ŠTVRTOK 2. JANUÁR
Spy Kids 2 – Hviezda, 13.30
Dnes neumieraj – Hviezda, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 14.35, 16.20, 17.15, 19.00, 19.55, 21.40, 22.35; Aupark, 14.30, 16.20, 17.15, 19.00, 20.00, 21.40, 22.40
Ľúbi ma, neľúbi ma + pôvod sveta – Mladosť, 15.00, 17.30, 20.00; FK IC.SK, 16.00, 18.00, 20.00; Polus, 15.25, 17.45, 20.05, 22.25; Aupark, 15.55, 18.00, 20.05, 22.10
Dvaja pátrači – Istropolis, 14.00, 16.00; Polus, 14.00, 16.10, 18.20; Aupark, 15.30, 17.40, 19.50
Ples príšer – Istropolis, 18.00, 20.30; Tatra, 20.30; Polus, 20.40; Aupark, 18.55, 21.30
Kruté radosti – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00
Každý deň odvahu – FK IC.SK, 17.00
Hovor s ňou – FK IC.SK, 18.15, 20.15
Rok diabla – FK IC.SK, 18.30, 20.30
Sex a Lucia – FK IC.SK, 18.45
Ráno v Benátkach – FK IC.SK, 21.00
XXX – Istota, 17.30, 20.00
Zlez zo stromu! – Igric Dúbravka, 19.00
Harry Potter a tajomná komnata – Istropolis, 13.00, 16.30, 20.00; Tatra, 10.30, 14.30, 17.30; Polus, 14.50, 17.20, 18.00, 20.30, 21.10; Aupark, 16.00, 19.20 (dabing); Aupark, 15.15, 18.35 (titulky)
Šašek a královná – FK Za Zrkadlom, 18.00
Návštevníci: Cesta do Ameriky – Polus, 14.15, 18.15, 22.15; Aupark, 15.10, 17.10, 19.10
Doba ľadová – Polus, 15.40; Aupark, 14.05, 16.00
Fantóm Paríža – Polus, 17.30, 19.40, 21.50; Aupark, 17.55, 20.10, 22.20
Moja tučná grécka svadba – Polus, 16.15, 20.15
Kocka 2 – Aupark, 22.00
Bozk draka – Aupark, 22.35
Znamenia – Aupark, 21.10
Erasmus a spol. – Aupark, 21.55
Guru – Aupark, 15.20, 17.20, 19.20, 21.20
Santa Claus 2 – Aupark, 14.35, 16.45
Sladká Alabama – Aupark, 15.35, 17.55
Zem nikoho – Aupark, 20.15
Myšiak Stuart Little 2 – Aupark, 14.20, 16.20
Road To Perdition – Aupark, 18.20, 20.40
PIATOK 3. JANUÁR
Spy Kids 2 – Hviezda, 13.30
Dnes neumieraj – Hviezda, 15.30, 18.00 a 20.30; Polus, 14.35, 16.20, 17.15, 19.00, 19.55, 21.40, 22.35; Aupark, 14.30, 16.20, 17.15, 19.00, 20.00, 21.40; 22.40
Ľúbi ma, neľúbi ma + pôvod sveta – Mladosť, 15.00, 20.00; FK IC.SK, 16.00, 18.00, 20.00; Polus, 15.25, 17.45, 20.05, 22.25; Aupark, 15.55, 18.00, 20.05, 22.10
Putovanie vtákov – Mladosť, 17.30
Dvaja pátrači – Istropolis, 14.00, 16.00; Polus, 14.00, 16.10, 18.20; Aupark, 15.30, 17.40, 19.50
Ples príšer – Istropolis, 18.00, 20.30; Tatra, 20.30; Polus, 20.40, 23.00; Aupark, 18.55, 21.30
Kruté radosti – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00
Každý deň odvahu – FK IC.SK, 17.00
Hovor s ňou – FK IC.SK, 18.15, 20.15
Rok diabla – FK IC.SK, 18.30, 20.30
