SME
Streda, 27. január, 2021 | Meniny má BohušKrížovkyKrížovky

tipy na VÍKEND

SOBOTA 18. JANUÁR

DIVADLÁ

19.00 Panna Orleánska – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Don Juan – DPOH, Laurinská 21

19.00 Krajčírky – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Šiesti v pyžame – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Žltá ľalia, premiéra – Astorka Korzo ‘90, Suché mýto 17

19.00 Posledný z… milencov – West, Kolárska 1

19.00 Kino Eden, Občianske združenie Stromy – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

19.00 Mníšky 2 – Milionárky – Teátro Gedur, Istropolis, Trnavské mýto 1

19.30 Cirkus svet, SĽUK – Istropolis, Veľká sála, Trnavské mýto 1

Skryť Vypnúť reklamu

KINÁ

Pán prsteňov – Dve veže – Tatra, 9.30, 13.00, 16.30, 20.00; Istota, 16.00, 19.30; Istropolis, 16.00, 19.45; Aupark, 11.30, 12.30, 16.00, 19.30, 22.55, 14.00, 17.30, 21.00, 20.40, 15.00, 18.30, 22.00; Polus, 11.00, 13.00, 14.30, 16.30, 18.00, 20.00, 21.30, 23.30; ArtKino Istropolis, 17.00

Výlet – ArtKino Istropolis, 20.15

Harry Potter a tajomná komnata – Aupark, 11.55, 12.15, 15.30, 16.00, 19.20; Polus, 11.05, 12.30, 15.40, 13.05, 14.10, 16.10, 17.20, 19.20

Návštevníci – Aupark, 12.15, 14.15, 16.15

Bombakšeft – Aupark, 11.45, 13.45, 15.45, 17.45, 19.45, 21.45; Polus, 12.55, 14.50, 16.40, 18.30, 20.20, 22.15; Istropolis, 16.15, 18.00, 20.00

Fantóm Paríža – Aupark, 18.15, 20.25, 22.35; Polus, 18.50, 21.00, 23.10

Sladká Alabama – Aupark, 11.55, 14.10, 16.30

Skryť Vypnúť reklamu

Bozk draka – Aupark, 15.30

Dvaja pátrači – Aupark, 11.45, 14.20, 16.30; Polus, 11.10, 13.20, 15.30, 17.35

Guru – Aupark, 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30

Myšiak Stuart Little 2 – Aupark, 11.55, 14.05, 16.05

Erazmus – Aupark, 18.05, 20.30

Návštevníci: Cesta do Ameriky – Polus, 20.30, 22.30

Ples príšer – Mladosť, 15.00, 17.30, 20.00; Aupark, 18.40, 21.20; Polus, 17.50, 20.10, 22.30

Dnes neumieraj – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark, 11.45, 14.30, 17.15, 20.00, 22.40; Polus, 11.25, 14.05, 16.50, 19.30, 22.10

Rozprávka rozprávok – Múzeum, 17.30

Nebo nad Berlínom – Múzeum, 18.00

Sex a Lucia – Zora, 16.30, 19.00; Aupark, 15.30, 16.00, 19.20; Polus, 14.10, 15.40, 16.10, 17.20, 19.20

Ľúbi ma, neľúbi ma – FK ic.sk, 16.15, 18.00, 20.00; Aupark, 18.40; Polus, 19.40, 22.00

Skryť Vypnúť reklamu

Psi a ľudia – FK ic.sk, 17.00

Deň siedmy, ôsma noc – FK ic.sk, 17,00

Teroristka – FK ic.sk, 18.15, 20.45

Príbeh Alvína Straighta – FK ic.sk, 18.45

Rok diabla – FK ic.sk, 21.00

Hviezdny smeč – FK ic.sk , 16.15

T-Rex – Orange IMAX, 14.00, 15.00, 20.25

3D mánia – Orange IMAX, 12.00, 13.00, 16.05, 18.15, 19.20, 20.25

Virtuálny svet – Orange IMAX – 11.00, 16.05

Biela vdova – Kino Cafe (Obchodná 58), 16.00, 18.00

KONCERTY A PODUJATIA

17.00 Za dychovkou na Vajnorskú, tanečná zábava so Šarfiankou – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

17.00 Večer pre nás dvoch, tanečný večer so skupinou Mini – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

17.00 Detský folklórny súbor Klnka, novoročný program – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

19.00 Woody Allen: Boh, predstavenie Túlavého divadla – V-klub, Nám. SNP 12

19.00 Ples matičiarov, otvorenie plesovej sezóny – Istra centrum, Istrijská 6

19.00 Spoločenský večer, V. I. P. ples – SD Trnávka, Bulharská 60

19.30 XXX. oravský večer, ples Oravcov v Bratislave – PKO, Nám. arm. gen. L. Svobodu 3

20.00 Ples rodákov z východoslovenského kraja – DK Ružinov, Ružinovská 26

PRE DETI

14.00 Skús to s nami, tvorivé dielne – M Klub, Rovniankova 3

15.30 Gašparko a drak, bábkové predstavenie – DK Kramáre, Stromová 18

DISKOTÉKY

Ballantines párty, DJ Aqua – Live! Club, Aupark, Einsteinova 18

Oldies disco – hotel Tatra, Nám. 1. mája 5

Aligator Rock Night – Aligator, Laurinská 7

Oldies Party, DJ Pizza – Casey, Botanická 35

Oldies disco – Mamut pub, Cintorínska ul.

