tipy na VÍKEND

SOBOTA 9. NOVEMBER

DIVADLÁ

19.00 Don Quijote, premiéra – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Mačka na horúcej plechovej streche – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Hamlet – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Mníšky 2, Milionárky – Divadlo Istropolis, Trnavské mýto 1

19.30 Gotika, premiéra – GUnaGU hrá v Divadle F7, Františkánske nám. 7

KINÁ

Moja tučná grécka svadba – Polus, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30; Aupark, 12.25, 14.25, 16.25, 18.25, 20.25, 22.25; Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30

Pán Deeds – Náhodný milionár – Polus, 14.50, 20.55; Aupark, 13.20, 15.35, 17.40; Obzor, 15.30, 19.15; Istropolis, 16.00, 18.15, 20.15

Harry to s vami myslí dobre – Aupark, 21.45; Obzor, 17.15, 21.00

Lilo a Stitch – Obzor, 14.00

Kruté radosti – Mladosť, 16.00, 18.00

Mexická jazda – Aupark, 16.50, 19.10, 21.25; Mladosť, 20.00

Za mrakmi – Múzeum, 19.00

Doba ľadová – Polus, 11.35, 12.10, 13.25, 14.00, 15.15, 15.50, 17.10; Aupark, 11.45, 14.05, 16.00, 17.55, 19.55; Nádej, 17.30, 20.00; Istota, 15.00

Divoké včely – Zora, 16.30, 19.00; FK IC.SK, 19.30

Atlantída: Stratená ríša – Istropolis, 14.15

Kocka 2 – Polus, 16.15, 20.15, 22.15; Istropolis Artkino, 17.30, 20.00

Galoše šťastia – FK IC.SK, 16.00

Čo chytíš v žite – FK IC.SK, 17.30

Útek do Budína – Polus, 19.15, 21.50; Aupark, 11.30, 14.10, 16.45, 19.30, 22.15 FK IC.SK, 17.45, 20.30

Rok diabla – FK IC.SK, 18.00

Kruté radosti – Aupark, 19.45, 22.05FK IC.SK, 18.15

Svet podľa Prota – FK IC.SK, 20.00

Babie leto – FK IC.SK, 20.15

Samotári+Powers – FK IC.SK, 21.30

Sexy vtáci – Polus, 12.15, 14.15, 18.15; Istota, 17.30, 20.00

Scary Movie II. – Kino Café, 16.00, 18.00

Zlez zo stromu – Polus, 11.00, 12.55, 16.55, 18.55, 23.05; Aupark, 12.10, 14.10, 16.10, 18.10, 20.10

Červený drak – Polus, 17.30, 19.00, 20.10, 21.40, 22.45; Aupark, 12.25, 15.00, 17.30, 19.35, 20.05, 22.45

Vzkriesenie – Aupark, 22.15

Agent bez minulosti – Polus, 17.35, 20.05, 22.35; Aupark, 19.40, 22.10

Znamenia – Polus, 13.00, 15.10, 17.25, 19.45, 22.00; Aupark, 12.50, 15.00, 17.15, 18.15, 19.30, 20.30, 21.45, 22.45

Residentevil – Aupark, 12.35, 14.50, 19.05

XXX – Polus, 12.35, 15.05; Aupark, 12.05, 14.35, 17.00

Insomnia – Aupark, 22.10

Minority report – Aupark, 12.00, 15.00, 18.00, 21.00

Myšiak Stuart Little 2 – Polus, 11.50, 13.40, 15.30, 17.20; Aupark, 11.55, 13.50, 15.45, 17.40

Lilo a Stitch – Aupark, 12.55, 14.55

Festival Hladné oko – FK IC.SK, 10.00 – 13.00

KONCERTY A PODUJATIA

16.00 Symfonické tance Európy – SF koncertná sieň, Palackého 2

17.00 Meditatívne maľovanie pre každého – Združenie pre integrálne vzdelávanie, Košická 52

17.00 Čaj o piatej s hud. skupinou – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

19.00 Oldies party show so skupinou Maximum Turbulenc – DK Dúbravka, Saratovská 2/4

19.00 Folk-Blues Second Session – klub Za zrkadlom, Rovniankova 3

Nová slovenská hudba:

