Kam sa vybrať za kultúrou, zábavou a spoločnosťou

DIVADLO

ŠTVRTOK 31. OKTÓBER

19.00 Luisa Miller - SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Antonius a Kleopatra - DPOH, Laurinská 21

19.00 Mačka na horúcej plechovej streche - Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Všetko sa posralo - Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 O tri štart! - Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 3x koľajnice - Ívery, MKC, Školská 14

19.00 Talk show R. Müllera (hosť L. Bílá) - RND, Škultétyho 5

19.30 Lara - GUnaGU, Div. F7, Františkánske nám. 7

PIATOK 1. NOVEMBER

19.00 Nabucco - SND, Hviezdoslavovo nám. 1

SOBOTA 2. NOVEMBER

11.00 Snehulienka a sedem pretekárov - SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Rigoletto - SND, Hviezdoslavovo nám. 1

NEDEĽA 3. NOVEMBER

10.00 a 14.30 O mešci s dvoma grošíkmi - Bratislavské bábkové divadlo, Dunajská 36

PONDELOK 4. NOVEMBER

16.30 a 18.45 Večer M. Markoviča - Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Pobrežie - A.HA., MKC, Školská 14

19.00 Táňa-Táňa - Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

19.00 Návod na použitie - RND, Škultétyho 5

UTOROK 5. NOVEMBER

19.00 Majstrovská lekcia M. Callas - SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Ženský zákon - DPOH, Laurinská 24

19.00 Twister - Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Návod na použitie - RND, Škultétyho 5

19.00 Armagedon na Grbe - Astorka Korzo, Suché mýto 17

STREDA 6. NOVEMBER

11.00 Tajomný kľúč - SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Panna Orleánska - SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Všetko sa posralo - Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Tančiareň - DPOH, Laurinská 24

19.00 Scény z manželského života - Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Ja som optimista - Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Tata - RND, Škultétyho 5

19.00 Večierok - Astorka Korzo, Nám. SNP 33

KINO

ŠTVRTOK 31. OKTÓBER

Sexy vtáci - Hviezda, 18.30, 20.30; Polus, 14.30, 16.30, 18.35

Kanárik - Obzor, 18.00, 20.00

Môj brat Tom - Mladosť, 15.30, 17.30, 20.00

Babie leto - Nádej, 17.30, 20.00

Znamenia - Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Istota, 17.30, 20.00; Polus, 15.10, 17.25, 19.45, 20.35, 22.00; Aupark, 14.00, 15.00, 16.10, 17.15, 18.25, 19.30, 20.40, 21.40, 22.55

Pán Deeds - Náhodný milionár - Istropolis, 16.00, 18.15, 20.15; Polus, 14.10, 16.20, 18.30, 20.40; Aupark, 14.20, 16.35, 18.30, 20.35, 22.40

Sex a Lucia - Istropolis/ARTkino, 17.30, 20.15; Aupark, 21.50

Mačky a psi - FK IC.SK, 16.00

Baraka - FK IC.SK, 18.30

Pán prsteňov - FK IC.SK, 17.00, 20.00

Praha očami - FK IC.SK, 17.45

Putovanie vtákov - FK IC.SK, 18.15

Úkryt - FK IC.SK, 20.15

Blafuj ako Beckham - FK IC.SK, 20.30; Polus, 15.20; Aupark, 14.15, 16.30

Dieťa z Maconu - FK IC.SK, 19.30

Čokoláda - Café/City Center, 16.00, 18.00

Divoké včely - Igric, 19.00

Výlet - Nivy, 19.00

Všetko o mojej matke - FK Za zrkadlom, 18.10

Červený drak - Polus, 17.30, 19.00, 20.10, 21.40, 22.45; Aupark, 15.00, 17.30, 19.10, 20.05, 21.45, 22.45

Halloween: Vzkriesenie - Polus, 17.30, 19.30, 21.25; Aupark, 18.45, 20.45, 22.40

XXX - Polus, 19.15, 21.45; Aupark, 15.15, 17.40, 22.00

Agent bez minulosti - Polus, 17.35, 20.05, 22.35; Aupark, 17.30, 20.00, 22.30

Myšiak Stuart Little 2 - Polus, 15.30, 17.20; Aupark, 15.35, 17.35

Resident Evil - Polus, 15.25; Aupark, 14.50, 19.05

Doba ľadová - Polus, 14.00, 15.15, 15.50, 17.10; Aupark, 14.05, 16.00, 17.55, 19.55

Útok pavúkov - Aupark, 17.05, 21.20

Insomnia - Aupark, 19.35

Kruté radosti - Aupark, 16.10, 20.15

Minority report - Aupark, 15.00, 18.00, 21.00

Rok diabla - Aupark, 14.15, 18.20, 22.20

Lilo a Stitch - Aupark, 15.40

Mačky a psi - FK.IC.SK, 16.00

PIATOK 1. NOVEMBER

Doba ľadová - Hviezda, 15.30, 17.00; Polus, 14.00, 15.15, 15.50, 17.10; Aupark, 14.05, 16.00, 17.55, 19.55

Sexy vtáci - Hviezda, 18.30, 20.30; Polus, 14.30, 16.30, 18.35

Môj brat Tom - Mladosť, 15.30, 17.30, 20.00

Znamenia - Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 15.10, 17.25, 19.45, 20.35, 22.00; Aupark, 14.00, 15.00, 16.10, 17.15, 18.25, 19.30, 20.40, 21.40, 22.55

Pán Deeds - Náhodný milionár - Istropolis, 16.00, 18.15, 20.15; Polus, 14.10, 16.20, 18.30, 20.40; Aupark, 14.20, 16.35, 18.30, 20.35, 22.40

Sex a Lucia - Istropolis ART/kino, 17.30, 20.15; Aupark, 21.50

Mačky a psi - FK IC.SK, 16.00

Otesánek - FK IC.SK, 17.30

Baraka - FK IC.SK, 18.00

Putovanie vtákov - FK IC.SK, 18.15

Kruté radosti - FK IC.SK, 18.30; Aupark, 16.10, 20.15

Rok diabla - FK IC.SK, 19.30; Aupark, 14.15, 18.20, 22.20

Pán prsteňov - FK IC.SK, 20.00

Úkryt - FK IC.SK, 20.15

Blafuj ako Beckham - FK IC.SK, 20.30; Polus, 15.20; Aupark, 14.15, 16.30

Rok diabla + Powers - FK IC.SK, 21.30

Červený drak - Polus, 17.30, 19.00, 20.10, 21.40, 22.45; Aupark, 15.00, 17.30, 19.10, 20.05, 21.45, 22.45

Halloween: Vzkriesenie - Polus, 17.30, 19.30, 21.25; Aupark, 18.45, 20.45, 22.40

XXX - Polus, 19.15, 21.45; Aupark, 15.15, 17.40, 22.00

Agent bez minulosti - Polus, 17.35, 20.05, 22.35; Aupark, 17.30, 20.00, 22.30

Myšiak Stuart Little 2 - Polus, 15.30, 17.20; Aupark, 15.35, 17.35

Resident Evil - Polus, 15.25; Aupark, 14.50, 19.05

Útok pavúkov - Aupark, 17.05, 21.20

Insomnia - Aupark, 19.35

Kruté radosti - Aupark, 16.10, 20.15

Minority report - Aupark, 15.00, 18.00, 21.00

Lilo a Stitch - Aupark, 15.40

Mačky a psi - FK.IC.SK, 16.00

SOBOTA 2. NOVEMBER

Doba ľadová - Hviezda, 13.30, 15.30, 17.00; Polus, 11.35, 12.10, 13.25, 14.00, 15.15, 15.50, 17.10; Aupark, 11.45, 14.05, 16.00, 17.55, 19.55

Sexy vtáci - Hviezda, 18.30, 20.30; Polus, 12.30, 14.30, 16.30, 18.35

Rok diabla (angl. tit.) - Obzor, 18.00, 20.00; Nádej, 17.30, 20.00; FK IC.SK, 19.30; Aupark, 12.00, 14.15, 18.20, 22.20

Môj brat Tom - Mladosť, 15.30, 17.30, 20.00

Satyricon - Múzeum, 19.00

Útok pavúkov - Zora, 16.30, 19.00; Aupark, 17.05, 21.20

Znamenia - Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 13.00, 15.10, 17.25, 19.45, 20.35, 22.00, 22.50; Aupark, 11.45, 12.50, 14.00, 15.00, 16.10, 17.15, 18.25, 19.30, 20.40, 21.40, 22.55

Pán Deeds - Náhodný milionár - Istropolis, 16.00, 18.15, 20.15; Polus, 14.10, 16.20, 18.30, 20.40, 22.55; Aupark, 12.15, 14.20, 16.35, 18.30, 20.35, 22.40

Sex a Lucia - Istropolis ART/kino, 17.30, 20.15; Aupark, 21.50

Lilo a Stitch - FK IC.SK, 16.00; Aupark, 11.55, 13.50, 15.40

Otesánek - FK IC.SK, 17.30

Baraka - FK IC.SK, 18.00

Kruté radosti - FK IC.SK, 18.30; Aupark, 16.10, 20.15

Pán prsteňov - FK IC.SK, 20.00

Úkryt - FK IC.SK, 20.15

Blafuj ako Beckham - FK IC.SK, 20.30; Polus, 12.55, 15.20; Aupark, 12.00, 14.15, 16.30

Rok diabla + Powers - FK IC.SK, 21.30

Červený drak - Polus, 17.30, 19.00, 20.10, 21.40, 22.45; Aupark, 12.30, 15.00, 17.30, 19.10, 20.05, 21.45, 22.45

Halloween: Vzkriesenie - Polus, 17.30, 19.30, 21.25; Aupark, 18.45, 20.45, 22.40

XXX - Polus, 19.15, 21.45; Aupark, 12.45, 15.15, 17.40, 22.00

Agent bez minulosti - Polus, 17.35, 20.05, 22.35; Aupark, 17.30, 20.00, 22.30

Myšiak Stuart Little 2 - Polus, 11.50, 13.40, 15.30, 17.20; Aupark, 11.35, 13.35, 15.35, 17.35

Resident Evil - Polus, 11.00, 13.10, 15.25; Aupark, 12.35, 14.50, 19.05

Insomnia - Aupark, 19.35

Minority report - Aupark, 12.00, 15.00, 18.00, 21.00

11.09.01 - Nivy, 19.00

Spider man - Nivy, 16.00

NEDEĽA 3. NOVEMBER

Doba ľadová - Hviezda, 13.30, 15.30, 17.00; Polus, 11.35, 12.10, 13.25, 14.00, 15.15, 15.50, 17.10; Aupark, 11.45, 14.05, 16.00, 17.55, 19.55

Sexy vtáci - Hviezda, 18.30, 20.30; Polus, 12.30, 14.30, 16.30, 18.35

Rok diabla (angl. tit.) - Obzor, 18.00, 20.00; Nádej, 17.30, 20.00; FK IC.SK, 19.30; Aupark, 12.00, 14.15, 18.20, 22.20

Môj brat Tom - Mladosť, 15.00, 17.00

Underground - Mladosť, 19.00

Môj najmilší bar - Múzeum, 19.00

Útok pavúkov - Zora, 16.30, 19.00; Aupark, 17.05, 21.20

Znamenia - Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 13.00, 15.10, 17.25, 19.45, 20.35, 22.00; Aupark, 11.45, 12.50, 14.00, 15.00, 16.10, 17.15, 18.25, 19.30, 20.40, 21.40, 22.55

Pán Deeds - Náhodný milionár - Istropolis, 16.00, 18.15, 20.15; Polus, 14.10, 16.20, 18.30, 20.40; Aupark, 12.15, 14.20, 16.35, 18.30, 20.35, 22.40

Sex a Lucia - Istropolis ART/kino, 17.30, 20.15; Aupark, 21.50

Lilo a Stitch - FK IC.SK, 16.00; Aupark, 11.55, 13.50, 15.40

Otesánek - FK IC.SK, 17.30

Baraka - FK IC.SK, 18.00

Putovanie vtákov - FK IC.SK, 18.15

Kruté radosti - FK IC.SK, 18.30; Aupark, 16.10, 20.15

Pán prsteňov - FK IC.SK, 20.00

Úkryt - FK IC.SK, 20.15

Blafuj ako Beckham - FK IC.SK, 20.30; Polus, 12.55, 15.20; Aupark, 12.00, 14.15, 16.30

Výlet - FK Igric, 19.00

Muž, ktorý nebol - ARTkino Za zrkadlom, 20.11

Ako na vec - Kino Lúky, 17.30, 20.00

Červený drak - Polus, 17.30, 19.00, 20.10, 21.40, 22.45; Aupark, 12.30, 15.00, 17.30, 19.10, 20.05, 21.45, 22.45

Halloween: Vzkriesenie - Polus, 17.30, 19.30, 21.25; Aupark, 18.45, 20.45, 22.40

XXX - Polus, 19.15, 21.45; Aupark, 12.45, 15.15, 17.40, 22.00

Agent bez minulosti - Polus, 17.35, 20.05, 22.35; Aupark, 17.30, 20.00, 22.30

Myšiak Stuart Little 2 - Polus, 11.50, 13.40, 15.30, 17.20; Aupark, 11.35, 13.35, 15.35, 17.35

Resident Evil - Polus, 11.00, 13.10, 15.25; Aupark, 12.35, 14.50, 19.05

Insomnia - Aupark, 19.35

Minority report - Aupark, 12.00, 15.00, 18.00, 21.00

V spálni - FK Ružinov, 18.00

PONDELOK 4. NOVEMBER

Doba ľadová - Hviezda, 15.30, 17.00; Polus, 14.00, 15.15, 15.50, 17.10; Aupark, 14.05, 16.00, 17.55, 19.55

Sexy vtáci - Hviezda, 18.30, 20.30; Polus, 14.30, 16.30, 18.35

Putovanie vtákov - Obzor, 18.00, 20.00

Rok diabla - Mladosť, 15.00, 17.00; FK IC.SK, 19.30; Aupark, 14.15, 18.20, 22.20

Hukkle - Mladosť, 19.30

Znamenia - Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 15.10, 17.25, 19.45, 20.35, 22.00; Aupark, 14.00, 15.00, 16.10, 17.15, 18.25, 19.30, 20.40, 21.40, 22.55

Pán Deeds - Náhodný milionár - Istropolis, 16.00, 18.15, 20.15; Polus, 14.10, 16.20, 18.30, 20.40; Aupark, 14.20, 16.35, 18.30, 20.35, 22.40

Sex a Lucia - Istropolis ART/kino, 17.30, 20.15; Aupark, 21.50

Otesánek - FK IC.SK, 17.30

Baraka - FK IC.SK, 18.00; Múzeum, 19.00;

Putovanie vtákov - FK IC.SK, 18.15

Kruté radosti - FK IC.SK, 18.30; Aupark, 16.10, 20.15

Samotári - FK IC.SK, 20.00

Mulholland drive - FK IC.SK, 20.15

Blafuj ako Beckham - FK IC.SK, 20.30; Polus, 15.20; Aupark, 14.15, 16.30

Pier Paolo Pasolini (profil) - FK Nostalgia, 18.30, 20.45

Červený drak - Polus, 17.30, 19.00, 20.10, 21.40, 22.45; Aupark, 15.00, 17.30, 19.10, 20.05, 21.45, 22.45

Halloween: Vzkriesenie - Polus, 17.30, 19.30, 21.25; Aupark, 18.45, 20.45, 22.40

XXX - Polus, 19.15, 21.45; Aupark, 15.15, 17.40, 22.00

Agent bez minulosti - Polus, 17.35, 20.05, 22.35; Aupark, 17.30, 20.00, 22.30

Myšiak Stuart Little 2 - Polus, 15.30, 17.20; Aupark, 15.35, 17.35

Resident Evil - Polus, 15.25; Aupark, 14.50, 19.05

Útok pavúkov - Aupark, 17.05, 21.20

Insomnia - Aupark, 19.35; ARTkino Za zrkadlom, 20.11

Minority report - Aupark, 15.00, 18.00, 21.00

Lilo a Stitch - Aupark, 15.40

UTOROK 5. NOVEMBER

Doba ľadová - Hviezda, 15.30, 17.00; Polus, 14.00, 15.15, 15.50, 17.10; Aupark, 14.05, 16.00, 17.55, 19.55

Sexy vtáci - Hviezda, 18.30, 20.30; Polus, 14.30, 16.30, 18.35

Putovanie vtákov - Obzor, 18.00, 20.00; FK IC.SK, 18.15

Tlejúca cigareta - Mladosť, 17.00

Pokušenia - Mladosť, 19.30

40 dní a 40 nocí - Nádej, 17.30, 20.00

Znamenia - Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 15.10, 17.25, 19.45, 20.35, 22.00; Aupark, 14.00, 15.00, 16.10, 17.15, 18.25, 19.30, 20.40, 21.40, 22.55

Pán Deeds - Náhodný milionár - Istropolis, 16.00, 18.15, 20.15; Polus, 14.10, 16.20, 18.30, 20.40; Aupark, 14.20, 16.35, 18.30, 20.35, 22.40

Sex a Lucia - Istropolis ART/kino, 17.30, 20.15; Aupark, 21.50

Čo chytíš v žite - FK IC.SK, 17.30

Baraka - FK IC.SK, 18.00

Kruté radosti - FK IC.SK, 18.30; Aupark, 16.10, 20.15

Rok diabla - FK IC.SK, 19.30; Aupark, 14.15, 18.20, 22.20

Samotári - FK IC.SK, 20.00

Mulholland drive - FK IC.SK, 20.15

Blafuj ako Beckham - FK IC.SK, 20.30; Polus, 15.20; Aupark, 14.15, 16.30

Muž, ktorý nebol - FK Lúky, 20.00

Červený drak - Polus, 17.30, 19.00, 20.10, 21.40, 22.45; Aupark, 15.00, 17.30, 19.10, 20.05, 21.45, 22.45

Halloween: Vzkriesenie - Polus, 17.30, 19.30, 21.25; Aupark, 18.45, 20.45, 22.40

XXX - Polus, 19.15, 21.45; Aupark, 15.15, 17.40, 22.00

Agent bez minulosti - Polus, 17.35, 20.05, 22.35; Aupark, 17.30, 20.00, 22.30

Myšiak Stuart Little 2 - Polus, 15.30, 17.20; Aupark, 15.35, 17.35

Resident Evil - Polus, 15.25; Aupark, 14.50, 19.05

Útok pavúkov - Aupark, 17.05, 21.20

Insomnia - Aupark, 19.35

Minority report - Aupark, 15.00, 18.00, 21.00

Lilo a Stitch - Aupark, 15.40

STREDA 6. NOVEMBER

Doba ľadová - Hviezda, 15.30, 17.00; Polus, 14.00, 15.15, 15.50, 17.10; Aupark, 14.05, 16.00, 17.55, 19.55

Sexy vtáci - Hviezda, 18.30, 20.30; Polus, 14.30, 16.30, 18.35

Putovanie vtákov - Obzor, 18.00, 20.00; FK IC.SK, 18.15

Csocsó, alebo Nech žije Prvý máj - Mladosť, 17.00

Za zákrutou - Mladosť, 19.30

40 dní a 40 nocí - Nádej, 17.30, 20.00

Pán Deeds - Náhodný milionár - Istropolis, 16.00, 18.15, 20.15; Polus, 14.10, 16.20, 18.30, 20.40; Aupark, 14.20, 16.35, 18.30, 20.35, 22.40

Sex a Lucia - Istropolis ART/kino, 17.30, 20.15; Aupark, 21.50

Profily slov. dokum.: R. Urc - FK IC.SK, 17.00

Baraka - FK IC.SK, 18.00; ARTkino Za zrkadlom, 20.11

Kruté radosti - FK IC.SK, 18.30; Aupark, 16.10, 20.15

Rok diabla - FK IC.SK, 19.30; Aupark, 14.15, 18.20, 22.20

Samotári - FK IC.SK, 20.00

Mulholland drive - FK IC.SK, 20.15

Blafuj ako Beckham - FK IC.SK, 20.30; Polus, 15.20; Aupark, 14.15, 16.30

Gosford park - FK Nostalgia, 18.30

Leto stratených bozkov - ARTkino Lúky, 20.00

Červený drak - Polus, 17.30, 19.00, 20.10, 21.40, 22.45; Aupark, 15.00, 17.30, 19.10, 20.05, 21.45, 22.45

Halloween: Vzkriesenie - Polus, 17.30, 19.30, 21.25; Aupark, 18.45, 20.45, 22.40

XXX - Polus, 21.45; Aupark, 15.15, 17.40, 22.00

Agent bez minulosti - Polus, 17.35, 20.05, 22.35; Aupark, 17.30, 20.00, 22.30

Myšiak Stuart Little 2 - Polus, 15.30, 17.20; Aupark, 15.35, 17.35

Resident Evil - Polus, 15.25; Aupark, 14.50, 19.05

Znamenia - Polus, 15.10, 17.25, 19.45, 20.35, 22.00; Aupark, 14.00, 15.00, 16.10, 17.15, 18.25, 19.30, 20.40, 21.40, 22.55

Útok pavúkov - Aupark, 17.05, 21.20

Insomnia - Aupark, 19.35

Minority report - Aupark, 15.00, 18.00, 21.00

Lilo a Stitch - Aupark, 15.40

Poznámka: FK.IC.SK je filmový klub v bývalom Charlie centre na Špitálskej 5

KONCERTY A PODUJATIA

ŠTVRTOK 31. OKTÓBER

10.00 F. Chopin - SF koncertná sieň, Palackého 2

19.00 Godár, Chopin, Dvořák - SF koncertná sieň, Palackého 2

19.30 Večer hudby s formáciou After Tea - Hlava XXII., Bazová 9

20.00 Los Remedios (world music) - Klub Za zrkadlom, Rovniankova 3

SOBOTA 2. NOVEMBER

10.00 Kovačica - sláv. stretnutie dolnozemských Slovákov z býv. Juhoslávie na Slovensku - Spoločenský dom, Trnávka, Bulharská 60

17.00 Za dychovkou na Vajnorskú - SK Nové Mesto, Vajnorská 21

19.00 Nvota - Žiška - Mikulčík: Tuším… (kabaretné predstavenie s pesničkami) - V-klub, Nám. SNP 12

PONDELOK 4. NOVEMBER

8.00 - 9.30, 10.00 - 11.30, 12.00 - 13.30 Žijeme pri jadrovej elektrárni, informačno-vzdelávacie podujatie pre ZŠ a SŠ - Cultus, DK Ružinov, Ružinovská 26

8.00 Chuťovky, natáčanie zábavného programu s Petrom Novotným - SD Trnávka, Bulharská 60

17.00 Paličkovaná čipka - M klub, Rovniankova 3

UTOROK 5. NOVEMBER

8.00 - 9.30, 10.00 - 11.30, 12.00 - 13.30 Žijeme pri jadrovej elektrárni, informačno-vzdelávacie podujatie pre ZŠ a SŠ - Cultus, DK Ružinov, Ružinovská 26

8.00 Lotéria Jacobs - natáčanie TV Markíza - Spoločenský dom, Trnávka, Bulharská 60

8.00 Chuťovky, natáčanie zábavného programu s Petrom Novotným - SD Trnávka, Bulharská 60

17.30 Prednáška pani Černuškovej - Klub 22, Vavilovova 22

18.30 O kresťanskom zmysle ľudského utrpenia - QUO Vadis, Hurbanovo nám. 1

19.00 Tanečný dom (výučba ľudových tancov z Gemera) - V-klub, Nám. SNP 12

19.00 Protidrogové fórum, občiansky dialóg s odborníkmi - DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

STREDA 6. NOVEMBER

Vanderfestival - Albatros, DK Ružinov, Ružinovská 26

8.00 - 9.30, 10.00 - 11.30, 12.00 - 13.30 Žijeme pri jadrovej elektrárni, informačno-vzdelávacie podujatie pre ZŠ a SŠ - Cultus, DK Ružinov, Ružinovská 26

8.00 Lotéria Jacobs, natáčanie TV Markíza - Spoločenský dom, Trnávka, Bulharská 60

10.00 Ica z rómskej osady, Chudobní bohatí cigáni, div. predstavenie - Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

17.00 Psychologická poradňa, logoterapia - QUO Vadis, Hurbanovo nám. 1

18.15 Praktické použitie ezoterických energií - Spoločenský dom, Trávniky, Nevädzová 4

19.00 Návšteva (lit.-hud. kompozícia) - V-klub, Nám. SNP 12

19.00 L. van Beethoven, F. M. Bartholdy - Slovenská filharmónia, Koncertná sieň, Palackého 2

PRE DETI

ŠTVRTOK 31. OKTÓBER

14.00 Stretnutie s bájkou (tvorivá dielňa) - Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

10.00 Kreslím, tvorím, maľujem - Klub 22, Vavilovova 22

NEDEĽA 3. NOVEMBER

10.30 Indiánske rozprávky - Cultus, DK Ružinov, Ružinovská 26

10.30 Korunovačná šašošou - DK Dúbravka, Saratovská 2/A

10.00 a 14.30 O mešci s dvoma grošíkmi - Bratislavské bábkové divadlo, Dunajská 36

16.00 Diskotéka pre teenagerov - Klub 22, Vavilovova 22

16.00 Karneval - Bibiana, Panská 41

PONDELOK 4. NOVEMBER

10.00 Ica z rómskej osady, Chudobní bohatí cigáni, div. predstavenie - Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

10.00 Cvičme v rytme, matky s deťmi - Klub 22, Vavilovova 22

UTOROK 5. NOVEMBER

10.00 Kreslím, tvorím, maľujem - Klub 22, Vavilovova 22

10.00 Ica z rómskej osady, Chudobní bohatí cigáni, div. predstavenie - Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

14.00 Kaleidoskop kúziel - DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

14.00 Čo písmenká netušili, výtvarno-tvorivé dielne - CC Centrum, Jiráskova 3

18.00 Máme doma mačiatko - Klub 22, Vavilovova 22

STREDA 6. NOVEMBER

Žijeme pri jadrovej elektrárni, informačno-vzdelávacie podujatie pre ZŠ a SŠ - Cultus, DK Ružinov, Ružinovská 26

10.00 a 14.00 Karneval - Bibiana, Panská 41

10.00 Kreslím, tvorím, maľujem - Klub 22, Vavilovova 22

10.00 Cvičme v rytme, matky s deťmi - Klub 22, Vavilovova 22

13.00 Dialógy … - otázky a odpovede z oblasti etiky a psychológie pre žiakov ZŠ - Cultus, DK Ružinov, Ružinovská 26

13.30 Čo sa stalo v Tučifraskove - Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

14.00 Literárne tvorivé dielne - Spoločenský dom, Nivy, Súťažná 18

14.00 Pieseň letí, hľadá deti I. - DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

14.00 Čo písmenká netušili, výtvarno-tvorivé dielne - CC Centrum, Jiráskova 3

DISKóTÉKY

ŠTVRTOK 31. OKTÓBER

Metro special: Halloween night - Metro music club, Suché mýto

Blues House - Aligator, Laurinská 7

Rock - Harley Davidson, Rebarborová 1/a

All You Can Eat by DJ Magalova - Budha bar, Medená 16

Disco a striptíz - Casey, Botanická 35

Reggae Night - Club 39, Mlynská dolina

Haalloween Party, DJ Night - Irish Pub, Sedlárska 6

Rockový večer - KGB, Obchodná 52

PIATOK 1. NOVEMBER

Discopríbeh: M. David Live! - Live! Club, Aupark, Einsteinova 18

DJ Braňo (80 - 90-te roky disco) - Woch, music club, Františkánske nám. 7

Aligator Rock Night - Aligator, Laurinská 7

Rock - Harley Davidson, Rebarborová 1

Coctail Night, DJ Horník - Casey, Botanická 35

The Top 39, DJ Vladki - Club 39, Mlynská dolina

Rock, blues rock, hard rock, pop - KGB, Obchodná 52

Funny Fellows - Mamut Pub, Rajská

SOBOTA 2. NOVEMBER

Saturday night fever - Live! Club, Aupark, Einsteinova 18

Julo Samko a Little band - Woch, music club, Františkánske nám. 7

Valentovič trio - Woch music club, Františkánske nám. 7

Monterková párty - Aligator, Laurinská 7

VOSR Party - Rock - Harley Davidson, Rebarborová 1

Mix music, DJ Pizza - Casey, Botanická 35

Saturday Night Fever, DJ Vojto - Club 39

Dorian Gray - KGB, Obchodná 52

NEDEĽA 3. NOVEMBER

Rock - Harley Davidson, Rebarborová 1

Oldies - Corona Bar, Gbelská 6

Rock, blues rock, hard rock, pop - KGB, Obchodná 52

PONDELOK 4. NOVEMBER

Rock - Harley Davidson, Rebarborová 1

Felix & Hendrix - Budha bar, Medená 16

Disko, DJ Jaro - Casey, Botanická 35

Rock Party, DJ Mathew - Club 39,

Rock, blues rock, hard rock, pop - KGB, Obchodná 52

UTOROK 5. NOVEMBER

Rock - Harley Davidson, Rebarborová 1

Whisky Party, DJ Jaro - Casey, Botanická 35

Oldies Party, DJ Mayoo - Club 39, Mlynská dolina

Rockový večer - KGB, Obchodná 52

STREDA 6. NOVEMBER

Sui Vesan - koncert - Woch, music club, Františkánske nám. 7

Rock - Harley Davidson, Rebarborová 1

Back to 80‘s, DJ Jaro - Casey, Botanická 35

Trance & House Party, DJ Vojto - Club 39, Mlynská dolina

Rocková klasika - KGB, Obchodná 52

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. 3 pravidlá pre lepší dôchodok
  2. Eilat: Slnko, teplo a zábava
  3. Ku kuchynskej linke dostanete obývačku či vstavané skrine za 50%
  4. 4 rady pre deti a dospelých, ako sa starať o pokožku
  5. Výstava Podoby lásky zobrazí skutočné osudy konkrétnych žien
  6. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek
  7. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky
  8. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky
  9. Ochráňte pred zlodejmi celé vozidlo vďaka VAM Akustik
  10. V tomto roku si už konečne užijem Vianoce bez vrások
  1. Eilat: Slnko, teplo a zábava
  2. Ku kuchynskej linke dostanete obývačku či vstavané skrine za 50%
  3. Exkurzia študentov Stavebnej fakulty STU v Bratislave
  4. Prichádza Black Friday, jazdenku môžete mať so zľavou 2000 eur
  5. 4 rady pre deti a dospelých, ako sa starať o pokožku
  6. Výstava Podoby lásky zobrazí skutočné osudy konkrétnych žien
  7. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek
  8. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky
  9. Ochráňte pred zlodejmi celé vozidlo vďaka VAM Akustik
  10. Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba
  1. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky 12 215
  2. Eilat: Slnko, teplo a zábava 11 825
  3. 3 pravidlá pre lepší dôchodok 7 018
  4. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€ 4 078
  5. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek 2 940
  6. Ako sa zbaviť chladnej podlahy 1 762
  7. Ku kuchynskej linke dostanete obývačku či vstavané skrine za 50% 1 707
  8. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií 1 489
  9. Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba 1 394
  10. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky 1 311