tipy nadnes

DIVADLÁ

19.00 Rómeo a Júlia – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Tančiareň – DPOH, Laurinská 21

19.00 Nože v sliepkach – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Kontrabas – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Pobrežie – Divadlo a.ha, MKC, Školská 14

19.00 Zábava – Mestské divadlo, klub Čierny havran, Biela 6

19.00 Pomáda v Alkane – Divadlo Alkana, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

20.00 Komisia – Stoka, Pribinova 1

KINÁ

Agent z minulosti – Hviezda, 18.30 a 20.35; Istota, 20.00; Aupark, 15.10, 17.35, 20.00, 22.25; Polus, 17.40, 20.10, 22.40

Sexy vtáci – Obzor, 20.00; Polus, 15.20, 17.25, 19.25, 21.25

Bad Company – Obzor, 15.45, 18.00

Môj brat Tom – Múzeum, 17.30, 20.00

Spiderman – Nádej, 20.00

Resident Evil – Aupark 14.40, 16.55, 19.10, 21.15; Polus, 15.40, 17.50

Znamenia – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark, 14.00, 15.00, 16.10, 17.15, 18.25, 19.30, 20.40, 21.45, 22.55; Polus, 15.45, 18.00, 19.35, 20.15, 21.50, 22.30

Putovanie vtákov – Istropolis/Artkino, 17.30, 20.00

Muž, ktorý nebol – FK.IC.SK, 17.30

Praha očami… – FK.IC.SK, 17.45

Blafuj ako Beckham – Aupark, 15.55, 18.15, 20.30; Istropolis, 15.30, 17.45, 20.15; Polus, 14.00, 16.15, 18.30, 20.50, 23.10

Osem a pol ženy – FK.IC.SK, 19.30

Sex a Lucia – FK.IC.SK, 17.45, 20.15

Spomínaš na Dolly Bell? – FK.IC.SK, 21.30

Amélia z Montmartru – FK Nostalgia, 20.45

Doba ľadová – Istota, 17.30; Aupark, 14.05,16.00, 17.55, 19.55; Polus, 14.00, 15.15, 15.50, 17.05, 18.55, 20.45, 22.35

Buena vista social club – Café, 16.00, 18.00

Útok pavúkov – Aupark, 18.15, 22.25

Proroctvo z temnôt – Aupark, 20.15, 22.40

Sexy boys – Aupark, 14.10, 16.05, 20.20

Triple X – Aupark, 14.15, 16.45, 19.15, 21.45; Polus, 14.45, 17.15, 19.45, 22.20

Onsomnia – Aupark, 19.40, 22.05

Kruté radosti – Aupark, 22.45; FK.IC.SK, 20.00

Minority report – Aupark, 15.00, 18.00, 21.00; Polus, 20.00, 22.50

Myšiak Stuart Little 2 – Aupark, 14.20, 16.15, 18.10; Polus, 14.05, 16.00, 17.45

Rok diabla – Aupark, 19.25, 21. 25

Lilo a Stitch – Aupark, 15.40, 17.35

Jednoducho sexi – Aupark, 15.45, 17.40

Jeden svet, Medz. festival dokumentárnych filmov o (ne)dodržiavaní ľudských práv – Mladosť

PRE DETI

11.00 Janko Hraško, detský muzikál – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

DISKOTÉKY

Disco Fever Night – Metro club, Suché mýto

Go-Go Dance Cup 2002 – Live!club (Aupark)

DJ Dvonč – Woch music club, Františkánske nám. 7

Aligator Rock Night – Aligator, Laurinská 7

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Coctail Night, DJ Horník – Casey, Botanická 35

The Top 39, DJ Vladki – Club 39, Mlynská dolina

Setback – Irish Pub, Sedlárska 6

Rock, blues rock, hard rock, pop – KGB, Obchodná 52

Funny Fellows – Mamut Pub, Rajská

KONCERTY A PODUJATIA

14.00 Informačné centrum zdravia – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

17.00 Aglow, ekumenické stretnutie kresťanských žien – SD Nivy, Súťažná 18

18.00 Modrá planéta – Združenie pre integrálne vzdelávanie, Košická 52

18.00 Rockové pódium so skupinou Antares – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

19.00 E1 Slovenská filharmónia – koncertná sieň SF, Palackého 2

19.00 Collegium Marianum (CZ), Dni starej hudby – koncertná sieň Klarisky, Farská 4

19.00 Mango Molas, koncert afroetnickej hudby – SD Nivy, Súťažná 18

19.00 Nová vlna, vystúpenie hudob. skupín MAN Y s L. Tužinskou a skupiny Vetroplach – V-klub, Nám. SNP

19.00 Večer autentického folklóru – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

Dni starej hudby

19.00 Hudba barokovej Prahy: Johann Joseph Fux: Ouverture in d, Johann Joseph Ignaz Brentner: Concerto primo in aop. 4, Antonio Caldara: Chiacona in B op. 2, Jan Dismas Zelenka: Triosonata in F / ossia Arcangelo Corelli Triosonata in D op. 3, Antonio Vivaldi: Concerto aleuto solo e archi in d, Antonio Caldara: Sinfonia kopere La Contesa de‘Numi, Antonio Lotti: Triosonata in G, Carlo Tessarini: Pantomime per due violini, Giuseppe Tartini: Concerto in G (Gimo 293); Collegium Marianum Praha: Jana Semerádová – flauto traverso, umelecká vedúca, Lenka Koubková a Adéla Drozdová – barokové husle, Adalbert – baroková viola, Hana Fleková – barokové violončelo, Evangelina Maria Mascardi – teorba, lutna, Ondřej Štajnochr – violone, Monika Knoblochová – čembalo – koncertná sieň Klarisky

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€
  2. 3 pravidlá pre lepší dôchodok
  3. V tomto roku si už konečne užijem Vianoce bez vrások
  4. Online analýza spotreby elektriny vám pomôže ušetriť
  5. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií
  6. VW Tiguan Allspace: prvé sedemmiestne SUV od Volkswagnu
  7. Moskva alebo Petrohrad?
  8. Jubilejná desiata KOCKA privíta zákazníkov v Starej Ľubovni
  9. Nepríjemná bolesť. Tu sú 3 rady, ako sa jej zbavíte
  10. 5 zaujímavostí, ktoré ste o koži možno nevedeli
  1. Ako sa zbaviť chladnej podlahy
  2. V tomto roku si už konečne užijem Vianoce bez vrások
  3. Online analýza spotreby elektriny vám pomôže ušetriť
  4. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií
  5. Zóna Nové Nivy splnila kvalifikačné podmienky pre registráciu
  6. Dekan ocenil študentov Stavebnej fakulty STU v Bratislave
  7. Application of GDPR with respect to the size of the enterprise
  8. Modern luxury next to the Blue Church
  9. VW Tiguan Allspace: prvé sedemmiestne SUV od Volkswagnu
  10. 3 pravidlá pre lepší dôchodok
  1. Moskva alebo Petrohrad? 6 875
  2. 3 pravidlá pre lepší dôchodok 5 640
  3. Ako pracujú poisťováci? Dostali sme sa medzi nich 3 743
  4. Nepríjemná bolesť. Tu sú 3 rady, ako sa jej zbavíte 2 255
  5. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€ 2 032
  6. VW Tiguan Allspace: prvé sedemmiestne SUV od Volkswagnu 1 823
  7. Jubilejná desiata KOCKA privíta zákazníkov v Starej Ľubovni 1 353
  8. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií 1 259
  9. Nový Jaguar XF Sportbrake 1 127
  10. 5 zaujímavostí, ktoré ste o koži možno nevedeli 1 111