Sex a Lucia – FK IC.SK, 18.45
Ráno v Benátkach – FK IC.SK, 21.00
Sladká Alabama – Istota, 17.30, 20.00
Harry Potter a tajomná komnata – Istropolis, 13.00, 16.30, 20.00; Tatra, 10.30, 14.30, 17.30; Polus, 14.50, 17.20, 18.00, 20.30, 21.10 (dabing); Aupark, 16.00, 19.20 (dabing), Aupark, 15.15, 18.35 (titulky)
Návštevníci: Cesta do Ameriky – Polus, 14.15, 18.15, 22.15; Aupark, 15.10, 17.10, 19.10
Doba ľadová – Polus, 15.40; Aupark, 14.05, 16.00
Fantóm Paríža – Polus, 17.30, 19.40, 21.50; Aupark, 17.55, 20.10, 22.20
Moja tučná grécka svadba – Polus, 16.15, 20.15
Kocka 2 – Aupark, 22.00
Bozk draka – Aupark, 22.35
Znamenia – Aupark, 21.10
Erasmus a spol. – Aupark, 21.55
Guru – Aupark, 15.20, 17.20, 19.20, 21.20
Santa Claus 2 – Aupark, 14.35, 16.45
Sladká Alabama – Aupark, 15.35, 17.55
Zem nikoho – Aupark, 20.15
Myšiak Stuart Little 2 – Aupark, 14.20, 16.20
Road To Perdition – Aupark, 18.20, 20.40
SOBOTA 4. JANUÁR
Dnes neumieraj – Hviezda, 15.30, 18.00 a 20.30; Polus, 11.05, 11.55, 13.40, 14.35, 16.20, 17.15, 19.00, 19.55, 21.40, 22.35; Aupark, 11.45, 13.35, 14.30, 16.20, 17.15, 19.00, 20.00, 21.40, 22.40
Ľúbi ma, neľúbi ma + pôvod sveta – Mladosť, 15.00, 20.00; FK IC.SK, 16.15, 18.00, 20.00; Polus, 13.05, 15.25, 17.45, 20.05, 22.25; Aupark, 11.45, 13.50, 15.55, 18.00, 20.05, 22.10
Putovanie vtákov – Mladosť, 17.30
Muži v čiernom 2 – Zora, 16.30
Minority report – Zora, 19.00
Dvaja pátrači – Istropolis, 14.00, 16.00; Polus, 12.00, 14.00, 16.10, 18.20; Aupark, 11.10, 13.20, 15.30, 17.40, 19.50
Ples príšer – Istropolis, 18.00, 20.30; Tatra, 20.30; Polus, 20.40, 23.00; Aupark, 18.55, 21.30
Kruté radosti – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00
Asterix a Obelix: Misia Kleopatra – FK IC.SK, 16.00
Každý deň odvahu – FK IC.SK, 17.00
Hovor s ňou – FK IC.SK, 18.15, 20.15
Rok diabla – FK IC.SK, 18.30, 20.30
Sex a Lucia – FK IC.SK, 18.45
Ráno v Benátkach – FK IC.SK, 21.00
Doba ľadová – FK IC.SK, 15.00; Polus, 11.50, 13.50, 15.40; Aupark, 11.45, 14.05, 16.00
Sladká Alabama – FK IC.SK, 17.30, 20.00; Aupark, 13.05, 15.35, 17.55
Harry Potter a tajomná komnata – Istropolis, 13.00, 16.30, 20.00; Tatra, 10.30, 14.30, 17.30; Polus, 11.00, 11.40, 14.50, 17.20, 18.00, 20.30, 21.10 (dabing); Aupark, 12,15, 16.00, 19.20 (dabing); Aupark, 11.30, 15.15, 18.35 (titulky)
Návštevníci: Cesta do Ameriky – Polus, 14.15, 18.15, 22.15; Aupark, 11.10, 13.10, 15.10, 17.10, 19.10
Fantóm Paríža – Polus, 17.30, 19.40, 21.50; Aupark, 17.55, 20.10, 22.20
Moja tučná grécka svadba – Polus, 12.15, 16.15, 20.15