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Men in black party – Metro Music Club, Suché mýto

Spišská noc – KGB, Obchodná 52

Disko, DJ Coroner – Corona bar, Gbelská 6

NEDEĽA 19. JANUÁR

DIVADLÁ

19.00 Majstrovská lekcia Marie Callas – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Ženský zákon – DPOH, Laurinská 21

19.00 Picasso v bare Lapin Agile – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Barmanky – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Turecká kaviareň – West, Kolárska 1

KINÁ

Pán prsteňov – Dve veže – Tatra, 9.30, 13.00, 16.30, 20.00; Istota, 16.00, 19.30; Istropolis, 16.00, 19.45; Aupark, 11.30, 12.30, 16.00, 19.30, 22.55, 14.00, 17.30, 21.00, 20.40, 15.00, 18.30, 22.00; Polus, 11.00, 13.00, 14.30, 16.30, 18.00, 20.00, 21.30; ArtKino Istropolis – 17.00

Mačky a psi – Istota, 10.00

Výlet – ArtKino Istropolis, 20.15

Návštevníci – Aupark, 14.15, 16.15

Bombakšeft – Aupark, 11.45, 13.45, 15.45, 17.45, 19.45, 21.45; Polus, 12.55, 14.50, 16.40, 18.30, 20.20, 22.15; Istropolis, 16.15, 18.00, 20.00

Fantóm Paríža – Aupark, 18.15, 20.25, 22.35; Polus, 18.50, 21.00

Sladká Alabama – Aupark, 11.55, 14.10, 16.30

Bozk draka – Aupark, 15.30

Dvaja pátrači – Aupark, 11.45, 14.20, 16.30; Polus, 11.10, 13.20, 15.30, 17.35

Guru – Aupark, 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30

Myšiak Stuart Little 2 – Aupark, 11.55, 14.05, 16.05

Erazmus – Aupark, 18.05, 20.30

Návštevníci: Cesta do Ameriky – Polus, 20.30, 22.30; Aupark, 12.15, 14.15, 16.15

Ples príšer – Mladosť, 15.00, 17.30, 20.00; Aupark, 18.40, 21.20; Polus, 17.50, 20.10, 22.30

Dnes neumieraj – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark, 11.45, 14.30, 17.15, 20.00, 22.40; Polus, 11.25, 14.05, 16.50, 19.30, 22.10

Arizona dream – Múzeum, 19.00

Harry Potter a tajomná komnata – Zora, 18.00; Aupark, 11.55, 12.15, 15.30, 16.00, 19.20; Polus, 11.05, 12. 30, 13.05, 14.10, 15.40, 16.10, 17.20, 19.20

Rozprávka rozprávok – Mladosť, 17.30

Buena Vista Social Club – Mladosť, 19.00

Ľúbi ma, neľúbi ma – FK ic.sk, 16.15, 18.00, 20.00; Aupark, 18.40; Polus, 19.40, 22.00

Deň siedmy, ôsma noc – FK ic.sk, 17,00

Teroristka – FK ic.sk, 18.15, 20.45

Príbeh Alvína Straighta – FK ic.sk, 18.45

Rok diabla – FK ic.sk, 21.00

Hviezdny smeč – FK ic.sk, 16.00

Americká krása – FK ic.sk, 17.45

Psi a ľudia – FK ic.sk, 17.00

Vanilkové nebo – FK ic.sk, 20.15

T-Rex – Orange IMAX, 11.00, 19.20

3D mánia – Orange IMAX, 12.00, 13.00, 14.00, 17.10, 18.15, 20.25, 21.30

Virtuálny svet – Orange IMAX, 15.00, 16.05

Sex a Lucia – Zora, 16.30, 19.00

Biela vdova – Kino Cafe (Obchodná 58), 16.00, 18.00

KONCERTY A PODUJATIA

9.00 Robert Fuehrer: Pastorálna omša, sólista A. Rosa, dirigent P. Čačko – Kostol sv. Jána z Mathy (trinitárov), Župné nám.