19.30 Jurovský – Serenáda pre sláčiky op. 3, Machajdík – Namab pre sláčiky, Krajči – Fragmenty pre sláčikový orchester, Steinecker – Prelúdium a quasi una passacaglia, Fagerudd – Arco Naturale pre sláčiky, Šimai – Spegelresan. Účinkujú Komorní sólisti Bratislava, diriguje Anu Tali (Estónsko) – Štúdio 2 SRo, Mýtna 1

PRE DETI

14.00 Skús to s nami, tvorivé dielne – M Klub, Rovniankova 3

DISKOTÉKY

Suchomel jazz trio – Woch music club, Františkánske nám. 7

Aligator Rock Night – Aligator, Laurinská 7

Disko na terase, DJ Pizza – Casey, Botanická 35

Saturday Night Fever, DJ Vladki – Club 39, Mlynská dolina

Karpatská noc, DJ Coroner – Corona bar, Gbelská 6

Oldies Party Show so skupinou Maxim Turbulenc – DK Dúbravka, Saratovská 2/a

Disko (DJS Stanely + Paolo) – DK Lúky, Vígľašská 1

Grants in Action, DJ Aqua – Live!Club, Aupark, Einsteinova 18

Oldies Disco – Mamut Pub, Rajská ul.

Disco Fevehot Night, DJ Džulo – Metro music club, Suché mýto

Funky bar, DJ R. Džulo – Hotel Junior CKM, Drieňová 14

NEDEĽA 10. NOVEMBER

DIVADLÁ

16.00, 19.00 Afrika – Češi mezi lidožravci (Divadlo Járy Cimrmana) – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Cyrano z Bergeracu (hosť – ND Praha) – DPOH, Laurinská 21

19.00 Horor v horárni – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Posledný z… milencov – West, Kollárska 1

19.30 Gotika – GUnaGU hrá v Divadle F7, Františkánske nám. 7

KINÁ

Moja tučná grécka svadba – Polus, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30; Aupark, 12.25, 14.25, 16.25, 18.25, 20.25, 22.25; Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30

Pán Deeds – Náhodný milionár – Polus, 14.50, 20.55; Aupark, 13.20, 15.35, 17.40; Obzor, 15.30, 19.15; Istropolis, 16.00, 18.15, 20.15

Harry to s vami myslí dobre – Aupark, 21.45; Obzor, 17.15, 21.00

Lilo a Stitch – Aupark, 12.55, 14.55 Obzor, 14.00

Kruté radosti – Aupark, 19.45, 22.05; Mladosť, 16.00, 18.00; FK IC.SK, 18.15

Mexická jazda – Aupark, 16.50, 19.10, 21.25; Mladosť, 20.00

Nebo nad Berlínom – Múzeum, 19.00

Doba ľadová – Polus, 11.35, 12.10, 13.25, 14.00, 15.15, 15.50, 17.10; Aupark, 11.45, 14.05, 16.00, 17.55, 19.55; Nádej, 15.30, 17.30, 20.00; Istota, 10.00, 15.00

Divoké včely – Zora, 16.30, 19.00; FK IC.SK, 19.30

Atlantída: Stratená ríša – Istropolis, 14.15

Kocka 2 – Polus, 16.15, 20.15, 22.15; Istropolis Artkino, 17.30, 20.00

Galoše šťastia – FK IC.SK, 16.00

Čo chytíš v žite – FK IC.SK, 17.30

Útek do Budína – Polus, 19.15, 21.50; Aupark, 11.30, 14.10, 16.45, 19.30, 22.15; FK IC.SK, 17.45, 20.30

Rok diabla – FK IC.SK, 18.00

Svet podľa Prota – FK IC.SK, 20.00

Babie leto – FK IC.SK, 20.15

Sexy vtáci – Polus, 12.15, 14.15, 18.15; Istota, 17.30, 20.00

Residentevil – Aupark, 12.35, 14.50, 19.05; Igric DK Dúbravka, 19.00

Malena – Kino Café, 16.00, 18.00

Zlez zo stromu – Polus, 11.00, 12.55, 16.55, 18.55; Aupark, 12.10, 14.10, 16.10, 18.10, 20.10

