ŠTVRTOK 6. FEBRUÁR

T-Rex – Orange Imax, 11.45, 15.00, 20.25

3D mánia – Orange Imax, 12.50, 13.55, 17.10, 18.15, 19.20, 21.30

Virtuálny svet – Orange Imax, 16.05

Analyzuj znova – Tatra, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 15.35, 17.40, 19.50, 22.05; Aupark, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20

Druhá mladosť – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 17.30, 19.45, 22.00

Kuriér – Mladosť, 16.00, 18.00, 20.00; Polus, 14.20, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15

Dnes neumieraj – Zora, 19.00; Polus, 14.05, 16.50, 19.30, 22.10; Aupark, 14.20, 17.00, 19.45, 22.30

SkryťVypnúť reklamu

Harry Potter a tajomná komnata – Nádej, 17.00, 20.00; Polus, 14.10, 17.20 (dabing); Aupark, 15.30, 16.00, 19.20

Pán prsteňov: Dve veže – Istropolis, 16.00, 19.45; Istota, 16.00, 19.30; Polus, 14.30, 16.30, 18.00, 20.00, 21.30; Aupark, 15.15, 16.00, 18.40, 19.30, 22.10

Pred svadbou nie! – Istropolis, 15.30, 21.00; Polus, 15.55, 18.25, 21.00; Aupark, 14.20, 16.55, 19.30, 22.05

Som agent – Istropolis, 17.30, 19.15; Polus, 20.30, 22.30; Aupark, 15.10, 17.10, 19.10, 21.15

Zem nikoho – Istropolis ARTkino, 18.00, 20.00; Aupark, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30

Ostře sledované vlaky – FK ic.sk, 17.00

Ples príšer – FK ic.sk, 17.30, 20.00

Ako na vec – FK ic.sk, 18.15

Za nepriateľskou líniou – FK ic.sk, 18.30

Voľnobeh – FK ic.sk, 18.45

Amélia z Montmartru – FK ic.sk, 20.15

SkryťVypnúť reklamu

Kód Navajo – FK ic.sk, 20.30

Samotári – FK ic.sk, 21.00

Agent z Hongkongu – Cafe/City Center, 16.00, 18.00

Červený drak – FK Igric, 19.00

XXX – Nivy, 19.00

Dvaja pátrači – Spy Kids 2 – Polus, 15.30; Aupark, 14.20, 16.30

Myšiak Stuart Little 2 – Aupark, 14.05, 16.05

Fantóm Paríža – Aupark, 18.10, 20.20, 22.30

Bombakšeft – Aupark, 18.40, 20.40, 22.40

Erasmus alebo Priatelia po španielsky – Aupark, 18.55, 21.25; FK 901, 20.30

8 žien – Aupark, 14.15, 16.25, 18.45, 21.00

Prečo nie ja? – FK 901, 18.00

PIATOK 7. FEBRUÁR

3D mánia – Orange Imax, 11.45, 12.50, 16.05, 17.10, 18.15, 20.25, 21.30

Virtuálny svet – Orange Imax, 13.55, 15.00

T-Rex – Orange Imax, 19.20

Analyzuj znova – Tatra, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 15.35, 17.40, 19.50, 22.05; Aupark, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20

SkryťVypnúť reklamu

Druhá mladosť – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 17.30, 19.45, 22.00

Kuriér – Mladosť, 16.00, 18.00, 20.00; Polus, 14.20, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15

Magnólia (dvojprogram) – Múzeum, 18.30

Dnes neumieraj – Zora, 16.30, 19.00; Polus, 14.05, 16.50, 19.30, 22.10; Aupark, 14.20, 17.00, 19.45, 22.30

Harry Potter a tajomná komnata – Nádej, 17.00, 20.00; Polus, 14.10, 17.20 (dabing); Aupark, 15.30, 16.00, 19.20

Pán prsteňov: Dve veže – Istropolis, 16.00, 19.45; Istota, 16.00, 19.30; Polus, 14.30, 16.30, 18.00, 20.00, 21.30; Aupark, 15.15, 16.00, 18.40, 19.30, 22.10

Pred svadbou nie! – Istropolis, 15.30, 21.00; Polus, 15.55, 18.25, 21.00; Aupark, 14.20, 16.55, 19.30, 22.05

Som agent – Istropolis, 17.30, 19.15; Polus, 20.30, 22.30; Aupark, 15.10, 17.10, 19.10, 21.15

