KINÁ

ŠTVRTOK 21. NOVEMBER

Cesta do pekiel – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30

Rok diabla – Obzor, 18.00, 20.15; FK IC.SK, 19.30

Don‘s Plum Bar – Mladosť, 20.45; Aupark, 14.10, 16.10; Polus, 14.45, 16.45, 18.45

Solaris – Mladosť, 15.00

Stalker – Mladosť, 18.00

Baraka – Nádej, 17.30

Výlet – Nádej, 20.00

Osie hniezdo – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.15

Hovor s ňou – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00; Polus, 19.40, 21.55

Mexická jazda – FK.IC.SK, 15.30, 18.00, 20.30

Kocka 2 – FK.IC.SK, 16.15, 18.15, 20.15

Samotári – FK.IC.SK, 17.30

Zlez zo stromu – FK.IC.SK, 17.45, 20.00

Bad company – Istota, 17.30, 20.00

Neverná – Kino a FK Igric DK Dúbravka, 19.00

Malena – Kino Café, 16.00, 18.00

Santa Claus 2 – Aupark, 15.05, 17.15, 19.25, 21.35; Polus, 15.45, 17.55, 20.05, 22.15

Cube 2: Hypercube – Aupark, 21.45

Road to Perdition – Aupark, 15.20, 17.40, 20.00, 22.20; Polus, 14.35, 16.55, 19.15, 21.35

Nid De Guepes – Aupark, 18.10, 20.30, 22.45

Harry Potter – Aupark, 15.00; Polus, 14.00, 16.50

My big fat greek wedding – Aupark, 14.25, 16.25, 18.30, 20.35, 22.40

Útek do Budína – Aupark, 18.45, 21.25; Polus, 20.45

Y tu mamá también – Aupark, 19.40, 22.00

Red Dragon – Aupark, 17.20, 19.55, 22.30

Mr. Deeds – Aupark, 14.30, 16.40

Bourne identity – Aupark, 17.25, 19.50, 22.20

Signs – Aupark, 14.50, 17.10, 19.20, 21.30; Polus, 19.00, 21.15

Ice Age – Aupark, 14.05, 16.00, 17.55, 19.50

Resident Evil – Aupark, 15.05

XXX – Aupark, 14.35, 17.00

Kruté radosti – Aupark, 19.35, 21.50

Minority report – Aupark, 18.00, 21.00

Stuart Little 2 – Aupark, 15.50, 17.45; Polus, 15.30

Lilo and Stitch – Aupark, 15.30

Moja tučná grécka svadba – Polus, 14.30, 16.25, 18.30, 20.30, 22.30

Červený drak – Polus, 17.30, 20.10

Agent bez minulosti – Polus, 15.35, 18.00, 20.25

Doba ľadová – Polus, 15.15, 17.10

PIATOK 22. NOVEMBER

Cesta do pekiel – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30

Sex a Lucia – Obzor, 18.00, 20.15

Don‘s Plum Bar – Mladosť, 20.30; Aupark, 14.10, 16.10; Polus, 14.45, 16.45, 18.45

Lili Marlen – Mladosť, 15.00

Rocky Horror Picture Show – Mladosť, 17.00

Cigáni idú do neba – Mladosť, 19.00

Ivanovo detstvo – Múzeum, 19.00

Útok pavúkov – Nádej, 17.30, 20.00

Osie hniezdo – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.15

Hovor s ňou – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00; Polus, 19.40, 21.55

Mexická jazda – FK. IC.SK, 15.30, 18.00, 20.30

Kocka – FK.IC.SK, 16.15, 18.15, 20.15

Zlez zo stromu – FK.IC.SK, 17.00, 19.30

Samotári – FK.IC.SK, 17.15

Rok diabla – FK.IC.SK, 19.15

40 dní a 40 nocí – Istota, 17.30, 20.00

Traffic – Aféry (bez)mocných – FK Nostalgia, 18.30

Čokoláda – Kino Café, 16.00, 18.00

Santa Claus 2 – Aupark, 15.05, 17.15, 19.25, 21.35; Polus, 15.45, 17.55, 20.05, 22.15

