tipy na VÍKEND

SOBOTA 14. DECEMBER

DIVADLÁ

11.00 Don Quijote – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Don Juan – DPOH, Laurinská 21

19.00 Krajčírky – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Klietka bláznov – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

16.00 a 19.00 Afrika – Češi mezi lidožravci – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Vražda sekerou vo Sv. Peterburgu – Astorka/Korzo, Suché mýto 17

19.00 Cirkus Homo sapiens – West, Kolárska 1

19.00 Mníšky 2 – Milionárky – Teátro Istropolis, Trnavské mýto 1

19.00 Rodinné príbehy – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

20.00 Komisia – Stoka, Pribinova 1

KINÁ

Erasmus a spol. alebo Priatelia po španielsky – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; FK ic.sk, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 12.15, 14.40, 17.05, 19.25; Aupark, 11.55, 14.25, 16.55, 19.25, 21.55

Insomnia – Múzeum, 20.00

Proroctvo z temnôt – Zora, 16.30

Agent bez minulosti – Zora, 19.00; Aupark, 21.40

Lilo a Stitch – Devín, 15.00, 17.15

Harry Potter a tajomná komnata – Istropolis, 13.30, 16.30, 20.00; Istota, 12.30, 16.00, 19.30; Hviezda, 10.30, 14.30, 17.30, 20.30; Polus, 11.00, 11.40, 14.10, 14.50, 17.20, 18.00, 20.30, 21.10 (SD), 13.10, 16.20, 19.30, 22.35 (ST); Aupark, 11.15, 12.15, 15.00, 15.45, 18.15, 19.00 (D), 10.45, 14.00, 17.15, 20.30 (T)

Fantóm Paríža – Istropolis/Artkino, 17.30, 20.00; Polus, 18.10, 20.20, 22.30; Aupark, 11.35, 13.45, 15.55, 18.05, 20.15, 22.25

Myšiak Stuart Little 1 – FK ic.sk, 16.00; Aupark, 11.40, 13.40, 15.40

Don s Plum Bar – FK ic.sk, 18.15

Galoše šťastia – FK ic.sk, 17.00

S milenkou mojej mamtky – FK ic.sk, 18.30

Mexická jazda – FK ic.sk, 19.00

Po čom ženy túžia – FK ic.sk, 20.00

England! – FK ic.sk, 20.15

Rok diabla – FK ic.sk, 21.00

Biela vdova – Kino Café, 16.00, 18.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 11.00, 14.00, 19.00, 21.00

Ľudské telo – Orange Imax, 12.00, 16.00, 20.00

Osud vo vesmíre – Orange Imax, 13.00, 17.00

T-Rex – Orange Imax, 15.00, 18.00, 22.00

Scooby Doo – Nivy, 16.00, 19.00

Hollywood, Hollywood – Polus, 21.40; Aupark, 20.25, 22.45

Doba ľadová – Polus, 12.35, 14.25, 16.15; Aupark, 11.45, 14.05, 16.00, 17.55

Moja tučná grécka svadba – Aupark, 12.10, 14.15, 16.20, 18.25, 20.30, 22.35

Planéta pokladov – Polus, 11.00, 13.00, 15.00, 17.00

Červený drak – Polus, 19.00, 21.45; Aupark, 19.50, 22.20

Bozk draka – Polus, 12.30, 18.50, 23.00; Aupark, 12.35, 14.45, 16.55, 19.05, 21.15

Sladká Alabama – Polus, 14.30, 16.40, 20.50; Aupark, 10.45, 12.55, 15.10, 17.25, 19.45, 22.05