Červený drak – Polus, 17.30, 19.00, 20.10, 21.40; Aupark, 12.25, 15.00, 17.30, 19.35, 20.05, 22.45

Vzkriesenie – Aupark, 22.15

Agent bez minulosti – Polus, 17.35, 20.05, 22.35; Aupark, 19.40, 22.10

Znamenia – Polus, 13.00, 15.10, 17.25, 19.45, 22.00; Aupark, 12.50, 15.00, 17.15, 18.15, 19.30, 20.30, 21.45, 22.45

XXX – Polus, 12.35, 15.05; Aupark, 12.05, 14.35, 17.00

Insomnia – Aupark – 22.10

Minority report – Aupark, 12.00, 15.00, 18.00, 21.00

Myšiak Stuart Little 2 – Polus, 11.50, 13.40, 15.30, 17.20; Aupark, 11.55, 13.50, 15.45, 17.40

KONCERTY A PODUJATIA

8.00 Stretnutie veriacich – Quo vadis, Hurbanovo nám. 1

10.30 Nová slovenská hudba, koncert v rámci 21. ročníka festivalu súčasnej hudby – GMB Mirbachov palác, Michalská 10

10.30 Komorný koncert z tvorby poslucháčov kompozície VŠMU – GMB, Mirbachov palác, Františkánske nám. 11

16.00 Predĺžená tanečnej školy PKO – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

17.00 Jubilejný koncert Bratislavského detského zboru a mládež. zboru Echo – Zrkadlová sála, Primaciálny palác

Nová slovenská hudba:

10.30 Bognár – That love, Paprčka – Simulacrum op. 7, Lejava – Mo(o)nical(l), Groll – Klarune pre klarinet a klavír, Milakovič – Ground pre akordeón, Papanetzová – Imaginácie I. II. III. pre klavír, Kmiťová – Nezapamätané, nikdy nezabudnúť. Účinkujú M. Porubčinová (soprán), L. Duna (klavír), M. Štreitová (flauta), P. Zwiebel (viola), A. Mudroňová (klavír), B. Dugovič (klarinet), Ana Krsmanović (akordeón), M. Dianovská (klavír), Z. Gréková (hoboj), M. Kormanová (akordeón) – Mirbachov palác, Františkánske nám.

19.30 Dibák – Musica da camera II. op. 67, Bokes – Divertimento, op. 72, Vajo – Pieseň pre soprán, klarinet, violu, bicie a klavír, Carinola – Sens Interdit Bachratá – X-treme. Účinkujú H. Medková (soprán), J. Pastorková (soprán), J. Benci (barytón), M. Lejava (dirigent), Dychové kvarteto Societa Rigata a Komorný súbor Jonathan Livingston – Štúdio 2 SRo, Mýtna 1

PRE DETI

10.00, 14.30 O Palčekovi – Bratislavské bábkové divadlo, Dunajská 36

10.30 Detská divadelná scéna – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

15.00 Perníková striga Figa, rozprávka pre deti – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

15.00 Výmena hračiek a postavičiek z kindervajíčok – Klub 22, Vavilovova 22

15.30 Paťa a piráti – Divadlo a.ha, Dunajská 36

16.00 Veľký primáš Baro – Bibiana, Panská 14

16.00 Slncový kôň – Istra Centrum, Istrijská 6, Devínska Nová Ves

DISKOTÉKY

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Oldies – Corona Bar, Gbelská 6

Rock, blues rock, hard rock, pop – KGB, Obchodná 52

VÝSTAVY

Vladimír Popovič: Retrospektíva – SNG, Esterházyho palác, do 24. novembra

Fulla a Slovenský svet – SNG, Dvorana, Námestie SNP 33, do januára 2003

Cesty k Nílu, po stopách dávnej civilizácie starého Egypta – Stará radnica, Primaciálne nám. 3, ut – pia 10.00 – 17.00, so – ne 11.00 – 18.00, do 24. novembra

Medzi Saharou a tropickými pralesmi, za tajomstvami prírody a kultúr stredozápadnej Afriky – Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr. 2, ut – ne 9.00 – 17.00, do 31. januára

15 maďarských súčasných sochárov – GMB, Pálffyho palác, Panská 19, do 8. decembra

Victoria Security Printing – Typo & Ars galéria, Roľnícka 369, do 22. novembra

Ad Snijeders: Retrospective – Múzeum Danubiana, do 15. novembra

Emil Venkov: Posolstvo – Múzeum Danubiana, do 15. novembra

Max Bill: Grafiky, objekty, obrazy – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, ut – ne 10.00 -18.00, do 31. decembra

Ladislav Berger: Stretneme sa v nekonečne – Štúdio L+S, Nám. 1. mája, do 14. novembra

Ján Štrba: Portréty – SNG Galéria insitného umenia v Pezinku, Cajlanská 255, ut – ne 10.00 – 17.00, do 2. decembra

Viktor Hulík: Grafika – galéria Komart, Zámočnícka 8, do 31. decembra

Dana Kleinert: Pletky s vláknom – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 29. novembra

Jaro Jelenek: Osamelý krasokorčuliar – galéria Michalský dvor, Michalská 3, ut – ne 13.00 – 18.00, do 24. novembra

Ľuba Prudilová-Dohnányová, Karol Prudil – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00, do 22. novembra

Tibor Bártfay: Poďakovanie – galéria Miro, Košická 56, po – pia 9.00 – 17.00, so – ne 9.00 – 15.00, do 30. novembra

Očami Sony – zákaznícke centrum Sony, Carlton-Savoy, Mostová ul., do 15. novembra

Andy Warhol – Daniel Brogyányi, portréty židov – galéria SPP, Drevená 4, do 28. novembra

Mesiac fotografie:

Ruský piktorializmus – SNG, Esterházyho palác, do 28. novembra

Madame Yevonde – Glass Art Gallery Simone, Kollárovo nám. 16, ut – pia 13.00 – 18.00, so 11.00 – 14.00, do 30. novembra

Keith Carter, fotografie – Galéria Z, Zichyho palác, Ventúrska 9, po – so 12.00 – 18.00, do 19. novembra

Moskva očami fotografov 20. a 21. storočia – Mestské múzeum, do 30. novembra

Henri Cartier Bresson – GMB, Pálffyho palác, Panská 19, do 16. decembra

Stefan Liewehr: Florida na Ottakringu – Rakúske kultúrne fórum, Zelená 7, do 30. novembra

Ladislav Foltyn – K. F. A. Gallery, Karpatská 11, po – pia 8.30 – 16.30, do 28. novembra

Ivan Matejka – galéria fotografie Profil, Prepoštská 4, ut – ne 13.00 – 18.00, do 1. dcembra

Kostas Argyris: Život mníchov na hore Athos – Quo Vadis, Hurbanovo nám. 1, po – pia 16.00 – 20.00, do 28. novembra

Svyatoslav Ponomarev – Umelecká beseda slovenská, Dostojevského rad 2, ut – ne 13.00 – 18.00, do 30. novembra

Nata Pirtskhlava – Umelecká beseda slovenská, do 24. novembra

Jozef Ondzik: Slovensko 2002 – V-klub, Nám. SNP 12, po – pia 10.00 – 17.00, do 29. novembra

Život divadla, divadlo života: Holomíček, Ordolis, Szilágyi, Vančo – Galéria F7, Františkánske nám. 7, do 29. novembra

Ingrid Patočková: Banálne príbehy – Galérium ŠUV J. Vydru, Dúbravská cesta 11, po – pia 8.00 – 18.00, do 30. novembra

Digital Olympus: Bán, Bartoš, Nimcová, Sadloňová, Špirka – Artotéka, Kapucínska 1, po, str, št 12.00 – 17.30, ut, pia 10.00 – 16.00, do 30. novembra

Les 5 amis – 5 priateľov – galéria Medium, Hviezdoslavovo nám., po – pia 10.00 – 17.00, so 10.00 – 16.00, do 30. novembra

Sylwia Kowalczyk – Galéria Café Parnas, Panská 12, po – pia 8.30 – 24.00, so 15.00 – 24.00, ne 15.00 – 23.00, do 30. novembra

Vlad Nanca – koncertná sieň Klarisky, Farská 4, ut – ne 14.00 – 18.00, do 24. novembra

G. Micevski & B. Karanovic – Galéria X, Zámočnícka 5, po – pia 13.00 – 18.00, so 13.00 – 17.00, do 24. novembra

Guennadi Maslov – galéria Slovenskej poisťovne, Dostojevského rad 28, po – pia 8.00 – 16.00, do 30. novembra

Milan Czapay – Internet café No. 1, Dobrovičova 8, po – pia 9.00 – 23.00, so 11.00 – 23.00, ne 14.00 – 22.00, do 30. novembra

Hynek Alt – K Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 11. novembra

P. M. Lauritis – Výstavná sieň Pálffyho letné sídlo, Zámocká 47, ut – ne 13.00 – 18.00, do 30. novembra

Stefan Liewehr – Rakúske kultúrne fórum, Zelená 6, po – št 10.00 – 18.00, pia 10.00 – 16.00, do 30. novembra

Krzysztof Giáeraltowski – po – pia 9.00 – 18.00, do 30. novembra

Bamako – Francúzsky inštitút, Sedlárska 7, po – št 9.00 – 13.00, 14.00 – 17.00, do 30. novembra

Emil Christov – Bulharské kultúrne stredisko, Jesenského 7, po – pia 9.00 – 17.30, do 30. novembra

Roman Bezjak – Goethe Institut, Panenská 33, po – št 9.00 – 12.00, 13.30 – 18.00, pia 9.00 – 13.00, do 6. decembra

Tono Stano – České centrum, Hviezdoslavovo nám. 8, po – pia 13.00 – 17.00, do 30. novembra

Dezsö Szabó – Kultúrny inštitút Maďarskej republiky, Palisády 54, po – pia 9.00 – 16.00, do 30. novembra

W. Ropp: Fotograf detskej duše – Bibiana, Panská 41, 1. decembra

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Kedy sa refinancovanie oplatí?
  2. Rastie nám pokrivená generácia?
  3. Intímna hygiena – celoročná záležitosť
  4. Zanzibar je plný lákadiel na dokonalú exotickú dovolenku
  5. Pivovar Šariš podporí cestovný ruch v Prešovskom kraji
  6. 3 mýty, ktorým ste možno uverili. Ale ako je to naozaj?
  7. Novinka v realitnom biznise! Zatiaľ dostupné len v Grand Koliba
  8. FemFest 2017 ponúkne beh na opätkoch i koncert známej speváčky
  9. Plug-in, hybrid alebo elektromobil? Poradíme, ako správne vybrať
  10. Bývajte v budove, po ktorej sa prechádzal Schöne Náci
  1. Detské zúbky sú veda
  2. Štartujú jesenné módne dni v Poluse
  3. Zanzibar je plný lákadiel na dokonalú exotickú dovolenku
  4. Rastie nám pokrivená generácia?
  5. Intímna hygiena – celoročná záležitosť
  6. Pivovar Šariš podporí cestovný ruch v Prešovskom kraji
  7. AAA AUTO za päť rokov predalo 320 tisíc vozidiel
  8. Novinka v realitnom biznise! Zatiaľ dostupné len v Grand Koliba
  9. 3 mýty, ktorým ste možno uverili. Ale ako je to naozaj?
  10. FemFest 2017 ponúkne beh na opätkoch i koncert známej speváčky
  1. Zanzibar je plný lákadiel na dokonalú exotickú dovolenku 14 318
  2. Rastie nám pokrivená generácia? 10 366
  3. 3 mýty, ktorým ste možno uverili. Ale ako je to naozaj? 7 508
  4. Intímna hygiena – celoročná záležitosť 2 902
  5. Plug-in, hybrid alebo elektromobil? Poradíme, ako správne vybrať 2 209
  6. Pivovar Šariš podporí cestovný ruch v Prešovskom kraji 1 584
  7. Novinka v realitnom biznise! Zatiaľ dostupné len v Grand Koliba 1 379
  8. Kedy sa refinancovanie oplatí? 1 336
  9. Bývajte v budove, po ktorej sa prechádzal Schöne Náci 1 221
  10. FemFest 2017 ponúkne beh na opätkoch i koncert známej speváčky 713