SME
Streda, 23. jún, 2021 | Meniny má SidóniaKrížovkyKrížovky

KINÁ

ŠTVRTOK 2. JANUÁR

Spy Kids 2 – Hviezda, 13.30

Dnes neumieraj – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 14.35, 16.20, 17.15, 19.00, 19.55, 21.40, 22.35; Aupark, 14.30, 16.20, 17.15, 19.00, 20.00, 21.40, 22.40

Ľúbi ma, neľúbi ma + pôvod sveta – Mladosť, 15.00, 17.30, 20.00; FK IC.SK, 16.00, 18.00, 20.00; Polus, 15.25, 17.45, 20.05, 22.25; Aupark, 15.55, 18.00, 20.05, 22.10

Dvaja pátrači – Istropolis, 14.00, 16.00; Polus, 14.00, 16.10, 18.20; Aupark, 15.30, 17.40, 19.50

Ples príšer – Istropolis, 18.00, 20.30; Tatra, 20.30; Polus, 20.40; Aupark, 18.55, 21.30

Skryť Vypnúť reklamu

Kruté radosti – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00

Každý deň odvahu – FK IC.SK, 17.00

Hovor s ňou – FK IC.SK, 18.15, 20.15

Rok diabla – FK IC.SK, 18.30, 20.30

Sex a Lucia – FK IC.SK, 18.45

Ráno v Benátkach – FK IC.SK, 21.00

XXX – Istota, 17.30, 20.00

Zlez zo stromu! – Igric Dúbravka, 19.00

Harry Potter a tajomná komnata – Istropolis, 13.00, 16.30, 20.00; Tatra, 10.30, 14.30, 17.30; Polus, 14.50, 17.20, 18.00, 20.30, 21.10; Aupark, 16.00, 19.20 (dabing); Aupark, 15.15, 18.35 (titulky)

Šašek a královná – FK Za Zrkadlom, 18.00

Návštevníci: Cesta do Ameriky – Polus, 14.15, 18.15, 22.15; Aupark, 15.10, 17.10, 19.10

Doba ľadová – Polus, 15.40; Aupark, 14.05, 16.00

Fantóm Paríža – Polus, 17.30, 19.40, 21.50; Aupark, 17.55, 20.10, 22.20

Skryť Vypnúť reklamu

Moja tučná grécka svadba – Polus, 16.15, 20.15

Kocka 2 – Aupark, 22.00

Bozk draka – Aupark, 22.35

Znamenia – Aupark, 21.10

Erasmus a spol. – Aupark, 21.55

Guru – Aupark, 15.20, 17.20, 19.20, 21.20

Santa Claus 2 – Aupark, 14.35, 16.45

Sladká Alabama – Aupark, 15.35, 17.55

Zem nikoho – Aupark, 20.15

Myšiak Stuart Little 2 – Aupark, 14.20, 16.20

Road To Perdition – Aupark, 18.20, 20.40

PIATOK 3. JANUÁR

Spy Kids 2 – Hviezda, 13.30

Dnes neumieraj – Hviezda, 15.30, 18.00 a 20.30; Polus, 14.35, 16.20, 17.15, 19.00, 19.55, 21.40, 22.35; Aupark, 14.30, 16.20, 17.15, 19.00, 20.00, 21.40; 22.40

Ľúbi ma, neľúbi ma + pôvod sveta – Mladosť, 15.00, 20.00; FK IC.SK, 16.00, 18.00, 20.00; Polus, 15.25, 17.45, 20.05, 22.25; Aupark, 15.55, 18.00, 20.05, 22.10

Skryť Vypnúť reklamu

Putovanie vtákov – Mladosť, 17.30

Dvaja pátrači – Istropolis, 14.00, 16.00; Polus, 14.00, 16.10, 18.20; Aupark, 15.30, 17.40, 19.50

Ples príšer – Istropolis, 18.00, 20.30; Tatra, 20.30; Polus, 20.40, 23.00; Aupark, 18.55, 21.30

Kruté radosti – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00

Každý deň odvahu – FK IC.SK, 17.00

Hovor s ňou – FK IC.SK, 18.15, 20.15

Rok diabla – FK IC.SK, 18.30, 20.30

Sex a Lucia – FK IC.SK, 18.45

Ráno v Benátkach – FK IC.SK, 21.00

Sladká Alabama – Istota, 17.30, 20.00

Harry Potter a tajomná komnata – Istropolis, 13.00, 16.30, 20.00; Tatra, 10.30, 14.30, 17.30; Polus, 14.50, 17.20, 18.00, 20.30, 21.10 (dabing); Aupark, 16.00, 19.20 (dabing), Aupark, 15.15, 18.35 (titulky)