Cube 2: Hypercube – Aupark, 21.45

Road to Perdition – Aupark, 15.20, 17.40, 20.00, 22.20; Polus, 14.35, 16.55, 19.15, 21.35

Nid De Guepes – Aupark, 18.10, 20.30, 22.45

Harry Potter a kameň mudrcov – Aupark, 15.00; Polus, 14.00, 16.50

Útek do Budína – Aupark, 18.45, 21.25; Polus, 20.45

Y tu mamá también – Aupark, 19.40, 22.00

Red Dragon – Aupark, 17.20, 19.55, 22.30

Mr. Deeds – Aupark, 14.30, 16.40

Bourne identity – Aupark, 17.25, 19.50, 22.20

Signs – Aupark, 14.50, 17.10, 19.20, 21.30; Polus, 19.00, 21.15

Ice Age – Aupark, 14.05, 16.00, 17.55, 19.50

Resident Evil – Aupark, 15.05

XXX – Aupark, 14.35, 17.00

Kruté radosti – Aupark, 19.35, 21.50

Minority report – Aupark, 18.00, 21.00

Stuart Little 2 – Aupark, 15.50, 17.45; Polus, 15.30

Lilo and Stitch – Aupark, 15.30

Moja tučná grécka svadba – Polus, 14.30, 16.25, 18.30, 20.30, 22.30, Aupark, 14.25, 16.25, 18.30, 20.35, 22.40

Červený drak – Polus, 17.30, 20.10, 22.45

Agent bez minulosti – Polus, 15.35, 18.00, 20.25, 22.55

Doba ľadová – Polus, 15.15, 17.10

SOBOTA 23. NOVEMBER

Cesta do pekiel – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30

Sex a Lucia – Obzor, 18.00

Červený drak – Obzor, 15.30, 20.15; Nádej, 20.00; Polus, 17.30, 20.10, 22.45

Don‘s Plum Bar – Mladosť, 20.30; Aupark, 12.10, 14.10, 16.10; Polus, 12.45, 14.45, 16.45, 18.45

Monthy Python: Zmysel života – Mladosť, 15.00

Monthy Python a Svätý grál – Mladosť, 17.00

Monthy Python: Život Briana – Mladosť, 19.00

Andrej Rubľov – Múzeum, 19.00

Útok pavúkov – Nádej, 17.30

Doba ľadová – Zora, 15.30, 17.30

Siedmy hriech – Zora, 19.00

Osie hniezdo – Istropolis, 19.00, 21.00

Harry Potter a kameň mudrcov – Istropolis, 16.15; Istota, 14.30; Aupark, 12.00, 15.00; Polus, 11.10, 14.00, 16.50

Hovor s ňou – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00; Polus, 19.40, 21.55

Mexická jazda – FK.IC.SK, 15.30, 18.00, 20.30

Pinocchio – FK.IC.SK, 16.00

Kocka 2 – FK.IC.SK, 16.15, 18.15, 20.15

Lekcia Faust – FK.IC.SK, 17.30

Zlez zo stromu! – FK.IC.SK, 17.45, 20.00

Rok diabla – FK.IC.SK, 19.30

Knoflikáři + Powers – FK.IC.SK, 21.30

40 dní a 40 nocí – Istota, 17.30, 20.00

Čokoláda – Kino Café, 16.00, 18.00

Santa Claus 2 – Aupark, 12.40, 15.05, 17.15, 19.25, 21.35; Polus, 11.25, 13.35, 15.45, 17.55, 20.05, 22.15

Cube 2: Hypercube – Aupark, 21.45

Road to Perdition – Aupark, 13.00, 15.20, 17.40, 20.00, 22.20; Polus, 12.15, 14.35, 16.55, 19.15, 21.35

Nid De Guepes – Aupark, 18.10, 20.30, 22.45

Útek do Budína – Aupark, 18.45, 21.25; Polus, 20.45

Y tu mamá también – Aupark, 19.40, 22.00

Red Dragon – Aupark, 17.20, 19.55, 22.30

Mr. Deeds – Aupark, 12.20, 14.30, 16.40

Bourne identity – Aupark, 17.25, 19.50, 22.20

Signs – Aupark, 12.40, 14.50, 17.10, 19.20, 21.30; Polus, 19.00, 21.15

Ice Age – Aupark, 11.45, 14.05, 16.00, 17.55, 19.50

Resident Evil – Aupark, 12.50, 15.05

XXX – Aupark, 12.05, 14.35, 17.00

Kruté radosti – Aupark, 19.35, 21.50

Minority report – Aupark, 18.00, 21.00

Lilo and Stitch – Aupark, 11.25, 13.20, 15.30

Stuart Little 2 – Aupark, 11.55, 13.55, 15.50, 17.45; Polus, 11.50, 13.40, 15.30

Moja tučná grécka svadba – Polus, 12.30, 14.35, 16.25, 18.30, 20.30, 22.30; Aupark, 12.25, 14.25, 16.25, 18.30, 20.35, 22.40

Agent bez minulosti – Polus, 13.05, 15.35, 18.00, 20.25, 22.55

Doba ľadová – Polus, 11.35, 13.25, 15.15, 17.10

NEDEĽA 24. NOVEMBER

Cesta do pekiel – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30

Sex a Lucia – Obzor, 18.00

Červený drak – Obzor, 15.30, 20.15; Nádej, 20.00; Polus, 17.30, 20.10

Don‘s Plum Bar – Mladosť, 20.45; Aupark, 12.10, 14.10, 16.10; Polus, 12.45, 14.45, 16.45, 18.45

Posledné tango v Paríži – Mladosť, 16.30

Pod slnkom satanovým – Mladosť, 19.00

Zrkadlo – Múzeum, 19.00

Útok pavúkov – Nádej, 17.30

Doba ľadová – Zora, 15.30, 17.30; Polus, 11.35, 13.25, 15.15, 17.10

Siedmy hriech – Zora, 19.00

Osie hniezdo – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.15

Harry Potter a kameň mudrcov – Istropolis, 17.00; Aupark, 12.00, 15.00; Polus, 11.10, 14.00, 16.50

XXX – Istropolis, 20.30; Aupark, 12.05, 14.35, 17.00

Hovor s ňou – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00; Polus, 19.40, 21.55

Mexická jazda – FK.IC.SK, 15.30, 18.00, 20.30

Pinocchio – FK.IC.SK, 16.00

Kocka 2 – FK.IC.SK, 16.15, 18.15, 20.15

Lekcia Faust – FK.IC.SK, 17.30

Zlez zo stromu! – FK.IC.SK, 17.45, 20.00

Rok diabla – FK.IC.SK, 19.30

Scooby Doo – Istota, 10.00, 15.00

11 09 01 – Istota, 17.30, 20.00

2084: Vláda ohňa – DK Dúbravka, 19.00

Čokoláda – Kino Café, 16.00, 18.00

Santa Claus 2 – Aupark, 12.40, 15.05, 17.15, 19.25, 21.35; Polus, 11.25, 13.35, 15.45, 17.55, 20.05, 22.15

Cube 2: Hypercube – Aupark, 21.45

Road to Perdition – Aupark, 13.00, 15.20, 17.40, 20.00, 22.20; Polus, 12.15, 14.35, 16.55, 19.15, 21.35

Nid De Guepes – Aupark, 18.10, 20.30, 22.45

Útek do Budína – Aupark, 18.45, 21.25; Polus, 20.45

Y tu mamá también – Aupark, 19.40, 22.00

Red Dragon – Aupark, 17.20, 19.55, 22.30

Mr. Deeds – Aupark, 12.20, 14.30, 16.40

Bourne identity – Aupark, 17.25, 19.50, 22.20

Signs – Aupark, 12.40, 14.50, 17.10, 19.20, 21.30; Polus, 19.00, 21.15

Ice Age – Aupark, 11.45, 14.05, 16.00, 17.55, 19.50

Resident Evil – Aupark, 12.50, 15.05

Kruté radosti – Aupark, 19.35, 21.50

Minority report – Aupark, 18.00, 21.00

Stuart Little 2 – Aupark, 11.55, 13.55, 15.50, 17.45; Polus, 11.50, 13.40, 15.30

Lilo and Stitch – Aupark, 11.25, 13.20, 15.30

Moja tučná grécka svadba – Polus, 12.30, 14.35, 16.25, 18.30, 20.30, 22.30, Aupark, 12.25, 14.25, 16.25, 18.30, 20.35, 22.40

Agent bez minulosti – Polus, 13.05, 15.35, 18.00, 20.25

PONDELOK 25. NOVEMBER

Cesta do pekiel – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30

Sex a Lucia – Obzor, 18.00

Červený drak – Obzor, 15.30, 20.15; Polus, 17.30, 20.10

Mužská záležitosť – Mladosť, 17.30

Tam a späť – Mladosť, 20.00

Kara Suda – Medvedie srdce – Múzeum, 19.00

Osie hniezdo – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.15

Harry Potter a kameň mudrcov – Istropolis, 17.00; Aupark, 15.00; Polus, 14.00, 16.50

XXX – Istropolis, 20.30; Aupark, 14.35, 17.00

Hovor s ňou – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00; Polus, 19.40, 21.55

Mexická jazda – FK.IC.SK, 15.30, 18.00, 20.30

Kocka 2 – FK.IC.SK, 16.15, 18.15, 20.15

Lekcia Faust – FK.IC.SK, 17.30

Zlez zo stromu! – FK.IC.SK, 17.45

Rok diabla – FK.IC.SK, 19.30

Don‘s Plum Bar – FK.IC.SK, 20.00; Aupark, 14.10, 16.10; Polus, 14.45, 16.45, 18.45

Doba ľadová – Istota, 17.30; Polus, 15.15, 17.10

Minority report – Istota, 19.30; Aupark, 18.00, 21.00

Canterburské poviedky – FK Nostalgia, 18.30

Kytica z tisíc a jednej noci – FK Nostalgia, 20.45

Trafic – Kino Café, 16.00, 18.00

Santa Claus 2 – Aupark, 15.05, 17.15, 19.25, 21.35; Polus, 15.45, 17.55, 20.05, 22.15

Cube 2: Hypercube – Aupark, 21.45

Road to Perdition – Aupark, 15.20, 17.40, 20.00, 22.20; Polus, 14.35, 16.55, 19.15, 21.35

Nid De Guepes – Aupark, 18.10, 20.30, 22.45

Útek do Budína – Aupark, 18.45, 21.25; Polus, 20.45

Y tu mamá también – Aupark, 19.40, 22.00

Red Dragon – Aupark, 17.20, 19.55, 22.30

Mr. Deeds – Aupark, 14.30, 16.40

Bourne identity – Aupark, 17.25, 19.50, 22.20

Signs – Aupark, 14.50, 17.10, 19.20, 21.30; Polus, 19.00, 21.15

Ice Age – Aupark, 14.05, 16.00, 17.55, 19.50

Resident Evil – Aupark, 15.05

Kruté radosti – Aupark, 19.35, 21.50

Stuart Little 2 – Aupark, 15.50, 17.45; Polus, 15.30

Lilo and Stitch – Aupark, 15.30

Moja tučná grécka svadba – Polus, 14.30, 16.25, 18.30, 20.30, 22.30, Aupark, 14.25, 16.25, 18.30, 20.35, 22.40

Agent bez minulosti – Polus, 15.35, 18.00, 20.25

UTOROK 26. NOVEMBER

Cesta do pekiel – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30

Sex a Lucia – Obzor, 18.00

Červený drak – Obzor, 15.30, 20.15; Polus, 17.30, 20.10

Requiem – Mladosť, 17.30

Ticho – Mladosť, 20.00

Osie hniezdo – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.15

Harry Potter a kameň mudrcov – Istropolis, 17.00; Aupark, 15.00; Polus, 14.00, 16.50

XXX – Istropolis, 20.30; Aupark, 14.35, 17.00

Hovor s ňou – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00; Polus, 19.40, 21.55

Mexická jazda – FK.IC.SK, 15.30, 18.00, 20.30

Kocka 2 – FK.IC.SK, 16.15, 18.15, 20.15

Profily slov. dokumentaristov: Pavol Branko – FK.IC.SK, 17.00

Zlez zo stromu – FK.IC.SK, 17.45

Rok diabla – FK.IC.SK, 19.30

Don‘s Plum Bar – FK.IC.SK, 20.00; Aupark, 14.10, 16.10; Polus, 14.45, 16.45, 18.45

Pobrežné správy – Istota, 17.30, 20.00

Trafic – Kino Café, 16.00, 18.00

Santa Claus 2 – Aupark, 15.05, 17.15, 19.25, 21.35; Polus, 15.45, 17.55, 20.05, 22.15

Cube 2: Hypercube – Aupark, 21.45

Road to Perdition – Aupark, 15.20, 17.40, 20.00, 22.20; Polus, 14.35, 16.55, 19.15, 21.35

Nid De Guepes – Aupark, 18.10, 20.30, 22.45

Útek do Budína – Aupark, 18.45, 21.25; Polus, 20.45

Y tu mamá también – Aupark, 19.40, 22.00

Red Dragon – Aupark, 17.20, 19.55, 22.30

Mr. Deeds – Aupark, 14.30, 16.40

Bourne identity – Aupark, 17.25, 19.50, 22.20

Signs – Aupark, 14.50, 17.10, 19.20, 21.30; Polus, 19.00, 21.15

Ice Age – Aupark, 14.05, 16.00, 17.55, 19.50

Resident Evil – Aupark, 15.05

Kruté radosti – Aupark, 19.35, 21.50

Minority report – Aupark, 18.00, 21.00

Stuart Little 2 – Aupark, 15.50, 17.45; Polus, 15.30

Lilo and Stitch – Aupark, 15.30

Moja tučná grécka svadba – Polus, 14.30, 16.25, 18.30, 20.30, 22.30, Aupark, 14.25, 16.25, 18.30, 20.35, 22.40

Agent bez minulosti – Polus, 15.35, 18.00, 20.25

Doba ľadová – Polus, 15.15, 17.10

STREDA 27. NOVEMBER

Cesta do pekiel – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30

Baraka – Obzor, 18.00, 20.00

Mužská záležitosť – Mladosť, 17.30

Zimný hosť – Múzeum, 19.00

Osie hniezdo – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.15

Harry Potter a kameň mudrcov – Istropolis, 17.00; Aupark, 15.00; Polus, 14.00, 16.50

XXX – Istropolis, 20.30; Aupark, 14.35, 17.00

Hovor s ňou – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00; Polus, 19.40, 21.55

Mexická jazda – FK.IC.SK, 11,.00, 17.45, 20.00

Kocka 2 – FK.IC.SK, 16.15, 18.15, 20.15

Pasce, pasce, pascičky – FK.IC.SK, 17.30

Don‘s Plum Bar – FK.IC.SK, 18.00, 20.30; Aupark, 14.10, 16.10; Polus, 14.45, 16.45, 18.45

Rok diabla – FK.IC.SK, 19.30

Babie leto – Istota, 20.00

Hilary a Jackie – FK Nostalgia, 18.30

Žiara – FK Nostalgia, 20.45

Trafic – Kino Café, 16.00, 18.00

Santa Claus 2 – Aupark, 15.05, 17.15, 19.25, 21.35; Polus, 15.45, 17.55, 20.05, 22.15

Cube 2: Hypercube – Aupark, 21.45

Road to Perdition – Aupark, 15.20, 17.40, 20.00, 22.20; Polus, 14.35, 16.55, 19.15, 21.35

Nid De Guepes – Aupark, 18.10, 20.30, 22.45

Útek do Budína – Aupark, 18.45, 21.25; Polus, 20.45

Y tu mamá también – Aupark, 19.40, 22.00

Red Dragon – Aupark, 17.20, 19.55, 22.30

Mr. Deeds – Aupark, 14.30, 16.40

Bourne identity – Aupark, 17.25, 19.50, 22.20

Signs – Aupark, 14.50, 17.10, 19.20, 21.30; Polus, 19.00, 21.15

Ice Age – Aupark, 14.05, 16.00, 17.55, 19.50

Resident Evil – Aupark, 15.05

Kruté radosti – Aupark, 19.35, 21.50

Minority report – Aupark, 18.00, 21.00

Stuart Little 2 – Aupark, 15.50, 17.45; Polus, 15.30

Lilo and Stitch – Aupark, 15.30

Moja tučná grécka svadba – Polus, 14.30, 16.25, 18.30, 20.30, 22.30, Aupark, 14.25, 16.25, 18.30, 20.35, 22.40

Červený drak – Polus, 17.30, 20.10

Agent bez minulosti – Polus, 15.35, 18.00, 20.25

Doba ľadová – Polus, 15.15, 17.10

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Križovatka kultúr Maroko: Dobrodružné cesty naprieč krajinou
  2. Úspešní Slováci radia: Presadiť sa dá vždy, snívať nestačí
  3. Anketa: Čo je pre Slovákov dôležité pri nákupoch?
  4. Váš otec má dnes sviatok. Máme pre vás tip na darček
  5. Mesto ukryté v jordánskych skalách. Spoznajte Petru
  6. Koľko stojí zdravé bývanie? Lacná rekonštrukcia môže vyjsť draho
  7. Tento týždeň je Deň otcov. 5 skvelých nápadov na darčeky
  8. Od výplaty k výplate? Ale kdeže, sporíme s 2% úrokom
  9. Arca Brokerage House s výrazným nárastom aktív pod správou
  10. Nepodceňujte bolesť chrbta, môže ísť o zápalové ochorenie
  1. Jadrové vŕtanie je zárukou rýchlosti, presnosti a bezprašnosti
  2. Tepelné hospodárstvo Moldava plánuje preinvestovať 600 tisíc eur
  3. Do you need to unwind after a stressful week at work?
  4. Križovatka kultúr Maroko: Dobrodružné cesty naprieč krajinou
  5. MiddleCap Equity Partners a Mayfair Assets ukončili fúziu
  6. Súboj olympionikov na Malom Dunaji
  7. 5 tipov ako využiť ľahké priečky pri rekonštrukcii bytu
  8. Dvojitý diplom medzi EU v Bratislave a UNWE v Sofii
  9. Ustanovujúce valné zhromaždenie Alumni klubu EU v Bratislave
  10. Kreditná karta – áno alebo nie
  1. Úspešní Slováci radia: Presadiť sa dá vždy, snívať nestačí 16 375
  2. Kreditná karta – áno alebo nie 8 041
  3. Koľko stojí zdravé bývanie? Lacná rekonštrukcia môže vyjsť draho 7 993
  4. Anketa: Čo je pre Slovákov dôležité pri nákupoch? 6 925
  5. Užívate konský kolagén a cítite sa ako antický hrdina? 5 724
  6. Križovatka kultúr Maroko: Dobrodružné cesty naprieč krajinou 5 602
  7. Váš otec má dnes sviatok. Máme pre vás tip na darček 5 219
  8. Mesto ukryté v jordánskych skalách. Spoznajte Petru 5 108
  9. Tento týždeň je Deň otcov. 5 skvelých nápadov na darčeky 4 485
  10. Od výplaty k výplate? Ale kdeže, sporíme s 2% úrokom 3 875