tipy na VÍKEND

SOBOTA 30. NOVEMBER

DIVADLÁ

19.00 Picasso v bare Lapin Agile – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Krysař, 2. premiéra – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Barmanky – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Sen o jeseni – Astorka Korzo 90, Nám. SNP 33

19.00 Muž na zjedenie – West, Kolárska 3

19.00 Hráči – Klub Čierny havran, Biela ul. 6

19.30 Big Bastard Beat Band – GUnaGU, Františkánske nám. 7

20.00 Ach, architekt! – Stoka, Pribinova 1

KINÁ

Zlez zo stromu – Hviezda, 16.00, 18.00

Mexická jazda – Hviezda, 20.30

Moja tučná grécka svadba – Mladosť, 16.00, 18.00, 20.00; FK IC.SK, 18.15; Aupark, 12.10, 14.15, 16.20, 18.25, 20.30, 22.35

Oscar Wilde – FK Múzeum, 19.00

Myšiak Stuart Little 2 – Nádej, 17.30; Aupark, 11.55, 13.55, 15.50, 17.45

Road to Perdition – Nádej, 20.00; Aupark, 13.00, 15.20, 17.40, 20.00, 22.20

Baraka – Zora, 16.30, 19.00

Bozk draka – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark, 11.55, 14.00, 16.10, 18.20, 20.30, 22.40

Santa Clause 2 – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.45; Istota, 17.30, 20.00; Aupark, 12.00, 14.10, 16.20, 18.30

Útek do Budína – Istropolis/Artkino, 17.30, 20.00; Aupark, 21.45

Nekonečný príbeh – FK IC.SK, 16.00

Pasti, pasti, pastičky – FK IC.SK, 17.30

Tiger a drak – FK IC.SK, 17.45

Osie hniezdo – FK IC.SK, 18.00

Rok diabla – FK IC.SK, 19.30

Podfuk – FK IC.SK, 20.00

Hovor s ňou – FK IC.SK, 20.15; Aupark, 18.00, 20.15, 22.30

Kruté radosti – FK IC.SK, 20.30; DK Nivy, 19.00

Knoflikáři + Powers – FK IC.SK, 21.30

Lilo a Stitch – Istota, 15.00; Aupark, 12.20, 14.20, 16.15

Malena – Kino Café, 16.00, 18.00

Tom a Jerry – DK Nivy, 16.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 11.00, 14.00, 19.00, 21.00

Ľudské telo – Orange Imax, 12.00, 16.00, 20.00

Osud vo vesmíre – Orange Imax, 13.00, 17.00

T-Rex – Orange Imax, 15.00, 18.00, 22.00

Najväčšia hrozba – Lamač, 18.00, 20.00

Kocka 2 – Aupark, 19.40, 22.00

Červený drak – Aupark, 17.20, 19.55, 22.30

Pán Deeds – Náhodný milionár – Aupark, 15.40

Agent bez minulosti – Aupark, 12.30, 14.55, 17.25, 19.50, 22.20

Znamenia – Aupark, 12.40, 14.50, 17.10, 19.20, 21.30

Doba ľadová – Aupark, 11.45, 14.05, 16.00, 17.55, 19.50

Resident Evil – Aupark, 12.50, 15.05, 20.40, 22.55

XXX – Aupark, 12.05, 14.35, 17.00

Kruté radosti – Aupark, 19.35, 21.50

Minority report – Aupark, 18.05, 21.05

Kokaín – Obzor, 18.00, 20.15

KONCERTY A PODUJATIA

17.00 Čaj o piatej so skupinou Mini – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

18.00 Vystúpenie folklórnych súborov Hájenka a Ekonóm – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

19.00 Doktorandský koncert (K. Mihalov – klavír) – Zrkadlová sieň, Primaciálny palác

21.00 Silent duo (koncert) – KGB, Obchodná 52

PRE DETI

9.30 Prešporský Paganini, 6. ročník súťaže žiakov ZUŠ – Zichyho palác, Ventúrska 9

DISKOTÉKY

Sado praso párty – Aligator, Laurinská 7

Red Bull Párty, hosť Lunetic – Casey, Botanická 35

Pánsky striptíz – Club 39, Mlynská dolina

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Easy naživo, DJ M. Nagy – Live! Club, Aupark, Eisteinova 18

U2 Párty: Best Of, DJs Berger & Pišta – Metro Music Club, Suché mýto

Disco, Eva & Dano Bitto – Music Club Woch, Františkánske nám. 7

NEDEĽA 1. DECEMBER

DIVADLÁ

10.00 a 14.30 O vtáčikovi, myške a klobáse – Bábkové divadlo Bratislava, Dunajská 36

