9.00 Mikuláš, Mikuláš, čo nám dáš… koncert – SD Nivy, Súťažná 18
16.00 Príchod Mikuláša a slávnostné rozsvietenie vianočného stromčeka – Hviezdoslavovo nám.
16.00 Kurátor predstavuje: Madona prvej polovice 15. stor. – SNG, Vodné kasárne, Rázusovo nábr. 2
17.00 Senior Party – DK Ružinov, Ružinovská 26
17.30 Koncert žiakov ZUŠ Istrijská – Zichyho palác, Ventúrska ul.
18.00 Music: B. S. C. Rádioaktívny odpad – DK Lúky, Vígľašská 1
19.00 Večer muzikálových melódií – Astorka/Korzo, Suché mýto 17
19.00 Diplomový koncert – Klarisky, Koncertná sieň, Farská 4
19.00 Novoročné vinše a šeličo inše – V-klub, Nám. SNP 12
PIATOK 6. DECEMBER
18.30 Vianočný koncert K. Malého – SRo Štúdio 2, Mýtna 1
19.00 F. Benda, G. F. Händel, J. A. Benda – SF koncertná sieň, Palackého 2
19.00 Vianočný koncert Karola Malého – Štúdio 2 SRo, Mýtna 1
19.30 Bluesový Mikuláš, blues do rána – DK Lúky, Vígľašská 1
SOBOTA 7. DECEMBER
19.00 Woody Allen: Boh, prvá túlavá reality show – V-klub, SNP 12
NEDEĽA 8. DECEMBER
9.00 Zážitková astrológia – SD Trávniky, Nevädzová 4
10.30 Koncert k životnému jubileu skladateľa I. Zeljenku, výber z tvorby – GMB, Mirbachov palác, Františkánske nám. 11
17.00 Cappella Istropolitana, komorný koncert – Primaciálny palác, Zrkadlová sieň
17.00 Adventný program, progr. spevokolu Nádej – Istra centrum, Istrijská 6, Devínska Nová Ves
19.00 „Ať žije život! aneb Klub stracených talentů“, kabaret – Astorka/Korzo, Suché mýto 17
PONDELOK 9. DECEMBER
10.00 Dni alternatívnej medicíny, dni biotroničky – SD Trávniky, Nevädzová 4
15.30 Vianočný koncert žiakov KHV – OS Ovručská
16.00 Zväz postihnutých civilizačnými chorobami, vianočné stretnutie – CC centrum, Jiráskova 3
18.00 My a tí „iní“ v Rusku, postavenie menšín – V-klub, Nám. SNP 12
19.00 Easy Team Tour 2002: Paľo Habera a skupina Team – PKO, Nábr. amr. gen. Svobodu 3
19.00 Koncert folkových spevákov – DK Ružinov, Ružinovská 26
19.00 Aikido, večer bojového umenia – SD Trávniky, Nevädzová 4
UTOROK 10. DECEMBER
8.00 Nová technika v ekonomike, prednáška – SD Nivy, Súťažná 18
9.00 Čarovné melódie: Harmónia kvintet – MKC Gaštanová
16.00 Prezentácia paličkovanej čipky – M Klub, Rovniankova 3
17.00 Koncert žiakov ZUŠ J. Kresánka – Zichyho palác, Ventúrska
17.00 Tanečná škola Gala – SK Nové Mesto, Vajnorská 21
19.00 P. Cón, M. Schneider-Trnavský, J. L. Bella, A. Moyzes, Vianočné pastorely – SF koncertná sieň, Palackého 2
19.00 Komorný koncert – Primaciálny palác, Zrkadlová sieň
19.00 Tanečný dom, výučba čardášu – V-klub, Nám. SNP 12
19.00 Slávnostná akadémia, tanečné divadlo Bralen – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3
19.30 Komorný orchester a Spevácky zbor Technik STU Bratislava – Koncertná sieň Klarisky
STREDA 11. DECEMBER
12.00 Módna prehliadka. IV. Kultúrno-benefičné podujatie Ligy proti rakovine – V-klub, Nám. SNP 12
14.00 Než prídu Vianoce, predvianočné posedenie pre dôchodcov – SD Prievoz, Kaštieľska 30
14.00 Predvianočné a vianočné ľudové zvyky – M Klub Za zrkadlom, Rovniankova 3
14.00 Od adventu do Vianoc (ľudové zvyky) – M klub, Rovniankova 3
8.00 Letom literárnym svetom – MKC Gaštanová
16.30 Predstavujú sa… prehliadka žiakov ZUŠ Exnárova – DK Ružinov, Ružinovská 26
17.00 Operný podvečer – Vodné kasárne, SNG, Rázusovo nábr. 2
17.30 Kompaktné röntgenové zdroje, astronomická prednáška – PKO, Nábr. arm. gen. Svobodu 3
18.00 Vianočný koncert žiakov HŠ M. Ruppeldta – Moyzesova sieň
18.15 Nesmrteľnosť, vznik pohlaví a cyklická DNK – SD Trávniky, Nevädzová 4
19.00 Náruč krásnych ruží, koncert – DK Kramáre, Stromová 18
19.00 Tóny na Dunaji: Z. Homolová – Zichyho palác, Ventúrska ul.
20.00 Ghymes, krst CD Jastrabie čaro, koncert – Klub Za zrkadlom, Rovniankova 3