KINÁ

ŠTVRTOK 28. NOVEMBER

Zlez zo stromu – Hviezda, 16.00, 18.00

Mexická jazda – Hviezda, 20.30

Baraka – Obzor, 18.00, 20.00

Moja tučná grécka svadba – Mladosť, 16.00, 18.00, 20.00; Aupark, 14.15, 16.20, 18.25, 20.30, 22.35

Road to Perdition – Nádej, 17.30, 20.00; Aupark, 15.20, 17.40, 20.00, 22.20

Bozk draka – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark, 14.00, 16.10, 18.20, 20.30, 22.40

Santa Claus 2 – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.45; Istota, 17.30, 20.00; Aupark, 14.10, 16.20, 18.30

Útek do Budína – Istropolis/Artkino, 17.30, 20.00; Aupark, 21.45

Článok pokračuje pod video reklamou

Tiger a drak – FK IC.SK, 16.45

Pasti, pasti, pastičky – FK IC.SK, 17.00

Osie hniezdo – FK IC.SK, 18.00

Hovor s ňou – FK IC.SK, 18.15, 20.15; Aupark, 18.00, 20.15, 22.30

Rok diabla – FK IC.SK, 19.15

Podfu(c)k – FK IC.SK, 19.00

Kruté radosti – FK IC.SK, 20.30

Buena vista social club – FK Igric, 19.00

Malena – Kino Café, 16.00, 18.00

Ty, ktorý si na nebesiach – FK Za Zrkadlom, 18.18

Amores Perros – ARTkino Lúky, 20.00

Ľudské telo – Orange Imax, 11.00, 16.00, 18.00, 21.00

Osud vo vesmíre – Orange Imax, 12.00, 15.00, 19.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 13.00, 20.00

T-Rex – Orange Imax, 17.00, 22.00

Muž, ktorý klame – FK 901, 18.00

Muž a žena po 20 rokoch – FK 901, 20.30

Kocka 2 – Aupark, 19.40, 22.00

Červený drak – Aupark, 17.20, 19.55, 22.30

Pán Deeds – Náhodný milionár – Aupark, 15.40

Agent bez minulosti – Aupark, 14.55, 17.25, 19.50, 22.20

Znamenia – Aupark, 14.50, 17.10, 19.20, 21.30

Doba ľadová – Aupark, 14.05, 16.00, 17.55, 19.50

Resident Evil – Aupark, 15.05, 20.40, 22.55

XXX – Aupark, 14.35, 17.00

Kruté radosti – Aupark, 19.35, 21.50

Minority report – Aupark, 18.05, 21.05

Myšiak Stuart Little 2 – Aupark, 15.50, 17.45

Lilo Stitch – Aupark, 14.20, 16.15

PIATOK 29. NOVEMBER

Zlez zo stromu – Hviezda, 16.00, 18.00

Mexická jazda – Hviezda, 20.30

Baraka – Obzor, 18.00, 20.00

Moja tučná grécka svadba – Mladosť, 16.00, 18.00, 20.00; FK IC.SK, 18.15; Aupark, 14.15, 16.20, 18.25, 20.30, 22.35

Prosperove knihy – FK Múzeum, 19.00

Myšiak Stuart Little 2 – Nádej, 17.30

Road to Perdition – Nádej, 20.00; Aupark, 15.20, 17.40, 20.00, 22.20

Bozk draka – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark, 14.00, 16.10, 18.20, 20.30, 22.40

Santa Claus 2 – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.45; Istota, 17.30, 20.00; Aupark, 14.10, 16.20, 18.30

Útek do Budína – Istropolis/Artkino, 17.30, 20.00; Aupark, 21.45

Pasti, pasti, pastičky – FK IC.SK, 17.30

Tiger a drak – FK IC.SK, 17.45

Osie hniezdo – FK IC.SK, 18.00

Rok diabla – FK IC.SK, 19.30

Podfu(c)k – FK IC.SK, 20.00

Hovor s ňou – FK IC.SK; Aupark, 18.00, 20.15, 22.30

Kruté radosti – FK IC.SK, 20.30

Knoflikáři + Powers – FK IC.SK, 21.30

Mŕtvy muž – FK Nostalgia, 18.30

Ghost Dog – Cesta samuraja – FK Nostalgia, 20.45

Malena – Kino Café, 16.00, 18.00

Osud vo vesmíre – Orange Imax, 11.00, 14.00

Ľudské telo – Orange Imax, 12.00, 17.00, 20.00

T-Rex – Orange Imax, 13.00, 16.00, 19.00, 21.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 15.00, 18.00, 22.00

Kocka 2 – Aupark, 19.40, 22.00

Červený drak – Aupark, 17.20, 19.55, 22.30

Pán Deeds – Náhodný milionár – Aupark, 15.40

Agent bez minulosti – Aupark, 14.55, 17.25, 19.50, 22.20

Znamenia – Aupark, 14.50, 17.10, 19.20, 21.30

Doba ľadová – Aupark, 14.05, 16.00, 17.55, 19.50

Resident Evil – Aupark, 15.05, 20.40, 22.55

XXX – Aupark, 14.35, 17.00

Kruté radosti – Aupark, 19.35, 21.50

Minority report – Aupark, 18.05, 21.05

Myšiak Stuart Little 2 – Aupark, 15.50, 17.45

Lilo a Stitch – Aupark, 14.20, 16.15

SOBOTA 30. NOVEMBER

Zlez zo stromu – Hviezda, 16.00, 18.00

Mexická jazda – Hviezda, 20.30

Moja tučná grécka svadba – Mladosť, 16.00, 18.00, 20.00; FK IC.SK, 18.15; Aupark, 12.10, 14.15, 16.20, 18.25, 20.30, 22.35

Oscar Wilde – FK Múzeum, 19.00

Myšiak Stuart Little 2 – Nádej, 17.30; Aupark, 11.55, 13.55, 15.50, 17.45

Road to Perdition – Nádej, 20.00; Aupark, 13.00, 15.20, 17.40, 20.00, 22.20

Baraka – Zora, 16.30, 19.00

Bozk draka – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark, 11.55, 14.00, 16.10, 18.20, 20.30, 22.40

Santa Claus 2 – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.45; Istota, 17.30, 20.00; Aupark, 12.00, 14.10, 16.20, 18.30

Útek do Budína – Istropolis/Artkino, 17.30, 20.00; Aupark, 21.45

Nekonečný príbeh – FK IC.SK, 16.00

Pasti, pasti, pastičky – FK IC.SK, 17.30

Tiger a drak – FK IC.SK, 17.45

Osie hniezdo – FK IC.SK, 18.00

Rok diabla – FK IC.SK, 19.30

Podfu(c)k– FK IC.SK, 20.00

Hovor s ňou – FK IC.SK, 20.15; Aupark, 18.00, 20.15, 22.30

Kruté radosti – FK IC.SK, 20.30; DK Nivy, 19.00

Knoflikáři + Powers – FK IC.SK, 21.30

Lilo a Stitch – Istota, 15.00; Aupark, 12.20, 14.20, 16.15

Malena – Kino Café, 16.00, 18.00

Tom a Jerry – DK Nivy, 16.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 11.00, 14.00, 19.00, 21.00

Ľudské telo – Orange Imax, 12.00, 16.00, 20.00

Osud vo vesmíre – Orange Imax, 13.00, 17.00

T-Rex – Orange Imax, 15.00, 18.00, 22.00

Najväčšia hrozba – Lamač, 18.00, 20.00

Kocka 2 – Aupark, 19.40, 22.00

Červený drak – Aupark, 17.20, 19.55, 22.30

Pán Deeds – Náhodný milionár – Aupark, 15.40

Agent bez minulosti – Aupark, 12.30, 14.55, 17.25, 19.50, 22.20

Znamenia – Aupark, 12.40, 14.50, 17.10, 19.20, 21.30

Doba ľadová – Aupark, 11.45, 14.05, 16.00, 17.55, 19.50

Resident Evil – Aupark, 12.50, 15.05, 20.40, 22.55

XXX – Aupark, 12.05, 14.35, 17.00

Kruté radosti – Aupark, 19.35, 21.50

Minority report – Aupark, 18.05, 21.05

Kokaín – Obzor, 18.00, 20.15

NEDEĽA 1. DECEMBER

Myšiak Stuart Little 2 – Nádej, 15.30, 17.30; Aupark, 11.55, 13.55, 15.50, 17.45; Nádej, 15.30