Zem nikoho – Istropolis ARTkino, 18.00, 20.00; Aupark, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30

Rozmarné léto – FK ic.sk, 17.00

Ples príšer – FK ic.sk, 17.30, 20.00

Ako na vec – FK ic.sk, 18.15

Za nepriateľskou líniou – FK ic.sk, 18.30

Voľnobeh – FK ic.sk, 18.45

Amélia z Montmartru – FK ic.sk, 20.15

Kód Navajo – FK ic.sk, 20.30

Samotári – FK ic.sk, 21.00

Pobrežné správy – FK Nostalgia, 18.30

Sneh padá na cédre – FK Nostalgia, 20.45

Svet podľa Prota – Cafe/City Center, 16.00, 18.00

Dvaja pátrači – Spy Kids 2 – Polus, 15.30; Aupark, 14.20, 16.30

Myšiak Stuart Little 2 – Aupark, 14.05, 16.05

Fantóm Paríža – Aupark, 18.10, 20.20, 22.30

Bombakšeft – Aupark, 18.40, 20.40, 22.40

Erasmus alebo Priatelia po španielsky – Aupark, 18.55, 21.25

8 žien – Aupark, 14.15, 16.25, 18.45, 21.00

SOBOTA 8. FEBRUÁR

Virtuálny svet – Orange Imax, 10.40, 17.10

3D mánia – Orange Imax, 11.45, 12.50, 16.05, 18.15, 19.20, 21.30

T-Rex – Orange Imax, 13.55, 15.00, 20.25

Analyzuj znova – Tatra, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 11.15, 13.25, 15.35, 17.40, 19.50, 22.05; Aupark, 11.30, 13.40, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20

Druhá mladosť – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 17.30, 19.45, 22.00

Kuriér – Mladosť, 16.00, 18.00, 20.00; Polus, 12.20, 14.20, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15

Don‘s Plum Bar – Múzeum, 19.00

Hovor s ňou – Zora, 16.30, 19.00

Harry Potter a tajomná komnata – Nádej, 17.00, 20.00; Polus, 11.05, 14.10, 17.20 (dabing); Aupark, 12.15, 15.30, 16.00, 19.20

Pán prsteňov: Dve veže – Istropolis, 11.00, 16.00, 19.45; Istota, 16.00, 19.30; Polus, 11.00, 13.00, 14.30, 16.30, 18.00, 20.00, 21.30; Aupark, 11.45, 12.30, 15.15, 16.00, 18.40, 19.30, 22.10

Pred svadbou nie! – Istropolis, 15.30, 21.00; Polus, 11.00, 13.30, 15.55, 18.25, 21.00; Aupark, 11.45, 14.20, 16.55, 19.30, 22.05

Som agent – Istropolis, 17.30, 19.15; Polus, 20.30, 22.30; Aupark, 13.10, 15.10, 17.10, 19.10, 21.15

Zem nikoho – Istropolis ARTkino, 18.00, 20.00; Aupark, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30

Doba ľadová – FK ic.sk, 16.00

Rozmarné léto – FK ic.sk, 17.00

Ples príšer – FK ic.sk, 17.30, 20.00

Ako na vec – FK ic.sk, 18.15

Za nepriateľskou líniou – FK ic.sk, 18.30

Voľnobeh – FK ic.sk, 18.45

Amélia z Montmartru – FK ic.sk, 20.15

Kód Navajo – FK ic.sk, 20.30

Knoflikáři – FK ic.sk, 21.00

Svet podľa Prota – Cafe/City Center, 16.00, 18.00

Sladká Alabama – Nivy, 16.00, 19.00

Dnes neumieraj – Polus, 11.25, 14.05, 16.50, 19.30, 22.10; Aupark, 11.40, 14.20, 17.00, 19.45, 22.30

Dvaja pátrači – Spy Kids 2 – Polus, 11.10, 13.20, 15.30; Aupark, 12.10, 14.20, 16.30

