18.00 Orfeus 2002 (Študentský festival súčasnej hudby III. – O. Messiaen a súčasná hudba) – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12
19.00 Koncert Slovenskej filharmónie – Koncertná sieň SF, Palackého 2
19.00 Nezmaři a Miki Ryvola – SK Nové Mesto, Vajnorská 21
19.30 Cirkus Svet – Sľuk, Balkánska 31
19.30 Hex – DK Lúky, Vígľašská 1
21.00 Blues Live: Boboš and Frozen Dozen – Aligator, Laurinská 7
PIATOK 29. NOVEMBER
18.00 Orfeus 2002 (Študentský festival súčasnej hudby III. – O. Messiaen a súčasná hudba) – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12
18.00 Koncert metalových kapiel: Intrepid – DK Dúbravka, Saratovská 2/A
18.00 Improliga (4. kolo súťaže v divadelnej improvizácii) – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3
18.00 Rockové pódium: Erytrosy, Protest, Wayd, Desecrated Dreams – SK Nové Mesto, Vajnorská 21
19.00 Nová vlna (mladí adepti umeleckej scény) – V-klub, Nám. SNP 12
19.00 Koncert Slovenskej filharmónie – Koncertná sieň SF, Palackého 2
19.00 Večer autentického folklóru: Hrušov – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3
19.30 Music Club – Birthday Concert: El Roi, Adam B, Postmen – DK Lúky, Vígľašská 1
20.00 Koncert skupiny Hurry Up! – Café Stena, Záhradnícka 93
Nostalgia Expo 2002, Deň mimovlánych organizácií – Dom umenia, Nám. SNP 12
10.00 – 12.30 Verejná diskusia k metodike programového financovania v oblasti podpory ochrany kultúrnych pamiatok – Martin Kováč, Peter Táborský
14.45 – 15.00 Úvod do problematiky registrácie a ochrany priemyselného dedičstva – Katarína Fajglová
15.00 – 15.15 Záchrana Považskej lesnej železničky – Maroš Kubík
15.15 – 15.30 Projekt „Rudné cesty v oblasti Ľubietová“ – Ján Jančík
15.45 – 16.00 Tradičné ľudové výrobné stavby a ich ochrana – Ladislav Mlynka
16.00 – 16.15 Rekonštrukcia mlyna na Oblazoch – Martin Petráš
16.15 – 16.30 Technické pamiatky Bratislavy – prvá konská železnica v Uhorsku – Otto Došek
16.30 – 17.00 Diskusia
SOBOTA 30. NOVEMBER
17.00 Čaj o piatej so skupinou Mini – SK Nové Mesto, Vajnorská 21
18.00 Vystúpenie folklórnych súborov Hájenka a Ekonóm – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3
19.00 Doktorantský koncert (K. Mihalov – klavír) – ZS Primaciálneho paláca
21.00 Silent duo (koncert) – KGB, Obchodná 52
NEDEĽA 1. DECEMBER
9.00 Koncert – Kostol sv. Jána z Mathy (Trinitárov), Župné nám.
10.30 Nedeľné matiné – GMB, Mirbachov palác, Františkánske nám. 11
14.00 – 19.00 Večery novej hudby, 13. ročník medzin. festivalu, seminár – V-klub, Nám. SNP 12
14.30 Adventné meditácie, koncertný program – Kostol Sv. Ducha, Devínska Nová Ves
16.00 M. Filová, D. Rychtárik, A. Zlocha, detské remeselné dielne, otvorenie výstav – F centrum, Istrijská 4
17.00 Benefičný adventný koncert – Zrkadlová sála Primaciálneho paláca
PONDELOK 2. DECEMBER
16.00 Krúžok ručných prác Izabella – Quo vadis, Hurbanovo nám. 1
19.00 Večery novej hudby, 13. ročník medzin. festivalu, koncert – V-klub, Nám. SNP 12
UTOROK 3. DECEMBER
8.00 Ekonomika dneška, prednáška – SD Nivy, Súťažná 18
18.30 Kresťan a komunálna politika – Quo vadis, Hurbanovo nám. 1
18.30 Vinšujem vám…, Čečinka – DK Dúbravka, Saratovská 2/A
19.00 Diashow P. Hupku: Turecko, severná India, iránsky Balucistan – Café Stena, Záhradnícka 93
19.00 Komorný orchester Academia VŠMU – Zrkadlová sála Primaciálneho paláca
19.00 Večery novej hudby, 13. ročník medzin. festivalu, koncert – V-klub, Nám. SNP 12
19.00 Protidrogové fórum – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3
19.00 Folklórne zrkadlenie – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3
STREDA 4. DECEMBER
17.00 Rodičovský klub, o všetkom, čo súvisí s výchovou – SD Trávniky, Nevädzová 4
18.30 7. ekumenický večer – Quo vadis, Hurbanovo nám. 1
19.00 Koncert Slovenskej filharmónie – Koncertná sieň SF, Palackého 2
19.00 Hádička, predstavenie – V-klub, Nám. SNP 12
19.00 Roman Horký a Kamelot, koncert – SK Nové Mesto, Vajnorská 21