tipy na víkend

SOBOTA 7. DECEMBER

DIVADLÁ

19.00 Portugália – DPOH, Laurinská 21

19.00 Človek pre všetky časy – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Šiesti v pyžame – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Slovenský raj – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Jano – Jana – West, Kolárska 1

19.00 Štedrý divadelný večer – RND hrá v Pezinku

KINÁ

Myšiak Stuart Little 2 – Hviezda, 14.00, 16.00; Aupark, 11.55, 13.55, 15.50, 17.45

Myšiak Stuart Little 1 – Hviezda, 16.00, 18.00

Hollywood, Hollywood – Mladosť, 15.30, 20.00; Istropolis, 16.00, 20.15; Aupark, 11.30, 12.00, 13.30, 14.10, 15.40, 16.20, 17.50, 18.30, 20.00, 22.10

Ráno v Benátkach – Mladosť, 17.30, 20.00

Lilo a Stitch – Nádej, 17.30

40 dní, 40 nocí – Nádej, 20.00

Aféra s náhrdelníkom – Zora, 16.30, 19.00

Santa Claus 2 – Istropolis, 18.15; Aupark, 11.55, 14.00, 16.05, 18.10

Don‘s Plum Bar – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00

Quartétto – FK IC.SK, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark, 13.15, 17.30, 19.30

Grinch – FK IC.SK, 16.00

Kráľ Drozdia brada – FK IC.SK, 17.00

Insomnia – FK IC.SK, 17.45

Babie leto – FK IC.SK, 18.15

Mŕtvy muž – FK IC.SK, 19.00

Prekliatie žltozeleného škorpióna – FK IC.SK, 20.15

Rok diabla – FK IC.SK, 21.00

Million Dollar Hotel – Kino Café, 16.00, 18.00

Doba ľadová – Istota, 15.00; Aupark, 11.45, 14.05, 16.00, 17.55

Resident evil – Istota, 17.30, 20.00

Fantóm Paríža – Aupark, 12.15, 14.20, 16.30, 18.35, 19.45, 20.45, 21.55, 22.50

Sladká Alabama – Aupark, 12.45, 15.05, 17.25, 19.45, 22.05

Bozk draka – Aupark, 20.35, 22.45

Kocka 2 – Aupark, 19.40, 22.00

Road to Perdition – Aupark, 13.00, 15.20, 17.40, 20.00, 22.20

Hovor s ňou – Aupark, 15.15

Moja tučná grécka svadba – Aupark, 12.10, 14.15, 16.20, 18.25, 20.30, 22.35

Červený drak – Aupark, 19.55, 22.30

Agent bez minulosti – Aupark, 12.30, 15.00, 17.25

Znamenia – Aupark, 20.20, 22.40

XXX – Aupark, 12.55, 15.30

Minority report – Aupark, 18.05, 21.05

KONCERTY A PODUJATIA

19.00 Woody Allen: Boh, prvá túlavá reality show – V-klub, SNP 12

PRE DETI

10.00 Astronomický Mikuláš – PKO, Nábr. arm. gen. Svobodu 3

10.00 Feng Shui – SD Trávniky, Nevädzová 4

11.00 Paťa a piráti – Divadlo a.ha, MKC, Školská 14

16.00 Betlehemská hra – Bibiana, Panská 41

16.30 Idú mladí vinšovníci, mikulášsky program pre deti – DK Lúky, Vígľašská 1

18.00 Štedré dni radosti, sviatočné vystúpenie DFS Klnka – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

DISKOTÉKY

Funky bar „Mikulášsky večer“, DJ Majling – Hotel Junior CKM, Drieňová 14

Zatúlaný Mikuláš – Aligator, Laurinská 7

Disko na terase, DJ Pizza – Casey, Botanická 35

Jameson Party, DJ Puki – Club 39, Mlynská dolina

Bluesový Mikuláš – DK Lúky, Vígľašská 1

Mikulášska párty – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Karaoke – Irish Pub, Sedlárska 6

Slivková párty – KGB, Obchodná 52

Fashion Model 2002, DJ Live! – Live Club, Aupark, Einsteinova 18

Oldies Disco – Mamut Pub, Špitálska

Cinématique, DJ Rasťo – Metro music club, Suché mýto

NEDEĽA 8. DECEMBER

DIVADLÁ

15.30 Paťa a piráti – Divadlo a.ha, MKC, Školská 14

17.00 Na jeden dotyk – RND hrá v Hlohovci

19.00 Krajčírky – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Beatles – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Slovenský raj – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Traja na hojdačke – West, Kolárska 1