Myšiak Stuart Little 2 – Aupark, 11.55, 14.05, 16.05

Fantóm Paríža – Aupark, 18.10, 20.20, 22.30

Bombakšeft – Aupark, 18.40, 20.40, 22.40

Erasmus alebo Priatelia po španielsky – Aupark, 13.00, 18.55, 21.25

8 žien – Aupark, 11.55, 14.15, 16.25, 18.45, 21.00

NEDEĽA 9. FEBRUÁR

T-Rex – Orange Imax, 10.40, 19.20

3D mánia – Orange Imax, 11.45, 12.50, 13.55, 17.10, 18.15, 20.25, 21.30

Virtuálny svet – Orange Imax, 15.00, 16.05

Analyzuj znova – Tatra, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 11.15, 13.25, 15.35, 17.40, 19.50, 22.05; Aupark, 11.30, 13.40, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20

Druhá mladosť – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 17.30, 19.45, 22.00

Kuriér – Mladosť, 16.00, 18.00, 20.00; Polus, 12.20, 14.20, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15

Don‘s Plum Bar – Múzeum, 19.00

Hovor s ňou – Zora, 16.30, 19.00

Harry Potter a tajomná komnata – Nádej, 17.00, 20.00; Polus, 11.05, 14.10, 17.20 (dabing); Aupark, 12.15, 15.30, 16.00, 19.20

Pán prsteňov: Dve veže – Istropolis, 11.00, 16.00, 19.45; Istota, 16.00, 19.30; Polus, 11.00, 13.00, 14.30, 16.30, 18.00, 20.00, 21.30; Aupark, 11.45, 12.30, 15.15, 16.00, 18.40, 19.30, 22.10

Pred svadbou nie! – Istropolis, 15.30, 21.00; Polus, 11.00, 13.30, 15.55, 18.25, 21.00; Aupark, 11.45, 14.20, 16.55, 19.30, 22.05

Som agent – Istropolis, 17.30, 19.15; Polus, 20.30, 22.30; Aupark, 13.10, 15.10, 17.10, 19.10, 21.15

Zem nikoho – Istropolis ARTkino, 18.00, 20.00; Aupark, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30

Doba ľadová – FK ic.sk, 16.00

Rozmarné léto – FK ic.sk, 17.00

Ples príšer – FK ic.sk, 17.30, 20.00

Ako na vec – FK ic.sk, 18.15

Za nepriateľskou líniou – FK ic.sk, 18.30

Všetko, čo ste chceli vedieť o sexe – FK ic.sk, 18.45

Amélia z Montmartru – FK ic.sk, 20.15

Kód Navajo – FK ic.sk, 20.30

Knoflikáři – FK ic.sk, 21.00

Svet podľa Prota – Cafe/City Center, 16.00, 18.00

Hollywood, Hollywood – FK Igric, 19.00

Monsters, a. s. – DK Ružinov, 15.00

Ester Kahn – FK Ružinov, 18.00

Pán prsteňov: Spoločenstvo prsteňa – ARTkino Za zrkadlom, 19.32

Road to Perdition – Kino Lúky, 17.30, 20.00

Palculienka – ARTkino Lúky, 16.00

Dnes neumieraj – Polus, 11.25, 14.05, 16.50, 19.30, 22.10; Aupark, 11.40, 14.20, 17.00, 19.45, 22.30

Dvaja pátrači – Spy Kids 2 – Polus, 11.10, 13.20, 15.30; Aupark, 12.10, 14.20, 16.30

Myšiak Stuart Little 2 – Aupark, 11.55, 14.05, 16.05

Fantóm Paríža – Aupark, 18.10, 20.20, 22.30

Bombakšeft – Aupark, 18.40, 20.40, 22.40

Erasmus alebo Priatelia po španielsky – Aupark, 13.00, 18.55, 21.25

8 žien – Aupark, 11.55, 14.15, 16.25, 18.45, 21.00

PONDELOK 10. FEBRUÁR

Analyzuj znova – Tatra, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 15.35, 17.40, 19.50, 22.05; Aupark, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20

Druhá mladosť – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 17.30, 19.45, 22.00

Ohňostroj – Múzeum, 20.00

Kuriér – Nádej, 17.30, 20.00; Polus, 14.20, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15

Pán prsteňov: Dve veže – Istropolis, 16.00, 19.45; Istota, 16.00, 19.30; Polus, 14.30, 16.30, 18.00, 20.00, 21.30; Aupark, 15.15, 16.00, 18.40, 19.30, 22.10

Pred svadbou nie! – Istropolis, 15.30, 21.00; Polus, 15.55, 18.25, 21.00; Aupark, 14.20, 16.55, 19.30, 22.05