Kocka 2 – Aupark, 22.00
Bozk draka – Aupark, 22.35
Znamenia – Aupark, 21.10
Erasmus a spol. – Aupark, 21.55
Guru – Aupark, 11.20, 13.20, 15.20, 17.20, 19.20, 21.20
Santa Claus 2 – Aupark, 12.25, 14.35, 16.45
Zem nikoho – Aupark, 20.15
Myšiak Stuart Little 2 – Aupark, 12.20, 14.20, 16.20
Road To Perdition – Aupark, 18.20, 20.40
NEDEĽA 5. JANUÁR
Dnes neumieraj – Hviezda, 15.30, 18.00 a 20.30; Polus, 11.05, 11.55, 13.40, 14.35, 16.20, 17.15, 19.00, 19.55, 21.40, 22.35; Aupark, 11.45, 13.35, 14.30, 16.20, 17.15, 19.00, 20.00, 21.40, 22.40
Ľúbi ma, neľúbi ma + pôvod sveta – Mladosť, 15.00, 17.30, 20.00; FK IC.SK, 16.15, 18.00, 20.00; Polus, 13.05, 15.25, 17.45, 20.05, 22.25; Aupark, 11.45, 13.50, 15.55, 18.00, 20.05, 22.10
Muži v čiernom 2 – Zora, 16.30
Minority report – Zora, 19.00
Dvaja pátrači – Istropolis, 14.00, 16.00; Polus, 12.00, 14.00, 16.10, 18.20; Aupark, 11.10, 13.20, 15.30, 17.40, 19.50
Ples príšer – Istropolis, 18.00, 20.30; Tatra, 20.30; Polus, 20.40; Aupark, 18.55, 21.30
Kruté radosti – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00
Asterix a Obelix: Misia Kleopatra – FK IC.SK, 16.00
Návrat strateného syna – FK IC.SK, 17.00
Hovor s ňou – FK IC.SK, 18.15, 20.15
Rok diabla – FK IC.SK, 18.30, 20.30
Sex a Lucia – FK IC.SK, 18.45
Ráno v Benátkach – FK IC.SK, 21.00
Doba ľadová – Istota, 10.00, 15.00; Polus, 11.50, 13.50, 15.40; Aupark, 11.45, 14.05, 16.00
Sladká Alabama – Istota, 17.30, 20.00; Aupark, 13.05, 15.35, 17.55
Proroctvo z temnôt – Igric DK Dúbravka
Harry Potter a tajomná komnata – Istropolis, 13.00, 16.30, 20.00; Tatra, 10.30, 14.30, 17.30; Polus, 11.00, 11.40, 14.50, 17.20, 18.00, 20.30, 21.10 (dabing); Aupark, 12.15, 16.00, 19.20 (dabing); Aupark, 11.30, 15.15, 18.35 (titulky)
Tí druhí – Artkino Za Zrkadlom, 20.00
Austin Powers v zlatom úde – Lúky, 17.30, 20.00
Návštevníci: Cesta do Ameriky – Polus, 14.15, 18.15, 22.15; Aupark, 11.10, 13.10, 15.10, 17.10, 19.10
Fantóm Paríža – Polus, 17.30, 19.40, 21.50; Aupark, 17.55, 20.10, 22.20
Moja tučná grécka svadba – Polus, 12.15, 16.15, 20.15
Kocka 2 – Aupark, 22.00
Bozk draka – Aupark, 22.35
Znamenia – Aupark, 21.10
Erasmus a spol. – Aupark, 21.55
Guru – Aupark, 11.20, 13.20, 15.20, 17.20, 19.20, 21.20
Santa Claus 2 – Aupark, 12.25, 14.35, 16.45
Zem nikoho – Aupark, 20.15
Myšiak Stuart Little 2 – Aupark, 12.20, 14.20, 16.20
Road To Perdition – Aupark, 18.20, 20.40
PONDELOK 6. JANUÁR
Dnes neumieraj – Hviezda, 15.30, 18.00 a 20.30; Polus, 14.35, 16.20, 17.15, 19.00, 19.55, 21.40, 22.35; Aupark, 14.30, 16.20, 17.15, 19.00, 20.00, 21.40, 22.40