Road to Perdition – Nádej, 20.00; Aupark, 13.00, 15.20, 17.40, 20.00, 22.20; Nádej, 17.30, 20.00

Lilo a Stitch – Istota, 10.00, 15.00; Aupark, 12.20, 14.20, 16.15

Santa Claus 2 – Istota, 17.30, 20.00; Istropolis, 16.00; Aupark, 12.00, 14.10, 16.20, 18.30

Znamenia – Kino a FK Igric DK Dúbravka, 19.00; Aupark, 12.40, 14.50, 17.10, 19.20, 21.30

Bozk draka – Istropolis, 16.30, 18.30, 20.30; Aupark, 11.55, 14.00, 16.10, 18.20, 20.30, 22.40

Útek do Budína – Istropolis, 17.30, 20.15; Aupark, 21.45

Nekonečný príbeh – FK IC.SK, 16.00

Soľ nad zlato – FK IC.SK, 17.00

Tiger a drak – FK IC.SK, 17.45

Osie hniezdo – FK IC.SK, 18.00

Moja tučná grécka svadba – FK IC.SK, 18.15; Aupark, 12.10, 14.15, 16.20, 18.25, 20.30, 22.35; Mladosť, 16.00, 18.00, 20.00

Exotica – FK IC.SK, 19.00

Podfu(c)k – FK IC.SK, 20.00

Hovor s ňou – FK IC.SK, 20.15; Aupark, 18.00, 20.15, 22.30

Kruté radosti – FK IC.SK, 20.30; Aupark, 19.35, 21.50

Rok diabla – FK IC.SK, 21.00

Kocka 2 – Aupark, 19.40, 22.00

Červený drak – Aupark, 17.20, 19.55, 22.30

Pán Deeds – Náhodný milionár – Aupark, 15.40

Agent bez minulosti – Aupark, 12.30, 14.55, 17.25, 19.50, 22.20

Doba ľadová – Aupark, 11.45, 14.05, 16.00, 17.55, 19.50

Resident Evil – Aupark, 12.50, 15.05, 20.40, 22.55

XXX – Aupark, 12.05, 14.35, 17.00

Minority report – Aupark, 18.05, 21.05

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra – Hviezda, 16.00

Mexická jazda – Hviezda, 18.00, 20.30

Baraka – Zora, 16.30, 19.00

Putovanie vtákov – Kino Café, 16.00, 18.00

PONDELOK 2. DECEMBER

Bruno Ganz – FK Nostalgia, 18.30

John Malkovich – FK Nostalgia, 20.45

Road to Perdition – Istota, 17.30, 20.00; Aupark, 15.20, 17.40, 20.00, 22.20

Santa Claus 2 – Istropolis, 16.00; Aupark, 14.10, 16.20, 18.30

Útek do Budína – Istropolis, 17.30, 20.15; Aupark, 21.45

Soľ nad zlato – FK IC.SK, 17.00

Tiger a drak – FK IC.SK, 17.45

Osie hniezdo – FK IC.SK, 18.00

Moja tučná grécka svadba – FK IC.SK, 18.15; Aupark, 14.15, 16.20, 18.25, 20.30, 22.35; Mladosť, 16.00, 18.00, 20.00

Exotica – FK IC.SK, 19.00

Podfu(c)k – FK IC.SK, 20.00

Hovor s ňou – FK IC.SK, 20.15; Aupark, 18.00, 20.15, 22.30

Kruté radosti – FK IC.SK, 20.30; Aupark, 19.35, 21.50

Rok diabla – FK IC.SK, 21.00

Bozk draka – Aupark, 14.00, 16.10, 18.20, 20.30, 22.40

Kocka 2 – Aupark, 19.40, 22.00

Červený drak – Aupark, 17.20, 19.55, 22.30

Pán Deeds – Náhodný milionár – Aupark, 15.40

Agent bez minulosti – Aupark, 14.55, 17.25, 19.50, 22.20

Znamenia – Aupark, 14.50, 17.10, 19.20, 21.30

Doba ľadová – Aupark, 14.05, 16.00, 17.55, 19.50

Resident Evil – Aupark, 15.05, 20.40, 22.55

XXX – Aupark, 14.35, 17.00

Minority report – Aupark, 18.05, 21.05

Myšiak Stuart Little 2 – Aupark, 15.50, 17.45

Lilo a Stitch – Aupark, 14.20, 16.15

40 dní, 40 nocí – Hviezda, 18.00, 20.30

Don‘s Plum Bar – Obzor, 18.00, 20.00

Putovanie vtákov – Kino Café, 16.00, 18.00

UTOROK 3. DECEMBER

Road to Perdition – Istota, 17.30, 20.00; Aupark, 15.20, 17.40, 20.00, 22.20

Santa Claus 2 – Istropolis, 16.00; Aupark, 14.10, 16.20, 18.30

Útek do Budína – Istropolis, 17.30, 20.15; Aupark, 21.45

Soľ nad zlato – FK IC.SK, 17.00

Tiger a drak – FK IC.SK, 17.45

Osie hniezdo – FK IC.SK, 18.00

Moja tučná grécka svadba – FK IC.SK, 18.15; Aupark, 14.15, 16.20, 18.25, 20.30, 22.35; Mladosť, 16.00, 18.00, 20.00

Exotica – FK IC.SK, 19.00

Podfu(c)k – FK IC.SK, 20.00

Hovor s ňou – FK IC.SK, 20.15; Aupark, 18.00, 20.15, 22.30

Kruté radosti – FK IC.SK, 20.30; Aupark, 19.35, 21.50

Rok diabla – FK IC.SK, 21.00

Bozk draka – Aupark, 14.00, 16.10, 18.20, 20.30, 22.40

Kocka 2 – Aupark, 19.40, 22.00

Červený drak – Aupark, 17.20, 19.55, 22.30

Pán Deeds – Náhodný milionár – Aupark, 15.40

Agent bez minulosti – Aupark, 14.55, 17.25, 19.50, 22.20

Znamenia – Aupark, 14.50, 17.10, 19.20, 21.30

Doba ľadová – Aupark, 14.05, 16.00, 17.55, 19.50

Resident Evil – Aupark, 15.05, 20.40, 22.55

XXX – Aupark, 14.35, 17.00

Minority report – Aupark, 18.05, 21.05

Myšiak Stuart Little 2 – Aupark, 15.50, 17.45

Lilo a Stitch – Aupark, 14.20, 16.15

40 dní, 40 nocí – Hviezda, 18.00, 20.30

Don‘s Plum Bar – Obzor, 18.00, 20.00

Putovanie vtákov – Kino Café, 16.00, 18.00

STREDA 4. DECEMBER

Zamatová extáza – FK Nostalgia, 18.30

Moulin Rouge – FK Nostalgia, 20.45

Kruté radosti – Istota, 17.30, 20.00; FK IC.SK, 20.30; Aupark, 19.35, 21.50

Santa Claus 2 – Istropolis, 16.00; Aupark, 14.10, 16.20, 18.30

Útek do Budína – Istropolis, 17.30, 20.15; Aupark, 21.45

Moja tučná grécka svadba – FK IC.SK, 11.00, 18.15; Aupark, 14.15, 16.20, 18.25, 20.30, 22.35; Mladosť, 16.00, 18.00, 20.00

