KINÁ

ŠTVRTOK 7. NOVEMBER

Moja tučná grécka svadba – Polus, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30; Aupark, 14.25, 16.25, 18.25, 20.25, 22.25; Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30

Pán Deeds – Náhodný milionár – Polus, 14.50, 20.55; Aupark, 15.35, 17.40; Obzor, 15.30, 19.15; Istropolis, 16.00, 18.15, 20.15

Harry to s vami myslí dobre – Obzor, 17.15, 21.00; Aupark, 21.45

Most a človek – Mladosť, 17.00

Divosi – Mladosť, 19.30

Doba ľadová – Polus, 14.00, 15.15, 15.50, 17.10; Aupark, 14.05, 16.00, 17.55, 19.55; Nádej, 17.30

Kocka 2 – Polus, 16.15, 20.15, 22.15; Istropolis Artkino, 17.30, 20.00

Čo chytíš v žite – FK IC.SK, 17.30

Útek do Budína – Polus, 19.15, 21.50; FK IC.SK, 17.45, 20.30; Aupark, 14.10, 16.45, 19.30, 22.15

Rok diabla – FK IC.SK, 18.00; Istota, 17.30, 20.00

Divoké včely – FK IC.SK, 19.30

Svet podľa Prota – FK IC.SK, 20.00

3000 míľ na úteku – Igric DK Dúbravka, 19.00

Scary Movie II. – Kino Café, 16.00, 18.00

Zlez zo stromu – Polus, 16.55, 18.55; Aupark, 14.10, 16.10, 18.10, 20.10

Mexická jazda – Aupark, 16.50, 19.10, 21.25

Červený drak – Polus, 17.30, 19.00, 20.10, 21.40; Aupark, 15.00, 17.30, 19.35, 20.05, 22.45

Vzkriesenie – Aupark, 22.15

Agent bez minulosti – Polus, 17.35, 20.05, 22.35; Aupark, 19.40, 22.10

Znamenia – Polus, 15.10, 17.25, 19.45, 22.00; Aupark, 15.00, 17.15, 18.15, 19.30, 20.30, 21.45, 22.45

Residentevil – Aupark, 14.50, 19.05

XXX – Polus, 15.05; Aupark, 14.35, 17.00

Insomnia – Aupark, 22.10

Kruté radosti – Aupark, 19.45, 22.05

Minority report – Aupark, 15.00, 18.00, 21.00

Myšiak Stuart Little 2 – Polus, 15.30, 17.20; Aupark, 15.45, 17.40

Lilo a Stitch – Aupark, 14.55

Sexy vtáci – Polus, 14.15, 18.15

PIATOK 8. NOVEMBER

Moja tučná grécka svadba – Polus, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30; Aupark, 14.25, 16.25, 18.25, 20.25, 22.25; Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30

Pán Deeds – Náhodný milionár – Polus, 14.50, 20.55; Aupark, 15.35, 17.40; Obzor, 15.30, 19.15; Istropolis, 16.00, 18.15, 20.15

Harry to s vami myslí dobre – Aupark, 21.45; Obzor, 17.15, 21.00

Herečky – Mladosť, 16.30

Priateľ/Milý – Mladosť, 18.15

Zomrieť (alebo nie) – Mladosť, 20.00

Blíženci – Múzeum, 19.00

Doba ľadová – Polus, 14.00, 15.15, 15.50, 17.10; Aupark, 14.05, 16.00, 17.55, 19.55Nádej, 17.30

Underground – Zora, 19.00

Kocka 2 – Polus, 16.15, 20.15, 22.15; Istropolis Artkino, 17.30, 20.00

Útek do Budína – Polus, 19.15, 21.50; Aupark, 14.10, 16.45, 19.30, 22.15; FK IC.SK, 17.45, 20.30

