TIPY NA VÍKEND

SOBOTA 5. OKTÓBER

DIVADLÁ

9.00 Očakávanie, Plášť – BHS, SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Ženský zákon, DPOH, Laurinská 24

19.00 Picasso v bare Lapin Agile, Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Šiesti v pyžame, Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Cintorín slonov, Astorka Korzo, Nové divadlo, Nám. SNP 33

19.00 Vtedy na Jamajke, Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

KINÁ

Ježiš – Kino Zrkadlový háj, 17.00, 19.00

Myšiak Stuart Little 2 – Istropolis, 15.30, Istota, 15.00, 17.30; Hviezda, 14.00, 15.30, 17.00; Aupark/Palace, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00; Polus, 11.00, 12.05, 12.45, 14.05, 14.30, 15.55, 16.20, 17.45

XXX – Istropolis 18.00,20.30; Hviezda, 18.30, 20.40; Aupark/Palace, 12.10, 14.40, 17.10, 19.40, 22.10; Polus, 11.50, 14.45, 17.15, 18.10, 19.45, 20.40, 22.20, 23.10

Muž, ktorý nebol – Istropolis/ArtKino, 17.30, 20.15; Aupark/Palace, 20.10, 22.25

Rok diabla – FK IC.SK, 18.30, 20.30; Obzor, 16.00, 18.00, 20.00; Aupark/Palace, 18.15, 20.15, 22.15

Monsters, a.s. – FK IC.SK, 16.00

Uhol pohľadu – FK IC.SK, 17.30

Lantana – FK IC.SK, 18.00; Aupark/Palace, 20.20, 22.45

Chlieb a tulipány – FK IC.SK, 17.45

Umelcova zmluva – FK IC.SK, 19.30

11.09.01 – FK IC.SK, 20.00

Kruté radosti – FK IC.SK, 20.15; Aupark/Palace, 13.35, 15.45, 17.55; Polus, 19.10, 21.20

Čierna mačka, biely kocúr – FK IC.SK, 21.30

On je veľký, ja som maličká – Istota, 20.00

Čokoláda – Kino Café, 16.00, 18.00

Tom a Jerry – Nivy, 16.00

Nevesta cez internet – Nivy, 19.00

Údolie tieňov – Nádej, 17.30, 20.00; Zora, 17.00, 19.30

Insomnia – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 19.45, 22.10; Polus, 17.00, 19.20, 21.40

Minority report – Aupark/Palace, 12.00, 13.00, 15.00, 16.00, 18.00, 19.00, 21.00, 22.00; Polus, 11.30, 13.15, 14.20, 16.05, 17.10, 18.55, 20.00, 21.50, 22.50

Spider man – Aupark/Palace, 13.30, 15.50

Vražda podľa plánu – Aupark/Palace, 20.00, 22.20

Scooby Doo – Aupark/Palace, 12.20, 14.20, 16.20, 18.20

Lilo a Stitch – Aupark/Palace, 12.30, 14.25, 16.20, 18.15; Polus, 11.45, 13.35, 15.25, 17.20

Najväčšia hrozba – Aupark/Palace, 20.10, 22.35

Putovanie vtákov – Aupark/Palace, 13.45, 15.45, 17.45

2084: Vláda ohňa – Aupark/Palace, 12.15, 14.30, 16.45, 19.00, 21.15; Polus, 19.35, 21.35

Jednoducho sexi – Aupark/Palace, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30; Polus, 12.15, 14.15, 16.55, 18.15, 20.15, 22.15

Austin Powers v Zlatom úde – Aupark/Palace, 12.20, 14.25, 16.30, 18.35; Polus, 12.40, 14.50

Zatratení – Aupark/Palace, 20.40, 22.45

KONCERTY A PODUJATIA

17.00 Večer pre nás dvoch so skupinou MINI, zábavno-tanečný večer – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

17.00 BHS: Musica aeterna & Melodrámy – Slovenská filharmónia

PRE DETI

10.00 Skús to s nami, tvorivé dielne, výtvarné techniky – M Klub, Rovniankova 3

10.30 Objavenie Ameriky (BBD) – Stará tržnica

DISKOTÉKY

Hudba: Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/a

Aligator Rock Night – Aligator Rock Pub, Laurinská 7

Oldies Party – DK Lúky, Vígľašská 1

Saturday Rock Night – KGB, Obchodná ul. 52

xXx Night! – Live!Club, Aupark, Einsteinova 18

Oldies disco – Mamut Pub

Disko. DJ Rasťo – Metro Music Club, Suché mýto

NEDEĽA 6.OKTÓBER

DIVADLÁ

15.00 Anna – malá čarodejnica (Teatro Neline), PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

19.00 Mandarínkova izba, West, Kolárska 3

19.00 Kumšt, Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

15.30 Paťa – piráti „alebo koho stretneš na povale“, Div. A.HA., MKC, Školská 14

KINÁ

Ako na vec – Artkino za Zrkadlom, 20.10

Blade II – Kino Lúky, 17.30, 20.00

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra – FK Igric, 19.00

Myšiak Stuart Little 2 – Istropolis, 16.00, 17.45; Istota, 10.00, 15.00, 17.30; Hviezda, 14.00, 15.30, 17.00; Aupark/Palace, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00; Polus, 11.00, 12.05, 12.45, 14.05, 14.30, 15.55, 16.20, 17.45

11.09.01 – Istropolis, 20.00

XXX – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Hviezda, 18.30, 20.40; Aupark/Palace, 12.10, 14.40, 17.10, 19.40, 22.10; Polus, 11.50, 14.45, 17.15, 18.10, 19.45, 20.40, 22.20

Muž, ktorý nebol – Istropolis/ArtKino, 17.30, 20.15; Aupark/Palace, 20.10, 22.25

Rok diabla – FK IC.SK, 18.30, 20.30; Aupark/Palace, 18.15, 20.15, 22.15

Monsters, a.s. – FK IC.SK, 16.00; DK Ružinov, 15.00

Uhol pohľadu – FK IC.SK, 17.30

Lantana – FK IC.SK, 18.00; Aupark/Palace, 20.20, 22.45

Chlieb a tulipány – FK IC.SK, 17.45

Umelcova zmluva – FK IC.SK, 19.30

Biela vdova – FK IC.SK, 20.00

Kruté radosti – FK IC.SK, 20.15; Aupark/Palace, 13.35, 15.45, 17.55; Polus, 19.10, 21.20

Iris – Istota, 20.00

Čokoláda – Kino Café, 16.00, 18.00

Intimita – FK DK Ružinov, 18.00

Mulholland Drive – Obzor, 17.00, 20.00

Insomnia – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 19.45, 22.10; Polus, 17.00, 19.20, 21.40

Údolie tieňov – Nádej, 17.30, 20.00; Zora, 17.00, 19.30

Minority report – Aupark/Palace, 12.00, 13.00, 15.00, 16.00, 18.00, 19.00, 21.00, 22.00; Polus, 11.30, 13.15, 14.20, 16.05, 17.10, 18.55, 20.00, 21.50

Spider man – Aupark/Palace, 13.30, 15.50

Vražda podľa plánu – Aupark/Palace, 20.00, 22.20

Scooby Doo – Aupark/Palace, 12.20, 14.20, 16.20, 18.20

Lilo a Stitch – Aupark/Palace, 12.30, 14.25, 16.20, 18.15; Polus, 11.45, 13.35, 15.25, 17.20

Najväčšia hrozba – Aupark/Palace, 20.10, 22.35

Putovanie vtákov – Aupark/Palace, 13.45, 15.45, 17.45

2084: Vláda ohňa – Aupark/Palace, 12.15, 14.30, 16.45, 19.00, 21.15; Polus, 19.35, 21.35

Jednoducho sexi – Aupark/Palace, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30; Polus, 12.15, 14.15, 16.55, 18.15, 20.15, 22.15

Austin Powers v Zlatom úde – Aupark/Palace, 12.20, 14.25, 16.30, 18.35; Polus, 12.40, 14.50

Zatratení – Aupark/Palace, 20.40, 22.45

KONCERTY A PODUJATIA

10.00 Pohár PKO 2002 (súťaž v tanečnom športe) PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

10.30 BHS: Organový koncert – Koncertné štúdio Slovenského rozhlasu

19.30 BHS: Koncert pri príležitosti 100. výročia prvého účinkovania Českej filharmónie v Bratislave – Slovenská filharmónia

PRE DETI

10.00 Maľovaná nedeľa, výtvarno-tvorivé dopoludnie – CC Centrum, Jiráskova 3

10.00, 14.30 O vtáčikovi, myške a klobáse – Bratislavské bábkové divadlo, Dunajská 36

10.30 O lenivom Kubovi, Stražonovo bábkové divadlo – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

10.30 Nedeľné rozprávkové dopoludnie – DK Ružinov

15.00 Výmena hračiek a postavičiek z kindervajíčok – Klub 22, Vavilovova 22

15.00 Anna – malá čarodejnica (Teatro Neline) – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

DISKOTÉKY

Hudba: Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/a

Zábava pre staršiu generáciu – Song Londoner Pub

VÝSTAVY

Monogramista CZ. Posledný súd. Ikona, 1661 – SNG, Vodné kasárne, do 20. októbra

Vladimír Popovič: Retrospektíva – SNG, do 24. novembra

Stred Európy okolo roku 1000 – Historické múzeum, Bratislavský hrad, ut – ne 9.00 – 17.00 (posledný vstup o 16.15), do 20. októbra

Cesty k Nílu, po stopách dávnej civilizácie starého Egypta – Stará radnica, Primaciálne nám. 3, ut – pia 10.00 – 17.00, so – ne 11.00 – 18.00, do 24. novembra

Milan Bočkay: Vrcholné diela svetového maliarstva (Monochrómy) – GMB, Pálffyho palác, do 13. októbra

Štyri živly vo výtvarnom umení: IV. Zem – GMB, Mirbachov palác, Františkánske nám., do 3. novembra

Alice Leora Briggs: Neviem Viem Neviem – Galéria aktualít, Pálffyho palác, do 27. októbra

Karol Felix: Pocket Pictures – galéria Artotéka, Kapucínska 1, po, st, štvr 13.00 – 17.30, ut, pia 10.00 – 12.00, 13.30 – 16.00, do 22. októbra

Ad Snijeders: Retrospective – Múzeum Danubiana, do 15. novembra

Emil Venkov: Posolstvo – Múzeum Danubiana, do 15. novembra

Fotografie zo života Ödöna von Horvatha – Divadlo Astorka Korzo 90 na Suchom mýte, do 18. októbra

Milan Lukáč: Sochy z beštiária – Galéria SPP, Drevená ul., ut – ne 10.00 – 18.00, do 16. októbra

Max Bill: Grafiky, obrazy– Galéria Milana Dobeša , Zámočnícka 13, ut – ne 10.00-18.00, do 31. decembra

MM – MMII, architektonická tvorba Tamary a Juraja Závodných – K. Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 7. októbra

Politická karikatúra: Danglár, Lesyk, R. Vaněk, M. Vaněk, Vico, Vavro, Zimka – Café restaurant U „filipa“, Biela 6, 11.00 – 20.00, do 17. októbra

Hlina -spoločná skúsenosť a perspektívy -galéria Medium, Hviezdoslavovo nám. 18, po -ne 10-18 h.

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. 3 pravidlá pre lepší dôchodok
  2. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€
  3. Eilat: Slnko, teplo a zábava
  4. Ku kuchynskej linke dostanete obývačku či vstavané skrine za 50%
  5. 4 rady pre deti a dospelých, ako sa starať o pokožku
  6. Výstava Podoby lásky zobrazí skutočné osudy konkrétnych žien
  7. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek
  8. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky
  9. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky
  10. Ochráňte pred zlodejmi celé vozidlo vďaka VAM Akustik
  1. Eilat: Slnko, teplo a zábava
  2. Ku kuchynskej linke dostanete obývačku či vstavané skrine za 50%
  3. Exkurzia študentov Stavebnej fakulty STU v Bratislave
  4. Prichádza Black Friday, jazdenku môžete mať so zľavou 2000 eur
  5. 4 rady pre deti a dospelých, ako sa starať o pokožku
  6. Výstava Podoby lásky zobrazí skutočné osudy konkrétnych žien
  7. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek
  8. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky
  9. Ochráňte pred zlodejmi celé vozidlo vďaka VAM Akustik
  10. Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba
  1. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky 17 428
  2. Eilat: Slnko, teplo a zábava 10 115
  3. 3 pravidlá pre lepší dôchodok 7 520
  4. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€ 4 408
  5. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek 2 754
  6. Ako sa zbaviť chladnej podlahy 2 657
  7. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií 1 990
  8. Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba 1 738
  9. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky 1 512
  10. Ku kuchynskej linke dostanete obývačku či vstavané skrine za 50% 1 441