Som agent – Istropolis, 17.30, 19.15; Polus, 20.30, 22.30; Aupark, 15.10, 17.10, 19.10, 21.15

Zem nikoho – Istropolis ARTkino, 18.00, 20.00; Aupark, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30

Skřivánci na niti – FK ic.sk, 17.00

Ples príšer – FK ic.sk, 18.00, 20.30

Ako na vec – FK ic.sk, 18.15

Všetko, čo ste chceli vedieť o sexe – FK ic.sk, 18.45

Amélia z Montmartru – FK ic.sk, 20.15

Knoflikáři – FK ic.sk, 21.00

Ďalších deväť minút – FK Nostalgia, 18.30

Febiofest 2003:

Severské kino: Nórsko – Kristína Vavrincová – Mladosť, 15.30

Severské kino: Nórsko – Deň slnku – Mladosť, 18.30

Bonus: Novinky ASFK – Cool & Crazy – Mladosť, 20.30

Retrospektíva: P. Juráček – Každý mladý muž + Postava k podpírání – FK ic.sk, 16.00

In memoriam: J. Satinský – Sladké hry minulého leta – FK ic.sk, 18.30

Novinky českej tvorby – Musím tě svést + Lidé z autobusu – FK ic.sk, 20.00

Smradi – FK Nostalgia, 20.45

Resident Evil – Cafe/City Center, 16.00, 18.00

Traffic – ARTkino Za zrkadlom, 19.32

Monsters, a.s. – Istota, 10.00

Harry Potter a tajomná komnata – Polus, 14.10, 17.20 (dabing); Aupark, 15.30, 16.00, 19.20

Dnes neumieraj – Polus, 14.05, 16.50, 19.30, 22.10; Aupark, 14.20, 17.00, 19.45, 22.30

Dvaja pátrači – Spy Kids 2 – Polus, 15.30; Aupark, 14.20, 16.30

Myšiak Stuart Little 2 – Aupark, 14.05, 16.05

Fantóm Paríža – Aupark, 18.10, 20.20, 22.30

Bombakšeft – Aupark, 18.40, 20.40, 22.40

Erasmus alebo Priatelia po španielsky – Aupark, 18.55, 21.25

8 žien – Aupark, 14.15, 16.25, 18.45, 21.00

UTOROK 11. FEBRUÁR

Analyzuj znova – Tatra, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 15.35, 17.40, 19.50, 22.05; Aupark, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20

Druhá mladosť – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 17.30, 19.45, 22.00

Kokaín – Múzeum, 19.00

Kuriér – Nádej, 17.30, 20.00; Polus, 14.20, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15

Pán prsteňov: Dve veže – Istropolis, 16.00, 19.45; Istota, 16.00, 19.30; Polus, 14.30, 16.30, 18.00, 20.00, 21.30; Aupark, 15.15, 16.00, 18.40, 19.30, 22.10

Pred svadbou nie! – Istropolis, 15.30, 21.00; Polus, 17.30, 19.45, 22.00; Aupark, 14.20, 16.55, 19.30, 22.05

Som agent – Istropolis, 17.30, 19.15; Polus, 20.30, 22.30; Aupark, 15.10, 17.10, 19.10, 21.15

Zem nikoho – Istropolis ARTkino, 18.00, 20.00; Aupark, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30

Skřivánci na niti – FK ic.sk, 17.00

Ples príšer – FK ic.sk, 17.30, 20.00

Ako na vec – FK ic.sk, 18.15

Všetko, čo ste chceli vedieť – FK ic.sk, 18.45

Amélia z Montmartru – FK ic.sk, 20.15

Knoflikáři – FK ic.sk, 21.00

Resident Evil – Cafe/City Center, 16.00, 18.00

Lilo a Stitch – ARTkino Lúky, 14.00

Na dno vášne – FK Lúky, 20.00

Harry Potter a tajomná komnata – Polus, 14.10, 17.20 (dabing); Aupark, 15.30, 16.00, 19.20

Dnes neumieraj – Polus, 14.05, 16.50, 19.30, 22.10; Aupark, 14.20, 17.00, 19.45, 22.30

Dvaja pátrači – Spy Kids 2 – Polus, 15.30; Aupark, 14.20, 16.30

Myšiak Stuart Little 2 – Aupark, 14.05, 16.05

Fantóm Paríža – Aupark, 18.10, 20.20, 22.30

Bombakšeft – Aupark, 18.40, 20.40, 22.40

Erasmus alebo Priatelia po španielsky – Aupark, 18.55, 21.25

8 žien – Aupark, 14.15, 16.25, 18.45, 21.00

Febiofest 2003:

Severské kino: Nórsko – Elling – Mladosť, 16.00

Novinky českej tvorby – Smradi – Mladosť, 18.00, FK 901, 20.30

Novinky českej tvorby – Brak – Mladosť, 20.00

Novinky českej tvorby – Kto bude hlídat hlídače? Dalibor aneb Klíč k chaloupce strýčka Toma – FK ic.sk, 16.00

Bonus: Novinky ASFK – Cool & Crazy – FK ic.sk, 20.30

Neočakávaná – FK 901, 18.00

STREDA 12. FEBRUÁR

Analyzuj znova – Tatra, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 15.35, 17.40, 19.50, 22.05; Aupark, 15.50, 18.00, 20.10, 22.20

Druhá mladosť – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 17.30, 19.45, 22.00

Prečo nie ja – Múzeum, 19.00

Kuriér – Nádej, 17.30, 20.00; Polus, 14.20, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15

Pán prsteňov: Dve veže – Istropolis, 16.00, 19.45; Istota, 16.00, 19.30; Polus, 14.30, 16.30, 18.00, 20.00, 21.30; Aupark, 15.15, 16.00, 18.40, 19.30, 22.10

Pred svadbou nie! – Istropolis, 15.30, 21.00; Polus, 17.30, 19.45, 22.00; Aupark, 14.20, 16.55, 19.30, 22.05

Som agent – Istropolis, 17.30, 19.15; Polus, 20.30, 22.30; Aupark, 15.10, 17.10, 19.10, 21.15

Zem nikoho – Istropolis ARTkino, 18.00, 20.00; Aupark, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30

Amélia z Montmartru – FK ic.sk, 11.00, 18.15, 20.15

Skřivánci na niti – FK ic.sk, 17.00

Ples príšer – FK ic.sk, 17.30, 20.00; ARTkino Lúky, 20.00

Všetko, čo ste chceli vedieť o sexe – FK ic.sk, 18.45

Knoflikáři – FK ic.sk, 21.00

Búrlivá svadba – FK Nostalgia, 18.30

Lesní chodci – FK Nostalgia, 20.45

Resident Evil – Cafe/City Center, 16.00, 18.00

Ako na vec – ARTkino Za zrkadlom, 19.32

Harry Potter a tajomná komnata – Polus, 14.10, 17.20 (dabing); Aupark, 15.30, 16.00, 19.20

Dnes neumieraj – Polus, 14.05, 16.50, 19.30, 22.10; Aupark, 14.20, 17.00, 19.45, 22.30

Dvaja pátrači – Spy Kids 2 – Polus, 15.30; Aupark, 14.20, 16.30

Myšiak Stuart Little 2 – Aupark, 14.05, 16.05

Fantóm Paríža – Aupark, 18.10, 20.20, 22.30

Bombakšeft – Aupark, 18.40, 20.40, 22.40

Erasmus alebo Priatelia po španielsky – Aupark, 18.55, 21.25

8 žien – Aupark, 14.15, 16.25, 18.45, 21.00

Febiofest 2003:

Severské kino: Nórsko – Vážky – Mladosť, 16.00

Severské kino: Nórsko – Mendel – Mladosť, 18.00

Novinky českej tvorby – Musím tě svést – Mladosť, 20.30

Retrospektíva: P. Juráček – Konec srpna v hotelu Ozon + Černobílá Sylva – FK ic.sk, 16.00

Novinky českej tvorby – Hry prachu + Obec B – FK ic.sk, 18.00

Novinky českej tvorby – Láska shora – FK ic.sk, 20.30

Sťahujúce sa mračná – FK 901, 18.00

Fimfárum Jana Wericha – FK 901, 20.30

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Na čo nezabudnúť, ak plánujete na leto malé i väčšie výlety
  2. Vodiči, pozor na drahé tankovanie v zahraničí!
  3. Je pre vás oddych synonymom spoznávania? Vycestujte za zážitkami
  4. Na pošte si s Fumbi kúpite kryptomeny už aj za hotovosť
  5. Vyhrajte letnú dovolenku s víkendovým vydaním denníka SME
  6. 30 rokov kvality spojenej so svetovými značkami automobilov
  7. Mladá nádej Slovenska. Pracoval aj pre americkú armádu
  8. Vychádza nový časopis pre šikovné ruky a útulný domov
  1. Kamery do auta: Čo dokážu a akú by ste si mali vybrať?
  2. Meranie rýchlosti v úsekoch už nebude pre vodičov problémom
  3. Ocenená 4K autokamera Mio má aj 2K so 60 snímkami a FHD so 120!
  4. Vodiči, pozor na drahé tankovanie v zahraničí!
  5. Je pre vás oddych synonymom spoznávania? Vycestujte za zážitkami
  6. Vyhrajte letnú dovolenku s víkendovým vydaním denníka SME
  7. Na pošte si s Fumbi kúpite kryptomeny už aj za hotovosť
  8. V uliciach Košíc vyzbierali dobrovoľníci 26 ton odpadu
  1. Vodiči, pozor na drahé tankovanie v zahraničí! 15 516
  2. Slovenské oplátky ocenil aj svet. Receptúru pozná jeden človek 12 812
  3. Leto v Čechách a na Morave: Tipy na výlety v susednej krajine 9 410
  4. Mladá nádej Slovenska. Pracoval aj pre americkú armádu 8 831
  5. Vychádza nový časopis pre šikovné ruky a útulný domov 4 572
  6. Je pre vás oddych synonymom spoznávania? Vycestujte za zážitkami 4 524
  7. Čítajte odomknuté články na mobile, počítači a aj v tablete 3 823
  8. Analytik Horňák: Niektorí výrobcovia budú musieť znížiť ceny 3 135
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Blogy SME

  1. Martina Hilbertová: Utečenci spali na lehátkach a platili za nich ako v luxusnom hoteli.
  2. Ľudmila Križanovská: Žobráci v centre Bratislavy. Ľudia v núdzi alebo príživníci?
  3. Daniel Bíro: V Bratislave malo byť metro. Aké sú história a súčasnosť tohto projektu?
  4. Milota Sidorová: Toto mesto v Taliansku založilo Kanceláriu pre čas. Čaká to aj Bratislavu?
  5. Anton Sládek: Bratislava - Hviezdoslavovo námestie
  6. Anton Sládek: Bratislava - Vysoká ulica včera a dnes
  7. Anton Sládek: Bratislava - Heydukova ulica
  8. Anton Sládek: Dunaj XIII. Most Apollo a okolo
  1. Ján Šeďo: Mám 46 rokov, 4 deti a veľa skúseností - bránil sa dnes E. Heger u B. Závodského.(Oprava mena). 19 751
  2. Vanda Tuchyňová: Svedectvo bývalého krajského predsedu OĽANO v Žiline 12 194
  3. Juraj Kumičák: Ako Rusi veľkú vojnu vyhrali... (časť IVa) 10 969
  4. Martina Hilbertová: Utečenci spali na lehátkach a platili za nich ako v luxusnom hoteli. 9 064
  5. Tomáš Jacko: Keď upratovačka zarába viac než univerzitný profesor 3 909
  6. Andrej Kiska: Pomôžme Cigánom dostať sa tam, kam tak mnohí chcú. 3 202
  7. Andrej Šverha: Pohodovo Okolo Balatonu 3 150
  8. Post Bellum SK: Návrat mohol byť ťažší ako útek 3 100
  1. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 42. - Arktída - Príbeh havárie vzducholode Italia podľa priameho účastníka Běhounka
  2. Lívia Hlavačková: Týždenne zjete jednu kreditku v podobe mikroplastov
  3. Jiří Ščobák: Ruské straty budú o 20 000 mŕtvych vyššie, než uvádza Ukrajina (analýza situácie na bojisku)
  4. Jiří Ščobák: Bude Ukrajina po vojne prosperovať? A my s ňou?
  5. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 41. - Arktída - Roald Amundsen, Umberto Nobile a Expedícia Norge - 1926
  6. Jiří Ščobák: Skepsia okolo kryptomien: Ktoré kryptomeny naozaj nie sú pre začiatočníkov?
  7. Monika Nagyova: Nebyť matkou je úžasné
  8. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 40. - Arktída - Expedícia MacMillan s účasťou amerického letectva z roku 1925
SkryťZatvoriť reklamu