tipy nadnes

DIVADLÁ

19.00 Komedianti, Sedliacka česť – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Beatles – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Líp se loučí v neděli – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Jááánošííík (po tridsiatich rokoch) – RND, Škultétyho 5

19.00 Krv – Divadlo a.ha, MKC, Školská 14

19.30 Gotika – GUnaGU, Františkánske nám. 7

KINÁ

Cesta do pekiel – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30

Hovor s ňou – Obzor, 18.00, 20.15; FK IC.SK, 18.15; Polus, 17.35, 22.05; Aupark/Palace, 18.15, 20.30, 22.45

Don s Plum Bar – Mladosť, 20.30; Polus, 19.00, 21.00; Aupark/Palace, 14.55, 16.55, 18.55, 20.55, 22.55

Spievajme pieseň dohola – Mladosť, 17.00

Niečo z Alenky – Mladosť, 19.00

Večer dokumentu – Múzeum, 18.00

Muž, ktorý padol na Zem – Múzeum, 20.00

XXX – Nádej, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 14.35, 17.00, 19.35

Moja tučná grécka svadba – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 14.35, 16.25, 18.30, 20.30, 22.30; Aupark/Palace, 14.25, 16.25, 18.30, 20.35, 22.40

Osie hniezdo – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.15; Aupark/Palace, 21.45

Kocka 2 – Istropolis ARTkino, 17.30, 20.00; Polus, 14.45, 16.45, 18.45

Návrat idiota – FK IC.SK, 17.30

Je láska láska? – FK IC.SK, 17.45

Mexická jazda – FK IC.SK, 18.00, 20.30; Aupark/Palace, 16.50, 21.15

Rok diabla – FK IC.SK, 19.30

Purpurové rieky – FK IC.SK, 20.00

Útek do Budína – FK IC.SK, 20.15; Polus, 20.45; Aupark/Palace, 18.45, 21.20

Červený drak – Istota, 17.30, 20.00; Polus, 17.30, 20.10; Aupark/Palace, 17.20, 20.00, 22.35

Pier Paolo Pasolini – FK Nostalgia, 18.30

Dekameron – FK Nostalgia, 20.45

Buena vista Social Club – Cafe/City Center, 16.00, 18.00

Road to perdition – Polus, 14.35, 16.55, 19.15, 21.35; Aupark/Palace, 15.15, 17.30, 19.45, 22.00

Pán Deeds – Náhodný milionár, Polus, 15.25, 19.55; Aupark/Palace, 14.30, 16.40

Agent bez minulosti – Polus, 15.35, 18.00, 20.25; Aupark/Palace, 19.40, 22.10

Myšiak Stuart Little 2 – Polus, 15.30; Aupark/Palace, 15.45, 17.40

Sexy vtáci – Polus, 15.20

Znamenia – Polus, 17.20, 19.30, 21.45; Aupark/Palace, 14.50, 17.05, 19.20, 21.35

Doba ľadová – Polus, 15.15, 17.10; Aupark/Palace, 14.05, 16.00, 17.55, 19.50

Zlez zo stromu – Aupark/Palace, 14.15, 16.15

Resident Evil – Aupark/Palace, 15.00

Halloween – Vzkriesenie – Aupark/Palace, 22.05

Lilo a Stitch – Aupark/Palace, 14.55

Kruté radosti – Aupark/Palace, 19.10

Harry Potter a kameň mudrcov – Aupark/Palace, 15.00

Minority Report – Aupark/Palace, 18.00, 21.00

KONCERTY A PODUJATIA

19.00 Lásky Georgea Washingtona, dráma – V-klub, Nám. SNP 12

PRE DETI

10.00 Cvičme v rytme – Klub 22, Vavilovova 22

DISKOTÉKY

Disko – Casey, Botanická 35

Rock Party – Club 39, Mlynská dolina

VÝSTAVY

Vladimír Popovič: Retrospektíva – SNG, Esterházyho palác, do 24. novembra

Fulla a Slovenský svet – SNG, Dvorana, Námestie SNP 33, do januára 2003

Cesty k Nílu, po stopách dávnej civilizácie starého Egypta – Stará radnica, Primaciálne nám. 3, ut – pia 10.00 – 17.00, so – ne 11.00 – 18.00, do 24. novembra

