SME
Štvrtok, 26. november, 2020 | Meniny má KornelKrížovkyKrížovky

Kam sa vybrať za kultúrou, zábavou a spoločnosťou

DIVADLÁ

ŠTVRTOK 16. JANUÁR

11.00 Horor v horárni – Malá scéna, Dostojevského rad 7

14.00 Alica v zázračnej krajine – DPOH, Laurinská 21

19.00 Rigoletto – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Faust, Margaréta, slúžka a ja – Študentské divadlo Ívery, MKC Školská 14

19.00 Túžby z ulice, divadlo Nota bene – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

PIATOK 17. JANUÁR

19.00 Luisa Miller – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Vládca Oidipus – DPOH, Laurinská 21

19.00 Všetko sa posralo – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Vtedy na Jamajke – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

Skryť Vypnúť reklamu

19.00 Žltá ľalia, premiéra – Astorka Korzo ‘90, Suché mýto 17

19.00 Ešte máš mňa, miláčik – West, Kolárska 1

19.00 Pobrežie – Divadlo a.ha., MKC Školská 14

19.00 Jááánošííík (po 30 rokoch) – RND, Škultétyho 5

19.00 Mníšky 2 – Milionárky – Teátro Gedur, Istropolis, Trnavské mýto 1

19.30 Cirkus svet, SĽUK – Istropolis, Veľká sála, Trnavské mýto 1

SOBOTA 18. JANUÁR

19.00 Panna Orleánska – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Don Juan – DPOH, Laurinská 21

19.00 Krajčírky – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Šiesti v pyžame – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Žltá ľalia, premiéra – Astorka Korzo ‘90, Suché mýto 17

19.00 Posledný z… milencov – West, Kolárska 1

19.00 Kino Eden, Občianske združenie Stromy – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

Skryť Vypnúť reklamu

19.00 Mníšky 2 – Milionárky – Teátro Gedur, Istropolis, Trnavské mýto 1

19.30 Cirkus svet, SĽUK – Istropolis, Veľká sála, Trnavské mýto 1

NEDEĽA 19. JANUÁR

19.00 Majstrovská lekcia Marie Callas – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Ženský zákon – DPOH, Laurinská 21

19.00 Picasso v bare Lapin Agile – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Barmanky – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Turecká kaviareň – West, Kolárska 1

PONDELOK 20. JANUÁR

19.00 Klietka bláznov – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Deň do noci – Divadlo a.ha., MKC Školská 14

19.00 Kino Eden, Občianske združenie Stromy – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

19.00 Tata – RND, Škultétyho 5

UTOROK 21. JANUÁR

19.00 Barbier zo Sevilly – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Horor v horárni – Malá scéna, Dostojevského rad 7

Skryť Vypnúť reklamu

19.00 Krysař – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Meniny, zábavný program – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Sen o jeseni – Astorka Nové divadlo, Nám. SNP 33

19.00 Štedrý divadelný večer – RND, Škultétyho 5

STREDA 22. JANUÁR

11.00 Tajomný kľúč – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Ženský zákon – DPOH, Laurinská 21

19.00 Stoličky – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Všetko sa posralo – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Štýlové cviky, divadlo Koménium, Budapešť – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Cintorín slonov – Astorka Nové divadlo, Nám. SNP 33

19.00 Návod na použitie – RND, Škultétyho 5

KINÁ

ŠTVRTOK 16. JANUÁR

Pán prsteňov – Dve veže – Tatra, 16.30, 20.00; Istota, 16.00, 19.30 Istropolis, 16.00, 19.45; Aupark, 16.00, 19.30, 22.55, 14.00, 17.30, 21.00, 20.40, 15.00, 18.30, 22.00, Polus, 14.30, 16.30, 18.00, 20.00, 21.30

Výlet – ArtKino, 17.00

Návštevníci – Aupark, 14.15, 16.15

Bombakšeft – Aupark, 15.45, 17.45, 19.45, 21.45; Polus, 14.50, 16.40, 18.30, 20.20, 22.15

Fantóm Paríža – Aupark, 18.15, 20.25, 22.35; Polus, 18.50, 21.00

Sladká Alabama – Aupark, 14.10, 16.30

Bozk draka – Aupark, 15.30

Dvaja pátrači – Aupark, 14.20, 16.30; Polus, 15.30, 17.35

Guru – Aupark, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30

Myšiak Stuart Little 2 – Aupark, 14.05, 16.05

Erazmus – Aupark, 18.05, 20.30

Návštevníci: Cesta do Ameriky – Polus, 20.30, 22.30

Ples príšer – Mladosť, 15.00, 17.30, 20.00; Aupark, 18.40, 21.20; Polus, 17.50, 20.10, 22.30

Dnes neumieraj – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark, 14.30, 17.15, 20.00, 22.40; Polus, 14.05, 16.50, 19.30, 22.10

Arizona dream – Múzeum, 19.00

Harry Potter a tajomná komnata – Zora, 18.00 h; Aupark, 15.30, 16.00, 19.2; Polus, 14.10, 15.40, 16.10, 17.20, 19.20

Ľúbi ma, neľúbi ma – FK ic.sk, 16.00; 18.00, 20.00; Aupark, 18.40; Polus, 19.40, 22.00

Deň siedmy, ôsma noc – FK ic.sk, 17,00

Teroristka – FK ic.sk, 18.15, 20.45

Príbeh Alvína Straighta – FK ic.sk, 18.45

Rok diabla – FK ic.sk, 21.00

Útek do Budína – FK Igric Dúbravka. 19.00

T-Rex – Orange IMAX, 12.00, 15.00, 20.25

3D mánia – Orange IMAX, 13.00, 14.00, 17.10, 18.15, 19.20, 21.30

Virtuálny svet – FK ic.sk, 16.05

PIATOK 17. JANUÁR

Pán prsteňov – Dve veže – Tatra, 16.30, 20.00; Istota, 16.00, 19.30 Istropolis, 16.00, 19.45; Aupark, 16.00, 19.30, 22.55, 14.00, 17.30, 21.00, 20.40, 15.00, 18.30, 22.00; Polus, 14.30, 16.30, 18.00, 20.00, 21.30, 23.30; ArtKino, 17.00

Výlet – ArtKino – 20.15

Návštevníci – Aupark, 14.15, 16.15

Bombakšeft – Aupark, 15.45, 17.45, 19.45, 21.45; Polus, 14.50, 16.40, 18.30, 20.20, 22.15; Istropolis, 16.15, 18.00, 20.00

Fantóm Paríža – Aupark, 18.15, 20.25, 22.35; Polus, 18.50, 21.00, 23.10

Sladká Alabama – Aupark, 14.10, 16.30

Bozk draka – Aupark, 15.30

Dvaja pátrači – Aupark, 14.20, 16.30; Polus, 15.30, 17.35

Guru – Aupark, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30

Myšiak Stuart Little 2 – Aupark, 14.05, 16.05

Erazmus – Aupark, 18.05, 20.30

Návštevníci: Cesta do Ameriky – Polus, 20.30, 22.30

Ples príšer – Mladosť, 15.00, 17.30, 20.00; Aupark, 18.40, 21.20; Polus, 17.50, 20.10, 22.30

Dnes neumieraj – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark, 14.30, 17.15, 20.00, 22.40; Polus, 14.05, 16.50, 19.30, 22.10

Čierna mačka, biely kocúr – Múzeum, 19.00

Harry Potter a tajomná komnata – Zora, 18.00 h; Aupark, 15.30, 16.00, 19.2; Polus, 14.10, 15.40, 16.10, 17.20, 19.20

Ľúbi ma, neľúbi ma – FK ic.sk, 16.00; 18.00, 20.00; Aupark, 18.40; Polus, 19.40, 22.00

Deň siedmy, ôsma noc – FK ic.sk, 17,00

Teroristka – FK ic.sk, 18.15, 20.45

Príbeh Alvína Straighta – FK ic.sk, 18.45

Rok diabla – FK ic.sk, 21.00

Psi a ľudia – FK ic.sk, 17.00

T-Rex – Orange IMAX, 14.00, 15.00, 19.20, 20.25

3D mánia – Orange IMAX, 12.00, 13.00, 16.05, 18.15, 19.20, 20.25, 21.30

Virtuálny svet – Orange IMAX, 14.00, 16.05

Špirála – FK Nostalgia, 20.45

Predtanečník – FK Nostalgia, 18.30

SOBOTA 18. JANUÁR

Pán prsteňov – Dve veže – Tatra, 9.30, 13.00, 16.30, 20.00; Istota, 16.00, 19.30; Istropolis, 16.00, 19.45; Aupark, 11.30, 12.30, 16.00, 19.30, 22.55, 14.00, 17.30, 21.00, 20.40, 15.00, 18.30, 22.00; Polus, 11.00, 13.00, 14.30, 16.30, 18.00, 20.00, 21.30; ArtKino, 17.00

Výlet – ArtKino – 20.15

Harry Potter a tajomná komnata – Aupark, 11.55, 12.15, 15.30, 16.00, 19.20; Polus, 11.05, 12.30, 15.40, 13.05, 14.10, 16.10, 17.20, 19.20

Návštevníci – Aupark, 12.15, 14.15, 16.15

Bombakšeft – Aupark, 11.45, 13.45, 15.45, 17.45, 19.45, 21.45; Polus, 12.55, 14.50, 16.40, 18.30, 20.20, 22.15; Istropolis, 16.15, 18.00, 20.00

Fantóm Paríža – Aupark, 18.15, 20.25, 22.35; Polus, 18.50, 21.00, 23.10

Sladká Alabama – Aupark, 11.55, 14.10, 16.30

Bozk draka – Aupark, 15.30

Dvaja pátrači – Aupark, 11.45, 14.20, 16.30; Polus, 11.10, 13.20, 15.30, 17.35

Guru – Aupark, 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30

Myšiak Stuart Little 2 – Aupark, 11.55, 14.05, 16.05

Erazmus – Aupark, 18.05, 20.30

Návštevníci: Cesta do Ameriky – Polus, 20.30, 22.30

Ples príšer – Mladosť, 15.00, 17.30, 20.00; Aupark, 18.40, 21.20; Polus, 17.50, 20.10, 22.30

Dnes neumieraj – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark, 11.45, 14.30, 17.15, 20.00, 22.40; Polus, 11.25, 14.05, 16.50, 19.30, 22.10

Rozprávka rozprávok – Múzeum, 17.30

Nebo nad Berlínom – Múzeum, 18.00

Sex a Lucia – Zora, 16.30, 19.00; Aupark, 15.30, 16.00, 19.20; Polus, 14.10, 15.40, 16.10, 17.20, 19.20

Ľúbi ma, neľúbi ma – FK ic.sk, 16.15, 18.00, 20.00; Aupark, 18.40; Polus, 19.40, 22.00

Psi a ľudia – FK ic.sk, 17.00

Deň siedmy, ôsma noc – FK ic.sk, 17,00

Teroristka – FK ic.sk, 18.15, 20.45

Príbeh Alvína Straighta – FK ic.sk, 18.45

Rok diabla – FK ic.sk, 21.00

Hviezdny smeč – FK ic.sk , 16.15

T-Rex – Orange IMAX, 14.00, 15.00, 20.25

3D mánia – Orange IMAX, 12.00, 13.00, 16.05, 18.15, 19.20, 20.25

Virtuálny svet – Orange IMAX – 11.00, 16.05

NEDEĽA 19. JANUÁR

Pán prsteňov – Dve veže – Tatra, 9.30, 13.00, 16.30, 20.00; Istota, 16.00, 19.30; Istropolis, 16.00, 19.45; Aupark, 11.30, 12.30, 16.00, 19.30, 22.55, 14.00, 17.30, 21.00, 20.40, 15.00, 18.30, 22.00; Polus, 11.00, 13.00, 14.30, 16.30, 18.00, 20.00, 21.30; ArtKino – 17.00

Mačky a psi – Istota, 10.00

Výlet – ArtKino – 20.15

Návštevníci – Aupark, 14.15, 16.15

Bombakšeft – Aupark, 11.45, 13.45, 15.45, 17.45, 19.45, 21.45; Polus, 12.55, 14.50, 16.40, 18.30, 20.20, 22.15; Istropolis, 16.15, 18.00, 20.00

Fantóm Paríža – Aupark, 18.15, 20.25, 22.35; Polus, 18.50, 21.00

Sladká Alabama – Aupark, 11.55, 14.10, 16.30

Bozk draka – Aupark, 15.30

Dvaja pátrači – Aupark, 11.45, 14.20, 16.30; Polus, 11.10, 13.20, 15.30, 17.35

Guru – Aupark, 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30

Myšiak Stuart Little 2 – Aupark, 11.55, 14.05, 16.05

Erazmus – Aupark, 18.05, 20.30

Návštevníci: Cesta do Ameriky – Polus, 20.30, 22.30; Aupark, 12.15, 14.15, 16.15

Ples príšer – Mladosť, 15.00, 17.30, 20.00; Aupark, 18.40, 21.20; Polus, 17.50, 20.10, 22.30

Dnes neumieraj – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark, 11.45, 14.30, 17.15, 20.00, 22.40; Polus, 11.25, 14.05, 16.50, 19.30, 22.10

Arizona dream – Múzeum, 19.00

Harry Potter a tajomná komnata – Zora, 18.00; Aupark, 11.55, 12.15, 15.30, 16.00, 19.20; Polus, 11.05, 12. 30, 13.05, 14.10, 15.40, 16.10, 17.20, 19.20

Rozprávka rozprávok – Mladosť, 17.30

Buena Vista Social Club – Mladosť, 19.00

Ľúbi ma, neľúbi ma – FK ic.sk, 16.15, 18.00, 20.00; Aupark, 18.40; Polus, 19.40, 22.00

Deň siedmy, ôsma noc – FK ic.sk, 17,00

Teroristka – FK ic.sk, 18.15, 20.45

Príbeh Alvína Straighta – FK ic.sk, 18.45

Rok diabla – FK ic.sk, 21.00

Hviezdny smeč – FK ic.sk, 16.00

Americká krása – FK ic.sk, 17.45

Psi a ľudia – FK ic.sk, 17.00

Vanilkové nebo – FK ic.sk, 20.15

T-Rex – Orange IMAX, 11.00, 19.20

3D mánia – Orange IMAX, 12.00, 13.00, 14.00, 17.10, 18.15, 20.25, 21.30

Virtuálny svet – Orange IMAX, 15.00, 16.05

Sex a Lucia – Zora, 16.30, 19.00

PONDELOK 20. JANUÁR

Pán prsteňov – Dve veže – Tatra, 16.30, 20.00; Istota, 16.00, 19.30; Istropolis, 16.00, 19.45; Aupark, 16.00, 19.30, 22.55, 14.00, 17.30, 21.00, 20.40, 15.00, 18.30, 22.00; Polus, 14.30, 16.30, 18.00, 20.00, 21.30; ArtKino, 17.00

Pedro Almodóvar – FK Nostalgia, 18.30

Na dno vášne – FK Nostalgia, 20.45

Mačky a psi – Istota, 10.00

Výlet – ArtKino – 20.15

Bombakšeft – Aupark, 15.45, 17.45, 19.45, 21.45; Polus, 14.50, 16.40, 18.30, 20.20, 22.15; Istropolis, 16.15, 18.00, 20.00

Fantóm Paríža – Aupark, 18.15, 20.25, 22.35; Polus, 18.50, 21.00

Sladká Alabama – Aupark, 11.55, 14.10, 16.30

Bozk draka – Aupark, 15.30

Dvaja pátrači – Aupark, 14.20, 16.30; Polus, 15.30, 17.35

Guru – Aupark, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30

Myšiak Stuart Little 2 – Aupark, 14.05, 16.05

Erazmus – Aupark, 18.05, 20.30

Návštevníci: Cesta do Ameriky – Polus, 20.30, 22.30; Aupark, 12.15, 14.15, 16.15

Ples príšer – Mladosť, 15.00, 17.30; Aupark, 18.40, 21.20; Polus, 17.50, 20.10, 22.30

Dnes neumieraj – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark, 11.45, 14.30, 17.15, 20.00, 22.40; Polus, 14.05, 16.50, 19.30, 22.10

Storytelling – Múzeum, 19.00

Harry Potter a tajomná komnata – Aupark, 15.30, 16.00, 19.20; Polus, 14.10, 15.40, 16.10, 17.20, 19.20

Rozprávka rozprávok – Mladosť, 17.30

Buena Vista Social Club – Mladosť, 19.00

Ľúbi ma, neľúbi ma – FK ic.sk, 16.00, 18.00, 20.00; Aupark, 18.40; Polus, 19.40, 22.00

Deň siedmy, ôsma noc – FK ic.sk, 17,00

Teroristka – FK ic.sk, 18.15, 20.45

Príbeh Alvína Straighta – FK ic.sk, 18.45

Rok diabla – FK ic.sk, 21.00

Hviezdny smeč – FK ic.sk, 16.00

Americká krása – FK ic.sk, 17.45

Mexická jazda – FK ic.sk, 18.45

Psi a ľudia – FK ic.sk, 17.00

Vanilkové nebo – FK ic.sk, 20.15

T-Rex – Orange IMAX, 18.15

3D mánia – Orange IMAX, 12.00, 13.00, 150, 17.10, 20.25, 21.30

Virtuálny svet – Orange IMAX, 14.00, 16.05, 19.20

Sex a Lucia – Zora, 16.30, 19.00; FK ic.sk, 21.00

Pražské noci – FK ic.sk, 17.00

UTOROK 21. JANUÁR

Pán prsteňov – Dve veže – Tatra, 16.30, 20.00; Istota, 16.00, 19.30; Istropolis, 16.00, 19.45; Aupark, 16.00, 19.30, 22.55, 14.00, 17.30, 21.00, 20.40, 15.00, 18.30, 22.00; Polus, 14.30, 16.30, 18.00, 20.00, 21.30; ArtKino – 17.00

Mačky a psi – Istota, 10.00

Výlet – ArtKino – 20.15

Návštevníci – Aupark, 14.15, 16.15

Tajnosti a lži – FK 901, 19.00

Bombakšeft – Aupark, 11.45, 13.45, 15.45, 17.45, 19.45, 21.45; Polus, 14.50, 16.40, 18.30, 20.20, 22.15; Istropolis, 16.15, 18.00, 20.00

Fantóm Paríža – Aupark, 18.15, 20.25, 22.35; Polus, 18.50, 21.00

Sladká Alabama – Aupark, 14.10, 16.30

Bozk draka – Aupark, 15.30

Dvaja pátrači – Aupark, 14.20, 16.30; Polus,15.30, 17.35

Guru – Aupark, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30

Myšiak Stuart Little 2 – Aupark, 14.05, 16.05

Erazmus – Aupark, 18.05, 20.30

Návštevníci: Cesta do Ameriky – Polus, 20.30, 22.30; Aupark, 12.15, 14.15, 16.15

Ples príšer – Mladosť, 15.00, 17.30, 20.00; Aupark, 18.40, 21.20; Polus, 17.50, 20.10, 22.30

Dnes neumieraj – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark, 14.30, 17.15, 20.00, 22.40; Polus, 14.05, 16.50, 19.30, 22.10

Arizona dream – Múzeum, 19.00

Harry Potter a tajomná komnata – Zora, 18.00; Aupark, 15.30, 16.00, 19.2; Polus, 14.10, 15.40, 16.10, 17.20, 19.20

