KINÁ

ŠTVRTOK 7. NOVEMBER

Moja tučná grécka svadba – Polus, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30; Aupark, 14.25, 16.25, 18.25, 20.25, 22.25; Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30

Pán Deeds – Náhodný milionár – Polus, 14.50, 20.55; Aupark, 15.35, 17.40; Obzor, 15.30, 19.15; Istropolis, 16.00, 18.15, 20.15

Harry to s vami myslí dobre – Obzor, 17.15, 21.00; Aupark, 21.45

Most a človek – Mladosť, 17.00

Divosi – Mladosť, 19.30

Doba ľadová – Polus, 14.00, 15.15, 15.50, 17.10; Aupark, 14.05, 16.00, 17.55, 19.55; Nádej, 17.30

Kocka 2 – Polus, 16.15, 20.15, 22.15; Istropolis Artkino, 17.30, 20.00

Čo chytíš v žite – FK IC.SK, 17.30

Útek do Budína – Polus, 19.15, 21.50; FK IC.SK, 17.45, 20.30; Aupark, 14.10, 16.45, 19.30, 22.15

Rok diabla – FK IC.SK, 18.00; Istota, 17.30, 20.00

Divoké včely – FK IC.SK, 19.30

Svet podľa Prota – FK IC.SK, 20.00

3000 míľ na úteku – Igric DK Dúbravka, 19.00

Scary Movie II. – Kino Café, 16.00, 18.00

Zlez zo stromu – Polus, 16.55, 18.55; Aupark, 14.10, 16.10, 18.10, 20.10

Mexická jazda – Aupark, 16.50, 19.10, 21.25

Červený drak – Polus, 17.30, 19.00, 20.10, 21.40; Aupark, 15.00, 17.30, 19.35, 20.05, 22.45

Vzkriesenie – Aupark, 22.15

Agent bez minulosti – Polus, 17.35, 20.05, 22.35; Aupark, 19.40, 22.10

Znamenia – Polus, 15.10, 17.25, 19.45, 22.00; Aupark, 15.00, 17.15, 18.15, 19.30, 20.30, 21.45, 22.45

Residentevil – Aupark, 14.50, 19.05

XXX – Polus, 15.05; Aupark, 14.35, 17.00

Insomnia – Aupark, 22.10

Kruté radosti – Aupark, 19.45, 22.05

Minority report – Aupark, 15.00, 18.00, 21.00

Myšiak Stuart Little 2 – Polus, 15.30, 17.20; Aupark, 15.45, 17.40

Lilo a Stitch – Aupark, 14.55

Sexy vtáci – Polus, 14.15, 18.15

PIATOK 8. NOVEMBER

Moja tučná grécka svadba – Polus, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30; Aupark, 14.25, 16.25, 18.25, 20.25, 22.25; Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30

Pán Deeds – Náhodný milionár – Polus, 14.50, 20.55; Aupark, 15.35, 17.40; Obzor, 15.30, 19.15; Istropolis, 16.00, 18.15, 20.15

Harry to s vami myslí dobre – Aupark, 21.45; Obzor, 17.15, 21.00

Herečky – Mladosť, 16.30

Priateľ/Milý – Mladosť, 18.15

Zomrieť (alebo nie) – Mladosť, 20.00

Blíženci – Múzeum, 19.00

Doba ľadová – Polus, 14.00, 15.15, 15.50, 17.10; Aupark, 14.05, 16.00, 17.55, 19.55Nádej, 17.30

Underground – Zora, 19.00

Kocka 2 – Polus, 16.15, 20.15, 22.15; Istropolis Artkino, 17.30, 20.00

Útek do Budína – Polus, 19.15, 21.50; Aupark, 14.10, 16.45, 19.30, 22.15; FK IC.SK, 17.45, 20.30