Soľ nad zlato – FK IC.SK, 16.00

Tiger a drak – FK IC.SK, 17.15

Exotica – FK IC.SK, 17.30

Osie hniezdo – FK IC.SK, 18.00

Podfu(c)k – FK IC.SK, 19.15

Rok diabla – FK IC.SK, 19.30

Hovor s ňou – FK IC.SK, 20.15; Aupark, 18.00, 20.15, 22.30

Bozk draka – Aupark, 14.00, 16.10, 18.20, 20.30, 22.40

Kocka 2 – Aupark, 19.40, 22.00

Road to Perdition – Aupark, 15.20, 17.40, 20.00, 22.20

Červený drak – Aupark, 17.20, 19.55, 22.30

Pán Deeds – Náhodný milionár – Aupark, 15.40

Agent bez minulosti – Aupark, 14.55, 17.25, 19.50, 22.20

Znamenia – Aupark, 14.50, 17.10, 19.20, 21.30

Doba ľadová – Aupark, 14.05, 16.00, 17.55, 19.50

Resident Evil – Aupark, 15.05, 20.40, 22.55

XXX – Aupark, 14.35, 17.00

Minority report – Aupark, 18.05, 21.05

Myšiak Stuart Little 2 – Aupark, 15.50, 17.45

Lilo a Stitch – Aupark, 14.20, 16.15

40 dní, 40 nocí – Hviezda, 18.00, 20.30

Don‘s Plum Bar – Obzor, 18.00, 20.00

Biela vdova – Kino Café, 16.00, 18.00

Od 29. 11. do 7. 12. sa koná v Polus Ster Century Cinemas 4. Medzinárodný filmový festival.

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Ste si istí, že svoj smartfón využívate naplno?
  2. Ak Vás nikdy nič nebolelo, nestrácajte čas čítaním tohto článku!
  3. Online predplatné na mesiac zadarmo v novej iOS aplikácii SME.sk
  4. Cestovateľské tipy, kde stráviť Veľkú noc
  5. Talent - vzdelanie - úspech
  6. Elektro-horúčka v podaní Volkswagenu
  7. Spoznáte týchto 11 filmov, v ktorých sa objavil McDonald’s?
  8. Nepýtajte od lekára antibiotiká pri chrípke či nádche
  9. 16 tipov na poznávacie zájazdy so slovenským sprievodcom
  10. Máte hypotéku a chcete lepšie spávať?
  1. Zastrašovanie od majiteľov hotela Danube nehoráznosťou!
  2. Naše finančné družstvo - postoj člena vyjadrený básňou
  3. Cestovateľské tipy, kde stráviť Veľkú noc
  4. Chceme, aby mali naši zákazníci z nakupovania zážitok
  5. Online predplatné na mesiac zadarmo v novej iOS aplikácii SME.sk
  6. Depresia. Kedy ju treba liečiť?
  7. Bratislavčania môžu žiadať príspevok na polopodzemné kontajnery
  8. Mototechna predala za päť rokov už 40 tisíc áut
  9. HubHub spája sily s Neulogy
  10. Na SPU v Nitre vznikla Konfuciova trieda
  1. Spoznáte týchto 11 filmov, v ktorých sa objavil McDonald’s? 22 973
  2. 16 tipov na poznávacie zájazdy so slovenským sprievodcom 11 288
  3. Cestovateľské tipy, kde stráviť Veľkú noc 10 578
  4. Ste si istí, že svoj smartfón využívate naplno? 8 969
  5. Mio MiVue 733 WiFi - snadno přeneste záznam autokamery do mobilu 6 607
  6. Nepýtajte od lekára antibiotiká pri chrípke či nádche 5 715
  7. Elektro-horúčka v podaní Volkswagenu 5 141
  8. Máte hypotéku a chcete lepšie spávať? 5 016
  9. Dobrú chuť: príloha o dobrom jedle a varení v denníku SME 4 674
  10. Online predplatné na mesiac zadarmo v novej iOS aplikácii SME.sk 3 493