KONCERTY A PODUJATIA

ŠTVRTOK 7. NOVEMBER

17.00 Senior party, spoloč.-taneč. stretnutie – DK Ružinov, Ružinovská 26

18.30 Manželská láska a plodnosť – Quo vadis, Hurbanovo nám. 1

19.00 Slov. komorný orchester Bohdana Warchala – SF koncertná sieň, Palackého 2

20.00 Horkýže slíže, koncert – klub Za zrkadlom, Rovniankova 3

PIATOK 8. NOVEMBER

16.00 Intuitívne liečiteľstvo 1 – Združenie pre integrálne vzdelávanie, Košická 52

18.00 Bizzare Fest 13, koncert metalov. skupín – DK Dúbravka, Saratovská 2/4

19.00 Prasačinky, krst knižôčky karikatúr L. Tormu a jeho priateľov s aforizmami T. Janovica – V-klub, Nám. SNP 12

19.30 Music club, koncert – DK Lúky, Vígľašská 1

SOBOTA 9. NOVEMBER

16.00 Symfonické tance Európy – SF koncertná sieň, Palackého 2

17.00 Meditatívne maľovanie pre každého – Združenie pre integrálne vzdelávanie, Košická 52

17.00 Čaj o piatej s hud. skupinou – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

19.00 Oldies party show so skupinou Maximum Turbulenc – DK Dúbravka, Saratovská 2/4

19.00 Folk-Blues Second Session – klub Za zrkadlom, Rovniankova 3

19.30 Komorní sólisti Bratislava – Štúdio 2 SRo, Mýtna 18

NEDEĽA 10. NOVEMBER

8.00 Stretnutie veriacich – Quo vadis, Hurbanovo nám. 1

10.30 Nová slovenská hudba, koncert v rámci 21. ročníka festivalu súčasnej hudby – GMB Mirbachov palác, Michalská 10

10.30 Komorný koncert z tvorby poslucháčov kompozície VŠMU – GMB, Mirabachov palác, Františkánske nám. 11

16.00 Predĺžená tanečnej školy PKO – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

17.00 Jubilejný koncert Bratislavského detského zboru a mládež. zboru Echo – Zrkadlová sieň, Primaciálny palác

19.30 Komorný súbor Societa Rigata a Komorný súbor Jonathan Livingston – Štúdio 2 SRo, Mýtna 18

PONDELOK 11. NOVEMBER

9.00 Dejiny hudby 1, koncert – DK Ružinov, Ružinovská 26

10.00 Dni alternatívnej medicíny – SD Prievoz, Kaštieľska 30

16.00 Intuitívne liečiteľstvo 1 – Združenie pre integrálne vzdelávanie, Košická 52

17.00 Paličkovaná čipka, stretnutie – M Klub, Rovniankova 3

17.00 Koncert elektroakustickej hudby – Štúdio 2 SRo, Mýtna 18

17.30 Astronomická prednáška – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

18.30 Dialógy o umení a viere – Quo vadis, Hurbanovo nám. 1

19.00 M. Gavran: Lásky G. Washingtona, dráma – V-klub, Nám. SNP 12

19.30 Bratislavský chlapčenský zbor – Veľký evanjelický kostol, Panenská

UTOROK 12. NOVEMBER

9.00 Dejiny hudby II, koncert – DK Ružinov, Ružinovská 26

16.00 Biliardový turnaj pre návštevníkov – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

17.00 Dychové filharmonické okteto – Štúdio 2 SRo, Mýtna 18

18.30 E. Steinová: Kontemplácia kríža a my, III. časť – Quo vadis, Hurbanovo nám. 1

18.00 My a tí „iní“, multikulinárny večer s Amnesty International: Vietnam – V-klub, Nám. SNP 12

19.00 Baroková hudba zo Škandinávie – SF Malá sála, Palackého 2

19.30 Koncert z umelecky spracovaného folklóru – Štúdio 2 SRo, Mýtna 18

20.00 The Budapest Gypsy Symphony Orchestra a Věra Bílá – športová hala Pasienky

STREDA 13. NOVEMBER

8.00 Lotéria Jacobs, natáčanie TV Markíza – SD Trnávka, Bulharská 60

8.00 Kriminalita mládeže, cyklus prednášok – Klub Slniečko, Furdekova 6/a

10.00 Kovačica – sláv. stretnutie dolnozemských Slovákov z býv. Juhoslávie na Slovensku – SD Trnávka, Bulharská 60

10.30 Čas dohviezdnych večerov – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

15.00 Zväz postihnutých civilizačnými chorobami – CC Centrum, Jiráskova 3

16.00 Šachový turnaj pre návštevníkov – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

17.00 Frivolitky – M Klub, Rovniankova 3

17.00, 19.30 Albrechtovo kvarteto – Štúdio 2 SRo, Mýtna 18

18.00 Stretnutia v tme, benefičný koncert – Koncertné štúdio 1 Slov. rozhlasu, Mýtna 18

18.00 Meditáciou za hranice využívaných možností človeka, prednáška – SD Prievoz, Kaštieľska 30

18.30 Logoterapia na pomoc obetiam násilia a zneužitia – Quo vadis, Hurbanovo nám. 1

19.00 Cappella Istropolitana, Slov. filharmonický zbor – SF koncertná sieň, Palackého 2

19.00 Pocta Lýdii Vadkerti-Gavorníkovej – V-klub, Nám. SNP 12

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. 3 pravidlá pre lepší dôchodok
  2. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€
  3. Eilat: Slnko, teplo a zábava
  4. Ku kuchynskej linke dostanete obývačku či vstavané skrine za 50%
  5. 4 rady pre deti a dospelých, ako sa starať o pokožku
  6. Výstava Podoby lásky zobrazí skutočné osudy konkrétnych žien
  7. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek
  8. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky
  9. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky
  10. Ochráňte pred zlodejmi celé vozidlo vďaka VAM Akustik
  1. Eilat: Slnko, teplo a zábava
  2. Ku kuchynskej linke dostanete obývačku či vstavané skrine za 50%
  3. Exkurzia študentov Stavebnej fakulty STU v Bratislave
  4. Prichádza Black Friday, jazdenku môžete mať so zľavou 2000 eur
  5. 4 rady pre deti a dospelých, ako sa starať o pokožku
  6. Výstava Podoby lásky zobrazí skutočné osudy konkrétnych žien
  7. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek
  8. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky
  9. Ochráňte pred zlodejmi celé vozidlo vďaka VAM Akustik
  10. Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba
  1. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky 17 078
  2. 3 pravidlá pre lepší dôchodok 7 727
  3. Eilat: Slnko, teplo a zábava 7 677
  4. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€ 4 420
  5. Ako sa zbaviť chladnej podlahy 2 851
  6. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií 2 546
  7. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek 2 507
  8. Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba 1 739
  9. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky 1 374
  10. V tomto roku si už konečne užijem Vianoce bez vrások 1 305