tipy na VÍKEND

SOBOTA 16. NOVEMBER

DIVADLÁ

11.00 Luskáčik - SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Werther - SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Vládca Oidipus - DPOH, Laurinská 24

19.00 Sekretárky (premiéra) - Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Štedrý divadelný večer - RND, Škultétyho 5

19.00 Matka - Astorka/Korzo, Suché mýto 17

19.00 Ešte máš mňa, miláčik - West, Kolárska 3

19.00 Zábava - Klub Čierny havran, Biela ul. 6

KINÁ

Cesta do pekiel - Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30

40 dní a 40 nocí - Obzor, 16.00, 18.00

Výlet - Obzor, 20.00

Hovor s ňou - Mladosť, 15.00, 18.45; FK IC.SK, 18.15; Polus, 17.35, 22.05; Aupark/Palace, 18.15, 20.30, 22.45

Don s Plum Bar - Mladosť, 17.00, 20.45; Polus, 19.00, 21.00, 23.00; Aupark/Palace, 12.55, 14.55, 16.55, 18.55, 20.55, 22.55

Mŕtvy muž - Múzeum, 19.00

Moja tučná grécka svadba - Nádej, 20.00; Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Istota, 17.30, 20.00; Polus, 12.30, 14.35, 16.25, 18.30, 20.30, 22.30; Aupark/Palace, 12.25, 14.25, 16.25, 18.30, 20.35, 22.40

XXX - Nádej, 17.30

Rok diabla - Zora, 19.00; FK IC.SK, 19.30

Austin Powers v Zlatom úde - Zora, 16.30

Osie hniezdo - Istropolis, 16.00, 18.15, 20.15; Aupark/Palace, 21.45

Kocka 2 - Istropolis ARTkino, 17.30, 20.00; Polus, 12.45, 14.45, 16.45, 18.45

O cárovi Saltánovi, Rek a iné … - FK IC.SK, 16.00

Návrat idiota - FK IC.SK, 17.30

Je láska láska? - FK IC.SK, 17.45

Mexická jazda - FK IC.SK, 18.00, 20.30; Aupark/Palace, 16.50, 21.15

Sex a Lucia - FK IC.SK, 20.00

Útek do Budína - FK IC.SK, 20.15; Polus, 20.45; Aupark/Palace, 18.45, 21.20

Samotári + Powers - FK IC.SK, 21.30

Mačky a psi - Istota, 15.00

Buena vista Social Club - Cafe/City Center, 16.00, 18.00

Road to perdition - Polus, 12.15, 14.35, 16.55, 19.15, 21.35; Aupark/Palace, 13.00, 15.15, 17.30, 19.45, 22.00

Červený drak - Polus, 17.30, 20.10, 22.45; Aupark/Palace, 17.20, 20.00, 22.35

Pán Deeds - Náhodný milionár, Polus, 11.05, 13.15, 15.25, 19.55; Aupark/Palace, 12.20, 14.30, 16.40

Agent bez minulosti - Polus, 15.35, 18.00, 20.25, 22.55; Aupark/Palace, 19.40, 22.10

Myšiak Stuart Little 2 - Polus, 11.50, 13.40, 15.30; Aupark/Palace, 11.55, 13.50, 15.45, 17.40

Sexy vtáci - Polus, 11.20, 13.20, 15.20

Znamenia - Polus, 17.20, 19.30, 21.45; Aupark/Palace, 12.40, 14.50, 17.05, 19.20, 21.35

Doba ľadová - Polus, 11.35, 13.25, 15.15, 17.10; Aupark/Palace, 11.45, 14.05, 16.00, 17.55, 19.50; Hviezda, 14.00

