KINÁ

ŠTVRTOK 14. NOVEMBER

Cesta do pekiel – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30

11.09.01 – Obzor, 18.00, 20.15

Hovor s ňou – Mladosť, 15.00, 18.45; FK IC.SK, 18.15; Polus, 17.35, 22.05; Aupark, 18.15, 20.30, 22.45

Don s Plum Bar – Mladosť, 17.00, 20.45; Polus, 19.00, 21.00; Aupark, 14.55, 16.55, 18.55, 20.55, 22.55

Moja tučná grécka svadba – Nádej, 18.00, 20.00; Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Istota, 17.30, 20.00; Polus, 14.35, 16.25, 18.30, 20.30, 22.30; Aupark, 14.25, 16.25, 18.30, 20.35, 22.40

Osie hniezdo – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.15; Aupark, 21.45

Kocka 2 – Istropolis ARTkino, 17.30, 20.00; Polus, 14.45, 16.45, 18.45

Údel, Vysťahovalec, Boxer a smrť – FK IC.SK, 9.00-12.00,

Stavba, Boh je pankáč, Záhrada – FK IC.SK, 13.00-16.00

Knoflikáři – FK IC.SK, 17.30

Je láska láska? – FK IC.SK, 17.45

Rok diabla – FK IC.SK, 19.30; FK Igric, 19.00

Sex a Lucia – FK IC.SK, 20.00

Útek do Budína – FK IC.SK, 20.15; Polus, 20.45; Aupark, 18.45, 21.20

Mexická jazda – FK IC.SK, 20.30; Aupark, 16.50, 21.15

Čokoláda – Cafe/City Center, 16.00, 18.00

Ľudské telo – Orange Imax, 11.00, 16.00, 18.00, 21.00

Osud vo vesmíre – Orange Imax, 12.00, 15.00, 19.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 13.00, 20.00

T-Rex – Orange Imax, 14.00, 17.00, 22.00

Dážď padá na naše duše – DK Nivy, 19.00

Obrazy starého sveta – FK 901, 18.00

Kytice – FK 901, 20.30

Road to perdition – Polus, 14.35, 16.55, 19.15, 21.35; Aupark, 15.15, 17.30, 19.45, 22.00

Červený drak – Polus, 17.30, 20.10; Aupark, 17.20, 20.00, 22.35

Pán Deeds – Náhodný milionár – Polus, 15.25, 19.55; Aupark, 14.30, 16.40

Agent bez minulosti – Polus, 15.35, 18.00, 20.25; Aupark, 19.40, 22.10

Myšiak Stuart Little 2 – Polus, 15.30; Aupark, 15.45, 17.40

Sexy vtáci – Polus, 15.20

Znamenia – Polus, 17.20, 19.30, 21.45; Aupark, 14.50, 17.05, 19.20, 21.35

Doba ľadová – Polus, 15.15, 17.10; Aupark, 14.05, 16.00, 17.55, 19.50

Zlez zo stromu – Aupark, 14.15, 16.15

Resident Evil – Aupark, 15.00

XXX – Aupark, 14.35, 17.00, 19.35

Halloween – Vzkriesenie – Aupark, 22.05

Lilo a Stitch – Aupark, 14.55

Kruté radosti – Aupark, 19.10

Harry Potter a kameň mudrcov – Aupark, 15.00

Minority Report – Aupark, 18.00, 21.00

PIATOK 15. NOVEMBER

Cesta do pekiel – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30

11.09.01 – Obzor, 18.00

40 dní a 40 nocí – Obzor, 16.00

Výlet – Obzor, 20.00

Hovor s ňou – Mladosť, 15.00, 18.45; FK IC.SK, 18.15; Polus, 17.35, 22.05; Aupark, 18.15, 20.30, 22.45

Don s Plum Bar – Mladosť, 17.00, 20.45; Polus, 19.00, 21.00, 23.00; Aupark, 14.55, 16.55, 18.55, 20.55, 22.55