Rok diabla – FK IC.SK, 18.00

Kruté radosti – Aupark, 19.45, 22.05; FK IC.SK, 18.15

Divoké včely – FK IC.SK, 19.30

Svet podľa Prota – FK IC.SK, 20.00

Babie leto – FK IC.SK, 20.15

Samotári+Powers – FK IC.SK, 21.30; FK Nostalgia, 20.45

Sexy vtáci – Polus, 14.15, 18.15; Istota, 17.30, 20.00

Knoflikáři – FK Nostalgia, 18.30

Scary Movie II. – Kino Café, 16.00, 18.00

Zlez zo stromu – Polus, 16.55, 18.55, 23.05; Aupark, 14.10, 16.10, 18.10, 20.10

Červený drak – Polus, 17.30, 19.00, 20.10, 21.40, 22.45; Aupark, 15.00, 17.30, 19.35, 20.05, 22.45

Vzkriesenie – Aupark, 22.15

Agent bez minulosti – Polus, 17.35, 20.05, 22.35; Aupark, 19.40, 22.10

Mexická jazda – Aupark, 16.50, 19.10, 21.25

Znamenia – Polus, 15.10, 17.25, 19.45, 22.00; Aupark, 15.00, 17.15, 18.15, 19.30, 20.30, 21.45, 22.45

Residentevil – Aupark, 14.50, 19.05

XXX – Polus, 15.05; Aupark, 14.35, 17.00

Insomnia – Aupark, 22.10

Minority report – Aupark, 15.00, 18.00, 21.00

Myšiak Stuart Little 2 – Polus, 15.30, 17.20; Aupark, 15.45, 17.40

Lilo a Stitch – Aupark, 14.55

Festival Hladné oko – FK IC.SK, 10.00 -13.00 a 15.00 -18.00

SOBOTA 9. NOVEMBER

Moja tučná grécka svadba – Polus, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30; Aupark, 12.25, 14.25, 16.25, 18.25, 20.25, 22.25; Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30

Pán Deeds – Náhodný milionár – Polus, 14.50, 20.55; Aupark, 13.20, 15.35, 17.40; Obzor, 15.30, 19.15; Istropolis, 16.00, 18.15, 20.15

Harry to s vami myslí dobre – Aupark, 21.45; Obzor, 17.15, 21.00

Lilo a Stitch – Obzor, 14.00

Kruté radosti – Mladosť, 16.00, 18.00

Mexická jazda – Aupark, 16.50, 19.10, 21.25; Mladosť, 20.00

Za mrakmi – Múzeum, 19.00

Doba ľadová – Polus, 11.35, 12.10, 13.25, 14.00, 15.15, 15.50, 17.10; Aupark, 11.45, 14.05, 16.00, 17.55, 19.55; Nádej, 17.30, 20.00; Istota, 15.00

Divoké včely – Zora, 16.30, 19.00; FK IC.SK, 19.30

Atlantída: Stratená ríša – Istropolis, 14.15

Kocka 2 – Polus, 16.15, 20.15, 22.15; Istropolis Artkino, 17.30, 20.00

Galoše šťastia – FK IC.SK, 16.00

Čo chytíš v žite – FK IC.SK, 17.30

Útek do Budína – Polus, 19.15, 21.50; Aupark, 11.30, 14.10, 16.45, 19.30, 22.15 FK IC.SK, 17.45, 20.30

Rok diabla – FK IC.SK, 18.00

Kruté radosti – Aupark, 19.45, 22.05FK IC.SK, 18.15

Svet podľa Prota – FK IC.SK, 20.00

Babie leto – FK IC.SK, 20.15

Samotári+Powers – FK IC.SK, 21.30

Sexy vtáci – Polus, 12.15, 14.15, 18.15; Istota, 17.30, 20.00

Scary Movie II. – Kino Café, 16.00, 18.00

Zlez zo stromu – Polus, 11.00, 12.55, 16.55, 18.55, 23.05; Aupark, 12.10, 14.10, 16.10, 18.10, 20.10

Červený drak – Polus, 17.30, 19.00, 20.10, 21.40, 22.45; Aupark, 12.25, 15.00, 17.30, 19.35, 20.05, 22.45

Vzkriesenie – Aupark, 22.15

Agent bez minulosti – Polus, 17.35, 20.05, 22.35; Aupark, 19.40, 22.10

Znamenia – Polus, 13.00, 15.10, 17.25, 19.45, 22.00; Aupark, 12.50, 15.00, 17.15, 18.15, 19.30, 20.30, 21.45, 22.45

Residentevil – Aupark, 12.35, 14.50, 19.05

XXX – Polus, 12.35, 15.05; Aupark, 12.05, 14.35, 17.00

Insomnia – Aupark, 22.10

Minority report – Aupark, 12.00, 15.00, 18.00, 21.00

Myšiak Stuart Little 2 – Polus, 11.50, 13.40, 15.30, 17.20; Aupark, 11.55, 13.50, 15.45, 17.40

Lilo a Stitch – Aupark, 12.55, 14.55

Festival Hladné oko – FK IC.SK, 10.00 – 13.00

NEDEĽA 10. NOVEMBER

Moja tučná grécka svadba – Polus, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30; Aupark, 12.25, 14.25, 16.25, 18.25, 20.25, 22.25; Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30

Pán Deeds – Náhodný milionár – Polus, 14.50, 20.55; Aupark, 13.20, 15.35, 17.40; Obzor, 15.30, 19.15; Istropolis, 16.00, 18.15, 20.15

Harry to s vami myslí dobre – Aupark, 21.45; Obzor, 17.15, 21.00

Lilo a Stitch – Aupark, 12.55, 14.55Obzor, 14.00

Kruté radosti – Aupark, 19.45, 22.05; Mladosť, 16.00, 18.00; FK IC.SK, 18.15

Mexická jazda – Aupark, 16.50, 19.10, 21.25; Mladosť, 20.00

Nebo nad Berlínom – Múzeum, 19.00

Divoké včely – Zora, 16.30, 19.00; FK IC.SK, 19.30

Doba ľadová – Polus, 11.35, 12.10, 13.25, 14.00, 15.15, 15.50, 17.10; Aupark, 11.45, 14.05, 16.00, 17.55, 19.55; Nádej, 15.30, 17.30, 20.00; Istota, 10.00, 15.00

Atlantída: Stratená ríša – Istropolis, 14.15

Kocka 2 – Polus, 16.15, 20.15, 22.15; Istropolis Artkino, 17.30, 20.00

Galoše šťastia – FK IC.SK, 16.00

Čo chytíš v žite – FK IC.SK, 17.30

Útek do Budína – Polus, 19.15, 21.50; Aupark, 11.30, 14.10, 16.45, 19.30, 22.15; FK IC.SK, 17.45, 20.30

Rok diabla – FK IC.SK, 18.00

Svet podľa Prota – FK IC.SK, 20.00

Babie leto – FK IC.SK, 20.15

Sexy vtáci – Polus, 12.15, 14.15, 18.15; Istota, 17.30, 20.00

Residentevil – Aupark, 12.35, 14.50, 19.05; Igric DK Dúbravka, 19.00

Malena – Kino Café, 16.00, 18.00

Zlez zo stromu – Polus, 11.00, 12.55, 16.55, 18.55; Aupark, 12.10, 14.10, 16.10, 18.10, 20.10

Červený drak – Polus, 17.30, 19.00, 20.10, 21.40; Aupark, 12.25, 15.00, 17.30, 19.35, 20.05, 22.45

Vzkriesenie – Aupark, 22.15

Agent bez minulosti – Polus, 17.35, 20.05, 22.35; Aupark, 19.40, 22.10

Znamenia – Polus, 13.00, 15.10, 17.25, 19.45, 22.00; Aupark, 12.50, 15.00, 17.15, 18.15, 19.30, 20.30, 21.45, 22.45

XXX – Polus, 12.35, 15.05; Aupark, 12.05, 14.35, 17.00

Insomnia – Aupark – 22.10

Minority report – Aupark, 12.00, 15.00, 18.00, 21.00

Myšiak Stuart Little 2 – Polus, 11.50, 13.40, 15.30, 17.20; Aupark, 11.55, 13.50, 15.45, 17.40

PONDELOK 11. NOVEMBER

Moja tučná grécka svadba – Polus, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30; Aupark, 14.25, 16.25, 18.25, 20.25, 22.25; Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30

Pán Deeds – Náhodný milionár – Polus, 14.50, 20.55; Aupark, 15.35, 17.40; Obzor, 15.30, 17.15; Istropolis, 16.00, 18.15, 20.15

Amores Perros – Obzor, 19.00

Mexická jazda – Aupark, 16.50, 19.10, 21.25; Mladosť, 16.00, 18.00, 20.00

Línia násilia – Múzeum, 19.00

Agent bez minulosti – Polus, 17.35, 20.05, 22.35; Aupark, 19.40, 22.10; Nádej, 17.30, 20.00

Kocka 2 – Polus, 16.15, 20.15, 22.15; Istropolis Artkino, 17.30, 20.00

Knoflikáři – FK IC.SK, 17.30

Útek do Budína – Polus, 19.15, 21.50; Aupark, 14.10, 16.45, 19.30, 22.15FK IC.SK, 17.45, 20.30

Rok diabla – FK IC.SK, 18.00

Divoké včely – FK IC.SK, 19.30

Svet podľa Prota – FK IC.SK, 20.00

Blafuj ako Beckham – Polus, 15.20; Istota, 17.30, 20.00

Evanjelium svätého Matúša – FK Nostalgia, 18.30 h

Malena – Kino Café, 16.00, 18.00

Zlez zo stromu – Polus, 16.55, 18.55; Aupark, 14.10, 16.10, 18.10, 20.10

Harry to s vami myslí dobre – Aupark, 21.45

Červený drak – Polus, 17.30, 19.00, 20.10, 21.40; Aupark, 15.00, 17.30, 19.35, 20.05, 22.45

Vzkriesenie – Polus, 17.30, 19.30, 21.25; Aupark, 22.15

Znamenia – Polus, 15.10, 17.25, 19.45, 22.00; Aupark, 15.00, 17.15, 18.15, 19.30, 20.30, 21.45, 22.45

Doba ľadová – Polus, 14.00, 15.15, 15.50, 17.10; Aupark, 14.05, 16.00, 17.55, 19.55

Residentevil – Polus, 15.25; Aupark, 14.50, 19.05

XXX – Polus, 15.05; Aupark, 14.35, 17.00

Insomnia – Aupark, 22.10

Kruté radosti – Aupark, 19.45, 22.05

Minority report – Aupark, 15.00, 18.00, 21.00

Myšiak Stuart Little 2 – Polus, 15.30, 17.20; Aupark, 15.45, 17.40

Lilo a Stitch – Aupark, 14.55

Sexy vtáci – Polus, 14.15, 18.15

Slovenský film 2002 – FK IC.SK:

Slávnostné otvorenie, film Kruté radosti, 18.00

UTOROK 12. NOVEMBER

Moja tučná grécka svadba – Polus, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30; Aupark, 14.25, 16.25, 18.25, 20.25, 22.25; Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30

Amores Perros – Obzor, 19.00

Mexická jazda – Aupark, 16.50, 19.10, 21.25; Mladosť, 16.00, 18.00, 20.00

Agent bez minulosti – Polus, 17.35, 20.05, 22.35; Aupark, 19.40, 22.10; Nádej, 17.30, 20.00

Pán Deeds – Náhodný milionár – Polus, 14.50, 20.55; Aupark, 15.35, 17.40; Istropolis, 16.00, 18.15, 20.15

