KINÁ

ŠTVRTOK 28. NOVEMBER

Zlez zo stromu – Hviezda, 16.00, 18.00

Mexická jazda – Hviezda, 20.30

Baraka – Obzor, 18.00, 20.00

Moja tučná grécka svadba – Mladosť, 16.00, 18.00, 20.00; Aupark, 14.15, 16.20, 18.25, 20.30, 22.35

Road to Perdition – Nádej, 17.30, 20.00; Aupark, 15.20, 17.40, 20.00, 22.20

Bozk draka – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark, 14.00, 16.10, 18.20, 20.30, 22.40

Santa Claus 2 – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.45; Istota, 17.30, 20.00; Aupark, 14.10, 16.20, 18.30

Útek do Budína – Istropolis/Artkino, 17.30, 20.00; Aupark, 21.45

Tiger a drak – FK IC.SK, 16.45

Pasti, pasti, pastičky – FK IC.SK, 17.00

Osie hniezdo – FK IC.SK, 18.00

Hovor s ňou – FK IC.SK, 18.15, 20.15; Aupark, 18.00, 20.15, 22.30

Rok diabla – FK IC.SK, 19.15

Podfu(c)k – FK IC.SK, 19.00

Kruté radosti – FK IC.SK, 20.30

Buena vista social club – FK Igric, 19.00

Malena – Kino Café, 16.00, 18.00

Ty, ktorý si na nebesiach – FK Za Zrkadlom, 18.18

Amores Perros – ARTkino Lúky, 20.00

Ľudské telo – Orange Imax, 11.00, 16.00, 18.00, 21.00

Osud vo vesmíre – Orange Imax, 12.00, 15.00, 19.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 13.00, 20.00

T-Rex – Orange Imax, 17.00, 22.00

Muž, ktorý klame – FK 901, 18.00

Muž a žena po 20 rokoch – FK 901, 20.30

Kocka 2 – Aupark, 19.40, 22.00

Červený drak – Aupark, 17.20, 19.55, 22.30

Pán Deeds – Náhodný milionár – Aupark, 15.40

Agent bez minulosti – Aupark, 14.55, 17.25, 19.50, 22.20

Znamenia – Aupark, 14.50, 17.10, 19.20, 21.30

Doba ľadová – Aupark, 14.05, 16.00, 17.55, 19.50

Resident Evil – Aupark, 15.05, 20.40, 22.55

XXX – Aupark, 14.35, 17.00

Kruté radosti – Aupark, 19.35, 21.50

Minority report – Aupark, 18.05, 21.05

Myšiak Stuart Little 2 – Aupark, 15.50, 17.45

Lilo Stitch – Aupark, 14.20, 16.15

PIATOK 29. NOVEMBER

Zlez zo stromu – Hviezda, 16.00, 18.00

Mexická jazda – Hviezda, 20.30

Baraka – Obzor, 18.00, 20.00

Moja tučná grécka svadba – Mladosť, 16.00, 18.00, 20.00; FK IC.SK, 18.15; Aupark, 14.15, 16.20, 18.25, 20.30, 22.35

Prosperove knihy – FK Múzeum, 19.00

Myšiak Stuart Little 2 – Nádej, 17.30

Road to Perdition – Nádej, 20.00; Aupark, 15.20, 17.40, 20.00, 22.20

Bozk draka – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark, 14.00, 16.10, 18.20, 20.30, 22.40

Santa Claus 2 – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.45; Istota, 17.30, 20.00; Aupark, 14.10, 16.20, 18.30

Útek do Budína – Istropolis/Artkino, 17.30, 20.00; Aupark, 21.45

Pasti, pasti, pastičky – FK IC.SK, 17.30

Tiger a drak – FK IC.SK, 17.45

Osie hniezdo – FK IC.SK, 18.00

Rok diabla – FK IC.SK, 19.30

Podfu(c)k – FK IC.SK, 20.00

Hovor s ňou – FK IC.SK; Aupark, 18.00, 20.15, 22.30

Kruté radosti – FK IC.SK, 20.30

Knoflikáři + Powers – FK IC.SK, 21.30

Mŕtvy muž – FK Nostalgia, 18.30

Ghost Dog – Cesta samuraja – FK Nostalgia, 20.45

Malena – Kino Café, 16.00, 18.00

Osud vo vesmíre – Orange Imax, 11.00, 14.00

Ľudské telo – Orange Imax, 12.00, 17.00, 20.00

T-Rex – Orange Imax, 13.00, 16.00, 19.00, 21.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 15.00, 18.00, 22.00

Kocka 2 – Aupark, 19.40, 22.00

Červený drak – Aupark, 17.20, 19.55, 22.30

Pán Deeds – Náhodný milionár – Aupark, 15.40

Agent bez minulosti – Aupark, 14.55, 17.25, 19.50, 22.20

Znamenia – Aupark, 14.50, 17.10, 19.20, 21.30

Doba ľadová – Aupark, 14.05, 16.00, 17.55, 19.50

Resident Evil – Aupark, 15.05, 20.40, 22.55

XXX – Aupark, 14.35, 17.00

Kruté radosti – Aupark, 19.35, 21.50

Minority report – Aupark, 18.05, 21.05

Myšiak Stuart Little 2 – Aupark, 15.50, 17.45

Lilo a Stitch – Aupark, 14.20, 16.15

SOBOTA 30. NOVEMBER

Zlez zo stromu – Hviezda, 16.00, 18.00

Mexická jazda – Hviezda, 20.30

Moja tučná grécka svadba – Mladosť, 16.00, 18.00, 20.00; FK IC.SK, 18.15; Aupark, 12.10, 14.15, 16.20, 18.25, 20.30, 22.35

Oscar Wilde – FK Múzeum, 19.00

Myšiak Stuart Little 2 – Nádej, 17.30; Aupark, 11.55, 13.55, 15.50, 17.45

Road to Perdition – Nádej, 20.00; Aupark, 13.00, 15.20, 17.40, 20.00, 22.20

Baraka – Zora, 16.30, 19.00

Bozk draka – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark, 11.55, 14.00, 16.10, 18.20, 20.30, 22.40

Santa Claus 2 – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.45; Istota, 17.30, 20.00; Aupark, 12.00, 14.10, 16.20, 18.30

Útek do Budína – Istropolis/Artkino, 17.30, 20.00; Aupark, 21.45

Nekonečný príbeh – FK IC.SK, 16.00

Pasti, pasti, pastičky – FK IC.SK, 17.30

Tiger a drak – FK IC.SK, 17.45

Osie hniezdo – FK IC.SK, 18.00

Rok diabla – FK IC.SK, 19.30

Podfu(c)k– FK IC.SK, 20.00

Hovor s ňou – FK IC.SK, 20.15; Aupark, 18.00, 20.15, 22.30

Kruté radosti – FK IC.SK, 20.30; DK Nivy, 19.00

Knoflikáři + Powers – FK IC.SK, 21.30

Lilo a Stitch – Istota, 15.00; Aupark, 12.20, 14.20, 16.15

Malena – Kino Café, 16.00, 18.00

Tom a Jerry – DK Nivy, 16.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 11.00, 14.00, 19.00, 21.00

Ľudské telo – Orange Imax, 12.00, 16.00, 20.00

Osud vo vesmíre – Orange Imax, 13.00, 17.00

T-Rex – Orange Imax, 15.00, 18.00, 22.00

Najväčšia hrozba – Lamač, 18.00, 20.00

Kocka 2 – Aupark, 19.40, 22.00

Červený drak – Aupark, 17.20, 19.55, 22.30

Pán Deeds – Náhodný milionár – Aupark, 15.40

Agent bez minulosti – Aupark, 12.30, 14.55, 17.25, 19.50, 22.20

Znamenia – Aupark, 12.40, 14.50, 17.10, 19.20, 21.30

Doba ľadová – Aupark, 11.45, 14.05, 16.00, 17.55, 19.50

Resident Evil – Aupark, 12.50, 15.05, 20.40, 22.55

XXX – Aupark, 12.05, 14.35, 17.00

Kruté radosti – Aupark, 19.35, 21.50

Minority report – Aupark, 18.05, 21.05

Kokaín – Obzor, 18.00, 20.15

NEDEĽA 1. DECEMBER

Myšiak Stuart Little 2 – Nádej, 15.30, 17.30; Aupark, 11.55, 13.55, 15.50, 17.45; Nádej, 15.30

Road to Perdition – Nádej, 20.00; Aupark, 13.00, 15.20, 17.40, 20.00, 22.20; Nádej, 17.30, 20.00

Lilo a Stitch – Istota, 10.00, 15.00; Aupark, 12.20, 14.20, 16.15

Santa Claus 2 – Istota, 17.30, 20.00; Istropolis, 16.00; Aupark, 12.00, 14.10, 16.20, 18.30

Znamenia – Kino a FK Igric DK Dúbravka, 19.00; Aupark, 12.40, 14.50, 17.10, 19.20, 21.30

Bozk draka – Istropolis, 16.30, 18.30, 20.30; Aupark, 11.55, 14.00, 16.10, 18.20, 20.30, 22.40

Útek do Budína – Istropolis, 17.30, 20.15; Aupark, 21.45

Nekonečný príbeh – FK IC.SK, 16.00

Soľ nad zlato – FK IC.SK, 17.00

Tiger a drak – FK IC.SK, 17.45

Osie hniezdo – FK IC.SK, 18.00

Moja tučná grécka svadba – FK IC.SK, 18.15; Aupark, 12.10, 14.15, 16.20, 18.25, 20.30, 22.35; Mladosť, 16.00, 18.00, 20.00

Exotica – FK IC.SK, 19.00

Podfu(c)k – FK IC.SK, 20.00

Hovor s ňou – FK IC.SK, 20.15; Aupark, 18.00, 20.15, 22.30

Kruté radosti – FK IC.SK, 20.30; Aupark, 19.35, 21.50

Rok diabla – FK IC.SK, 21.00

Kocka 2 – Aupark, 19.40, 22.00

Červený drak – Aupark, 17.20, 19.55, 22.30

Pán Deeds – Náhodný milionár – Aupark, 15.40

Agent bez minulosti – Aupark, 12.30, 14.55, 17.25, 19.50, 22.20

Doba ľadová – Aupark, 11.45, 14.05, 16.00, 17.55, 19.50

Resident Evil – Aupark, 12.50, 15.05, 20.40, 22.55

XXX – Aupark, 12.05, 14.35, 17.00

Minority report – Aupark, 18.05, 21.05

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra – Hviezda, 16.00

Mexická jazda – Hviezda, 18.00, 20.30

Baraka – Zora, 16.30, 19.00

Putovanie vtákov – Kino Café, 16.00, 18.00

PONDELOK 2. DECEMBER

Bruno Ganz – FK Nostalgia, 18.30

John Malkovich – FK Nostalgia, 20.45

Road to Perdition – Istota, 17.30, 20.00; Aupark, 15.20, 17.40, 20.00, 22.20

Santa Claus 2 – Istropolis, 16.00; Aupark, 14.10, 16.20, 18.30

Útek do Budína – Istropolis, 17.30, 20.15; Aupark, 21.45

Soľ nad zlato – FK IC.SK, 17.00

Tiger a drak – FK IC.SK, 17.45

Osie hniezdo – FK IC.SK, 18.00

Moja tučná grécka svadba – FK IC.SK, 18.15; Aupark, 14.15, 16.20, 18.25, 20.30, 22.35; Mladosť, 16.00, 18.00, 20.00

Exotica – FK IC.SK, 19.00

Podfu(c)k – FK IC.SK, 20.00

Hovor s ňou – FK IC.SK, 20.15; Aupark, 18.00, 20.15, 22.30

Kruté radosti – FK IC.SK, 20.30; Aupark, 19.35, 21.50

Rok diabla – FK IC.SK, 21.00

Bozk draka – Aupark, 14.00, 16.10, 18.20, 20.30, 22.40

Kocka 2 – Aupark, 19.40, 22.00

Červený drak – Aupark, 17.20, 19.55, 22.30

Pán Deeds – Náhodný milionár – Aupark, 15.40

Agent bez minulosti – Aupark, 14.55, 17.25, 19.50, 22.20

Znamenia – Aupark, 14.50, 17.10, 19.20, 21.30

Doba ľadová – Aupark, 14.05, 16.00, 17.55, 19.50

Resident Evil – Aupark, 15.05, 20.40, 22.55

XXX – Aupark, 14.35, 17.00

Minority report – Aupark, 18.05, 21.05

Myšiak Stuart Little 2 – Aupark, 15.50, 17.45

Lilo a Stitch – Aupark, 14.20, 16.15

40 dní, 40 nocí – Hviezda, 18.00, 20.30

Don‘s Plum Bar – Obzor, 18.00, 20.00

Putovanie vtákov – Kino Café, 16.00, 18.00

UTOROK 3. DECEMBER

Road to Perdition – Istota, 17.30, 20.00; Aupark, 15.20, 17.40, 20.00, 22.20

Santa Claus 2 – Istropolis, 16.00; Aupark, 14.10, 16.20, 18.30

Útek do Budína – Istropolis, 17.30, 20.15; Aupark, 21.45

Soľ nad zlato – FK IC.SK, 17.00

Tiger a drak – FK IC.SK, 17.45

Osie hniezdo – FK IC.SK, 18.00

Moja tučná grécka svadba – FK IC.SK, 18.15; Aupark, 14.15, 16.20, 18.25, 20.30, 22.35; Mladosť, 16.00, 18.00, 20.00

Exotica – FK IC.SK, 19.00

Podfu(c)k – FK IC.SK, 20.00

Hovor s ňou – FK IC.SK, 20.15; Aupark, 18.00, 20.15, 22.30

Kruté radosti – FK IC.SK, 20.30; Aupark, 19.35, 21.50

Rok diabla – FK IC.SK, 21.00

Bozk draka – Aupark, 14.00, 16.10, 18.20, 20.30, 22.40

Kocka 2 – Aupark, 19.40, 22.00

Červený drak – Aupark, 17.20, 19.55, 22.30

Pán Deeds – Náhodný milionár – Aupark, 15.40

Agent bez minulosti – Aupark, 14.55, 17.25, 19.50, 22.20

Znamenia – Aupark, 14.50, 17.10, 19.20, 21.30

Doba ľadová – Aupark, 14.05, 16.00, 17.55, 19.50

Resident Evil – Aupark, 15.05, 20.40, 22.55

XXX – Aupark, 14.35, 17.00

Minority report – Aupark, 18.05, 21.05

Myšiak Stuart Little 2 – Aupark, 15.50, 17.45

Lilo a Stitch – Aupark, 14.20, 16.15

40 dní, 40 nocí – Hviezda, 18.00, 20.30

Don‘s Plum Bar – Obzor, 18.00, 20.00

Putovanie vtákov – Kino Café, 16.00, 18.00

STREDA 4. DECEMBER

Zamatová extáza – FK Nostalgia, 18.30

Moulin Rouge – FK Nostalgia, 20.45

Kruté radosti – Istota, 17.30, 20.00; FK IC.SK, 20.30; Aupark, 19.35, 21.50

Santa Claus 2 – Istropolis, 16.00; Aupark, 14.10, 16.20, 18.30

Útek do Budína – Istropolis, 17.30, 20.15; Aupark, 21.45

Moja tučná grécka svadba – FK IC.SK, 11.00, 18.15; Aupark, 14.15, 16.20, 18.25, 20.30, 22.35; Mladosť, 16.00, 18.00, 20.00

Soľ nad zlato – FK IC.SK, 16.00

Tiger a drak – FK IC.SK, 17.15

Exotica – FK IC.SK, 17.30

Osie hniezdo – FK IC.SK, 18.00

Podfu(c)k – FK IC.SK, 19.15

Rok diabla – FK IC.SK, 19.30

Hovor s ňou – FK IC.SK, 20.15; Aupark, 18.00, 20.15, 22.30

Bozk draka – Aupark, 14.00, 16.10, 18.20, 20.30, 22.40

Kocka 2 – Aupark, 19.40, 22.00

Road to Perdition – Aupark, 15.20, 17.40, 20.00, 22.20

Červený drak – Aupark, 17.20, 19.55, 22.30

Pán Deeds – Náhodný milionár – Aupark, 15.40

Agent bez minulosti – Aupark, 14.55, 17.25, 19.50, 22.20

Znamenia – Aupark, 14.50, 17.10, 19.20, 21.30

Doba ľadová – Aupark, 14.05, 16.00, 17.55, 19.50

Resident Evil – Aupark, 15.05, 20.40, 22.55

XXX – Aupark, 14.35, 17.00

Minority report – Aupark, 18.05, 21.05

Myšiak Stuart Little 2 – Aupark, 15.50, 17.45

Lilo a Stitch – Aupark, 14.20, 16.15

40 dní, 40 nocí – Hviezda, 18.00, 20.30

Don‘s Plum Bar – Obzor, 18.00, 20.00

Biela vdova – Kino Café, 16.00, 18.00

Od 29. 11. do 7. 12. sa koná v Polus Ster Century Cinemas 4. Medzinárodný filmový festival.

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Energetici predávajú nevyužívaný majetok
  2. Ceny bytov rastú! Ľudia nechcú bývať so zľavou!?
  3. Vydanie denníka SME spolu s knihou od Michala Havrana
  4. Aby vám neukradli ani auto, ani kolesá
  5. Volkswagen T-Roc: ofenzíva v triede SUV
  6. Príďte diskutovať o budúcnosti Európy v slovenských mestách
  7. Peter Chudík: Chcem byť aj naďalej oporou nášho kraja
  8. PSK Aréna stavia základy pre kvalitný a moderný hokej
  9. Maurícius: Slnečná dovolenka v zime
  10. Podnikajte vo vlastnom blízko historického centra
  1. Aby vám neukradli ani auto, ani kolesá
  2. Ceny bytov rastú! Ľudia nechcú bývať so zľavou!?
  3. Vydanie denníka SME spolu s knihou od Michala Havrana
  4. Energetici predávajú nevyužívaný majetok
  5. Posledných 30 r. cena fotovoltických panelov klesla 100 násobne
  6. Trendy udržateľnej architektúry
  7. Volkswagen T-Roc: ofenzíva v triede SUV
  8. Ako dobre bývať v centre Bratislavy?
  9. Príďte diskutovať o budúcnosti Európy v slovenských mestách
  10. Peter Chudík: Chcem byť aj naďalej oporou nášho kraja
  1. Maurícius: Slnečná dovolenka v zime 11 074
  2. Nečakaným favoritom na predsedu PSK je prešovský advokát Garaj 3 476
  3. PSK Aréna stavia základy pre kvalitný a moderný hokej 2 452
  4. Volkswagen T-Roc: ofenzíva v triede SUV 2 223
  5. Ukážeme vám, prečo je dobré sporiť si na dôchodok 1 797
  6. Peter Chudík: Chcem byť aj naďalej oporou nášho kraja 1 662
  7. M-MARKET s novým konceptom KOCKAminiv Prešove 1 146
  8. Ako na refinancovanie hypotéky 1 051
  9. Pivovar Šariš opäť podporí rozvoj domáceho regiónu 610
  10. Podnikajte vo vlastnom blízko historického centra 556