tipy nadnes

DIVADLÁ

19.00 Klietka bláznov – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Vtedy na Jamajke – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Jááánošííík (po tridsiatich rokoch) – RND, Škultétyho 5

19.00 Gotika – GUnaGU hrá v D F7, Františkánske nám. 7

19.00 Interview – Divadlo a.ha, MKC, Školská 14

19.00 Hráči – Mestské divadlo, klub Čierny havran, Biela 6

19.00 Lásky Georgea Washingtona – V-klub, Nám. SNP 12

KINÁ

Cesta do pekiel – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30

Sex a Lucia – Obzor, 18.00

Červený drak – Obzor, 15.30, 20.15; Polus, 17.30, 20.10

Mužská záležitosť – Mladosť, 17.30

Tam a späť – Mladosť, 20.00

Kara Suda – Medvedie srdce – Múzeum, 19.00

Osie hniezdo – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.15

Harry Potter a kameň mudrcov – Istropolis, 17.00; Aupark, 15.00; Polus, 14.00, 16.50

XXX – Istropolis, 20.30; Aupark, 14.35, 17.00

Hovor s ňou – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00; Polus, 19.40, 21.55

Mexická jazda – FK.IC.SK, 15.30, 18.00, 20.30

Kocka 2 – FK.IC.SK, 16.15, 18.15, 20.15

Lekcia Faust – FK.IC.SK, 17.30

Zlez zo stromu! – FK.IC.SK, 17.45

Rok diabla – FK.IC.SK, 19.30

Don‘s Plum Bar – FK.IC.SK, 20.00; Aupark, 14.10, 16.10; Polus, 14.45, 16.45, 18.45

Doba ľadová – Istota, 17.30; Polus, 15.15, 17.10

Minority report – Istota, 19.30; Aupark, 18.00, 21.00

Canterburské poviedky – FK Nostalgia, 18.30

Kytica z tisíc a jednej noci – FK Nostalgia, 20.45

Trafic – Kino Café, 16.00, 18.00

Santa Claus 2 – Aupark, 15.05, 17.15, 19.25, 21.35; Polus, 15.45, 17.55, 20.05, 22.15

Cube 2: Hypercube – Aupark, 21.45

Road to Perdition – Aupark, 15.20, 17.40, 20.00, 22.20; Polus, 14.35, 16.55, 19.15, 21.35

Nid De Guepes – Aupark, 18.10, 20.30, 22.45

Útek do Budína – Aupark, 18.45, 21.25; Polus, 20.45

Y tu mamá también – Aupark, 19.40, 22.00

Red Dragon – Aupark, 17.20, 19.55, 22.30

Mr. Deeds – Aupark, 14.30, 16.40

Bourne identity – Aupark, 17.25, 19.50, 22.20

Signs – Aupark, 14.50, 17.10, 19.20, 21.30; Polus, 19.00, 21.15

Ice Age – Aupark, 14.05, 16.00, 17.55, 19.50

Resident Evil – Aupark, 15.05

Kruté radosti – Aupark, 19.35, 21.50

Stuart Little 2 – Aupark, 15.50, 17.45; Polus, 15.30

Lilo and Stitch – Aupark, 15.30

Moja tučná grécka svadba – Polus, 14.30, 16.25, 18.30, 20.30, 22.30; Aupark, 14.25, 16.25, 18.30, 20.35, 22.40

Agent bez minulosti – Polus, 15.35, 18.00, 20.25

PRE DETI

10.00 Kreslím, tvorím, maľujem – M klub, Vavilovova 22

17.00 Tvorivá dielňa pre deti – Združenie pre integrál. vzdelávanie, Košická 52

DISKOTÉKY

Definition by Dee My Guest – Budha Bar, Medená 16

Disko – Casey, Botanická 35

Rock Party, DJ Mathew – Club 39, Mlynská dolina

Rock – Harle Davidson, Rebarborová 1/9

Bluesovanie s J. Turtevom a jeho priateľmi – Hlava XXII, Bazová 9

Hudobný večer – KGB, Obchodná 52

VÝSTAVY

Fulla a Slovenský svet – SNG, Dvorana, Námestie SNP 33, do januára 2003

Skice a návrhy z umenia 19. a polovice 20. st. – SNG, Vodné kasárne, Rázusovo nábr. 2, do 9. februára 2003