Medzi Saharou a tropickými pralesmi, za tajomstvami prírody a kultúr stredozápadnej Afriky – Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr. 2, ut – ne 9.00 – 17.00, do 31. januára

Alfons Mucha v USA, na Morave a v Čechách – GMB, Pálffyho palác, do 19. januára

15 maďarských súčasných sochárov – GMB, Pálffyho palác, Panská 19, do 8. decembra

Marián Meško: Siesta – GMB, Mirbachov palác

Victoria Security Printing – Typo & Ars galéria, Roľnícka 369, do 22. novembra

Max Bill: Grafiky, objekty, obrazy – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, ut – ne 10.00 -18.00, do 31. decembra

Ján Štrba: Portréty – SNG Galéria insitného umenia v Pezinku, Cajlanská 255, ut – ne 10.00 – 17.00, do 2. decembra

Viktor Hulík: Grafika – galéria Komart, Zámočnícka 8, do 31. decembra

Dana Kleinert: Pletky s vláknom – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 29. novembra

Jaro Jelenek: Osamelý krasokorčuliar – galéria Michalský dvor, Michalská 3, ut – ne 13.00 – 18.00, do 24. novembra

Ľuba Prudilová-Dohnányová, Karol Prudil – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00, do 22. novembra

Tibor Bártfay: Poďakovanie – galéria Miro, Košická 56, po – pia 9.00 – 17.00, so – ne 9.00 – 15.00, do 30. novembra

Andy Warhol – Daniel Brogyányi, portréty židov – galéria SPP, Drevená 4, do 28. novembra

Karin Lunterová-Patúcová a Ivan Patúc: Raj 2002, kresba, sochy a keramika – SD Prievoz, Kaštieľska 30, po – pia 10.00 – 18.00, do 5. decembra

S. Sternmüllerová & K. Krajčovičová: Maľba na hodváb – K. Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 25. novembra

Markus Reiter – Karl Mostböck: Amor vacui – Múzeum Danubiana, Čunovo, ut – ne 10.00 – 18.00, do 31. januára

Peter Pollág: Poznámky z Afriky – Múzeum Danubiana, do 31. januára

Mesiac fotografie:

Ruský piktorializmus – SNG, Esterházyho palác, do 28. novembra

Keith Carter, fotografie – Galéria Z, Zichyho palác, Ventúrska 9, po – so 12.00 – 18.00, do 19. novembra

Moskva očami fotografov 20. a 21. storočia – Mestské múzeum, do 30. novembra

Henri Cartier Bresson – GMB, Pálffyho palác, Panská 19, do 16. decembra

Stefan Liewehr: Florida na Ottakringu – Rakúske kultúrne fórum, Zelená 7, po – št 10.00 – 18.00, pia 10.00 – 16.00, do 30. novembra

Madame Yevonde – Glass Art Gallery Simone, Kollárovo nám. 16, do 30. novembra

Ladislav Foltyn – K. F. A. Gallery, Karpatská 11, po – pia 8.30 – 16.30, do 28. novembra

Ivan Matejka – galéria fotografie Profil, Prepoštská 4, ut – ne 13.00 – 18.00, do 1. decembra

Kostas Argyris: Život mníchov na hore Athos – Quo Vadis, Hurbanovo nám. 1, po – pia 16.00 – 20.00, do 28. novembra

Nata Pirtskhlava – Umelecká beseda slovenská, do 24. novembra

Svjatoslav Ponomariev – Umelecká beseda slovenská, Dostojevského rad 2, ut – ne 13.00 – 18.00, do 30. novembra

Jozef Ondzik: Slovensko 2002 – V-klub, Nám. SNP 12, po – pia 10.00 – 17.00, do 29. novembra

Život divadla, divadlo života: Holomíček, Ordolis, Szilágyi, Vančo – galéria F7, Františkánske nám. 7, do 29. novembra

Ingrid Patočková: Banálne príbehy – Galéria ŠUV J. Vydru, Dúbravská cesta 11, po – pia 8.00 – 18.00, do 30. novembra

Digital Olympus: Bán, Bartoš, Nimcová, Sadloňová, Špirka – Artotéka, Kapucínska 1, po, str, št 12.00 – 17.30, ut, pia 10.00 – 16.00, do 30. novembra