Zlez zo stromu - Aupark/Palace, 12.15, 14.15, 16.15

Resident Evil - Aupark/Palace, 12.30, 15.00

XXX - Aupark/Palace, 12.05, 14.35, 17.00, 19.35

Halloween - Vzkriesenie - Aupark/Palace, 22.05

Lilo a Stitch - Aupark/Palace, 12.55, 14.55

Kruté radosti - Aupark/Palace, 19.10

Harry Potter a kameň mudrcov - Aupark/Palace, 12.00, 15.00

Minority Report - Aupark/Palace, 18.00, 21.00

KONCERTY A PODUJATIA

16.00 Čaj o štvrtej, hud. skupina Zamat - DK Lúky, Vígľašská 1

17.00 Za dychovkou na Vajnorskú, Rozmarná kapela - SK Nové Mesto, Vajnorská 21

17.00 Večer pre nás dvoch, so skupinou Mini - DK Dúbravka, Saratovská 2/A

18.00 Chorvátsky kultúrny deň - Istra Centrum, Istrijská 6, DNV

19.00 Slovenská filharmónia a zbor - Koncertná sieň SF Reduta, Palackého 2

19.00 Nová slovenská hudba - Slovenská filharmónia

19.00 W. Allen: Boh (show) - V-klub, Nám. SNP 12

19.00 Robo Šipoš quartet - Cafe Studio Club, Laurinská ul.

20.00 Traditional club - live, verejná nahrávka CD - Klub Za zrkadlom, Rovniankova 3

Nová slovenská hudba:

19.00 Bagin: Hudba pre sláčiky, Kupkovič: Koncert pre husle a orchester A dur, Hrušovský: Noc moci, Zeljenka: Symfónia č. 8 - Koncertná sieň Slovenskej filharmónie

PRE DETI

14.00 Skús to s nami - M-klub, Rovniankova 3

DISKOTÉKY

Coyote ugly (movie party) - barman show!!! - Metro music club, Suché mýto

Feed the cat - Music club Woch, Františkánske nám. 7

Live! No.1 - Live! Club (Aupark), Einsteinova 18

Fanky bar, DJ R. Majling - Hotel Junior CKM, Drieňová 14

NEDEĽA 17. NOVEMBER

DIVADLÁ

11.00 Modrý buldozér - GUnaGU, Františkánske nám. 7

15.00 Alica v zázračnej krajine - DPOH, Laurinská 24

19.00 Sekretárky (premiéra) - Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Všetko sa posralo - Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Hráči - Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Traja na hojdačke - West, Kolárska 3

19.00 Zábava -Klub Čierny havran, Biela ul. 6

KINÁ

Cesta do pekiel - Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30

40 dní a 40 nocí - Obzor, 16.00, 18.00

Výlet - Obzor, 20.00

Hovor s ňou - Mladosť, 15.00, 18.45; FK IC.SK, 18.15; Polus, 17.35, 22.05; Aupark/Palace, 18.15, 20.30, 22.45

Don s Plum Bar - Mladosť, 17.00, 20.45; Polus, 19.00, 21.00; Aupark/Palace, 12.55, 14.55, 16.55, 18.55, 20.55, 22.55

Možno - Múzeum, 19.00

Moja tučná grécka svadba - Nádej, 20.00; Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Istota, 17.30, 20.00; Polus, 12.30, 14.35, 16.25, 18.30, 20.30, 22.30; Aupark/Palace, 12.25, 14.25, 16.25, 18.30, 20.35, 22.40

XXX - Nádej, 17.30; Aupark/Palace, 12.35, 14.35, 17.00, 19.35

Austin Powers v Zlatom úde - Zora, 16.30

Osie hniezdo - Istropolis, 16.00, 18.15, 20.15; Aupark/Palace, 21.45

Kocka 2 - Istropolis ARTkino, 17.30, 20.00; Polus, 12.45, 14.45, 16.45, 18.45

O cárovi Saltánovi, Rek a iné … - FK IC.SK, 16.00

Návrat idiota - FK IC.SK, 17.30

Je láska láska? - FK IC.SK, 17.45

Mexická jazda - FK IC.SK, 18.00, 20.30; Aupark/Palace, 16.50, 21.15

Rok diabla - FK IC.SK, 19.30

Sex a Lucia - FK IC.SK, 20.00

Útek do Budína - FK IC.SK, 20.15; Polus, 20.45; Aupark/Palace, 18.45, 21.20

Lilo a Stitch - Istota, 10.00, 15.00; Aupark/Palace, 12.55, 14.55

11.09.01 - FK Igric, 19.00

Buena vista Social Club - Cafe/City Center, 16.00, 18.00

Road to perdition - Polus, 12.15, 14.35, 16.55, 19.15, 21.35; Aupark/Palace, 13.00, 15.15, 17.30, 19.45, 22.00