Medzi Saharou a tropickými pralesmi, za tajomstvami prírody a kultúr stredozápadnej Afriky – Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr. 2, ut – ne 9.00 – 17.00, do 31. januára 2003

Alfons Mucha v USA, na Morave a v Čechách – GMB, Pálffyho palác, do 19. januára 2003

15 maďarských súčasných sochárov – GMB, Pálffyho palác, Panská 19, do 8. decembra

Marián Meško: Siesta – GMB, Mirbachov palác

Max Bill: Grafiky, objekty, obrazy – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, ut – ne 10.00 -18.00, do 31. decembra

Dana Kleinert: Pletky s vláknom – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 29. novembra

Viktor Hulík: Grafika – galéria Komart, Zámočnícka 8, do 31. decembra

Ján Štrba: Portréty – SNG Galéria insitného umenia v Pezinku, Cajlanská 255, ut – ne 10.00 – 17.00, do 2. decembra

Tibor Bártfay: Poďakovanie – galéria Miro, Košická 56, po – pia 9.00 – 17.00, so – ne 9.00 – 15.00, do 30. novembra

Andy Warhol – Daniel Brogyányi, portréty židov – galéria SPP, Drevená 4, do 28. novembra

Karin Lunterová-Patúcová a Ivan Patúc: Raj 2002, kresba, sochy a keramika – SD Prievoz, Kaštieľska 30, po – pia 10.00 – 18.00, do 5. decembra

S. Sternmüllerová & K. Krajčovičová: Maľba na hodváb – K. Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 25. novembra

Markus Reiter – Karl Mostböck: Amor vacui – Múzeum Danubiana, Čunovo, ut – ne 10.00 – 18.00, do 31. januára

Peter Pollág: Poznámky z Afriky – Múzeum Danubiana, do 31. januára

Pavel Hubenka: Fotografie z Kamčatky – SK, Vanorská 21, po – pia 14.00 – 18.00, so 8.00 – 12.00, do 29. novembra

Mesiac fotografie:

Ruský piktorializmus – SNG, Esterházyho palác, do 28. novembra

Moskva očami fotografov 20. a 21. storočia – Mestské múzeum, do 30. novembra

Henri Cartier Bresson – GMB, Pálffyho palác, Panská 19, do 16. decembra

Madame Yevonde – Glass Art Gallery Simone, Kollárovo nám. 16, ut – pia 13.00 – 18.00, so 11.00 – 14.00, do 30. novembra

Ladislav Foltyn – K. F. A. Gallery, Karpatská 11, po – pia 8.30 – 16.30, do 28. novembra

Ivan Matejka – galéria fotografie Profil, Prepoštská 4, ut – ne 13.00 – 18.00, do 1. decembra

Kostas Argyris: Život mníchov na hore Athos – Quo Vadis, Hurbanovo nám. 1, po – pia 16.00 – 20.00, do 28. novembra

Sviatoslav Ponomariev – Umelecká beseda slovenská, Dostojevského rad 2, ut – ne 13.00 – 18.00, do 30. novembra

Jozef Ondzik: Slovensko 2002 – V-klub, Nám. SNP 12, po – pia 10.00 – 17.00, do 29. novembra

Život divadla, divadlo života: Holomíček, Ordolis, Szilágyi, Vančo – Galéria F7, Františkánske nám. 7, do 29. novembra

Ingrid Patočková: Banálne príbehy – Galérium ŠUV J. Vydru, Dúbravská cesta 11, po – pia 8.00 – 18.00, do 30. novembra

Digital Olympus: Bán, Bartoš, Nimcová, Sadloňová, Špirka – Artotéka, Kapucínska 1, po, str, št 12.00 – 17.30, ut, pia 10.00 – 16.00, do 30. novembra

Les 5 amis – 5 priateľov – galéria Medium, Hviezdoslavovo nám., po – pia 10.00 – 17.00, so 10.00 – 16.00, do 30. novembra

Sylwia Kowalczyk – galéria Café Parnas, Panská 12, po – pia 8.30 – 24.00, so 15.00 – 24.00, ne 15.00 – 23.00, do 30. novembra

Guennadi Maslov – galéria Slov. poisť., Dostojevského rad 28, po – pia 8.00 – 16.00, do 30. novembra

Milan Czapay – Internet café No. 1, Dobrovičova 8, po – pia 9.00 – 23.00, so 11.00 – 23.00, ne 14.00 – 22.00, do 30. novembra

P. M. Lauritis – Výstavná sieň Pálffyho letné sídlo, Zámocká 47, ut – ne 13.00 – 18.00, do 30. novembra

Stefan Liewehr – Rakúske kultúrne fórum, Zelená 6, po – št 10.00 – 18.00, pia 10.00 – 16.00, do 30. novembra

Krzysztof Gieraltowski – Poľský inštitút, Nám. SNP 27, po – pia 9.00 – 18.00, do 30. novembra

Bamako – Francúzsky inštitút, Sedlárska 7, po – št 9.00 – 13.00, 14.00 – 17.00, do 30. novembra

Emil Christov – Bulharské kultúrne stredisko, Jesenského 7, po – pia 9.00 – 17.30, do 30. novembra

Roman Bezjak – Goetheho inštitút, Panenská 33, po – št 9.00 – 12.00, 13.30 – 18.00, pia 9.00 – 13.00, do 6. decembra

Tono Stano – České centrum, Hviezdoslavovo nám. 8, po – pia 13.00 – 17.00, do 30. novembra

Dezsö Szabó – Kultúrny inštitút Maďarskej republiky, Palisády 54, po – pia 9.00 – 16.00, do 30. novembra

W. Ropp: Fotograf detskej duše – Bibiana, Panská 41, do 1. decembra

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Kedy sa refinancovanie oplatí?
  2. Novinka v realitnom biznise! Zatiaľ dostupné len v Grand Koliba
  3. 3 mýty, ktorým ste možno uverili. Ale ako je to naozaj?
  4. FemFest 2017 ponúkne beh na opätkoch i koncert známej speváčky
  5. Plug-in, hybrid alebo elektromobil? Poradíme, ako správne vybrať
  6. Bývajte v budove, po ktorej sa prechádzal Schöne Náci
  7. Trenčania to chcú mať všade blízko. Kde kupujú byty?
  8. ENGIE Services odovzdala do prevádzky novú kotolňu v Košiciach
  9. Poistenci VšZP už nebudú platiť 17 centov v lekárňach za recepty
  10. Potraviny typické pre váš región nájdete už aj v Kauflande
  1. Novinka v realitnom biznise! Zatiaľ dostupné len v Grand Koliba
  2. 3 mýty, ktorým ste možno uverili. Ale ako je to naozaj?
  3. FemFest 2017 ponúkne beh na opätkoch i koncert známej speváčky
  4. Slávnostná imatrikulácia SvF STU v Bratislave
  5. Unverzita vyTVORená nápadmi študentov!
  6. Slovenské mestá môžu využiť eurofondy na zelené strechy
  7. Plug-in, hybrid alebo elektromobil? Poradíme, ako správne vybrať
  8. Program obnovy chodníkov v Starom Meste schválený
  9. Stavebná fakulta STU získala certifikát EUR-ACE
  10. Stavebná fakulta STU získala certifikát EUR-ACE
  1. Poistenci VšZP už nebudú platiť 17 centov v lekárňach za recepty 9 296
  2. Plug-in, hybrid alebo elektromobil? Poradíme, ako správne vybrať 3 781
  3. Trenčania to chcú mať všade blízko. Kde kupujú byty? 3 082
  4. Lokalita pod Kolibou výrazne mení svoju tvár 3 037
  5. Exotické destinácie s priamym letom z Viedne 2 161
  6. Bývajte v budove, po ktorej sa prechádzal Schöne Náci 1 653
  7. Kedy sa refinancovanie oplatí? 1 638
  8. Zabudnite na nové a neekologické PC. Je tu Refurbished! 1 423
  9. Potraviny typické pre váš región nájdete už aj v Kauflande 1 421
  10. ENGIE Services odovzdala do prevádzky novú kotolňu v Košiciach 1 061