DIVADLÁ
9.00 Očakávanie, Plášť – BHS, SND, Hviezdoslavovo nám. 1
19.00 Ženský zákon, DPOH, Laurinská 24
19.00 Picasso v bare Lapin Agile, Malá scéna, Dostojevského rad 7
19.00 Šiesti v pyžame, Nová scéna, Kollárovo nám. 20
19.00 Cintorín slonov, Astorka Korzo, Nové divadlo, Nám. SNP 33
19.00 Vtedy na Jamajke, Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5
KINÁ
Ježiš – Kino Zrkadlový háj, 17.00, 19.00
Myšiak Stuart Little 2 – Istropolis, 15.30, Istota, 15.00, 17.30; Hviezda, 14.00, 15.30, 17.00; Aupark/Palace, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00; Polus, 11.00, 12.05, 12.45, 14.05, 14.30, 15.55, 16.20, 17.45
XXX – Istropolis 18.00,20.30; Hviezda, 18.30, 20.40; Aupark/Palace, 12.10, 14.40, 17.10, 19.40, 22.10; Polus, 11.50, 14.45, 17.15, 18.10, 19.45, 20.40, 22.20, 23.10
Muž, ktorý nebol – Istropolis/ArtKino, 17.30, 20.15; Aupark/Palace, 20.10, 22.25
Rok diabla – FK IC.SK, 18.30, 20.30; Obzor, 16.00, 18.00, 20.00; Aupark/Palace, 18.15, 20.15, 22.15
Monsters, a.s. – FK IC.SK, 16.00
Uhol pohľadu – FK IC.SK, 17.30
Lantana – FK IC.SK, 18.00; Aupark/Palace, 20.20, 22.45
Chlieb a tulipány – FK IC.SK, 17.45
Umelcova zmluva – FK IC.SK, 19.30
11.09.01 – FK IC.SK, 20.00
Kruté radosti – FK IC.SK, 20.15; Aupark/Palace, 13.35, 15.45, 17.55; Polus, 19.10, 21.20
Čierna mačka, biely kocúr – FK IC.SK, 21.30
On je veľký, ja som maličká – Istota, 20.00
Čokoláda – Kino Café, 16.00, 18.00
Tom a Jerry – Nivy, 16.00
Nevesta cez internet – Nivy, 19.00
Údolie tieňov – Nádej, 17.30, 20.00; Zora, 17.00, 19.30
Insomnia – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 19.45, 22.10; Polus, 17.00, 19.20, 21.40
Minority report – Aupark/Palace, 12.00, 13.00, 15.00, 16.00, 18.00, 19.00, 21.00, 22.00; Polus, 11.30, 13.15, 14.20, 16.05, 17.10, 18.55, 20.00, 21.50, 22.50
Spider man – Aupark/Palace, 13.30, 15.50
Vražda podľa plánu – Aupark/Palace, 20.00, 22.20
Scooby Doo – Aupark/Palace, 12.20, 14.20, 16.20, 18.20
Lilo a Stitch – Aupark/Palace, 12.30, 14.25, 16.20, 18.15; Polus, 11.45, 13.35, 15.25, 17.20
Najväčšia hrozba – Aupark/Palace, 20.10, 22.35
Putovanie vtákov – Aupark/Palace, 13.45, 15.45, 17.45
2084: Vláda ohňa – Aupark/Palace, 12.15, 14.30, 16.45, 19.00, 21.15; Polus, 19.35, 21.35
Jednoducho sexi – Aupark/Palace, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30; Polus, 12.15, 14.15, 16.55, 18.15, 20.15, 22.15
Austin Powers v Zlatom úde – Aupark/Palace, 12.20, 14.25, 16.30, 18.35; Polus, 12.40, 14.50
Zatratení – Aupark/Palace, 20.40, 22.45
KONCERTY A PODUJATIA
17.00 Večer pre nás dvoch so skupinou MINI, zábavno-tanečný večer – DK Dúbravka, Saratovská 2/A
17.00 BHS: Musica aeterna & Melodrámy – Slovenská filharmónia
PRE DETI
10.00 Skús to s nami, tvorivé dielne, výtvarné techniky – M Klub, Rovniankova 3
10.30 Objavenie Ameriky (BBD) – Stará tržnica
DISKOTÉKY
Hudba: Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/a
Aligator Rock Night – Aligator Rock Pub, Laurinská 7
Oldies Party – DK Lúky, Vígľašská 1
Saturday Rock Night – KGB, Obchodná ul. 52
xXx Night! – Live!Club, Aupark, Einsteinova 18
Oldies disco – Mamut Pub
Disko. DJ Rasťo – Metro Music Club, Suché mýto
NEDEĽA 6.OKTÓBER
DIVADLÁ
15.00 Anna – malá čarodejnica (Teatro Neline), PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3
19.00 Mandarínkova izba, West, Kolárska 3
19.00 Kumšt, Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5
15.30 Paťa – piráti „alebo koho stretneš na povale“, Div. A.HA., MKC, Školská 14
KINÁ
Ako na vec – Artkino za Zrkadlom, 20.10
Blade II – Kino Lúky, 17.30, 20.00
Asterix a Obelix: Misia Kleopatra – FK Igric, 19.00
Myšiak Stuart Little 2 – Istropolis, 16.00, 17.45; Istota, 10.00, 15.00, 17.30; Hviezda, 14.00, 15.30, 17.00; Aupark/Palace, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00; Polus, 11.00, 12.05, 12.45, 14.05, 14.30, 15.55, 16.20, 17.45
11.09.01 – Istropolis, 20.00
XXX – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Hviezda, 18.30, 20.40; Aupark/Palace, 12.10, 14.40, 17.10, 19.40, 22.10; Polus, 11.50, 14.45, 17.15, 18.10, 19.45, 20.40, 22.20
Muž, ktorý nebol – Istropolis/ArtKino, 17.30, 20.15; Aupark/Palace, 20.10, 22.25
Rok diabla – FK IC.SK, 18.30, 20.30; Aupark/Palace, 18.15, 20.15, 22.15
Monsters, a.s. – FK IC.SK, 16.00; DK Ružinov, 15.00
Uhol pohľadu – FK IC.SK, 17.30
Lantana – FK IC.SK, 18.00; Aupark/Palace, 20.20, 22.45
Chlieb a tulipány – FK IC.SK, 17.45
Umelcova zmluva – FK IC.SK, 19.30
Biela vdova – FK IC.SK, 20.00
Kruté radosti – FK IC.SK, 20.15; Aupark/Palace, 13.35, 15.45, 17.55; Polus, 19.10, 21.20
Iris – Istota, 20.00
Čokoláda – Kino Café, 16.00, 18.00
Intimita – FK DK Ružinov, 18.00
Mulholland Drive – Obzor, 17.00, 20.00
Insomnia – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 19.45, 22.10; Polus, 17.00, 19.20, 21.40
Údolie tieňov – Nádej, 17.30, 20.00; Zora, 17.00, 19.30
Minority report – Aupark/Palace, 12.00, 13.00, 15.00, 16.00, 18.00, 19.00, 21.00, 22.00; Polus, 11.30, 13.15, 14.20, 16.05, 17.10, 18.55, 20.00, 21.50
Spider man – Aupark/Palace, 13.30, 15.50
Vražda podľa plánu – Aupark/Palace, 20.00, 22.20
Scooby Doo – Aupark/Palace, 12.20, 14.20, 16.20, 18.20
Lilo a Stitch – Aupark/Palace, 12.30, 14.25, 16.20, 18.15; Polus, 11.45, 13.35, 15.25, 17.20
Najväčšia hrozba – Aupark/Palace, 20.10, 22.35
Putovanie vtákov – Aupark/Palace, 13.45, 15.45, 17.45
2084: Vláda ohňa – Aupark/Palace, 12.15, 14.30, 16.45, 19.00, 21.15; Polus, 19.35, 21.35
Jednoducho sexi – Aupark/Palace, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30; Polus, 12.15, 14.15, 16.55, 18.15, 20.15, 22.15