Santa Claus 2 – Aupark, 11.55, 14.05, 16.10, 18.15

Kocka 2 – Aupark, 12.50, 14.55, 21.50

Road to Perdition – Aupark, 17.40, 20.00, 22.20

Hovor s ňou – Aupark, 17.15, 19.35

Znamenia – Aupark, 22.15

Quartétto – Polus, 18.15

KONCERTY A PODUJATIA

12.00 Bubo bál, stretnutie cestovateľov na Slovensku – DK Lúky, Vígľašská 1

16.00 ZŠ Cádrova ul. a Sloboda zvierat – Hlavné námestie

16.40 Koncert speváčky V. Vrábelovej – Hlavné námestie

17.00 Večer so skupinou Saturn – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

16.00 Mimoriadny rodinný koncert – Foyer SF, Palackého 2

19.00 Peter Cardarellis Comfort Zone – Cafe studio club, Laurinská ul.

19.00 Tuším…, kabaretné predstavenie – V-klub, Nám. SNP 12

19.00 Komorný koncert – Zrkadlová sieň Primaciálneho paláca

19.00 Rodinné príbehy – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

PRE DETI

14.00 Skús to s nami, tvorivé dielne – M-klub, Rovniankova 3

16.00 Tajomstvo daru – Bibiana, Panská 41

18.00 Gerulata, detský foklórny súbor – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

DISKOTÉKY

Rock, striptíz – Harley Davidson, Rebarborová 1/a

Aligator Rock Night – Aligator Rock Pub, Laurinská 7

Tanečné spomienky: Delegation – Rick Bailey Live! – Live! Club, Einsteinova 18/Aupark

Oldies party, DJ Pizza – Casey, Botanická 35

Ballantines Party – Club 39, Mlynská dolina

Disko – Irish Pub, Sedlárska 6

Rock Generation – KGB, Obchodná 52

Metro party – Metro Music Club, Suché mýto

Oldies Disco – Mamut Pub, Cintorínska ul.

Funky bar, DJ R. Majling – Hotel Junior CKM, Drieňová 14

NEDEĽA 15. DECEMBER

DIVADLÁ

10.00 a 14.30 Luskáčik – Bábkové divadlo, Dunajská 36

15.30 Duchovplná rozprávka – Divadlo a.ha., MKC, Školská 14

15.30 Baba Jaga a Majkl Džeksn – GUnaGU/Div. F7, Františkánske nám. 7

16.00 a 20.00 Aj múdry schybí – West, Kolárska 1

19.00 Štvrtá sestra – DPOH, Laurinská 21

19.00 Horor v horárni – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Obchod na korze – Astorka/Korzo, Suché mýto 17

19.00 Rodinné príbehy – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

20.00 Komisia – Stoka, Pribinova 1

KINÁ

Erasmus a spol. alebo priatelia po španielsky – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; FK ic.sk, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 12.15, 14.40, 17.05, 19.25; Aupark, 11.55, 14.25, 16.55, 19.25, 21.55

Insomnia – Múzeum, 20.00

Proroctvo z temnôt – Zora, 16.30

Agent bez minulosti – Zora, 19.00; Aupark, 21.40

Lilo a Stitch – Devín, 15.00, 17.15; DK Lúky, 15.00, 17.00

Harry Potter a tajomná komnata – Istropolis, 13.30, 16.30, 20.00; Istota, 12.30, 16.00, 19.30; Hviezda, 10.30, 14.30, 17.30, 20.30; Polus, 11.00, 11.40, 14.10, 14.50, 17.20, 18.00, 20.30, 21.10 (SD), 13.10, 16.20, 19.30 (ST); Aupark, 11.15, 12.15, 15.00, 15.45, 18.15, 19.00 (D), 10.45, 14.00, 17.15, 20.30 (T)

Fantóm Paríža – Istropolis/Artkino, 17.30, 20.00; Polus, 18.10, 20.20, 22.30; Aupark, 11.35, 13.45, 15.55, 18.05, 20.15, 22.25

Myšiak Stuart Little 1 – FK ic.sk, 16.00; Aupark, 11.40, 13.40, 15.40

Don s Plum Bar – FK ic.sk, 18.15

Galoše šťastia – FK ic.sk, 17.00

Aberdeen – FK ic.sk, 17.45

Mexická jazda – FK ic.sk, 19.00

Po čom ženy túžia – FK ic.sk, 20.00

Chlieb a tulipány – FK ic.sk, 20.15

Rok diabla – FK ic.sk, 21.00

Biela vdova – Kino Café, 16.00, 18.00

Sexy Boy – DK Dúbravka, 19.00

T-Rex – Orange Imax, 11.00, 14.00, 17.00, 20.00

Osud vo vesmíre – Orange Imax, 12.00, 16.00

Ľudské telo – Orange Imax, 13.00, 19.00

VIrtuálny svet – Orange Imax, 15.00, 18.00, 21.00

Hovor s ňou – Artkino Za zrkadlom, 20.12; Aupark, 17.15, 19.35

Blafuj ako Beckham – DK Lúky, 20.00

Hollywood, Hollywood – Polus, 21.40; Aupark, 20.25, 22.45

Doba ľadová – Polus, 12.35, 14.25, 16.15; Aupark, 11.45, 14.05, 16.00, 17.55

Moja tučná grécka svadba – Aupark, 12.10, 14.15, 16.20, 18.25, 20.30, 22.35

Planéta pokladov – Polus, 11.00, 13.00, 15.00, 17.00

Červený drak – Polus, 19.00, 21.45; Aupark, 19.50, 22.20

Bozk draka – Polus, 12.30, 18.50; Aupark, 12.35, 14.45, 16.55, 19.05, 21.15

Sladká Alabama – Polus, 14.30, 16.40, 20.50; Aupark, 10.45, 12.55, 15.10, 17.25, 19.45, 22.05

Santa Claus 2 – Aupark, 11.55, 14.05, 16.10, 18.15

Kocka 2 – Aupark, 12.50, 14.55, 21.50

Road to Perdition – Aupark, 17.40, 20.00, 22.20

Znamenia – Aupark, 22.15

Quartétto – Polus, 18.15

KONCERTY A PODUJATIA

9.00 Jubilejná omša – Kostol sv. Jána Mathy (trinitárov)

16.00 Cyklus komorných koncertov – CC centrum, Jiráskova 3

16.40 Gymnázium sv. Uršule – Hlavné námestie

19.00 Hráme vinil – Cafe studio club, Laurinská ul.

19.00 Rodinné príbehy – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

PRE DETI

10.00 a 14.30 Luskáčik – Bábkové divadlo, Dunajská 36

10.30 Dať sa v láske uchovať – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

10.30 Záhada v Zoopotámii – DK Ružinov, Ružinovská 28

14.00 a 16.00 Tajomstvo daru – Bibiana, Panská 41

15.30 Duchovplná rozprávka – Div. a.ha., MKC, Školská 14

15.30 Baba Jaga a Majkl Džeksn – GUnaGU/Div. F7, Františkánske nám. 7

DISKOTÉKY

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/a

Na želanie – KGB, Obchodná 52

VÝSTAVY

Fulla a slovenský svet – SNG, Dvorana, Námestie SNP 33, do januára 2003

Skice a návrhy z umenia 19. a polovice 20. st. – SNG, Vodné kasárne, Rázusovo nábr. 2, do 9. februára 2003

Medzi Saharou a tropickými pralesmi, za tajomstvami prírody a kultúr

stredozápadnej Afriky – Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr. 2, ut – ne 9.00 – 17.00, do 31. januára 2003

Alfons Mucha v USA, na Morave a v Čechách – GMB, Pálffyho palác, ut – ne 10.00 – 17.00, do 19. januára 2003

Henri Cartier Bresson – GMB, Pálffyho palác, Panská 19, do 16. decembra

Svetozár Ilavský: Asociačný experiment Sokol – GMB, Pálffyho palác, do 16. februára 2003

Arthur Fleischmann: Návrat domov – GMB, Mirbachov palác, Františkánske nám., do 26. januára 2003

Max Bill: Grafiky, objekty, obrazy – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, ut – ne 10.00 – 18.00, do 31. decembra

Salón galérie Ardan: M. Benka, Ľ. Fulla, E. Lehotský – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00, do 31. januára 2003

