tipy nadnes

DIVADLÁ

10.00 a 14.00 Kufor – Divadlo A.HA, MKC Školská 14

11.00 Snehulienka a sedem pretekárov – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Labutie jazero – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Balada o zlodejovi koní alebo Cigáni idú do neba – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Uragán (verejná nahrávka) – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Hráči – Klub Čierny havran, Biela 6

PRE DETI

10.00 Cvičme v rytme, matky s deťmi – Klub 22, Vavilovova 22

13.00 Dialógy, pre žiakov ZŠ – DK Ružinov, Ružinovská 28

14.00 Papierové príbehy slečny jesennej, tvorivé dielne – CC Centrum, Jiráskova 3

14.00 Látkové závislosti, prednáška – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

14.00 Pátranie v prírode, kvíz pre deti ZŠ – SD Trávniky, Nevädzová 4

14.00 Premietanie pre deti školských družín – SD Nivy, Súťažná 18

KINÁ

Putovanie vtákov – Hviezda, 18.30; DK Ružinov, 18.00

Sex a Lucia – Hviezda, 20.30; Aupark/Palace, 21.50

Bad Company – Obzor, 15.45, 18.00, 20.15

Idiot – Múzeum, 17.30, 20.00

Kokaín – Nádej, 17.30, 20.00

Útok pavúkov – Istropolis, 15.45, 19.15; Aupark/Palace, 18.30, 20.35, 22.35

Resident Evil – Istropolis, 17.15, 20.45; Polus, 16.35, 18.45, 20.55; Aupark/Palace, 14.05, 16.15, 18.25, 20.35, 22.40

Znamenia – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 15.45, 18.00, 19.35, 20.15, 21.50, 22.30; Aupark/Palace, 14.00, 16.10, 18.25, 20.40, 22.50

11.09.01 – Istropolis/ARTkino, 17.30, 20.00

Rok diabla – FK IC.SK, 18.30; FK Nostalgia, 18.30, 20.45; Aupark/Palace, 17.50, 19.50

Neha – FK IC.SK, 17.30

Sexi vtáci – FK IC.SK, 18.00, 20.00; Polus, 15.20, 17.25, 19.25, 21.25

Kruté radosti – FK IC.SK, 18.15; Polus, 18.25; Aupark/Palace, 17.25, 19.20

Osem a pol ženy – FK IC.SK, 19.30

Bratstvo vlka – FK IC.SK, 20.15

Siedmy hriech – FK IC.SK, 20.30

Doba ľadová – Istota, 17.30; Hviezda, 15.30, 17.00; Polus, 14.50, 15.15, 17.05, 18.55, 20.45, 22.35; Aupark/Palace, 14.05, 16.00, 17.55, 19.55

Minority Report – Istota, 19.30; Polus, 17.10, 20.00; Aupark/Palace, 15.00, 18.00, 21.00

Čokoláda – Kino Café, 16.00, 18.00

Dannyho jedenástka – ARTkino za zrkadlom, 20.10

Svet podľa Prota – ARTkino Lúky, 20.00

XXX – Polus, 14.45, 17.15, 19.45, 22.20; Aupark/Palace, 14.15, 16:45, 19.15, 21.45

Insomnia – Polus, 20.40; Aupark/Palace, 19.45, 22.10

Myšiak Stuart Little 2 – Polus, 14.05, 14.40, 15.55, 16.30, 17.45; Aupark/Palace, 14.00, 15.50, 17.45

Lilo a Stitch – Polus, 15.20; Aupark/Palace, 14.30, 16.30

Proroctvo z temnôt – Aupark/Palace, 19.40, 22.05

Sexy boys – Aupark/Palace, 14.20, 16.15, 18.10, 20.10

Aféra s náhrdelníkom – Aupark/Palace, 22.05

Muž, ktorý nebol – Aupark/Palace, 21.25

Lantana – Aupark/Palace, 21.55

2084: Vláda ohňa – Aupark/Palace, 18.10, 20.20, 22.30

Austin Powers v Zlatom úde – Aupark/Palace, 15.15

Jednoducho sexi – Aupark/Palace, 15.35, 17.45

Scooby Doo – Aupark/Palace, 14.20, 16.20

Spider man – Aupark/Palace, 15.30

KONCERTY – PODUJATIA

14.00 Hrady západného Slovenska IV – M-klub, Rovniankova 3

14.00 Rýchlo a lacno s vareškou, príprava jedál v klube dôchodcov – SD Trnávka, Kaštieľska 30

17.00 Frivolitky, čipka – M-klub, Rovniankova 3

17.00 Meditatívne maľovanie – Združenie pre integrálne vzdelávanie, Košická 52

17.30 Rodičovský klub, všetko, čo súvisí s výchovou – SD Trávniky, Nevädzová 4

17.30 Astronomická prednáška – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

18.00 Pôvodné tradície čínskeho Feng Shui, prednáška – SD Trávniky, Nevädzová 4

19.00 Kufor, pantomíma – V-klub, Nám. SNP 12

19.00 Andor s Jazzband (NL) – Koncertná sieň Klarisky, Farská 4

The City – Hystéria Pub, Odbojárov 9

Dni starej hudby 2002

Začiatok od 17.15: Hieronymus Kapsberger: Aure vaghe, aure gioconde; Tarquinio Merula: Chi vuol ch‘io m‘inamori; Folle e ben che si credew; Sigismondo d‘India: Tutto il piango (Petrarca); Elias Reusner: Ciaconna; Giulio Caccini: Oche felice giorno; Odolce fonte del mio pianto amaro; Girolamo Frescobaldi: Maddalena alla croce (sonetto spirituale); Benedetto Ferrari: Queste pungenti spine (cantata spirituale); Sigismondo d‘India: Torna il sereno Zefiro; Petra Noskiová (mezzosoprán), Igor Herzog (lutna) – SNG, Vodné kasárne

Začiatok od 19.00: John Cage: Sonáty a interlúdiá pre preparovaný klavír, Nora Škutová (klavír) – Koncertná sieň Konzervatória, Tolstého ul.

DISKOTÉKY

Back to back nigh – Live! Club, Einsteinova 18

Hudba: Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/a

Bck to 80 s, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Trance & House Party, DJ Vojto – Club 39, Mlynská dolina

Oldies večer, Jukebox – Corona bar, Gbelská 6

Rocková klasika – KGB, Obchodná 52

VÝSTAVY

Vladimír Popovič: Retrospektíva – SNG, Esterházyho palác, do 24. novembra

Cesty k Nílu, po stopách dávnej civilizácie starého Egypta – Stará radnica, Primaciálne nám. 3, ut – pia 10.00 – 17.00, so – ne 11.00 – 18.00, do 24. novembra

Ruský piktorializmus – SNG, Estreházyho palác, do 28.novembra

Štyri živly vo výtvarnom umení: IV. Zem – GMB, Mirbachov palác, Františkánske nám., do 3. novembra

Alice Leora Briggs: Neviem Viem Neviem – Galéria aktualít, Pálffyho palác, do 27. októbra

Ad Snijeders: Retrospective – Múzeum Danubiana, do 15. novembra

Emil Venkov: Posolstvo – Múzeum Danubiana, do 15. novembra

Max Bill: Grafiky, objekty, obrazy – Galéria Milana Dobeša, Zámočnícka 13, ut – ne 10.00 -18.00, do 31. decembra

Rasťo Pazdernatý: Telomaľby – K. Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 28. októbra

Hlina – spoločná skúsenosť a perspektívy – Galéria Medium, Hviezdoslavovo nám. 18, po – ne 10.00 -18.00, do 26. októbra

J. F. Kovář: Obrazy objekty pre Chavu Presburger, V. Trabalka: grafika – České centrum, Hviezdoslavovo nám., po – pia 13.00 – 17.00, do 23. októbra

Bratislavské džezové dni očami fotografa Romana Dremmela – Cafe galeria, Panská 12, do 31. októbra

Voices From the Juice Bar – Galéria Priestor, Somolického 1/b, do 31. októbra

Ladislav Berger: Stretneme sa v nekonečne – Štúdio L+S, Nám. 1. mája, do 14. novembra

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. 3 pravidlá pre lepší dôchodok
  2. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€
  3. Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba
  4. 4 rady pre deti a dospelých, ako sa starať o pokožku
  5. Výstava Podoby lásky zobrazí skutočné osudy konkrétnych žien
  6. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek
  7. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky
  8. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky
  9. Ochráňte pred zlodejmi celé vozidlo vďaka VAM Akustik
  10. V tomto roku si už konečne užijem Vianoce bez vrások
  1. Exkurzia študentov Stavebnej fakulty STU v Bratislave
  2. Prichádza Black Friday, jazdenku môžete mať so zľavou 2000 eur
  3. 4 rady pre deti a dospelých, ako sa starať o pokožku
  4. Výstava Podoby lásky zobrazí skutočné osudy konkrétnych žien
  5. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek
  6. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky
  7. Ochráňte pred zlodejmi celé vozidlo vďaka VAM Akustik
  8. Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba
  9. Nová michalovská nemocnica otvorí brány: toto musíte vidieť!
  10. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky
  1. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky 15 208
  2. 3 pravidlá pre lepší dôchodok 9 091
  3. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€ 4 535
  4. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií 3 806
  5. Ako sa zbaviť chladnej podlahy 3 043
  6. Online analýza spotreby elektriny vám pomôže ušetriť 1 810
  7. Moskva alebo Petrohrad? 1 693
  8. V tomto roku si už konečne užijem Vianoce bez vrások 1 664
  9. VW Tiguan Allspace: prvé sedemmiestne SUV od Volkswagnu 1 506
  10. Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba 1 413