19.00 Klietka bláznov – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Izbička – klub Čierny havran, Biela ul. 6

KINÁ

Myšiak Stuart Little 2 – Nádej, 15.30, 17.30; Aupark, 11.55, 13.55, 15.50, 17.45; Nádej, 15.30

Road to Perdition – Nádej, 20.00; Aupark, 13.00, 15.20, 17.40, 20.00, 22.20; Nádej, 17.30, 20.00

Lilo a Stitch – Istota, 10.00, 15.00; Aupark, 12.20, 14.20, 16.15

Santa Clause 2 – Istota, 17.30, 20.00; Istropolis, 16.00; Aupark, 12.00, 14.10, 16.20, 18.30

Znamenia – kino a FK Igric DK Dúbravka, 19.00; Aupark, 12.40, 14.50, 17.10, 19.20, 21.30

Bozk draka – Istropolis, 16.30, 18.30, 20.30; Aupark, 11.55, 14.00, 16.10, 18.20, 20.30, 22.40

Útek do Budína – Istropolis, 17.30, 20.15; Aupark, 21.45

Nekonečný príbeh – FK IC.SK, 16.00

Soľ nad zlato – FK IC.SK, 17.00

Tiber a drak – FK IC.SK, 17.45

Osie hniezdo – FK IC.SK, 18.00

Moja tučná grécka svadba – FK IC.SK, 18.15; Aupark, 12.10, 14.15, 16.20, 18.25, 20.30, 22.35; Mladosť, 16.00, 18.00, 20.00

Exotica – FK IC.SK, 19.00

Podfuk – FK IC.SK, 20.00

Hovor s ňou – FK IC.SK, 20.15; Aupark, 18.00, 20.15, 22.30

Kruté radosti – FK IC.SK, 20.30; Aupark, 19.35, 21.50

Rok diabla – FK IC.SK, 21.00

Kocka 2 – Aupark, 19.40, 22.00

Červený drak – Aupark, 17.20, 19.55, 22.30

Pán Deeds – Náhodný milionár – Aupark, 15.40

Agent bez minulosti – Aupark, 12.30, 14.55, 17.25, 19.50, 22.20

Doba ľadová – Aupark, 11.45, 14.05, 16.00, 17.55, 19.50

Resident Evil – Aupark, 12.50, 15.05, 20.40, 22.55

XXX – Aupark, 12.05, 14.35, 17.00

Minority report – Aupark, 18.05, 21.05

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra – Hviezda, 16.00

Mexická jazda – Hviezda, 18.00, 20.30

Baraka – Zora, 16.30, 19.00

Putovanie vtákov – Kino Café, 16.00, 18.00

KONCERTY A PODUJATIA

9.00 Koncert – kostol sv. Jána z Mathy (Trinitárov), Župné nám.

10.30 Nedeľné matiné – GMB, Mirbachov palác, Františkánske nám. 11

14.00 – 19.00 Večery novej hudby, 13. ročník medzin. festivalu, seminár – V-klub, Nám. SNP 12

14.30 Adventné meditácie, koncertný program – Kostol sv. Ducha, Devínska Nová Ves

16.00 M. Filová, D. Rychtárik, A. Zlocha, detské remeselné dielne, otvorenie výstav – F centrum, Istrijská 4

17.00 Benefičný adventný koncert – Zrkadlová sieň, Primaciálneho paláca

PRE DETI

8.00 Nicolaus day, mikulášske podujatie pre deti – DK Ružinov, Ružinovská 26

10.30 Prvý ako anjelik, divadlo Dunajka – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

10.30 Smiechulienka – DK Ružinov, Ružinovská 26

15.00 Ako to bolo s Mikulášom, muzikál – SD Nivy, Súťažná 18

15.00 a 17.00 Divadlo Alkana: Červená čiapočka – PKO, Náb. arm. gen. L. Svobodu 3

16.00 O dvojhlavej dračici – Bibiana, Panská 41

DISKOTÉKY

Rock – Harley Davidson Saloon, Rebarborová 1/9

VÝSTAVY

Mesiac fotografie

Moskva očami fotografov 20. a 21. storočia – Mestské múzeum, do 30. novembra

Henri Cartier Bresson – GMB, Pálffyho palác, Panská 19, do 16. decembra

Madame Yevonde – Glass Art Gallery Simone, Kollárovo nám. 16, ut – pia 13.00 – 18.00, so 11.00 – 14.00, do 30. novembra

Ivan Matejka – galéria fotografie Profil, Prepoštská 4, ut – ne 13.00 – 18.00, do 1. decembra

Sviatoslav Ponomariev – Umelecká beseda slovenská, Dostojevského rad 2, ut – ne 13.00 – 18.00, do 30. novembra