Rozprávka rozprávok – Mladosť, 17.30

Buena Vista Social Club – Mladosť, 19.00

Ľúbi ma, neľúbi ma – FK ic.sk, 16.15, 18.00, 20.00; Aupark, 18.40; Polus, 19.40, 22.00

Deň siedmy, ôsma noc – FK ic.sk, 17.00

Teroristka – FK ic.sk, 18.15, 20.45

Príbeh Alvína Straighta – FK ic.sk, 18.45

Rok diabla – FK ic.sk, 21.00

Hviezdny smeč – FK ic.sk, 16.00

Americká krása – FK ic.sk, 17.45

Psi a ľudia – FK ic.sk, 17.00

Vanilkové nebo – FK ic.sk, 20.15

T-Rex – Orange IMAX, 12.00, 13.00, 19.20

3D mánia – Orange IMAX, 14.00, 15.00, 17.10, 18.15, 20.25, 21.30

Virtuálny svet – Orange IMAX, 16.05

Sex a Lucia – Zora, 16.30, 19.00

Storytelling – Múzeum, 19.00

STREDA 22. JANUÁR

Pán prsteňov – Dve veže – Tatra, 16.30, 20.00; Istota, 16.00, 19.30; Istropolis, 16.00, 19.45; Aupark, 16.00, 19.30, 22.55, 14.00, 17.30, 21.00, 20.40, 15.00, 18.30, 22.00; Polus, 14.30, 16.30, 18.00, 20.00, 21.30; ArtKino – 17.00

V spálni – FK. Nostalgia, 18.30

Intimita – FK Nostalgia, 20.45

Mačky a psi – Istota, 10.00

Chlieb a tulipány – FK 901, 19.00

Výlet – ArtKino – 20.15

Návštevníci – Aupark, 14.15, 16.15

Bombakšeft – Aupark, 11.45, 13.45, 15.45, 17.45, 19.45, 21.45; Polus, 14.50, 16.40, 18.30, 20.20, 22.15; Istropolis, 16.15, 18.00, 20.00

Fantóm Paríža – Aupark, 18.15, 20.25, 22.35; Polus, 18.50, 21.00

Sladká Alabama – Aupark, 14.10, 16.30

Bozk draka – Aupark, 15.30

Dvaja pátrači – Aupark, 14.20, 16.30; Polus, 15.30, 17.35

Guru – Aupark, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30

Myšiak Stuart Little 2 – Aupark, 14.05, 16.05

Erazmus – Aupark, 18.05, 20.30

Návštevníci: Cesta do Ameriky – Polus, 20.30, 22.30; Aupark, 12.15, 14.15, 16.15

Ples príšer – Mladosť, 15.00, 17.30, 20.00; Aupark, 18.40, 21.20; Polus, 17.50, 20.10, 22.30

Dnes neumieraj – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark, 14.30, 17.15, 20.00, 22.40; Polus, 14.05, 16.50, 19.30, 22.10

Arizona dream – Múzeum, 19.00

Harry Potter a tajomná komnata – Zora, 18.00; Aupark, 15.30, 16.00, 19.20; Polus, 14.10, 15.40, 16.10, 17.20, 19.20

Rozprávka rozprávok – Mladosť, 17.30

Buena Vista Social Club – Mladosť, 19.00

Ľúbi ma, neľúbi ma – FK ic.sk, 16.00, 18.00, 20.00; Aupark, 18.40; Polus, 19.40, 22.00

Deň siedmy, ôsma noc – FK ic.sk, 17,00

Teroristka – FK ic.sk, 18.15, 20.45

Pražské noci – FK ic.sk, 17.00

Príbeh Alvína Straighta – FK ic.sk, 18.45

Rok diabla – FK ic.sk, 21.00

Hviezdny smeč – FK ic.sk, 16.00

Americká krása – FK ic.sk, 11.00, 17.45

Vanilkové nebo – FK ic.sk, 20.15

T-Rex – Orange IMAX, 12.00, 13.00, 19.20

3D mánia – Orange IMAX, 14.00, 15.00, 17.10, 18.15, 20.25, 21.30

Virtuálny svet – Orange IMAX, 16.05

Sex a Lucia – Zora, 16.30, 19.00, FK ic.sk, 21.00;

Storytelling – Múzeum, 19.00

KONCERTY A PODUJATIA

ŠTVRTOK 16. JANUÁR

17.00 Senior párty – DK Ružinov, Ružinovská 26

17.00 Dni alternatívnej medicíny – SD Trávniky, Nevädzová 4

18.30 Život v slobode Božích detí – Quo vadis, Hurbanovo nám. 1

19.00 Sudičky, program študentskej folkovej skupiny Charizma – V– klub, Nám. SNP 12

PIATOK 17. JANUÁR

14.00 Hudobné pele-mele – M Klub, Rovniankova 3

16.00 Hájenka, Lúčka, Poleno, novoročné vystúpenie folklórnych súborov – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