Viktor Hulík: Grafika – galéria Komart, Zámočnícka 8, do 31. decembra

Markus Reiter – Karl Mostböck: Amor vacui – Múzeum Danubiana, Čunovo, ut – ne 10.00 – 18.00, do 31. januára 2003

Peter Pollág: Poznámky z Afriky – Múzeum Danubiana, do 31. januára 2003

Gabriela a Jozef Lupták: Luxusné zbytočnosti – K – Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00

Jozef Jankovič: Začiatky – galéria Linea, Drieňová 34, do 31. januára 2003

Filip Kulišev Photography – galéria Thoha, Rožňavská 23, po – pia 10.00 – 19.00, so 9.00 – 17.00, ne 10.00 – 16.00, do 13. januára 2003

Grafické štúdio September – galéria Koridor, Slovenské centrum dizajnu, Jakubovo nám. 12

Vladimír Kompánek – Zichyho palác, Ventúrska 9, po – so 12.00 – 18.00, do 12. januára 2003

Fotografia tanca – galéria fotografie Profil, Prepoštská 4, ut – ne 13.00 – 18.00, do 31. decembra

Salón 2002 – UBS, Dostojevského rad 2, ut – ne 12.00 – 17.00, do 5. januára 2003

Umenie je hra – Bibiana, Panská 41, ut – ne 10.00 – 18.00, do 26. januára 2003

Premeny dreva – Bibiana, do 23. februára 2003

Kubov (vianočný) sen – Bibiana, do 19. januára 2003

Čokoládová hviezda Orion – Bibiana, do 5. januára 2003

Peter Uchnár, knižná ilustrácia a grafika – galéria Artotéka, Kapucínska 1, po, st, štv 13.00 – 17.30, ut a pia 10.00 – 12.00, 13.30 – 16.00, do 21. februára 2003

Lea Fekete, Zora Kompánková, Andrej Augustín, Viťo Bojňanský – galéria G7, Františkánske nám. 7, denne 13.00 – 19.00, do 22. decembra

Skromnosť zátišia, výber zo zbierky Ivana Melicherčíka – Dom plynárov, Drevená 4, ut – ne 10.00 – 18.00, do 5. januára 2003

Emil Fornay: Na všetkých svetadieloch – MKC Zichyho palác, Ventúrska 9, denne 12.00 – 18.00, do 18. decembra

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. 3 pravidlá pre lepší dôchodok
  2. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€
  3. Ako sa zbaviť chladnej podlahy
  4. Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba
  5. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky
  6. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky
  7. Ochráňte pred zlodejmi celé vozidlo vďaka VAM Akustik
  8. V tomto roku si už konečne užijem Vianoce bez vrások
  9. Online analýza spotreby elektriny vám pomôže ušetriť
  10. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií
  1. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky
  2. Ochráňte pred zlodejmi celé vozidlo vďaka VAM Akustik
  3. Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba
  4. Nová michalovská nemocnica otvorí brány: toto musíte vidieť!
  5. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky
  6. Mladí vodiči preferujú čoraz silnejšie autá
  7. Ako sa zbaviť chladnej podlahy
  8. V tomto roku si už konečne užijem Vianoce bez vrások
  9. Online analýza spotreby elektriny vám pomôže ušetriť
  10. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií
  1. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky 11 498
  2. 3 pravidlá pre lepší dôchodok 9 244
  3. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€ 3 901
  4. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií 3 280
  5. Moskva alebo Petrohrad? 3 111
  6. Ako sa zbaviť chladnej podlahy 2 443
  7. Ako pracujú poisťováci? Dostali sme sa medzi nich 2 384
  8. VW Tiguan Allspace: prvé sedemmiestne SUV od Volkswagnu 2 330
  9. Nepríjemná bolesť. Tu sú 3 rady, ako sa jej zbavíte 1 870
  10. Online analýza spotreby elektriny vám pomôže ušetriť 1 697