Cesta samuraja – Múzeum, 19.00

Moja tučná grécka svadba – Nádej, 18.00, 20.00; Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Istota, 17.30, 20.00; Polus, 14.35, 16.25, 18.30, 20.30, 22.30; Aupark, 14.25, 16.25, 18.30, 20.35, 22.40

Rok diabla – Zora, 19.00; FK IC.SK, 19.30

Osie hniezdo – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.15; Aupark, 21.45

Kocka 2 – Istropolis ARTkino, 17.30, 20.00; Polus, 14.45, 16.45, 18.45

Mexická jazda – FK IC.SK, 17.00; Aupark, 16.50, 21.15

Návrat idiota – FK IC.SK, 17.30

Sex a Lucia – FK IC.SK, 20.00

Útek do Budína – FK IC.SK, 20.15; Polus, 20.45; Aupark, 18.45, 21.20

Samotári + Powers – FK IC.SK, 21.30

Krajina po bitke – FK Nostalgia, 18.30

Iluminácia – FK Nostalgia, 20.45

Čokoláda – Cafe/City Center, 16.00, 18.00

Osud vo vesmíre – Orange Imax, 11.00, 14.00

Ľudské telo – Orange Imax, 12.00, 17.00, 20.00

T-Rex – Orange Imax, 13.00, 16.00, 19.00, 21.00

Virtuálny svet – Orange Imax, 15.00, 18.00

Road to perdition – Polus, 14.35, 16.55, 19.15, 21.35; Aupark, 15.15, 17.30, 19.45, 22.00

Červený drak – Polus, 17.30, 20.10, 22.45; Aupark, 17.20, 20.00, 22.35

Pán Deeds – Náhodný milionár, Polus, 15.25, 19.55; Aupark, 14.30, 16.40

Agent bez minulosti – Polus, 15.35, 18.00, 20.25, 22.55; Aupark, 19.40, 22.10

Myšiak Stuart Little 2 – Polus, 15.30; Aupark, 15.45, 17.40

Sexy vtáci – Polus, 15.20

Znamenia – Polus, 17.20, 19.30, 21.45; Aupark, 14.50, 17.05, 19.20, 21.35

Doba ľadová – Polus, 15.15, 17.10; Aupark, 14.05, 16.00, 17.55, 19.50

Zlez zo stromu – Aupark, 14.15, 16.15

Resident Evil – Aupark, 15.00

XXX – Aupark, 14.35, 17.00, 19.35

Halloween – Vzkriesenie – Aupark, 22.05

Lilo a Stitch – Aupark, 14.55

Kruté radosti – Aupark, 19.10

Harry Potter a kameň mudrcov – Aupark, 15.00

Minority Report – Aupark, 18.00, 21.00

SOBOTA 16. NOVEMBER

Cesta do pekiel – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30

40 dní a 40 nocí – Obzor, 16.00, 18.00

Výlet – Obzor, 20.00

Hovor s ňou – Mladosť, 15.00, 18.45; FK IC.SK, 18.15; Polus, 17.35, 22.05; Aupark, 18.15, 20.30, 22.45

Don s Plum Bar – Mladosť, 17.00, 20.45; Polus, 19.00, 21.00, 23.00; Aupark, 12.55, 14.55, 16.55, 18.55, 20.55, 22.55

Mŕtvy muž – Múzeum, 19.00

Moja tučná grécka svadba – Nádej, 20.00; Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Istota, 17.30, 20.00; Polus, 12.30, 14.35, 16.25, 18.30, 20.30, 22.30; Aupark, 12.25, 14.25, 16.25, 18.30, 20.35, 22.40

XXX – Nádej, 17.30

Rok diabla – Zora, 19.00; FK IC.SK, 19.30

Austin Powers v Zlatom úde – Zora, 16.30

Osie hniezdo – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.15; Aupark, 21.45

Kocka 2 – Istropolis ARTkino, 17.30, 20.00; Polus, 12.45, 14.45, 16.45, 18.45

O cárovi Saltánovi, Rek a iné … – FK IC.SK, 16.00

Návrat idiota – FK IC.SK, 17.30

Je láska láska? – FK IC.SK, 17.45

Mexická jazda – FK IC.SK, 18.00, 20.30; Aupark, 16.50, 21.15

Sex a Lucia – FK IC.SK, 20.00

Útek do Budína – FK IC.SK, 20.15; Polus, 20.45; Aupark, 18.45, 21.20

Samotári + Powers – FK IC.SK, 21.30

Mačky a psi – Istota, 15.00

Buena vista Social Club – Cafe/City Center, 16.00, 18.00

Road to perdition – Polus, 12.15, 14.35, 16.55, 19.15, 21.35; Aupark, 13.00, 15.15, 17.30, 19.45, 22.00

Červený drak – Polus, 17.30, 20.10, 22.45; Aupark, 17.20, 20.00, 22.35

Pán Deeds – Náhodný milionár - Polus, 11.05, 13.15, 15.25, 19.55; Aupark, 12.20, 14.30, 16.40

Agent bez minulosti – Polus, 15.35, 18.00, 20.25, 22.55; Aupark, 19.40, 22.10

Myšiak Stuart Little 2 – Polus, 11.50, 13.40, 15.30; Aupark, 11.55, 13.50, 15.45, 17.40

Sexy vtáci – Polus, 11.20, 13.20, 15.20

Znamenia – Polus, 17.20, 19.30, 21.45; Aupark, 12.40, 14.50, 17.05, 19.20, 21.35

Doba ľadová – Polus, 11.35, 13.25, 15.15, 17.10; Aupark, 11.45, 14.05, 16.00, 17.55, 19.50; Hviezda, 14.00

Zlez zo stromu – Aupark, 12.15, 14.15, 16.15

Resident Evil – Aupark, 12.30, 15.00

XXX – Aupark, 12.05, 14.35, 17.00, 19.35

Halloween – Vzkriesenie – Aupark, 22.05

Lilo a Stitch – Aupark, 12.55, 14.55

Kruté radosti – Aupark, 19.10

Harry Potter a kameň mudrcov – Aupark, 12.00, 15.00

Minority Report – Aupark, 18.00, 21.00

NEDEĽA 17. NOVEMBER

Cesta do pekiel – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30

40 dní a 40 nocí – Obzor, 16.00, 18.00

Výlet – Obzor, 20.00

Hovor s ňou – Mladosť, 15.00, 18.45; FK IC.SK, 18.15; Polus, 17.35, 22.05; Aupark, 18.15, 20.30, 22.45

Don s Plum Bar – Mladosť, 17.00, 20.45; Polus, 19.00, 21.00; Aupark, 12.55, 14.55, 16.55, 18.55, 20.55, 22.55

Možno – Múzeum, 19.00

Moja tučná grécka svadba – Nádej, 20.00; Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Istota, 17.30, 20.00; Polus, 12.30, 14.35, 16.25, 18.30, 20.30, 22.30; Aupark, 12.25, 14.25, 16.25, 18.30, 20.35, 22.40

XXX – Nádej, 17.30; Aupark, 12.35, 14.35, 17.00, 19.35

Austin Powers v Zlatom úde – Zora, 16.30

Osie hniezdo – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.15; Aupark,, 21.45

Kocka 2 – Istropolis ARTkino, 17.30, 20.00; Polus, 12.45, 14.45, 16.45, 18.45

O cárovi Saltánovi, Rek a iné … – FK IC.SK, 16.00

Návrat idiota – FK IC.SK, 17.30

Je láska láska? – FK IC.SK, 17.45

Mexická jazda – FK IC.SK, 18.00, 20.30; Aupark, 16.50, 21.15

Rok diabla – FK IC.SK, 19.30

Sex a Lucia – FK IC.SK, 20.00

Útek do Budína – FK IC.SK, 20.15; Polus, 20.45; Aupark, 18.45, 21.20

Lilo a Stitch – Istota, 10.00, 15.00; Aupark, 12.55, 14.55

11.09.01 – FK Igric, 19.00

Buena vista Social Club – Cafe/City Center, 16.00, 18.00

Road to perdition – Polus, 12.15, 14.35, 16.55, 19.15, 21.35; Aupark, 13.00, 15.15, 17.30, 19.45, 22.00

Červený drak – Polus, 17.30, 20.10; Aupark, 17.20, 20.00, 22.35

Pán Deeds – Náhodný milionár, Polus, 11.05, 13.15, 15.25, 19.55; Aupark, 12.20, 14.30, 16.40

Agent bez minulosti – Polus, 15.35, 18.00, 20.25; Aupark, 19.40, 22.10

Myšiak Stuart Little 2 – Polus, 11.50, 13.40, 15.30; Aupark, 11.55, 13.50, 15.45, 17.40

Sexy vtáci – Polus, 11.20, 13.20, 15.20

Znamenia – Polus, 17.20, 19.30, 21.45; Aupark, 12.40, 14.50, 17.05, 19.20, 21.35

Doba ľadová – Polus, 11.35, 13.25, 15.15, 17.10; Aupark, 11.45, 14.05, 16.00, 17.55, 19.50; Hviezda, 14.00

Zlez zo stromu – Aupark, 12.15, 14.15, 16.15

Resident Evil – Aupark, 12.30, 15.00

Halloween – Vzkriesenie – Aupark, 22.05

Kruté radosti – Aupark, 19.10

Harry Potter a kameň mudrcov – Aupark, 12.00, 15.00

Minority Report – Aupark, 18.00, 21.00

PONDELOK 18. NOVEMBER

Cesta do pekiel – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30

Hovor s ňou – Obzor, 18.00, 20.15; FK IC.SK, 18.15; Polus, 17.35, 22.05; Aupark, 18.15, 20.30, 22.45

Don s Plum Bar – Mladosť, 20.30; Polus, 19.00, 21.00; Aupark, 14.55, 16.55, 18.55, 20.55, 22.55

Spievajme pieseň dohola – Mladosť, 17.00

Niečo z Alenky – Mladosť, 19.00

Večer dokumentu – Múzeum, 18.00

Muž, ktorý padol na Zem – Múzeum, 20.00

XXX – Nádej, 17.30, 20.00; Aupark, 14.35, 17.00, 19.35

Moja tučná grécka svadba – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 14.35, 16.25, 18.30, 20.30, 22.30; Aupark, 14.25, 16.25, 18.30, 20.35, 22.40

Osie hniezdo – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.15; Aupark, 21.45

Kocka 2 – Istropolis ARTkino, 17.30, 20.00; Polus, 14.45, 16.45, 18.45

Návrat idiota – FK IC.SK, 17.30

Je láska láska? – FK IC.SK, 17.45

Mexická jazda – FK IC.SK, 18.00, 20.30; Aupark, 16.50, 21.15

Rok diabla – FK IC.SK, 19.30

Purpurové rieky – FK IC.SK, 20.00

Útek do Budína – FK IC.SK, 20.15; Polus, 20.45; Aupark, 18.45, 21.20

Červený drak – Istota, 17.30, 20.00; Polus, 17.30, 20.10; Aupark, 17.20, 20.00, 22.35

Pier Paolo Pasolini – FK Nostalgia, 18.30

Dekameron – FK Nostalgia, 20.45

Buena vista Social Club – Cafe/City Center, 16.00, 18.00

Road to perdition – Polus, 14.35, 16.55, 19.15, 21.35; Aupark, 15.15, 17.30, 19.45, 22.00

Pán Deeds – Náhodný milionár, Polus, 15.25, 19.55; Aupark, 14.30, 16.40

Agent bez minulosti – Polus, 15.35, 18.00, 20.25; Aupark, 19.40, 22.10

Myšiak Stuart Little 2 – Polus, 15.30; Aupark, 15.45, 17.40

Sexy vtáci – Polus, 15.20

Znamenia – Polus, 17.20, 19.30, 21.45; Aupark, 14.50, 17.05, 19.20, 21.35

Doba ľadová – Polus, 15.15, 17.10; Aupark, 14.05, 16.00, 17.55, 19.50

Zlez zo stromu – Aupark, 14.15, 16.15

Resident Evil – Aupark, 15.00

Halloween – Vzkriesenie – Aupark, 22.05

Lilo a Stitch – Aupark, 14.55

Kruté radosti – Aupark, 19.10

Harry Potter a kameň mudrcov – Aupark, 15.00

Minority Report – Aupark, 18.00, 21.00

UTOROK 19. NOVEMBER

Cesta do pekiel – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30

Hovor s ňou – Obzor, 18.00, 20.15; FK IC.SK, 18.15; Polus, 17.35, 22.05; Aupark, 18.15, 20.30, 22.45

Don s Plum Bar – Mladosť, 20.30; Polus, 19.00, 21.00; Aupark, 14.55, 16.55, 18.55, 20.55, 22.55

Evanjelium sv. Matuša – Mladosť, 16.30

Canterburské poviedky – Mladosť, 19.00

XXX – Nádej, 17.30, 20.00; Aupark, 14.35, 17.00, 19.35

Moja tučná grécka svadba – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 14.35, 16.25, 18.30, 20.30, 22.30; Aupark, 14.25, 16.25, 18.30, 20.35, 22.40

Osie hniezdo – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.15; Aupark, 21.45

Kocka 2 – Istropolis ARTkino, 17.30, 20.00; Polus, 14.45, 16.45, 18.45

Samotári – FK IC.SK, 17.30

Je láska láska? – FK IC.SK, 17.45

Mexická jazda – FK IC.SK, 18.00, 20.30; Aupark, 16.50, 21.15

Rok diabla – FK IC.SK, 19.30

Purpurové rieky – FK IC.SK, 20.00

Útek do Budína – FK IC.SK, 20.15; Polus, 20.45; Aupark, 18.45, 21.20

Červený drak – Istota, 17.30, 20.00; Polus, 17.30, 20.10; Aupark, 17.20, 20.00, 22.35

Malena – Cafe/City Center, 16.00, 18.00

Road to perdition – Polus, 14.35, 16.55, 19.15, 21.35; Aupark, 15.15, 17.30, 19.45, 22.00

Pán Deeds – Náhodný milionár, Polus, 15.25, 19.55; Aupark, 14.30, 16.40

Agent bez minulosti – Polus, 15.35, 18.00, 20.25; Aupark, 19.40, 22.10

Myšiak Stuart Little 2 – Polus, 15.30; Aupark, 15.45, 17.40

Sexy vtáci – Polus, 15.20

Znamenia – Polus, 17.20, 19.30, 21.45; Aupark, 14.50, 17.05, 19.20, 21.35

Doba ľadová – Polus, 15.15, 17.10; Aupark, 14.05, 16.00, 17.55, 19.50

Zlez zo stromu – Aupark, 14.15, 16.15

Resident Evil – Aupark, 15.00

Halloween – Vzkriesenie – Aupark, 22.05

Lilo a Stitch – Aupark, 14.55

Kruté radosti – Aupark, 19.10

Harry Potter a kameň mudrcov – Aupark, 15.00

Minority Report – Aupark, 18.00, 21.00

STREDA 20. NOVEMBER

Cesta do pekiel – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30

Hovor s ňou – Obzor, 16.00, 20.15; FK IC.SK, 18.15; Polus, 17.35, 22.05; Aupark, 18.15, 20.30, 22.45

Rok diabla – Obzor, 18.00; FK IC.SK, 19.30

Don s Plum Bar – Mladosť, 20.45; Polus, 19.00, 21.00; Aupark, 14.55, 16.55, 18.55, 20.55, 22.55

Amatér – Mladosť, 15.00

Krátky film o láske – Mladosť, 17.00

Krátky film o zabíjaní – Mladosť, 19.00

Baraka – Nádej, 17.30

Výlet – Nádej, 20.00

Moja tučná grécka svadba – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 14.35, 16.25, 18.30, 20.30, 22.30; Aupark, 14.25, 16.25, 18.30, 20.35, 22.40

Osie hniezdo – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.15; Aupark, 21.45

Kocka 2 – Istropolis ARTkino, 17.30, 20.00; Polus, 14.45, 16.45, 18.45

Samotári – FK IC.SK, 17.30

Je láska láska? – FK IC.SK, 17.45

Mexická jazda – FK IC.SK, 18.00, 20.30; Aupark, 16.50, 21.15

Purpurové rieky – FK IC.SK, 20.00

Útek do Budína – FK IC.SK, 20.15; Polus, 20.45; Aupark, 18.45, 21.20

Červený drak – Istota, 17.30, 20.00; Polus, 17.30, 20.10; Aupark, 17.20, 20.00, 22.35

Magnólia – FK Nostlagia, 18.30

Malena – Cafe/City Center, 16.00, 18.00

Road to perdition – Polus, 14.35, 16.55, 19.15, 21.35; Aupark, 15.15, 17.30, 19.45, 22.00

Pán Deeds – Náhodný milionár, Polus, 15.25, 19.55; Aupark, 14.30, 16.40

Agent bez minulosti – Polus, 15.35, 18.00, 20.25; Aupark, 19.40, 22.10

Myšiak Stuart Little 2 – Polus, 15.30; Aupark, 15.45, 17.40

Sexy vtáci – Polus, 15.20

Znamenia – Polus, 17.20, 19.30, 21.45; Aupark, 14.50, 17.05, 19.20, 21.35

Doba ľadová – Polus, 15.15, 17.10; Aupark, 14.05, 16.00, 17.55, 19.50

Zlez zo stromu – Aupark, 14.15, 16.15

Resident Evil – Aupark, 15.00

XXX – Aupark, 14.35, 17.00, 19.35

Halloween – Vzkriesenie – Aupark, 22.05

Lilo a Stitch – Aupark, 14.55

Kruté radosti – Aupark, 19.10

Harry Potter a kameň mudrcov – Aupark, 15.00

Minority Report – Aupark, 18.00, 21.00

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Ako na refinancovanie hypotéky
  2. Ukážeme vám, prečo je dobré sporiť si na dôchodok
  3. Podnikajte vo vlastnom blízko historického centra
  4. Nečakaným favoritom na predsedu PSK je prešovský advokát Garaj
  5. M-MARKET s novým konceptom KOCKAminiv Prešove
  6. Pivovar Šariš opäť podporí rozvoj domáceho regiónu
  7. Koncert a diskusia s názvom „Otvorene o extrémizme“
  8. Koncert a diskusia s názvom „Otvorene o extrémizme“
  9. Pravda o privátnych značkách. Firmy ich vyrábajú podľa zadania
  10. Splnený sen
  1. Podnikajte vo vlastnom blízko historického centra
  2. Nečakaným favoritom na predsedu PSK je prešovský advokát Garaj
  3. M-MARKET s novým konceptom KOCKAminiv Prešove
  4. Pivovar Šariš opäť podporí rozvoj domáceho regiónu
  5. Športová akadémia Mateja Tótha powered by O2 už na 24 školách
  6. Na čo myslieť v rekonštrukcii bytu
  7. Nová emisia dlhopisov spoločnosti HB Reavis s výnosom 3,25 % p.
  8. Koncert a diskusia s názvom „Otvorene o extrémizme“
  9. Top Ten najviac prehliadaných vozidiel na trhu
  10. Vysoká hra o súdne trovy
  1. Pravda o privátnych značkách. Firmy ich vyrábajú podľa zadania 14 733
  2. Ukážeme vám, prečo je dobré sporiť si na dôchodok 3 800
  3. Drobné nepozornosti v domácnosti môžu stáť aj tisíce eur 3 789
  4. Nečakaným favoritom na predsedu PSK je prešovský advokát Garaj 3 694
  5. Za 30 rokov sa cena fotovoltických panelov znížila 100-násobne 1 416
  6. Splnený sen 1 412
  7. M-MARKET s novým konceptom KOCKAminiv Prešove 1 345
  8. Ako na refinancovanie hypotéky 1 165
  9. Neobjavené emiráty Fujairah a Ajman 965
  10. Na čo myslieť v rekonštrukcii bytu 938