Austin Powers v Zlatom úde – Aupark/Palace, 12.20, 14.25, 16.30, 18.35; Polus, 12.40, 14.50
Zatratení – Aupark/Palace, 20.40, 22.45
KONCERTY A PODUJATIA
10.00 Pohár PKO 2002 (súťaž v tanečnom športe) PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3
10.30 BHS: Organový koncert – Koncertné štúdio Slovenského rozhlasu
19.30 BHS: Koncert pri príležitosti 100. výročia prvého účinkovania Českej filharmónie v Bratislave – Slovenská filharmónia
PRE DETI
10.00 Maľovaná nedeľa, výtvarno-tvorivé dopoludnie – CC Centrum, Jiráskova 3
10.00, 14.30 O vtáčikovi, myške a klobáse – Bratislavské bábkové divadlo, Dunajská 36
10.30 O lenivom Kubovi, Stražonovo bábkové divadlo – DK Dúbravka, Saratovská 2/A
10.30 Nedeľné rozprávkové dopoludnie – DK Ružinov
15.00 Výmena hračiek a postavičiek z kindervajíčok – Klub 22, Vavilovova 22
15.00 Anna – malá čarodejnica (Teatro Neline) – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3
DISKOTÉKY
Hudba: Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/a
Zábava pre staršiu generáciu – Song Londoner Pub
VÝSTAVY
Monogramista CZ. Posledný súd. Ikona, 1661 – SNG, Vodné kasárne, do 20. októbra
Vladimír Popovič: Retrospektíva – SNG, do 24. novembra
Stred Európy okolo roku 1000 – Historické múzeum, Bratislavský hrad, ut – ne 9.00 – 17.00 (posledný vstup o 16.15), do 20. októbra
Cesty k Nílu, po stopách dávnej civilizácie starého Egypta – Stará radnica, Primaciálne nám. 3, ut – pia 10.00 – 17.00, so – ne 11.00 – 18.00, do 24. novembra
Milan Bočkay: Vrcholné diela svetového maliarstva (Monochrómy) – GMB, Pálffyho palác, do 13. októbra
Štyri živly vo výtvarnom umení: IV. Zem – GMB, Mirbachov palác, Františkánske nám., do 3. novembra
Alice Leora Briggs: Neviem Viem Neviem – Galéria aktualít, Pálffyho palác, do 27. októbra
Karol Felix: Pocket Pictures – galéria Artotéka, Kapucínska 1, po, st, štvr 13.00 – 17.30, ut, pia 10.00 – 12.00, 13.30 – 16.00, do 22. októbra
Ad Snijeders: Retrospective – Múzeum Danubiana, do 15. novembra
Emil Venkov: Posolstvo – Múzeum Danubiana, do 15. novembra
Fotografie zo života Ödöna von Horvatha – Divadlo Astorka Korzo 90 na Suchom mýte, do 18. októbra
Milan Lukáč: Sochy z beštiária – Galéria SPP, Drevená ul., ut – ne 10.00 – 18.00, do 16. októbra
Max Bill: Grafiky, obrazy– Galéria Milana Dobeša , Zámočnícka 13, ut – ne 10.00-18.00, do 31. decembra
MM – MMII, architektonická tvorba Tamary a Juraja Závodných – K. Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 7. októbra
Politická karikatúra: Danglár, Lesyk, R. Vaněk, M. Vaněk, Vico, Vavro, Zimka – Café restaurant U „filipa“, Biela 6, 11.00 – 20.00, do 17. októbra
Hlina -spoločná skúsenosť a perspektívy -galéria Medium, Hviezdoslavovo nám. 18, po -ne 10-18 h.