KINÁ

ŠTVRTOK 21. NOVEMBER

Cesta do pekiel – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30

Rok diabla – Obzor, 18.00, 20.15; FK IC.SK, 19.30

Don‘s Plum Bar – Mladosť, 20.45; Aupark, 14.10, 16.10; Polus, 14.45, 16.45, 18.45

Solaris – Mladosť, 15.00

Stalker – Mladosť, 18.00

Baraka – Nádej, 17.30

Výlet – Nádej, 20.00

Osie hniezdo – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.15

Hovor s ňou – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00; Polus, 19.40, 21.55

Mexická jazda – FK.IC.SK, 15.30, 18.00, 20.30

Kocka 2 – FK.IC.SK, 16.15, 18.15, 20.15

Samotári – FK.IC.SK, 17.30

Zlez zo stromu – FK.IC.SK, 17.45, 20.00

Bad company – Istota, 17.30, 20.00

Neverná – Kino a FK Igric DK Dúbravka, 19.00

Malena – Kino Café, 16.00, 18.00

Santa Claus 2 – Aupark, 15.05, 17.15, 19.25, 21.35; Polus, 15.45, 17.55, 20.05, 22.15

Cube 2: Hypercube – Aupark, 21.45

Road to Perdition – Aupark, 15.20, 17.40, 20.00, 22.20; Polus, 14.35, 16.55, 19.15, 21.35

Nid De Guepes – Aupark, 18.10, 20.30, 22.45

Harry Potter – Aupark, 15.00; Polus, 14.00, 16.50

My big fat greek wedding – Aupark, 14.25, 16.25, 18.30, 20.35, 22.40

Útek do Budína – Aupark, 18.45, 21.25; Polus, 20.45

Y tu mamá también – Aupark, 19.40, 22.00

Red Dragon – Aupark, 17.20, 19.55, 22.30

Mr. Deeds – Aupark, 14.30, 16.40

Bourne identity – Aupark, 17.25, 19.50, 22.20

Signs – Aupark, 14.50, 17.10, 19.20, 21.30; Polus, 19.00, 21.15

Ice Age – Aupark, 14.05, 16.00, 17.55, 19.50

Resident Evil – Aupark, 15.05

XXX – Aupark, 14.35, 17.00

Kruté radosti – Aupark, 19.35, 21.50

Minority report – Aupark, 18.00, 21.00

Stuart Little 2 – Aupark, 15.50, 17.45; Polus, 15.30

Lilo and Stitch – Aupark, 15.30

Moja tučná grécka svadba – Polus, 14.30, 16.25, 18.30, 20.30, 22.30

Červený drak – Polus, 17.30, 20.10

Agent bez minulosti – Polus, 15.35, 18.00, 20.25

Doba ľadová – Polus, 15.15, 17.10

PIATOK 22. NOVEMBER

Cesta do pekiel – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30

Sex a Lucia – Obzor, 18.00, 20.15

Don‘s Plum Bar – Mladosť, 20.30; Aupark, 14.10, 16.10; Polus, 14.45, 16.45, 18.45

Lili Marlen – Mladosť, 15.00

Rocky Horror Picture Show – Mladosť, 17.00

Cigáni idú do neba – Mladosť, 19.00

Ivanovo detstvo – Múzeum, 19.00

Útok pavúkov – Nádej, 17.30, 20.00

Osie hniezdo – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.15

Hovor s ňou – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00; Polus, 19.40, 21.55

Mexická jazda – FK. IC.SK, 15.30, 18.00, 20.30

Kocka – FK.IC.SK, 16.15, 18.15, 20.15

Zlez zo stromu – FK.IC.SK, 17.00, 19.30

Samotári – FK.IC.SK, 17.15

Rok diabla – FK.IC.SK, 19.15

40 dní a 40 nocí – Istota, 17.30, 20.00

Traffic – Aféry (bez)mocných – FK Nostalgia, 18.30

Čokoláda – Kino Café, 16.00, 18.00

Santa Claus 2 – Aupark, 15.05, 17.15, 19.25, 21.35; Polus, 15.45, 17.55, 20.05, 22.15

Cube 2: Hypercube – Aupark, 21.45

Road to Perdition – Aupark, 15.20, 17.40, 20.00, 22.20; Polus, 14.35, 16.55, 19.15, 21.35

Nid De Guepes – Aupark, 18.10, 20.30, 22.45

Harry Potter a kameň mudrcov – Aupark, 15.00; Polus, 14.00, 16.50

Útek do Budína – Aupark, 18.45, 21.25; Polus, 20.45

Y tu mamá también – Aupark, 19.40, 22.00

Red Dragon – Aupark, 17.20, 19.55, 22.30

Mr. Deeds – Aupark, 14.30, 16.40

Bourne identity – Aupark, 17.25, 19.50, 22.20

Signs – Aupark, 14.50, 17.10, 19.20, 21.30; Polus, 19.00, 21.15

Ice Age – Aupark, 14.05, 16.00, 17.55, 19.50

Resident Evil – Aupark, 15.05

XXX – Aupark, 14.35, 17.00

Kruté radosti – Aupark, 19.35, 21.50

Minority report – Aupark, 18.00, 21.00

Stuart Little 2 – Aupark, 15.50, 17.45; Polus, 15.30

Lilo and Stitch – Aupark, 15.30

Moja tučná grécka svadba – Polus, 14.30, 16.25, 18.30, 20.30, 22.30, Aupark, 14.25, 16.25, 18.30, 20.35, 22.40

Červený drak – Polus, 17.30, 20.10, 22.45

Agent bez minulosti – Polus, 15.35, 18.00, 20.25, 22.55

Doba ľadová – Polus, 15.15, 17.10

SOBOTA 23. NOVEMBER

Cesta do pekiel – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30

Sex a Lucia – Obzor, 18.00

Červený drak – Obzor, 15.30, 20.15; Nádej, 20.00; Polus, 17.30, 20.10, 22.45

Don‘s Plum Bar – Mladosť, 20.30; Aupark, 12.10, 14.10, 16.10; Polus, 12.45, 14.45, 16.45, 18.45

Monthy Python: Zmysel života – Mladosť, 15.00

Monthy Python a Svätý grál – Mladosť, 17.00

Monthy Python: Život Briana – Mladosť, 19.00

Andrej Rubľov – Múzeum, 19.00

Útok pavúkov – Nádej, 17.30

Doba ľadová – Zora, 15.30, 17.30

Siedmy hriech – Zora, 19.00

Osie hniezdo – Istropolis, 19.00, 21.00

Harry Potter a kameň mudrcov – Istropolis, 16.15; Istota, 14.30; Aupark, 12.00, 15.00; Polus, 11.10, 14.00, 16.50

Hovor s ňou – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00; Polus, 19.40, 21.55

Mexická jazda – FK.IC.SK, 15.30, 18.00, 20.30

Pinocchio – FK.IC.SK, 16.00

Kocka 2 – FK.IC.SK, 16.15, 18.15, 20.15

Lekcia Faust – FK.IC.SK, 17.30

Zlez zo stromu! – FK.IC.SK, 17.45, 20.00

Rok diabla – FK.IC.SK, 19.30

Knoflikáři + Powers – FK.IC.SK, 21.30

40 dní a 40 nocí – Istota, 17.30, 20.00

Čokoláda – Kino Café, 16.00, 18.00

Santa Claus 2 – Aupark, 12.40, 15.05, 17.15, 19.25, 21.35; Polus, 11.25, 13.35, 15.45, 17.55, 20.05, 22.15

Cube 2: Hypercube – Aupark, 21.45

Road to Perdition – Aupark, 13.00, 15.20, 17.40, 20.00, 22.20; Polus, 12.15, 14.35, 16.55, 19.15, 21.35

Nid De Guepes – Aupark, 18.10, 20.30, 22.45

Útek do Budína – Aupark, 18.45, 21.25; Polus, 20.45

Y tu mamá también – Aupark, 19.40, 22.00

Red Dragon – Aupark, 17.20, 19.55, 22.30

Mr. Deeds – Aupark, 12.20, 14.30, 16.40

Bourne identity – Aupark, 17.25, 19.50, 22.20

Signs – Aupark, 12.40, 14.50, 17.10, 19.20, 21.30; Polus, 19.00, 21.15

Ice Age – Aupark, 11.45, 14.05, 16.00, 17.55, 19.50

Resident Evil – Aupark, 12.50, 15.05

XXX – Aupark, 12.05, 14.35, 17.00

Kruté radosti – Aupark, 19.35, 21.50

Minority report – Aupark, 18.00, 21.00

Lilo and Stitch – Aupark, 11.25, 13.20, 15.30

Stuart Little 2 – Aupark, 11.55, 13.55, 15.50, 17.45; Polus, 11.50, 13.40, 15.30

Moja tučná grécka svadba – Polus, 12.30, 14.35, 16.25, 18.30, 20.30, 22.30; Aupark, 12.25, 14.25, 16.25, 18.30, 20.35, 22.40

Agent bez minulosti – Polus, 13.05, 15.35, 18.00, 20.25, 22.55

Doba ľadová – Polus, 11.35, 13.25, 15.15, 17.10

NEDEĽA 24. NOVEMBER

Cesta do pekiel – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30

Sex a Lucia – Obzor, 18.00

Červený drak – Obzor, 15.30, 20.15; Nádej, 20.00; Polus, 17.30, 20.10

Don‘s Plum Bar – Mladosť, 20.45; Aupark, 12.10, 14.10, 16.10; Polus, 12.45, 14.45, 16.45, 18.45

Posledné tango v Paríži – Mladosť, 16.30

Pod slnkom satanovým – Mladosť, 19.00

Zrkadlo – Múzeum, 19.00

Útok pavúkov – Nádej, 17.30

Doba ľadová – Zora, 15.30, 17.30; Polus, 11.35, 13.25, 15.15, 17.10

Siedmy hriech – Zora, 19.00

Osie hniezdo – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.15

Harry Potter a kameň mudrcov – Istropolis, 17.00; Aupark, 12.00, 15.00; Polus, 11.10, 14.00, 16.50

XXX – Istropolis, 20.30; Aupark, 12.05, 14.35, 17.00

Hovor s ňou – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00; Polus, 19.40, 21.55

Mexická jazda – FK.IC.SK, 15.30, 18.00, 20.30

Pinocchio – FK.IC.SK, 16.00

Kocka 2 – FK.IC.SK, 16.15, 18.15, 20.15

Lekcia Faust – FK.IC.SK, 17.30

Zlez zo stromu! – FK.IC.SK, 17.45, 20.00

Rok diabla – FK.IC.SK, 19.30

Scooby Doo – Istota, 10.00, 15.00

11 09 01 – Istota, 17.30, 20.00

2084: Vláda ohňa – DK Dúbravka, 19.00

Čokoláda – Kino Café, 16.00, 18.00

Santa Claus 2 – Aupark, 12.40, 15.05, 17.15, 19.25, 21.35; Polus, 11.25, 13.35, 15.45, 17.55, 20.05, 22.15

Cube 2: Hypercube – Aupark, 21.45

Road to Perdition – Aupark, 13.00, 15.20, 17.40, 20.00, 22.20; Polus, 12.15, 14.35, 16.55, 19.15, 21.35

Nid De Guepes – Aupark, 18.10, 20.30, 22.45

Útek do Budína – Aupark, 18.45, 21.25; Polus, 20.45

Y tu mamá también – Aupark, 19.40, 22.00

Red Dragon – Aupark, 17.20, 19.55, 22.30

Mr. Deeds – Aupark, 12.20, 14.30, 16.40

Bourne identity – Aupark, 17.25, 19.50, 22.20

Signs – Aupark, 12.40, 14.50, 17.10, 19.20, 21.30; Polus, 19.00, 21.15

Ice Age – Aupark, 11.45, 14.05, 16.00, 17.55, 19.50

Resident Evil – Aupark, 12.50, 15.05

Kruté radosti – Aupark, 19.35, 21.50

Minority report – Aupark, 18.00, 21.00

Stuart Little 2 – Aupark, 11.55, 13.55, 15.50, 17.45; Polus, 11.50, 13.40, 15.30

Lilo and Stitch – Aupark, 11.25, 13.20, 15.30

Moja tučná grécka svadba – Polus, 12.30, 14.35, 16.25, 18.30, 20.30, 22.30, Aupark, 12.25, 14.25, 16.25, 18.30, 20.35, 22.40

Agent bez minulosti – Polus, 13.05, 15.35, 18.00, 20.25

PONDELOK 25. NOVEMBER

Cesta do pekiel – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30

Sex a Lucia – Obzor, 18.00

Červený drak – Obzor, 15.30, 20.15; Polus, 17.30, 20.10

Mužská záležitosť – Mladosť, 17.30

Tam a späť – Mladosť, 20.00

Kara Suda – Medvedie srdce – Múzeum, 19.00

Osie hniezdo – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.15

Harry Potter a kameň mudrcov – Istropolis, 17.00; Aupark, 15.00; Polus, 14.00, 16.50

XXX – Istropolis, 20.30; Aupark, 14.35, 17.00

Hovor s ňou – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00; Polus, 19.40, 21.55

Mexická jazda – FK.IC.SK, 15.30, 18.00, 20.30

Kocka 2 – FK.IC.SK, 16.15, 18.15, 20.15

Lekcia Faust – FK.IC.SK, 17.30

Zlez zo stromu! – FK.IC.SK, 17.45

Rok diabla – FK.IC.SK, 19.30

Don‘s Plum Bar – FK.IC.SK, 20.00; Aupark, 14.10, 16.10; Polus, 14.45, 16.45, 18.45

Doba ľadová – Istota, 17.30; Polus, 15.15, 17.10

Minority report – Istota, 19.30; Aupark, 18.00, 21.00

Canterburské poviedky – FK Nostalgia, 18.30

Kytica z tisíc a jednej noci – FK Nostalgia, 20.45

Trafic – Kino Café, 16.00, 18.00

Santa Claus 2 – Aupark, 15.05, 17.15, 19.25, 21.35; Polus, 15.45, 17.55, 20.05, 22.15

Cube 2: Hypercube – Aupark, 21.45

Road to Perdition – Aupark, 15.20, 17.40, 20.00, 22.20; Polus, 14.35, 16.55, 19.15, 21.35

Nid De Guepes – Aupark, 18.10, 20.30, 22.45

Útek do Budína – Aupark, 18.45, 21.25; Polus, 20.45

Y tu mamá también – Aupark, 19.40, 22.00

Red Dragon – Aupark, 17.20, 19.55, 22.30

Mr. Deeds – Aupark, 14.30, 16.40

Bourne identity – Aupark, 17.25, 19.50, 22.20

Signs – Aupark, 14.50, 17.10, 19.20, 21.30; Polus, 19.00, 21.15

Ice Age – Aupark, 14.05, 16.00, 17.55, 19.50

Resident Evil – Aupark, 15.05

Kruté radosti – Aupark, 19.35, 21.50

Stuart Little 2 – Aupark, 15.50, 17.45; Polus, 15.30

Lilo and Stitch – Aupark, 15.30

Moja tučná grécka svadba – Polus, 14.30, 16.25, 18.30, 20.30, 22.30, Aupark, 14.25, 16.25, 18.30, 20.35, 22.40

Agent bez minulosti – Polus, 15.35, 18.00, 20.25

UTOROK 26. NOVEMBER

Cesta do pekiel – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30

Sex a Lucia – Obzor, 18.00

Červený drak – Obzor, 15.30, 20.15; Polus, 17.30, 20.10

Requiem – Mladosť, 17.30

Ticho – Mladosť, 20.00

Osie hniezdo – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.15

Harry Potter a kameň mudrcov – Istropolis, 17.00; Aupark, 15.00; Polus, 14.00, 16.50

XXX – Istropolis, 20.30; Aupark, 14.35, 17.00

Hovor s ňou – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00; Polus, 19.40, 21.55

Mexická jazda – FK.IC.SK, 15.30, 18.00, 20.30

Kocka 2 – FK.IC.SK, 16.15, 18.15, 20.15

Profily slov. dokumentaristov: Pavol Branko – FK.IC.SK, 17.00

Zlez zo stromu – FK.IC.SK, 17.45

Rok diabla – FK.IC.SK, 19.30

Don‘s Plum Bar – FK.IC.SK, 20.00; Aupark, 14.10, 16.10; Polus, 14.45, 16.45, 18.45

Pobrežné správy – Istota, 17.30, 20.00

Trafic – Kino Café, 16.00, 18.00

Santa Claus 2 – Aupark, 15.05, 17.15, 19.25, 21.35; Polus, 15.45, 17.55, 20.05, 22.15

Cube 2: Hypercube – Aupark, 21.45

Road to Perdition – Aupark, 15.20, 17.40, 20.00, 22.20; Polus, 14.35, 16.55, 19.15, 21.35

Nid De Guepes – Aupark, 18.10, 20.30, 22.45

Útek do Budína – Aupark, 18.45, 21.25; Polus, 20.45

Y tu mamá también – Aupark, 19.40, 22.00

Red Dragon – Aupark, 17.20, 19.55, 22.30

Mr. Deeds – Aupark, 14.30, 16.40

Bourne identity – Aupark, 17.25, 19.50, 22.20

Signs – Aupark, 14.50, 17.10, 19.20, 21.30; Polus, 19.00, 21.15

Ice Age – Aupark, 14.05, 16.00, 17.55, 19.50

Resident Evil – Aupark, 15.05

Kruté radosti – Aupark, 19.35, 21.50

Minority report – Aupark, 18.00, 21.00

Stuart Little 2 – Aupark, 15.50, 17.45; Polus, 15.30

Lilo and Stitch – Aupark, 15.30

Moja tučná grécka svadba – Polus, 14.30, 16.25, 18.30, 20.30, 22.30, Aupark, 14.25, 16.25, 18.30, 20.35, 22.40

Agent bez minulosti – Polus, 15.35, 18.00, 20.25

Doba ľadová – Polus, 15.15, 17.10

STREDA 27. NOVEMBER

Cesta do pekiel – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30

Baraka – Obzor, 18.00, 20.00

Mužská záležitosť – Mladosť, 17.30

Zimný hosť – Múzeum, 19.00

Osie hniezdo – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.15

Harry Potter a kameň mudrcov – Istropolis, 17.00; Aupark, 15.00; Polus, 14.00, 16.50

XXX – Istropolis, 20.30; Aupark, 14.35, 17.00

Hovor s ňou – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00; Polus, 19.40, 21.55

Mexická jazda – FK.IC.SK, 11,.00, 17.45, 20.00

Kocka 2 – FK.IC.SK, 16.15, 18.15, 20.15

Pasce, pasce, pascičky – FK.IC.SK, 17.30

Don‘s Plum Bar – FK.IC.SK, 18.00, 20.30; Aupark, 14.10, 16.10; Polus, 14.45, 16.45, 18.45

Rok diabla – FK.IC.SK, 19.30

Babie leto – Istota, 20.00

Hilary a Jackie – FK Nostalgia, 18.30

Žiara – FK Nostalgia, 20.45

Trafic – Kino Café, 16.00, 18.00

Santa Claus 2 – Aupark, 15.05, 17.15, 19.25, 21.35; Polus, 15.45, 17.55, 20.05, 22.15

Cube 2: Hypercube – Aupark, 21.45

Road to Perdition – Aupark, 15.20, 17.40, 20.00, 22.20; Polus, 14.35, 16.55, 19.15, 21.35

Nid De Guepes – Aupark, 18.10, 20.30, 22.45

Útek do Budína – Aupark, 18.45, 21.25; Polus, 20.45

Y tu mamá también – Aupark, 19.40, 22.00

Red Dragon – Aupark, 17.20, 19.55, 22.30

Mr. Deeds – Aupark, 14.30, 16.40

Bourne identity – Aupark, 17.25, 19.50, 22.20

Signs – Aupark, 14.50, 17.10, 19.20, 21.30; Polus, 19.00, 21.15

Ice Age – Aupark, 14.05, 16.00, 17.55, 19.50

Resident Evil – Aupark, 15.05

Kruté radosti – Aupark, 19.35, 21.50

Minority report – Aupark, 18.00, 21.00

Stuart Little 2 – Aupark, 15.50, 17.45; Polus, 15.30

Lilo and Stitch – Aupark, 15.30

Moja tučná grécka svadba – Polus, 14.30, 16.25, 18.30, 20.30, 22.30, Aupark, 14.25, 16.25, 18.30, 20.35, 22.40

Červený drak – Polus, 17.30, 20.10

Agent bez minulosti – Polus, 15.35, 18.00, 20.25

Doba ľadová – Polus, 15.15, 17.10

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. ENERGOFÓRUM® 2017 spojí elektrinu a plyn pod jednu strechu
  2. Získajte prístup k zamknutým článkom už o niekoľko sekúnd
  3. Návod, ako si s kreditkou užijete dovolenku a ešte aj ušetríte
  4. 5 tipov ako na zdravé nôžky v škole
  5. 6 účinkov prírodného slovenského výrobku
  6. TAURIS výrobky na gril potešia gurmánov aj maškrtníkov
  7. Let s prestreleným srdcom: Samovraždy slovenských hercov
  8. Problémy s počatím? Čo vás čaká na ceste za dvomi čiarkami
  9. Ako pracujú horskí záchranári? Tieto veci by ste nemali podceniť
  10. Lety do exotiky už aj z Bratislavy
  1. ENERGOFÓRUM® 2017 spojí elektrinu a plyn pod jednu strechu
  2. 100 %-nú hypotéku môžete dostať aj na mestský apartmán
  3. Business Smartphones Connected to Public Wi-Fi Can Be in Danger
  4. Získajte prístup k zamknutým článkom už o niekoľko sekúnd
  5. Poslanec Borguľa žiada o uvoľnenie parkoviska pre rezidentov
  6. OMV sa postará o pitný režim, bude rozdávať vodu
  7. Návod, ako si s kreditkou užijete dovolenku a ešte aj ušetríte
  8. Leto nekončí!
  9. Očarujúca Srí Lanka: malý ostrov plný prekvapení
  10. 5 tipov ako na zdravé nôžky v škole
  1. Let s prestreleným srdcom: Samovraždy slovenských hercov 5 884
  2. Ako sme jazdili v socializme 2 262
  3. Očarujúca Srí Lanka: malý ostrov plný prekvapení 2 153
  4. 6 účinkov prírodného slovenského výrobku 1 805
  5. 5 tipov ako na zdravé nôžky v škole 1 298
  6. Návod, ako si s kreditkou užijete dovolenku a ešte aj ušetríte 1 256
  7. Lety do exotiky už aj z Bratislavy 1 156
  8. Získajte prístup k zamknutým článkom už o niekoľko sekúnd 1 113
  9. Problémy s počatím? Čo vás čaká na ceste za dvomi čiarkami 1 103
  10. Ako sa developer prispôsobil nárokom kupujúceho 797