Kam sa vybrať za kultúrou, zábavou a spoločnosťou

DIVADLÁ

ŠTVRTOK 24. OKTÓBER

19.00 Očakávanie, Plášť – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Tančiareň – DPOH, Laurinská 21

19.00 Polícia – ŠD Ívery, MKC, Školská 14

19.30 Ďefčátko – GUnaGU, Františkánske nám. 7

PIATOK 25. OKTÓBER

19.00 Rómeo a Júlia – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Tančiareň – DPOH, Laurinská 21

19.00 Nože v sliepkach – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Kontrabas – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Pobrežie – Divadlo A.ha, MKC, Školská 14

19.00 Zábava – Mestské divadlo, Klub Čierny havran, Biela 6

19.00 Pomáda v Alkane – Divadlo Alkana, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

19.00 Zábava – Klub Čierny havran, Biela 6

20.00 Komisia – Stoka, Pribinova 1

SOBOTA 26. OKTÓBER

19.00 Aida – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Portugália – DPOH, Laurinská 21

19.00 Ale, ale, pani plukovníková! – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Všetko sa posralo – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Koncert – Divadlo A.ha, MKC, Školská 14

19.00 Zábava – Mestské divadlo, Klub Čierny havran, Biela 6

NEDEĽA 27. OKTÓBER

15.00 a 17.00 Popoluška – Divadlo Alkana, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

15.30 Úplne popletená rozprávka – Divadlo a.ha, MKC, Školská 14

15.30 Baba Jaga a Majkl Džeksn – GUnaGU, Františkánske nám. 7

17.00 Rozhovory tiel – Pribinova 1

19.00 Ženský zákon – DPOH, Laurinská 21

19.00 Picasso v bare Lapin Agile – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Hamlet – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Barmanky – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Turecká kaviareň – West, Kollárska 1

PONDELOK 28. OKTÓBER

19.00 Aida – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Klietka bláznov – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Barmanky – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Deň do noci – Divadlo A.ha, MKC, Školská 14

19.00 Izbička – Mestské divadlo, Klub Čierny havran, Biela 6

19.00 Ženské oddelenie – RND, Škultétyho 5

19.00 Izbička – Klub Čierny havran, Biela 6

19.30 Modelky – GUnaGU, Františkánske nám. 7

UTOROK 29. OKTÓBER

19.00 Carmen – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Vládca Oidipus – DPOH, Laurinská 21

19.00 Picasso v bare Lapin Agile – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Vražda sekerou v sv. Peterburgu – Divadlo Astorka, Suché mýto 17

19.30 Boxer – GUnaGU, Františkánske nám. 7

STREDA 30. OKTÓBER

19.00 Spiaca krásavica – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Prelet nad kukučím hviezdom – DPOH, Laurinská 21

19.00 Na konci hry – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Ujo Váňa – Nové divadlo, Nám. SNP 33

19.00 Čiara, alebo každý chce byť prvý (div. Ludus) – V-klub, Nám. SNP

19.00 Slečna Júlia – Klub Čierny havran, Biela 6

19.30 Lara – GUnaGU, Františkánske nám. 7

KINÁ

ŠTVRTOK 24. OKTÓBER

Agent z minulosti – Hviezda, 18.30 a 20.35; Istota, 20.00; Aupark 15.10, 17.35, 20.00, 22.25; Polus, 17.40, 20.10, 22.40

Sexy vtáci – Obzor, 20.00; Polus, 15.20, 17.25, 19.25, 21.25

Bad Company – Obzor, 15.45, 18.00

Indiánske léto – Múzeum, 17.30, 20.00

Spiderman – Nádej, 20.00

Resident Evil – Aupark 14.40, 16.55, 19.10, 21.15; Polus, 15.40, 17.50; Istropolis 18.00, 20.30

Znamenia – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark, 14.00, 15.00, 16.10, 17.15, 18.25, 19.30, 20.40, 21.45, 22.55; Polus, 15.45, 18.00, 19.35, 20.15, 21.50, 22.30

Putovanie vtákov – Istropolis/Artkino, 17.30, 20.00

Muž, ktorý nebol – FK.IC.SK, 17.30

Neha – FK.IC.SK, 17.30

Blafuj ako Beckham – Aupark, 15.55, 18.15, 20.30; Istropolis, 15.30, 17.45, 20.15; Polus, 14.00, 16.15, 18.30, 20.50

Osem a pol ženy – FK.IC.SK, 19.30

Sex a Lucia – FK.IC.SK, 17.45, 20.15

Doba ľadová – Istota, 17.30; Aupark, 14.05,16.00, 17.55, 19.55; Polus, 14.00, 15.15, 15.50, 17.05, 18.55, 20.45, 22.35

Čokoláda – Café, 16.00, 18.00

Arizona Dream – DK Dúbravka, 19.00

Iris – Nivy, 19.00

Moskva slzám neverí – FK Za Zrkadlom, 17.45

Útok pavúkov – Aupark, 18.15, 22.25

Proroctvo z temnôt – Aupark, 20.15, 22.40

Onsomnia – Aupark, 19.40, 22.05

Triple X – Aupark, 14.15, 16.45, 19.15, 21.45; Polus, 14.45, 17.15, 19.45, 22.20

Kruté radosti – Aupark, 22.45; FK.IC.SK, 20.00

Minority report – Aupark, 15.00, 18.00, 21.00; Polus, 20.00

Myšiak Stuart Little 2 – Aupark, 14.20, 16.15, 18.10; Polus, 14.05, 16.00, 17.45

Rok diabla – Aupark, 19.25, 21. 25

Lilo a Stitch – Aupark, 15.40, 17.35

Jednoducho sexi – Aupark, 15.45, 17.40

Jeden svet, Medz. festival dokumentárnych filmov o (ne)doržiavaní ľudských práv – Mladosť

PIATOK 25. OKTÓBER

Agent z minulosti – Hviezda, 18.30 a 20.35; Istota, 20.00; Aupark, 15.10, 17.35, 20.00, 22.25; Polus, 17.40, 20.10, 22.40

Sexy vtáci – Obzor, 20.00; Polus, 15.20, 17.25, 19.25, 21.25

Bad Company – Obzor, 15.45, 18.00

Môj brat Tom – Múzeum, 17.30, 20.00

Spiderman – Nádej, 20.00

Resident Evil – Aupark 14.40, 16.55, 19.10, 21.15; Polus, 15.40, 17.50; Istropolis 18.00, 20.30

Znamenia – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark, 14.00, 15.00, 16.10, 17.15, 18.25, 19.30, 20.40, 21.45, 22.55; Polus, 15.45, 18.00, 19.35, 20.15, 21.50, 22.30

Putovanie vtákov – Istropolis/Artkino, 17.30, 20.00

Muž, ktorý nebol – FK.IC.SK, 17.30

Praha očami… – FK.IC.SK, 17.45

Blafuj ako Beckham – Aupark, 15.55, 18.15, 20.30; Istropolis, 15.30, 17.45, 20.15; Polus, 14.00, 16.15, 18.30, 20.50, 23.10

Osem a pol ženy – FK.IC.SK, 19.30

Sex a Lucia – FK.IC.SK, 17.45, 20.15

Spomínaš na Dolly Bell? – FK.IC.SK, 21.30

Amélia z Montmartru – FK Nostalgia, 20.45

Doba ľadová – Istota, 17.30; Aupark, 14.05,16.00, 17.55, 19.55; Polus, 14.00, 15.15, 15.50, 17.05, 18.55, 20.45, 22.35

Buena vista social club – Café, 16.00, 18.00

Útok pavúkov – Aupark, 18.15, 22.25

Proroctvo z temnôt – Aupark, 20.15, 22.40

Sexy boys – Aupark, 14.10, 16.05, 20.20

Triple X – Aupark, 14.15, 16.45, 19.15, 21.45; Polus, 14.45, 17.15, 19.45, 22.20

Onsomnia – Aupark, 19.40, 22.05

Kruté radosti – Aupark, 22.45; FK.IC.SK, 20.00

Minority report – Aupark, 15.00, 18.00, 21.00; Polus, 20.00, 22.50

Myšiak Stuart Little 2 – Aupark, 14.20, 16.15, 18.10; Polus, 14.05, 16.00, 17.45

Rok diabla – Aupark, 19.25, 21. 25

Lilo a Stitch – Aupark, 15.40, 17.35

Jednoducho sexi – Aupark, 15.45, 17.40

Jeden svet, Medz. festival dokumentárnych filmov o (ne)doržiavaní ľudských práv – Mladosť

SOBOTA 26. OKTÓBER

Agent z minulosti – Hviezda, 18.30 a 20.35; Istota, 20.00; Aupark, 12.30, 15.10, 17.35, 20.00, 22.25; Polus, 17.40, 20.10, 22.40

Sexy vtáci – Obzor, 18.00, 20.00; Polus, 11.15, 13.20, 15.20, 17.25, 19.25, 21.25

Údolie tieňov – Obzor, 15.30

Môj brat Tom – Múzeum, 17.30, 20.00

Scooby Doo – Nádej, 17.30, 20.00

40 dní, 40 nocí – Zora, 17.00, 19.30

Resident Evil – Aupark, 12.15, 14.40, 16.55, 19.10, 21.15; Polus, 11.30, 13.40, 15.40, 17.50; Istropolis 18.00, 20.30

Znamenia – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark, 11.45, 12.50, 14.00, 15.00, 16.10, 17.15, 18.25, 19.30, 20.40, 21.45, 22.55; Polus, 11.15, 13.30, 15.45, 18.00, 19.35, 20.15, 21.50, 22.30

Putovanie vtákov – Istropolis/Artkino, 17.30, 20.00

Veronika – FK.IC.SK, 16.00

Muž, ktorý nebol – FK.IC.SK, 17.30

Praha očami… – FK.IC.SK, 17.45

Blafuj ako Beckham – Aupark, 13.05, 15.55, 18.15, 20.30; Istropolis, 15.30, 17.45, 20.15; Polus, 11.40, 14.00, 16.15, 18.30, 20.50, 23.10

Dieťa z Maconu – FK.IC.SK, 19.30

Sex a Lucia – FK.IC.SK, 17.45, 20.15; Aupark, 21.55

Spomínaš na Dolly Bell? – FK.IC.SK, 21.30

Veronika – DFK „Filmáčik“, 16.00

Doba ľadová – Istota, 15.00, 17.30; Aupark, 11.45, 14.05,16.00, 17.55, 19.55; Polus, 11.35, 12.10, 13.25, 14.00, 15.15, 15.50, 17.05, 18.55, 20.45, 22.35

Buena vista social club – Café, 16.00, 18.00

Formula – Nivy, 19.00

Jak se budí princezny – Nivy, 16.00

Útok pavúkov – Aupark, 18.15, 22.25

Proroctvo z temnôt – Aupark, 20.15, 22.40

Sexy boys – Aupark, 11.55, 14.10, 16.05, 20.20

Triple X – Aupark, 11.45, 14.15, 16.45, 19.15, 21.45; Polus, 11.50, 14.45, 17.15, 19.45, 22.20

Onsomnia – Aupark, 19.40, 22.05

Kruté radosti – Aupark, 22.45; FK.IC.SK, 20.00

Minority report – Aupark, 12.00, 15.00, 18.00, 21.00; Polus, 20.00, 22.50

Myšiak Stuart Little 2 – Aupark, 12.00, 14.20, 16.15, 18.10; Polus, 12.15, 14.05, 16.00, 17.45

Rok diabla – Aupark, 19.25, 21. 25

Lilo a Stitch – Aupark, 11.55, 13.50, 15.40, 17.35

Jednoducho sexi – Aupark, 12.210, 13.50, 15.45, 17.40

Jeden svet, Medz. festival dokumentárnych filmov o (ne)doržiavaní ľudských práv – Mladosť

NEDEĽA 27. OKTÓBER

Údolie tieňov – Obzor, 15.30

Agent z minulosti – Hviezda, 18.30 a 20.35; Istota, 20.00; Aupark, 12.30, 15.10, 17.35, 20.00, 22.25; Polus, 17.40, 20.10, 22.40

Sexy vtáci – Obzor, 18.00, 20.00; Polus, 11.15, 13.20, 15.20, 17.25, 19.25, 21.25

Kandahar – Múzeum, 17.30, 20.00

Scooby Doo – Nádej, 17.30, 20.00

40 dní, 40 nocí – Zora, 17.00, 19.30

Resident Evil – Aupark, 12.15, 14.40, 16.55, 19.10, 21.15; Polus, 11.30, 13.40, 15.40, 17.50; Istropolis 18.00, 20.30

Znamenia – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark, 11.45, 12.50, 14.00, 15.00, 16.10, 17.15, 18.25, 19.30, 20.40, 21.45, 22.55; Polus, 11.15, 13.30, 15.45, 18.00, 19.35, 20.15, 21.50, 22.30

Putovanie vtákov – Istropolis/Artkino, 17.30, 20.00

Veronika – FK.IC.SK, 16.00

Muž, ktorý nebol – FK.IC.SK, 17.30

Praha očami… – FK.IC.SK, 17.45

Blafuj ako Beckham – Aupark, 13.05, 15.55, 18.15, 20.30; Istropolis, 15.30, 17.45, 20.15; Polus, 11.40, 14.00, 16.15, 18.30, 20.50

Dieťa z Maconu – FK.IC.SK, 19.30

Sex a Lucia – FK.IC.SK, 17.45, 20.15; Aupark, 21.55

Veronika – DFK „Filmáčik“, 16.00

Doba ľadová – Istota, 10.00, 15.00, 17.30; Aupark, 11.45, 14.05,16.00, 17.55, 19.55; Polus, 11.35, 12.10, 13.25, 14.00, 15.15, 15.50, 17.05, 18.55, 20.45, 22.35

Buena vista social club – Café, 16.00, 18.00

Intimita – DK Dúbravka, 19.00

Mach, Šebestová a kúzelné slúchadlo – DK Ružinov, 15.00

Iris – FK DK Ružinov, 18.00

Lantana – Artkino Za Zrkadlom, 20.10

Čistá duša – Lúky, 17.30, 20.00

Útok pavúkov – Aupark, 18.15, 22.25

Proroctvo z temnôt – Aupark, 20.15, 22.40

Sexy boys – Aupark, 11.55, 14.10, 16.05, 20.20

Triple X – Aupark, 11.45, 14.15, 16.45, 19.15, 21.45; Polus, 11.50, 14.45, 17.15, 19.45, 22.20

Onsomnia – Aupark, 19.40, 22.05

Kruté radosti – Aupark, 22.45; FK.IC.SK, 20.00

Minority report – Aupark, 12.00, 15.00, 18.00, 21.00; Polus, 20.00

Myšiak Stuart Little 2 – Aupark, 12.00, 14.20, 16.15, 18.10; Polus, 12.15, 14.05, 16.00, 17.45

Rok diabla – Aupark, 19.25, 21. 25

Lilo a Stitch – Aupark, 11.55, 13.50, 15.40, 17.35

Jednoducho sexi – Aupark, 12.20, 13.50, 15.45, 17.40

Lantana – Artkino Za zrkadlom, 20.10

Jeden svet, Medz. festival dokumentárnych filmov o (ne)doržiavaní ľudských práv – Mladosť

PONDELOK 28. OKTÓBER

Agent z minulosti – Hviezda, 18.30 a 20.35; Aupark, 15.10, 17.35, 20.00, 22.25; Polus, 17.40, 20.10, 22.40

Sexy vtáci – Obzor, 20.00; Polus, 15.20, 17.25, 19.25, 21.25

Iris – Obzor, 18.00

Výlet – Mladosť, 15.30, 17.30, 20.00

Kadosh – Múzeum, 17.30, 20.00

Resident Evil – Aupark, 14.40, 16.55, 19.10, 21.15; Polus, 15.40, 17.50; Istropolis 18.00, 20.30

Znamenia – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark, 14.00, 15.00, 16.10, 17.15, 18.25, 19.30, 20.40, 21.45, 22.55; Polus, 15.45, 18.00, 19.35, 20.15, 21.50, 22.30

Putovanie vtákov – Istropolis/Artkino, 17.30, 20.00

Muž, ktorý nebol – FK.IC.SK, 17.30

Praha očami… – FK.IC.SK, 17.45

Blafuj ako Beckham – Aupark, 15.55, 18.15, 20.30; Istropolis, 15.30, 17.45, 20.15; Polus, 14.00, 16.15, 18.30, 20.50

Magnólia – FK.IC.SK, 19.00

Dieťa z Maconu – FK.IC.SK, 19.30

Čierna mačka, biely kocúr – FK Nostalgia, 18.30, 20.45

XXX – Istota, 17.30, 20.00

Trafic – Café, 16.00, 18.00

Sex a Lucia – Artkino Za Zrkadlom, 20.10; Aupark, 21.55

Doba ľadová – Aupark, 11.45, 14.05,16.00, 17.55, 19.55; Polus, 14.00, 15.15, 15.50, 17.05, 18.55, 20.45, 22.35

Útok pavúkov – Aupark, 18.15, 22.25

Proroctvo z temnôt – Aupark, 20.15, 22.40

Sexy boys – Aupark, 14.10, 16.05, 20.20

Triple X – Aupark, 14.15, 16.45, 19.15, 21.45; Polus, 14.45, 17.15, 19.45, 22.20

Onsomnia – Aupark, 19.40, 22.05

Kruté radosti – Aupark, 22.45; FK.IC.SK, 20.00

Minority report – Aupark, 12.00, 15.00, 18.00, 21.00; Polus, 20.00

Myšiak Stuart Little 2 – Aupark, 12.00, 14.20, 16.15, 18.10; Polus, 14.05, 16.00, 17.45

Rok diabla – Aupark, 19.25, 21. 25

Lilo a Stitch – Aupark, 11.55, 13.50, 15.40, 17.35

Jednoducho sexi – Aupark, 12.20, 13.50, 15.45, 17.40

Lantana – Artkino Za zrkadlom, 20.10

UTOROK 29. OKTÓBER

Agent z minulosti – Hviezda, 18.30 a 20.35; Aupark, 15.10, 17.35, 20.00, 22.25; Polus, 17.40, 20.10, 22.40

Sexy vtáci – Obzor, 20.00; Polus, 15.20, 17.25, 19.25, 21.25

2084: Vláda ohňa – Obzor, 16.00, 18.00

Výlet – Mladosť, 15.30, 17.30

Spiklenci slasti – FK Mladosť, 20.00

Doba ľadová – Nádej, 17.30, 20.00; Aupark, 11.45, 14.05,16.00, 17.55, 19.55; Polus, 14.00, 15.15, 15.50, 17.05, 18.55, 20.45, 22.35

Resident Evil – Aupark, 14.40, 16.55, 19.10, 21.15; Polus, 15.40, 17.50; Istropolis 18.00, 20.30

Znamenia – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark, 14.00, 15.00, 16.10, 17.15, 18.25, 19.30, 20.40, 21.45, 22.55; Polus, 15.45, 18.00, 19.35, 20.15, 21.50, 22.30

Putovanie vtákov – Istropolis/Artkino, 17.30, 20.00

Muž, ktorý nebol – FK.IC.SK, 17.30

Praha očami… – FK.IC.SK, 17.45

Blafuj ako Beckham – Istropolis, 15.30, 17.45, 20.15; Polus, 14.00, 16.15, 18.30, 20.50

Magnólia – FK.IC.SK, 19.00

Dieťa z Maconu – FK.IC.SK, 19.30

XXX – Istota, 17.30, 20.00

Trafic – Café, 16.00, 18.00

Nahý – FK Lúky, 20.00

Útok pavúkov – Aupark, 18.15, 22.25

Proroctvo z temnôt – Aupark, 20.15, 22.40

Sexy boys – Aupark, 14.10, 16.05, 20.20

Sex a Lucia – Aupark, 21.55

Triple X – Aupark, 14.15, 16.45, 19.15, 21.45; Polus, 14.45, 17.15, 19.45, 22.20

Onsomnia – Aupark, 19.40, 22.05

Kruté radosti – Aupark, 22.45; FK.IC.SK, 20.00

Minority report – Aupark, 12.00, 15.00, 18.00, 21.00; Polus, 20.00

Myšiak Stuart Little 2 – Aupark, 12.00, 14.20, 16.15, 18.10; Polus, 14.05, 16.00, 17.45

Rok diabla – Aupark, 19.25, 21. 25

Lilo a Stitch – Aupark, 11.55, 13.50, 15.40, 17.35

Jednoducho sexi – Aupark, 12.20, 13.50, 15.45, 17.40

Lantana – Artkino Za zrkadlom, 20.10

STREDA 30. OKTÓBER

Agent z minulosti – Hviezda, 18.30 a 20.35; Aupark, 15.10, 17.35, 20.00, 22.25; Polus, 17.40, 20.10, 22.40

Sexy vtáci – Obzor, 20.00; Polus, 15.20, 17.25, 19.25, 21.25

2084: Vláda ohňa – Obzor, 16.00, 18.00

Výlet – Mladosť, 15.30, 17.30, 20.00

Doba ľadová – Nádej, 17.30, 20.00; Aupark, 11.45, 14.05,16.00, 17.55, 19.55; Polus, 14.00, 15.15, 15.50, 17.05, 18.55, 20.45, 22.35

Resident Evil – Aupark, 14.40, 16.55, 19.10, 21.15; Polus, 15.40, 17.50; Istropolis 18.00, 20.30

Znamenia – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark, 14.00, 15.00, 16.10, 17.15, 18.25, 19.30, 20.40, 21.45, 22.55; Polus, 15.45, 18.00, 19.35, 20.15, 21.50, 22.30

Putovanie vtákov – Istropolis/Artkino, 17.30, 20.00; Artkino Lúky, 20.00

Muž, ktorý nebol – FK.IC.SK, 17.30

Praha očami… – FK.IC.SK, 17.45

Blafuj ako Beckham – Istropolis, 15.30, 17.45, 20.15; Polus, 14.00, 16.15, 18.30, 20.50

Magnólia – FK.IC.SK, 19.00

Dieťa z Maconu – FK.IC.SK, 19.30

Obchod na korze – FK Nostalgia, 18.30

Musíme si pomáhať – FK Nostalgia, 20.45

XXX – Istota, 17.30, 20.00

Trafic – Café, 16.00, 18.00

3000 míľ na úteku – DK Ružinov, 18.00

V Číne jedia psov – Artkino Za Zrkadlom, 20.10

Útok pavúkov – Aupark, 18.15, 22.25

Proroctvo z temnôt – Aupark, 20.15, 22.40

Sexy boys – Aupark, 14.10, 16.05, 20.20

Sex a Lucia – Aupark, 21.55

Triple X – Aupark, 14.15, 16.45, 19.15, 21.45; Polus, 14.45, 17.15, 19.45, 22.20

Onsomnia – Aupark, 19.40, 22.05

Kruté radosti – Aupark, 22.45; FK.IC.SK, 20.00

Minority report – Aupark, 15.00, 18.00, 21.00; Polus, 20.00

Myšiak Stuart Little 2 – Aupark, 14.20, 16.15, 18.10; Polus, 14.05, 16.00, 17.45

Rok diabla – Aupark, 19.25, 21. 25

Lilo a Stitch – Aupark, 15.40, 17.35

Jednoducho sexi – Aupark, 15.45, 17.40

V Číne jedia psov – Artkino Za zrkadlom, 20.10

KONCERTY a PODUJATIA

ŠTVRTOK 24. OKTÓBER

18.30 Kresťanský koncept slobody – Katolícky dom, Hurbanovo nám. 1

19.00 D1 – Koncertná sieň SF, Palackého 2

19.00 Voci Festose, Dni starej hudby – Koncertná sieň Klarisky, Farská 4

19.00 Klub manažérov – Združenie pre integrálne vzdelávanie, Košická 52

19.00 Žalman a spol., folkový koncert – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

19.00 Ragtime Jazz Band – V-klub, Nám. SNP

19.30 Večer jazzu s formáciou Valachovič jazz trio – Reštaurácia a kaviareň Hlava XXII.

20.00 Ty syčáci – Klub Za Zrkadlom, Rovniankova 3

PIATOK 25. OKTÓBER

14.00 Informačné centrum zdravia – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

17.00 Aglow, ekumenické stretnutie kresťanských žien – SD Nivy, Súťažná 18

18.00 Modrá planéta – Združenie pre integrálne vzdelávanie, Košická 52

18.00 Rockové pódium so skupinou Antares – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

19.00 E1 Slovenská filharmónia – Koncertná sieň SF, Palackého 2

19.00 Collegium Marianum (CZ), Dni starej hudby – Koncertná sieň Klarisky, Farská 4

19.00 Mango Molas, koncert afroetnickej hudby – SD Nivy, Súťažná 18

19.00 Večer autentického folklóru – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

19.00 Nová vlna, vystúpenie hudob. skupín MAN Y s L. Tužinskou a skupiny Vetroplach – V-klub, Nám. SNP

SOBOTA 26. OKTÓBER

19.00 Benefičný koncert k 70. výročiu narodenia hud. sklad. I. Zeljenku – Zrkadlová sieň Primaciálneho paláca

19.00 Folklórne zrkadlenie – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

NEDEĽA 27. OKTÓBER

10.30 Istropolis kvinteto – Mirbachov palác, Františkánske nám. 11

16.00 Monentum Musicum – Cyklus komorných koncertov, CC centrum, Jiráskova 3

16.00 Predĺžená tanečnej školy – PKO, Spoloč. hala

19.00 Bratislava Hot Serenaders – SD Nivy, Súťažná 18

PONDELOK 28. OKTÓBER

14.00 Od hry k umeniu, tvorivé dielne – M Klub, Rovniankova 3

18.00 Prútkarský fenomén z pohľadu technika, klubový večer – SD Trávnika, Nevädzova 4

Nebo ty se mnou jsi (Ž 23) – Benefičný koncert českej a slov. hudby pre postihnutých povodňami v ČR

UTOROK 29. OKTÓBER

19.00 F1 Musica Aeterna – Malá sála SF, Palackého 2

STREDA 30. OKTÓBER

8.00 Portfolio review 4. medz. stretnutie fotografov – V-klub, Nám. SNP

17.00 Keltské runy, keltská kultúra – Združenie pre integrálne vzdelávanie, Košická 52

17.00 Danubius bonsai klub, stretnutie členov – CC Centrum, Jiráskova 3

18.00 Tajomstvo sfingy, prednáška – SD Trávnika, Nevädzova 4

PRE DETI

ŠTVRTOK 24. OKTÓBER

10.00 Kreslím, tvorím, maľujem – Klub 22, Vavilovova 22

14.00 Stretnutie s bájkou, tvorivá dielňa – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

PIATOK 25. OKTÓBER

11.00 Janko Hraško, detský muzikál – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

SOBOTA 26. OKTÓBER

10.00 Detská playback show, konkurz imitátorov hudob. skupín a sólistov – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

NEDEĽA 27. OKTÓBER

10.30 Slniečko na vandrovke, detská divadelná scéna – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

15.00 Kto vie, odpovie, vedomostná súťaž pre deti – Klub 22, Vavilovova 22

16.00 O šípkovej Ruženke – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

UTOROK 29. OKTÓBER

10.00 Kreslím, tvorím, maľujem – Klub 22, Vavilovova 22

10.00 a 14.00 Kráľ Špiňúch, rozprávka – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

13.30 Gaštanovia, tvorivá dielňa pre družinu ZŠ Vrútocká – SD Trnávka, Bulharská 60

17.00 Lampionáda, detská diskotéková zábava – veľká sála, Istra centrum, Istrijská 6, Devínska Nová Ves

STREDA 30. OKTÓBER

10.00 Karneval – Bibiana, Panská 41

14.00 Fauna a flóra mora, beseda s potápačom pre deti – SD Prievoz, Kaštieľska 30

DISKOTÉKY

ŠTVRTOK 24. OKTÓBER

Disco – Metro club, Suché mýto

Ramblig Blues Strio, Maďarsko – Aligator, Laurinská 7

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Funkadelic Brothers – Budha bar, Medená 16

Disko – Casey, Botanická 35

Reggae Night, DJ Thierry – Club 39, Mlynská dolina

En avant – Irish Pub, Sedlárska 6

Rock, blues rock, hard rock, pop – KGB, Obchodná 52

Disko, DJ Rasťo – Metro Music Club, Suché mýto

PIATOK 25. OKTÓBER

Disco Fever Night – Metro club, Suché mýto

Go-Go Dance Cup 2002 – Live!club (Aupark)

DJ Dvonč – Woch music club, Františkánske nám. 7

Aligator Rock Night – Aligator, Laurinská 7

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Coctail Night, DJ Horník – Casey, Botanická 35

The Top 39, DJ Vladki – Club 39, Mlynská dolina

Setback – Irish Pub, Sedlárska 6

Rock, blues rock, hard rock, pop – KGB, Obchodná 52

Funny Fellows – Mamut Pub, Rajská

SOBOTA 26. OKTÓBER

Rock party – Metro club, Suché mýto

Caipiroska Party – Live club (Aupark)

Valentovič trio – Woch music club, Františkánske nám. 7

Montérková party – Aligator, Laurinská 7

VOSR Party – Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

All You Can Eat by DJ Magalova – Budha bar, Medená 16

Mix music, DJ Pizza – Casey, Botanická 35

Saturday Night Fever, DJ Vojto – Club 39,

Supple People – Irish Pub, Sedlárska 6

Dorian Gray – KGB, Obchodná 52NEDEĽA 27. OKTÓBER

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Oldies – Corona Bar, Gbelská 6

Rock, blues rock, hard rock, pop – KGB, Obchodná 52

PONDELOK 28. OKTÓBER

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Felix & Hendrix – Budha bar, Medená 16

Disko, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Rock Party, DJ Mathew – Club 39,

Rock, blues rock, hard rock, pop – KGB, Obchodná 52

UTOROK 29. OKTÓBER

Metro special: krst albumu skupín Chill On The Sun, U babky & Horkýže slíže: Kýže slíže – Metro Club, Suché mýto

En Avant – Aligator, Laurinská 7

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Whisky Party, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Oldies Party, DJ Mayoo – Club 39, Mlynská dolina

Rockový večer – KGB, Obchodná 52

STREDA 30. OKTÓBER

CS party, DJ Berger – Metro club, Suché mýto

Hudobná klinika Yamaha: Akira Jimbo – Live!club (Aupark)

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Live Jazz by Peter Cardarelli & Gabo Jonáš – Budha bar, Medená 16

Back to 80s, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Trance & House Party, DJ Vojto – Club 39, Mlynská dolina

Rocková klasika – KGB, Obchodná 52

VÝSTAVY

Monogramista CZ. Posledný súd. Ikona, 1661 – SNG, Vodné kasárne, do 20. októbra

Vladimír Popovič: Retrospektíva – SNG, Esterházyho palác, do 24. novembra

Ruský piktorializmus – SNG, Estreházyho palác, do 28. novembra

Fulla a Slovenský svet – SNG, Dvorana, Námestie SNP 33, od 25. októbra do januára 2003

Cesty k Nílu, po stopách dávnej civilizácie starého Egypta – Stará radnica, Primaciálne nám. 3, ut – pia 10.00 – 17.00, so – ne 11.00 – 18.00, do 24. novembra

Štyri živly vo výtvarnom umení: IV. Zem – GMB, Mirbachov palác, Františkánske nám., do 3. novembra

Henri Cartier Bresson – GMB, Mirbachov palác, do 16. decembra

15 maďarských súčasných sochárov – GMB, Pálffyho palác, Panská 19, do 8. decembra

Georg Baselitz: Grafiky 1965 – 92, GMB, Mirbachov palác, do 3. novembra

Alice Leora Briggs: Neviem Viem Neviem – Galéria aktualít, Pálffyho palác, do 27. októbra

Oldřich Kulhánek, grafika – Gakériaw Michalský dvor, Michalská 3, do 27. októbra

Maria Pask: Voices from the Juice Bar – Priestor for Contemporary Arts, Somolického 1/B, do 31. októbra

Victoria Security Printing – Typo & Ars galéria, Roľnícka 369, do 22. novembra

Emil Venkov: Posolstvo – Múzeum Danubiana, do 15. novembra

D. Castiglione: Maľby – galéria Artotéka, Kapucínska 1, po, st, štvr 13.00 – 17.30, ut, pia 10.00 – 12.00, 13.30 – 16.00, do 28. októbra

Ad Snijeders: Retrospective – Múzeum Danubiana, do 15. novembra

Max Bill: Grafiky, objekty, obrazy – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, ut – ne 10.00 -18.00, do 31. decembra

Rasťo Pazdernatý: Telomaľby – K. Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 28. októbra

Hlina – spoločná skúsenosť a perspektívy – galéria Medium, Hviezdoslavovo nám. 18, po – ne 10.00 -18.00, do 26. októbra

Bratislavské džezové dni očami fotografa Romana Dremmela – Café Galeria, Panská 12, do 31. októbra

Voices From the Juice Bar – galéria Priestor, Somolického 1/b, do 31. októbra

Ladislav Berger: Stretneme sa v nekonečne – Štúdio L+S, Nám. 1. mája, do 14. novembra

Veronika Gabčová: Maľba – Výstavná sieň SPP, Drevená 4, ut – ne 10.00 – 18.00, do 3. novembra

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Projekt Zig Zag dokázal, že Slováci túžia po zaujímavom bývaní
  2. Päť faktorov, prečo môže skolabovať slovenský dôchodkový systém
  3. Ceny elektriny rastú. Firmy ale môžu ušetriť
  4. Kam chodí Gordulič na vtipy? Ako sa rodí Grape? Zisti to sám
  5. Top First moment dovolenky na leto 2018
  6. Hyundai Kona prekvapí výbavou aj dizajnom
  7. Na tohtoročných trhoch pred Auparkom vystúpi aj Katka Koščová
  8. Elektronizácia verejnej správy? V Nemecku je rozhodnuté
  9. Toto sú najlepší umelci za uplynulý rok
  10. Investícia do dlhopisov s fixným výnosom 7,25 % p.a.
  1. Bezplatné rozšírenie do prehliadača
  2. Ceny elektriny rastú. Firmy ale môžu ušetriť
  3. Päť faktorov, prečo môže skolabovať slovenský dôchodkový systém
  4. Ceny elektriny rastú. Firmy ale môžu ušetriť
  5. HB Reavis sťahuje žiadosť na pridelenie osvedčenia o Smart City
  6. Do zóny Nové Nivy v Bratislave pribudne projekt
  7. Ako sa zmenili autá za štvrťstoročie?
  8. Accessible Urban Living
  9. RPSP – A good intention ruined by execution
  10. Projekt Zig Zag dokázal, že Slováci túžia po zaujímavom bývaní
  1. Top First moment dovolenky na leto 2018 7 789
  2. Reportáž: Jaternice a klobásy pred jedením netreba šúpať 5 455
  3. Hyundai Kona prekvapí výbavou aj dizajnom 3 437
  4. Projekt Zig Zag dokázal, že Slováci túžia po zaujímavom bývaní 2 964
  5. Toto sú najlepší umelci za uplynulý rok 2 267
  6. Ako pôjdu vlaky po novom? Mení sa cestovný poriadok 2 065
  7. Kam chodí Gordulič na vtipy? Ako sa rodí Grape? Zisti to sám 1 838
  8. Investícia do dlhopisov s fixným výnosom 7,25 % p.a. 1 798
  9. Elektronizácia verejnej správy? V Nemecku je rozhodnuté 1 577
  10. Päť faktorov, prečo môže skolabovať slovenský dôchodkový systém 1 474