17.00 Dni alternatívnej medicíny – SD Trávniky, Nevädzová 4

18.00 Bizzare fest 14, Lunatic Gods, Orkrist, Sanatorium – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

18.30 Stretnutie s Mons. Borisom Travencom – Quo vadis, Hurbanovo nám. 1

19.00 Koncert Slovenskej filharmónie, dirigent a sólista Robert Cohen, program J. Brahms, J. Haydn – Koncertná sieň SF, Palackého 2

19.00 Pomáda v Alkane – Malá sála PKO, Nám. arm. gen. L. Svobodu 3

19.00 Ondra Veselý, meditácie – V– klub, Nám. SNP 12

19.00 Koncert punkových skupín – SD Trnávka, Bulharská 60

19.30 Music club, autori slovenského rapu – DK Lúky, Vígľašská 1

SOBOTA 18. JANUÁR

17.00 Za dychovkou na Vajnorskú, tanečná zábava so Šarfiankou – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

17.00 Večer pre nás dvoch, záb.-taneč. večer so skupinou Mini – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

17.00 Detský folklórny súbor Klnka, novoročný program – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

19.00 Woody Allen: Boh, predstavenie Túlavého divadla – V– klub, Nám. SNP 12

19.00 Ples matičiarov, otvorenie plesovej sezóny – Istra centrum, Istrijská 6

19.00 Spoločenský večer, V. I. P. ples – SD Trnávka, Bulharská 60

19.30 XXX. oravský večer, ples Oravcov v Bratislave – PKO, Nám. arm. gen. L. Svobodu 3

20.00 Ples rodákov z východoslovenského kraja – DK Ružinov, Ružinovská 26

NEDEĽA 19. JANUÁR

9.00 Robert Fuehrer: Pastorálna omša, sólista A. Rosa, dirigent P. Čačko – Kostol sv. Jána z Mathy (trinitárov), Župné nám.

10.30 Nedeľné matiné, sólisti J. Benci, J. Nagy-Juhászová, program L. Holoubek, P. I. Čajkovskij, S. Rachmaninov, F. Liszt, M. P. Musorgskij – GMB, Mirbachov palác, Františkánske nám. 11

15.00 a 17.00 Princezná Mrazonetka – Malá sála PKO, Nám. arm. gen. L. Svobodu 3

19.00 Bratislava Hot Serenades – SD Nivy, Súťažná 18

PONDELOK 20. JANUÁR

17.00 Dni alternatívnej medicíny – SD Trávniky, Nevädzová 4

19.00 M. Gavran: Lásky Georga Washingtona – V– klub, Nám. SNP 12

UTOROK 21. JANUÁR

15.00 Nestarnúce melódie, tanečno-záb. popoludnie pre dôchodcov – M Klub, Rovniankova 3

17.00 Dni alternatívnej medicíny – SD Trávniky, Nevädzová 4

17.30 Mozgový jogging, tréning mozgu pre zábudlivých – SD Trávniky, Nevädzová 4

18.00 Premietanie diapozitívov s besedou, Korzika: príroda a pamiatky – Klub 22, Vavilovova 22

18.30 Titanic – skúška viery? – Quo vadis, Hurbanovo nám. 1

19.00 Moyzesovo kvarteto, sólista Igor Fábera, program W. A. Mozart, B. Britten – Malá sála SF, Palackého 2

STREDA 22. JANUÁR

14.00 Tajomstvá dospievania, sexuálna výchova – M Klub, Rovniankova 3

17.00 Dni alternatívnej medicíny – SD Trávniky, Nevädzová 4

18.15 Tri jedy, ktoré sú zdrojom utrpenia, prednáška – SD Trávniky, Nevädzová 4

19.00 Ragtime Jazz Band, koncert jazzovej kapely I. Malinovského – V– klub, Nám. SNP 12

19.00 Allegro, premiéra nového programu tanečného súboru – DK Ružinov, Ružinovská 26

PRE DETI

ŠTVRTOK 16. JANUÁR

Clean Up The World/Vyčistíme svet, výtvarno-dram. hry z cyklu environmentálnej výchovy pre ZŠ – SD Prievoz, Kaštieľska 30

10.00 Kreslím, tvorím, maľujem, kreslenie matiek s deťmi – Klub 22, Vavilovova 22

14.00 O dvojhlavej dračici, príbeh z dračieho sveta – Bibiana, Panská 41

14.00 P. F. 2003, výtvarné dielne – CC Centrum, Jiráskova 3

14.00 Kde bolelo, tam bolelo, veselá zdravoveda – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

PIATOK 17. JANUÁR

Clean Up The World/Vyčistíme svet, výtvarno-dram. hry z cyklu environmentálnej výchovy pre ZŠ – SD Prievoz, Kaštieľska 30

9.30 a 14.00 Zázračná breza – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

10.00 Pre šikovných hľadačov, tvorivé popoludnie – Klub 22, Vavilovova 22

14.00 Uhádni, kto je to?, kvízové popoludnie – SD Prievoz, Kaštieľska 30

SOBOTA 18. JANUÁR

14.00 Skús to s nami, tvorivé dielne – M Klub, Rovniankova 3

15.30 Gašparko a drak, bábkové predstavenie – DK Kramáre, Stromová 18

NEDEĽA 19. JANUÁR

10.00 Nie sme doma, maľujeme, výtvarná dielňa – CC Centrum, Jiráskova 3

10.30 Nedeľné rozprávkové dopoludnie – DK Ružinov, Ružinovská 26

10.30 O levíkovi a hrošíkovi – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

15.00 Šípková Ruženka, rozprávkový muzikál – SD Nivy, Súťažná 18

15.00 Výmena hračiek – Klub 22, Vavilovova 22

15.30 Duchovplná rozprávka – Divadlo a.ha., MKC Školská 14

16.00 O dvojhlavej dračici, príbeh z dračieho sveta – Bibiana, Panská 41

PONDELOK 20. JANUÁR

Clean Up The World/Vyčistíme svet, výtvarno-dram. hry z cyklu environmentálnej výchovy pre ZŠ – SD Prievoz, Kaštieľska 30

10.00 Cvičme v rytme, cvičenie matiek s deťmi – Klub 22, Vavilovova 22

UTOROK 21. JANUÁR

Clean Up The World/Vyčistíme svet, výtvarno-dram. hry z cyklu environmentálnej výchovy pre ZŠ – SD Prievoz, Kaštieľska 30

9.30 a 14.00 Perla šťastia, rozprávka – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

10.00 Klaun a veselé deti, kreatívne podujatia pre deti – M Klub, Rovniankova 3

10.00 Kreslím, tvorím, maľujem, kreslenie matiek s deťmi – Klub 22, Vavilovova 22

14.00 Karneval – Bibiana, Panská 41

14.00 Cik-cakové smiechoty, karikatúry – CC Centrum, Jiráskova 3

STREDA 22. JANUÁR

Clean Up The World/Vyčistíme svet, výtvarno-dram. hry z cyklu environmentálnej výchovy pre ZŠ – SD Prievoz, Kaštieľska 30

10.00 Kde bolo, tam nebolo, kreat. podujatia pre matky s deťmi – M Klub, Rovniankova 3

10.00 a 14.00 Karneval, pozvánka do zázračnej krajiny, kde sa jej obyvatelia vyjadrujú zvukmi a hudbou – Bibiana, Panská 41

14.00 Vodník čľup, rozprávka – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

14.00 Slncový kôň, bábková div. hra – DK Lúky, Vígľašská 1

14.00 Spoločenské zvieratá, beseda s Mgr. V. Kinasovou – SD Prievoz, Kaštieľska 30

14.00 Cik-cakové smiechoty, karikatúry – CC Centrum, Jiráskova 3

14.00 Zábavné oriešky pre bystré hlavičky, príbehy a hádanky spisovateľa J. Pauloviča – SD Nivy, Malá sála, Súťažná 18

14.00 Tri prasiatka, muzikál – SD Nivy, Veľká sála, Súťažná 18

DISKOTÉKY

ŠTVRTOK 16. JANUÁR

Metro live: Karavana, koncert a krst albumu – Metro music club, Suché mýto

Peter cardarelli, jazz-funk – Hlava XXII, Bazo-vá 9

Aligator Live – Aligátor, Laurinská 7

Disko & striptíz – Casey, Botanická 35

Reggae Night, DJ Thierry – Club 39, Mlynská dolina

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Rocková klasika – KGB, Obchodná 52

PIATOK 17. JANUÁR

CS Hits – all time, tie najlepšie česko-slovenské hity, DJ Jaro – Metro music club, Suché mýto

Grant‘s in action, DJ Live! – Live! Club, Aupark, Einsteinova 18

Oldies disco – Hotel Tatra, Nám. 1. mája 5

Silvia Josifoská & Band R&B – Hlava XXII, Bazová 9

Aligator Rock Night – Aligator, Laurinská 7

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

SOBOTA 18. JANUÁR

Ballantines párty, DJ Aqua – Live! Club, Aupark, Einsteinova 18

Oldies disco – Hotel Tatra, Nám. 1. mája 5

Disko – Casey, Botanická 35

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Men in black party – Metro Music Club, Suché mýto

NEDEĽA 19. JANUÁR

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

PONDELOK 20. JANUÁR

Disko, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Rock Party, DJ Mathew – Club 39, Mlynská dolina

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Hudobný večer – KGB, Obchodná 52

UTOROK 21. JANUÁR

Rock Live – Aligator, Laurinská 7

Whisky Party, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Oldies Party, DJ Vojto – Club 39, Mlynská dolina

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Rock, blues rock, hard rock, pop – KGB, Obchodná 52

Metro music café, projekcia Depeche Mode – Metro music club, Suché mýto

STREDA 22. JANUÁR

Back to 80‘s, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Oldies Hitmania, DJ Andrej – Club 39, Mlynská dolina

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Rockový večer – KGB, Obchodná 52

Metro music café, projekcia Bon Jovi The Crush Tour – Metro music club, Suché mýto

VÝSTAVY

Skice a návrhy z umenia 19. a polovice 20. st. – SNG, Vodné kasárne, Rázusovo nábr. 2, do 9. februára

Slovenské vizuálne umenie – SNG, Esterházyho palác, do 25. mája

Medzi Saharou a tropickými pralesmi, za tajomstvami prírody a kultúr stredozápadnej Afriky – Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr. 2, ut – ne 9.00 – 17.00, do 31. januára

Alphons Mucha v USA, na Morave a v Čechách – GMB, Pálffyho palác, ut – ne 10.00 – 17.00, do 26. januára 2003

Svetozár Ilavský: Asociačný experiment Sokol – GMB, Pálffyho palác, do 16. februára

Christmas – GMB, Pálffyho palác, do 16. februára

Arthur Fleischmann: Návrat domov – GMB, Mirbachov palác, Františkánske nám., do 26. januára

Stará Bratislava očami Milana Dobeša – GMB, Mirbachov palác, do 2. marca

Igor Benca, grafika – galéria Michalský dvor, Michalská 3, ut – ne 13.00 – 18.00, do 10. februára

Slovensko – prírodný klenot v srdci Európy, rozmanitosť a zvláštnosti živej i neživej prírody – Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr. 2, ut – ne 9.00 – 17.00, do 30. júna

Markus Reiter – Karl Mostböck: Amor vacui – Múzeum Danubiana, Čunovo, ut – ne 10.00 – 18.00, do 31. januára

Peter Pollág: Poznámky z Afriky – Múzeum Danubiana, do 31. januára

Jozef Jankovič: Začiatky – galéria Linea, Drieňová 34, do 31. januára

Umenie je hra – Bibiana, Panská 41, ut – ne 10.00 – 18.00, do 26. januára

Premeny dreva – Bibiana, do 23. februára

Kubov (vianočný) sen – Bibiana, do 19. januára

Peter Uchnár, knižná ilustrácia a grafika – galéria Artotéka, Kapucínska 1, po, st, štv 13.00 – 17.30, ut a pia 10.00 – 12.00, 13.30 – 16.00, do 21. februára

Salón galérie Ardan – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00, do 31. januára

Andrej Rudavský: Výber z tvorby – Galéria Z, Zichyho palác, Ventúrska 9, po – so, 12.00 – 18.00, do 9. februára

Moje kruhy na vode, modely Ley Fekete – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 31. januára

Jacques Brel, život a dielo – Francúzsky inštitút, Sedlárska 7, po 14.00 – 19.00, ut 14.00 – 18.00, st 10.00 – 14.00, štv – pia 14.00 – 18.00, do 5. februára

D. Grečner a P. Kľúčik: Stretnutia na západnom konci – galéria Westend, Dúbravská cesta 2 (budova J&T), po – ne 8.00 – 17.00, do 28. februára

P. Čepec a R. Legel: Stretnutia – Siemens, Stromová 9, vernisáž dnes o 17.30, do 16. marca

Jana Havelková – galéria fotografie Profil, Prepoštská 4, ut – ne 13.00 – 18.00, do 2. februára

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Rozbiehať biznis v čase korony? Ide to
  2. Máte nápad ako zlepšiť svoje okolie? Radi ho podporíme!
  3. Buďte v najlepšej spoločnosti!
  4. Za kvalitným vzdelaním nemusíte do sveta! Príďte na EkF TUKE
  5. Aj matematika sa dá skrotiť
  6. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
  7. Studujte v Praze ekonomii a business v angličtině
  8. Koronakríza: Ako vyzerá jeden deň operátorky infolinky?
  9. Tento rok by mal 70: Legenda Karola Duchoňa ožije u vás doma
  10. Hubert – keď život chutí už 195 rokov
  1. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
  2. Už tretí rok mení dm "Black Friday" na "Giving Friday"
  3. Koronakríza: Ako vyzerá jeden deň operátorky infolinky?
  4. Máte nápad ako zlepšiť svoje okolie? Radi ho podporíme!
  5. Tento rok by mal 70: Legenda Karola Duchoňa ožije u vás doma
  6. Helske očarila nemeckých dôchodcov
  7. Nová služba v Pezinku – bezplatný zber elektroodpadu
  8. OFFICE ROKA 2020 poukáže na transformáciu pracovného prostredia
  9. V mlieku už nie sme sebestační. Čo sa musí zmeniť?
  10. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie
  1. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 27 252
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 22 326
  3. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 13 321
  4. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 11 926
  5. Spájame Slovensko - 4 nové expresné autobusové linky 8 591
  6. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 487
  7. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 063
  8. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť 7 872
  9. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 7 809
  10. Príbehy vyhorených, tandem okolo Bödöra a nová trať v Bratislave 7 711
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu