tipy na VÍKEND

SOBOTA 23. NOVEMBER

DIVADLÁ

19.00 Štvrtá sestra - DPOH, Laurinská 24

19.00 Sekretárky - Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Hamlet - Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Všetci sú za dverami - Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Kvarteto - Astorka, Suché mýto 17

19.00 Mandarínková izba - West, Kolárska 3

15.30 Baba Jaga a Majkl Džeksn - GUnaGU hrá v F7, Františkánske nám. 7

19.00 Prvá túlavá reality show - V-klub, Nám. SNP 12

KINÁ

Cesta do pekiel - Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30

Sex a Lucia - Obzor, 18.00

Červený drak - Obzor, 15.30, 20.15; Nádej, 20.00; Polus, 17.30, 20.10, 22.45

Článok pokračuje pod video reklamou

Don s Plum Bar - Mladosť, 20.30; Aupark, 12.10, 14.10, 16.10; Polus, 12.45, 14.45, 16.45, 18.45

Monthy Python: Zmysel života - Mladosť, 15.00

Monthy Python a Svätý grál - Mladosť, 17.00

Monthy Python: Život Briana - Mladosť, 19.00

Andrej Rubľov - Múzeum, 19.00

Útok pavúkov - Nádej, 17.30

Doba ľadová - Zora, 15.30, 17.30

Siedmy hriech - Zora, 19.00

Osie hniezdo - Istropolis, 19.00, 21.00

Harry Potter a kameň mudrcov - Istropolis, 16.15; Istota, 14.30; Aupark, 12.00, 15.00; Polus, 11.10, 14.00, 16.50

Hovor s ňou - Istropolis Artkino, 17.30, 20.00; Polus, 19.40, 21.55

Mexická jazda - FK.IC.SK, 15.30, 18.00, 20.30

Pinocchio - FK.IC.SK, 16.00

Kocka 2 - FK.IC.SK, 16.15, 18.15, 20.15

Lekcia Faust - FK.IC.SK, 17.30

Zlez zo stromu! - FK.IC.SK, 17.45, 20.00

Rok diabla - FK.IC.SK, 19.30

Knoflikáři + Powers - FK.IC.SK, 21.30

40 dní a 40 nocí - Istota, 17.30, 20.00

Čokoláda - Kino Café, 16.00, 18.00

Santa Claus 2 - Aupark, 12.40, 15.05, 17.15, 19.25, 21.35; Polus, 11.25, 13.35, 15.45, 17.55, 20.05, 22.15

Cube 2: Hypercube - Aupark, 21.45

Road to Perdition - Aupark, 13.00, 15.20, 17.40, 20.00, 22.20; Polus, 12.15, 14.35, 16.55, 19.15, 21.35

Nid De Guepes - Aupark, 18.10, 20.30, 22.45

Útek do Budína - Aupark, 18.45, 21.25; Polus, 20.45

Y tu mamá también - Aupark, 19.40, 22.00

Red Dragon - Aupark, 17.20, 19.55, 22.30

Mr. Deeds - Aupark, 12.20, 14.30, 16.40

Bourne identity - Aupark, 17.25, 19.50, 22.20

Signs - Aupark, 12.40, 14.50, 17.10, 19.20, 21.30; Polus, 19.00, 21.15

Ice Age - Aupark, 11.45, 14.05, 16.00, 17.55, 19.50

Resident Evil - Aupark, 12.50, 15.05

XXX - Aupark, 12.05, 14.35, 17.00

Kruté radosti - Aupark, 19.35, 21.50

Minority report - Aupark, 18.00, 21.00

Stuart Little 2 - Aupark, 11.55, 13.55, 15.50, 17.45; Polus, 11.50, 13.40, 15.30

Lilo and Stitch - Aupark, 11.25, 13.20, 15.30

Moja tučná grécka svadba - Polus, 12.30, 14.35, 16.25, 18.30, 20.30, 22.30; Aupark, 12.25, 14.25, 16.25, 18.30, 20.35, 22.40

Agent bez minulosti - Polus, 13.05, 15.35, 18.00, 20.25, 22.55

Doba ľadová - Polus, 11.35, 13.25, 15.15, 17.10

KONCERTY A PODUJATIA

20.00 Trip Pet Jazz, II. ročník festivalu - klub Za zrkadlom, Rovniankova 3

PRE DETI

10.00 Výtvarná dielňa pre deti - Združenie pre integrál. vzdelávanie, Košická 52

10.00 Kreslím, tvorím, maľujem - M klub, Vavilovova 22

DISKOTÉKY

Aligator Rock Night - Aligator, Laurinská 7

All You Can Eat by DJ Magálová - Budha Bar, Medená 16

Disko na terase - Casey, Botanická 35

Saturday Night Fever, DJ Vladki - Club 39, Mlynská dolina

Katarínska zábava - Corona Bar, Gbelská 6

Disko - DK Lúky, Vígľašská 1

Katarínska zábava - Harley Davidson, Rebarborová 1/9

Trip Pet Jazz - Klub za Zrkadlom

Bacardi Night, DJ Aqua - Live!Club, Aupark, Einteinova 18

Oldies Disco - Mamut Pub

The 80 s Club Night - Metro Music Club, Suché mýto

Funky bar, DJ R.Majling - Hotel Junior CKM, Drieňová 14

NEDEĽA 24. NOVEMBER

DIVADLÁ

15.30 Duchovplná rozprávka - Divadlo a.ha, MKC, Školská 14

19.00 Štvrtá sestra - DPOH, Laurinská 24

19.00 Sekretárky - Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Turecká kaviareň - West, Kolárska 3

19.00 Zábava - Mestské divadlo, klub Čierny havran, Biela 6

KINÁ

Cesta do pekiel - Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30

Sex a Lucia - Obzor, 18.00

Červený drak - Obzor, 15.30, 20.15; Nádej, 20.00; Polus, 17.30, 20.10

Don?s Plum Bar - Mladosť, 20.45; Aupark, 12.10, 14.10, 16.10; Polus, 12.45, 14.45, 16.45, 18.45

Posledné tango v Paríži - Mladosť, 16.30

Pod slnkom satanovým - Mladosť, 19.00

Zrkadlo - Múzeum, 19.00

Útok pavúkov - Nádej, 17.30

Doba ľadová - Zora, 15.30, 17.30; Polus, 11.35, 13.25, 15.15, 17.10

Siedmy hriech - Zora, 19.00

Osie hniezdo - Istropolis, 16.00, 18.15, 20.15

Harry Potter a kameň mudrcov - Istropolis, 17.00; Aupark, 12.00, 15.00; Polus, 11.10, 14.00, 16.50

XXX - Istropolis, 20.30; Aupark, 12.05, 14.35, 17.00

Hovor s ňou - Istropolis Artkino, 17.30, 20.00; Polus, 19.40, 21.55

Mexická jazda - FK.IC.SK, 15.30, 18.00, 20.30

Pinocchio - FK.IC.SK, 16.00

Kocka 2 - FK.IC.SK, 16.15, 18.15, 20.15

Lekcia Faust - FK.IC.SK, 17.30

Zlez zo stromu! - FK.IC.SK, 17.45, 20.00

Rok diabla - FK.IC.SK, 19.30

Scooby Doo - Istota, 10.00, 15.00

11 09 01 - Istota, 17.30, 20.00

2084: Vláda ohňa - DK Dúbravka, 19.00

Čokoláda - Kino Café, 16.00, 18.00

Santa Claus 2 - Aupark, 12.40, 15.05, 17.15, 19.25, 21.35; Polus, 11.25, 13.35, 15.45, 17.55, 20.05, 22.15

Cube 2: Hypercube - Aupark, 21.45

Road to Perdition - Aupark, 13.00, 15.20, 17.40, 20.00, 22.20; Polus, 12.15, 14.35, 16.55, 19.15, 21.35

Nid De Guepes - Aupark, 18.10, 20.30, 22.45

Útek do Budína - Aupark, 18.45, 21.25; Polus, 20.45

Y tu mamá también - Aupark, 19.40, 22.00

Red Dragon - Aupark, 17.20, 19.55, 22.30

Mr. Deeds - Aupark, 12.20, 14.30, 16.40

Bourne identity - Aupark, 17.25, 19.50, 22.20

Signs - Aupark, 12.40, 14.50, 17.10, 19.20, 21.30; Polus, 19.00, 21.15

Ice Age - Aupark, 11.45, 14.05, 16.00, 17.55, 19.50

Resident Evil - Aupark, 12.50, 15.05

Kruté radosti - Aupark, 19.35, 21.50

Minority report - Aupark, 18.00, 21.00

Stuart Little 2 - Aupark, 11.55, 13.55, 15.50, 17.45; Polus, 11.50, 13.40, 15.30

Lilo and Stitch - Aupark, 11.25, 13.20, 15.30

Moja tučná grécka svadba - Polus, 12.30, 14.35, 16.25, 18.30, 20.30, 22.30, Aupark, 12.25, 14.25, 16.25, 18.30, 20.35, 22.40

Agent bez minulosti - Polus, 13.05, 15.35, 18.00, 20.25

KONCERTY A PODUJATIA

10.30 Martin Krajco, Bratislav. sláčikové kvarteto - Mirbachov palác, Františkánske nám. 11

14.00 Generačné koncerty „Tóny na Dunaji“ - Zichyho palác, Ventúrska 9

16.00 Cyklus komorných koncertov - CC, Jiráskova 3

19.30 Karel Plíhal: Nebe nepočká - divadlo Stoka, Pribinova 1

PRE DETI

10.30 O prechladnutom drakovi, bábkové predst. - DK Ružinov, Ružinovská 26

10.00 Kreslím, tvorím, maľujem - M klub, Vavilovova 22

10.30 Detská divadelná scéna: Šou šaša Maroša - DK Dúbravka, Saratovská 2/A

14.00 Najlepší vyhráva, pre deti - CC, Jiráskova 3

15.00 Kamarát Bafuľko, rozprávka pre deti - PKO, malá sála, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

15.00 Výmena hračiek a postavičiek z kindervajíčok - M klub, Vavilovova 22

16.00 Zmeny a zámeny - Bibiana, Panská 41

16.00 Nedeľné rozprávkové popoludnie - IC/VS, Istrijská 6, D. N. Ves

16.00 Klaun Pepele - DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

VÝSTAVY

Vladimír Popovič: Retrospektíva - SNG, Esterházyho palác, do 24. novembra

Skice a návrhy z umenia 19. a polovice 20. st. - SNG, Vodné kasárne, Rázusovo nábr. 2, do 9. februára

Fulla a Slovenský svet - SNG, Dvorana, Námestie SNP 33, do januára 2003

Cesty k Nílu, po stopách dávnej civilizácie starého Egypta - Stará radnica, Primaciálne nám. 3, ut - pia 10.00 - 17.00, so - ne 11.00 - 18.00, do 24. novembra

Medzi Saharou a tropickými pralesmi, za tajomstvami prírody a kultúr

stredozápadnej Afriky - Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr. 2, ut - ne 9.00 - 17.00, do 31. januára 2003

Alfons Mucha v USA, na Morave a v Čechách - GMB, Pálffyho palác, do 19. januára 2003

15 maďarských súčasných sochárov - GMB, Pálffyho palác, Panská 19, do 8. decembra

Marián Meško: Siesta - GMB, Mirbachov palác

Max Bill: Grafiky, objekty, obrazy - Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, ut - ne 10.00 -18.00, do 31. decembra

Ján Štrba: Portréty - SNG Galéria insitného umenia v Pezinku, Cajlanská 255, ut - ne 10.00 - 17.00, do 2. decembra

Viktor Hulík: Grafika - galéria Komart, Zámočnícka 8, do 31. decembra

Dana Kleinert: Pletky s vláknom - Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 29. novembra

Jaro Jelenek: Osamelý krasokorčuliar - galéria Michalský dvor, Michalská 3, ut - ne 13.00 - 18.00, do 24. novembra

Tibor Bártfay: Poďakovanie - galéria Miro, Košická 56, po - pia 9.00 - 17.00, so - ne 9.00 - 15.00, do 30. novembra

Andy Warhol - Daniel Brogyányi, portréty židov - galéria SPP, Drevená 4, do 28. novembra

Karin Lunterová-Patúcová a Ivan Patúc: Raj 2002, kresba, sochy a keramika - SD Prievoz, Kaštieľska 30, po - pia 10.00 - 18.00, do 5. decembra

S. Sternmüllerová & K. Krajčovičová: Maľba na hodváb - K. Gallery, Ventúrska 8, po - pia 13.00 - 18.00, do 25. novembra

Markus Reiter - Karl Mostböck: Amor vacui - Múzeum Danubiana, Čunovo, ut - ne 10.00 - 18.00, do 31. januára

Peter Pollág: Poznámky z Afriky - Múzeum Danubiana, do 31. januára

Pavel Hubenka: Fotografie z Kamčatky - SK, Vanorská 21, po - pia 14.00 - 18.00, so 8.00 - 12.00, do 29. novembra

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Ste si istí, že svoj smartfón využívate naplno?
  2. Ak Vás nikdy nič nebolelo, nestrácajte čas čítaním tohto článku!
  3. Cestovateľské tipy, kde stráviť Veľkú noc
  4. Online predplatné na mesiac zadarmo v novej iOS aplikácii SME.sk
  5. Talent - vzdelanie - úspech
  6. Elektro-horúčka v podaní Volkswagenu
  7. Spoznáte týchto 11 filmov, v ktorých sa objavil McDonald’s?
  8. Nepýtajte od lekára antibiotiká pri chrípke či nádche
  9. Máte hypotéku a chcete lepšie spávať?
  10. 16 tipov na poznávacie zájazdy so slovenským sprievodcom
  1. Zastrašovanie od majiteľov hotela Danube nehoráznosťou!
  2. Naše finančné družstvo - postoj člena vyjadrený básňou
  3. Cestovateľské tipy, kde stráviť Veľkú noc
  4. Chceme, aby mali naši zákazníci z nakupovania zážitok
  5. Online predplatné na mesiac zadarmo v novej iOS aplikácii SME.sk
  6. Depresia. Kedy ju treba liečiť?
  7. Bratislavčania môžu žiadať príspevok na polopodzemné kontajnery
  8. Mototechna predala za päť rokov už 40 tisíc áut
  9. HubHub spája sily s Neulogy
  10. Na SPU v Nitre vznikla Konfuciova trieda
  1. Spoznáte týchto 11 filmov, v ktorých sa objavil McDonald’s? 22 316
  2. 16 tipov na poznávacie zájazdy so slovenským sprievodcom 14 878
  3. Ste si istí, že svoj smartfón využívate naplno? 8 398
  4. Cestovateľské tipy, kde stráviť Veľkú noc 7 970
  5. Mio MiVue 733 WiFi - snadno přeneste záznam autokamery do mobilu 7 480
  6. Máte hypotéku a chcete lepšie spávať? 5 624
  7. Nepýtajte od lekára antibiotiká pri chrípke či nádche 5 359
  8. Dobrú chuť: príloha o dobrom jedle a varení v denníku SME 5 197
  9. Elektro-horúčka v podaní Volkswagenu 4 818
  10. Online predplatné na mesiac zadarmo v novej iOS aplikácii SME.sk 3 320