Ľúbi ma, neľúbi ma + pôvod sveta – Mladosť, 15.00, 17.30, 20.00; FK IC.SK, 16.00, 18.00, 20.00; Polus, 15.25, 17.45, 20.05, 22.25; Aupark, 15.55, 18.00, 20.05, 22.10
Dvaja pátrači – Istropolis, 14.00, 16.00; Polus, 14.00, 16.10, 18.20; Aupark, 15.30, 17.40, 19.50
Ples príšer – Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 20.40; Aupark, 18.55, 21.30
Kruté radosti – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00; Tatra, 20.30
Návrat strateného syna – FK IC.SK, 17.00
Hovor s ňou – FK IC.SK, 18.15, 20.15
Mexická jazda – FK IC.SK, 18.30
Sex a Lucia – FK IC.SK, 18.45
Rok diabla – FK IC.SK, 20.30
Ráno v Benátkach – FK IC.SK, 21.00
Doba ľadová – Istota, 15.00; Polus, 15.40; Aupark, 14.05, 16.00
Moja tučná grécka svadba – FK IC.SK, 17.30, 20.00; Polus, 16.15, 20.15
Harry Potter a tajomná komnata – Istropolis, 13.00, 16.30, 20.00; Tatra, 10.30, 14.30, 17.30; Polus, 14.50, 17.20, 18.00, 20.30, 21.10 (dabing); Aupark, 16.00, 19.20 (dabing); Aupark, 15.15, 18.35 (titulky)
V spálni – Artkino Za Zrkadlom, 20.00
Návštevníci: Cesta do Ameriky – Polus, 14.15, 18.15, 22.15; Aupark, 15.10, 17.10, 19.10
Fantóm Paríža – Polus, 17.30, 19.40, 21.50; Aupark, 17.55, 20.10, 22.20
Kocka 2 – Aupark, 22.00
Bozk draka – Aupark, 22.35
Znamenia – Aupark, 21.10
Erasmus a spol. – Aupark, 21.55
Guru – Aupark, 15.20, 17.20, 19.20, 21.20
Santa Claus 2 – Aupark, 14.35, 16.45
Sladká Alabama – Aupark, 15.35, 17.55
Zem nikoho – Aupark, 20.15
Myšiak Stuart Little 2 – Aupark, 14.20, 16.20
Road To Perdition – Aupark, 18.20, 20.40
UTOROK 7. JANUÁR
Dnes neumieraj – Hviezda, 15.30, 18.00 a 20.30; Polus, 14.35, 16.20, 17.15, 19.00, 19.55, 21.40, 22.35; Aupark, 14.30, 16.20, 17.15, 19.00, 20.00 21.40, 22.40
Ľúbi ma, neľúbi ma + pôvod sveta – Mladosť, 15.00, 17.30, 20.00; FK IC.SK, 16.00, 18.00, 20.00; Polus, 15.25, 17.45, 20.05, 22.25; Aupark, 15.55, 18.00, 20.05, 22.10
Dvaja pátrači – Istropolis, 14.00, 16.00; Polus, 14.00, 16.10, 18.20; Aupark, 15.30, 17.40, 19.50
Ples príšer – Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 20.40; Aupark, 18.55, 21.30
Kruté radosti – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00; Tatra, 20.30
Návrat strateného syna – FK IC.SK, 17.00
Hovor s ňou – FK IC.SK, 18.15, 20.15
Mexická jazda – FK IC.SK, 18.30
Sex a Lucia – FK IC.SK, 18.45
Rok diabla – FK IC.SK, 20.30
Divoké včely – FK IC.SK, 21.00
Moja tučná grécka svadba – Istota, 17.30, 20.00; Polus, 16.15, 20.15