Červený drak - Polus, 17.30, 20.10; Aupark/Palace, 17.20, 20.00, 22.35

Pán Deeds - Náhodný milionár, Polus, 11.05, 13.15, 15.25, 19.55; Aupark/Palace, 12.20, 14.30, 16.40

Agent bez minulosti - Polus, 15.35, 18.00, 20.25; Aupark/Palace, 19.40, 22.10

Myšiak Stuart Little 2 - Polus, 11.50, 13.40, 15.30; Aupark/Palace, 11.55, 13.50, 15.45, 17.40

Sexy vtáci - Polus, 11.20, 13.20, 15.20

Znamenia - Polus, 17.20, 19.30, 21.45; Aupark/Palace, 12.40, 14.50, 17.05, 19.20, 21.35

Doba ľadová - Polus, 11.35, 13.25, 15.15, 17.10; Aupark/Palace, 11.45, 14.05, 16.00, 17.55, 19.50; Hviezda, 14.00

Zlez zo stromu - Aupark/Palace, 12.15, 14.15, 16.15

Resident Evil - Aupark/Palace, 12.30, 15.00

Halloween - Vzkriesenie - Aupark/Palace, 22.05

Kruté radosti - Aupark/Palace, 19.10

Harry Potter a kameň mudrcov - Aupark/Palace, 12.00, 15.00

Minority Report - Aupark/Palace, 18.00, 21.00

PRE DETI

10.00 Maľovaná nedeľa - CC Centrum, Jiráskova 3

10.00 a 14.30 Objavenie Ameriky - Bratislavské bábkové divadlo, Dunajská 36

10.30 Skrinka s dušičkami - DK Ružinov, Ružinovská 26

10.30 Ako sa hrá na hrad - DK Dúbravka, Saratovská 2/A

11.00 Modrý buldozér - GUnaGU, Františkánske nám. 7

15.00 Tri prasiatka - SD Nivy, Súťažná 18

15.00 Alica v zázračnej krajine - DPOH, Laurinská 24

15.00 a 17.00 Alkana: Pipi dlhá pančucha - PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

15.30 Úplne popletená rozprávka - Divadlo a.ha, MKC, Školská 14

16.00 Kúzelnícke predstavenie - Klub 22, Vavilovova 22

16.00 Detská playback show - PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

DISKOTÉKY

Rock - Harley Davidson, Rebarborová 1

Oldies - Corona Bar, Gbelská 6

Rock, blues rock, hard rock, pop - KGB, Obchodná 52

VÝSTAVY

Vladimír Popovič: Retrospektíva - SNG, Esterházyho palác, do 24. novembra

Fulla a Slovenský svet - SNG, Dvorana, Námestie SNP 33, do januára 2003

Cesty k Nílu, po stopách dávnej civilizácie starého Egypta - Stará radnica, Primaciálne nám. 3, ut - pia 10.00 - 17.00, so - ne 11.00 - 18.00, do 24. novembra

Medzi Saharou a tropickými pralesmi, za tajomstvami prírody a kultúr

stredozápadnej Afriky - Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr. 2, ut - ne 9.00 - 17.00, do 31. januára

Alphons Mucha v USA, na Morave a v Čechách - GMB, Pálffyho palác, do 19. januára

15 maďarských súčasných sochárov - GMB, Pálffyho palác, Panská 19, do 8. decembra

Marián Meško: Siesta - GMB, Mirbachov palác

Victoria Security Printing - Typo & Ars galéria, Roľnícka 369, do 22. novembra

Max Bill: Grafiky, objekty, obrazy - Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, ut - ne 10.00 -18.00, do 31. decembra

Ján Štrba: Portréty - SNG Galéria insitného umenia v Pezinku, Cajlanská 255, ut - ne 10.00 - 17.00, do 2. decembra

Viktor Hulík: Grafika - galéria Komart, Zámočnícka 8, do 31. decembra

Dana Kleinert: Pletky s vláknom - Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 29. novembra

Jaro Jelenek: Osamelý krasokorčuliar - galéria Michalský dvor, Michalská 3, ut - ne 13.00 - 18.00, do 24. novembra

Ľuba Prudilová-Dohnányová, Karol Prudil - galéria Ardan, Lermontovova 14, ut - so 16.00 - 19.00, do 22. novembra

Tibor Bártfay: Poďakovanie - galéria Miro, Košická 56, po - pia 9.00 - 17.00, so - ne 9.00 - 15.00, do 30. novembra

Andy Warhol - Daniel Brogyányi, portréty židov - galéria SPP, Drevená 4, do 28. novembra

Karin Lunterová-Patucová a Ivan Patúc: Raj 2002, kresba, sochy a keramika - SD Prievoz, Kaštieľska 30, po - pia 10.00 - 18.00, do 5. decembra

S. Sternmüllerová & K. Krajčovičová: Maľba na hodváb - K. Gallery, Ventúrska 8, po - pia 13.00 - 18.00, do 25. novembra

Markus Reiter - Karl Mostböck: Amor vacui - Múzeum Danubiana, Čunovo, ut - ne 10.00 - 18.00, do 31. januára

Mesiac fotografie:

Ruský piktorializmus - SNG, Esterházyho palác, do 28. novembra

Keith Carter, fotografie - Galéria Z, Zichyho palác, Ventúrska 9, po - so 12.00 - 18.00, do 19. novembra

Moskva očami fotografov 20. a 21. storočia - Mestské múzeum, do 30. novembra

Henri Cartier Bresson - GMB, Pálffyho palác, Panská 19, do 16. decembra

Stefan Liewehr: Florida na Ottakringu - Rakúske kultúrne fórum, Zelená 7, do 30. novembra

Madame Yevonde - Glass Art Gallery Simone, Kollárovo nám. 16, ut - pia 13.00 - 18.00, so 11.00 - 14.00, do 30. novembra

Ladislav Foltyn - K. F. A. Gallery, Karpatská 11, po - pia 8.30 - 16.30, do 28. novembra

Ivan Matejka - galéria fotografie Profil, Prepoštská 4, ut - ne 13.00 - 18.00, do 1. dcembra

Kostas Argyris: Život mníchov na hore Athos - Quo Vadis, Hurbanovo nám. 1, po - pia 16.00 - 20.00, do 28. novembra

Svyatoslav Ponomarev - Umelecká beseda slovenská, Dostojevského rad 2, ut - ne 13.00 - 18.00, do 30. novembra

Nata Pirtskhlava - Umelecká beseda slovenská, do 24. novembra

Jozef Ondzik: Slovensko 2002 - V-klub, Nám. SNP 12, po - pia 10.00 - 17.00, do 29. novembra

Život divadla, divadlo života: Holomíček, Ordolis, Szilágyi, Vančo - Galéria F7, Františkánske nám. 7, do 29. novembra

Ingrid Patočková: Banálne príbehy - Galérium ŠUV J. Vydru, Dúbravská cesta 11, po - pia 8.00 - 18.00, do 30. novembra

Digital Olympus: Bán, Bartoš, Nimcová, Sadloňová, Špirka - Artotéka, Kapucínska 1, po, str, št 12.00 - 17.30, ut, pia 10.00 - 16.00, do 30. novembra

Les 5 amis - 5 priateľov - galéria Medium, Hviezdoslavovo nám., po - pia 10.00 - 17.00, so 10.00 - 16.00, do 30. novembra

Sylwia Kowalczyk - Galéria Café Parnas, Panská 12, po - pia 8.30 - 24.00, so 15.00 - 24.00, ne 15.00 - 23.00, do 30. novembra

Vlad Nanca - Koncertná sieň Klarisky, Farská 4, ut - ne 14.00 - 18.00, do 24. novembra

G. Micevski & B. Karanovic - Galéria X, Zámočnícka 5, po - pia 13.00 - 18.00, so 13.00 - 17.00, do 24. novembra

Guennadi Maslov - galéria Slovenskej poisťovne, Dostojevského rad 28, po - pia 8.00 - 16.00, do 30. novembra

Milan Czapay - Internet café No. 1, Dobrovičova 8, po - pia 9.00 - 23.00, so 11.00 - 23.00, ne 14.00 - 22.00, do 30. novembra

Hynek Alt - K Gallery, Ventúrska 8, po - pia 13.00 - 18.00, do 11. novembra

P. M. Lauritis - Výstavná sieň Pálffyho letné sídlo, Zámocká 47, ut - ne 13.00 - 18.00, do 30. novembra

Stefan Liewehr - Rakúske kultúrne fórum, Zelená 6, po - št 10.00 - 18.00, pia 10.00 - 16.00, do 30. novembra

Krzysztof Gieraltowski - Poľský inštitút, Nám. SNP 27, po - pia 9.00 - 18.00, do 30. novembra

Bamako - Francúzsky inštitút, Sedlárska 7, po - št 9.00 - 13.00, 14.00 - 17.00, do 30. novembra

Emil Christov - Bulharské kultúrne stredisko, Jesenského 7, po - pia 9.00 - 17.30, do 30. novembra

Roman Bezjak - Goetheho inštitút, Panenská 33, po - št 9.00 - 12.00, 13.30 - 18.00, pia 9.00 - 13.00, do 6. decembra

Tono Stano - České centrum, Hviezdoslavovo nám. 8, po - pia 13.00 - 17.00, do 30. novembra

Dezsö Szabó - Kultúrny inštitút Maďarskej republiky, Palisády 54, po - pia 9.00 - 16.00, do 30. novembra

W. Ropp: Fotograf detskej duše - Bibiana, Panská 41, do 1. decembra

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Návod, ako si s kreditkou užijete dovolenku a ešte aj ušetríte
  2. 5 tipov ako na zdravé nôžky v škole
  3. 6 účinkov prírodného slovenského výrobku
  4. Let s prestreleným srdcom: Samovraždy slovenských hercov
  5. TAURIS výrobky na gril potešia gurmánov aj maškrtníkov
  6. Problémy s počatím? Čo vás čaká na ceste za dvomi čiarkami
  7. Ako pracujú horskí záchranári? Tieto veci by ste nemali podceniť
  8. Lety do exotiky už aj z Bratislavy
  9. Nonstop banka vo vrecku - aplikácia Mobil Banking
  10. Ako sme jazdili v socializme
  1. Poslanec Borguľa žiada o uvoľnenie parkoviska pre rezidentov
  2. OMV sa postará o pitný režim, bude rozdávať vodu
  3. Návod, ako si s kreditkou užijete dovolenku a ešte aj ušetríte
  4. Leto nekončí!
  5. Očarujúca Srí Lanka: malý ostrov plný prekvapení
  6. 5 tipov ako na zdravé nôžky v škole
  7. Ako sa developer prispôsobil nárokom kupujúceho
  8. Už aj seniori presadajú do SUV
  9. 6 účinkov prírodného slovenského výrobku
  10. Americká ambasáda zaberá pozemky už rok bez nájomnej zmluvy
  1. Let s prestreleným srdcom: Samovraždy slovenských hercov 5 447
  2. Očarujúca Srí Lanka: malý ostrov plný prekvapení 2 756
  3. Ako sme jazdili v socializme 2 255
  4. 6 účinkov prírodného slovenského výrobku 1 741
  5. 5 tipov ako na zdravé nôžky v škole 1 286
  6. Problémy s počatím? Čo vás čaká na ceste za dvomi čiarkami 1 068
  7. Lety do exotiky už aj z Bratislavy 1 048
  8. Návod, ako si s kreditkou užijete dovolenku a ešte aj ušetríte 986
  9. Ako sa developer prispôsobil nárokom kupujúceho 961
  10. TAURIS výrobky na gril potešia gurmánov aj maškrtníkov 630