tipy na VÍKEND

SOBOTA 23. NOVEMBER

DIVADLÁ

19.00 Štvrtá sestra - DPOH, Laurinská 24

19.00 Sekretárky - Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Hamlet - Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Všetci sú za dverami - Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Kvarteto - Astorka, Suché mýto 17

19.00 Mandarínková izba - West, Kolárska 3

15.30 Baba Jaga a Majkl Džeksn - GUnaGU hrá v F7, Františkánske nám. 7

19.00 Prvá túlavá reality show - V-klub, Nám. SNP 12

KINÁ

Cesta do pekiel - Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30

Sex a Lucia - Obzor, 18.00

Červený drak - Obzor, 15.30, 20.15; Nádej, 20.00; Polus, 17.30, 20.10, 22.45

Don s Plum Bar - Mladosť, 20.30; Aupark, 12.10, 14.10, 16.10; Polus, 12.45, 14.45, 16.45, 18.45

Monthy Python: Zmysel života - Mladosť, 15.00

Monthy Python a Svätý grál - Mladosť, 17.00

Monthy Python: Život Briana - Mladosť, 19.00

Andrej Rubľov - Múzeum, 19.00

Útok pavúkov - Nádej, 17.30

Doba ľadová - Zora, 15.30, 17.30

Siedmy hriech - Zora, 19.00

Osie hniezdo - Istropolis, 19.00, 21.00

Harry Potter a kameň mudrcov - Istropolis, 16.15; Istota, 14.30; Aupark, 12.00, 15.00; Polus, 11.10, 14.00, 16.50

Hovor s ňou - Istropolis Artkino, 17.30, 20.00; Polus, 19.40, 21.55

Mexická jazda - FK.IC.SK, 15.30, 18.00, 20.30

Pinocchio - FK.IC.SK, 16.00

Kocka 2 - FK.IC.SK, 16.15, 18.15, 20.15

Lekcia Faust - FK.IC.SK, 17.30

Zlez zo stromu! - FK.IC.SK, 17.45, 20.00

Rok diabla - FK.IC.SK, 19.30

Knoflikáři + Powers - FK.IC.SK, 21.30

40 dní a 40 nocí - Istota, 17.30, 20.00

Čokoláda - Kino Café, 16.00, 18.00

Santa Claus 2 - Aupark, 12.40, 15.05, 17.15, 19.25, 21.35; Polus, 11.25, 13.35, 15.45, 17.55, 20.05, 22.15

Cube 2: Hypercube - Aupark, 21.45

Road to Perdition - Aupark, 13.00, 15.20, 17.40, 20.00, 22.20; Polus, 12.15, 14.35, 16.55, 19.15, 21.35

Nid De Guepes - Aupark, 18.10, 20.30, 22.45

Útek do Budína - Aupark, 18.45, 21.25; Polus, 20.45

Y tu mamá también - Aupark, 19.40, 22.00

Red Dragon - Aupark, 17.20, 19.55, 22.30

Mr. Deeds - Aupark, 12.20, 14.30, 16.40

Bourne identity - Aupark, 17.25, 19.50, 22.20

Signs - Aupark, 12.40, 14.50, 17.10, 19.20, 21.30; Polus, 19.00, 21.15

Ice Age - Aupark, 11.45, 14.05, 16.00, 17.55, 19.50

Resident Evil - Aupark, 12.50, 15.05

XXX - Aupark, 12.05, 14.35, 17.00

Kruté radosti - Aupark, 19.35, 21.50

Minority report - Aupark, 18.00, 21.00

Stuart Little 2 - Aupark, 11.55, 13.55, 15.50, 17.45; Polus, 11.50, 13.40, 15.30

Lilo and Stitch - Aupark, 11.25, 13.20, 15.30

Moja tučná grécka svadba - Polus, 12.30, 14.35, 16.25, 18.30, 20.30, 22.30; Aupark, 12.25, 14.25, 16.25, 18.30, 20.35, 22.40

Agent bez minulosti - Polus, 13.05, 15.35, 18.00, 20.25, 22.55

Doba ľadová - Polus, 11.35, 13.25, 15.15, 17.10

KONCERTY A PODUJATIA

20.00 Trip Pet Jazz, II. ročník festivalu - klub Za zrkadlom, Rovniankova 3

PRE DETI

10.00 Výtvarná dielňa pre deti - Združenie pre integrál. vzdelávanie, Košická 52

10.00 Kreslím, tvorím, maľujem - M klub, Vavilovova 22

DISKOTÉKY

Aligator Rock Night - Aligator, Laurinská 7

All You Can Eat by DJ Magálová - Budha Bar, Medená 16

Disko na terase - Casey, Botanická 35

Saturday Night Fever, DJ Vladki - Club 39, Mlynská dolina

Katarínska zábava - Corona Bar, Gbelská 6

Disko - DK Lúky, Vígľašská 1

Katarínska zábava - Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Trip Pet Jazz - Klub za Zrkadlom

