19.00 Don Carlos – SND, Hviezdoslavovo nám. 1
19.00 Sekretárky – Malá scéna, Dostojevského rad 7
19.00 Jak se bavil pan Sloane – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5
19.00 Ujo Váňa – Astorka/Korzo, Nám. SNP 33
19.00 Celkom vážne – Ívery, MKC, Školská 14
19.30 Čechov – Boxer – GUnaGU, Františkánske nám. 7
PIATOK 15. NOVEMBER
10.00 a 19.00 Sekretárky – Malá scéna, Dost. rad 7
19.00 Noc v Benátkach – SND, Hviezdoslavovo nám. 1
19.00 Šiesti v pyžame – Nová scéna, Kollárovo nám. 20
19.00 Na dotek – closer – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5
19.00 Kvarteto – Astorka/Korzo, Suché mýto 17
19.00 Jano – Jana – West, Kolárska 3
19.00 Balkónstory – Divadlo a.ha, MKC, Školská 14
SOBOTA 16. NOVEMBER
11.00 Luskáčik – SND, Hviezdoslavovo nám. 1
19.00 Werther – SND, Hviezdoslavovo nám. 1
19.00 Vládca Oidipus – DPOH, Laurinská 24
19.00 Sekretárky – Malá scéna, Dostojevského rad 7
19.00 Štedrý divadelný večer – RND, Škultétyho 5
19.00 Matka – Astorka/Korzo, Suché mýto 17
19.00 Ešte máš mňa, miláčik – West, Kolárska 3
19.00 Zábava – Klub Čierny havran, Biela ul. 6
NEDEĽA 17. NOVEMBER
11.00 Modrý buldozér – GUnaGU, Františkánske nám. 7
15.00 Alica v zázračnej krajine – DPOH, Laurinská 24
19.00 Sekretárky – Malá scéna, Dostojevského rad 7
19.00 Všetko sa posralo – Nová scéna, Kollárovo nám. 20
19.00 Hráči – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5
19.00 Traja na hojdačke – West, Kolárska 3
19.00 Zábava - klub Čierny havran, Biela ul. 6
PONDELOK 18. NOVEMBER
19.00 Komedianti – SND, Hviezdoslavovo nám. 1
19.00 Beatles – Nová scéna, Kollárovo nám. 20
19.00 Líp se loučí v neděli – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5
19.00 Jááánošííík – RND, Škultétyho 5
19.00 Krv – Divadlo a.ha, MKC, Školská 14
19.30 Gotika – GUnaGU, Františkánske nám. 7
UTOROK 19. NOVEMBER
19.00 Zlatý kohútik – SND, Hviezdoslavovo nám. 1
19.00 Pomocník – DPOH, Laurinská 24
19.00 Stoličky – Malá scéna, Dostojevského rad 7
19.00 Beatles – Nová scéna, Kollárovo nám. 20
19.00 Jááánošííík – RND, Škultétyho 5
19.00 Drahá pani profesorka – Astorka, Suché mýto 17
19.30 Gotika – GUnaGU, Františkánske nám. 7
STREDA 20. NOVEMBER
19.00 Traviata – SND, Hviezdoslavovo nám. 1
19.00 Chrobák v hlave – DPOH, Laurinská 24
19.00 Scény z manželského života – MS, Dost. rad 7
19.00 Vražda sekerou… – Astorka, Suché mýto 17
19.30 English Is Easy – GUnaGU, Františkánske nám. 7