tipy nadnes

DIVADLÁ

19.00 Benefičný koncert Opery SND pre ND Praha – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Klietka bláznov – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Barmanky – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Balkonstory – Divadlo a.ha, MKC, Školská 14

PRE DETI

14.00 Divadelné predstavenie pre deti – OS Slovany, Makovického 4

17.00 Paličkovaná čipka – M Klub, Rovniankova 3

KINÁ

Sexi vtáci – Hviezda, 16.00, 18.00, 20.30; FK IC.SK, 18.00, 20.00; Polus, 15.20, 17.25, 19.25, 21.25

XXX – Obzor, 15.30, 18.00, 20.15; Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30

Putovanie vtákov – Mladosť, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 15.45, 17.45

Útok pavúkov – Istropolis, 15.45, 19.15; Aupark/Palace, 14.35, 16.35, 18.35, 20.35, 22.35; Polus, 18.10

Resident Evil – Istropolis, 17.15, 20.45; FK IC.SK, 18.15; Aupark/Palace, 14.05, 16.10, 18.15, 20.20, 122.25; Polus, 14.05, 16.10, 18.20, 20.30, 22.40

Muž, ktorý nebol – Istropolis, 17.30, 20.15; Aupark/Palace, 22.15

Rok diabla – FK IC.SK, 18.30; Aupark/Palace, 17.50, 19.50

Postoj – FK IC.SK, 17.30

Kuchár, zlodej, jeho žena a jej milenec – FK IC.SK, 19.30

Kruté radosti – FK IC.SK, 20.15; Aupark/Palace, 17.55, 20.10; Polus, 19.10, 21.20

Sex a Lucia – FK IC.SK, 20.30

Výlet – Istota, 17.30, 20.00

Čokoláda – Kino Café, 16.00, 18.00

Sexi boys – Aupark/Palace, 14.20, 16.10, 18.00, 19.55

Všetko, čo ste chceli vedieť o sexe – Artkino Za Zrkadlom, 20.10

Proroctvo z temnôt – Aupark/Palace, 19.45, 22.05; Polus, 20.15

Sex a Luxia – Aupark/Palace, 21.50

Aféra s náhrdelníkom – Aupark/Palace, 21.20

Anjelská tvár – Aupark/Palace, 21.50

Triple X – Aupark/Palace, 14.50, 17.20, 19.50, 22.20; Polus, 14.45, 17.15, 19.45, 20.20, 22.20

Insomnia – Aupark/Palace, 19.45, 22.10; Polus, 19.35, 21.50

Minority report – Aupark/Palace, 15.00, 18.00, 21.00; Polus, 14.20, 17.10, 20.00

Myšiak Stuart Little – Aupark/Palace, 14.00, 15.55, 17.45; Polus, 14.05, 14.30, 15.55, 16.20, 17.45

Spiderman – Aupark/Palace, 15.30

Scooby Doo – Aupark/Palace, 14.20, 16.20, 18.20

Lantana – Aupark/Palace, 20.20, 22.45

Lilo a Stitch – Aupark/Palace, 15.25, 17.20; Polus, 15.25, 17.20

2084: Vláda ohňa – Aupark/Palace, 19.15, 21.15

Jednoducho sexi – Aupark/Palace, 15.35, 17.30, 19.25; Polus, 15.15, 16.15, 18.15

Austin Powers v Zlatom úde – Aupark/Palace, 15.55

Kruté radosti – Aupark/Palace, 17.55, 20.10

VÝSTAVY

Monogramista CZ. Posledný súd. Ikona, 1661 – SNG, Vodné kasárne, do 20. októbra

Vladimír Popovič: Retrospektíva – SNG, Esterházyho palác, do 24. novembra

Stred Európy okolo roku 1000 – Historické múzeum, Bratislavský hrad, ut – ne 9.00 – 17.00 (posledný vstup o 16.15), do 20. októbra

Štyri živly vo výtvarnom umení: IV. Zem – GMB, Mirbachov palác, Františkánske nám., do 3. novembra

Cesty k Nílu, po stopách dávnej civilizácie starého Egypta – Stará radnica, Primaciálne nám. 3, ut – pia 10.00 – 17.00, so – ne 11.00 – 18.00, do 24. novembra

Alice Leora Briggs: Neviem Viem Neviem – Galéria aktualít, Pálffyho palác, do 27. októbra

Karol Felix: Pocket Pictures – Galéria Artotéka, Kapucínska 1, po, st, štvr 13.00 – 17.30, ut, pia 10.00 – 12.00, 13.30 – 16.00, do 22. októbra

Ad Snijeders: Retrospective – Múzeum Danubiana, do 15. novembra

Emil Venkov: Posolstvo – Múzeum Danubiana, do 15. novembra

Fotografie zo života Ödöna von Horvatha – Divadlo Astorka Korzo 90 na Suchom mýte, do 18. októbra

Milan Lukáč: Sochy z beštiária – Galéria SPP, Drevená ul., ut – ne 10.00 – 18.00, do 16. októbra

Max Bill: Grafiky, objekty, obrazy – Galéria Milana Dobeša , Zámočnícka 13, ut – ne 10.00 – 18.00, do 31. decembra

Rasťo Pazdernatý: Telomaľby – K. Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 28. októbra

Politická karikatúra: Danglár, Lesyk, R. Vaněk, M. Vaněk, Vico, Vavro, Zimka – Café restaurant U „filipa“, Biela 6, 11.00 – 20.00, do 17. októbra

Hlina – spoločná skúsenosť a perspektívy – Galéria Medium, Hviezdoslavovo nám. 18, po – ne 10.00 – 18.00, do 26. októbra

J. F. Kovář: Obrazy objekty pre Chavu Presburger, V. Trabalka: grafika – České centrum, Hviezdoslavovo nám., po – pia 13.00 – 17.00, do 23. októbra

Bratislavské džezové dni očami fotografa Romana Dremmela – Cafe galeria, Panská 12, do 31. októbra

Voices From the Juice Bar – Galéria Priestor, Somolického 1/b, do 31. októbra

Ladislav Berger: Stretneme sa v nekonečne – Štúdio L+S, Nám. 1. mája, do 14. novembra

KONCERTY A PODUJATIA

14.00 Z lásky k vám, posedenie dôchodcov pri príležitosti Mesiaca úcty k starším – SD Prievoz, Kaštieľska 30

14.00 Výchova k uvedomelému rodičovstvu, pokračovanie besied s lekárom pre 1. stup ZŠ – SD Nivy, Súťažná 18

EKOTOPFILM 2002, Hotel Forum

Kongresová sála:

10.00 Opice vojačky – Husári na krokodílej rieke, Nem., 48‘; Zákon života, SK, 9‘; Život s hrochmi, USA, 16‘

11.20 Vianoce lienok, Est., 50‘; O biodiverzite, Nem.,44‘

18.00 Pán vlkov – Biológ v Karpatoch, Nem., 29‘; Night life: Bytosti hlbín, USA, 28‘; Úžasní grizliovia!, USA, 29‘; Caribou, Can., 20‘

20.00 Prehliadka filmovej tvorby slovenského režiséra Dušana Hanáka: Učenie, SK, 16‘; Artisti, SK, 14‘; 322, SK, 95‘

Sála Senátor:

9.00 Chodníčkami Veľkej Fatry, SK, 25‘; Veľkých dychom – Noemovi dediči, Nem., 44‘; Lokálna Agenda 21 v Turecku, Tur., 12‘

10.30 Zobákom a pazúrom, Pol., 53‘; Polárny medveď zo zálivu Hudson Bay, USA, 21‘

11.50 Zlé zvieratá, USA, 53‘; Priateľ alebo potrava, USA, 6‘

18.00 Chobotničia šou, USA, 60‘; Omo – Cesta do praveku, SK, 60‘; Netopiere, Pol., 23‘; Sovy: Tichí lovci, USA, 54‘; Drevo – Z čoho sú stromy, Nem., 41‘

Sprievodný odborný program:

Forum Hall:

10.30 Konferencia pre pedagógov: Environmentálna výchova a vzdelávanie, Environmentálne zdravie

Primaciálny palác:

18.00 Slávnostný program pri príležitosti otvorenia XXIX. Medzinárodného festivalu odborných filmov, TV a videoprogramov Ekotopfilm 2002

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Ako na refinancovanie hypotéky
  2. Ukážeme vám, prečo je dobré sporiť si na dôchodok
  3. Podnikajte vo vlastnom blízko historického centra
  4. Nečakaným favoritom na predsedu PSK je prešovský advokát Garaj
  5. M-MARKET s novým konceptom KOCKAminiv Prešove
  6. Pivovar Šariš opäť podporí rozvoj domáceho regiónu
  7. Koncert a diskusia s názvom „Otvorene o extrémizme“
  8. Koncert a diskusia s názvom „Otvorene o extrémizme“
  9. Pravda o privátnych značkách. Firmy ich vyrábajú podľa zadania
  10. Splnený sen
  1. Podnikajte vo vlastnom blízko historického centra
  2. Nečakaným favoritom na predsedu PSK je prešovský advokát Garaj
  3. M-MARKET s novým konceptom KOCKAminiv Prešove
  4. Pivovar Šariš opäť podporí rozvoj domáceho regiónu
  5. Športová akadémia Mateja Tótha powered by O2 už na 24 školách
  6. Na čo myslieť v rekonštrukcii bytu
  7. Nová emisia dlhopisov spoločnosti HB Reavis s výnosom 3,25 % p.
  8. Koncert a diskusia s názvom „Otvorene o extrémizme“
  9. Top Ten najviac prehliadaných vozidiel na trhu
  10. Vysoká hra o súdne trovy
  1. Pravda o privátnych značkách. Firmy ich vyrábajú podľa zadania 14 832
  2. Drobné nepozornosti v domácnosti môžu stáť aj tisíce eur 3 809
  3. Ukážeme vám, prečo je dobré sporiť si na dôchodok 3 797
  4. Nečakaným favoritom na predsedu PSK je prešovský advokát Garaj 3 663
  5. Za 30 rokov sa cena fotovoltických panelov znížila 100-násobne 1 429
  6. Splnený sen 1 414
  7. M-MARKET s novým konceptom KOCKAminiv Prešove 1 338
  8. Ako na refinancovanie hypotéky 1 170
  9. Neobjavené emiráty Fujairah a Ajman 975
  10. Na čo myslieť v rekonštrukcii bytu 937