tipy nadnes

DIVADLÁ

19.00 Zlatý kohútik – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Pomocník – DPOH, Laurinská 24

19.00 Stoličky – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Beatles – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Jááánošííík (po tridsiatich rokoch) – RND, Škultétyho 5

19.00 Drahá pani profesorka – Astorka/Korzo, Suché mýto 17

19.30 Gotika – GUnaGU, Františkánske nám. 7

KINÁ

Cesta do pekiel – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30

Hovor s ňou – Obzor, 18.00, 20.15; FK IC.SK, 18.15; Polus, 17.35, 22.05; Aupark/Palace, 18.15, 20.30, 22.45

Don s Plum Bar – Mladosť, 20.30; Polus, 19.00, 21.00; Aupark/Palace, 14.55, 16.55, 18.55, 20.55, 22.55

Evanjelium sv. Matúša – Mladosť, 16.30

Canterburské poviedky – Mladosť, 19.00

XXX – Nádej, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 14.35, 17.00, 19.35

Moja tučná grécka svadba – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 14.35, 16.25, 18.30, 20.30, 22.30; Aupark/Palace, 14.25, 16.25, 18.30, 20.35, 22.40

Osie hniezdo – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.15; Aupark/Palace, 21.45

Kocka 2 – Istropolis ARTkino, 17.30, 20.00; Polus, 14.45, 16.45, 18.45

Samotári – FK IC.SK, 17.30

Je láska láska? – FK IC.SK, 17.45

Mexická jazda – FK IC.SK, 18.00, 20.30; Aupark/Palace, 16.50, 21.15

Rok diabla – FK IC.SK, 19.30

Purpurové rieky – FK IC.SK, 20.00

Útek do Budína – FK IC.SK, 20.15; Polus, 20.45; Aupark/Palace, 18.45, 21.20

Červený drak – Istota, 17.30, 20.00; Polus, 17.30, 20.10; Aupark/Palace, 17.20, 20.00, 22.35

Malena – Cafe/City Center, 16.00, 18.00

Road to perdition – Polus, 14.35, 16.55, 19.15, 21.35; Aupark/Palace, 15.15, 17.30, 19.45, 22.00

Pán Deeds – Náhodný milionár, Polus, 15.25, 19.55; Aupark/Palace, 14.30, 16.40

Agent bez minulosti – Polus, 15.35, 18.00, 20.25; Aupark/Palace, 19.40, 22.10

Myšiak Stuart Little 2 – Polus, 15.30; Aupark/Palace, 15.45, 17.40

Sexy vtáci – Polus, 15.20

Znamenia – Polus, 17.20, 19.30, 21.45; Aupark/Palace, 14.50, 17.05, 19.20, 21.35

Doba ľadová – Polus, 15.15, 17.10; Aupark/Palace, 14.05, 16.00, 17.55, 19.50

Zlez zo stromu – Aupark/Palace, 14.15, 16.15

Resident Evil – Aupark/Palace, 15.00

Halloween – Vzkriesenie – Aupark/Palace, 22.05

Lilo a Stitch – Aupark/Palace, 14.55

Kruté radosti – Aupark/Palace, 19.10

Harry Potter a kameň mudrcov – Aupark/Palace, 15.00

Minority Report – Aupark/Palace, 18.00, 21.00

KONCERTY A PODUJATIA

14.00 Zaraduj sa, gazda náš…, ľudové zvyky – M-klub, Rovniankova 3

18.00 ZUŠ E. Suchoňa – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

18.30 Omša: povinnosť či nevyhnutnosť? – QUO Vadis, Hurbanovo nám. 1

19.00 Klavírny recitál – Zrkadlová sála Primaciálneho paláca

19.00 Koncert: Geišberg, Danušková a Mankovecká – MKC, Školská 14

19.00 Moyzesovo kvarteto – Malá sála SF, Palackého 2

19.00 Bratislavská káva: Ľ. Feldek a hostia – V-klub, Nám. SNP 12

19.00 Jazzový večer s formáciou R. Balcara – Hlava XXII, Bazová 9

PRE DETI

10.00 Kreslím, tvorím, maľujem – Klub 22, Vavilovova 22

10.00 a 14.00 O dvoch babkách ježibabkách – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

14.00 Čo písmenká netušili – CC Centrum, Jiráskova 3

18.00 Päť prštekov na ruke – Klub 22, Vavilovova 22

DISKOTÉKY

Metro music café (special 80s/electro) – Metro music club, Suché mýto

Rock Live – Aligator, Laurinská 7

Whisky Party, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Oldies Party, DJ Mayoo – Club 39, Mlynská dolina

Príležitosť pre talenty – Mamut Pub, Rajská

VÝSTAVY

Vladimír Popovič: Retrospektíva – SNG, Esterházyho palác, do 24. novembra

Fulla a Slovenský svet – SNG, Dvorana, Námestie SNP 33, do januára 2003

Cesty k Nílu, po stopách dávnej civilizácie starého Egypta – Stará radnica, Primaciálne nám. 3, ut – pia 10.00 – 17.00, so – ne 11.00 – 18.00, do 24. novembra

Medzi Saharou a tropickými pralesmi, za tajomstvami prírody a kultúr stredozápadnej Afriky – Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr. 2, ut – ne 9.00 – 17.00, do 31. januára

Alphons Mucha v USA, na Morave a v Čechách – GMB, Pálffyho palác, do 19. januára

15 maďarských súčasných sochárov – GMB, Pálffyho palác, Panská 19, do 8. decembra

Victoria Security Printing – Typo & Ars galéria, Roľnícka 369, do 22. novembra

Marián Meško: Siesta – GMB, Mirbachov palác

Max Bill: Grafiky, objekty, obrazy – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, ut – ne 10.00 -18.00, do 31. decembra

Ján Štrba: Portréty – SNG Galéria insitného umenia v Pezinku, Cajlanská 255, ut – ne 10.00 – 17.00, do 2. decembra

Viktor Hulík: Grafika – galéria Komart, Zámočnícka 8, do 31. decembra

Dana Kleinert: Pletky s vláknom – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 29. novembra

Jaro Jelenek: Osamelý krasokorčuliar – galéria Michalský dvor, Michalská 3, ut – ne 13.00 – 18.00, do 24. novembra

Ľuba Prudilová-Dohnányová, Karol Prudil – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00, do 22. novembra

Tibor Bártfay: Poďakovanie – galéria Miro, Košická 56, po – pia 9.00 – 17.00, so – ne 9.00 – 15.00, do 30. novembra

Andy Warhol – Daniel Brogyányi, portréty židov – galéria SPP, Drevená 4, do 28. novembra

Karin Lunterová-Patucová a Ivan Patúc: Raj 2002, kresba, sochy a keramika – SD Prievoz, Kaštieľska 30, po – pia 10.00 – 18.00, do 5. decembra

S. Sternmüllerová & K. Krajčovičová: Maľba na hodváb – K. Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 25. novembra

Markus Reiter – Karl Mostböck: Amor vacui – Múzeum Danubiana, Čunovo, ut – ne 10.00 – 18.00, do 31. januára

Peter Pollág: Poznámky z Afriky – Múzeum Danubiana, do 31. januára

Mesiac fotografie:

Ruský piktorializmus – SNG, Esterházyho palác, do 28. novembra

Keith Carter, fotografie – Galéria Z, Zichyho palác, Ventúrska 9, po – so 12.00 – 18.00, do 19. novembra

Moskva očami fotografov 20. a 21. storočia – Mestské múzeum, do 30. novembra

Henri Cartier Bresson – GMB, Pálffyho palác, Panská 19, do 16. decembra

Madame Yevonde – Glass Art Gallery Simone, Kollárovo nám. 16, ut – pia 13.00 – 18.00, so 11.00 – 14.00, do 30. novembra

Ladislav Foltyn – K. F. A. Gallery, Karpatská 11, po – pia 8.30 – 16.30, do 28. novembra

Ivan Matejka – galéria fotografie Profil, Prepoštská 4, ut – ne 13.00 – 18.00, do 1. dcembra

Kostas Argyris: Život mníchov na hore Athos – Quo Vadis, Hurbanovo nám. 1, po – pia 16.00 – 20.00, do 28. novembra

Svyatoslav Ponomarev – Umelecká beseda slovenská, Dostojevského rad 2, ut – ne 13.00 – 18.00, do 30. novembra

Nata Pirtskhlava – Umelecká beseda slovenská, do 24. novembra

Jozef Ondzik: Slovensko 2002 – V-klub, Nám. SNP 12, po – pia 10.00 – 17.00, do 29. novembra

Život divadla, divadlo života: Holomíček, Ordolis, Szilágyi, Vančo – Galéria F7, Františkánske nám. 7, do 29. novembra

Ingrid Patočková: Banálne príbehy – Galérium ŠUV J. Vydru, Dúbravská cesta 11, po – pia 8.00 – 18.00, do 30. novembra

Digital Olympus: Bán, Bartoš, Nimcová, Sadloňová, Špirka – Artotéka, Kapucínska 1, po, str, št 12.00 – 17.30, ut, pia 10.00 – 16.00, do 30. novembra

Les 5 amis – 5 priateľov – galéria Medium, Hviezdoslavovo nám., po – pia 10.00 – 17.00, so 10.00 – 16.00, do 30. novembra

Sylwia Kowalczyk – Galéria Café Parnas, Panská 12, po – pia 8.30 – 24.00, so 15.00 – 24.00, ne 15.00 – 23.00, do 30. novembra

Vlad Nanca – Koncertná sieň Klarisky, Farská 4, ut – ne 14.00 – 18.00, do 24. novembra

G. Micevski & B. Karanovic – Galéria X, Zámočnícka 5, po – pia 13.00 – 18.00, so 13.00 – 17.00, do 24. novembra

Guennadi Maslov – galéria Slovenskej poisťovne, Dostojevského rad 28, po – pia 8.00 – 16.00, do 30. novembra

Milan Czapay – Internet café No. 1, Dobrovičova 8, po – pia 9.00 – 23.00, so 11.00 – 23.00, ne 14.00 – 22.00, do 30. novembra

P. M. Lauritis – Výstavná sieň Pálffyho letné sídlo, Zámocká 47, ut – ne 13.00 – 18.00, do 30. novembra

Stefan Liewehr – Rakúske kultúrne fórum, Zelená 6, po – št 10.00 – 18.00, pia 10.00 – 16.00, do 30. novembra

Krzysztof Gieraltowski – Poľský inštitút, Nám. SNP 27, po – pia 9.00 – 18.00, do 30. novembra

Bamako – Francúzsky inštitút, Sedlárska 7, po – št 9.00 – 13.00, 14.00 – 17.00, do 30. novembra

Emil Christov – Bulharské kultúrne stredisko, Jesenského 7, po – pia 9.00 – 17.30, do 30. novembra

Roman Bezjak – Goetheho inštitút, Panenská 33, po – št 9.00 – 12.00, 13.30 – 18.00, pia 9.00 – 13.00, do 6. decembra

Tono Stano – České centrum, Hviezdoslavovo nám. 8, po – pia 13.00 – 17.00, do 30. novembra

Dezsö Szabó – Kultúrny inštitút Maďarskej republiky, Palisády 54, po – pia 9.00 – 16.00, do 30. novembra

W. Ropp: Fotograf detskej duše – Bibiana, Panská 41, do 1. decembra

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Ako na refinancovanie hypotéky
  2. Ukážeme vám, prečo je dobré sporiť si na dôchodok
  3. PSK Aréna stavia základy pre kvalitný a moderný hokej
  4. Maurícius: Slnečná dovolenka v zime
  5. Podnikajte vo vlastnom blízko historického centra
  6. Nečakaným favoritom na predsedu PSK je prešovský advokát Garaj
  7. M-MARKET s novým konceptom KOCKAminiv Prešove
  8. Pivovar Šariš opäť podporí rozvoj domáceho regiónu
  9. Koncert a diskusia s názvom „Otvorene o extrémizme“
  10. Koncert a diskusia s názvom „Otvorene o extrémizme“
  1. Štýlové osvetlenie do obývačky: Rozhoduje i to, ako žijete
  2. PSK Aréna stavia základy pre kvalitný a moderný hokej
  3. Maurícius: Slnečná dovolenka v zime
  4. Podnikajte vo vlastnom blízko historického centra
  5. Nečakaným favoritom na predsedu PSK je prešovský advokát Garaj
  6. M-MARKET s novým konceptom KOCKAminiv Prešove
  7. Pivovar Šariš opäť podporí rozvoj domáceho regiónu
  8. Športová akadémia Mateja Tótha powered by O2 už na 24 školách
  9. Na čo myslieť v rekonštrukcii bytu
  10. Nová emisia dlhopisov spoločnosti HB Reavis s výnosom 3,25 % p.
  1. Maurícius: Slnečná dovolenka v zime 11 538
  2. Nečakaným favoritom na predsedu PSK je prešovský advokát Garaj 6 365
  3. Ukážeme vám, prečo je dobré sporiť si na dôchodok 2 930
  4. M-MARKET s novým konceptom KOCKAminiv Prešove 2 294
  5. Pravda o privátnych značkách. Firmy ich vyrábajú podľa zadania 1 854
  6. PSK Aréna stavia základy pre kvalitný a moderný hokej 1 690
  7. Podnikajte vo vlastnom blízko historického centra 1 115
  8. Ako na refinancovanie hypotéky 973
  9. Na čo myslieť v rekonštrukcii bytu 899
  10. Pivovar Šariš opäť podporí rozvoj domáceho regiónu 736