19.00 Ať žije život! – Astorka Korzo 90, Suché mýto 17

19.30 Krowiak For President! – GUnaGU hrá v DF7, Františkánske nám. 7

KINÁ

Myšiak Stuart Little 2 – Hviezda, 14.00, 16.00; Aupark, 11.55, 13.55, 15.50, 17.45

Myšiak Stuart Little 1 – Hviezda, 16.00, 18.00

Hollywood, Hollywood – Mladosť, 15.30, 20.00; Aupark, 11.30, 12.00, 16.20, 17.50, 18.30, 20.00, 22.10

Ráno v Benátkach – Mladosť, 17.30, 20.00

Lilo a Stitch – Nádej, 17.30

40 dní, 40 nocí – Nádej, 20.00

Aféra s náhrdelníkom – Zora, 16.30, 19.00

Don‘s Plum Bar – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00

Quartétto – FK IC.SK, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark, 13.15, 17.30, 19.30

Grinch – FK IC.SK, 16.00

Kráľ Drozdia brada – FK IC.SK, 17.00

Babie leto – FK IC.SK, 18.15

Mŕtvy muž – FK IC.SK, 19.00

Rok diabla – FK IC.SK, 21.00

Million Dollar Hotel – Kino Café, 16.00, 18.00

Doba ľadová – Istota, 10.00, 15.00; Aupark, 11.45, 14.05, 16.00, 17.55

Resident Evil – Istota, 17.30, 20.00; Kino Lúky, 17.30

Insomnia – DK Dúbravka, 19.00

Fantóm Paríža – Aupark, 18.35, 19.45, 20.45, 21.55, 22.50

Sladká Alabama – Aupark, 17.25, 19.45, 22.05

Bozk draka – Aupark, 20.35, 22.45

Santa Claus 2 – Aupark, 11.55, 14.00, 16.05, 18.10

Kocka 2 – Aupark, 19.40, 22.00

Road to Perdition – Aupark, 17.40, 20.00, 22.20

Hovor s ňou – Aupark, 15.15

Moja tučná grécka svadba – Aupark, 12.10, 14.15, 16.20, 18.25, 20.30, 22.35

Červený drak – Aupark, 19.55, 22.30

Agent bez minulosti – Aupark, 17.25

Znamenia – Aupark, 20.20, 22.40

XXX – Aupark, 15.30

Minority report – Aupark, 18.05, 21.05

Od 29. 11. do 7. 12. sa koná v Polus Ster Century Cinemas 4. medzinárodný filmový festival.

KONCERTY A PODUJATIA

9.00 Zážitková astrológia – SD Trávniky, Nevädzová 4

10.30 Koncert k životnému jubileu skladateľa I. Zeljenku, výber z tvorby – GMB, Mirbachov palác, Františkánske nám. 11

17.00 Cappella Istropolitana, komorný koncert – Primaciálny palác, Zrkadlová sieň

17.00 Adventný program, progr. spevokolu Nádej – Istra centrum, Istrijská 6, Devínska Nová Ves

19.00 „Ať žije život! aneb Klub stracených talentů“, kabaret – Astorka/Korzo, Suché mýto 17

PRE DETI

10.00 – 17.00 Vianoce na Hrade – Bratislavský hrad

10.30 Nedeľné rozprávkové dopoludnie: Ako to bolo s Mikulášom – DK Ružinov, Ružinovská 26

10.30 Mikuláš, Mikuláš… mikulášske podujatie pre deti, DK Ružinov, Ružinovská 26

14.00 a 16.00 Betlehemská hra – Bibiana, Panská 41

14.00 Ten najlepší vyhráva, popoludnie pre deti – CC centrum, Jiráskova 3

15.00 a 17.00 Divadlo Alkana: Princezná Mrazonetka – PKO, Nábr. arm. gen. Svobodu

15.00 S Mikulášom v SNG – Cukráreň Domenico, Nám. Ľ. Štúra

15.30 Paťa a piráti – Divadlo a.ha, MKC, Školská 14

20.00 Mikulášsky večierok pre deti – Corona bar, Gbelská 6

DISKOTÉKY

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Na želanie – KGB, Obchodná 52

VÝSTAVY

Fulla a Slovenský svet – SNG, Dvorana, Námestie SNP 33, do januára 2003

Skice a návrhy z umenia 19. a polovice 20. st. – SNG, Vodné kasárne, Rázusovo nábr. 2, do 9. februára

Medzi Saharou a tropickými pralesmi, za tajomstvami prírody a kultúr stredozápadnej Afriky – Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr. 2, ut – ne 9.00 – 17.00, do 31. januára 2003

Alfons Mucha v USA, na Morave a v Čechách – GMB, Pálffyho palác, ut – ne 10.00 – 17.00, do 19. januára 2003

15 maďarských súčasných sochárov – GMB, Pálffyho palác, Panská 19, do 8. decembra

Henri Cartier Bresson – GMB, Pálffyho palác, Panská 19, do 16. decembra

Arthur Fleischmann: Návrat domov – GMB, Mirbachov palác, Františkánske nám., do 26. januára

Vít Filla, fotografie z ciest – galéria Michalský dvor, Michalská 3, ut – ne 13.00 – 18.00, do 8. decembra

Max Bill: Grafiky, objekty, obrazy – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, ut – ne 10.00 – 18.00, do 31. decembra

Salón galérie Ardan: M. Benka, Ľ. Fulla, E. Lehotský – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00, do 31. januára

Viktor Hulík: Grafika – galéria Komart, Zámočnícka 8, do 31. decembra

Markus Reiter – Karl Mostböck: Amor vacui – Múzeum Danubiana, Čunovo, ut – ne 10.00 – 18.00, do 31. januára

Peter Pollág: Poznámky z Afriky – Múzeum Danubiana, do 31. januára 2003

Gabriela a Jozef Lupták: Luxusné zbytočnosti – K – Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00

Jozef Jankovič: Začiatky – galéria Linea, Drieňová 34, do 31. januára 2003

Filip Kulišev Photography – galéria Thoha, Rožňavská 23, po – pia 10.00 – 19.00, so 9.00 – 17.00, ne 10.00 – 16.00, do 13. januára 2003

Grafické štúdio September – galéria Koridor, Slovenské centrum dizajnu, Jakubovo nám. 12

Vladimír Kompánek – Zichyho palác, Ventúrska 9, po – so 12.00 – 18.00, do 12. januára

Fotografia tanca – galéria fotografie Profil, Prepoštská 4, ut – ne 13.00 – 18.00, do 31. decembra

Salón 2002 – UBS, Dostojevského rad 2, ut – ne 12.00 – 17.00, do 5. januára

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. 3 pravidlá pre lepší dôchodok
  2. Eilat: Slnko, teplo a zábava
  3. Ku kuchynskej linke dostanete obývačku či vstavané skrine za 50%
  4. 4 rady pre deti a dospelých, ako sa starať o pokožku
  5. Výstava Podoby lásky zobrazí skutočné osudy konkrétnych žien
  6. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek
  7. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky
  8. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky
  9. Ochráňte pred zlodejmi celé vozidlo vďaka VAM Akustik
  10. V tomto roku si už konečne užijem Vianoce bez vrások
  1. Eilat: Slnko, teplo a zábava
  2. Ku kuchynskej linke dostanete obývačku či vstavané skrine za 50%
  3. Exkurzia študentov Stavebnej fakulty STU v Bratislave
  4. Prichádza Black Friday, jazdenku môžete mať so zľavou 2000 eur
  5. 4 rady pre deti a dospelých, ako sa starať o pokožku
  6. Výstava Podoby lásky zobrazí skutočné osudy konkrétnych žien
  7. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek
  8. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky
  9. Ochráňte pred zlodejmi celé vozidlo vďaka VAM Akustik
  10. Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba
  1. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky 12 215
  2. Eilat: Slnko, teplo a zábava 11 825
  3. 3 pravidlá pre lepší dôchodok 7 018
  4. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€ 4 078
  5. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek 2 940
  6. Ako sa zbaviť chladnej podlahy 1 762
  7. Ku kuchynskej linke dostanete obývačku či vstavané skrine za 50% 1 707
  8. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií 1 489
  9. Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba 1 394
  10. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky 1 311