Kam sa vybrať za kultúrou, zábavou a spoločnosťou

DIVADLÁ

ŠTVRTOK 3. OKTÓBER

19.00 Carmen – BHS, SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 dr. Jekyll and mr. Hyde, žilinské divadlo, Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

19.00 Mačka na horúcej plechovej streche, Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Všetko sa posralo – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Paraf – Ívery, MKC, Školská 14

PIATOK 4. OKTÓBER

11.00 Mäkkýš, Div. A.HA., MKC, Školská 14

16.30 a 18.45 Večer M. Markoviča (verejná nahrávka pre TV Markíza), Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Očakávanie, Plášť – BHS, SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Antonius a Kleopatra, DPOH, Laurinská 24

19.00 Mačka na horúcej plechovej streche, Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Klietka bláznov, Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Kvarteto, Astorka Korzo, Suché mýto 17

19.00 Pozvánka do BSE, West, Kolárska 3

20.00 Komisia, Div. Stoka, Pribinova 1

SOBOTA 5. OKTÓBER

19.00 Očakávanie, Plášť – BHS, SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Ženský zákon, DPOH, Laurinská 24

19.00 Picasso v bare Lapin Agile, Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Šiesti v pyžame, Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Cintorín slonov, Astorka Korzo, Nové divadlo, Nám. SNP 33

19.00 Vtedy na Jamajke, Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

NEDEĽA 6. OKTÓBER

15.00 Anna – malá čarodejnica (Teatro Neline), PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

19.00 Mandarínkova izba, West, Kolárska 3

19.00 Kumšt, Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

15.30 Paťa – piráti „alebo koho stretneš na povale“, Div. A.HA., MKC, Školská 14

PONDELOK 7. OKTÓBER

19.00 Don Giovanni – BHS, SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Hráči, Klub Čierny havran, Biela 6

19.00 Twister (verejná nahrávka), Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Dvaja, Div. A.HA., MKC, Školská 14

19.00 Jááánošííík (po tridsiatich rokoch), RND, Škultétyho

UTOROK 8. OKTÓBER

10.00 Prvé lásky, Ludus, Tupolevova 7

19.00 Zvonár v Notre Dame – BHS, SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Vládca Oidipus – DPOH, Laurinská 24

19.00 Scény z manželského života, Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Balada o zlodejovi koní alebo Cigáni idú do neba, Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Večierok, Astorka Korzo, Nové divadlo, Nám. SNP 33

19.00 Ešte máš mňa, miláčik, West, Kolárska 3

19.00 Pro dámu na balkoně (Brno), Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Jááánošííík (po tridsiatich rokoch), RND, Škultétyho 5

19.30 Englisch is Easy, Csaba is Dead, GUnaGU, Františkánske nám. 7

STREDA 9. OKTÓBER

19.00 Tosca – BHS, SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Čertice, DPOH, Laurinská 24

19.00 Šiesti v pyžame, Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Zabiják Joe (Švandovo div. Praha), Astorka Korzo, Nové divadlo, Nám. SNP 33

19.00 Jarek Nohavica – Sám, Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

20.00 Okná, brehy, pozostalosti, Div. Stoka, Pribinova 1

19.00 Na jeden dotyk, RND, Škultétyho 5

19.30 English is Easy, Csaba is Dead, GUnaGU, Františkánske nám.

KINÁ

ŠTVRTOK 3. OKTÓBER

Ježiš – Kino Zrkadlový háj, 20.00

Zlodeji bicyklov – FK za Zrkadlom, 18.00

Babie leto – FK Igric, 19.00

Myšiak Stuart Little 2 – Istropolis, 15.30, Istota, 17.30; Hviezda, 15.30, 17.00; Aupark/Palace, 14.00, 16.00, 18.00; Polus, 14.05, 14.30, 15.55, 16.20, 17.45

XXX – Istropolis, 18.00, 20.30; Hviezda, 18.30, 20.40; Aupark/Palace, 14.40, 17.10, 19.40, 22.10; Polus, 14.45, 17.15, 18.10, 19.45, 20.40, 22.20

Muž, ktorý nebol – Istropolis/ArtKino, 17.30, 20.15; Aupark/Palace, 20.10, 22.25

Rok diabla – FK IC.SK, 20.30; Obzor, 16.00, 18.00, 20.00; Aupark/Palace, 18.15, 20.15, 22.15

Kruté radosti – FK IC.SK, 18.15; Aupark/Palace, 15.45, 17.55; Polus, 19.10, 21.20

Taká Amerika – FK IC.SK, 18.00

Umelcova zmluva – FK IC.SK, 19.30

11. 09. 01 – FK IC.SK, 20.00

Jednoducho sexi – Istota, 20.00; Aupark/Palace, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30; Polus, 14.15, 16.55, 18.15, 20.15, 22.15

Trafic – Kino Café, 16.00, 18.00

Kód Navajo – Nivy, 19.00

40 dní a 40 nocí – Nádej, 17.30, 20.00

Insomnia – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 19.45, 22.10; Polus, 17.00, 19.20, 21.40

Minority report – Aupark/Palace, 15.00, 16.00, 18.00, 19.00, 21.00, 22.00; Polus, 14.20, 16.05, 17.10, 18.55, 20.00, 21.50

Spider man – Aupark/Palace, 15.50

Vražda podľa plánu – Aupark/Palace, 20.00, 22.20

Scooby Doo – Aupark/Palace, 14.20, 16.20, 18.20

Lantana – Aupark/Palace, 20.20, 22.45

Lilo a Stitch – Aupark/Palace, 14.25, 16.20, 18.15; Polus, 15.25, 17.20

Najväčšia hrozba – Aupark/Palace, 20.10, 22.35

Putovanie vtákov – Aupark/Palace, 15.45, 17.45

2084: Vláda ohňa – Aupark/Palace, 14.30, 16.45, 19.00, 21.15; Polus, 19.35, 21.35

Austin Powers v Zlatom úde – Aupark/Palace, 14.25, 16.30, 18.35; Polus, 14.50

Zatratení – Aupark/Palace, 20.40, 22.45

PIATOK 4. OKTÓBER

Ježiš – Kino Zrkadlový háj, 19.00

Myšiak Stuart Little 2 – Istropolis, 15.30, Istota, 17.30, Hviezda, 15.30, 17.00; Aupark/Palace, 14.00, 16.00, 18.00; Polus, 14.05, 14.30, 15.55, 16.20, 17.45

XXX – Istropolis, 18.00, 20.30; Hviezda, 18.30, 20.40; Aupark/Palace, 14.40, 17.10, 19.40, 22.10; Polus, 14.45, 17.15, 18.10, 19.45, 20.40, 22.20, 23.10

Muž, ktorý nebol – Istropolis/ArtKino, 17.30, 20.15; Aupark/Palace, 20.10, 22.25

Rok diabla – FK IC.SK, 20.30; Obzor, 16.00, 18.00, 20.00; Aupark/Palace, 18.15, 20.15, 22.15

Uhol pohľadu – FK IC.SK, 17.30

Lantana – FK IC.SK, 17.45; Aupark/Palace, 20.20, 22.45

Taká Amerika – FK IC.SK, 18.00

Umelcova zmluva – FK IC.SK, 19.30

Chlieb a tulipány – FK IC.SK, 20.00

Kruté radosti – FK IC.SK, 20.15; Aupark/Palace, 15.45, 17.55; Polus, 19.10, 21.20

Čierna mačka, biely kocúr – FK IC.SK, 21.30

On je veľký, ja som maličká – Istota, 20.00

Čokoláda – Kino Café, 16.00, 18.00

Insomnia – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 19.45, 22.10; Polus, 17.00, 19.20, 21.40

40 dní a 40 nocí – Nádej, 17.30, 20.00

Minority report – Aupark/Palace, 15.00, 16.00, 18.00, 19.00, 21.00, 22.00; Polus, 14.20, 16.05, 17.10, 18.55, 20.00, 21.50

Spider man – Aupark/Palace, 15.50

Vražda podľa plánu – Aupark/Palace, 20.00, 22.20

Scooby Doo – Aupark/Palace, 14.20, 16.20, 18.20

Lilo a Stitch – Aupark/Palace, 14.25, 16.20, 18.15; Polus, 15.25, 17.20

Najväčšia hrozba – Aupark/Palace, 20.10, 22.35

Putovanie vtákov – Aupark/Palace, 15.45, 17.45

2084: Vláda ohňa – Aupark/Palace, 14.30, 16.45, 19.00, 21.15; Polus, 19.35, 21.35

Jednoducho sexi – Aupark/Palace, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30; Polus, 14.15, 16.55, 18.15, 20.15, 22.15

Austin Powers v Zlatom úde – Aupark/Palace, 14.25, 16.30, 18.35; Polus, 14.50

Zatratení – Aupark/Palace, 20.40, 22.45

SOBOTA 5. OKTÓBER

Ježiš – Kino Zrkadlový háj, 17.00, 19.00

Myšiak Stuart Little 2 – Istropolis, 15.30, Istota, 15.00, 17.30; Hviezda, 14.00, 15.30, 17.00; Aupark/Palace, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00; Polus, 11.00, 12.05, 12.45, 14.05, 14.30, 15.55, 16.20, 17.45

XXX – Istropolis 18.00,20.30; Hviezda, 18.30, 20.40; Aupark/Palace, 12.10, 14.40, 17.10, 19.40, 22.10; Polus, 11.50, 14.45, 17.15, 18.10, 19.45, 20.40, 22.20, 23.10

Muž, ktorý nebol – Istropolis/ArtKino, 17.30, 20.15; Aupark/Palace, 20.10, 22.25

Rok diabla – FK IC.SK, 18.30, 20.30; Obzor, 16.00, 18.00, 20.00; Aupark/Palace, 18.15, 20.15, 22.15

Monsters, a.s. – FK IC.SK, 16.00

Uhol pohľadu – FK IC.SK, 17.30

Lantana – FK IC.SK, 18.00; Aupark/Palace, 20.20, 22.45

Chlieb a tulipány – FK IC.SK, 17.45

Umelcova zmluva – FK IC.SK, 19.30

11. 09. 01 – FK IC.SK, 20.00

Kruté radosti – FK IC.SK, 20.15; Aupark/Palace, 13.35, 15.45, 17.55; Polus, 19.10, 21.20

Čierna mačka, biely kocúr – FK IC.SK, 21.30

On je veľký, ja som maličká – Istota, 20.00

Čokoláda – Kino Café, 16.00, 18.00

Tom a Jerry – Nivy, 16.00

Nevesta cez internet – Nivy, 19.00

Insomnia – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 19.45, 22.10; Polus, 17.00, 19.20, 21.40

Údolie tieňov – Nádej, 17.30, 20.00; Zora, 17.00, 19.30

Minority report – Aupark/Palace, 12.00, 13.00, 15.00, 16.00, 18.00, 19.00, 21.00, 22.00; Polus, 11.30, 13.15, 14.20, 16.05, 17.10, 18.55, 20.00, 21.50, 22.50

Spider man – Aupark/Palace, 13.30, 15.50

Vražda podľa plánu – Aupark/Palace, 20.00, 22.20

Scooby Doo – Aupark/Palace, 12.20, 14.20, 16.20, 18.20

Lilo a Stitch – Aupark/Palace, 12.30, 14.25, 16.20, 18.15; Polus, 11.45, 13.35, 15.25, 17.20

Najväčšia hrozba – Aupark/Palace, 20.10, 22.35

Putovanie vtákov – Aupark/Palace, 13.45, 15.45, 17.45

2084: Vláda ohňa – Aupark/Palace, 12.15, 14.30, 16.45, 19.00, 21.15; Polus, 19.35, 21.35

Jednoducho sexi – Aupark/Palace, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30; Polus, 12.15, 14.15, 16.55, 18.15, 20.15, 22.15

Austin Powers v Zlatom úde – Aupark/Palace, 12.20, 14.25, 16.30, 18.35; Polus, 12.40, 14.50

Zatratení – Aupark/Palace, 20.40, 22.45

NEDEĽA 6. OKTÓBER

Ako na vec – Artkino za Zrkadlom, 20.10

Blade II – Kino Lúky, 17.30, 20.00

Asterix a Obelix: Misia Kleopatra – FK Igric, 19.00

Myšiak Stuart Little 2 – Istropolis, 16.00, 17.45; Istota, 10.00, 15.00, 17.30; Hviezda, 14.00, 15.30, 17.00; Aupark/Palace, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00; Polus, 11.00, 12.05, 12.45, 14.05, 14.30, 15.55, 16.20, 17.45

11. 09. 01 – Istropolis, 20.00

XXX – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Hviezda, 18.30, 20.40; Aupark/Palace, 12.10, 14.40, 17.10, 19.40, 22.10; Polus, 11.50, 14.45, 17.15, 18.10, 19.45, 20.40, 22.20

Muž, ktorý nebol – Istropolis/ArtKino, 17.30, 20.15; Aupark/Palace, 20.10, 22.25

Rok diabla – FK IC.SK, 18.30, 20.30; Aupark/Palace, 18.15, 20.15, 22.15

Monsters, a.s. – FK IC.SK, 16.00; DK Ružinov, 15.00

Uhol pohľadu – FK IC.SK, 17.30

Lantana – FK IC.SK, 18.00; Aupark/Palace, 20.20, 22.45

Chlieb a tulipány – FK IC.SK, 17.45

Umelcova zmluva – FK IC.SK, 19.30

Biela vdova – FK IC.SK, 20.00

Kruté radosti – FK IC.SK, 20.15; Aupark/Palace, 13.35, 15.45, 17.55; Polus, 19.10, 21.20

Iris – Istota, 20.00

Čokoláda – Kino Café, 16.00, 18.00

Intimita – FK DK Ružinov, 18.00

Mulholland Drive – Obzor, 17.00, 20.00

Insomnia – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 19.45, 22.10; Polus, 17.00, 19.20, 21.40