Bacardi Night, DJ Aqua - Live!Club, Aupark, Einteinova 18

Oldies Disco - Mamut Pub

The 80 s Club Night - Metro Music Club, Suché mýto

Funky bar, DJ R.Majling - Hotel Junior CKM, Drieňová 14

NEDEĽA 24. NOVEMBER

DIVADLÁ

15.30 Duchovplná rozprávka - Divadlo a.ha, MKC, Školská 14

19.00 Štvrtá sestra - DPOH, Laurinská 24

19.00 Sekretárky - Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Turecká kaviareň - West, Kolárska 3

19.00 Zábava - Mestské divadlo, klub Čierny havran, Biela 6

KINÁ

Cesta do pekiel - Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30

Sex a Lucia - Obzor, 18.00

Červený drak - Obzor, 15.30, 20.15; Nádej, 20.00; Polus, 17.30, 20.10

Don?s Plum Bar - Mladosť, 20.45; Aupark, 12.10, 14.10, 16.10; Polus, 12.45, 14.45, 16.45, 18.45

Posledné tango v Paríži - Mladosť, 16.30

Pod slnkom satanovým - Mladosť, 19.00

Zrkadlo - Múzeum, 19.00

Útok pavúkov - Nádej, 17.30

Doba ľadová - Zora, 15.30, 17.30; Polus, 11.35, 13.25, 15.15, 17.10

Siedmy hriech - Zora, 19.00

Osie hniezdo - Istropolis, 16.00, 18.15, 20.15

Harry Potter a kameň mudrcov - Istropolis, 17.00; Aupark, 12.00, 15.00; Polus, 11.10, 14.00, 16.50

XXX - Istropolis, 20.30; Aupark, 12.05, 14.35, 17.00

Hovor s ňou - Istropolis Artkino, 17.30, 20.00; Polus, 19.40, 21.55

Mexická jazda - FK.IC.SK, 15.30, 18.00, 20.30

Pinocchio - FK.IC.SK, 16.00

Kocka 2 - FK.IC.SK, 16.15, 18.15, 20.15

Lekcia Faust - FK.IC.SK, 17.30

Zlez zo stromu! - FK.IC.SK, 17.45, 20.00

Rok diabla - FK.IC.SK, 19.30

Scooby Doo - Istota, 10.00, 15.00

11 09 01 - Istota, 17.30, 20.00

2084: Vláda ohňa - DK Dúbravka, 19.00

Čokoláda - Kino Café, 16.00, 18.00

Santa Claus 2 - Aupark, 12.40, 15.05, 17.15, 19.25, 21.35; Polus, 11.25, 13.35, 15.45, 17.55, 20.05, 22.15

Cube 2: Hypercube - Aupark, 21.45

Road to Perdition - Aupark, 13.00, 15.20, 17.40, 20.00, 22.20; Polus, 12.15, 14.35, 16.55, 19.15, 21.35

Nid De Guepes - Aupark, 18.10, 20.30, 22.45

Útek do Budína - Aupark, 18.45, 21.25; Polus, 20.45

Y tu mamá también - Aupark, 19.40, 22.00

Red Dragon - Aupark, 17.20, 19.55, 22.30

Mr. Deeds - Aupark, 12.20, 14.30, 16.40

Bourne identity - Aupark, 17.25, 19.50, 22.20

Signs - Aupark, 12.40, 14.50, 17.10, 19.20, 21.30; Polus, 19.00, 21.15

Ice Age - Aupark, 11.45, 14.05, 16.00, 17.55, 19.50

Resident Evil - Aupark, 12.50, 15.05

Kruté radosti - Aupark, 19.35, 21.50

Minority report - Aupark, 18.00, 21.00

Stuart Little 2 - Aupark, 11.55, 13.55, 15.50, 17.45; Polus, 11.50, 13.40, 15.30

Lilo and Stitch - Aupark, 11.25, 13.20, 15.30

Moja tučná grécka svadba - Polus, 12.30, 14.35, 16.25, 18.30, 20.30, 22.30, Aupark, 12.25, 14.25, 16.25, 18.30, 20.35, 22.40

Agent bez minulosti - Polus, 13.05, 15.35, 18.00, 20.25

KONCERTY A PODUJATIA

10.30 Martin Krajco, Bratislav. sláčikové kvarteto - Mirbachov palác, Františkánske nám. 11

14.00 Generačné koncerty „Tóny na Dunaji“ - Zichyho palác, Ventúrska 9

16.00 Cyklus komorných koncertov - CC, Jiráskova 3

19.30 Karel Plíhal: Nebe nepočká - divadlo Stoka, Pribinova 1

PRE DETI

10.30 O prechladnutom drakovi, bábkové predst. - DK Ružinov, Ružinovská 26

10.00 Kreslím, tvorím, maľujem - M klub, Vavilovova 22

10.30 Detská divadelná scéna: Šou šaša Maroša - DK Dúbravka, Saratovská 2/A

14.00 Najlepší vyhráva, pre deti - CC, Jiráskova 3

15.00 Kamarát Bafuľko, rozprávka pre deti - PKO, malá sála, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

15.00 Výmena hračiek a postavičiek z kindervajíčok - M klub, Vavilovova 22

16.00 Zmeny a zámeny - Bibiana, Panská 41

16.00 Nedeľné rozprávkové popoludnie - IC/VS, Istrijská 6, D. N. Ves

16.00 Klaun Pepele - DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

VÝSTAVY

Vladimír Popovič: Retrospektíva - SNG, Esterházyho palác, do 24. novembra

Skice a návrhy z umenia 19. a polovice 20. st. - SNG, Vodné kasárne, Rázusovo nábr. 2, do 9. februára

Fulla a Slovenský svet - SNG, Dvorana, Námestie SNP 33, do januára 2003

Cesty k Nílu, po stopách dávnej civilizácie starého Egypta - Stará radnica, Primaciálne nám. 3, ut - pia 10.00 - 17.00, so - ne 11.00 - 18.00, do 24. novembra

Medzi Saharou a tropickými pralesmi, za tajomstvami prírody a kultúr

stredozápadnej Afriky - Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr. 2, ut - ne 9.00 - 17.00, do 31. januára 2003

Alfons Mucha v USA, na Morave a v Čechách - GMB, Pálffyho palác, do 19. januára 2003

15 maďarských súčasných sochárov - GMB, Pálffyho palác, Panská 19, do 8. decembra

Marián Meško: Siesta - GMB, Mirbachov palác

Max Bill: Grafiky, objekty, obrazy - Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, ut - ne 10.00 -18.00, do 31. decembra

Ján Štrba: Portréty - SNG Galéria insitného umenia v Pezinku, Cajlanská 255, ut - ne 10.00 - 17.00, do 2. decembra

Viktor Hulík: Grafika - galéria Komart, Zámočnícka 8, do 31. decembra

Dana Kleinert: Pletky s vláknom - Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 29. novembra

Jaro Jelenek: Osamelý krasokorčuliar - galéria Michalský dvor, Michalská 3, ut - ne 13.00 - 18.00, do 24. novembra

Tibor Bártfay: Poďakovanie - galéria Miro, Košická 56, po - pia 9.00 - 17.00, so - ne 9.00 - 15.00, do 30. novembra

Andy Warhol - Daniel Brogyányi, portréty židov - galéria SPP, Drevená 4, do 28. novembra

Karin Lunterová-Patúcová a Ivan Patúc: Raj 2002, kresba, sochy a keramika - SD Prievoz, Kaštieľska 30, po - pia 10.00 - 18.00, do 5. decembra

S. Sternmüllerová & K. Krajčovičová: Maľba na hodváb - K. Gallery, Ventúrska 8, po - pia 13.00 - 18.00, do 25. novembra

Markus Reiter - Karl Mostböck: Amor vacui - Múzeum Danubiana, Čunovo, ut - ne 10.00 - 18.00, do 31. januára

Peter Pollág: Poznámky z Afriky - Múzeum Danubiana, do 31. januára

Pavel Hubenka: Fotografie z Kamčatky - SK, Vanorská 21, po - pia 14.00 - 18.00, so 8.00 - 12.00, do 29. novembra

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Ako na refinancovanie hypotéky
  2. Ukážeme vám, prečo je dobré sporiť si na dôchodok
  3. PSK Aréna stavia základy pre kvalitný a moderný hokej
  4. Maurícius: Slnečná dovolenka v zime
  5. Podnikajte vo vlastnom blízko historického centra
  6. Nečakaným favoritom na predsedu PSK je prešovský advokát Garaj
  7. M-MARKET s novým konceptom KOCKAminiv Prešove
  8. Pivovar Šariš opäť podporí rozvoj domáceho regiónu
  9. Koncert a diskusia s názvom „Otvorene o extrémizme“
  10. Koncert a diskusia s názvom „Otvorene o extrémizme“
  1. Štýlové osvetlenie do obývačky: Rozhoduje i to, ako žijete
  2. PSK Aréna stavia základy pre kvalitný a moderný hokej
  3. Maurícius: Slnečná dovolenka v zime
  4. Podnikajte vo vlastnom blízko historického centra
  5. Nečakaným favoritom na predsedu PSK je prešovský advokát Garaj
  6. M-MARKET s novým konceptom KOCKAminiv Prešove
  7. Pivovar Šariš opäť podporí rozvoj domáceho regiónu
  8. Športová akadémia Mateja Tótha powered by O2 už na 24 školách
  9. Na čo myslieť v rekonštrukcii bytu
  10. Nová emisia dlhopisov spoločnosti HB Reavis s výnosom 3,25 % p.
  1. Maurícius: Slnečná dovolenka v zime 12 957
  2. Nečakaným favoritom na predsedu PSK je prešovský advokát Garaj 5 105
  3. Ukážeme vám, prečo je dobré sporiť si na dôchodok 2 760
  4. PSK Aréna stavia základy pre kvalitný a moderný hokej 1 912
  5. M-MARKET s novým konceptom KOCKAminiv Prešove 1 894
  6. Pravda o privátnych značkách. Firmy ich vyrábajú podľa zadania 1 355
  7. Podnikajte vo vlastnom blízko historického centra 1 165
  8. Ako na refinancovanie hypotéky 920
  9. Pivovar Šariš opäť podporí rozvoj domáceho regiónu 594
  10. Splnený sen 593