Harry Potter a tajomná komnata – Istropolis, 16.30, 20.00; Tatra, 14.30, 17.30; Polus, 14.50, 17.20, 18.00, 20.30, 21.10 (dabing); Aupark, 16.00, 19.20 (dabing); Aupark, 15.15, 18.35 (titulky)
Kocka 1 – FK Lúky
Kocka 2 – Aupark, 22.00
Návštevníci: Cesta do Ameriky – Polus, 14.15, 18.15, 22.15; Aupark, 15.10, 17.10, 19.10
Doba ľadová – Polus, 15.40; Aupark, 14.05, 16.00
Fantóm Paríža – Polus, 17.30, 19.40, 21.50; Aupark, 17.55, 20.10, 22.20
Bozk draka – Aupark, 22.35
Znamenia – Aupark, 21.10
Erasmus a spol. – Aupark, 21.55
Guru – Aupark, 15.20, 17.20, 19.20, 21.20
Santa Claus 2 – Aupark, 14.35, 16.45
Sladká Alabama – Aupark, 15.35, 17.55
Zem nikoho – Aupark, 20.15
Myšiak Stuart Little 2 – Aupark, 14.20, 16.20
Road To Perdition – Aupark, 18.20, 20.40
STREDA 8. JANUÁR
Dnes neumieraj – Hviezda, 15.30, 18.00 a 20.30; Polus, 14.35, 16.20, 17.15, 19.00, 19.55, 21.40, 22.35; Aupark, 14.30, 16.20, 17.15, 19.00, 20.00, 21.40, 22.40
Ľúbi ma, neľúbi ma + pôvod sveta – Mladosť, 15.00, 17.30, 20.00; FK IC.SK, 11.00, 16.00, 18.00, 20.00; Polus, 15.25, 17.45, 20.05, 22.25; Aupark, 15.55, 18.00, 20.05, 22.10
Dvaja pátrači – Istropolis, 14.00, 16.00; Polus, 14.00, 16.10, 18.20; Aupark, 15.30, 17.40, 19.50
Ples príšer – Istropolis, 18.00, 20.30; Polus, 20.40; Aupark, 18.55, 21.30
Kruté radosti – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00; Tatra, 20.30
Päť dievčat na krku – FK IC.SK, 17.00
Hovor s ňou – FK IC.SK, 18.15, 20.15
Mexická jazda – FK IC.SK, 18.30
Sex a Lucia – FK IC.SK, 18.45
Rok diabla – FK IC.SK, 20.30
Divoké včely – FK IC.SK, 21.00
Moja tučná grécka svadba – Istota, 17.30, 20.00; Polus, 16.15, 20.15
Harry Potter a tajomná komnata – Istropolis, 16.30, 20.00; Tatra, 14.30, 17.30; Polus, 14.50, 17.20, 18.00, 20.30, 21.10 (dabing); Aupark, 16.00, 19.20 (dabing); Aupark, 15.15, 18.35 (titulky)
Road to Perdition – FK Nostalgia, 18.30, 20.45; Aupark, 18.20, 20.40
Môj brat – Artkino Za zrkadlom, 20.00
Baraka – Artkino Lúky, 20.00
Návštevníci: Cesta do Ameriky – Polus, 14.15, 18.15, 22.15; Aupark, 15.10, 17.10, 19.10
Doba ľadová – Polus, 15.40; Aupark, 14.05, 16.00
Fantóm Paríža – Polus, 17.30, 19.40, 21.50; Aupark, 17.55, 20.10, 22.20
Kocka 2 – Aupark, 22.00
Bozk draka – Aupark, 22.35
Znamenia – Aupark, 21.10
Erasmus a spol. – Aupark, 21.55
Guru – Aupark, 15.20, 17.20, 19.20, 21.20
Santa Claus 2 – Aupark, 14.35, 16.45
Sladká Alabama – Aupark, 15.35, 17.55
Zem nikoho – Aupark, 20.15
Myšiak Stuart Little 2 – Aupark, 14.20, 16.20
Obzor a Devín v januári nepremieta.