SME
Pondelok, 30. november, 2020 | Meniny má Ondrej, AndrejKrížovkyKrížovky

Kam sa vybrať za kultúrou, zábavou a spoločnosťou

DIVADLÁ

ŠTVRTOK 9. JANUÁR

19.00 Pomocník – DPOH, Laurinská 21

19.00 Stoličky – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Krysař – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Barmanky – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Taká strata krvi – ŠD Ívery, MKC, Školská 14

19.00 Voľné manželské vzťahy – MD, Klub Čierny havran, Biela ul. 6

PIATOK 10. JANUÁR

19.00 Čertice – DPOH, Laurinská 21

19.00 S vylúčením verejnosti – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Klietka bláznov – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Drahá pani profesorka – Astorka/Korzo, Suché mýto 17

Skryť Vypnúť reklamu

19.00 Mandarínková izba – West, Kolárska 1

SOBOTA 11. JANUÁR

19.00 Tančiareň – DPOH, Laurinská 21

19.00 Mačka na horúcej plechovej streche – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Večierok – Astorka/Korzo, Nové divadlo SNP 33

19.00 Cirkus Homo sapiens – West, Kolárska 1

NEDEĽA 12. JANUÁR

10.00 a 14.30 Princezná Kukulienka – Bratislavské bábkové divadlo, Dunajská 36

19.00 Tančiareň – DPOH, Laurinská 21

19.00 Mačka na horúcej plechovej streche – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Muž na zjedenie – West, Kolárska 1

19.00 Zábava – MD, Klub Čierny havran, Biela ul. 6

PONDELOK 13. JANUÁR

19.00 Čarovná flauta – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Šiesti v pyžame – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Slovenský raj – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

Skryť Vypnúť reklamu

19.00 Na jeden dotyk – RND, Škultétyho 5

UTOROK 14. JANUÁR

19.00 Tosca – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

18.00 Tančiareň – DPOH, Laurinská 21

19.00 Klietka bláznov – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Slovenský raj – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Narodeniny – Astorka/Korzo, Nové divadlo SNP 33

19.00 Na jeden dotyk – RND, Škultétyho 5

20.00 Dno (Óda na Mc Wird) – Stoka, Pribinova 1

STREDA 15. JANUÁR

19.00 Labutie jazero – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Portugália – DPOH, Laurinská 21

19.00 Človek pre všetky časy – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Kontrabas – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Jááánošííík – RND, Škultétyho 5

19.00 Túžby z ulice – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12 (Divadlo Nota bene)

KINÁ

ŠTVRTOK 9. JANUÁR

Bombakšeft – Tatra, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark, 15.45, 17.45, 19.45, 21.50; Polus, 19.10, 21.00

Skryť Vypnúť reklamu

Ľúbi ma, neľúbi ma + Pôvod sveta – Mladosť, 15.00; Aupark, 20.30, 22.30; Polus, 17.50, 20.10, 22.30

Dnes neumieraj – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark, 14.30, 16.20, 17.15, 19.00, 20.00, 21.40, 22.40; Polus, 14.35, 16.20, 17.15, 19.00, 19.55, 21.40, 22.35

Ples príšer – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark, 18.55, 21.35; Polus, 19.25, 21.45

Moja tučná grécka svadba – Istropolis, 17.00

Pán prsteňov: Spoločenstvo prsteňa – Istropolis, 19.30; Aupark, 17.00, 20.30

Rok diabla – Istropolis/ARTkino, 17.30, 20.00

Päť dievčat na krku – FK ic.sk, 17.00

Útek do Budína – FK ic.sk, 17.30, 20.30

Sex a Lucia – FK ic.sk, 17.45, 20.15

Mexická jazda – FK ic.sk, 18.00

Storytelling – FK ic.sk, 18.45

Čierna mačka, biely kocúr – FK ic.sk, 20.00

Divoké včely – FK ic.sk, 21.00

Erasmus a spol. – Istota, 17.30, 20.00; Mladosť, 17.30; Aupark, 18.15, 20.45

Môj brat Tom – FK Igric, 19.00

Pán Deeds – Náhodný milionár – Nivy, 19.00

Večer dokumentárneho filmu – Mladosť, 20.00

Harry Potter a tajomná komnata – Aupark, 15.15, 16.00, 18.35, 19.20; Polus, (SD) 14.50, 17.20, 18.00, 20.30, 21.10, (ST) 15.30, 18.40

Bozk draka – Aupark, 22.35

Návštevníci: Cesta do Ameriky – Aupark, 15.10, 17.10, 19.10, 21.10; Polus, 15.20, 17.30

Road To Perdition – Aupark, 21.55

Dvaja pátrači – Spy Kids 2 – Aupark, 14.05, 16.10, 18.20; Polus, 15.00, 17.00

Santa Claus 2 – Aupark, 14.35, 16.45

Guru – Aupark, 14.20, 16.20, 18.20, 20.20, 22.20

Sladká Alabama – Aupark, 15.30, 17.50

Fantóm Paríža – Aupark, 20.10, 22.15; Polus, 21.50

Myšiak Stuart Little 2 – Aupark, 14.20, 16.20

Doba ľadová – Polus, 14.15, 16.00

PIATOK 10. JANUÁR

Bombakšeft – Tatra, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark, 15.45, 17.45, 19.45, 21.50; Polus, 19.10, 21.00, 22.50

Ľúbi ma, neľúbi ma + Pôvod sveta – Mladosť, 15.00, 20.00; Aupark, 20.30, 22.30; Polus, 17.50, 20.10, 22.30

Dnes neumieraj – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark, 14.30, 16.20, 17.15, 19.00, 20.00, 21.40, 22.40; Polus, 14.35, 16.20, 17.15, 19.00, 19.55, 21.40, 22.35

Hovor s ňou – Múzeum, 19.00

Ples príšer – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark, 18.55, 21.35; Polus, 19.25, 21.45

Moja tučná grécka svadba – Istropolis, 17.00

Pán prsteňov: Spoločenstvo prsteňa – Istropolis, 19.30; Aupark, 17.00, 20.30

Rok diabla – Istropolis/ARTkino, 17.30, 20.00

Päť dievčat na krku – FK ic.sk, 17.00

Útek do Budína – FK ic.sk, 17.30, 20.30

Sex a Lucia – FK ic.sk, 17.45, 20.15

Mexická jazda – FK ic.sk, 18.00

Storytelling – FK ic.sk, 18.45

Čierna mačka, biely kocúr – FK ic.sk, 20.00

Divoké včely – FK ic.sk, 21.00

Erasmus a spol. – Istota, 17.30, 20.00; Mladosť, 17.30; Aupark, 18.15, 20.45

The Million Dollar hotel – FK Nostalgia, 18.30, 20.45

Harry Potter a tajomná komnata – Aupark, 15.15, 16.00, 18.35, 19.20; Polus, (SD) 14.50, 17.20, 18.00, 20.30, 21.10, (ST) 15.30, 18.40

Bozk draka – Aupark, 22.35

Návštevníci: Cesta do Ameriky – Aupark, 15.10, 17.10, 19.10, 21.10; Polus, 15.20, 17.30

Road To Perdition – Aupark, 21.55

Dvaja pátrači – Spy Kids 2 – Aupark, 14.05, 16.10, 18.20; Polus, 15.00, 17.00

Santa Claus 2 – Aupark, 14.35, 16.45

Guru – Aupark, 14.20, 16.20, 18.20, 20.20, 22.20

Sladká Alabama – Aupark, 15.30, 17.50

Fantóm Paríža – Aupark, 20.10, 22.15; Polus, 21.50

Myšiak Stuart Little 2 – Aupark, 14.20, 16.20

Doba ľadová – Polus, 14.15, 16.00

SOBOTA 11. JANUÁR

Bombakšeft – Tatra, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark, 11.45, 13.45, 15.45, 17.45, 19.45, 21.50; Polus, 19.10, 21.00, 22.50

Ľúbi ma, neľúbi ma + Pôvod sveta – Mladosť, 15.00, 20.00; Aupark, 20.30, 22.30; Polus, 17.50, 20.10, 22.30

Dnes neumieraj – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark, 11.45, 13.35, 14.30, 16.20, 17.15, 19.00, 20.00, 21.40, 22.40; Polus, 11.05, 11.55, 13.40, 14.35, 16.20, 17.15, 19.00, 19.55, 21.40, 22.35

Hovor s ňou – Múzeum, 19.00

Myšiak Stuart Little 2 – Zora, 15.00, 17.00; Istota, 15.00; Aupark, 12.20, 14.20, 16.20

Ples príšer – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark, 18.55, 21.35; Polus, 19.25, 21.45

Moja tučná grécka svadba – Istropolis, 17.00

Pán prsteňov: Spoločenstvo prsteňa – Istropolis, 19.30; Aupark, 13.30, 17.00, 20.30

Rok diabla – Istropolis/ARTkino, 17.30, 20.00

Lilo a Stitch – FK ic.sk, 16.00

Farárov koniec – FK ic.sk, 17.00

Útek do Budína – FK ic.sk, 17.30, 20.30

Sex a Lucia – FK ic.sk, 17.45, 20.15

Mexická jazda – FK ic.sk, 18.00

Storytelling – FK ic.sk, 18.45

Čierna mačka, biely kocúr – FK ic.sk, 20.00

Divoké včely – FK ic.sk, 21.00

Erasmus a spol. – Istota, 17.30, 20.00; Mladosť, 17.30; Aupark, 18.15, 20.45

Blafuj ako Beckham – Nivy, 16.00, 19.00

Harry Potter a tajomná komnata – Aupark, 11.30, 12.15, 15.15, 16.00, 18.35, 19.20; Polus, (SD) 11.00, 11.40, 14.50, 17.20, 18.00, 20.30, 21.10, (ST) 12.20, 15.30, 18.40

Bozk draka – Aupark, 22.35

Návštevníci: Cesta do Ameriky – Aupark, 13.10, 15.10, 17.10, 19.10, 21.10; Polus, 11.20, 13.20, 15.20, 17.30

Road To Perdition – Aupark, 21.55

Dvaja pátrači – Spy Kids 2 – Aupark, 11.55, 14.05, 16.10, 18.20; Polus, 12.50, 15.00, 17.00

Santa Claus 2 – Aupark, 12.25, 14.35, 16.45

Guru – Aupark, 12.20, 14.20, 16.20, 18.20, 20.20, 22.20

Sladká Alabama – Aupark, 13.05, 15.30, 17.50

Fantóm Paríža – Aupark, 20.10, 22.15; Polus, 21.50

Doba ľadová – Polus, 12.25, 14.15, 16.00

NEDEĽA 12. JANUÁR

Bombakšeft – Tatra, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark, 11.45, 13.45, 15.45, 17.45, 19.45, 21.50; Polus, 19.10, 21.00

Ľúbi ma, neľúbi ma + Pôvod sveta – Mladosť, 15.00, 20.00; Aupark, 20.30, 22.30; Polus, 17.50, 20.10, 22.30

Dnes neumieraj – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark, 11.45, 13.35, 14.30, 16.20, 17.15, 19.00, 20.00, 21.40, 22.40; Polus, 11.05, 11.55, 13.40, 14.35, 16.20, 17.15, 19.00, 19.55, 21.40, 22.35

Hovor s ňou – Múzeum, 19.00

Myšiak Stuart Little 2 – Zora, 15.00, 17.00; Istota, 10.00, 15.00; Aupark, 12.20, 14.20, 16.20

Ples príšer – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark, 18.55, 21.35; Polus, 19.25, 21.45

Moja tučná grécka svadba – Istropolis, 17.00; Igric, 19.00

Pán prsteňov: Spoločenstvo prsteňa – Istropolis, 19.30; Aupark, 13.30, 17.00, 20.30

Rok diabla – Istropolis/ARTkino, 17.30, 20.00

Lilo a Stitch – FK ic.sk, 16.00

Farárov koniec – FK ic.sk, 17.00

Útek do Budína – FK ic.sk, 17.30, 20.30

Sex a Lucia – FK ic.sk, 17.45, 20.15

Mexická jazda – FK ic.sk, 18.00

Storytelling – FK ic.sk, 18.45

Čierna mačka, biely kocúr – FK ic.sk, 20.00

Divoké včely – FK ic.sk, 21.00

Erasmus a spol. – Istota, 17.30, 20.00; Mladosť, 17.30; Aupark, 18.15, 20.45

Harry Potter a tajomná komnata – Aupark, 11.30, 12.15, 15.15, 16.00, 18.35, 19.20; Polus, (SD) 11.00, 11.40, 14.50, 17.20, 18.00, 20.30, 21.10, (ST) 12.20, 15.30, 18.40

Bozk draka – Aupark, 22.35

Návštevníci: Cesta do Ameriky – Aupark, 13.10, 15.10, 17.10, 19.10, 21.10; Polus, 11.20, 13.20, 15.20, 17.30

Road To Perdition – Aupark, 21.55

Dvaja pátrači – Spy Kids 2 – Aupark, 11.55, 14.05, 16.10, 18.20; Polus, 12.50

Santa Claus 2 – Aupark, 12.25, 14.35, 16.45

Guru – Aupark, 12.20, 14.20, 16.20, 18.20, 20.20, 22.20

Sladká Alabama – Aupark, 13.05, 15.30, 17.50

Fantóm Paríža – Aupark, 20.10, 22.15; Polus, 21.50

Doba ľadová – Polus, 12.25, 14.15, 16.00

PONDELOK 13. JANUÁR

Bombakšeft – Tatra, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark, 15.45, 17.45, 19.45, 21.50; Polus, 19.10, 21.00

Ľúbi ma, neľúbi ma + Pôvod sveta – Mladosť, 15.00; Aupark, 20.30, 22.30; Polus, 17.50, 20.10, 22.30

Malý diabol – FK Mladosť, 20.00

Dnes neumieraj – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark, 14.30, 16.20, 17.15, 19.00, 20.00, 21.40, 22.40; Polus, 14.35, 16.20, 17.15, 19.00, 19.55, 21.40, 22.35

Hovor s ňou – Múzeum, 19.00

Ples príšer – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark, 18.55, 21.35; Polus, 19.25, 21.45

Moja tučná grécka svadba – Istropolis, 17.00

Pán prsteňov: Spoločenstvo prsteňa – Istropolis, 19.30; Aupark, 17.00, 20.30

Rok diabla – Istropolis/ARTkino, 17.30, 20.00; FK ic.sk, 21.00

Farárov koniec – FK ic.sk, 17.00

Útek do Budína – FK ic.sk, 17.30, 20.30

Sex a Lucia – FK ic.sk, 17.45, 20.15

Buena Vista Social Club – FK ic.sk, 18.00

Storytelling – FK ic.sk, 18.45

Amores Perros – Láska je kurva – FK ic.sk, 20.00

Putovanie vtákov – Istota, 17.30

Ester Kahn – Istota, 19.30

Ženy na pokraji nervového zrútenia – FK Nostalgia, 18.30

Vysoké opätky – FK Nostalgia, 18.30, 20.45

Erasmus a spol. – Mladosť, 17.30; Aupark, 18.15, 20.45

Harry Potter a tajomná komnata – Aupark, 15.15, 16.00, 18.35, 19.20; Polus, (SD) 14.50, 17.20, 18.00, 20.30, 21.10, (ST) 15.30, 18.40

Bozk draka – Aupark, 22.35

Návštevníci: Cesta do Ameriky – Aupark, 15.10, 17.10, 19.10, 21.10; Polus, 15.20, 17.30

Road To Perdition – Aupark, 21.55

Dvaja pátrači – Spy Kids 2 – Aupark, 14.05, 16.10, 18.20; Polus, 15.00, 17.00

Santa Claus 2 – Aupark, 14.35, 16.45

Guru – Aupark, 14.20, 16.20, 18.20, 20.20, 22.20

Sladká Alabama – Aupark, 15.30, 17.50

Fantóm Paríža – Aupark, 20.10, 22.15; Polus, 21.50

Myšiak Stuart Little 2 – Aupark, 14.20, 16.20

Doba ľadová – Polus, 14.15, 16.00

UTOROK 14. JANUÁR

Bombakšeft – Tatra, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark, 15.45, 17.45, 19.45, 21.50; Polus, 19.10, 21.00

Ľúbi ma, neľúbi ma + Pôvod sveta – Mladosť, 15.00, 20.00; Aupark, 20.30, 22.30; Polus, 17.50, 20.10, 22.30

Dnes neumieraj – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark, 14.30, 16.20, 17.15, 19.00, 20.00, 21.40, 22.40; Polus, 14.35, 16.20, 17.15, 19.00, 19.55, 21.40, 22.35

Hovor s ňou – Múzeum, 19.00

Ples príšer – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark, 18.55, 21.35; Polus, 19.25, 21.45

Moja tučná grécka svadba – Istropolis, 17.00

Pán prsteňov: Spoločenstvo prsteňa – Istropolis, 19.30; Aupark, 17.00, 20.30

Rok diabla – Istropolis/ARTkino, 17.30, 20.00; FK ic.sk, 21.00

Deň siedmy, ôsma noc – FK ic.sk, 17.00

Útek do Budína – FK ic.sk, 17.30, 20.30

Americká krása – FK ic.sk, 17.45

Buena Vista Social Club – FK ic.sk, 18.00

Storytelling – FK ic.sk, 18.45

Amores Perros – Láska je kurva – FK ic.sk, 20.00

Vanilkové nebo – FK ic.sk, 20.15

Putovanie vtákov – Istota, 17.30

Ester Kahn – Istota, 19.30

Erasmus a spol. – Mladosť, 17.30; Aupark, 18.15, 20.45

Harry Potter a tajomná komnata – Aupark, 15.15, 16.00, 18.35, 19.20; Polus, (SD) 14.50, 17.20, 18.00, 20.30, 21.10, (ST) 15.30, 18.40

Bozk draka – Aupark, 22.35

Návštevníci: Cesta do Ameriky – Aupark, 15.10, 17.10, 19.10, 21.10; Polus, 15.20, 17.30

Road To Perdition – Aupark, 21.55

Dvaja pátrači – Spy Kids 2 – Aupark, 14.05, 16.10, 18.20; Polus, 15.00, 17.00

Santa Claus 2 – Aupark, 14.35, 16.45

Guru – Aupark, 14.20, 16.20, 18.20, 20.20, 22.20

Sladká Alabama – Aupark, 15.30, 17.50

Fantóm Paríža – Aupark, 20.10, 22.15; Polus, 21.50

Myšiak Stuart Little 2 – Aupark, 14.20, 16.20

Doba ľadová – Polus, 14.15, 16.00

STREDA 15. JANUÁR

Bombakšeft – Tatra, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark, 15.45, 17.45, 19.45, 21.50; Polus, 19.10, 21.00

Ľúbi ma, neľúbi ma + Pôvod sveta – Mladosť, 15.00, 20.00; Aupark, 20.30, 22.30; Polus, 17.50, 20.10, 22.30

Dnes neumieraj – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark, 14.30, 16.20, 17.15, 20.00, 22.40; Polus, 14.35, 16.20, 17.15, 19.00, 19.55, 21.40, 22.35

Hovor s ňou – Múzeum, 19.00

Ples príšer – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark, 18.55, 21.35; Polus, 19.25, 21.45

Moja tučná grécka svadba – Istropolis, 17.00

Pán prsteňov: Spoločenstvo prsteňa – Istropolis, 19.30; Aupark, 17.00, 20.30

Pán Prsteňov: Dve veže – Aupark, 00.00

Rok diabla – Istropolis/ARTkino, 17.30, 20.00; FK ic.sk, 21.00

Útek do Budína – FK ic.sk, 11.00, 17.30, 20.30

Deň siedmy, ôsma noc – FK ic.sk, 17.00

Buena Vista Social Club – FK ic.sk, 18.00

Storytelling – FK ic.sk, 18.45

Amores Perros – Láska je kurva – FK ic.sk, 20.00

Kruté radosti – Istota, 17.30, 20.00

Ráno v Benátkach – FK Nostalgia, 18.30

Donaha! – FK Nostalgia, 20.45

Santa Claus 2 – DK Ružinov, 18.00

Erasmus a spol. – Mladosť, 17.30; Aupark, 18.15, 20.45

Harry Potter a tajomná komnata – Aupark, 15.15, 16.00, 18.35, 19.20; Polus, (SD) 14.50, 17.20, 18.00, 20.30, 21.10, (ST) 15.30, 18.40

Bozk draka – Aupark, 22.35

Návštevníci: Cesta do Ameriky – Aupark, 15.10, 17.10, 19.10, 21.10; Polus, 15.20, 17.30

Road To Perdition – Aupark, 21.55

Dvaja pátrači – Spy Kids 2 – Aupark, 14.05, 16.10, 18.20; Polus, 15.00, 17.00

Santa Claus 2 – Aupark, 14.35, 16.45

Guru – Aupark, 14.20, 16.20, 18.20, 20.20, 22.20

Sladká Alabama – Aupark, 15.30, 17.50

Fantóm Paríža – Aupark, 20.10, 22.15; Polus, 21.50

Myšiak Stuart Little 2 – Aupark, 14.20, 16.20

Doba ľadová – Polus, 14.15, 16.00

KONCERTY A PODUJATIA

ŠTVRTOK 9. JANUÁR

17.00 Klub Slamienka, aranžovanie kvetov – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

17.00 Senior párty – DK Ružinov, Ružinovská 26

19.00 Koncert Slovenskej filharmónie – Koncertná sieň SF, Palackého 2

PIATOK 10. JANUÁR

18.00 Novoročný koncert – DK Kramáre, Stromová 18

18.30 Koncertný večer žiakov ZUŠ – Quo vadis, Hurbanovo nám. 1

19.00 Koncert Slovenskej filharmónie – Koncertná sieň SF, Palackého 2

SOBOTA 11. JANUÁR

15.00 Za svetlom poznania, prednáška – SD Trávniky, Nevädzová 4

17.00 Čaj o piatej, hud. skupina SKAN – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

19.00 Koncert, Komorný orchester B. Warchala – Koncertná sieň SF, Palackého 2

19.00 Nvota – Žiška: In vino…, predstavenie Túlavého divadla – V-klub, Nám. SNP 12

NEDEĽA 12. JANUÁR

9.00 Krst Krista Pána, Pastorálna omša G dur – Kostol sv. Jána z Mathy (trinitárov)

10.30 Tahiti kvarteto – Mirbachov palác, Františkánske nám. 11

16.00 Predĺžená tanečnej školy – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

PONDELOK 13. JANUÁR

10.00 – 17.00 Dni alternatívnej medicíny, poradňa – SD Trávniky, Nevädzová 4

18.00 M. Hurdec, fotografie (vernisáž) – Divadlo a.ha, MKC, Školská 14

18.00 Klub zdravej výživy, prednáška – CC Centrum, Jiráskova 3

19.00 Koncert spievajúci herci, krst CD M. Geišberg a D. Danišková „live“ – Divadlo a.ha, MKC, Školská 14

19.00 Lásky Georgea Washingtona – V-klub, Nám. SNP 12

UTOROK 14. JANUÁR

10.00 – 17.00 Dni alternatívnej medicíny, poradňa – SD Trávniky, Nevädzová 4

16.00 Biliardový turnaj pre návštevníkov – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

17.30 – 18.30 Rodičovský klub – SD Trávniky, Nevädzová 4

18.30 Veda kríža – Quo vadis, Hurbanovo nám. 1

19.00 Tanečný dom, výučba ľud. tanca – V-klub, Nám. SNP 12

19.00 Protidrogové fórum – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

STREDA 15. JANUÁR

10.00 – 17.00 Dni alternatívnej medicíny, poradňa – SD Trávniky, Nevädzová 4

13.00 Dialógy…, otázky a odpovede – etika a psychológia – DK Ružinov, Ružinovská 26

14.00 Agresia a šikana, beseda – SD Nivy, Súťažná 18

14.00 Tajomstvá dospievania I. – M-Klub, Rovniankova 3

16.00 Šachový turnaj pre návštevníkov – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

17.30 Všadeprítomná gravitácia, prednáška – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

17.30 Novoročný koncert – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

18.30 Reinkarnácia a kresťanstvo – Quo vadis, Hurbanovo nám. 1

19.00 Komorný orchester B. Warchala, Miešaný zbor Konzervatória v Bratislave – Koncertná sieň SF, Palackého 2

19.00 Bratislavská káva s Ľubomírom Feldekom – V-klub, Nám. SNP 12

PRE DETI

ŠTVRTOK 9. JANUÁR

Clean Up The World/Vyčistíme svet, výtvarno-dram. hry z cyklu environmentálnej výchovy pre ZŠ – SD Prievoz, Kaštieľska 30

10.00 Kreslím, tvorím, maľujem (matky s deťmi) – Klub 22, Vavilovova 22

14.00 Rozprávanie o Vianociach – Bibiana, Panská 41

14.00 Zima je tu, sniežik poletuje – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

PIATOK 10. JANUÁR

Clean Up The World/Vyčistíme svet, výtvarno-dram. hry z cyklu environmentálnej výchovy pre ZŠ – SD Prievoz, Kaštieľska 30

10.00 Čo dokáže ceruzka, tvorivé dopoludnie – Klub 22, Vavilovova 22

14.00 Naša kapsa úbohá, všetko berie čo sa dá, ľudové zvyky – M-Klub, Rovniankova 3

14.00 Zvedavé dievčatko, rozprávka – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

SOBOTA 11. JANUÁR

Clean Up The World/Vyčistíme svet, výtvarno-dram. hry z cyklu environmentálnej výchovy pre ZŠ – SD Prievoz, Kaštieľska 30

14.00 Skús to s nami, tvorivé dielne – M-klub, Rovniankova 3

NEDEĽA 12. JANUÁR

Clean Up The World/Vyčistíme svet, výtvarno-dram. hry z cyklu environmentálnej výchovy pre ZŠ – SD Prievoz, Kaštieľska 30

10.00 Najlepší vyhráva, zábavno-súťažné dopoludnie – CC Centrum, Jiráskova 3

10.30 Rozprávkové dopoludnie – DK Ružinov, Ružinovská 28

10.00 a 14.30 Princezná Kukulienka – Bratislavské bábkové divadlo, Dunajská 36

10.30 Správa o našom jarmoku, účinkuje divadlo Dunajka – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

14.00 Smiechulienka – SD Nivy, Súťažná 18

15.00 Danka a Janka, rozprávka – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

15.00 Malá škola nápadov, tvorivé dielne – Klub 22, Vavilovova 22

16.00 Karneval – Bibiana, Panská 41

16.00 Ufúľaná rozprávka – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

16.00 Myšiak Stuart Little – ARTkino Lúky, Vígľašská 1

PONDELOK 13. JANUÁR

Clean Up The World/Vyčistíme svet, výtvarno-dram. hry z cyklu environmentálnej výchovy pre ZŠ – SD Prievoz, Kaštieľska 30

10.00 Cvičme v rytme (matky s deťmi) – Klub 22, Vavilovova 22

UTOROK 14. JANUÁR

Clean Up The World/Vyčistíme svet, výtvarno-dram. hry z cyklu environmentálnej výchovy pre ZŠ – SD Prievoz, Kaštieľska 30

10.00 Klaun a veselé deti, kreatívne podujatia pre MŠ – M-Klub, Rovniankova 3

10.00 Kreslím, tvorím, maľujem (matky s deťmi) – Klub 22, Vavilovova 22

14.00 O dvojhlavej dračici, príbeh z dračieho sveta – Bibiana, Panská 41

14.00 Fašiangové rozmary, tvorivé dielne – M-klub, Rovniankova 3

14.00 P. F. 2003, výtvarné dielne – novoročné pozdravy – CC Centrum, Jiráskova 3

14.00 Zimná rozprávka – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

STREDA 15. JANUÁR

Clean Up The World/Vyčistíme svet, výtvarno-dram. hry z cyklu environmentálnej výchovy pre ZŠ – SD Prievoz, Kaštieľska 30

9.30 a 14.00 O krajine tučkov, bombičiek a papkáčov – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

10.00 O dvojhlavej dračici, príbeh z dračieho sveta – Bibiana, Panská 41

10.00 Kde bolo, tam nebolo, kreatívne podujatia pre matky s deťmi – M-klub, Rovniankova 3

14.00 P.F. 2003, výtvarné dielne – novoročné pozdravy – CC Centrum, Jiráskova 3

DISKOTÉKY

ŠTVRTOK 9. JANUÁR

Nothing but Swing trio (Robo Ragan) Jazzovo-swingový večer – Hlava XXII, Bazová 9

Aligator Live – Aligátor, Laurinská 7

Disko & striptíz – Casey, Botanická 35

Reggae Night, DJ Thierry – Club 39, Mlynská dolina

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Rocková klasika – KGB, Obchodná 52

PIATOK 10. JANUÁR

Dámska jazda – DJ Live! – Live! Club, Aupark, Einsteinova 18

Oldies disco – Hotel Tatra, Nám. 1. mája 5

Drum And Bass Party – Klub Za zrkadlom, Rovniankova 3

Silvia Josifoská & Band R&B – Hlava XXII, Bazová 9

Aligator Rock Night – Aligator, Laurinská 7

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

SOBOTA 11. JANUÁR

James Bond Finlandia Party, DJ Aqua – Live! Club, Aupark, Einsteinova 18

Oldies disco – Hotel Tatra, Nám. 1. mája 5

Disko – Casey, Botanická 35

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

James Bond Party – Metro Music Club, Suché mýto

NEDEĽA 12. JANUÁR

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

PONDELOK 13. JANUÁR

Disko, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Rock Party, DJ Mathew – Club 39, Mlynská dolina

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Hudobný večer – KGB, Obchodná 52

UTOROK 14. JANUÁR

Rock Live – Aligator, Laurinská 7

Whisky Party, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Oldies Party, DJ Vojto – Club 39, Mlynská dolina

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Rock, blues, rock, hard rock, pop – KGB, Obchodná 52

Metro music café – Metro music club, Suché mýto

STREDA 15. JANUÁR

Back to 80‘s, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Oldies Hitmania, DJ Andrej – Club 39, Mlynská dolina

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Rockový večer – KGB, Obchodná 52

Metro Live – Metro music club, Suché mýto

VÝSTAVY

Skice a návrhy z umenia 19. a polovice 20. st. – SNG, Vodné kasárne, Rázusovo nábr. 2, do 9. februára

Slovenské vizuálne umenie – SNG, Esterházyho palác, do 25. mája

Medzi Saharou a tropickými pralesmi, za tajomstvami prírody a kultúr stredozápadnej Afriky – Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr. 2, ut – ne 9.00 – 17.00, do 31. januára

Alfons Mucha v USA, na Morave a v Čechách – GMB, Pálffyho palác, ut – ne 10.00 – 17.00, do 19. januára 2003

Svetozár Ilavský: Asociačný experiment Sokol – GMB, Pálffyho palác, do 16. februára

Christmas – GMB, Pálffyho palác, do 16. februára

Arthur Fleischmann: Návrat domov – GMB, Mirbachov palác, Františkánske nám., do 26. januára

Markus Reiter – Karl Mostböck: Amor vacui – Múzeum Danubiana, Čunovo, ut – ne 10.00 – 18.00, do 31. januára

Peter Pollág: Poznámky z Afriky – Múzeum Danubiana, do 31. januára

Jozef Jankovič: Začiatky – galéria Linea, Drieňová 34, do 31. januára

Filip Kulišev Photography – galéria Thoha, Rožňavská 23, po – pia 10.00 – 19.00, so 9.00 – 17.00, ne 10.00 – 16.00, do 13. januára

Vladimír Kompánek – Zichyho palác, Ventúrska 9, po – so 12.00 – 18.00, do 12. januára

Umenie je hra – Bibiana, Panská 41, ut – ne 10.00 – 18.00, do 26. januára

Premeny dreva – Bibiana, do 23. februára

Kubov (vianočný) sen – Bibiana, do 19. januára

Peter Uchnár, knižná ilustrácia a grafika – galéria Artotéka, Kapucínska 1, po, st, štv 13.00 – 17.30, ut a pia 10.00 – 12.00, 13.30 – 16.00, do 21. februára

Zdeněk Hošek: Akvarely – galéria Michalský dvor, Michalská 3, ut – ne 13.00 – 18.00, do 12. januára

Salón galérie Ardan – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00, do 31. januára

Filip Kulišev Ohotography – galéria Thoha, Rožňavská 23, po – pia 10.00 – 19.00, so 9.00 – 17.00, ne 10.00 – 16.00, do 13. januára

Andrej Rudavský: Výber z tvorby – Galéria Z, Ventúrska 9, po – so, 12.00 – 18.00, vernisáž dnes o 18.00, do 9. februára

Moje kruhy na vode, modely Ley Fekete – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, vernisáž dnes o 17.00, do 31. januára

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Nástrahy online vyučovania, o ktorých sa nehovorí
  2. Maturuješ? Vyber si oblasť uplatnenia a študuj čo ťa baví!
  3. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
  4. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny
  5. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
  6. Vyšperkujte Vianoce - tipy na vianočné darčeky
  7. Manažér, Redaktor, Psychológ či Vedec? MY sme READY – a TY?
  8. Máte problémy s trávením? Známy gastroenterológ radí ako na ne
  9. Štúdium ekológie, dizajnu či tech-inovácií je životný štýl
  10. Zdravé varenie: zábava pre celú rodinu
  1. Novinka medzi prefabrikátmi
  2. Virtuálne prechádzky ako pomoc turistom pri orientácií
  3. 3D virtuálne prechádzky pozdĺž maďarsko-slovenských hraníc
  4. METROPOLIS prináša mestské bývanie vo vysokom štandarde
  5. The future of M&A in Europe
  6. Prvé zamestnanie: 3 veci, na ktoré by ste nemali zabudnúť
  7. ADLO sa presťahovalo bližšie k zákazníkom
  8. Changes to the System of Remedies under the Amendment to the PPL
  9. Ako inovácie menia naše návyky? Čo už dnes môžete robiť inak
  10. Máte problémy s trávením? Známy gastroenterológ radí ako na ne
  1. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 33 500
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 15 249
  3. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 14 210
  4. Aká je chémia vôní 9 997
  5. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 9 624
  6. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť 9 476
  7. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 700
  8. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 653
  9. Bývanie v meste predlžuje život 8 153
  10. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 7 633
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu