Kam sa vybrať za kultúrou, zábavou a spoločnosťou

DIVADLÁ

ŠTVRTOK 17. OKTÓBER

19.00 Komedianti, Sedliacka česť – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Všetko sa posralo – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Všetci sú za dverami – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Drahá pani profesorka – Astorka Korzo, Suché mýto 17

19.00 Slečna Júlia – Klub Čierny havran, Biela 6

19.00 Cesta do Ubíc – ŠD Ívery, MKC, Školská 14

20.00 Dno – Stoka, Pribinova 1

PIATOK 18. OKTÓBER

19.00 Giselle – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Hamlet – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Macocha – Astorka Korzo, Suché mýto 17

19.00 Muž na zjedenie – West, Kolárska 3

19.00 Interview – Divadlo A.HA, MKC, Školská 14

SOBOTA 19. OKTÓBER

19.00 Balada o zlodejovi koní alebo cigáni idú do neba – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Obchod na korze – Astorka Korzo, Suché mýto 17

19.00 Krehká nežnosť – West, Kolárska 3

NEDEĽA 20. OKTÓBER

10.00 a 14.30 Maugli – Bratislavské bábkové divadlo, Dunajská 36

15.30 Duchovplná rozprávka – Divadlo A.HA, MKC Školská 14

19.00 Smiechoty (verejná nahrávka) – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Drahá pani profesorka – Astorka Korzo, Suché mýto 17

19.00 Traja na hojdačke – West, Kolárska 3

PONDELOK 21. OKTÓBER

19.00 Nabucco – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Tata – RND, Škultétyho 5

19.00 Druhá smrť Jany z Arku – Divadlo A.HA, MKC Školská 14

UTOROK 22. OKTÓBER

19.00 Zlatý kohútik – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Niekto to rád horúce – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Kvarteto – Astorka Korzo, Suché mýto 17

19.00 Na jeden dotyk – RND, Škultétyho 5

20.00 Čo bude zajtra – Stoka, Pribinova 1

STREDA 23. OKTÓBER

10.00 a 14.00 Kufor – Divadlo A.HA, MKC Školská 14

11.00 Snehulienka a sedem pretekárov – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Labutie jazero – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Balada o zlodejovi koní alebo cigáni idú do neba – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Uragán (verejná nahrávka) – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Hráči – Klub Čierny havran, Biela 6

KINÁ

ŠTVRTOK 17. OKTÓBER

Resident Evil – Hviezda, 18.30; Istropolis, 17.15, 20.45; Polus, 16.35, 18.45, 20.55; Aupark/Palace, 14.05, 16.15, 18.25, 20.35, 22.40

Sex a Lucia – Hviezda, 20.30; Aupark/Palace, 21.50

Putovanie vtákov – Obzor, 18.00, 20.00

Svet podľa Prota – Mladosť, 17.30, 20.00

Nevesta cez internet – Nádej, 17.30, 20.00

Najväčšia hrozba – Zora, 17.00, 19.30

Útok pavúkov – Istropolis, 15.45, 19.15; Aupark/Palace, 18.30, 20.35, 22.35

Znamenia – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 15.45, 18.00, 19.35, 20.15, 21.50, 22.30; Aupark/Palace, 14.00, 16.10, 18.25, 20.40, 22.50

11.09.01 – Istropolis/ARTkino, 17.30, 20.00; FK Nostalgia, 18.30

Rok diabla – FK IC.SK, 18.30; Aupark/Palace, 17.50, 19.50; Mladosť 17.30

Postoj – FK IC.SK, 17.30

Sexi vtáci – FK IC.SK, 18.00, 20.00; Polus, 15.20, 17.25, 19.25, 21.25

Kruté radosti – FK IC.SK, 18.15; Polus, 18.25; Aupark/Palace, 17.25, 19.20

Prosperove knihy – FK IC.SK, 19.30

Bratstvo vlka – FK IC.SK, 20.30

Siedmy hriech – FK IC.SK, 20.30

Baraka, odysea zeme – FK Nostalgia, 20.45

Doba ľadová – Istota, 17.30, 20.00; Hviezda, 15.30, 17.00; Polus, 14.50, 15.15, 17.05, 18.55, 20.45, 22.35; Aupark/Palace, 14.05, 16.00, 17.55, 19.55

Buena Vista Social Club – Kino Café, 16.00, 18.00

Bad company – Nivy, 19.00

XXX – Polus, 14.45, 17.15, 19.45, 22.20; Aupark/Palace, 14.15, 16:45, 19.15, 21.45

Insomnia – Polus, 20.40; Aupark/Palace, 19.45, 22.10

Minority Report – Polus, 17.10, 20.00; Aupark/Palace, 15.00, 18.00, 21.00

Myšiak Stuart Little 2 – Polus, 14.05, 14.40, 15.55, 16.30, 17.45; Aupark/Palace, 14.00, 15.50, 17.45

Lilo a Stitch – Polus, 15.20; Aupark/Palace, 14.30, 16.30

Proroctvo z temnôt – Aupark/Palace, 19.40, 22.05

Sexy boys – Aupark/Palace, 14.20, 16.15, 18.10, 20.10

Aféra s náhrdelníkom – Aupark/Palace, 22.05

Muž, ktorý nebol – Aupark/Palace, 21.25

Lantana – Aupark/Palace, 21.55

2084: Vláda ohňa – Aupark/Palace, 18.10, 20.20, 22.30

Austin Powers v Zlatom úde – Aupark/Palace, 15.15

Jednoducho sexi – Aupark/Palace, 15.35, 17.45

Scooby Doo – Aupark/Palace, 14.20, 16.20

Spider man – Aupark/Palace, 15.30

PIATOK 18. OKTÓBER

Resident Evil – Hviezda, 18.30; Istropolis, 17.15, 20.45; Polus, 16.35, 18.45, 20.55, 23.05; Aupark/Palace, 14.05, 16.15, 18.25, 20.35, 22.40