Ingrid Patočková: Banálne príbehy – Galérium ŠUV J. Vydru, Dúbravská cesta 11, po – pia 8.00 – 18.00, do 30. novembra

Digital Olympus: Bán, Bartoš, Nimcová, Sadloňová, Špirka – Artotéka, Kapucínska 1, po, str, št 12.00 – 17.30, ut, pia 10.00 – 16.00, do 30. novembra

Les 5 amis – 5 priateľov – galéria Medium, Hviezdoslavovo nám., po – pia 10.00 – 17.00, so 10.00 – 16.00, do 30. novembra

Sylwia Kowalczyk – Galéria Café Parnas, Panská 12, po – pia 8.30 – 24.00, so 15.00 – 24.00, ne 15.00 – 23.00, do 30. novembra

Guennadi Maslov – galéria Slovenskej poisťovne, Dostojevského rad 28, po – pia 8.00 – 16.00, do 30. novembra

Milan Czapay – Internet café No. 1, Dobrovičova 8, po – pia 9.00 – 23.00, so 11.00 – 23.00, ne 14.00 – 22.00, do 30. novembra

P. M. Lauritis – výstavná sieň Pálffyho letné sídlo, Zámocká 47, ut – ne 13.00 – 18.00, do 30. novembra

Stefan Liewehr – Rakúske kultúrne fórum, Zelená 6, po – št 10.00 – 18.00, pia 10.00 – 16.00, do 30. novembra

Krzysztof Gieraltowski – Poľský inštitút, Nám. SNP 27, po – pia 9.00 – 18.00, do 30. novembra

Bamako – Francúzsky inštitút, Sedlárska 7, po – št 9.00 – 13.00, 14.00 – 17.00, do 30. novembra

Emil Christov – Bulharské kultúrne stredisko, Jesenského 7, po – pia 9.00 – 17.30, do 30. novembra

Roman Bezjak – Goetheho inštitút, Panenská 33, po – št 9.00 – 12.00, 13.30 – 18.00, pia 9.00 – 13.00, do 6. decembra

Tono Stano – České centrum, Hviezdoslavovo nám. 8, po – pia 13.00 – 17.00, do 30. novembra

Dezsö Szabó – Kultúrny inštitút Maďarskej republiky, Palisády 54, po – pia 9.00 – 16.00, do 30. novembra

W. Ropp: Fotograf detskej duše – Bibiana, Panská 41, do 1. decembra

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Ako na refinancovanie hypotéky
  2. Volkswagen T-Roc: ofenzíva v triede SUV
  3. Príďte diskutovať o budúcnosti Európy v slovenských mestách
  4. Peter Chudík: Chcem byť aj naďalej oporou nášho kraja
  5. PSK Aréna stavia základy pre kvalitný a moderný hokej
  6. Maurícius: Slnečná dovolenka v zime
  7. Podnikajte vo vlastnom blízko historického centra
  8. Nečakaným favoritom na predsedu PSK je prešovský advokát Garaj
  9. M-MARKET s novým konceptom KOCKAminiv Prešove
  10. Pivovar Šariš opäť podporí rozvoj domáceho regiónu
  1. Energetici predávajú nevyužívaný majetok
  2. Posledných 30 r. cena fotovoltických panelov klesla 100 násobne
  3. Trendy udržateľnej architektúry
  4. Volkswagen T-Roc: ofenzíva v triede SUV
  5. Ako dobre bývať v centre Bratislavy?
  6. Príďte diskutovať o budúcnosti Európy v slovenských mestách
  7. Peter Chudík: Chcem byť aj naďalej oporou nášho kraja
  8. Štýlové osvetlenie do obývačky: Rozhoduje i to, ako žijete
  9. PSK Aréna stavia základy pre kvalitný a moderný hokej
  10. Maurícius: Slnečná dovolenka v zime
  1. Maurícius: Slnečná dovolenka v zime 11 854
  2. Nečakaným favoritom na predsedu PSK je prešovský advokát Garaj 3 482
  3. PSK Aréna stavia základy pre kvalitný a moderný hokej 2 487
  4. Ukážeme vám, prečo je dobré sporiť si na dôchodok 1 945
  5. Volkswagen T-Roc: ofenzíva v triede SUV 1 808
  6. Peter Chudík: Chcem byť aj naďalej oporou nášho kraja 1 524
  7. M-MARKET s novým konceptom KOCKAminiv Prešove 1 150
  8. Ako na refinancovanie hypotéky 1 022
  9. Pivovar Šariš opäť podporí rozvoj domáceho regiónu 585
  10. Podnikajte vo vlastnom blízko historického centra 579