tipy nadnes

DIVADLÁ

19.00 Traviata – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Chrobák v hlave – DPOH, Laurinská 24

19.00 Scény z manželského života – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Vražda sekerou v Sv. Peterburgu – Astorka/Korzo, Suché mýto 17

19.30 English Is Easy, Csaba Is Dead – GUnaGU, Františkánske nám. 7

KINÁ

Cesta do pekiel – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30

Hovor s ňou – Obzor, 16.00, 20.15; FK IC.SK, 18.15; Polus, 17.35, 22.05; Aupark/Palace, 18.15, 20.30, 22.45

Rok diabla – Obzor, 18.00; FK IC.SK, 19.30

Don s Plum Bar – Mladosť, 20.45; Polus, 19.00, 21.00; Aupark/Palace, 14.55, 16.55, 18.55, 20.55, 22.55

Amatér – Mladosť, 15.00

Krátky film o láske – Mladosť, 17.00

Krátky film o zabíjaní – Mladosť, 19.00

Baraka – Nádej, 17.30

Výlet – Nádej, 20.00

Moja tučná grécka svadba – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 14.35, 16.25, 18.30, 20.30, 22.30; Aupark/Palace, 14.25, 16.25, 18.30, 20.35, 22.40

Osie hniezdo – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.15; Aupark/Palace, 21.45

Kocka 2 – Istropolis ARTkino, 17.30, 20.00; Polus, 14.45, 16.45, 18.45

Samotári – FK IC.SK, 17.30

Je láska láska? – FK IC.SK, 17.45

Mexická jazda – FK IC.SK, 18.00, 20.30; Aupark/Palace, 16.50, 21.15

Purpurové rieky – FK IC.SK, 20.00

Útek do Budína – FK IC.SK, 20.15; Polus, 20.45; Aupark/Palace, 18.45, 21.20

Červený drak – Istota, 17.30, 20.00; Polus, 17.30, 20.10; Aupark/Palace, 17.20, 20.00, 22.35

Magnólia – FK Nostlagia, 18.30

Malena – Cafe/City Center, 16.00, 18.00

Road to perdition – Polus, 14.35, 16.55, 19.15, 21.35; Aupark/Palace, 15.15, 17.30, 19.45, 22.00

Pán Deeds – Náhodný milionár, Polus, 15.25, 19.55; Aupark/Palace, 14.30, 16.40

Agent bez minulosti – Polus, 15.35, 18.00, 20.25; Aupark/Palace, 19.40, 22.10

Myšiak Stuart Little 2 – Polus, 15.30; Aupark/Palace, 15.45, 17.40

Sexy vtáci – Polus, 15.20

Znamenia – Polus, 17.20, 19.30, 21.45; Aupark/Palace, 14.50, 17.05, 19.20, 21.35

Doba ľadová – Polus, 15.15, 17.10; Aupark/Palace, 14.05, 16.00, 17.55, 19.50

Zlez zo stromu – Aupark/Palace, 14.15, 16.15

Resident Evil – Aupark/Palace, 15.00

XXX – Aupark/Palace, 14.35, 17.00, 19.35

Halloween – Vzkriesenie – Aupark/Palace, 22.05

Lilo a Stitch – Aupark/Palace, 14.55

Kruté radosti – Aupark/Palace, 19.10

Harry Potter a kameň mudrcov – Aupark/Palace, 15.00

Minority Report – Aupark/Palace, 18.00, 21.00

KONCERTY A PODUJATIA

8.00 Lotéria Jacobs, natáčanie TV Markíza – SD Trnávka, Bulharská 60

14.00 Rýchlo a lacno s vareškou – SD Prievoz, Kaštieľska 30

15.00 Životné jubileá – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

18.30 Parapsychológia a kresťanstvo – Quo Vadis, Hurbanovo nám. 1

19.00 Jubilantky z Feminy, stretnutie spisovateliek – V-klub, Nám. SNP 12

PRE DETI

10.00 Kreslím, tvorím, maľujem – Klub 22, Vavilovova 22

10.00 Cvičme v rytme – Klub 22, Vavilovova 22

13.00 Dialógy… – DK Ružinov, Ružinovská 26

13.30 Herkules a Xeňa – DK Ružinov, Ružinovská 26

14.00 Čo písmenká netušili – CC Centrum, Jiráskova 3

14.00 Premietanie pre ŠD – SD Nivy, Súťažná 18

14.00 Pieseň letí, hľadá deti II – M-klub, Rovniankova 3

17.00 – 18.30 Rodičovský klub – SD Trávniky, Nevädzová 4

DISKOTÉKY

Back to 80s, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Metro live (skupina Instant) – Metro music club, Suché mýto

Oldies Hitmania, DJ Vojto – Club 39, Mlynská dolina

VÝSTAVY

Vladimír Popovič: Retrospektíva – SNG, Esterházyho palác, do 24. novembra

Fulla a Slovenský svet – SNG, Dvorana, Námestie SNP 33, do januára 2003

Cesty k Nílu, po stopách dávnej civilizácie starého Egypta – Stará radnica, Primaciálne nám. 3, ut – pia 10.00 – 17.00, so – ne 11.00 – 18.00, do 24. novembra

Medzi Saharou a tropickými pralesmi, za tajomstvami prírody a kultúr stredozápadnej Afriky – Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr. 2, ut – ne 9.00 – 17.00, do 31. januára

Alphons Mucha v USA, na Morave a v Čechách – GMB, Pálffyho palác, do 19. januára

15 maďarských súčasných sochárov – GMB, Pálffyho palác, Panská 19, do 8. decembra

Marián Meško: Siesta – GMB, Mirbachov palác

Victoria Security Printing – Typo & Ars galéria, Roľnícka 369, do 22. novembra

Max Bill: Grafiky, objekty, obrazy – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, ut – ne 10.00 -18.00, do 31. decembra

Ján Štrba: Portréty – SNG Galéria insitného umenia v Pezinku, Cajlanská 255, ut – ne 10.00 – 17.00, do 2. decembra

Viktor Hulík: Grafika – galéria Komart, Zámočnícka 8, do 31. decembra

Dana Kleinert: Pletky s vláknom – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 29. novembra

Jaro Jelenek: Osamelý krasokorčuliar – galéria Michalský dvor, Michalská 3, ut – ne 13.00 – 18.00, do 24. novembra

Ľuba Prudilová-Dohnányová, Karol Prudil – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00, do 22. novembra

Tibor Bártfay: Poďakovanie – galéria Miro, Košická 56, po – pia 9.00 – 17.00, so – ne 9.00 – 15.00, do 30. novembra

Karin Lunterová-Patucová a Ivan Patúc: Raj 2002, kresba, sochy a keramika – SD Prievoz, Kaštieľska 30, po – pia 10.00 – 18.00, do 5. decembra

Andy Warhol – Daniel Brogyányi, portréty židov – galéria SPP, Drevená 4, do 28. novembra

S. Sternmüllerová & K. Krajčovičová: Maľba na hodváb – K. Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 25. novembra

Markus Reiter – Karl Mostböck: Amor vacui – Múzeum Danubiana, Čunovo, ut – ne 10.00 – 18.00, do 31. januára

Peter Pollág: Poznámky z Afriky – Múzeum Danubiana, do 31. januára

Mesiac fotografie:

Ruský piktorializmus – SNG, Esterházyho palác, do 28. novembra

Moskva očami fotografov 20. a 21. storočia – Mestské múzeum, do 30. novembra

Henri Cartier Bresson – GMB, Pálffyho palác, Panská 19, do 16. decembra

Madame Yevonde – Glass Art Gallery Simone, Kollárovo nám. 16, ut – pia 13.00 – 18.00, so 11.00 – 14.00, do 30. novembra

Ladislav Foltyn – K. F. A. Gallery, Karpatská 11, po – pia 8.30 – 16.30, do 28. novembra

Ivan Matejka – galéria fotografie Profil, Prepoštská 4, ut – ne 13.00 – 18.00, do 1. decembra

Kostas Argyris: Život mníchov na hore Athos – Quo Vadis, Hurbanovo nám. 1, po – pia 16.00 – 20.00, do 28. novembra

Svyatoslav Ponomarev – Umelecká beseda slovenská, Dostojevského rad 2, ut – ne 13.00 – 18.00, do 30. novembra

Jozef Ondzik: Slovensko 2002 – V-klub, Nám. SNP 12, po – pia 10.00 – 17.00, do 29. novembra

Život divadla, divadlo života: Holomíček, Ordolis, Szilágyi, Vančo – Galéria F7, Františkánske nám. 7, do 29. novembra

Digital Olympus: Bán, Bartoš, Nimcová, Sadloňová, Špirka – Artotéka, Kapucínska 1, po, str, št 12.00 – 17.30, ut, pia 10.00 – 16.00, do 30. novembra

Ingrid Patočková: Banálne príbehy – Galérium ŠUV J. Vydru, Dúbravská cesta 11, po – pia 8.00 – 18.00, do 30. novembra