Rok diabla – FK IC.SK, 18.00

Kruté radosti – Aupark, 19.45, 22.05; FK IC.SK, 18.15

Divoké včely – FK IC.SK, 19.30

Svet podľa Prota – FK IC.SK, 20.00

Babie leto – FK IC.SK, 20.15

Samotári+Powers – FK IC.SK, 21.30; FK Nostalgia, 20.45

Sexy vtáci – Polus, 14.15, 18.15; Istota, 17.30, 20.00

Knoflikáři – FK Nostalgia, 18.30

Scary Movie II. – Kino Café, 16.00, 18.00

Zlez zo stromu – Polus, 16.55, 18.55, 23.05; Aupark, 14.10, 16.10, 18.10, 20.10

Červený drak – Polus, 17.30, 19.00, 20.10, 21.40, 22.45; Aupark, 15.00, 17.30, 19.35, 20.05, 22.45

Vzkriesenie – Aupark, 22.15

Agent bez minulosti – Polus, 17.35, 20.05, 22.35; Aupark, 19.40, 22.10

Mexická jazda – Aupark, 16.50, 19.10, 21.25

Znamenia – Polus, 15.10, 17.25, 19.45, 22.00; Aupark, 15.00, 17.15, 18.15, 19.30, 20.30, 21.45, 22.45

Residentevil – Aupark, 14.50, 19.05

XXX – Polus, 15.05; Aupark, 14.35, 17.00

Insomnia – Aupark, 22.10

Minority report – Aupark, 15.00, 18.00, 21.00

Myšiak Stuart Little 2 – Polus, 15.30, 17.20; Aupark, 15.45, 17.40

Lilo a Stitch – Aupark, 14.55

Festival Hladné oko – FK IC.SK, 10.00 -13.00 a 15.00 -18.00

SOBOTA 9. NOVEMBER

Moja tučná grécka svadba – Polus, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30; Aupark, 12.25, 14.25, 16.25, 18.25, 20.25, 22.25; Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30

Pán Deeds – Náhodný milionár – Polus, 14.50, 20.55; Aupark, 13.20, 15.35, 17.40; Obzor, 15.30, 19.15; Istropolis, 16.00, 18.15, 20.15

Harry to s vami myslí dobre – Aupark, 21.45; Obzor, 17.15, 21.00

Lilo a Stitch – Obzor, 14.00

Kruté radosti – Mladosť, 16.00, 18.00

Mexická jazda – Aupark, 16.50, 19.10, 21.25; Mladosť, 20.00

Za mrakmi – Múzeum, 19.00

Doba ľadová – Polus, 11.35, 12.10, 13.25, 14.00, 15.15, 15.50, 17.10; Aupark, 11.45, 14.05, 16.00, 17.55, 19.55; Nádej, 17.30, 20.00; Istota, 15.00

Divoké včely – Zora, 16.30, 19.00; FK IC.SK, 19.30

Atlantída: Stratená ríša – Istropolis, 14.15

Kocka 2 – Polus, 16.15, 20.15, 22.15; Istropolis Artkino, 17.30, 20.00

Galoše šťastia – FK IC.SK, 16.00

Čo chytíš v žite – FK IC.SK, 17.30

Útek do Budína – Polus, 19.15, 21.50; Aupark, 11.30, 14.10, 16.45, 19.30, 22.15 FK IC.SK, 17.45, 20.30

Rok diabla – FK IC.SK, 18.00

Kruté radosti – Aupark, 19.45, 22.05FK IC.SK, 18.15

Svet podľa Prota – FK IC.SK, 20.00

Babie leto – FK IC.SK, 20.15

Samotári+Powers – FK IC.SK, 21.30

Sexy vtáci – Polus, 12.15, 14.15, 18.15; Istota, 17.30, 20.00

Scary Movie II. – Kino Café, 16.00, 18.00

Zlez zo stromu – Polus, 11.00, 12.55, 16.55, 18.55, 23.05; Aupark, 12.10, 14.10, 16.10, 18.10, 20.10

Červený drak – Polus, 17.30, 19.00, 20.10, 21.40, 22.45; Aupark, 12.25, 15.00, 17.30, 19.35, 20.05, 22.45

Vzkriesenie – Aupark, 22.15

Agent bez minulosti – Polus, 17.35, 20.05, 22.35; Aupark, 19.40, 22.10

Znamenia – Polus, 13.00, 15.10, 17.25, 19.45, 22.00; Aupark, 12.50, 15.00, 17.15, 18.15, 19.30, 20.30, 21.45, 22.45

Residentevil – Aupark, 12.35, 14.50, 19.05

XXX – Polus, 12.35, 15.05; Aupark, 12.05, 14.35, 17.00

Insomnia – Aupark, 22.10

Minority report – Aupark, 12.00, 15.00, 18.00, 21.00

Myšiak Stuart Little 2 – Polus, 11.50, 13.40, 15.30, 17.20; Aupark, 11.55, 13.50, 15.45, 17.40

Lilo a Stitch – Aupark, 12.55, 14.55

Festival Hladné oko – FK IC.SK, 10.00 – 13.00

NEDEĽA 10. NOVEMBER

Moja tučná grécka svadba – Polus, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30; Aupark, 12.25, 14.25, 16.25, 18.25, 20.25, 22.25; Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30

Pán Deeds – Náhodný milionár – Polus, 14.50, 20.55; Aupark, 13.20, 15.35, 17.40; Obzor, 15.30, 19.15; Istropolis, 16.00, 18.15, 20.15

Harry to s vami myslí dobre – Aupark, 21.45; Obzor, 17.15, 21.00

Lilo a Stitch – Aupark, 12.55, 14.55Obzor, 14.00

Kruté radosti – Aupark, 19.45, 22.05; Mladosť, 16.00, 18.00; FK IC.SK, 18.15

Mexická jazda – Aupark, 16.50, 19.10, 21.25; Mladosť, 20.00

Nebo nad Berlínom – Múzeum, 19.00

Divoké včely – Zora, 16.30, 19.00; FK IC.SK, 19.30

Doba ľadová – Polus, 11.35, 12.10, 13.25, 14.00, 15.15, 15.50, 17.10; Aupark, 11.45, 14.05, 16.00, 17.55, 19.55; Nádej, 15.30, 17.30, 20.00; Istota, 10.00, 15.00

Atlantída: Stratená ríša – Istropolis, 14.15

Kocka 2 – Polus, 16.15, 20.15, 22.15; Istropolis Artkino, 17.30, 20.00

Galoše šťastia – FK IC.SK, 16.00

Čo chytíš v žite – FK IC.SK, 17.30

Útek do Budína – Polus, 19.15, 21.50; Aupark, 11.30, 14.10, 16.45, 19.30, 22.15; FK IC.SK, 17.45, 20.30

Rok diabla – FK IC.SK, 18.00

Svet podľa Prota – FK IC.SK, 20.00

Babie leto – FK IC.SK, 20.15

Sexy vtáci – Polus, 12.15, 14.15, 18.15; Istota, 17.30, 20.00

Residentevil – Aupark, 12.35, 14.50, 19.05; Igric DK Dúbravka, 19.00

Malena – Kino Café, 16.00, 18.00

Zlez zo stromu – Polus, 11.00, 12.55, 16.55, 18.55; Aupark, 12.10, 14.10, 16.10, 18.10, 20.10

Červený drak – Polus, 17.30, 19.00, 20.10, 21.40; Aupark, 12.25, 15.00, 17.30, 19.35, 20.05, 22.45

Vzkriesenie – Aupark, 22.15

Agent bez minulosti – Polus, 17.35, 20.05, 22.35; Aupark, 19.40, 22.10

Znamenia – Polus, 13.00, 15.10, 17.25, 19.45, 22.00; Aupark, 12.50, 15.00, 17.15, 18.15, 19.30, 20.30, 21.45, 22.45

XXX – Polus, 12.35, 15.05; Aupark, 12.05, 14.35, 17.00

Insomnia – Aupark – 22.10

Minority report – Aupark, 12.00, 15.00, 18.00, 21.00

Myšiak Stuart Little 2 – Polus, 11.50, 13.40, 15.30, 17.20; Aupark, 11.55, 13.50, 15.45, 17.40

PONDELOK 11. NOVEMBER

Moja tučná grécka svadba – Polus, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30; Aupark, 14.25, 16.25, 18.25, 20.25, 22.25; Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30

Pán Deeds – Náhodný milionár – Polus, 14.50, 20.55; Aupark, 15.35, 17.40; Obzor, 15.30, 17.15; Istropolis, 16.00, 18.15, 20.15

Amores Perros – Obzor, 19.00

Mexická jazda – Aupark, 16.50, 19.10, 21.25; Mladosť, 16.00, 18.00, 20.00

Línia násilia – Múzeum, 19.00

Agent bez minulosti – Polus, 17.35, 20.05, 22.35; Aupark, 19.40, 22.10; Nádej, 17.30, 20.00

Kocka 2 – Polus, 16.15, 20.15, 22.15; Istropolis Artkino, 17.30, 20.00

Knoflikáři – FK IC.SK, 17.30

Útek do Budína – Polus, 19.15, 21.50; Aupark, 14.10, 16.45, 19.30, 22.15FK IC.SK, 17.45, 20.30

Rok diabla – FK IC.SK, 18.00

Divoké včely – FK IC.SK, 19.30

Svet podľa Prota – FK IC.SK, 20.00

Blafuj ako Beckham – Polus, 15.20; Istota, 17.30, 20.00

Evanjelium svätého Matúša – FK Nostalgia, 18.30 h

Malena – Kino Café, 16.00, 18.00

Zlez zo stromu – Polus, 16.55, 18.55; Aupark, 14.10, 16.10, 18.10, 20.10

Harry to s vami myslí dobre – Aupark, 21.45

Červený drak – Polus, 17.30, 19.00, 20.10, 21.40; Aupark, 15.00, 17.30, 19.35, 20.05, 22.45

Vzkriesenie – Polus, 17.30, 19.30, 21.25; Aupark, 22.15

Znamenia – Polus, 15.10, 17.25, 19.45, 22.00; Aupark, 15.00, 17.15, 18.15, 19.30, 20.30, 21.45, 22.45

Doba ľadová – Polus, 14.00, 15.15, 15.50, 17.10; Aupark, 14.05, 16.00, 17.55, 19.55

Residentevil – Polus, 15.25; Aupark, 14.50, 19.05

XXX – Polus, 15.05; Aupark, 14.35, 17.00

Insomnia – Aupark, 22.10

Kruté radosti – Aupark, 19.45, 22.05

Minority report – Aupark, 15.00, 18.00, 21.00

Myšiak Stuart Little 2 – Polus, 15.30, 17.20; Aupark, 15.45, 17.40

Lilo a Stitch – Aupark, 14.55

Sexy vtáci – Polus, 14.15, 18.15

Slovenský film 2002 – FK IC.SK:

Slávnostné otvorenie, film Kruté radosti, 18.00

UTOROK 12. NOVEMBER

Moja tučná grécka svadba – Polus, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30; Aupark, 14.25, 16.25, 18.25, 20.25, 22.25; Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30

Amores Perros – Obzor, 19.00

Mexická jazda – Aupark, 16.50, 19.10, 21.25; Mladosť, 16.00, 18.00, 20.00

Agent bez minulosti – Polus, 17.35, 20.05, 22.35; Aupark, 19.40, 22.10; Nádej, 17.30, 20.00

Pán Deeds – Náhodný milionár – Polus, 14.50, 20.55; Aupark, 15.35, 17.40; Istropolis, 16.00, 18.15, 20.15

