DIVADLÁ
19.00 Štvrtá sestra - DPOH, Laurinská 24
19.00 Sekretárky - Malá scéna, Dostojevského rad 7
19.00 Hamlet - Nová scéna, Kollárovo nám. 20
19.00 Všetci sú za dverami - Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5
19.00 Kvarteto - Astorka, Suché mýto 17
19.00 Mandarínková izba - West, Kolárska 3
15.30 Baba Jaga a Majkl Džeksn - GUnaGU hrá v F7, Františkánske nám. 7
19.00 Prvá túlavá reality show - V-klub, Nám. SNP 12
KINÁ
Cesta do pekiel - Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30
Sex a Lucia - Obzor, 18.00
Červený drak - Obzor, 15.30, 20.15; Nádej, 20.00; Polus, 17.30, 20.10, 22.45
Don s Plum Bar - Mladosť, 20.30; Aupark, 12.10, 14.10, 16.10; Polus, 12.45, 14.45, 16.45, 18.45
Monthy Python: Zmysel života - Mladosť, 15.00
Monthy Python a Svätý grál - Mladosť, 17.00
Monthy Python: Život Briana - Mladosť, 19.00
Andrej Rubľov - Múzeum, 19.00
Útok pavúkov - Nádej, 17.30
Doba ľadová - Zora, 15.30, 17.30
Siedmy hriech - Zora, 19.00
Osie hniezdo - Istropolis, 19.00, 21.00
Harry Potter a kameň mudrcov - Istropolis, 16.15; Istota, 14.30; Aupark, 12.00, 15.00; Polus, 11.10, 14.00, 16.50
Hovor s ňou - Istropolis Artkino, 17.30, 20.00; Polus, 19.40, 21.55
Mexická jazda - FK.IC.SK, 15.30, 18.00, 20.30
Pinocchio - FK.IC.SK, 16.00
Kocka 2 - FK.IC.SK, 16.15, 18.15, 20.15
Lekcia Faust - FK.IC.SK, 17.30
Zlez zo stromu! - FK.IC.SK, 17.45, 20.00
Rok diabla - FK.IC.SK, 19.30
Knoflikáři + Powers - FK.IC.SK, 21.30
40 dní a 40 nocí - Istota, 17.30, 20.00
Čokoláda - Kino Café, 16.00, 18.00
Santa Claus 2 - Aupark, 12.40, 15.05, 17.15, 19.25, 21.35; Polus, 11.25, 13.35, 15.45, 17.55, 20.05, 22.15
Cube 2: Hypercube - Aupark, 21.45
Road to Perdition - Aupark, 13.00, 15.20, 17.40, 20.00, 22.20; Polus, 12.15, 14.35, 16.55, 19.15, 21.35
Nid De Guepes - Aupark, 18.10, 20.30, 22.45
Útek do Budína - Aupark, 18.45, 21.25; Polus, 20.45
Y tu mamá también - Aupark, 19.40, 22.00
Red Dragon - Aupark, 17.20, 19.55, 22.30
Mr. Deeds - Aupark, 12.20, 14.30, 16.40
Bourne identity - Aupark, 17.25, 19.50, 22.20
Signs - Aupark, 12.40, 14.50, 17.10, 19.20, 21.30; Polus, 19.00, 21.15
Ice Age - Aupark, 11.45, 14.05, 16.00, 17.55, 19.50
Resident Evil - Aupark, 12.50, 15.05
XXX - Aupark, 12.05, 14.35, 17.00
Kruté radosti - Aupark, 19.35, 21.50
Minority report - Aupark, 18.00, 21.00
Stuart Little 2 - Aupark, 11.55, 13.55, 15.50, 17.45; Polus, 11.50, 13.40, 15.30
Lilo and Stitch - Aupark, 11.25, 13.20, 15.30
Moja tučná grécka svadba - Polus, 12.30, 14.35, 16.25, 18.30, 20.30, 22.30; Aupark, 12.25, 14.25, 16.25, 18.30, 20.35, 22.40
Agent bez minulosti - Polus, 13.05, 15.35, 18.00, 20.25, 22.55
Doba ľadová - Polus, 11.35, 13.25, 15.15, 17.10
KONCERTY A PODUJATIA
20.00 Trip Pet Jazz, II. ročník festivalu - klub Za zrkadlom, Rovniankova 3
PRE DETI
10.00 Výtvarná dielňa pre deti - Združenie pre integrál. vzdelávanie, Košická 52
10.00 Kreslím, tvorím, maľujem - M klub, Vavilovova 22
DISKOTÉKY
Aligator Rock Night - Aligator, Laurinská 7
All You Can Eat by DJ Magálová - Budha Bar, Medená 16
Disko na terase - Casey, Botanická 35
Saturday Night Fever, DJ Vladki - Club 39, Mlynská dolina
Katarínska zábava - Corona Bar, Gbelská 6
Disko - DK Lúky, Vígľašská 1
Katarínska zábava - Harley Davidson, Rebarborová 1/9
Trip Pet Jazz - Klub za Zrkadlom
Bacardi Night, DJ Aqua - Live!Club, Aupark, Einteinova 18
Oldies Disco - Mamut Pub
The 80 s Club Night - Metro Music Club, Suché mýto
Funky bar, DJ R.Majling - Hotel Junior CKM, Drieňová 14
NEDEĽA 24. NOVEMBER
DIVADLÁ
15.30 Duchovplná rozprávka - Divadlo a.ha, MKC, Školská 14
19.00 Štvrtá sestra - DPOH, Laurinská 24
19.00 Sekretárky - Malá scéna, Dostojevského rad 7
19.00 Turecká kaviareň - West, Kolárska 3
19.00 Zábava - Mestské divadlo, klub Čierny havran, Biela 6
KINÁ
Cesta do pekiel - Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30
Sex a Lucia - Obzor, 18.00
Červený drak - Obzor, 15.30, 20.15; Nádej, 20.00; Polus, 17.30, 20.10
Don?s Plum Bar - Mladosť, 20.45; Aupark, 12.10, 14.10, 16.10; Polus, 12.45, 14.45, 16.45, 18.45
Posledné tango v Paríži - Mladosť, 16.30
Pod slnkom satanovým - Mladosť, 19.00
Zrkadlo - Múzeum, 19.00
Útok pavúkov - Nádej, 17.30
Doba ľadová - Zora, 15.30, 17.30; Polus, 11.35, 13.25, 15.15, 17.10
Siedmy hriech - Zora, 19.00
Osie hniezdo - Istropolis, 16.00, 18.15, 20.15
Harry Potter a kameň mudrcov - Istropolis, 17.00; Aupark, 12.00, 15.00; Polus, 11.10, 14.00, 16.50
XXX - Istropolis, 20.30; Aupark, 12.05, 14.35, 17.00
Hovor s ňou - Istropolis Artkino, 17.30, 20.00; Polus, 19.40, 21.55
Mexická jazda - FK.IC.SK, 15.30, 18.00, 20.30
Pinocchio - FK.IC.SK, 16.00
Kocka 2 - FK.IC.SK, 16.15, 18.15, 20.15
Lekcia Faust - FK.IC.SK, 17.30
Zlez zo stromu! - FK.IC.SK, 17.45, 20.00
Rok diabla - FK.IC.SK, 19.30
Scooby Doo - Istota, 10.00, 15.00
11 09 01 - Istota, 17.30, 20.00
2084: Vláda ohňa - DK Dúbravka, 19.00
Čokoláda - Kino Café, 16.00, 18.00
Santa Claus 2 - Aupark, 12.40, 15.05, 17.15, 19.25, 21.35; Polus, 11.25, 13.35, 15.45, 17.55, 20.05, 22.15
Cube 2: Hypercube - Aupark, 21.45
Road to Perdition - Aupark, 13.00, 15.20, 17.40, 20.00, 22.20; Polus, 12.15, 14.35, 16.55, 19.15, 21.35
Nid De Guepes - Aupark, 18.10, 20.30, 22.45
Útek do Budína - Aupark, 18.45, 21.25; Polus, 20.45
Y tu mamá también - Aupark, 19.40, 22.00
Red Dragon - Aupark, 17.20, 19.55, 22.30
Mr. Deeds - Aupark, 12.20, 14.30, 16.40
Bourne identity - Aupark, 17.25, 19.50, 22.20
Signs - Aupark, 12.40, 14.50, 17.10, 19.20, 21.30; Polus, 19.00, 21.15
Ice Age - Aupark, 11.45, 14.05, 16.00, 17.55, 19.50
Resident Evil - Aupark, 12.50, 15.05
Kruté radosti - Aupark, 19.35, 21.50
Minority report - Aupark, 18.00, 21.00
Stuart Little 2 - Aupark, 11.55, 13.55, 15.50, 17.45; Polus, 11.50, 13.40, 15.30
Lilo and Stitch - Aupark, 11.25, 13.20, 15.30
Moja tučná grécka svadba - Polus, 12.30, 14.35, 16.25, 18.30, 20.30, 22.30, Aupark, 12.25, 14.25, 16.25, 18.30, 20.35, 22.40
Agent bez minulosti - Polus, 13.05, 15.35, 18.00, 20.25
KONCERTY A PODUJATIA
10.30 Martin Krajco, Bratislav. sláčikové kvarteto - Mirbachov palác, Františkánske nám. 11
14.00 Generačné koncerty „Tóny na Dunaji“ - Zichyho palác, Ventúrska 9
16.00 Cyklus komorných koncertov - CC, Jiráskova 3
19.30 Karel Plíhal: Nebe nepočká - divadlo Stoka, Pribinova 1
PRE DETI
10.30 O prechladnutom drakovi, bábkové predst. - DK Ružinov, Ružinovská 26
10.00 Kreslím, tvorím, maľujem - M klub, Vavilovova 22
10.30 Detská divadelná scéna: Šou šaša Maroša - DK Dúbravka, Saratovská 2/A
14.00 Najlepší vyhráva, pre deti - CC, Jiráskova 3
15.00 Kamarát Bafuľko, rozprávka pre deti - PKO, malá sála, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3
15.00 Výmena hračiek a postavičiek z kindervajíčok - M klub, Vavilovova 22
16.00 Zmeny a zámeny - Bibiana, Panská 41
16.00 Nedeľné rozprávkové popoludnie - IC/VS, Istrijská 6, D. N. Ves
16.00 Klaun Pepele - DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3
VÝSTAVY
Vladimír Popovič: Retrospektíva - SNG, Esterházyho palác, do 24. novembra
Skice a návrhy z umenia 19. a polovice 20. st. - SNG, Vodné kasárne, Rázusovo nábr. 2, do 9. februára
Fulla a Slovenský svet - SNG, Dvorana, Námestie SNP 33, do januára 2003
Cesty k Nílu, po stopách dávnej civilizácie starého Egypta - Stará radnica, Primaciálne nám. 3, ut - pia 10.00 - 17.00, so - ne 11.00 - 18.00, do 24. novembra
Medzi Saharou a tropickými pralesmi, za tajomstvami prírody a kultúr
stredozápadnej Afriky - Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr. 2, ut - ne 9.00 - 17.00, do 31. januára 2003
Alfons Mucha v USA, na Morave a v Čechách - GMB, Pálffyho palác, do 19. januára 2003
15 maďarských súčasných sochárov - GMB, Pálffyho palác, Panská 19, do 8. decembra
Marián Meško: Siesta - GMB, Mirbachov palác
Max Bill: Grafiky, objekty, obrazy - Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, ut - ne 10.00 -18.00, do 31. decembra
Ján Štrba: Portréty - SNG Galéria insitného umenia v Pezinku, Cajlanská 255, ut - ne 10.00 - 17.00, do 2. decembra
Viktor Hulík: Grafika - galéria Komart, Zámočnícka 8, do 31. decembra
Dana Kleinert: Pletky s vláknom - Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 29. novembra
Jaro Jelenek: Osamelý krasokorčuliar - galéria Michalský dvor, Michalská 3, ut - ne 13.00 - 18.00, do 24. novembra
Tibor Bártfay: Poďakovanie - galéria Miro, Košická 56, po - pia 9.00 - 17.00, so - ne 9.00 - 15.00, do 30. novembra
Andy Warhol - Daniel Brogyányi, portréty židov - galéria SPP, Drevená 4, do 28. novembra
Karin Lunterová-Patúcová a Ivan Patúc: Raj 2002, kresba, sochy a keramika - SD Prievoz, Kaštieľska 30, po - pia 10.00 - 18.00, do 5. decembra
S. Sternmüllerová & K. Krajčovičová: Maľba na hodváb - K. Gallery, Ventúrska 8, po - pia 13.00 - 18.00, do 25. novembra
Markus Reiter - Karl Mostböck: Amor vacui - Múzeum Danubiana, Čunovo, ut - ne 10.00 - 18.00, do 31. januára
Peter Pollág: Poznámky z Afriky - Múzeum Danubiana, do 31. januára
Pavel Hubenka: Fotografie z Kamčatky - SK, Vanorská 21, po - pia 14.00 - 18.00, so 8.00 - 12.00, do 29. novembra