Les 5 amis – 5 priateľov – galéria Medium, Hviezdoslavovo nám., po – pia 10.00 – 17.00, so 10.00 – 16.00, do 30. novembra

Sylwia Kowalczyk – Galéria Café Parnas, Panská 12, po – pia 8.30 – 24.00, so 15.00 – 24.00, ne 15.00 – 23.00, do 30. novembra

Vlad Nanca – Koncertná sieň Klarisky, Farská 4, ut – ne 14.00 – 18.00, do 24. novembra

G. Micevski & B. Karanovic – Galéria X, Zámočnícka 5, po – pia 13.00 – 18.00, so 13.00 – 17.00, do 24. novembra

Guennadi Maslov – galéria Slovenskej poisťovne, Dostojevského rad 28, po – pia 8.00 – 16.00, do 30. novembra

Milan Czapay – Internet café No. 1, Dobrovičova 8, po – pia 9.00 – 23.00, so 11.00 – 23.00, ne 14.00 – 22.00, do 30. novembra

P. M. Lauritis – Výstavná sieň Pálffyho letné sídlo, Zámocká 47, do 30. novembra

Krzysztof Gieraltowski – Poľský inštitút, Nám. SNP 27, po – pia 9.00 – 18.00, do 30. novembra

Bamako – Francúzsky inštitút, Sedlárska 7, po – št 9.00 – 13.00, 14.00 – 17.00, do 30. novembra

Emil Christov – Bulharské kultúrne stredisko, Jesenského 7, po – pia 9.00 – 17.30, do 30. novembra

Roman Bezjak – Goetheho inštitút, Panenská 33, po – št 9.00 – 12.00, 13.30 – 18.00, pia 9.00 – 13.00, do 6. decembra

Tono Stano – České centrum, Hviezdoslavovo nám. 8, po – pia 13.00 – 17.00, do 30. novembra

Dezsö Szabó – Kultúrny inštitút Maďarskej republiky, Palisády 54, po – pia 9.00 – 16.00, do 30. novembra

W. Ropp: Fotograf detskej duše – Bibiana, Panská 41, do 1. decembra

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Projekt Zig Zag dokázal, že Slováci túžia po zaujímavom bývaní
  2. Kam chodí Gordulič na vtipy? Ako sa rodí Grape? Zisti to sám
  3. Hyundai Kona prekvapí výbavou aj dizajnom
  4. Top First moment dovolenky na leto 2018
  5. Na tohtoročných trhoch pred Auparkom vystúpi aj Katka Koščová
  6. Elektronizácia verejnej správy? V Nemecku je rozhodnuté
  7. Investícia do dlhopisov s fixným výnosom 7,25 % p.a.
  8. Reportáž: Jaternice a klobásy pred jedením netreba šúpať
  9. Toto sú najlepší umelci za uplynulý rok
  10. Slováci triedia lepšie
  1. Ako sa zmenili autá za štvrťstoročie?
  2. Accessible Urban Living
  3. RPSP – A good intention ruined by execution
  4. Projekt Zig Zag dokázal, že Slováci túžia po zaujímavom bývaní
  5. Kam chodí Gordulič na vtipy? Ako sa rodí Grape? Zisti to sám
  6. Riešenia pre hnedú planétu
  7. Veľtrh vzdelávania v Srbsku
  8. Exkurzia študijných programov AKP a PSA SvF STU v Bratislave
  9. Top First moment dovolenky na leto 2018
  10. Hyundai Kona prekvapí výbavou aj dizajnom
  1. Top First moment dovolenky na leto 2018 15 085
  2. Reportáž: Jaternice a klobásy pred jedením netreba šúpať 6 596
  3. Hyundai Kona prekvapí výbavou aj dizajnom 5 099
  4. Ako pôjdu vlaky po novom? Mení sa cestovný poriadok 3 117
  5. Toto sú najlepší umelci za uplynulý rok 2 410
  6. Investícia do dlhopisov s fixným výnosom 7,25 % p.a. 1 912
  7. Elektronizácia verejnej správy? V Nemecku je rozhodnuté 1 649
  8. Na tohtoročných trhoch pred Auparkom vystúpi aj Katka Koščová 1 440
  9. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€ 1 434
  10. Slováci triedia lepšie 1 107