Kocka 2 – Polus, 16.15, 20.15, 22.15; Istropolis Artkino, 17.30, 20.00

Neposlušné koliesko, Nevesta hôľ – FK IC.SK, 13.00 – 16.00

Konflikáři – FK IC.SK, 17.30

Útek do Budína – Polus, 19.15, 21.50; Aupark, 14.10, 16.45, 19.30, 22.15; FK IC.SK, 17.45, 20.30

Rok diabla – FK IC.SK, 18.00

Divoké včely – FK IC.SK, 19.30

Svet podľa Prota – FK IC.SK, 20.00

Blafuj ako Beckham – Polus, 15.20; Istota, 17.30, 20.00

Malena – Kino Café, 16.00, 18.00

Zlez zo stromu – Polus, 16.55, 18.55; Aupark, 14.10, 16.10, 18.10, 20.10

Harry to s vami myslí dobre – Aupark, 21.45

Červený drak – Polus, 17.30, 19.00, 20.10, 21.40; Aupark, 15.00, 17.30, 19.35, 20.05, 22.45

Vzkriesenie – Polus, 17.30, 19.30, 21.25; Aupark, 22.15

Znamenia – Polus, 15.10, 17.25, 19.45, 22.00; Aupark, 15.00, 17.15, 18.15, 19.30, 20.30, 21.45, 22.45

Doba ľadová – Polus, 14.00, 15.15, 15.50, 17.10; Aupark, 14.05, 16.00, 17.55, 19.55

Residentevil – Polus, 15.25; Aupark, 14.50, 19.05

XXX – Polus, 15.05; Aupark, 14.35, 17.00

Insomnia – Aupark, 22.10

Kruté radosti – Aupark, 19.45, 22.05

Minority report – Aupark, 15.00, 18.00, 21.00

Myšiak Stuart Little 2 – Polus, 15.30, 17.20; Aupark, 15.45, 17.40

Lilo a Stitich – Aupark, 14.55

Sexy vtáci – Polus, 14.15, 18.15

Slovenský film 2002 – FK IC.SK:

Pásmo televíznej publicistiky: Paľba, Lampáreň, 14.00

Pásmo dokumentárnych filmov: Čačipen, Propeler – Odin, Propeler – Anfita, Sibír, My, ktorí sme stále tu, 16.00

Slovenskí tvorcovia vo Febiu Praha: GEN, Cestománie, 18.00

Dokumenty režiséra Martina Šulíka: Nenakrútené filmy Juraja J., Klíč k určovaní trpaslíků aneb Poslední cesta Lemuela Gulivera

STREDA 13. NOVEMBER

Moja tučná grécka svadba – Polus, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30; Aupark, 14.25, 16.25, 18.25, 20.25, 22.25; Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30

Amores Perros – Obzor, 19.00; Nádej, 19.00

Mexická jazda – Aupark, 16.50, 19.10, 21.25; Mladosť, 16.00, 18.00, 20.00

Pán Deeds – Náhodný milionár – Polus, 14.50, 20.55; Aupark, 15.35, 17.40; Istropolis, 16.00, 18.15, 20.15

Kocka 2 – Polus, 16.15, 20.15, 22.15; Istropolis Artkino, 17.30, 20.00

Knoflikáři – FK IC.SK, 17.30

Útek do Budína – Polus, 19.15, 21.50; Aupark, 14.10, 16.45, 19.30, 22.14; FK IC.SK, 17.45, 20.30; Senior klub pri FK IC.SK, 11.00

Rok diabla – FK IC.SK, 18.00

Divoké včely – FK IC.SK, 19.30

Svet podľa Prota – FK IC.SK, 20.00

Baraka – Istota, 17.30, 20.00

Čistá duša – FK Nostalgia, 18.30 h

Čokoláda – Kino Café, 16.00, 18.00

Zlez zo stromu – Polus, 16.55, 18.55; Aupark, 14.10, 16.10, 18.10, 20.10

Harry to s vami myslí dobre – Aupark, 21.45

Červený drak – Polus, 17.30, 19.00, 20.10, 21.40; Aupark, 15.00, 17.30, 19.35, 20.05, 22.45

Vzkriesenie – Aupark, 22.15

Agent bez minulosti – Polus, 17.35, 20.05, 22.35; Aupark, 19.40, 22.10

Znamenia – Polus, 15.10, 17.25, 19.45, 22.00; Aupark, 15.00, 17.15, 18.15, 19.30, 20.30, 21.45, 22.45

Doba ľadová – Polus, 14.00, 15.15, 15.50, 17.10; Aupark, 14.05, 16.00, 17.55, 19.55

Residentevil – Aupark, 14.50, 19.05

XXX – Polus, 15.05; Aupark, 14.35, 17.00

Insomnia – Aupark, 22.10

Kruté radosti – Aupark, 19.45, 22.05

Minority report – Aupark, 15.00, 18.00, 21.00

Myšiak Stuart Little 2 – Polus, 15.30, 17.20; Aupark, 15.45, 17.40

Lilo a Stitch – Aupark, 14.55

Sexy vtáci – Polus, 14.15, 18.15

Slovenský film 2002 – FK IC.SK:

Pásmo dokumentárnych filmov VŠMU, 13.00

Pásmo dokumentárnych filmov: Tucet, Família, V tieni, 14.00

Pásmo dokumentárnych filmov: Z labyrintu sveta do raja duše, Jan Saudek – známy, neznámy, Tucet: Milan Lasica, Ivan Galamboš – Reštaurovanie antifonár, Život v rozprávke, 18.00

Dva pohľady na rovnakú tému: Farebné kamienky, Absolut Warhola, 20.15

Poznámka: FK.IC.SK je filmový klub v bývalom Charlie centre na Špitálskej 5

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Projekt Zig Zag dokázal, že Slováci túžia po zaujímavom bývaní
  2. Kam chodí Gordulič na vtipy? Ako sa rodí Grape? Zisti to sám
  3. Hyundai Kona prekvapí výbavou aj dizajnom
  4. Top First moment dovolenky na leto 2018
  5. Na tohtoročných trhoch pred Auparkom vystúpi aj Katka Koščová
  6. Elektronizácia verejnej správy? V Nemecku je rozhodnuté
  7. Investícia do dlhopisov s fixným výnosom 7,25 % p.a.
  8. Reportáž: Jaternice a klobásy pred jedením netreba šúpať
  9. Toto sú najlepší umelci za uplynulý rok
  10. Slováci triedia lepšie
  1. Do zóny Nové Nivy v Bratislave pribudne projekt
  2. Ako sa zmenili autá za štvrťstoročie?
  3. Accessible Urban Living
  4. RPSP – A good intention ruined by execution
  5. Projekt Zig Zag dokázal, že Slováci túžia po zaujímavom bývaní
  6. Kam chodí Gordulič na vtipy? Ako sa rodí Grape? Zisti to sám
  7. Riešenia pre hnedú planétu
  8. Veľtrh vzdelávania v Srbsku
  9. Exkurzia študijných programov AKP a PSA SvF STU v Bratislave
  10. Top First moment dovolenky na leto 2018
  1. Top First moment dovolenky na leto 2018 13 858
  2. Reportáž: Jaternice a klobásy pred jedením netreba šúpať 6 481
  3. Hyundai Kona prekvapí výbavou aj dizajnom 4 893
  4. Ako pôjdu vlaky po novom? Mení sa cestovný poriadok 3 119
  5. Toto sú najlepší umelci za uplynulý rok 2 381
  6. Investícia do dlhopisov s fixným výnosom 7,25 % p.a. 1 893
  7. Elektronizácia verejnej správy? V Nemecku je rozhodnuté 1 596
  8. Na tohtoročných trhoch pred Auparkom vystúpi aj Katka Koščová 1 445
  9. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€ 1 188
  10. Slováci triedia lepšie 1 077