Sex a Lucia – Hviezda, 20.30; Aupark/Palace, 21.50

Putovanie vtákov – Obzor, 18.00, 20.00

Chlieb a tulipány – Mladosť, 15.15, 20.00

Nevesta cez internet – Nádej, 17.30, 20.00

Najväčšia hrozba – Zora, 17.00, 19.30

Útok pavúkov – Istropolis, 15.45, 19.15; Aupark/Palace, 18.30, 20.35, 22.35

Znamenia – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 15.45, 18.00, 19.35, 20.15, 21.50, 22.30; Aupark/Palace, 14.00, 16.10, 18.25, 20.40, 22.50

11.09.01 – Istropolis/ARTkino, 17.30, 20.00

Rok diabla – FK IC.SK, 18.30; Aupark/Palace, 17.50, 19.50; Mladosť 17.30

Postoj – FK IC.SK, 17.30

Sexi vtáci – FK IC.SK, 18.00, 20.00; Polus, 15.20, 17.25, 19.25, 21.25

Kruté radosti – FK IC.SK, 18.15; Polus, 18.25; Aupark/Palace, 17.25, 19.20

Prosperove knihy – FK IC.SK, 19.30

Bratstvo vlka – FK IC.SK, 20.30

Siedmy hriech – FK IC.SK, 20.30

Underground – FK IC.SK, 21.30

Doba ľadová – Istota, 17.30, 20.00; Hviezda, 15.30, 17.00; Polus, 14.50, 15.15, 17.05, 18.55, 20.45, 22.35; Aupark/Palace, 14.05, 16.00, 17.55, 19.55

Buena Vista Social Club – Kino Café, 16.00, 18.00

XXX – Polus, 14.45, 17.15, 19.45, 22.20; Aupark/Palace, 14.15, 16:45, 19.15, 21.45

Insomnia – Polus, 20.40; Aupark/Palace, 19.45, 22.10

Minority Report – Polus, 17.10, 20.00, 22.50; Aupark/Palace, 15.00, 18.00, 21.00

Myšiak Stuart Little 2 – Polus, 14.05, 14.40, 15.55, 16.30, 17.45; Aupark/Palace, 14.00, 15.50, 17.45

Lilo a Stitch – Polus, 15.20; Aupark/Palace, 14.30, 16.30

Proroctvo z temnôt – Aupark/Palace, 19.40, 22.05

Sexy boys – Aupark/Palace, 14.20, 16.15, 18.10, 20.10

Aféra s náhrdelníkom – Aupark/Palace, 22.05

Muž, ktorý nebol – Aupark/Palace, 21.25

Lantana – Aupark/Palace, 21.55

2084: Vláda ohňa – Aupark/Palace, 18.10, 20.20, 22.30

Austin Powers v Zlatom úde – Aupark/Palace, 15.15

Jednoducho sexi – Aupark/Palace, 15.35, 17.45

Scooby Doo – Aupark/Palace, 14.20, 16.20

Spider man – Aupark/Palace, 15.30

SOBOTA 19. OKTÓBER

Resident Evil – Hviezda, 18.30; Istropolis, 17.15, 20.45; Polus, 16.35, 18.45, 20.55, 23.05; Aupark/Palace, 11.55, 14.05, 16.15, 18.25, 20.35, 22.40

Sex a Lucia – Hviezda, 20.30; Aupark/Palace, 21.50

Putovanie vtákov – Obzor, 16.00, 18.00, 20.00; Nádej, 17.30, 20.00

Chlieb a tulipány – Mladosť, 15.15, 20.00

Rok diabla – Múzeum, 17.30, 20.00; FK IC.SK, 18.30; Aupark/Palace, 17.50, 19.50; Mladosť 17.30

Scooby Doo – Zora, 17.30

Babie leto – Zora, 17.00, 19.30

Útok pavúkov – Istropolis, 15.45, 19.15; Aupark/Palace, 18.30, 20.35, 22.35

Znamenia – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 11.15, 13.30, 15.45, 18.00, 19.35, 20.15, 21.50, 22.30; Aupark/Palace, 11.45, 14.00, 16.10, 18.25, 20.40, 22.50

11.09.01 – Istropolis/ARTkino, 17.30, 20.00

Perinbaba – FK IC.SK, 16.00

Neha – FK IC.SK, 17.30

Sexi vtáci – FK IC.SK, 18.00, 20.00; Polus, 11.15, 13.20, 15.20, 17.25, 19.25, 21.25

Kruté radosti – FK IC.SK, 18.15; Polus, 18.25; Aupark/Palace, 17.25, 19.20

Prosperove knihy – FK IC.SK, 19.30

Bratstvo vlka – FK IC.SK, 20.30

Siedmy hriech – FK IC.SK, 20.30

Underground – FK IC.SK, 21.30

Doba ľadová – Istota, 15.00, 17.30, 20.00, Hviezda, 13.30, 15.30, 17.00; Polus, 11.00, 11.35, 12.55, 13.25, 14.50, 15.15, 17.05, 18.55, 20.45, 22.35; Aupark/Palace, 12.10, 14.05, 16.00, 17.55, 19.55

Trafic – Kino Café, 16.00, 18.00

XXX – Polus, 11.50, 14.45, 17.15, 19.45, 22.20; Aupark/Palace, 11.45, 14.15, 16:45, 19.15, 21.45

Insomnia – Polus, 20.40, 23.00; Aupark/Palace, 19.45, 22.10

Minority Report – Polus, 17.10, 20.00, 22.50; Aupark/Palace, 12.00, 15.00, 18.00, 21.00

Myšiak Stuart Little 2 – Polus, 11.05, 12.15, 12.50, 14.05, 14.40, 15.55, 16.30, 17.45; Aupark/Palace, 11.50, 14.00, 15.50, 17.45

Lilo a Stitch – Polus, 11.45, 13.35, 15.20; Aupark/Palace, 12.20, 14.30, 16.30

Proroctvo z temnôt – Aupark/Palace, 19.40, 22.05

Sexy boys – Aupark/Palace, 12.30, 14.20, 16.15, 18.10, 20.10

Aféra s náhrdelníkom – Aupark/Palace, 22.05

Muž, ktorý nebol – Aupark/Palace, 21.25

Lantana – Aupark/Palace, 21.55

2084: Vláda ohňa – Aupark/Palace, 18.10, 20.20, 22.30

Austin Powers v Zlatom úde – Aupark/Palace, 13.15, 15.15

Jednoducho sexi – Aupark/Palace, 13.45, 15.35, 17.45

Scooby Doo – Aupark/Palace, 12.20, 14.20, 16.20

Spider man – Aupark/Palace, 13.10, 15.30

NEDEĽA 20. OKTÓBER

Resident Evil – Hviezda, 18.30; Istropolis, 17.15, 20.45; Polus, 16.35, 18.45, 20.55; Aupark/Palace, 11.55, 14.05, 16.15, 18.25, 20.35, 22.40

Sex a Lucia – Hviezda, 20.30; Aupark/Palace, 21.50

Putovanie vtákov – Obzor, 16.00, 18.00, 20.00; Nádej, 17.30, 20.00

Chlieb a tulipány – Mladosť, 15.15, 20.00

Rok diabla – Múzeum, 17.30, 20.00; FK IC.SK, 18.30; Aupark/Palace, 17.50, 19.50; Mladosť 17.30

Scooby Doo – Zora, 15.30, 17.30

Babie leto – Zora, 17.00, 19.30

Útok pavúkov – Istropolis, 15.45, 19.15; Aupark/Palace, 18.30, 20.35, 22.35

Znamenia – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 11.15, 13.30, 15.45, 18.00, 19.35, 20.15, 21.50, 22.30; Aupark/Palace, 11.45, 14.00, 16.10, 18.25, 20.40, 22.50

11.09.01 – Istropolis/ARTkino, 17.30, 20.00

Perinbaba – FK IC.SK, 16.00

Neha – FK IC.SK, 17.30

Sexi vtáci – FK IC.SK, 18.00, 20.00; Polus, 11.15, 13.20, 15.20, 17.25, 19.25, 21.25

Kruté radosti – FK IC.SK, 18.15; Polus, 18.25; Aupark/Palace, 17.25, 19.20

Prosperove knihy – FK IC.SK, 19.30

Bratstvo vlka – FK IC.SK, 20.30

Siedmy hriech – FK IC.SK, 20.30

Doba ľadová – Istota, 10.00, 15.00, 17.30; Hviezda, 13.30, 15.30, 17.00; Polus, 11.00, 11.35, 12.55, 13.25, 14.50, 15.15, 17.05, 18.55, 20.45, 22.35; Aupark/Palace, 12.10, 14.05, 16.00, 17.55, 19.55

Ako na vec – Istota, 20.00

Trafic – Kino Café, 16.00, 18.00

Anjelská tvár – FK Igric, 19.00

Cesta Samuraja – ARTkino za zrkadlom, 20.10

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra – Kino Lúky, 16.00, 18.30; ARTkino Lúky, 16.00, 18.30

XXX – Polus, 11.50, 14.45, 17.15, 19.45, 22.20; Aupark/Palace, 11.45, 14.15, 16:45, 19.15, 21.45

Insomnia – Polus, 20.40, 23.00; Aupark/Palace, 19.45, 22.10

Minority Report – Polus, 17.10, 20.00; Aupark/Palace, 12.00, 15.00, 18.00, 21.00

Myšiak Stuart Little 2 – Polus, 11.05, 12.15, 12.50, 14.05, 14.40, 15.55, 16.30, 17.45; Aupark/Palace, 11.50, 14.00, 15.50, 17.45

Lilo a Stitch – Polus, 11.45, 13.35, 15.20; Aupark/Palace, 12.20, 14.30, 16.30

Proroctvo z temnôt – Aupark/Palace, 19.40, 22.05

Sexy boys – Aupark/Palace, 12.30, 14.20, 16.15, 18.10, 20.10

Aféra s náhrdelníkom – Aupark/Palace, 22.05

Muž, ktorý nebol – Aupark/Palace, 21.25

Lantana – Aupark/Palace, 21.55

2084: Vláda ohňa – Aupark/Palace, 18.10, 20.20, 22.30

Austin Powers v Zlatom úde – Aupark/Palace, 13.15, 15.15

Jednoducho sexi – Aupark/Palace, 13.45, 15.35, 17.45

Scooby Doo – Aupark/Palace, 12.20, 14.20, 16.20

Spider man – Aupark/Palace, 13.10, 15.30

PONDELOK 21. OKTÓBER

Putovanie vtákov – Hviezda, 18.30

Sex a Lucia – Hviezda, 20.30; Aupark/Palace, 21.50

Nevesta cez internet – Obzor, 18.00, 20.00

Chlieb a tulipány – Mladosť, 15.15, 20.00

Večer dokumentu – Múzeum, 18.00

Knoflikáři – Múzeum, 20.00

Útok pavúkov – Istropolis, 15.45, 19.15; Aupark/Palace, 18.30, 20.35, 22.35

Resident Evil – Istropolis, 17.15, 20.45; Polus, 16.35, 18.45, 20.55; Aupark/Palace, 14.05, 16.15, 18.25, 20.35, 22.40

Znamenia – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 15.45, 18.00, 19.35, 20.15, 21.50, 22.30; Aupark/Palace, 14.00, 16.10, 18.25, 20.40, 22.50

11.09.01 – Istropolis/ARTkino, 17.30, 20.00

Rok diabla – FK IC.SK, 18.30; Aupark/Palace, 17.50, 19.50; Mladosť 17.30

Neha – FK IC.SK, 17.30

Sexi vtáci – FK IC.SK, 18.00, 20.00; Polus, 15.20, 17.25, 19.25, 21.25

Kruté radosti – FK IC.SK, 18.15; Polus, 18.25; Aupark/Palace, 17.25, 19.20

Osem a pol ženy – FK IC.SK, 19.30

Bratstvo vlka – FK IC.SK, 20.15

Siedmy hriech – FK IC.SK, 20.30

Underground – FK Nostalgia, 18.30

Doba ľadová – Istota, 17.30; Hviezda, 15.30, 17.00; Polus, 14.50, 15.15, 17.05, 18.55, 20.45, 22.35; Aupark/Palace, 14.05, 16.00, 17.55, 19.55

Najväčšia hrozba – Istota, 20.00

Trafic – Kino Café, 16.00, 18.00

Zbytočná krutosť – ARTkino za zrkadlom, 20.10

XXX – Polus, 14.45, 17.15, 19.45, 22.20; Aupark/Palace, 14.15, 16:45, 19.15, 21.45

Insomnia – Polus, 20.40; Aupark/Palace, 19.45, 22.10

Minority Report – Polus, 17.10, 20.00; Aupark/Palace, 15.00, 18.00, 21.00

Myšiak Stuart Little 2 – Polus, 14.05, 14.40, 15.55, 16.30, 17.45; Aupark/Palace, 14.00, 15.50, 17.45

Lilo a Stitch – Polus, 15.20; Aupark/Palace, 14.30, 16.30

Proroctvo z temnôt – Aupark/Palace, 19.40, 22.05

Sexy boys – Aupark/Palace, 14.20, 16.15, 18.10, 20.10

Aféra s náhrdelníkom – Aupark/Palace, 22.05

Muž, ktorý nebol – Aupark/Palace, 21.25

Lantana – Aupark/Palace, 21.55

2084: Vláda ohňa – Aupark/Palace, 18.10, 20.20, 22.30

Austin Powers v Zlatom úde – Aupark/Palace, 15.15

Jednoducho sexi – Aupark/Palace, 15.35, 17.45

Scooby Doo – Aupark/Palace, 14.20, 16.20

Spider man – Aupark/Palace, 15.30

UTOROK 22. OKTÓBER

Putovanie vtákov – Hviezda, 18.30

Sex a Lucia – Hviezda, 20.30; Aupark/Palace, 21.50

Nevesta cez internet – Obzor, 18.00, 20.00

Chlieb a tulipány – Mladosť, 15.15, 17.30

Otesánek – FK Mladosť, 20.00

Samotáři – Múzeum, 17.30, 20.00

Útok pavúkov – Istropolis, 15.45, 19.15; Aupark/Palace, 18.30, 20.35, 22.35

Resident Evil – Istropolis, 17.15, 20.45; Polus, 16.35, 18.45, 20.55; Aupark/Palace, 14.05, 16.15, 18.25, 20.35, 22.40

Znamenia – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 15.45, 18.00, 19.35, 20.15, 21.50, 22.30; Aupark/Palace, 14.00, 16.10, 18.25, 20.40, 22.50

11.09.01 – Istropolis/ARTkino, 17.30, 20.00

Rok diabla – FK IC.SK, 18.30; Aupark/Palace, 17.50, 19.50

Neha – FK IC.SK, 17.30

Sexi vtáci – FK IC.SK, 18.00, 20.00; Polus, 15.20, 17.25, 19.25, 21.25

Kruté radosti – FK IC.SK, 18.15; Polus, 18.25; Aupark/Palace, 17.25, 19.20

Osem a pol ženy – FK IC.SK, 19.30

Bratstvo vlka – FK IC.SK, 20.15

Siedmy hriech – FK IC.SK, 20.30

Doba ľadová – Istota, 17.30; Hviezda, 15.30, 17.00; Polus, 14.50, 15.15, 17.05, 18.55, 20.45, 22.35; Aupark/Palace, 14.05, 16.00, 17.55, 19.55

Minority Report – Istota, 19.30; Polus, 17.10, 20.00; Aupark/Palace, 15.00, 18.00, 21.00

Čokoláda – Kino Café, 16.00, 18.00

Tajnosti a lži – FK Lúky, 20.00

XXX – Polus, 14.45, 17.15, 19.45, 22.20; Aupark/Palace, 14.15, 16:45, 19.15, 21.45

Insomnia – Polus, 20.40; Aupark/Palace, 19.45, 22.10

Myšiak Stuart Little 2 – Polus, 14.05, 14.40, 15.55, 16.30, 17.45; Aupark/Palace, 14.00, 15.50, 17.45

Lilo a Stitch – Polus, 15.20; Aupark/Palace, 14.30, 16.30

Proroctvo z temnôt – Aupark/Palace, 19.40, 22.05

Sexy boys – Aupark/Palace, 14.20, 16.15, 18.10, 20.10

Aféra s náhrdelníkom – Aupark/Palace, 22.05

Muž, ktorý nebol – Aupark/Palace, 21.25

Lantana – Aupark/Palace, 21.55

2084: Vláda ohňa – Aupark/Palace, 18.10, 20.20, 22.30

Austin Powers v Zlatom úde – Aupark/Palace, 15.15

Jednoducho sexi – Aupark/Palace, 15.35, 17.45

Scooby Doo – Aupark/Palace, 14.20, 16.20

Spider man – Aupark/Palace, 15.30

STREDA 23. OKTÓBER

Putovanie vtákov – Hviezda, 18.30; DK Ružinov, 18.00

Sex a Lucia – Hviezda, 20.30; Aupark/Palace, 21.50

Bad Company – Obzor, 15.45, 18.00, 20.15

Idiot – Múzeum, 17.30, 20.00

Kokaín – Nádej, 17.30, 20.00

Útok pavúkov – Istropolis, 15.45, 19.15; Aupark/Palace, 18.30, 20.35, 22.35

Resident Evil – Istropolis, 17.15, 20.45; Polus, 16.35, 18.45, 20.55; Aupark/Palace, 14.05, 16.15, 18.25, 20.35, 22.40

Znamenia – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 15.45, 18.00, 19.35, 20.15, 21.50, 22.30; Aupark/Palace, 14.00, 16.10, 18.25, 20.40, 22.50

11.09.01 – Istropolis/ARTkino, 17.30, 20.00

Rok diabla – FK IC.SK, 18.30; FK Nostalgia, 18.30, 20.45; Aupark/Palace, 17.50, 19.50

Neha – FK IC.SK, 17.30

Sexi vtáci – FK IC.SK, 18.00, 20.00; Polus, 15.20, 17.25, 19.25, 21.25

Kruté radosti – FK IC.SK, 18.15; Polus, 18.25; Aupark/Palace, 17.25, 19.20

Osem a pol ženy – FK IC.SK, 19.30

Bratstvo vlka – FK IC.SK, 20.15

Siedmy hriech – FK IC.SK, 20.30

Doba ľadová – Istota, 17.30; Hviezda, 15.30, 17.00; Polus, 14.50, 15.15, 17.05, 18.55, 20.45, 22.35; Aupark/Palace, 14.05, 16.00, 17.55, 19.55

Minority Report – Istota, 19.30; Polus, 17.10, 20.00; Aupark/Palace, 15.00, 18.00, 21.00

Čokoláda – Kino Café, 16.00, 18.00

Dannyho jedenástka – ARTkino za zrkadlom, 20.10

Svet podľa Prota – ARTkino Lúky, 20.00

XXX – Polus, 14.45, 17.15, 19.45, 22.20; Aupark/Palace, 14.15, 16:45, 19.15, 21.45

Insomnia – Polus, 20.40; Aupark/Palace, 19.45, 22.10

Myšiak Stuart Little 2 – Polus, 14.05, 14.40, 15.55, 16.30, 17.45; Aupark/Palace, 14.00, 15.50, 17.45

Lilo a Stitch – Polus, 15.20; Aupark/Palace, 14.30, 16.30

Proroctvo z temnôt – Aupark/Palace, 19.40, 22.05

Sexy boys – Aupark/Palace, 14.20, 16.15, 18.10, 20.10

Aféra s náhrdelníkom – Aupark/Palace, 22.05

Muž, ktorý nebol – Aupark/Palace, 21.25

Lantana – Aupark/Palace, 21.55

2084: Vláda ohňa – Aupark/Palace, 18.10, 20.20, 22.30

Austin Powers v Zlatom úde – Aupark/Palace, 15.15

Jednoducho sexi – Aupark/Palace, 15.35, 17.45

Scooby Doo – Aupark/Palace, 14.20, 16.20

Spider man – Aupark/Palace, 15.30

KONCERTY – PODUJATIA

ŠTVRTOK 17. OKTÓBER

14.00 Agresia a šikanácia, prednáška – SD Nivy, Súťažná 18

17.00 Metro live, skupina Scram – Metro music club, Suché mýto

19.00 Traditional Club – F. Frešo, jazz – Cafe Studio Club, Laurinská ul.

19.00 Gitarový koncert, B. Bertók – V-klub, Nám. SNP 12

19.00 M. Donutil: Cestou necestou – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

19.00 Cestovateľský klub – DK Lúky, Vígľašská 1

19.30 Rockový večer s formáciou RAIN – Hlava XXII., Bazová 9

20.00 Ekopárty – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

PIATOK 18. OKTÓBER

14.00 Kopytko, festival country tancov – Istra Centrum, Istrijská 6

14.30 Druhy papiera, priesvitka, lep – Klub filatelistov, ZŠ Hálova 16

17.00 Kyvadlo maľby a humoru, vernisáž výstavy K. Lešša – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

19.00 Trio Fame – Cafe Studio Club, Laurinská ul.

19.00 Music club – Moby dick, Persona non grata – DK Lúky, Vígľašská 1

19.00 Honvéd, tanečné divadlo z Budapešti – DK Ružinov, Ružinovská 28

22.30 Ragtime Jazz Band – V-klub, Nám. SNP 12

Bratislavské jazzové dni – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3:

Začiatok od 19.00: Fuse Jazz (SK), Djabe (H), Gilad Atzmon & Orient House Ensemble (GB),

Ronnie Cuber & Cubism (USA)

Malá sála: Také Oné (SK)

SOBOTA 19. OKTÓBER

10.00 Základy ezoteriky a mystiky, seminár – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

10.00 Kopytko, festival country tancov – Istra Centrum, Istrijská 6

16.00 Čaj o štvrtej, tanečné popoludnie – DK Lúky, Vígľašská 1

17.00 Večer pre nás dvoch so skupinou Saturn – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

18.00 Koncert modlitieb a chvál – SD Nivy, Súťažná 18

19.00 Klavírny recitál – MKS, Uršulínska 11

19.00 Peter Cardarelli, jazz – Cafe Studio Club, Laurinská ul.

19.00 Klavírny recitál – Zrkadlová sieň Primaciálneho paláca

19.00 Čembalový recitál – Koncertná sieň Klarisky, Farská 4

20.00 Blue Danube Tour: FS Gymnik – V-klub, Nám. SNP 12

21.00 Fiesta latina: Latino Flash – SD Trnávka, Bulharská 60

22.30 Ragtime Jazz Band – V-klub, Nám. SNP 12

Bratislavské jazzové dni – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3:

Začiatok od 19.00: Tymon Tymański Band (PL), Dan Bárta Illustratosphere (CZ), Julio Barreto Latino World (BR, Cuba), Jazz Jamaica All Stars (GB)

Malá sála: LC Traditional Band (SK)

Dni starej hudby 2002

Začiatok od 19.00: Johann Sebastian Bach: Clavier-Übung II – Francúzska ouvertúra h mol BWV 831; Taliansky koncert F dur BWV 971, Alex Weimann (čembalo) – Koncertná sieň Klarisky

NEDEĽA 20. OKTÓBER

10.00 Kopytko, festival country tancov – Istra Centrum, Istrijská 6

19.00 Bílý vřešťal, folkový koncert Z. Vřešťala – DK Ružinov, Ružinovská 28

Bratislavské jazzové dni – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3:

Začiatok od 18.00: Mikuláš Škuta Club (SK, A), Bumcello (FR), Ronald Snijders Band (NL), Robben Ford & Band (USA)

Dni starej hudby 2002

Začiatok od 19.00: Musica imperialis in Posonio: Antonio Draghi: Il marito ama piu (festa musicale); Teatro lirico. Stephen Stubbs (dirigent, lutna, teorba), Roman Bajzík (réžia), Noémi Kiss (soprán), Petra Noskaiová (alt) – Markus Forster (alt), Roman Klučka (alt), Stanislav Předota (tenor), Marek Rzepka (bas), Igor Valentovič (bas); Collegium Marianum Praha, hudobno-tanečný súbor: Hana Slačálková a Sigrid T‘Hooft (choreografia) – Hudobná sieň Bratislavského hradu

PONDELOK 21. OKTÓBER

17.00 Paličkovaná čipka – M-klub, Rovniankova 3

19.00 Albrecht Collegium – Koncertná sieň Klarisky, Farská 4

19.30 Sri Chinmoy Centrum, meditačná hudba a prednáška – V-klub, Nám. SNP 12

Dni starej hudby 2002

Začiatok od 19.00: Anton Zimmermann: Kvarteto – op. 3 Nr 5; Johann Mathias Sperger: Trio in G;

Juraj Družecký: Divertimento in C („Kaiza ma, kaiza ma…“ variácie); Johann Nepomuk Hummel: Kvarteto pre klarinet, husle, violu a violončelo Es dur S78/W5; Albrecht collegium: Peter Zajíček (um. ved.) a Vladimíra Grénerová (husle), Ján Gréner (viola), Peter Kiráľ (violončelo), Róbert Šebesta (klarinet) – Koncertná sieň Klarisky

UTOROK 22.OKTÓBER

Dni starej hudby 2002

Začiatok od 19.00: Hudobníci trnavských jezuitov a Antonio Vivaldi; Joseph Umstatt: Concerto in G; František Xaver Budinský: O Deus meus (kantáta); Joseph Umstatt: Concerto in F; Antonio Vivaldi: Nulla in mundo pax sincera (moteto) RV 630;

František Xaver Budinský: Salve Regina al onore della Sancta Madonna Maria;

František Xaver Budinský: Aria de Tempore vel de Martyre „Non me tyranni“;

Joseph Umstatt: Concerto in A; Antonio Vivaldi: Oqui coeli terraque serenitas (moteto) RV 631; Solamente naturali: Miloš Valent (husle, umelecký vedúci),

Noémi Kiss (soprán) – Koncertná sieň Klarisky

9.00 Štúrovci, hudobno-poetické pásmo – SD Trnávka, Bulharská 60

15.00 Toľko krásnych chvíľ, tanečno-zábavné podujatie – M-klub, Rovniankova 3

17.30 Mozgový jogging, seminár pre strednú a staršiu generáciu – SD Trávniky, Nevädzová 4

19.00 Komorný koncert – MKS, Uršulínska 11

19.00 Miro Žbirka (hosť Martha) – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

19.00 Tanečný dom, výuka tancov, zábava – V-klub, Nám. SNP 12

19.00 Komorný koncert – Zrkadlová sieň Primaciálneho paláca

19.00 Solamente naturali – Koncertná sieň Klarisky, Farská 4

19.00 Večer francúzskej piesne: D. Dheym – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

STREDA 23. OKTÓBER

Dni starej hudby 2002

Začiatok od 17.15: Hieronymus Kapsberger: Aure vaghe, aure gioconde; Tarquinio Merula: Chi vuol ch‘io m‘ina-

mori; Folle e ben che si credew; Sigismondo d‘India: Tutto il piango (Petrarca); Elias Reusner: Ciaconna; Giulio Caccini: Oche felice giorno; Odolce fonte del mio pianto amaro; Girolamo Frescobaldi: Maddalena alla croce (sonetto spirituale); Benedetto Ferrari: Queste pungenti spine (cantata spirituale); Sigismondo d‘India: Torna il sereno Zefiro; Petra Noskiová (mezzosoprán), Igor Herzog (lutna) – SNG, Vodné kasárne

Začiatok od 19.00: John Cage: Sonáty a interlúdiá pre preparovaný klavír, Nora Škutová (klavír) – Koncertná sieň Konzervatória, Tolstého ul.

14.00 Hrady západného Slovenska IV – M-klub, Rovniankova 3

14.00 Rýchlo a lacno s vareškou, príprava jedál v klube dôchodcov – SD Trnávka, Kaštieľska 30

17.00 Meditatívne maľovanie – Združenie pre integrálne vzdelávanie, Košická 52

17.00 Frivolitky, čipka – M-klub, Rovniankova 3

17.30 Rodičovský klub, všetko, čo súvisí s výchovou – SD Trávniky, Nevädzová 4

17.30 Astronomická prednáška – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

18.00 Pôvodné tradície čínskeho Feng Shui, prednáška – SD Trávniky, Nevädzová 4

19.00 Kufor, pantomíma – V-klub, Nám. SNP 12

19.00 Andor s Jazzband (NL) – Koncertná sieň Klarisky, Farská 4

The City – Hystéria Pub, Odbojárov 9

PRE DETI

ŠTVRTOK 17. OKTÓBER

10.00 Čas na malé dobrodružstvá, hry, súťaže… – M-klub, Rovniankova 3

10.00 Kreslím, tvorím, maľujem, maľovanie tušom – Klub 22, Vavilovova 22

14.00 Jesenná šišidielnička alebo ako si dosýta začarbať – CC Centrum, Jiráskova 3

14.00 O dvanástich mesiačikoch, tvorivá dielňa – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

PIATOK 18. OKTÓBER

10.00 Skús to s nami, tvorivé dielne – M-klub, Rovniankova 3

10.00 Hádaj, kto som, kreativita – Klub 22, Vavilovova 22

14.00 Ping-pong – Klub 22, Vavilovova 22

14.00 Naj… o zvieratkách – SD Prievoz, Kaštieľska 30

NEDEĽA 20. OKTÓBER

10.00 a 14.30 Maugli – Bratislavské bábkové divadlo, Dunajská 36

10.30 Slncový kôň – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

10.30 Červená čiapočka – DK Ružinov, Ružinovská 28

14.00 Najlepší vyhráva, zábavno-súťažné popoludnie – CC Centrum, Jiráskova 3

15.00 Výmena hračiek a postavičiek z kindervajíčok – Klub 22, Vavilovova 22

PONDELOK 21. OKTÓBER

10.00 Cvičme v rytme, matky s deťmi – Klub 22, Vavilovova 22

UTOROK 22. OKTÓBER

10.00 Kreslím, tvorím, maľujem: Obrázok zo suchých plodov – Klub 22, Vavilovova 22

10.00 a 14.00 Čo sa stalo v Tučifraskove – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

14.00 Papierové príbehy slečny jesennej, tvorivé dielne – CC Centrum, Jiráskova 3

STREDA 23. OKTÓBER

10.00 Cvičme v rytme, matky s deťmi – Klub 22, Vavilovova 22

13.00 Dialógy, pre žiakov ZŠ – DK Ružinov, Ružinovská 28

14.00 Papierové príbehy slečny jesennej, tvorivé dielne – CC Centrum, Jiráskova 3

14.00 Látkové závislosti, prednáška – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

14.00 Pátranie v prírode, kvíz pre deti ZŠ – SD Trávniky, Nevädzová 4

14.00 Premietanie pre deti školských družín – SD Nivy, Súťažná 18

DISKOTÉKY

ŠTVRTOK 17. OKTÓBER

Radio Luxemburg – Aligator Rock Pub, Laurinská 7

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/a

Disko & striptíz – Casey, Botanická 35

Reggae Night, DJ Thierry – Club 39, Mlynská dolina

Rock, blues rock, hard rock, pop – KGB, Obchodná ul. 52

PIATOK 18. OKTÓBER

Rock, striptíz – Harley Davidson, Rebarborová 1/a

Oldis disco – Tatra Club, Hotel Tatra, Nám. 1. mája 5

Aligator Rock Night – Aligator Rock Pub, Laurinská 7

Metro Disco: DJs Joly & 007 (ex-charlies DJs) – Metro music club, Suché mýto

Calvin Klein crave party, DJ Monty – Live! Club, Einsteinova 18

Anton Jaro trio – Woch music club, Františkánske nám. 7

Disco Mix Music, DJ Horník – Casey, Botanická 35

The Top 39, DJ Vladki – Club 39, Mlynská dolina

Disko – Dunaj Pub, Vajanského nábr. 10

Rock, blues rock, hard rock, pop – KGB, Obchodná ul. 52

SOBOTA 19. OKTÓBER

Oldis disco – Tatra Club, Hotel Tatra, Nám. 1. mája 5

Aligator Rock Night – Aligator Rock Pub, Laurinská 7

The 80s Party (videodisco): Ultravox/Midge Ure special – Metro music club, Suché mýto

Fernet stock party, DJ Aqua – Live! Club, Einsteinova 18

The clear – Woch music club, Františkánske nám. 7

Rock, striptíz – Harley Davidson, Rebarborová 1/a

Saturday Night Fever, DJ Vojto – Club 39, Mlynská dolina

Disko – Dunaj Pub, Vajanského nábr. 10

Vabank, koncert – KGB, Obchodná ul. 52

NEDEĽA 20. OKTÓBER

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/a

Rock, blues rock, hard rock, pop – KGB, Obchodná ul. 52

Oldies večer – Corona bar, Gbelská 6

PONDELOK 21. OKTÓBER

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/a

Rock Party, DJ Mathew – Club 39, Mlynská dolina

Definition by Dee M & Guest – Budha bar, Medená 16

UTOROK 22. OKTÓBER

Rok Live: Vabank – Aligator Rock Pub, Laurinská 7

Metro cinema café: Depeche mode, Camouglage – Metro music club, Suché mýto (podchod)

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/a

Džinová párty – Casey, Botanická 35

Oldies Party, DJ Mayoo – Club 39, Mlynská dolina

Rockový večer – KGB, Obchodná 52

STREDA 23. OKTÓBER

Back to back nigh – Live! Club, Einsteinova 18

Hudba: Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/a

Back to 80‘s, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Trance & House Party, DJ Vojto – Club 39, Mlynská dolina

Oldies večer, Jukebox – Corona bar, Gbelská 6

Rocková klasika – KGB, Obchodná 52

VÝSTAVY

Monogramista CZ. Posledný súd. Ikona, 1661 – SNG, Vodné kasárne, do 20. októbra

Vladimír Popovič: Retrospektíva – SNG, Esterházyho palác, do 24. novembra

Ruský piktorializmus – SNG, Estreházyho palác, do 28. novembra

Stred Európy okolo roku 1000 – Historické múzeum, Bratislavský hrad, ut – ne 9.00 – 17.00 (posledný vstup o 16.15), do 20. októbra

Cesty k Nílu, po stopách dávnej civilizácie starého Egypta – Stará radnica, Primaciálne nám. 3, ut – pia 10.00 – 17.00, so – ne 11.00 – 18.00, do 24. novembra

Štyri živly vo výtvarnom umení: IV. Zem – GMB, Mirbachov palác, Františkánske nám., do 3. novembra

Alice Leora Briggs: Neviem Viem Neviem – Galéria aktualít, Pálffyho palác, do 27. októbra

Karol Felix: Pocket Pictures – Galéria Artotéka, Kapucínska 1, po, st, štvr 13.00 – 17.30, ut, pia 10.00 – 12.00, 13.30 – 16.00, do 22. októbra

Ad Snijeders: Retrospective – Múzeum Danubiana, do 15. novembra

Emil Venkov: Posolstvo – Múzeum Danubiana, do 15. novembra

Fotografie zo života Ödöna von Horvatha – Divadlo Astorka Korzo 90 na Suchom mýte, do 18. októbra

Milan Lukáč: Sochy z beštiária – Galéria SPP, Drevená ul., ut – ne 10.00 – 18.00, do 16. októbra

Max Bill: Grafiky, objekty, obrazy – Galéria Milana Dobeša, Zámočnícka 13, ut – ne 10.00 -18.00, do 31. decembra

Rasťo Pazdernatý: Telomaľby – K. Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 28. októbra

Politická karikatúra: Danglár, Lesyk, R. Vaněk, M. Vaněk, Vico, Vavro, Zimka – Café restaurant U „filipa“, Biela 6, 11.00 – 20.00, do 17. októbra

Hlina – spoločná skúsenosť a perspektívy – Galéria Medium, Hviezdoslavovo nám. 18, po – ne 10.00 -18.00, do 26. októbra

J. F. Kovář: Obrazy objekty pre Chavu Presburger, V. Trabalka: grafika – České centrum, Hviezdoslavovo nám., po – pia 13.00 – 17.00, do 23. októbra

Bratislavské džezové dni očami fotografa Romana Dremmela – Cafe galeria, Panská 12, do 31. októbra

Voices From the Juice Bar – Galéria Priestor, Somolického 1/b, do 31. októbra

Ladislav Berger: Stretneme sa v nekonečne – Štúdio L+S, Nám. 1. mája, do 14. novembra

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Ako sa developer prispôsobil nárokom kupujúceho
  2. 5 tipov ako na zdravé nôžky v škole
  3. 6 účinkov prírodného slovenského výrobku
  4. Let s prestreleným srdcom: Samovraždy slovenských hercov
  5. TAURIS výrobky na gril potešia gurmánov aj maškrtníkov
  6. Problémy s počatím? Čo vás čaká na ceste za dvomi čiarkami
  7. Ako pracujú horskí záchranári? Tieto veci by ste nemali podceniť
  8. Lety do exotiky už aj z Bratislavy
  9. Nonstop banka vo vrecku - aplikácia Mobil Banking
  10. Ako sme jazdili v socializme
  1. Očarujúca Srí Lanka: malý ostrov plný prekvapení
  2. 5 tipov ako na zdravé nôžky v škole
  3. Ako sa developer prispôsobil nárokom kupujúceho
  4. Už aj seniori presadajú do SUV
  5. 6 účinkov prírodného slovenského výrobku
  6. Americká ambasáda zaberá pozemky už rok bez nájomnej zmluvy
  7. Bratislava gets a new public space and park
  8. TAURIS výrobky na gril potešia gurmánov aj maškrtníkov
  9. Let s prestreleným srdcom: Samovraždy slovenských hercov
  10. Daikin predĺžil záruku na klimatizácie so službou Stand By Me
  1. Let s prestreleným srdcom: Samovraždy slovenských hercov 29 541
  2. Ako sme jazdili v socializme 3 221
  3. Ako sa developer prispôsobil nárokom kupujúceho 2 415
  4. 6 účinkov prírodného slovenského výrobku 1 873
  5. Lety do exotiky už aj z Bratislavy 1 683
  6. Problémy s počatím? Čo vás čaká na ceste za dvomi čiarkami 1 576
  7. TAURIS výrobky na gril potešia gurmánov aj maškrtníkov 1 536
  8. Ako pracujú horskí záchranári? Tieto veci by ste nemali podceniť 1 370
  9. 5 tipov ako na zdravé nôžky v škole 1 287
  10. Očarujúca Srí Lanka: malý ostrov plný prekvapení 972