10.30 Nedeľné matiné, sólisti J. Benci, J. Nagyová-Juhászová, program L. Holoubek, P. I. Čajkovskij, S. Rachmaninov, F. Liszt, M. P. Musorgskij – GMB, Mirbachov palác, Františkánske nám. 11

19.00 Bratislava Hot Serenades – SD Nivy, Súťažná 18

PRE DETI

10.00 Nie sme doma, maľujeme, výtvarná dielňa – CC Centrum, Jiráskova 3

10.30 Nedeľné rozprávkové dopoludnie – DK Ružinov, Ružinovská 26

10.30 O levíkovi a hrošíkovi – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

15.00 Šípková Ruženka, rozprávkový muzikál – SD Nivy, Súťažná 18

15.00 Výmena hračiek – Klub 22, Vavilovova 22

15.30 Duchovplná rozprávka – Divadlo a.ha., MKC Školská 14

16.00 O dvojhlavej dračici, príbeh z dračieho sveta – Bibiana, Panská 41

15.00 a 17.00 Princezná Mrazonetka – malá sála PKO, Nám. arm. gen. L. Svobodu 3

DISKOTÉKY

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

VÝSTAVY

Skice a návrhy z umenia 19. a polovice 20. st. – SNG, Vodné kasárne, Rázusovo nábr. 2, do 9. februára

Slovenské vizuálne umenie – SNG, Esterházyho palác, do 25. mája

Alphons Mucha v USA, na Morave a v Čechách – GMB, Pálffyho palác, po – ne 10.00 – 20.00, do 26. januára 2003

Medzi Saharou a tropickými pralesmi, za tajomstvami prírody a kultúr stredozápadnej Afriky – Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr. 2, ut – ne 9.00 – 17.00, do 31. januára

Svetozár Ilavský: Asociačný experiment Sokol – GMB, Pálffyho palác, do 16. februára

Christmas – GMB, Pálffyho palác, do 16. februára

Arthur Fleischmann: Návrat domov – GMB, Mirbachov palác, Františkánske nám., do 26. januára

Stará Bratislava očami Milana Dobeša – GMB, Mirbachov palác, do 2. marca

Igor Benca, grafika – galéria Michalský dvor, Michalská 3, ut – ne 13.00 – 18.00, do 10. februára

Slovensko – prírodný klenot v srdci Európy, rozmanitosť a zvláštnosti živej i neživej prírody – Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr. 2, ut – ne 9.00 – 17.00, do 30. júna

Markus Reiter – Karl Mostböck: Amor vacui – Múzeum Danubiana, Čunovo, ut – ne 10.00 – 18.00, do 31. januára

Peter Pollág: Poznámky z Afriky – Múzeum Danubiana, do 31. januára

Jozef Jankovič: Začiatky – galéria Linea, Drieňová 34, do 31. januára

Umenie je hra – Bibiana, Panská 41, ut – ne 10.00 – 18.00, do 26. januára

Premeny dreva – Bibiana, do 23. februára

Kubov (vianočný) sen – Bibiana, do 19. januára

Peter Uchnár, knižná ilustrácia a grafika – galéria Artotéka, Kapucínska 1, po, st, štv 13.00 – 17.30, ut a pia 10.00 – 12.00, 13.30 – 16.00, do 21. februára

Salón galérie Ardan – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00, do 31. januára

Andrej Rudavský: Výber z tvorby – Galéria Z, Zichyho palác, Ventúrska 9, po – so, 12.00 – 18.00, do 9. februára

Moje kruhy na vode, modely Ley Fekete – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 31. januára

Jacques Brel, život a dielo – Francúzsky inštitút, Sedlárska 7, po 14.00 – 19.00, ut 14.00 – 18.00, st 10.00 – 14.00, štv – pia 14.00 – 18.00, do 5. februára

D. Grečner a P. Kľúčik: Stretnutia na západnom konci – galéria Westend, Dúbravská cesta 2 (budova J&T), po – ne 8.00 – 17.00, do 28. februára

P. Čepec a R. Legel: Stretnutia – Siemens, Stromová 9, do 16. marca

Jana Havelková – galéria fotografie Profil, Prepoštská 4, ut – ne 13.00 – 18.00, do 2. februára

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Hygge ako životný štýl
  2. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  3. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  4. INEKO: Základná škola v Svätom Jure je najlepšia na Slovensku
  5. Viete, ako správne umyť ovocie? Čistá voda stačiť nemusí
  6. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  7. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  8. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  9. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  10. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  1. Viete, ako správne umyť ovocie? Čistá voda stačiť nemusí
  2. Závod zamestnáva 500 ľudí. Tatravagónka v Trebišove má 50 rokov
  3. Spoločnosť BILLA v novom e-booku radí, ako sa stravovovať zdravo
  4. Počas koronakrízy vzrástli obavy z dopadov práceneschopnosti
  5. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  6. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  7. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  8. Budovanie zelenej značky
  9. Arval Slovakia: Spoliehajú na nás firmy z kľúčových sektorov
  10. INEKO: Základná škola v Svätom Jure je najlepšia na Slovensku
  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 21 032
  2. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 20 550
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 18 013
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 8 654
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 289
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 7 996
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 531
  8. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 395
  9. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 268
  10. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020 6 778
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu