SME
Sobota, 25. jún, 2022 | Meniny má Tadeáš

TIPY – KULTÚRA, ZÁBAVA, SPOLOČNOSŤ

SOBOTA 4. DECEMBER

DIVADLÁ

11.00 Luskáčik – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 André Chénier – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Ženský zákon – DPOH, Laurinská 21

19.00 Picasso v bare Lapin Agile – Malá scéna, Dostojevského rad 7

KINÁ

Dnes neumieraj – Hviezda, 15.30, 18.00 a 20.30; Polus, 11.05, 11.55, 13.40, 14.35, 16.20, 17.15, 19.00, 19.55, 21.40, 22.35; Aupark, 11.45, 13.35, 14.30, 16.20, 17.15, 19.00, 20.00, 21.40, 22.40

Ľúbi ma, neľúbi ma + pôvod sveta – Mladosť, 15.00, 20.00; FK IC.SK, 16.15, 18.00, 20.00; Polus, 13.05, 15.25, 17.45, 20.05, 22.25; Aupark, 11.45, 13.50, 15.55, 18.00, 20.05, 22.10

SkryťVypnúť reklamu

Putovanie vtákov – Mladosť, 17.30

Muži v čiernom 2 – Zora, 16.30

Minority report – Zora, 19.00

Dvaja pátrači – Istropolis, 14.00, 16.00; Polus, 12.00, 14.00, 16.10, 18.20; Aupark, 11.10, 13.20, 15.30, 17.40, 19.50

Ples príšer – Istropolis, 18.00, 20.30; Tatra, 20.30; Polus, 20.40, 23.00; Aupark, 18.55, 21.30

Kruté radosti – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra – FK IC.SK, 16.00

Každý deň odvahu – FK IC.SK, 17.00

Hovor s ňou – FK IC.SK, 18.15, 20.15

Rok diabla – FK IC.SK, 18.30, 20.30

Sex a Lucia – FK IC.SK, 18.45

Ráno v Benátkach – FK IC.SK, 21.00

Doba ľadová – FK IC.SK, 15.00; Polus, 11.50, 13.50, 15.40; Aupark, 11.45, 14.05, 16.00

Sladká Alabama – FK IC.SK, 17.30, 20.00; Aupark, 13.05, 15.35, 17.55

SkryťVypnúť reklamu

Harry Potter a tajomná komnata – Istropolis, 13.00, 16.30, 20.00; Kino Tatra, 10.30, 14.30, 17.30; Polus, 11.00, 11.40, 14.50, 17.20, 18.00, 20.30, 21.10 (dabing); Aupark, 12,15, 16.00, 19.20 (dabing); Aupark, 11.30, 15.15, 18.35 (titulky)

Návštevníci: Cesta do Ameriky – Polus, 14.15, 18.15, 22.15; Aupark, 11.10, 13.10, 15.10, 17.10, 19.10

Fantóm Paríža – Polus, 17.30, 19.40, 21.50; Aupark, 17.55, 20.10, 22.20

Moja tučná grécka svadba – Polus, 12.15, 16.15, 20.15

Kocka 2 – Aupark, 22.00

Bozk draka – Aupark, 22.35

Znamenia – Aupark, 21.10

Erasmus a spol. – Aupark, 21.55

Guru – Aupark, 11.20, 13.20, 15.20, 17.20, 19.20, 21.20

Santa Claus 2 – Aupark, 12.25, 14.35, 16.45

Myšiak Stuart Little 2 – Aupark, 12.20, 14.20, 16.20

Road To Perdition – Aupark, 18.20, 20.40

SkryťVypnúť reklamu

KONCERTY A PODUJATIA

17.00 Za dychovkou na Vajnorskú s dych. hudbou Trnavan – SK BA Nové Mesto, Vajnorská 21

17.00 Večer so skupinou Saturn – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

PRE DETI

14.00 Najlepší vyhráva, zábavno-súťaž. program pre deti – CC centrum, Jiráskova 3

16.00 Sokoliar Tomáš – SD Zrkadlový háj, Rovniankova 3

DISKOTÉKY

Saturday Night Fever, DJ Majco – Live! Club, Aupark, Einsteinova 18

Oldie disco – Tatra Club, Hotel Tatra, Nám. 1. mája 5

Disko – Casey, Botanická 35

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

James Bond Párty – Metro Music Club, Suché mýto

NEDEĽA 5. DECEMBER

DIVADLÁ

SND – nehrá

19.00 Chrobák v hlave – DPOH, Laurinská 21

19.00 Scéna z manželského života – Malá scéna, Dostojevského rad 7

10.00 a 14.30 Prasiatka sa vlka neboja – Bratislavské bábkové divadlo, Dunajská 36

KINÁ

Dnes neumieraj – Hviezda, 15.30, 18.00 a 20.30; Polus, 11.05, 11.55, 13.40, 14.35, 16.20, 17.15, 19.00, 19.55, 21.40, 22.35; Aupark, 11.45, 13.35, 14.30, 16.20, 17.15, 19.00, 20.00, 21.40, 22.40

Ľúbi ma, neľúbi ma + pôvod sveta – Mladosť, 15.00, 17.30, 20.00; FK IC.SK, 16.15, 18.00, 20.00; Polus, 13.05, 15.25, 17.45, 20.05, 22.25; Aupark, 11.45, 13.50, 15.55, 18.00, 20.05, 22.10

Muži v čiernom 2 – Zora, 16.30

Minority report – Zora, 19.00

Dvaja pátrači – Istropolis, 14.00, 16.00; Polus, 12.00, 14.00, 16.10, 18.20; Aupark, 11.10, 13.20, 15.30, 17.40, 19.50

Ples príšer – Istropolis, 18.00, 20.30; Tatra, 20.30; Polus, 20.40; Aupark, 18.55, 21.30

Kruté radosti – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra – FK IC.SK, 16.00

Návrat strateného syna – FK IC.SK, 17.00

Hovor s ňou – FK IC.SK, 18.15, 20.15

Rok diabla – FK IC.SK, 18.30, 20.30

Sex a Lucia – FK IC.SK, 18.45

Ráno v Benátkach – FK IC.SK, 21.00

Doba ľadová – Istota, 10.00, 15.00; Polus, 11.50, 13.50, 15.40; Aupark, 11.45, 14.05, 16.00

Sladká Alabama – Istota, 17.30, 20.00; Aupark, 13.05, 15.35, 17.55

Proroctvo z temnôt – Igric DK Dúbravka

Harry Potter a tajomná komnata – Istropolis, 13.00, 16.30, 20.00; Kino Tatra, 10.30, 14.30, 17.30; Polus, 11.00, 11.40, 14.50, 17.20, 18.00, 20.30, 21.10 (dabing); Aupark, 12.15, 16.00, 19.20 (dabing); Aupark, 11.30, 15.15, 18.35 (titulky)

Tí druhí – Artkino Za zrkadlom, 20.00

Austin Powers v zlatom úde – Lúky, 17.30, 20.00

Návštevníci: Cesta do Ameriky – Polus, 14.15, 18.15, 22.15; Aupark, 11.10, 13.10, 15.10, 17.10, 19.10

Fantóm Paríža – Polus, 17.30, 19.40, 21.50; Aupark, 17.55, 20.10, 22.20

Moja tučná grécka svadba – Polus, 12.15, 16.15, 20.15

Kocka 2 – Aupark, 22.00

Bozk draka – Aupark, 22.35

Znamenia – Aupark, 21.10

Erasmus a spol. – Aupark, 21.55

Guru – Aupark, 11.20, 13.20, 15.20, 17.20, 19.20, 21.20

Santa Claus 2 – Aupark, 12.25, 14.35, 16.45

Myšiak Stuart Little 2 – Aupark, 12.20, 14.20, 16.20

Road To Perdition – Aupark, 18.20, 20.40

KONCERTY A PODUJATIA

17.00 Vianočná omša Edvarda Schiffauera, účinkuje miešaný zbor Cantus – Kostol sv. Vincenta de Paul, Tomášikova ul.

17.00 Pocta Viktorovi Málkovi – Opera SND

PRE DETI

10.00 Kreslín, tvorím, maľujem, kreslenie matiek s deťmi od 2 rokov – Klub 22, Vavilovova 22

10.30 Rozprávkové šťastíčko (divadlo Dunajka) – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

10.30 Nedeľné rozprávkové dopoludnie, rozprávka pre deti – DK Ružinov, Ružinovská 28

15.00 Výmena hračiek – Klub 22, Vavilovova 22

16.00 O Zvedavom sloníkovi – SD Zrkadlový háj, Rovniankova 3

16.00 Stolný tenis pre deti – DK Lúky, Vígľašská 1

16.00 Novoročné čarbanice, kreslenie pre deti – DK Lúky, Vígľašská 1

DISKOTÉKY

Trojkráľová party, DJ Live! – Live! Club, Aupark, Einsteinova 18

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

PONDELOK 6. DECEMBER

DIVADLÁ

19.00 Nabucco – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

DPOH – nehrá

Malá scéna – nehrá

19.00 Niekto to rád horúce – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

KINÁ

Dnes neumieraj – Hviezda, 15.30, 18.00 a 20.30; Polus, 14.35, 16.20, 17.15, 19.00, 19.55, 21.40, 22.35; Aupark, 14.30, 16.20, 17.15, 19.00, 20.00, 21.40, 22.40

Ľúbi ma, neľúbi ma + pôvod sveta – Mladosť, 15.00, 17.30, 20.00; FK IC.SK, 16.00, 18.00, 20.00; Polus, 15.25, 17.45, 20.05, 22.25; Aupark, 15.55, 18.00, 20.05, 22.10

Dvaja pátrači – Istropolis, 14.00, 16.00; Polus, 14.00, 16.10, 18.20; Aupark, 15.30, 17.40, 19.50

Ples príšer – Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 20.40; Aupark, 18.55, 21.30

Kruté radosti – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00; Tatra, 20.30

Návrat strateného syna – FK IC.SK, 17.00

Hovor s ňou – FK IC.SK, 18.15, 20.15

Mexická jazda – FK IC.SK, 18.30

Sex a Lucia – FK IC.SK, 18.45

Rok diabla – FK IC.SK, 20.30

Ráno v Benátkach – FK IC.SK, 21.00

Doba ľadová – Istota, 15.00; Polus, 15.40; Aupark, 14.05, 16.00

Moja tučná grécka svadba – FK IC.SK, 17.30, 20.00; Polus, 16.15, 20.15

Harry Potter a tajomná komnata – Istropolis, 13.00, 16.30, 20.00; Kino Tatra, 10.30, 14.30, 17.30; Polus, 14.50, 17.20, 18.00, 20.30, 21.10 (dabing); Aupark, 16.00, 19.20 (dabing); Aupark, 15.15, 18.35 (titulky)

V spálni – Artkino Za zrkadlom, 20.00

Návštevníci: Cesta do Ameriky – Polus, 14.15, 18.15, 22.15; Aupark, 15.10, 17.10, 19.10

Fantóm Paríža – Polus, 17.30, 19.40, 21.50; Aupark, 17.55, 20.10, 22.20

Kocka 2 – Aupark, 22.00

Bozk draka – Aupark, 22.35

Znamenia – Aupark, 21.10

Erasmus a spol. – Aupark, 21.55

Guru – Aupark, 15.20, 17.20, 19.20, 21.20

Santa Claus 2 – Aupark, 14.35, 16.45

Sladká Alabama – Aupark, 15.35, 17.55

Myšiak Stuart Little 2 – Aupark, 14.20, 16.20

Road To Perdition – Aupark, 18.20, 20.40

PRE DETI

16.00 Mačky a psi – SD Zrkadlový háj, Rovniankova 3

10.00 Cvičenie matiek s deťmi od 2 rokov – Klub 22, Vavilova 22

DISKOTÉKY

Disko, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Rock Party, DJ Mathew – Club 39, Mlynská dolina

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Hudobný večer – KGB, Obchodná 52

VÝSTAVY

Skice a návrhy z umenia 19. a polovice 20. st. – SNG, Vodné kasárne, Rázusovo nábr. 2, do 9. februára

Slovenské vizuálne umenie – SNG, Esterházyho palác, do 25. mája

Medzi Saharou a tropickými pralesmi, za tajomstvami prírody a kultúr stredozápadnej Afriky – Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr. 2, ut – ne 9.00 – 17.00, do 31. januára

Vianočné mosty medzi mestami – Stará radnica, Primaciálne nám. 3, ut – pia 10.00 – 17.00, SO – ne 11.00 – 18.00, do 6. januára

Monumentálny betlehem, kolektívne dielo výtvarníkov – nádvorie Starej radnice, prehliadky denne do 19.00, do 6. januára

Alfons Mucha v USA, na Morave a v Čechách – GMB, Pálffyho palác, ut – ne 10.00 – 17.00, do 19. januára 2003

Svetozár Ilavský: Asociačný experiment Sokol – GMB, Pálffyho palác, do 16. februára

Arthur Fleischmann: Návrat domov – GMB, Mirbachov palác, Františkánske nám., do 26. januára

Markus Reiter – Karl Mostböck: Amor vacui – Múzeum Danubiana, Čunovo, ut – ne 10.00 – 18.00, do 31. januára

Peter Pollág: Poznámky z Afriky – Múzeum Danubiana, do 31. januára

Jozef Jankovič: Začiatky – galéria Linea, Drieňová 34, do 31. januára

Filip Kulišev Photography – galéria Thoha, Rožňavská 23, po – pia 10.00 – 19.00, so 9.00 – 17.00, ne 10.00 – 16.00, do 13. januára

Vladimír Kompánek – Zichyho palác, Ventúrska 9, po – so 12.00 – 18.00, do 12. januára

Salón 2002 – UBS, Dostojevského rad 2, ut – ne 12.00 – 17.00, do 5. januára

Umenie je hra – Bibiana, Panská 41, ut – ne 10.00 – 18.00, do 26. januára

Premeny dreva – Bibiana, do 23. februára

Kubov (vianočný) sen – Bibiana, do 19. januára

Čokoládová hviezda Orion – Bibiana, do 5. januára

Peter Uchnár, knižná ilustrácia a grafika – galéria Artotéka, Kapucínska 1, po, st, štv 13.00 – 17.30, ut a pia 10.00 – 12.00, 13.30 – 16.00, do 21. februára

Skromnosť zátišia, výber zo zbierky Ivana Melicherčíka – Dom plynárov, Drevená 4, ut – ne 10.00 – 18.00, do 5. januára

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Vyhrajte letnú dovolenku s víkendovým vydaním denníka SME
  2. Djerba: odlišná príchuť dovolenky v Tunisku
  3. Nalaďte sa na svoje mladšie ja s rádiom Vlna
  4. Štyri veci, vďaka ktorým lepšie zvládnete infláciu
  5. Toto sú výhody, ktoré majú prémioví predplatitelia na SME.sk
  6. Inovatívna diagnostika - moderná budúcnosť zdravotníctva
  7. Slovákov láka zakladanie fondov, no väčšina preferuje zahraničie
  8. Analytik Horňák: Niektorí výrobcovia budú musieť znížiť ceny
  1. Na čo slúžia bubnové kosačky a ako vybrať tú správnu?
  2. V Košiciach vznikla inkluzívna škola s finančnou podporou grantu
  3. Lekár U19: „Majstrovstvá Európy sú pre nás vyvrcholením"
  4. Tatra banka získala 2 prestížne ocenenia
  5. Vyhrajte letnú dovolenku s víkendovým vydaním denníka SME
  6. Djerba: odlišná príchuť dovolenky v Tunisku
  7. Nalaďte sa na svoje mladšie ja s rádiom Vlna
  8. BILLA vstupuje do sveta e-commerce
  1. Analytik Horňák: Niektorí výrobcovia budú musieť znížiť ceny 27 283
  2. Štyri veci, vďaka ktorým lepšie zvládnete infláciu 9 288
  3. Máte v hľadáčiku dovolenku v Turecku? Táto inšpirácia padne vhod 5 998
  4. Djerba: odlišná príchuť dovolenky v Tunisku 5 134
  5. 91 kreslených správ o Slovensku, Ukrajine a celom svete 4 811
  6. Toto sú výhody, ktoré majú prémioví predplatitelia na SME.sk 3 724
  7. Jedinečný rodinný All Inclusive hotel vás privíta aj toto leto! 3 554
  8. Nechcete prísť o vozidlo do pár sekúnd? Vyhnite sa tejto chybe. 2 749
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Blogy SME

  1. Ľudmila Križanovská: Žobráci v centre Bratislavy. Ľudia v núdzi alebo príživníci?
  2. Daniel Bíro: V Bratislave malo byť metro. Aké sú história a súčasnosť tohto projektu?
  3. Anton Sládek: Bratislava - Hviezdoslavovo námestie
  4. Milota Sidorová: Toto mesto v Taliansku založilo Kanceláriu pre čas. Čaká to aj Bratislavu?
  5. Anton Sládek: Bratislava - Vysoká ulica včera a dnes
  6. Anton Sládek: Bratislava - Heydukova ulica
  7. Anton Sládek: Dunaj XIII. Most Apollo a okolo
  8. Anton Sládek: Bratislava - budova bývalej sociálnej poisťovne na Bezručovej - interiér
  1. Soňa Bulbeck: Ako šklbú turistov inde... 8 828
  2. Jiří Ščobák: Ruské straty budú o 20 000 mŕtvych vyššie, než uvádza Ukrajina (analýza situácie na bojisku) 7 112
  3. Věra Tepličková: Mala by som byť po dnešku pokojnejšia, pani Kavecká? 6 748
  4. Teodor Pasternák: Posadili ma do "správneho" lietadla. To druhé havarovalo. 6 623
  5. Monika Vojčíkova: Nie je Pavlínka ako Pawlinka 6 073
  6. Post Bellum SK: Kocáb: Boli schopní aj tmu vydávať za dôkaz toho, že tam nie sú jadrové hlavice 5 823
  7. Felipe Sánchez López: Opatrovatelia alebo novodobí slovenskí otrokári 5 790
  8. Věra Tepličková: Igi zasa ukazuje figy alebo O tom, ako sa Edo unáhlil 5 768
  1. Lívia Hlavačková: Týždenne zjete jednu kreditku v podobe mikroplastov
  2. Jiří Ščobák: Ruské straty budú o 20 000 mŕtvych vyššie, než uvádza Ukrajina (analýza situácie na bojisku)
  3. Jiří Ščobák: Bude Ukrajina po vojne prosperovať? A my s ňou?
  4. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 41. - Arktída - Roald Amundsen, Umberto Nobile a Expedícia Norge - 1926
  5. Jiří Ščobák: Skepsia okolo kryptomien: Ktoré kryptomeny naozaj nie sú pre začiatočníkov?
  6. Monika Nagyova: Nebyť matkou je úžasné
  7. Lívia Hlavačková: Je Ajurvéda naozaj taká prastará, ako vravia?
  8. Jiří Ščobák: Mentální cvičení: Určení rizikových bodů a možných tras ruského postupu na Ukrajině
SkryťZatvoriť reklamu