SME

Kino na Kuchajde bude premietať aj tento rok

Nové Mesto spustí letné kino v amfiteátri prírodného kúpaliska v sobotu 29. júna o 21:30 už po tretí raz.

Vstup do kina pri jazere je voľný.Vstup do kina pri jazere je voľný. (Zdroj: https://www.facebook.com/Kino.Kuchajda)

Prvým premietaným filmom v kine pri jazere Kuchajda bude romantická komédia Do Ríma s láskou. Hlasovalo zaňho viac ako viac ako 800 ľudí.

BRATISLAVA. Prírodné kúpalisko Kuchajda sa aj toto leto stane lákadlom pre fanúšikov dobrého filmu, letné kino pre ľudí pripravilo množstvo premietaní aj zaujímavých cien. Agentúru SITA o tom informoval hovorca bratislavského Nového Mesta Marek Tettinger.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Mestská časť Bratislava - Nové Mesto spustí letné kino v amfiteátri prírodného kúpaliska v sobotu 29. júna o 21:30 už po tretí raz. Prvým premietaným filmom, o ktorom rozhodlo viac ako 800 hlasujúcich, bude romantická komédia Do Ríma s láskou.

SkryťVypnúť reklamu

Filmy vyberú diváci

Na stránke kino.nakuchajde.sk bude počas celej sezóny v ponuke trojica filmových titulov, z ktorých ľudia hlasovaním vyberú ten, ktorý sa bude premietať.

"Letné kino sa už stalo neodmysliteľnou súčasťou podujatí v rámci Kultúrneho leta v Novom Meste. Vlani sa na 21 premietaní prišlo od konca júna do začiatku septembra pozrieť takmer päťtisíc ľudí z celej Bratislavy," uviedol starosta mestskej časti Nové Mesto Rudolf Kusý s tým, že aj tento rok pripravili množstvo noviniek, prekvapení a cien. Vstup do kina je zdarma.

V júni a júli sa bude premietať každú stredu a sobotu o 21:30, v auguste o 21:00. "Na výber budú vždy tri žánrovo rozličné filmy. Dramaturgia je nastavená tak, aby si prišli na svoje skutočne všetci,“ doplnil starosta.

SkryťVypnúť reklamu

V stredu si diváci budú môcť vybrať umelecký film, „kasový trhák“, prípadne žáner zameraný na mladšie ročníky. Sobotná ponuka osloví najmä rodiny a strednú generáciu. V ponuke budú československé a romantické filmy, komédie aj klasika.

Program Letného kina na Kuchajde nájdu záujemcovia na stránke kino.nakuchajde.sk a na facebookovej stránke kina pod názvom Letné kino na Kuchajde.

Cestovanie aj darčeky

Tešiť sa môžu aj fanúšikovia cestovania. Sprievodným projektom letného kina bude tento rok Cestovateľské kino na Kuchajde, pripravované v spolupráci s cestovnou kanceláriou Satur, ktorému bude patriť niekoľko letných utorkov. Už 9. júla o 21:00 sa bude premietať dokumentárny film z ciest po Číne a 23. júla to bude film o Iráne.

Tak ako v uplynulých ročníkoch, aj teraz sa bude počas každého premietania súťažiť a budú sa rozdávať darčeky. Diváci dostanú preukazy, do ktorých budú zbierať pečiatky za účasť na jednotlivých premietaniach.

SkryťVypnúť reklamu

Už na prvom premietaní bude možné vyhrať exkluzívny pobyt pre dvoch v štvorhviezdičkovom hoteli Ramada Resort v Budapešti. Na záver sezóny bude žrebovanie, v ktorom bude možné vyhrať týždenné zapožičanie automobilu Peugeot 2008 s plnou nádržou.

Autor: khu

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Komerčné články

  1. Aká bytová architektúra dnes developerom predáva?
  2. Závod Carpathia v Prievidzi oslavuje jubileum
  3. Čo našli Strýco Filip a Miško Páleník v kuchyni Milana bez mapy?
  4. Pozitívne myslenie nie je všetko. Skutočnú silu nájdete inde
  5. Kondičný tréner: Ubolený zo sedavého zamestnania? Toto pomôže
  6. Firmu rozbiehal po maturite. Dnes má obrat vyše pol milióna
  7. Tieto chyby pri investovaní vám bránia zhodnotiť majetok
  8. Takto bude vyzerať nové námestie na začiatku Dúbravky
  1. Slovenské naj na jednom mieste. Stačí lúštiť
  2. Nový rekord v politickom terore utvorili Červení Khméri
  3. Šéf nemocníc v Šaci Sabol: Nemôžeme byť spokojní s počtom roboti
  4. Chcete dokonalé zuby? Čo vám reklamy nepovedia
  5. Čo našli Strýco Filip a Miško Páleník v kuchyni Milana bez mapy?
  6. Pozitívne myslenie nie je všetko. Skutočnú silu nájdete inde
  7. Závod Carpathia v Prievidzi oslavuje jubileum
  8. Aká bytová architektúra dnes developerom predáva?
  1. Domácnosti pozor, od júla sa mení výpočet poplatkov za elektrinu 93 879
  2. Firmu rozbiehal po maturite. Dnes má obrat vyše pol milióna 20 916
  3. Kondičný tréner: Ubolený zo sedavého zamestnania? Toto pomôže 10 598
  4. Čo robí Portugalsko jedinečným? Jedenásť typických vecí a zvykov 8 460
  5. Tieto chyby pri investovaní vám bránia zhodnotiť majetok 5 708
  6. Inštruktorky sebaobrany: Najväčšia hrozba nie je cudzí muž v tme 5 391
  7. Pili sme pivo, ktoré sa nedá ochutnať nikde inde na svete 5 259
  8. Takto bude vyzerať nové námestie na začiatku Dúbravky 4 685
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Úradujúci prezident USA Donald Trump počas Super Bowlu LIX.

Americký prezident ohlásil, že znižuje clá na 10 percent na tri mesiace.


14
Tlačová konferencia premiéra Fica a Tibora Gašpara.

Prvý prieskum v ére transakčnej dane meria Smeru pokles.


a 1 ďalší 6
Minister zdravotníctva Kamil Šaško.

Účasť odborníkov zrušili v poslednej chvíli.


2
Peter Schutz

Celosvetový chaos spôsobili voliči jedinej superveľmoci.


10
SkryťZatvoriť reklamu