Údolie tieňov – Nádej, 17.30, 20.00; Zora, 17.00, 19.30

Minority report – Aupark/Palace, 12.00, 13.00, 15.00, 16.00, 18.00, 19.00, 21.00, 22.00; Polus, 11.30, 13.15, 14.20, 16.05, 17.10, 18.55, 20.00, 21.50

Spider man – Aupark/Palace, 13.30, 15.50

Vražda podľa plánu – Aupark/Palace, 20.00, 22.20

Scooby Doo – Aupark/Palace, 12.20, 14.20, 16.20, 18.20

Lilo a Stitch – Aupark/Palace, 12.30, 14.25, 16.20, 18.15; Polus, 11.45, 13.35, 15.25, 17.20

Najväčšia hrozba – Aupark/Palace, 20.10, 22.35

Putovanie vtákov – Aupark/Palace, 13.45, 15.45, 17.45

2084: Vláda ohňa – Aupark/Palace, 12.15, 14.30, 16.45, 19.00, 21.15; Polus, 19.35, 21.35

Jednoducho sexi – Aupark/Palace, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30; Polus, 12.15, 14.15, 16.55, 18.15, 20.15, 22.15

Austin Powers v Zlatom úde – Aupark/Palace, 12.20, 14.25, 16.30, 18.35; Polus, 12.40, 14.50

Zatratení – Aupark/Palace, 20.40, 22.45

PONDELOK 7. OKTÓBER

Miluj blížneho svojho – Artkino za Zrkadlom, 20.10

Myšiak Stuart Little 2 – Istropolis, 16.00, 17.45; Istota, 17.30; Hviezda, 15.30, 17.00; Aupark/Palace, 14.00, 16.00, 18.00; Polus, 14.05, 14.30, 15.55, 16.20, 17.45

11. 09. 01 – Istropolis, 20.00;

XXX – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Hviezda, 18.30, 20.40; Aupark/Palace, 14.40, 17.10, 19.40, 22.10; Polus, 14.45, 17.15, 18.10, 19.45, 20.40, 22.20

Muž, ktorý nebol – Istropolis/ArtKino, 17.30, 20.15; Aupark/Palace, 20.10, 22.25

Rok diabla – FK IC.SK, 18.30, 20.30; Aupark/Palace, 18.15, 20.15, 22.15

Staccato, Hurá, Kinožurnál 12/88 – FK IC.SK, 17.30

Lantana – FK IC.SK, 18.00; Aupark/Palace, 20.20, 22.45

Chlieb a tulipány – FK IC.SK, 17.45

Topenie po číslach – FK IC.SK, 19.30

Biela vdova – FK IC.SK, 20.00

Kruté radosti – FK IC.SK, 20.15; Aupark/Palace, 15.45, 17.55; Polus, 19.10, 21.20

Svet podľa Prota – Istota, 20.00

Buena Vista Social Club – Kino Café, 16.00, 18.00

Insomnia – Obzor, 15.30, 17.45, 20.00; Aupark/Palace, 19.45, 22.10; Polus, 17.00, 19.20, 21.40

Tsatsiki, mamička a policajt – Mladosť, 16.30

Pred búrkou – Mladosť, 18.30

Rodinné tajomstvo – Mladosť, 20.30

Arizona Dream – Múzeum, 17.30, 20.00

Minority report – Aupark/Palace, 15.00, 16.00, 18.00, 19.00, 21.00, 22.00; Polus, 14.20, 16.05, 17.10, 18.55, 20.00, 21.50

Spider man – Aupark/Palace, 15.50

Vražda podľa plánu – Aupark/Palace, 20.00, 22.20

Scooby Doo – Aupark/Palace, 14.20, 16.20, 18.20

Lilo a Stitch – Aupark/Palace, 14.25, 16.20, 18.15; Polus, 15.25, 17.20

Najväčšia hrozba – Aupark/Palace, 20.10, 22.35

Putovanie vtákov – Aupark/Palace, 15.45, 17.45

2084: Vláda ohňa – Aupark/Palace, 14.30, 16.45, 19.00, 21.15; Polus, 19.35, 21.35

Jednoducho sexi – Aupark/Palace, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30; Polus, 14.15, 16.55, 18.15, 20.15, 22.15

Austin Powers v Zlatom úde – Aupark/Palace, 14.25, 16.30, 18.35; Polus, 14.50

Zatratení – Aupark/Palace, 20.40, 22.45

UTOROK 8. OKTÓBER

Monthy Python a svätý grál – FK Lúky, 20.00

Myšiak Stuart Little 2 – Istropolis, 16.00, 17.45; Istota, 17.30; Hviezda, 15.30, 17.00; Aupark/Palace, 14.00, 16.00, 18.00; Polus, 14.05, 14.30, 15.55, 16.20, 17.45

11. 09. 01 – Istropolis, 20.00;

XXX – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Hviezda, 18.30, 20.40; Aupark/Palace, 14.40, 17.10, 19.40, 22.10; Polus, 14.45, 17.15, 18.10, 19.45, 20.40, 22.20

Muž, ktorý nebol – Istropolis/ArtKino, 17.30, 20.15; Aupark/Palace, 20.10, 22.25

Rok diabla – FK IC.SK, 18.30, 20.30; Aupark/Palace, 18.15, 20.15, 22.15

Staccato, Hurá, Kinožurnál 12/88 – FK IC.SK, 17.30

Lantana – FK IC.SK, 18.00; Aupark/Palace, 20.20, 22.45

Chlieb a tulipány – FK IC.SK, 17.45

Topenie po číslach – FK IC.SK, 19.30

Biela vdova – FK IC.SK, 20.00

Kruté radosti – FK IC.SK, 20.15; Aupark/Palace, 15.45, 17.55; Polus, 19.10, 21.20

Neverná – Istota, 20.00

Buena Vista Social Club – Kino Café, 16.00, 18.00

Insomnia – Obzor, 15.30, 17.45, 20.00; Aupark/Palace, 19.45, 22.10; Polus, 17.00, 19.20, 21.40

Nová zem – Mladosť, 16.30

Zimná zátoka – Mladosť, 18.30

Deadline – Mladosť, 20.30

Undeground – Múzeum, 19.00

Minority report – Aupark/Palace, 15.00, 16.00, 18.00, 19.00, 21.00, 22.00; Polus, 14.20, 16.05, 17.10, 18.55, 20.00, 21.50

Spider man – Aupark/Palace, 15.50

Vražda podľa plánu – Aupark/Palace, 20.00, 22.20

Scooby Doo – Aupark/Palace, 14.20, 16.20, 18.20

Lilo a Stitch – Aupark/Palace, 14.25, 16.20, 18.15; Polus, 15.25, 17.20

Najväčšia hrozba – Aupark/Palace, 20.10, 22.35

Putovanie vtákov – Aupark/Palace, 15.45, 17.45

2084: Vláda ohňa – Aupark/Palace, 14.30, 16.45, 19.00, 21.15; Polus, 19.35, 21.35

Jednoducho sexi – Aupark/Palace, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30; Polus, 14.15, 16.55, 18.15, 20.15, 22.15

Austin Powers v Zlatom úde – Aupark/Palace, 14.25, 16.30, 18.35; Polus, 14.50

Zatratení – Aupark/Palace, 20.40, 22.45

STREDA 9. OKTÓBER

Human Traffic – Artkino za Zrkadlom, 20.10

Gosford Park – Artkino Lúky, 20.00

Myšiak Stuart Little 2 – Istropolis, 16.00, 17.45; Istota, 17.30; Hviezda, 15.30, 17.00; Aupark/Palace, 14.00, 16.00, 18.00; Polus, 14.05, 14.30, 15.55, 16.20, 17.45

11. 09. 01 – Istropolis, 20.00;

XXX – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Hviezda, 18.30, 20.40; Aupark/Palace, 14.40, 17.10, 19.40, 22.10; Polus, 14.45, 17.15, 18.10, 19.45, 20.40, 22.20

Muž, ktorý nebol – Istropolis/ArtKino, 17.30, 20.15; Aupark/Palace, 20.10, 22.25

Rok diabla – FK IC.SK, 18.30, 20.30; Aupark/Palace, 18.15, 20.15, 22.15

Staccato, Hurá, Kinožurnál 12/88 – FK IC.SK, 17.30

Lantana – FK IC.SK, 18.00; Aupark/Palace, 20.20, 22.45

Chlieb a tulipány – FK IC.SK, 17.45

Topenie po číslach – FK IC.SK, 19.30

Biela vdova – FK IC.SK, 20.00

Kruté radosti – FK IC.SK, 20.15; Aupark/Palace, 15.45, 17.55; Polus, 19.10, 21.20

Neverná – Istota, 20.00

Buena Vista Social Club – Kino Café, 16.00, 18.00

Insomnia – Obzor, 15.30, 17.45, 20.00; Aupark/Palace, 19.45, 22.10; Polus, 17.00, 19.20, 21.40

Dom anjelov – Mladosť, 16.30

Deadline – Mladosť, 19.00

Pod slnkom – Mladosť, 20.30

Musíme si pomáhať – Nádej, 17.30, 20.00

Minority report – Aupark/Palace, 15.00, 16.00, 18.00, 19.00, 21.00, 22.00; Polus, 14.20, 16.05, 17.10, 18.55, 20.00, 21.50

Spider man – Aupark/Palace, 15.50

Vražda podľa plánu – Aupark/Palace, 20.00, 22.20

Scooby Doo – Aupark/Palace, 14.20, 16.20, 18.20

Lilo a Stitch – Aupark/Palace, 14.25, 16.20, 18.15; Polus, 15.25, 17.20

Najväčšia hrozba – Aupark/Palace, 20.10, 22.35

Putovanie vtákov – Aupark/Palace, 15.45, 17.45

2084: Vláda ohňa – Aupark/Palace, 14.30, 16.45, 19.00, 21.15; Polus, 19.35, 21.35

Jednoducho sexi – Aupark/Palace, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30; Polus, 14.15, 16.55, 18.15, 20.15, 22.15

Austin Powers v Zlatom úde – Aupark/Palace, 14.25, 16.30, 18.35; Polus, 14.50

Zatratení – Aupark/Palace, 20.40, 22.45

KONCERTY a PODUJATIA

ŠTVRTOK 3. OKTÓBER

17.00 Večer pre nás dvoch so skupinou MINI – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

17.00 BHS: Komorný koncert – Zrkadlová sieň Primaciálneho paláca

9.00 – 18.00 Fero Guldan: Výber z tvorby – CC Centrum, Jiráskova 3

19.00 Zvuk Kultúr – Kultúra zvuku, hudobné cestovanie barokovou Európou – Koncertná sieň Klarisky, Farská 4

19.30 Jazzový večer s formáciou G. Jonáš quartet – Reštaurácia a kaviareň HLAVA XXII.

19.30 Gitarový koncert B. Bertok + hosť – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

19.30 BHS: Bach Collegium Mníhov – Slovenská filharmónia

PIATOK 4. OKTÓBER

17.00 BHS: Musica aeterna & Melodrámy – Slovenská filharmónia

9.00 – 18.00 Fero Guldan: Výber z tvorby – CC Centrum, Jiráskova 3

18.00 Improliga (3. kolo súťaže div. improvizácie) – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

20.00 Music Club-Grunge Live IX: acornhoek, kde sa stala chyba, krtinec, navel – DK Lúky, Vígľašská 1

Bukasový masív (country koncert) – Mamut Pub

SOBOTA 5. OKTÓBER

17.00 Večer pre nás dvoch so skupinou MINI, zábavno-tanečný večer – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

17.00 BHS: Musica aeterma & Melodrámy – Slovenská filharmónia

NEDEĽA 6. OKTÓBER

10.00 Pohár PKO 2002 (súťaž v tanečnom športe) PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

10.30 BHS: Organový koncert – Koncertné štúdio Slovenského rozhlasu

19.30 BHS: Koncert pri príležitosti 100. výročia prvého účinkovania Českej filharmónie v Bratislave – Slovenská filharmónia

PONDELOK 7. OKTÓBER

9.00 – 18.00 Fero Guldan: Výber z tvorby – CC Centrum, Jiráskova 3

17.00 Paličkovaná čipka, paličkovanie – M Klub, Rovniankova 3

18.00 Spevácky zbor Dobrá myseľ Erbach – DK Ružinov

18.00 Klub zdravej výživy, prednáška – CC Centrum, Jiráskova 3

19.30 BHS: Budapeštiansky festivalový orchester – Slovenská filharmónia

19.30 Bluesový večer s J. Turtjevom a jeho priateľmi – Hlava XXII., Bazová 9

UTOROK 8. OKTÓBER

9.00 – 18.00 Fero Guldan: Výber z tvorby – CC Centrum, Jiráskova 3

18.00 Príležitosť pre talenty – Mamut Pub

19.00 Stretnutie redaktorov Domina Fórum – Div. Stoka, Pribinova 1

19.00 Jaromír Nohavica – SK Nové Mesto

19.30 BHS: Symfonický orchester Slovenského rozhlasu, Zbor konzervatória v Bratislave – Slovenská filharmónia

STREDA 9. OKTÓBER

9.00 – 18.00 Fero Guldan: Výber z tvorby – CC Centrum, Jiráskova 3

14.00 Intolerancia, prednáška – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

17.00 Frivolitky, frivolitková čipka – M Klub, Rovniankova 3

17.00 BHS: Mozarteum Quartet – Bratislavský hrad

19.30 Literárny večer – verše Št. Krčméryho – Reštaurácia a kaviareň HLAVA XXII., Bazová 9

Erik Rothenstein – Quartet – Hystéria Pub, Odbojárov 9

19.30 BHS: Štátny komorný orchester – Moyzesova sieň

20.00 Grexavat + hosť večera – Metro Music Club, Suché mýto

PRE DETI

ŠTVRTOK 3. OKTÓBER

10.00 Čas pre malé dobrodružstvá, hry, súťaže, tvorivé dielne – M Klub, Rovniankova 3

10.00 Kreslím, tvorím, maľujem, ježko s ovocím – Klub 22, Vavilovova 22

14.00 Od hry k umeniu, výtvarno-tvorivé dielne – M Klub, Rovniankova 3

14.00 Jesenná šišidielnička alebo ako si dosýta začarbať, výtvarno-tvorivé dielne – CC Centrum, Jiráskova 3

14.00 Ako Jurko šťstie hľadal, rozprávka – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

PIATOK 4. OKTÓBER

10.00 Jeseň v záhradke, tvorivé dopoludnie pre MŠ – Klub 22, Vavilovova 22

SOBOTA 5. OKTÓBER

10.00 Skús to s nami, tvorivé dielne, výtvarné techniky – M Klub, Rovniankova 3

10.30 Objavenie Ameriky (BBD) – Stará tržnica

NEDEĽA 6. OKTÓBER

10.00 Maľovaná nedeľa, výtvarno-tvorivé dopoludnie – CC Centrum, Jiráskova 3

10.00 a 14.30 O vtáčikovi, myške a klobáse – Bratislavské bábkové divadlo, Dunajská 36

10.30 O lenivom Kubovi, Stražonovo bábkové divadlo – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

10.30 Nedeľné rozprávkové dopoludnie – DK Ružinov

15.00 Výmena hračiek a postavičiek z kindervajíčok – Klub 22, Vavilovova 22

15.00 Anna – malá čarodejnica (Teatro Neline) – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

PONDELOK 7. OKTÓBER

10.00 Cvičme v rytme, cvičenie matiek s deťmi – Klub 22, Vavilovova 22

10.00 Malý princ – Ludus, Tupolevova 7

UTOROK 8. OKTÓBER

10.00 Kreslím, tvorím, maľujem, pohľadnica zo suchých listov – Klub 22, Vavilovova 22

14.00 Huncútske čísla, kreatívne podujatie – M Klub, Rovniankova 3

14.00 Papierové príbehy slečny jesennej, výtvarno-tvorivé dielne – CC Centrum, Jiráskova 3

10.00 a 14.00 O zvedavom dievčatku, rozprávka – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

14.00 O dvojhlavej dračici – Bibiana, Panská 41

STREDA 9. OKTÓBER

10.00 Cvičme v rytme, cvičenie matiek s deťmi – Klub 22, Vavilovova 22

14.00 Hrady západného Slovenska II – M Klub, Rovniankova 3

14.00 Papierové príbehy slečny jesennej, výtvarno-tvorivé dielne – CC Centrum, Jiráskova 3

14.00 O dvojhlavej dračici – Bibiana, Panská 41

14.00 Paskudárium (Div. Piki) – MKC Gaštanová

DISKOTÉKY

ŠTVRTOK 3. OKTÓBER

Hudba: Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/a

Blues live: Blues Weiser – Aligator Rock Pub, Lurinská 7

Disko & striptíz – Casey, Botanická 35

Reggae Night, Black DJ Thierry – Club 39, Mlynská dolina

Fernet Night, stolný futbal – Corona bar, Gbelská 6

Rockový večer – KGB, Obchodná ul. 52

PIATOK 4. OKTÓBER

Hudba: Rock, striptíz: dámsky, pánsky – Harley Davidson, Rebarborová 1/a

Aligator Rock Night – Aligator Rock Pub, Laurinská 7

Disko – Dunaj Pub, Vajanského nábr. 10

Rock, blues, rock, pop – KGB, Obchodná ul. 52

Remember Live! (oldies party) – Live!Club, Aupark, Einsteinova 18

Pulp Fiction Party, DJs Joly & 007 – Metro Music Club, Františkánske nám. 7

SOBOTA 5. OKTÓBER

Hudba: Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/a

Aligator Rock Night – Aligator Rock Pub, Laurinská 7

Oldies Party – DK Lúky, Vígľašská 1

Saturday Rock Night – KGB, Obchodná ul. 52

xXx Night! – Live!Club, Aupark, Einsteinova 18

Oldies disco – Mamut Pub

Disko. DJ Rasťo – Metro Music Club, Suché mýto

NEDEĽA 6. OKTÓBER

Hudba: Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/a

Zábava pre staršiu generáciu – Song Londoner Pub

PONDELOK 7. OKTÓBER

Hudba: Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/a

Disco, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Rock Party, DJ Mathew – Club 39, Mlynská dolina

Rock, blues, rock, pop – KGB, Obchodná ul. 5

UTOROK 8. OKTÓBER

Hudba: Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/a

Rock live: Instant – Aligator Rock Pub, Laurinská 7

James Bond Night – Casey, Botanická 35

Oldies Party, DJ Maayoo – Club 39, Mlynská dolina

Bororo: Rock Night – Corona bar, Gbelská 6

Rockový večer – KGB, Obchodná ul. 52

STREDA 9. OKTÓBER

Hudba: Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1/a

Back to 80‘s, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Trance & House Party, DJ Vojto – Club 39, Mlynská dolina

Smädná šou – Corona bar, Gbelská 6

Rocková klasika – KGB, Obchodná ul. 52

VÝSTAVY

Monogramista CZ. Posledný súd. Ikona, 1661 – SNG, Vodné kasárne, do 20. októbra

Vladimír Popovič: Retrospektíva – SNG, Esterházyho palác, do 24. novembra

Stred Európy okolo roku 1000 – Historické múzeum, Bratislavský hrad, ut – ne 9.00 – 17.00 (posledný vstup o 16.15), do 20. októbra

Cesty k Nílu, po stopách dávnej civilizácie starého Egypta – Stará radnica, Primaciálne nám. 3, ut – pia 10.00 – 17.00, so – ne 11.00 – 18.00, do 24. novembra

Milan Bočkay: Vrcholné diela svetového maliarstva (Monochrómy) – GMB, Pálffyho palác, do 13. októbra

Štyri živly vo výtvarnom umení: IV. Zem – GMB, Mirbachov palác, Františkánske nám., do 3. novembra

Alice Leora Briggs: Neviem Viem Neviem – Galéria aktualít, Pálffyho palác, do 27. októbra

Karol Felix: Pocket Pictures – Galéria Artotéka, Kapucínska 1, po, st, štvr 13.00 – 17.30, ut, pia 10.00 – 12.00, 13.30 – 16.00, do 22. októbra

Ad Snijeders: Retrospective – Múzeum Danubiana, do 15. novembra

Emil Venkov: Posolstvo – Múzeum Danubiana, do 15. novembra

Cesty ťažných mrakov, fotografie sprevádzané starodávnymi básňami haiku fotografa Z. Thomu – Veľvyslanectvo Japonska, Hlavné námestie 2, po – pia 9.00 – 17.00, do 4. októbra

Fotografie zo života Ödöna von Horvátha – Divadlo Astorka Korzo 90 na Suchom mýte, do 18. októbra

Milan Lukáč: Sochy z beštiára – Galéria SPP, Drevená ul., ut – ne 10.00 – 18.00, do 16. októbra

Max Bill: Grafiky, objekty, obrazy – Galéria Milana Dobeša , Zámočnícka 13, ut – ne 10.00-18.00, do 31. decembra

MM – MMII, architektonická tvorba Tamary a Juraja Závodných – K. Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 7. októbra

Politická karikatúra: Danglár, Lesyk, R. Vaněk, M. Vaněk, Vico, Vavro, Zimka – Cafe restaurant U „filipa“, Biela 6, 11.00 – 20.00, do 17. októbra

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Ako na refinancovanie hypotéky
  2. Ukážeme vám, prečo je dobré sporiť si na dôchodok
  3. Podnikajte vo vlastnom blízko historického centra
  4. Nečakaným favoritom na predsedu PSK je prešovský advokát Garaj
  5. M-MARKET s novým konceptom KOCKAminiv Prešove
  6. Pivovar Šariš opäť podporí rozvoj domáceho regiónu
  7. Koncert a diskusia s názvom „Otvorene o extrémizme“
  8. Koncert a diskusia s názvom „Otvorene o extrémizme“
  9. Pravda o privátnych značkách. Firmy ich vyrábajú podľa zadania
  10. Splnený sen
  1. Podnikajte vo vlastnom blízko historického centra
  2. Nečakaným favoritom na predsedu PSK je prešovský advokát Garaj
  3. M-MARKET s novým konceptom KOCKAminiv Prešove
  4. Pivovar Šariš opäť podporí rozvoj domáceho regiónu
  5. Športová akadémia Mateja Tótha powered by O2 už na 24 školách
  6. Na čo myslieť v rekonštrukcii bytu
  7. Nová emisia dlhopisov spoločnosti HB Reavis s výnosom 3,25 % p.
  8. Koncert a diskusia s názvom „Otvorene o extrémizme“
  9. Top Ten najviac prehliadaných vozidiel na trhu
  10. Vysoká hra o súdne trovy
  1. Pravda o privátnych značkách. Firmy ich vyrábajú podľa zadania 14 733
  2. Ukážeme vám, prečo je dobré sporiť si na dôchodok 3 800
  3. Drobné nepozornosti v domácnosti môžu stáť aj tisíce eur 3 789
  4. Nečakaným favoritom na predsedu PSK je prešovský advokát Garaj 3 694
  5. Za 30 rokov sa cena fotovoltických panelov znížila 100-násobne 1 416
  6. Splnený sen 1 412
  7. M-MARKET s novým konceptom KOCKAminiv Prešove 1 345
  8. Ako na refinancovanie hypotéky 1 165
  9. Neobjavené emiráty Fujairah a Ajman 965
  10. Na čo myslieť v rekonštrukcii bytu 938