Kocka 2 – Polus, 16.15, 20.15, 22.15; Istropolis Artkino, 17.30, 20.00

Neposlušné koliesko, Nevesta hôľ – FK IC.SK, 13.00 – 16.00

Konflikáři – FK IC.SK, 17.30

Útek do Budína – Polus, 19.15, 21.50; Aupark, 14.10, 16.45, 19.30, 22.15; FK IC.SK, 17.45, 20.30

Rok diabla – FK IC.SK, 18.00

Divoké včely – FK IC.SK, 19.30

Svet podľa Prota – FK IC.SK, 20.00

Blafuj ako Beckham – Polus, 15.20; Istota, 17.30, 20.00

Malena – Kino Café, 16.00, 18.00

Zlez zo stromu – Polus, 16.55, 18.55; Aupark, 14.10, 16.10, 18.10, 20.10

Harry to s vami myslí dobre – Aupark, 21.45

Červený drak – Polus, 17.30, 19.00, 20.10, 21.40; Aupark, 15.00, 17.30, 19.35, 20.05, 22.45

Vzkriesenie – Polus, 17.30, 19.30, 21.25; Aupark, 22.15

Znamenia – Polus, 15.10, 17.25, 19.45, 22.00; Aupark, 15.00, 17.15, 18.15, 19.30, 20.30, 21.45, 22.45

Doba ľadová – Polus, 14.00, 15.15, 15.50, 17.10; Aupark, 14.05, 16.00, 17.55, 19.55

Residentevil – Polus, 15.25; Aupark, 14.50, 19.05

XXX – Polus, 15.05; Aupark, 14.35, 17.00

Insomnia – Aupark, 22.10

Kruté radosti – Aupark, 19.45, 22.05

Minority report – Aupark, 15.00, 18.00, 21.00

Myšiak Stuart Little 2 – Polus, 15.30, 17.20; Aupark, 15.45, 17.40

Lilo a Stitich – Aupark, 14.55

Sexy vtáci – Polus, 14.15, 18.15

Slovenský film 2002 – FK IC.SK:

Pásmo televíznej publicistiky: Paľba, Lampáreň, 14.00

Pásmo dokumentárnych filmov: Čačipen, Propeler – Odin, Propeler – Anfita, Sibír, My, ktorí sme stále tu, 16.00

Slovenskí tvorcovia vo Febiu Praha: GEN, Cestománie, 18.00

Dokumenty režiséra Martina Šulíka: Nenakrútené filmy Juraja J., Klíč k určovaní trpaslíků aneb Poslední cesta Lemuela Gulivera

STREDA 13. NOVEMBER

Moja tučná grécka svadba – Polus, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30; Aupark, 14.25, 16.25, 18.25, 20.25, 22.25; Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30

Amores Perros – Obzor, 19.00; Nádej, 19.00

Mexická jazda – Aupark, 16.50, 19.10, 21.25; Mladosť, 16.00, 18.00, 20.00

Pán Deeds – Náhodný milionár – Polus, 14.50, 20.55; Aupark, 15.35, 17.40; Istropolis, 16.00, 18.15, 20.15

Kocka 2 – Polus, 16.15, 20.15, 22.15; Istropolis Artkino, 17.30, 20.00

Knoflikáři – FK IC.SK, 17.30

Útek do Budína – Polus, 19.15, 21.50; Aupark, 14.10, 16.45, 19.30, 22.14; FK IC.SK, 17.45, 20.30; Senior klub pri FK IC.SK, 11.00

Rok diabla – FK IC.SK, 18.00

Divoké včely – FK IC.SK, 19.30

Svet podľa Prota – FK IC.SK, 20.00

Baraka – Istota, 17.30, 20.00

Čistá duša – FK Nostalgia, 18.30 h

Čokoláda – Kino Café, 16.00, 18.00

Zlez zo stromu – Polus, 16.55, 18.55; Aupark, 14.10, 16.10, 18.10, 20.10

Harry to s vami myslí dobre – Aupark, 21.45

Červený drak – Polus, 17.30, 19.00, 20.10, 21.40; Aupark, 15.00, 17.30, 19.35, 20.05, 22.45