Návštevníci: Cesta do Ameriky – Polus, 14.15, 18.15, 22.15; Aupark, 15.10, 17.10, 19.10

Doba ľadová – Polus, 15.40; Aupark, 14.05, 16.00

Fantóm Paríža – Polus, 17.30, 19.40, 21.50; Aupark, 17.55, 20.10, 22.20

Moja tučná grécka svadba – Polus, 16.15, 20.15

Kocka 2 – Aupark, 22.00

Bozk draka – Aupark, 22.35

Znamenia – Aupark, 21.10

Erasmus a spol. – Aupark, 21.55

Guru – Aupark, 15.20, 17.20, 19.20, 21.20

Santa Claus 2 – Aupark, 14.35, 16.45

Sladká Alabama – Aupark, 15.35, 17.55

Zem nikoho – Aupark, 20.15

Myšiak Stuart Little 2 – Aupark, 14.20, 16.20

Road To Perdition – Aupark, 18.20, 20.40

SOBOTA 4. JANUÁR

Dnes neumieraj – Hviezda, 15.30, 18.00 a 20.30; Polus, 11.05, 11.55, 13.40, 14.35, 16.20, 17.15, 19.00, 19.55, 21.40, 22.35; Aupark, 11.45, 13.35, 14.30, 16.20, 17.15, 19.00, 20.00, 21.40, 22.40

Ľúbi ma, neľúbi ma + pôvod sveta – Mladosť, 15.00, 20.00; FK IC.SK, 16.15, 18.00, 20.00; Polus, 13.05, 15.25, 17.45, 20.05, 22.25; Aupark, 11.45, 13.50, 15.55, 18.00, 20.05, 22.10

Putovanie vtákov – Mladosť, 17.30

Muži v čiernom 2 – Zora, 16.30

Minority report – Zora, 19.00

Dvaja pátrači – Istropolis, 14.00, 16.00; Polus, 12.00, 14.00, 16.10, 18.20; Aupark, 11.10, 13.20, 15.30, 17.40, 19.50

Ples príšer – Istropolis, 18.00, 20.30; Tatra, 20.30; Polus, 20.40, 23.00; Aupark, 18.55, 21.30

Kruté radosti – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra – FK IC.SK, 16.00

Každý deň odvahu – FK IC.SK, 17.00

Hovor s ňou – FK IC.SK, 18.15, 20.15

Rok diabla – FK IC.SK, 18.30, 20.30

Sex a Lucia – FK IC.SK, 18.45

Ráno v Benátkach – FK IC.SK, 21.00

Doba ľadová – FK IC.SK, 15.00; Polus, 11.50, 13.50, 15.40; Aupark, 11.45, 14.05, 16.00

Sladká Alabama – FK IC.SK, 17.30, 20.00; Aupark, 13.05, 15.35, 17.55

Harry Potter a tajomná komnata – Istropolis, 13.00, 16.30, 20.00; Tatra, 10.30, 14.30, 17.30; Polus, 11.00, 11.40, 14.50, 17.20, 18.00, 20.30, 21.10 (dabing); Aupark, 12,15, 16.00, 19.20 (dabing); Aupark, 11.30, 15.15, 18.35 (titulky)

Návštevníci: Cesta do Ameriky – Polus, 14.15, 18.15, 22.15; Aupark, 11.10, 13.10, 15.10, 17.10, 19.10

Fantóm Paríža – Polus, 17.30, 19.40, 21.50; Aupark, 17.55, 20.10, 22.20

Moja tučná grécka svadba – Polus, 12.15, 16.15, 20.15

Kocka 2 – Aupark, 22.00

Bozk draka – Aupark, 22.35

Znamenia – Aupark, 21.10

Erasmus a spol. – Aupark, 21.55

Guru – Aupark, 11.20, 13.20, 15.20, 17.20, 19.20, 21.20

Santa Claus 2 – Aupark, 12.25, 14.35, 16.45

Zem nikoho – Aupark, 20.15

Myšiak Stuart Little 2 – Aupark, 12.20, 14.20, 16.20

Road To Perdition – Aupark, 18.20, 20.40

NEDEĽA 5. JANUÁR

Dnes neumieraj – Hviezda, 15.30, 18.00 a 20.30; Polus, 11.05, 11.55, 13.40, 14.35, 16.20, 17.15, 19.00, 19.55, 21.40, 22.35; Aupark, 11.45, 13.35, 14.30, 16.20, 17.15, 19.00, 20.00, 21.40, 22.40

Ľúbi ma, neľúbi ma + pôvod sveta – Mladosť, 15.00, 17.30, 20.00; FK IC.SK, 16.15, 18.00, 20.00; Polus, 13.05, 15.25, 17.45, 20.05, 22.25; Aupark, 11.45, 13.50, 15.55, 18.00, 20.05, 22.10

Muži v čiernom 2 – Zora, 16.30

Minority report – Zora, 19.00

Dvaja pátrači – Istropolis, 14.00, 16.00; Polus, 12.00, 14.00, 16.10, 18.20; Aupark, 11.10, 13.20, 15.30, 17.40, 19.50

Ples príšer – Istropolis, 18.00, 20.30; Tatra, 20.30; Polus, 20.40; Aupark, 18.55, 21.30

Kruté radosti – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra – FK IC.SK, 16.00

Návrat strateného syna – FK IC.SK, 17.00

Hovor s ňou – FK IC.SK, 18.15, 20.15

Rok diabla – FK IC.SK, 18.30, 20.30

Sex a Lucia – FK IC.SK, 18.45

Ráno v Benátkach – FK IC.SK, 21.00

Doba ľadová – Istota, 10.00, 15.00; Polus, 11.50, 13.50, 15.40; Aupark, 11.45, 14.05, 16.00

Sladká Alabama – Istota, 17.30, 20.00; Aupark, 13.05, 15.35, 17.55

Proroctvo z temnôt – Igric DK Dúbravka

Harry Potter a tajomná komnata – Istropolis, 13.00, 16.30, 20.00; Tatra, 10.30, 14.30, 17.30; Polus, 11.00, 11.40, 14.50, 17.20, 18.00, 20.30, 21.10 (dabing); Aupark, 12.15, 16.00, 19.20 (dabing); Aupark, 11.30, 15.15, 18.35 (titulky)

Tí druhí – Artkino Za Zrkadlom, 20.00

Austin Powers v zlatom úde – Lúky, 17.30, 20.00

Návštevníci: Cesta do Ameriky – Polus, 14.15, 18.15, 22.15; Aupark, 11.10, 13.10, 15.10, 17.10, 19.10

Fantóm Paríža – Polus, 17.30, 19.40, 21.50; Aupark, 17.55, 20.10, 22.20

Moja tučná grécka svadba – Polus, 12.15, 16.15, 20.15

Kocka 2 – Aupark, 22.00

Bozk draka – Aupark, 22.35

Znamenia – Aupark, 21.10

Erasmus a spol. – Aupark, 21.55

Guru – Aupark, 11.20, 13.20, 15.20, 17.20, 19.20, 21.20

Santa Claus 2 – Aupark, 12.25, 14.35, 16.45

Zem nikoho – Aupark, 20.15

Myšiak Stuart Little 2 – Aupark, 12.20, 14.20, 16.20

Road To Perdition – Aupark, 18.20, 20.40

PONDELOK 6. JANUÁR

Dnes neumieraj – Hviezda, 15.30, 18.00 a 20.30; Polus, 14.35, 16.20, 17.15, 19.00, 19.55, 21.40, 22.35; Aupark, 14.30, 16.20, 17.15, 19.00, 20.00, 21.40, 22.40

Ľúbi ma, neľúbi ma + pôvod sveta – Mladosť, 15.00, 17.30, 20.00; FK IC.SK, 16.00, 18.00, 20.00; Polus, 15.25, 17.45, 20.05, 22.25; Aupark, 15.55, 18.00, 20.05, 22.10

Dvaja pátrači – Istropolis, 14.00, 16.00; Polus, 14.00, 16.10, 18.20; Aupark, 15.30, 17.40, 19.50

Ples príšer – Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 20.40; Aupark, 18.55, 21.30

Kruté radosti – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00; Tatra, 20.30

Návrat strateného syna – FK IC.SK, 17.00

Hovor s ňou – FK IC.SK, 18.15, 20.15

Mexická jazda – FK IC.SK, 18.30

Sex a Lucia – FK IC.SK, 18.45

Rok diabla – FK IC.SK, 20.30

Ráno v Benátkach – FK IC.SK, 21.00

Doba ľadová – Istota, 15.00; Polus, 15.40; Aupark, 14.05, 16.00

Moja tučná grécka svadba – FK IC.SK, 17.30, 20.00; Polus, 16.15, 20.15

Harry Potter a tajomná komnata – Istropolis, 13.00, 16.30, 20.00; Tatra, 10.30, 14.30, 17.30; Polus, 14.50, 17.20, 18.00, 20.30, 21.10 (dabing); Aupark, 16.00, 19.20 (dabing); Aupark, 15.15, 18.35 (titulky)

V spálni – Artkino Za Zrkadlom, 20.00

Návštevníci: Cesta do Ameriky – Polus, 14.15, 18.15, 22.15; Aupark, 15.10, 17.10, 19.10

Fantóm Paríža – Polus, 17.30, 19.40, 21.50; Aupark, 17.55, 20.10, 22.20

Kocka 2 – Aupark, 22.00

Bozk draka – Aupark, 22.35

Znamenia – Aupark, 21.10

Erasmus a spol. – Aupark, 21.55

Guru – Aupark, 15.20, 17.20, 19.20, 21.20

Santa Claus 2 – Aupark, 14.35, 16.45

Sladká Alabama – Aupark, 15.35, 17.55

Zem nikoho – Aupark, 20.15

Myšiak Stuart Little 2 – Aupark, 14.20, 16.20

Road To Perdition – Aupark, 18.20, 20.40

UTOROK 7. JANUÁR

Dnes neumieraj – Hviezda, 15.30, 18.00 a 20.30; Polus, 14.35, 16.20, 17.15, 19.00, 19.55, 21.40, 22.35; Aupark, 14.30, 16.20, 17.15, 19.00, 20.00 21.40, 22.40

Ľúbi ma, neľúbi ma + pôvod sveta – Mladosť, 15.00, 17.30, 20.00; FK IC.SK, 16.00, 18.00, 20.00; Polus, 15.25, 17.45, 20.05, 22.25; Aupark, 15.55, 18.00, 20.05, 22.10

Dvaja pátrači – Istropolis, 14.00, 16.00; Polus, 14.00, 16.10, 18.20; Aupark, 15.30, 17.40, 19.50

Ples príšer – Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 20.40; Aupark, 18.55, 21.30

Kruté radosti – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00; Tatra, 20.30

Návrat strateného syna – FK IC.SK, 17.00

Hovor s ňou – FK IC.SK, 18.15, 20.15

Mexická jazda – FK IC.SK, 18.30

Sex a Lucia – FK IC.SK, 18.45

Rok diabla – FK IC.SK, 20.30

Divoké včely – FK IC.SK, 21.00

Moja tučná grécka svadba – Istota, 17.30, 20.00; Polus, 16.15, 20.15

Harry Potter a tajomná komnata – Istropolis, 16.30, 20.00; Tatra, 14.30, 17.30; Polus, 14.50, 17.20, 18.00, 20.30, 21.10 (dabing); Aupark, 16.00, 19.20 (dabing); Aupark, 15.15, 18.35 (titulky)

Kocka 1 – FK Lúky

Kocka 2 – Aupark, 22.00

Návštevníci: Cesta do Ameriky – Polus, 14.15, 18.15, 22.15; Aupark, 15.10, 17.10, 19.10

Doba ľadová – Polus, 15.40; Aupark, 14.05, 16.00

Fantóm Paríža – Polus, 17.30, 19.40, 21.50; Aupark, 17.55, 20.10, 22.20

Bozk draka – Aupark, 22.35

Znamenia – Aupark, 21.10

Erasmus a spol. – Aupark, 21.55

Guru – Aupark, 15.20, 17.20, 19.20, 21.20

Santa Claus 2 – Aupark, 14.35, 16.45

Sladká Alabama – Aupark, 15.35, 17.55

Zem nikoho – Aupark, 20.15

Myšiak Stuart Little 2 – Aupark, 14.20, 16.20

Road To Perdition – Aupark, 18.20, 20.40

STREDA 8. JANUÁR

Dnes neumieraj – Hviezda, 15.30, 18.00 a 20.30; Polus, 14.35, 16.20, 17.15, 19.00, 19.55, 21.40, 22.35; Aupark, 14.30, 16.20, 17.15, 19.00, 20.00, 21.40, 22.40

Ľúbi ma, neľúbi ma + pôvod sveta – Mladosť, 15.00, 17.30, 20.00; FK IC.SK, 11.00, 16.00, 18.00, 20.00; Polus, 15.25, 17.45, 20.05, 22.25; Aupark, 15.55, 18.00, 20.05, 22.10

Dvaja pátrači – Istropolis, 14.00, 16.00; Polus, 14.00, 16.10, 18.20; Aupark, 15.30, 17.40, 19.50

Ples príšer – Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 20.40; Aupark, 18.55, 21.30

Kruté radosti – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00; Tatra, 20.30

Päť dievčat na krku – FK IC.SK, 17.00

Hovor s ňou – FK IC.SK, 18.15, 20.15

Mexická jazda – FK IC.SK, 18.30

Sex a Lucia – FK IC.SK, 18.45

Rok diabla – FK IC.SK, 20.30

Divoké včely – FK IC.SK, 21.00

Moja tučná grécka svadba – Istota, 17.30, 20.00; Polus, 16.15, 20.15

Harry Potter a tajomná komnata – Istropolis, 16.30, 20.00; Tatra, 14.30, 17.30; Polus, 14.50, 17.20, 18.00, 20.30, 21.10 (dabing); Aupark, 16.00, 19.20 (dabing); Aupark, 15.15, 18.35 (titulky)

Road to Perdition – FK Nostalgia, 18.30, 20.45; Aupark, 18.20, 20.40

Môj brat – Artkino Za zrkadlom, 20.00

Baraka – Artkino Lúky, 20.00

Návštevníci: Cesta do Ameriky – Polus, 14.15, 18.15, 22.15; Aupark, 15.10, 17.10, 19.10

Doba ľadová – Polus, 15.40; Aupark, 14.05, 16.00

Fantóm Paríža – Polus, 17.30, 19.40, 21.50; Aupark, 17.55, 20.10, 22.20

Kocka 2 – Aupark, 22.00

Bozk draka – Aupark, 22.35

Znamenia – Aupark, 21.10

Erasmus a spol. – Aupark, 21.55

Guru – Aupark, 15.20, 17.20, 19.20, 21.20

Santa Claus 2 – Aupark, 14.35, 16.45

Sladká Alabama – Aupark, 15.35, 17.55

Zem nikoho – Aupark, 20.15

Myšiak Stuart Little 2 – Aupark, 14.20, 16.20

Obzor a Devín v januári nepremieta.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Kam patria rolky z toaletného papiera? Dávať dole etikety zo sklenených nádob?
  2. Ako ochrániť svoje peniaze pred infláciou
  3. Vedci z BMC SAV vo vlakoch nový koronavírus nenašli
  4. Výber auta na lízing môže byť slobodnejší, ako ste si mysleli
  5. Kde sa dá elektromobil nabiť a za koľko? Veľký prehľad nabíjania
  6. Od 1. septembra je predprimárne vzdelávanie povinné
  7. Dream job pre programátorov: Silicon Valley na Slovensku
  8. V centre Bratislavy vznikajú apartmány určené na predaj
  9. Nemecko-slovenská spoločnosť ETL/GR je už v desiatke najlepších
  10. Viete, prečo by nás mala zaujímať ochrana biodiverzity?
  1. Holenie je umenie. A vy môžete byť jeho majstrom
  2. Od 1. septembra je predprimárne vzdelávanie povinné
  3. Nemecko-slovenská spoločnosť ETL/GR je už v desiatke najlepších
  4. Viete, prečo by nás mala zaujímať ochrana biodiverzity?
  5. Stiahnite si stovky e-kníh
  6. Recyklovať PET fľaše a plechovky môžu už aj obyvatelia Krupiny
  7. V centre Bratislavy vznikajú apartmány určené na predaj
  8. 100% ovocné šťavy pod lupou – Prečo sa ich oplatí konzumovať?
  9. 3 veci, s ktorými zvládnete horúčavy v byte
  10. Spoločnosť ASBIS uvádza na európske trhy novinku
  1. Je lepšie zobrať si rozkladateľný obal alebo vytriediť plastový? 9 130
  2. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku 8 595
  3. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni? 7 960
  4. Dream job pre programátorov: Silicon Valley na Slovensku 7 342
  5. Developer Slnečníc postaví bývanie pri lese. S bazénom aj fitkom 5 568
  6. Stačí mi elektromobil? Pozreli sme sa, ako je to s dojazdom 4 333
  7. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame 3 634
  8. Crème de la crème po slovensky 3 249
  9. Nový Volkswagen Polo je najšikovnejšie malé auto 2 849
  10. Jablone prinesú ovocie v podobe komfortného bývania 2 120
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu