SME
Sobota, 2. júl, 2022 | Meniny má Berta

Kam sa vybrať za kultúrou, zábavou a spoločnosťou

DIVADLÁ

ŠTVRTOK 30. JANUÁR

19.00 Rasputin – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Antonius a Kleopatra – DPOH, Laurinská 21

19.00 Ignorant a šialenec – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Krysař – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Ujo Váňa – Astorka Korzo, Nám. SNP 33

19.30 Čechov – Boxer – GUnaGU, Františkánske nám. 7

20.00 Ach, architekt! – Stoka, Pribinova 1

PIATOK 31. JANUÁR

19.00 Bohémia – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Ignorant a šialenec – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Klietka bláznov – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

SkryťVypnúť reklamu

19.00 Obchod na korze – Astorka Korzo, Suché mýto 17

19.00 Jano-Jana – West, Kolárska 1

19.00 Promülle – RND, Škultétyho 5

19.00 Dvaja – Divadlo a.ha., MKC, Školská 14

19.00 Rodinné príbehy – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

19.00 Nová vlna – V-klub, Nám. SNP 12

SOBOTA 1. FEBRUÁR

19.00 Aida – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

18.00 Chrobák v hlave – DPOH, Laurinská 21

19.00 Scény z manželského života – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Šiesti v pyžame – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Narodeniny – Astorka Korzo, Nám. SNP 33

NEDEĽA 2. FEBRUÁR

10.00 a 14.30 O mešci s dvoma grošíkmi – Bratislavské bábkové divadlo, Dunajská 36

15.30 Baba Jaga a Majkl Džeksn – GUnaGU, Františkánske nám. 7

19.00 Barmanky – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Balada pre banditu – MDB, Klub Čierny havran, Biela 6

SkryťVypnúť reklamu

PONDELOK 3. FEBRUÁR

19.00 Aida – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Klietka bláznov – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Cyrano – Astorka/Korzo, Nám. SNP 33 (platia lístky z 29. 1. 2003)

19.00 Balada pre banditu – MDB, Klub Čierny havran, Biela 6

19.30 Děfčátko (objednané predstavenie) – GUnaGU, Františkánske nám. 7

UTOROK 4. FEBRUÁR

19.00 Rómeo a Júlia – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Desať malých černoškov – DPOH, Laurinská 21

19.00 Ale, ale, pani plukovníková! – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Klietka bláznov – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Barmanky – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Armagedon na Grbe – Astorka/Korzo, Suché mýto 17

19.30 English Is Easy – Csaba Is Dead – GUnaGU, Františkánske nám. 7

STREDA 5. FEBRUÁR

SkryťVypnúť reklamu

19.00 Ženský zákon – DPOH, Laurinská 21

19.00 Picasso v bare Lapin Agile – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Krysař – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Vražda sekerou v Sv. Peterburgu – Astorka/Korzo, Suché mýto 17

19.30 English Is Easy – Csaba Is Dead – GUnaGU, Františkánske nám. 7

KINÁ

ŠTVRTOK 30. JANUÁR

Insomnia – FK 901, 19.00

Červený drak – Nivy, 19.00

T-Rex – Orange IMAX, 11.45, 15.00, 20.25

3D mánia – Orange IMAX, 12.50, 13.55, 17.10, 18.15, 19.20, 21.30

Virtuálny svet – Orange IMAX, 16.05

Svet podľa Prota – Cafe/City Center, 16.00, 18.00

Kuriér – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 18.05, 20.05, 22.05

Tajnosti a lži – Múzeum, 19.00

Pán prsteňov: Dve veže – Istropolis, 16.00, 19.45; Polus, 14.30, 16.30, 18.00, 20.00, 21.30; Aupark, 15.15, 16.00, 18.40, 19.30, 22.10; Istropolis, 16.00, 19.45

Pred svadbou nie! – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 14.15, 16.45, 19.15, 21.45; Aupark, 14.45, 17.15, 19.50, 22.25

Sex a Lucia – Istropolis ARTkino, 17.30, 20.00

Hotel pre cudzincov – FK ic.sk., 17.00

8 žien – FK ic.sk., 17.45, 20.00; Polus, 19.40, 21.50; Aupark, 15.30, 17.45, 20.00, 22.20

Kruté radosti – FK ic.sk., 18.15, 20.15

Waterloo po česky – FK ic.sk., 18.30, 20.30

Rok diabla – FK ic.sk., 18.45

Storytelling – FK ic.sk., 21.00

Dnes neumieraj – Istota, 17.30, 20.00; Polus, 14.05, 16.50, 19.30, 22.10; Aupark, 14.20, 17.00, 19.45, 22.30

Kocka 2 – FK Igric, 19.00

Harry Potter a tajomná komnata – Polus, 14.10, 15.55, 17.20 (dabing), 15.15 (titulky); Aupark, 16.00, 19.20 (dabing), 16.20 (titulky)

Bombakšeft – Polus, 18.25, 20.15, 22.15; Aupark, 15.10, 17.40, 19.40, 21.40

Ľúbi ma, neľúbi ma – Polus, 20.30, 22.45; Aupark, 14.20, 19.55, 21.55

Dvaja pátrači – Spy Kids 2 – Polus, 15.30, 17.35; Aupark, 14.20, 16.30, 18.30, 20.30

Myšiak Stuart Little 2 – Aupark, 14.05, 16.05

Fantóm Paríža – Aupark, 18.05, 20.10, 22.15

Pán prsteňov: Spoločenstvo prsteňa – Aupark, 14.45, 18.15

Erasmus alebo Priatelia po španielsky – Aupark, 14.10, 16.40, 19.10, 21.45

PIATOK 31. JANUÁR

3D mánia – Orange IMAX, 11.45, 12.50, 16.05, 17.10, 18.15, 20.25, 21.30

Virtuálny svet – Orange IMAX, 13.55, 15.00

T-Rex – Orange IMAX, 19.20

Svet podľa Prota – Cafe/City Center, 16.00, 18.00

Kuriér – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 18.05, 20.05, 22.05

Ohňostroj – Múzeum, 19.00

Pán prsteňov: Dve veže – Istropolis, 16.00, 19.45; Polus, 14.30, 16.30, 18.00, 20.00, 21.30; Aupark, 15.15, 16.00, 18.40, 19.30, 22.10; Istropolis, 16.00, 19.45

Pred svadbou nie! – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 14.15, 16.45, 19.15, 21.45; Aupark, 14.45, 17.15, 19.50, 22.25

Sex a Lucia – Istropolis ARTkino, 17.30, 20.00

Hotel pre cudzincov – FK ic.sk., 17.00

8 žien – FK ic.sk., 17.45, 20.00; Polus, 19.40, 21.50; Aupark, 15.30, 17.45, 20.00, 22.20

Kruté radosti – FK ic.sk., 18.15, 20.15

Waterloo po česky – FK ic.sk., 18.30, 20.30

Rok diabla – FK ic.sk., 18.45

Storytelling – FK ic.sk., 21.00

Resident Evil – Istota, 17.30, 20.00

Tajnosti a lži – FK Nostalgia, 18.00

Nahý – FK Nostalgia, 20.45

Harry Potter a tajomná komnata – Polus, 14.10, 15.55, 17.20 (dabing), 15.15 (titulky); Aupark, 16.00, 19.20 (dabing), 16.20 (titulky)

Dnes neumieraj – Polus, 14.05, 16.50, 19.30, 22.10; Aupark, 14.20, 17.00, 19.45, 22.30

Bombakšeft – Polus, 18.25, 20.15, 22.15; Aupark, 15.10, 17.40, 19.40, 21.40

Ľúbi ma, neľúbi ma – Polus, 20.30, 22.45; Aupark, 14.20, 19.55, 21.55

Dvaja pátrači – Spy Kids 2 – Polus, 15.30, 17.35; Aupark, 14.20, 16.30, 18.30, 20.30

Myšiak Stuart Little 2 – Aupark, 14.05, 16.05

Fantóm Paríža – Aupark, 18.05, 20.10, 22.15

Pán prsteňov: Spoločenstvo prsteňa – Aupark, 14.45, 18.15

Erasmus alebo Priatelia po španielsky – Aupark, 14.10, 16.40, 19.10, 21.45

SOBOTA 1. FEBRUÁR

Doba ľadová – Nivy, 16.00, 19.00

Virtuálny svet – Orange IMAX, 10.40, 17.10

3D mánia – Orange IMAX, 11.45, 12.50, 16.05, 18.15, 19.20, 21.30

T-Rex – Orange IMAX, 13.55, 15.00, 20.25

Pán prsteňov: Dve veže – Tatra, 13.00, 16.30, 20.00; Polus, 11.00, 13.00, 14.30, 16.30, 18.00, 20.00, 21.30; Aupark, 11.45, 12.30, 15.15, 16.00, 18.40, 19.30, 22.10; Istropolis, 11.00, 16.00, 19.45

Resident Evil – Cafe/City Center, 16.00, 18.00

Kuriér – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 18.05, 20.05, 22.05

8 žien – Mladosť, 15.30, 17.30, 20.00; Polus, 19.40, 21.50; Aupark, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.20

Baraka – Múzeum, 17.00

Moja tučná grécka svadba – Múzeum, 19.00

Ťažko zamilovaný – Zora, 16.30

Červený drak – Zora, 19.00

Pred svadbou nie! – Polus, 11.45, 14.15, 16.45, 19.15, 21.45; Aupark, 12.10, 14.45, 17.15, 19.50, 22.25; Istropolis 15.30, 18.00, 20.30

Harry Potter a tajomná komnata – Polus, 11.05, 12.45, 14.10, 15.55, 17.20 (dabing), 12.05, 15.15 (titulky); Aupark, 12.15, 16.00, 19.20 (dabing), 16.20 (titulky); Istota, 13.00, 16.00

Dnes neumieraj – Polus, 11.25, 14.05, 16.50, 19.30, 22.10; Aupark, 11.40, 14.20, 17.00, 19.45, 22.30

Bombakšeft – Polus, 18.25, 20.15, 22.15; Aupark, 11.40, 13.40, 15.10, 17.40, 19.40, 21.40

Ľúbi ma, neľúbi ma – Polus, 20.30, 22.45; Aupark, 12.20, 14.20, 19.55, 21.55; Istota, 20.00

Dvaja pátrači – Spy Kids 2 – Polus, 11.10, 13.20, 15.30, 17.35; Aupark, 11.45, 14.20, 16.30, 18.30, 20.30

Myšiak Stuart Little 2 – Aupark, 11.55, 14.05, 16.05

Fantóm Paríža – Aupark, 18.05, 20.10, 22.15

Pán prsteňov: Spoločenstvo prsteňa – Aupark, 14.45, 18.15

Erasmus alebo Priatelia po španielsky – Aupark, 11.45, 14.10, 16.40, 19.10, 21.45

NEDEĽA 2. FEBRUÁR

Shrek – DK Ružinov, 15.00

Hovor s ňou – FK Ružinov, 18.00

T-Rex – Orange IMAX, 10.40, 19.20

3D mánia – Orange IMAX, 11.45, 12.50, 13.55, 17.10, 18.15, 20.25, 21.30

Virtuálny svet – Orange IMAX, 15.00, 16.05

Pán prsteňov: Dve veže – Tatra, 13.00, 16.30, 20.00; Polus, 11.00, 13.00, 14.30, 16.30, 18.00, 20.00, 21.30; Aupark, 11.45, 12.30, 15.15, 16.00, 18.40, 19.30, 22.10; Istropolis, 11.00, 16.00, 19.45

Resident Evil – Cafe/City Center, 16.00, 18.00

Moja tučná grécka svadba – FK Igric, 19.00; Múzeum, 19.00

Kuriér – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 18.05, 20.05, 22.05

8 žien – Mladosť, 15.30, 17.30, 20.00; Polus, 19.40, 21.50; Aupark, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.20

Baraka – Múzeum, 17.00

Ťažko zamilovaný – Zora, 16.30

Červený drak – Zora, 19.00

Pred svadbou nie! – Polus, 11.45, 14.15, 16.45, 19.15, 21.45; Aupark, 12.10, 14.45, 17.15, 19.50, 22.25; Istropolis 15.30, 18.00, 20.30

Harry Potter a tajomná komnata – Polus, 11.05, 12.45, 14.10, 15.55, 17.20 (dabing), 12.05, 15.15 (titulky); Aupark, 12.15, 16.00, 19.20 (dbing), 16.20 (titulky); Istota, 13.00, 16.00

Dnes neumieraj – Polus, 11.25, 14.05, 16.50, 19.30, 22.10; Aupark, 11.40, 14.20, 17.00, 19.45, 22.30

Bombakšeft – Polus, 18.25, 20.15, 22.15; Aupark, 11.40, 13.40, 15.10, 17.40, 19.40, 21.40

Ľúbi ma, neľúbi ma – Polus, 20.30, 22.45; Aupark, 12.20, 14.20, 19.55, 21.55; Istota, 20.00

Dvaja pátrači – Spy Kids 2 – Polus, 11.10, 13.20, 15.30, 17.35; Aupark, 11.45, 14.20, 16.30, 18.30, 20.30

Myšiak Stuart Little 2 – Aupark, 11.55, 14.05, 16.05

Fantóm Paríža – Aupark, 18.05, 20.10, 22.15

Pán prsteňov: Spoločenstvo prsteňa – Aupark, 14.45, 18.15

Erasmus alebo Priatelia po španielsky – Aupark, 11.45, 14.10, 16.40, 19.10, 21.45

PONDELOK 3. FEBRUÁR

3D mánia – Orange IMAX, 11.45, 12.50, 15.00, 17.10, 20.25, 21.30

Virtuálny svet – Orange IMAX, 13.55, 16.05, 19.20

T-Rex – Orange IMAX, 18.15

Pán prsteňov: Dve veže – Tatra, 16.30, 20.00; Polus, 14.30, 16.30, 18.00, 20.00, 21.30; Aupark, 15.15, 16.00, 18.40, 19.30, 22.10

Resident Evil – Cafe/City Center, 16.00, 18.00

Kuriér – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 18.05, 20.05, 22.05

8 žien – Mladosť, 15.30, 17.30; Polus, 19.40, 21.50; Aupark, 15.30, 17.45, 20.00, 22.20

Buďte dobrí, ak môžete – FK Mladosť, 20.00

Kruté radosti – Múzeum, 19.00

Pred svadbou nie! – Polus, 11.45, 14.15, 16.45, 19.15, 21.45; Aupark, 12.10, 14.45, 17.15, 19.50, 22.25; Istropolis 15.30, 18.00, 20.30

Harry Potter a tajomná komnata – Polus, 14.10, 15.55, 17.20 (dabing), 15.15 (titulky); Aupark, 16.00, 19.20 (dbing), 16.20 (titulky); Istota, 13.00, 16.00

Dnes neumieraj – Polus, 14.05, 16.50, 19.30, 22.10; Aupark, 14.20, 17.00, 19.45, 22.30

Bombakšeft – Polus, 18.25, 20.15, 22.15; Aupark, 15.10, 17.40, 19.40, 21.40

Ľúbi ma, neľúbi ma – Polus, 20.30, 22.45; Aupark, 14.20, 19.55, 21.55

Dvaja pátrači – Spy Kids 2 – Polus, 15.30, 17.35; Aupark, 14.20, 16.30, 18.30, 20.30

Ingmar Bergman – FK Nostalgia, 18.30

Myšiak Stuart Little 2 – Aupark, 14.05, 16.05

Fantóm Paríža – Aupark, 18.05, 20.10, 22.15

Pán prsteňov: Spoločenstvo prsteňa – Aupark, 14.45, 18.15

Erasmus alebo Priatelia po španielsky – Aupark, 14.10, 16.40, 19.10, 21.45

Hovor s ňou – Istota, 20.00

UTOROK 4. FEBRUÁR

Prízračný svet – FK 901, 18.00

Návrat idiota – FK 901, 20.30

T-Rex – Orange IMAX, 11.45, 12.50, 19.20

3D mánia – Orange IMAX, 13.55, 15.00, 17.10, 18.15, 20.25, 21.30

Virtuálny svet – Orange IMAX, 16.05

Pán prsteňov: Dve veže – Tatra, 16.30, 20.00; Polus, 14.30, 16.30, 18.00, 20.00, 21.30; Aupark, 15.15, 16.00, 18.40, 19.30, 22.10

Agent z Hongkongu – Cafe/City Center, 16.00, 18.00

Kuriér – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 18.05, 20.05, 22.05

8 žien – Mladosť, 15.30, 17.30, 20.00; Polus, 19.40, 21.50; Aupark, 15.30, 17.45, 20.00, 22.20

Kruté radosti – Múzeum, 19.00

Ples príšer – Nádej, 17.30, 20.00

Pred svadbou nie! – Polus, 11.45, 14.15, 16.45, 19.15, 21.45; Aupark, 12.10, 14.45, 17.15, 19.50, 22.25; Istropolis 15.30, 18.00, 20.30

Harry Potter a tajomná komnata – Polus, 14.10, 15.55, 17.20 (dabing), 15.15 (titulky); Aupark, 16.00, 19.20 (dabing), 16.20 (titulky)

Dnes neumieraj – Polus, 14.05, 16.50, 19.30, 22.10; Aupark, 14.20, 17.00, 19.45, 22.30

Bombakšeft – Polus, 18.25, 20.15, 22.15; Aupark, 15.10, 17.40, 19.40, 21.40

Ľúbi ma, neľúbi ma – Polus, 20.30, 22.45; Aupark, 14.20, 19.55, 21.55

Dvaja pátrači – Spy Kids 2 – Polus, 15.30, 17.35; Aupark, 14.20, 16.30, 18.30, 20.30

Myšiak Stuart Little 2 – Aupark, 14.05, 16.05

Fantóm Paríža – Aupark, 18.05, 20.10, 22.15; Istota, 17.30, 20.00

Pán prsteňov: Spoločenstvo prsteňa – Aupark, 14.45, 18.15

Erasmus alebo Priatelia po španielsky – Aupark, 14.10, 16.40, 19.10, 21.45

STREDA 5. FEBRUÁR

Proč? – FK 901, 18.00

Don‘s Plum Bar – FK 901, 20.30

3D mánia – Orange IMAX, 11.45, 13.55, 15.00, 17.10, 19.20, 20.25, 21.30

T-Rex – Orange IMAX, 12.50

Virtuálny svet – Orange IMAX, 16.05, 18.15

Pán prsteňov: Dve veže – Tatra, 16.30, 20.00; Polus, 14.30, 16.30, 18.00, 20.00, 21.30; Aupark, 15.15, 16.00, 18.40, 19.30, 22.10

Agent z Hongkongu – Cafe/City Center, 16.00, 18.00

Kuriér – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Polus, 18.05, 20.05, 22.05

8 žien – Mladosť, 15.30, 17.30, 20.00; Polus, 19.40, 21.50; Aupark, 15.30, 17.45, 20.00, 22.20

Kruté radosti – Múzeum, 19.00

Dnes neumieraj – Nádej, 17.30, 20.00; Polus, 14.05, 16.50, 19.30, 22.10; Aupark, 14.20, 17.00, 19.45, 22.30

Pred svadbou nie! – Polus, 11.45, 14.15, 16.45, 19.15, 21.45; Aupark, 12.10, 14.45, 17.15, 19.50, 22.25; Istropolis 15.30, 18.00, 20.30

Bombakšeft – Polus, 18.25, 20.15, 22.15; Aupark, 15.10, 17.40, 19.40, 21.40

Harry Potter a tajomná komnata – Polus, 14.10, 15.55, 17.20 (dabing), 15.15 (titulky); Aupark, 16.00, 19.20 (dabing), 16.20 (titulky)

Ľúbi ma, neľúbi ma – Polus, 20.30, 22.45; Aupark, 14.20, 19.55, 21.55

Dvaja pátrači – Spy Kids 2 – Polus, 15.30, 17.35; Aupark, 14.20, 16.30, 18.30, 20.30

Mexická jazda – FK Nostalgia, 18.30

Sex a Lucia – FK Nostalgia, 20.45

Myšiak Stuart Little 2 – Aupark, 14.05, 16.05

Fantóm Paríža – Aupark, 18.05, 20.10, 22.15; Istota, 17.30, 20.00

Pán prsteňov: Spoločenstvo prsteňa – Aupark, 14.45, 18.15

Erasmus alebo Priatelia po španielsky – Aupark, 14.10, 16.40, 19.10, 21.45

KONCERTY A PODUJATIA

ŠTVRTOK 30. JANUÁR

17.00 Senior párty – DK Ružinov, Ružinovská 28

19.00 Folk z prvej ruky – V-klub, Nám. SNP 12

19.00 S. Horňáková, koncert – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

PIATOK 31. JANUÁR

10.00 – 20.00 Tarotovo-numerologická poradňa Somezedy – SD Trávniky, Nevädzová 4

14.00 Informačné centrum zdravia – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

19.00 Jazz – Korzo kaviareň, Hviezdoslavovo nám. 11

19.00 Sen noci orientálnej (brušný tanec) – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

20.00 Posádkový ples – DK Ružinov, Ružinovská 28

SOBOTA 1. FEBRUÁR

10.00 – 17.30 Nové myšlienkové prúdy, výstava ezoterickej literatúry, relax. hudba – SD Trávniky, Nevädzová 4

10.00 – 17.30 Liečivá príroda, výstava lieč. rastlín, pomôcok aromaterapie – SD Trávniky, Nevädzová 4

15.00 Za svetlom poznania – SD Trávniky, Nevädzová 4

17.00 Večer pre nás dvoch so skupinou MINI, zábavno-tanečný večer – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

NEDEĽA 2. FEBRUÁR

10.00 – 17.30 Nové myšlienkové prúdy, výstava ezoterickej literatúry, relax. hudba – SD Trávniky, Nevädzová 4

10.00 – 17.30 Liečivá príroda, výstava lieč. rastlín, pomôcok aromaterapie – SD Trávniky, Nevädzová 4

PONDELOK 3. FEBRUÁR

10.00 – 17.30 Nové myšlienkové prúdy, výstava ezoterickej literatúry, relax. hudba – SD Trávniky, Nevädzová 4

10.00 – 17.30 Liečivá príroda, výstava lieč. rastlín, pomôcok aromaterapie – SD Trávniky, Nevädzová 4

10.00 – 20.00 Tarotovo-numerologická poradňa Somezedy – SD Trávniky, Nevädzová 4

UTOROK 4. FEBRUÁR

10.00 – 17.30 Nové myšlienkové prúdy, výstava ezoterickej literatúry, relax. hudba – SD Trávniky, Nevädzová 4

10.00 – 17.30 Liečivá príroda, výstava lieč. rastlín, pomôcok aromaterapie – SD Trávniky, Nevädzová 4

STREDA 5. FEBRUÁR

8.00 – 17.00 Deň zdravia, konzultácie – očná dúhovka – SD Prievoz, Kaštieľska 30

10.00 – 17.30 Nové myšlienkové prúdy, výstava ezoterickej, filozofickej literatúry, relax. hudba – SD Trávniky, Nevädzová 4

10.00 – 17.30 Liečivá príroda, výstava lieč. rastlín, pomôcok aromaterapie – SD Trávniky, Nevädzová 4

14.00 Pod pokrievkou, agresia, šikanovanie na ZŠ (beseda) – SD Nivy, Súťažná 18

17.00 Rodičovský klub, čo súvisí s výchovou – SD Trávniky, Nevädzová 4

PRE DETI

NEDEĽA 2. FEBRUÁR

10.00 a 14.30 O mešci s dvoma grošíkmi – Bratislavské bábkové divadlo, Dunajská 36

10.30 Slncový kôň – DK Ružinov, Ružinovská 28

10.30 O živej vode (Divadlo Dunajka) – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

15.30 Baba Jaga a Majkl Džeksn – GUnaGU, Františkánske nám. 7

UTOROK 4. FEBRUÁR

10.00 Zimná rozprávka – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

14.00 O maskách, smiechu a strašení – CC Centrum, Jiráskova 3

STREDA 5. FEBRUÁR

13.30 Maska na karneval – SD Trnávka, Bulharská 60

14.00 Fašiangový karneval – SD Prievoz, Kaštieľska 30

14.00 Fašiangy, zvyky – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

DISKOTÉKY

ŠTVRTOK 30. JANUÁR

Last minute – Hlava XXII, Bazová 9

Metro disco, DJ Rasťo – Metro music club, Suché mýto 6

Disko & striptíz – Casey, Botanická 35

Reggae Night, DJ Thierry – Club 39, Mlynská dolina

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Rocková klasika – KGB, Obchodná 52

PIATOK 31. JANUÁR

Pánska jazda, DJ Live! – Live! Club, Einsteinova 18, Aupark

Fridays Hits, DJ Rasťo – Metro music club, Suché mýto 6

Aligator Rock Night – Aligator, Laurinská 7

Mexická noc, DJ Horník – Casey, Botanická 35

The Top 39, DJ Vladki – Club 39, Mlynská dolina

Disko, DJ Coroner – Corona bar, Gbelská 6

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Rock, blues rock, hard rock, pop – KGB, Obchodná 52

SOBOTA 1. FEBRUÁR

Sturday Night Fever, DJ Aqua – Live! Club, Einsteinova 18, Aupark

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Koncert skupiny Setback – KGB, Obchodná 52

Camino Tequila Party – Aligator, Laurinská 7

Mexická noc, DJ Pizza – Casey, Botanická 35

Saturday Night Fever, DJ Vladki – Club 39, Mlynská dolina

Disko, DJ Coroner – Corona Bar, Gbelská 6

NEDEĽA 2. FEBRUÁR

Voľné posedenie – Corona bar, Gbelská 6

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Na želanie – KGB, Obchodná 52

PONDELOK 3. FEBRUÁR

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Hudobný večer – KGB, Obchodná 52

Voľné posedenie – Corona bar, Gbelská 6

Bluesovanie s J. Turtevom a jeho priateľmi – Hlava XXII. Bazová 9

Rock Party, DJ Andrew – Club 39, Mlynská dolina

Disko, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

UTOROK 4. FEBRUÁR

Rock, blues rock, hard rock, pop – KGB, Obchodná 52

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Voľné posedenie – Corona bar, Gbelská 6

Oldies party – Club 39, Mlynská dolina

Beefeater Night, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Vabank (rock live) – Aligator, Laurinská 7

STREDA 5. FEBRUÁR

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Rockový večer – KGB, Obchodná 52

Back to 80‘s, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Oldies Hitmania, DJ Vojto – Club 39, Mlynská dolina

Voľné posedenie – Corona bar, Gbelská 6

VÝSTAVY

Skice a návrhy z umenia 19. a polovice 20. st. – SNG, Vodné kasárne, Rázusovo nábr. 2, do 9. februára

Slovenské vizuálne umenie – SNG, Esterházyho palác, do 25. mája

Medzi Saharou a tropickými pralesmi, za tajomstvami prírody a kultúr stredozápadnej Afriky – Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr. 2, ut – ne 9.00 – 17.00, do 31. januára

Svetozár Ilavský: Asociačný experiment Sokol – GMB, Pálffyho palác, do 16. februára

Christmas – GMB, Pálffyho palác, do 16. februára

Stará Bratislava očami Milana Dobeša – GMB, Mirbachov palác, do 2. marca

Aliancie a interferencie – Národné osvetové centrum, Námestie SNP 33, do 23. februára

Igor Benca, grafika – galéria Michalský dvor, Michalská 3, ut – ne 13.00 – 18.00, do 9. februára

Slovensko – prírodný klenot v srdci Európy, rozmanitosť a zvláštnosti živej i neživej prírody – Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr. 2, ut – ne 9.00 – 17.00, do 30. júna

Cena Arch 2002 – K.F.A. Gallery, Karpatská 11, po – pia 8.00 – 16.30, do 13. februára

František Pohorelec: Impresie – Galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00, do 19. apríla

Markus Reiter – Karl Mostböck: Amor vacui – Múzeum Danubiana, Čunovo, ut – ne 10.00 – 18.00, do 31. januára

Peter Pollág: Poznámky z Afriky – Múzeum Danubiana, do 31. januára

Jozef Jankovič: Začiatky – galéria Linea, Drieňová 34, do 31. januára

Premeny dreva – Bibiana, do 23. februára

Rudolf Fila – Galéria Z, Zichyho palác, Ventúrska 9, po – so 12.00 – 18.00, do 16. marca

Peter Uchnár, knižná ilustrácia a grafika – galéria Artotéka, Kapucínska 1, po, st, štv 13.00 – 17.30, ut a pia 10.00 – 12.00, 13.30 – 16.00, do 21. februára

Salón galérie Ardan – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00, do 31. januára

Andrej Rudavský: Výber z tvorby – Galéria Z, Zichyho palác, Ventúrska 9, po – so, 12.00 – 18.00, do 9. februára

Moje kruhy na vode, modely Ley Fekete – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 31. januára

Jacques Brel, život a dielo – Francúzsky inštitút, Sedlárska 7, po 14.00 – 19.00, ut 14.00 – 18.00, st 10.00 – 14.00, štv – pia 14.00 – 18.00, do 5. februára

D. Grečner a P. Kľúčik: Stretnutia na západnom konci – galéria Westend, Dúbravská cesta 2 (budova J&T), po – ne 8.00 – 17.00, do 28. februára

P. Čepec a R. Legel: Stretnutia – Siemens, Stromová 9, do 16. marca

Jana Havelková – galéria fotografie Profil, Prepoštská 4, ut – ne 13.00 – 18.00, do 2. februára

Jozef Koščo: Dotyky – SK Nové Mesto, Vajnorská 21, po – pia 14.00 – 18.00, so 8.00 – 12.00, do 1. februára

Eduard Tauss: Boards – Rakúske kultúrne fórum, Zelená 7, do 7. marca

Roland Goeschl – galéria Komart, Zámočnícka 8, do 30. marca

Mám svetlo (Nerli, nerli) – Bibiana, Panská 41, ut – ne 10.00 – 18.00, do 30. marca

Fotografie Danky Haškovej – K-Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 3. februára

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Na čo nezabudnúť, ak plánujete na leto malé i väčšie výlety
  2. Vodiči, pozor na drahé tankovanie v zahraničí!
  3. Vyhrajte letnú dovolenku s víkendovým vydaním denníka SME
  4. Je pre vás oddych synonymom spoznávania? Vycestujte za zážitkami
  5. Na pošte si s Fumbi kúpite kryptomeny už aj za hotovosť
  6. 30 rokov kvality spojenej so svetovými značkami automobilov
  7. Mladá nádej Slovenska. Pracoval aj pre americkú armádu
  8. Vychádza nový časopis pre šikovné ruky a útulný domov
  1. Ocenená 4K autokamera Mio má aj 2K so 60 snímkami a FHD so 120!
  2. Vodiči, pozor na drahé tankovanie v zahraničí!
  3. Je pre vás oddych synonymom spoznávania? Vycestujte za zážitkami
  4. Vyhrajte letnú dovolenku s víkendovým vydaním denníka SME
  5. Na pošte si s Fumbi kúpite kryptomeny už aj za hotovosť
  6. V uliciach Košíc vyzbierali dobrovoľníci 26 ton odpadu
  7. Výlety na mieru pre celú rodinu
  8. 30 rokov kvality spojenej so svetovými značkami automobilov
  1. Vodiči, pozor na drahé tankovanie v zahraničí! 14 702
  2. Slovenské oplátky ocenil aj svet. Receptúru pozná jeden človek 12 750
  3. Leto v Čechách a na Morave: Tipy na výlety v susednej krajine 9 369
  4. Mladá nádej Slovenska. Pracoval aj pre americkú armádu 7 941
  5. Djerba: odlišná príchuť dovolenky v Tunisku 4 236
  6. Vychádza nový časopis pre šikovné ruky a útulný domov 3 868
  7. Čítajte odomknuté články na mobile, počítači a aj v tablete 3 796
  8. Analytik Horňák: Niektorí výrobcovia budú musieť znížiť ceny 3 409
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Blogy SME

  1. Daniel Bíro: V Bratislave malo byť metro. Aké sú história a súčasnosť tohto projektu?
  2. Martina Hilbertová: Utečenci spali na lehátkach a platili za nich ako v luxusnom hoteli.
  3. Ľudmila Križanovská: Žobráci v centre Bratislavy. Ľudia v núdzi alebo príživníci?
  4. Milota Sidorová: Toto mesto v Taliansku založilo Kanceláriu pre čas. Čaká to aj Bratislavu?
  5. Anton Sládek: Bratislava - Hviezdoslavovo námestie
  6. Anton Sládek: Dunaj XIII. Most Apollo a okolo
  7. Anton Sládek: Bratislava - Vysoká ulica včera a dnes
  8. Anton Sládek: Bratislava - Heydukova ulica
  1. Ján Šeďo: Mám 46 rokov, 4 deti a veľa skúseností - bránil sa dnes E. Heger u B. Závodského.(Oprava mena). 11 118
  2. Juraj Kumičák: Ako Rusi veľkú vojnu vyhrali... (časť IVa) 10 755
  3. Vanda Tuchyňová: Svedectvo bývalého krajského predsedu OĽANO v Žiline 10 263
  4. Martina Hilbertová: Utečenci spali na lehátkach a platili za nich ako v luxusnom hoteli. 7 731
  5. Jozef Černek: Turecko, letecky s dvomi deťmi, časť prvá - cesta tam 4 200
  6. Tomáš Jacko: Keď upratovačka zarába viac než univerzitný profesor 3 827
  7. Andrej Šverha: Pohodovo Okolo Balatonu 3 414
  8. Andrej Kiska: Pomôžme Cigánom dostať sa tam, kam tak mnohí chcú. 3 155
  1. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 42. - Arktída - Príbeh havárie vzducholode Italia podľa priameho účastníka Běhounka
  2. Lívia Hlavačková: Týždenne zjete jednu kreditku v podobe mikroplastov
  3. Jiří Ščobák: Ruské straty budú o 20 000 mŕtvych vyššie, než uvádza Ukrajina (analýza situácie na bojisku)
  4. Jiří Ščobák: Bude Ukrajina po vojne prosperovať? A my s ňou?
  5. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 41. - Arktída - Roald Amundsen, Umberto Nobile a Expedícia Norge - 1926
  6. Monika Nagyova: Nebyť matkou je úžasné
  7. Jiří Ščobák: Skepsia okolo kryptomien: Ktoré kryptomeny naozaj nie sú pre začiatočníkov?
  8. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 40. - Arktída - Expedícia MacMillan s účasťou amerického letectva z roku 1925
SkryťZatvoriť reklamu