Vzkriesenie – Aupark, 22.15

Agent bez minulosti – Polus, 17.35, 20.05, 22.35; Aupark, 19.40, 22.10

Znamenia – Polus, 15.10, 17.25, 19.45, 22.00; Aupark, 15.00, 17.15, 18.15, 19.30, 20.30, 21.45, 22.45

Doba ľadová – Polus, 14.00, 15.15, 15.50, 17.10; Aupark, 14.05, 16.00, 17.55, 19.55

Residentevil – Aupark, 14.50, 19.05

XXX – Polus, 15.05; Aupark, 14.35, 17.00

Insomnia – Aupark, 22.10

Kruté radosti – Aupark, 19.45, 22.05

Minority report – Aupark, 15.00, 18.00, 21.00

Myšiak Stuart Little 2 – Polus, 15.30, 17.20; Aupark, 15.45, 17.40

Lilo a Stitch – Aupark, 14.55

Sexy vtáci – Polus, 14.15, 18.15

Slovenský film 2002 – FK IC.SK:

Pásmo dokumentárnych filmov VŠMU, 13.00

Pásmo dokumentárnych filmov: Tucet, Família, V tieni, 14.00

Pásmo dokumentárnych filmov: Z labyrintu sveta do raja duše, Jan Saudek – známy, neznámy, Tucet: Milan Lasica, Ivan Galamboš – Reštaurovanie antifonár, Život v rozprávke, 18.00

Dva pohľady na rovnakú tému: Farebné kamienky, Absolut Warhola, 20.15

Poznámka: FK.IC.SK je filmový klub v bývalom Charlie centre na Špitálskej 5

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Návod, ako si s kreditkou užijete dovolenku a ešte aj ušetríte
  2. 5 tipov ako na zdravé nôžky v škole
  3. 6 účinkov prírodného slovenského výrobku
  4. Let s prestreleným srdcom: Samovraždy slovenských hercov
  5. TAURIS výrobky na gril potešia gurmánov aj maškrtníkov
  6. Problémy s počatím? Čo vás čaká na ceste za dvomi čiarkami
  7. Ako pracujú horskí záchranári? Tieto veci by ste nemali podceniť
  8. Lety do exotiky už aj z Bratislavy
  9. Nonstop banka vo vrecku - aplikácia Mobil Banking
  10. Ako sme jazdili v socializme
  1. Poslanec Borguľa žiada o uvoľnenie parkoviska pre rezidentov
  2. OMV sa postará o pitný režim, bude rozdávať vodu
  3. Návod, ako si s kreditkou užijete dovolenku a ešte aj ušetríte
  4. Leto nekončí!
  5. Očarujúca Srí Lanka: malý ostrov plný prekvapení
  6. 5 tipov ako na zdravé nôžky v škole
  7. Ako sa developer prispôsobil nárokom kupujúceho
  8. Už aj seniori presadajú do SUV
  9. 6 účinkov prírodného slovenského výrobku
  10. Americká ambasáda zaberá pozemky už rok bez nájomnej zmluvy
  1. Let s prestreleným srdcom: Samovraždy slovenských hercov 5 381
  2. Očarujúca Srí Lanka: malý ostrov plný prekvapení 2 947
  3. Ako sme jazdili v socializme 2 197
  4. 6 účinkov prírodného slovenského výrobku 1 719
  5. 5 tipov ako na zdravé nôžky v škole 1 281
  6. Problémy s počatím? Čo vás čaká na ceste za dvomi čiarkami 1 062
  7. Lety do exotiky už aj z Bratislavy 1 021
  8. Ako sa developer prispôsobil nárokom kupujúceho 991
  9. Návod, ako si s kreditkou užijete dovolenku a ešte aj ušetríte 910
  10. TAURIS výrobky na gril potešia gurmánov aj maškrtníkov 624