Nata Pirtskhlava – Umelecká beseda slovenská, do 24. novembra

Les 5 amis – 5 priateľov – galéria Medium, Hviezdoslavovo nám., po – pia 10.00 – 17.00, so 10.00 – 16.00, do 30. novembra

Sylwia Kowalczyk – Galéria Café Parnas, Panská 12, po – pia 8.30 – 24.00, so 15.00 – 24.00, ne 15.00 – 23.00, do 30. novembra

Vlad Nanca – Koncertná sieň Klarisky, Farská 4, ut – ne 14.00 – 18.00, do 24. novembra

G. Micevski & B. Karanovic – Galéria X, Zámočnícka 5, po – pia 13.00 – 18.00, so 13.00 – 17.00, do 24. novembra

Guennadi Maslov – galéria Slovenskej poisťovne, Dostojevského rad 28, po – pia 8.00 – 16.00, do 30. novembra

Milan Czapay – Internet café No. 1, Dobrovičova 8, po – pia 9.00 – 23.00, so 11.00 – 23.00, ne 14.00 – 22.00, do 30. novembra

P. M. Lauritis – Výstavná sieň Pálffyho letné sídlo, Zámocká 47, ut – ne 13.00 – 18.00, do 30. novembra

Stefan Liewehr – Rakúske kultúrne fórum, Zelená 6, po – št 10.00 – 18.00, pia 10.00 – 16.00, do 30. novembra

Krzysztof Gieraltowski – Poľský inštitút, Nám. SNP 27, po – pia 9.00 – 18.00, do 30. novembra

Bamako – Francúzsky inštitút, Sedlárska 7, po – št 9.00 – 13.00, 14.00 – 17.00, do 30. novembra

Emil Christov – Bulharské kultúrne stredisko, Jesenského 7, po – pia 9.00 – 17.30, do 30. novembra

Roman Bezjak – Goetheho inštitút, Panenská 33, po – št 9.00 – 12.00, 13.30 – 18.00, pia 9.00 – 13.00, do 6. decembra

Tono Stano – České centrum, Hviezdoslavovo nám. 8, po – pia 13.00 – 17.00, do 30. novembra

Dezsö Szabó – Kultúrny inštitút Maďarskej republiky, Palisády 54, po – pia 9.00 – 16.00, do 30. novembra

W. Ropp: Fotograf detskej duše – Bibiana, Panská 41, do 1. decembra

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Tatra banka spustila najmodernejší internet banking pre firmy
  2. Volkswagen T-Roc: Pre nerozhodných
  3. Iba dnes: Narodeninové predplatné SME.sk za 25 eur
  4. Leto 2018 v Grécku s odletom z Bratislavy
  5. Dlhopisy 7,25 % p.a. majú najvýhodnejšiu nákupnú cenu v roku
  6. Zelené Grunty vám ponúknu viac, ako očakávate
  7. Kam do tepla v januári?
  8. First moment Turecko: využite zľavy na špičkové hotely
  9. Konzultácia so svetovými odborníkmi dokáže zachrániť život
  10. Demänovku mieša iba jeden človek. Ako si strážia receptúru?
  1. Začiatok roka patrí dani z nehnuteľností
  2. Volkswagen T-Roc: Pre nerozhodných
  3. Tipy pre atraktívne poprsie po dojčení. Plastike povedzte nie
  4. Stanovisko spoločnosti Advokátska kancelária JUDr. Radomír Bžán
  5. Tatra banka spustila najmodernejší internet banking pre firmy
  6. Iba dnes: Narodeninové predplatné SME.sk za 25 eur
  7. Denník SME oslavuje 25 rokov rekordným počtom predplatiteľov
  8. Najinzerovanejšie zánovné auto roku 2017? Mnohých to prekvapí
  9. Stavebná fakulta STU pozýva na Deň otvorených dverí!
  10. Leto 2018 v Grécku s odletom z Bratislavy
  1. Iba dnes: Narodeninové predplatné SME.sk za 25 eur 15 677
  2. Leto 2018 v Grécku s odletom z Bratislavy 11 371
  3. Tatra banka spustila najmodernejší internet banking pre firmy 3 547
  4. Demänovku mieša iba jeden človek. Ako si strážia receptúru? 2 957
  5. Dlhopisy 7,25 % p.a. majú najvýhodnejšiu nákupnú cenu v roku 2 267
  6. Kam do tepla v januári? 2 182
  7. First moment Turecko: využite zľavy na špičkové hotely 1 907
  8. Moderný bungalov očami mladých architektov 1 563
  9. Volkswagen T-Roc: Pre nerozhodných 1 372
  10. Divoký Island: cesta ostrovom ľadu a ohňa 1 262