TIPY NA VÍKEND

SOBOTA 28. september

DIVADLÁ

9.00 Figarova svadba - SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Všetko sa posralo - Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Hráči - Mestské divadlo Bratislava, klub Čierny havran, Biela 6

KINÁ

Baraka, odysea Zeme - Hviezda, 18.30; Istropolis, 18.30

Lantana - Hviezda, 20.30; Aupark/Palace, 20.30, 22.55; Istropolis, 20.15

Myšiak Stuart Little 2 - Hviezda, 14.00, 15.30, 17.00; Aupark/Palace, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00; Polus, 11.05, 12.05, 13.00, 14.05, 15.00, 15.55, 16.50, 17.45, 18.40, 19.35, 20.30; Istota, 15.00, 17.30, 20.00; Istropolis, 15.30, 18.30

Jednoducho sexi - Hviezda, 10.30; Aupark/Palace, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30; Polus, 12.15, 14.15, 16.55, 18.15, 20.15, 22.15

Spider Man - Obzor, 17.45, 20.30; Aupark/Palace, 12.10, 14.35;

Lilo a Stitch - Mladosť, 15.00; Aupark/Palace, 12.30, 14.25, 16.20, 18.15; Polus, 15.25, 17.20; Istropolis, 16.00

Rok diabla - Mladosť, 16.45, 18.30, 20.15; Aupark/Palace, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00; Istropolis, 20.30; FK IC, 17.00, 18.30, 20.30,

Amores Perros - FK Múzeum, 18.30

Austin Powers v zlatom úde - Nádej, 17.30, 20.00; Aupark/Palace,

16.55, 19.15, 21.25; Polus, 12.20, 14.30, 16.35, 18.45

Elita - Zora, 17.00, 19.30; Aupark/Palace, 12.30, 14.45

Iris - ART kino, 17.30, 20.00

Výlet - Aupark/Palace, 13.20, 15.30, 21.40

Zatratení - Aupark/Palace, 21.50

Obchod na korze 17.30, Exotica 19.30, Buena Vista Social Club, 21.30 - FK IC

Siedmy hriech - kino Nivy, 19.00,

Minority Report - Polus, 11.30, 13.15, 14.20, 16.05, 17.10, 18.55, 20.00, 21.50, 22.50; Aupark/Palace, 12.00, 13.00, 15.00, 16.00, 18.00, 19.00, 21.00, 22.00

Enigma - Polus, 21.25

Vláda ohňa - Polus, 12.50, 314.50, 17.00, 19.00, 21.00, 23.00; Aupark/Palace, 12.15, 14.30, 16.45, 19.00, 21.15

Najväčšia hrozba - Polus, 19.10, 21.40; Aupark/Palace, 20.10, 22.35

Vražda podľa plánu - Polus, 20.55, 23.25; Aupark/Palace, 17.00, 19.30

Muži v čiernom 2 - Aupark/Palace, 13.15, 15.25

Bad Company - Aupark/Palace, 21.55

Putovanie vtákov - Aupark/Palace, 17.40, 19.40

Scooby Doo - Aupark/Palace, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30

Ako na vec - Aupark/Palace 17.25, 19.35

Amélia z Montmartru - Aupark/Palace, 21.55

KONCERTY A PODUJATIA

8.00 - 12.00 Výmenné stretnutia zberateľov - SK Nové Mesto, Vajnorská 21

10.00 - 13.00 Jesenná korunová burza, predaj šatstva za symbolické ceny - SD prievoz, Kaštieľska 30

17.00 Bienále Ladislava Noela, vernisáž fotosúťaže - DK Ružinov, Ružinovská 26

17.00 Čaj o piatej - SK Nové Mesto, Vajnorská 21

19.00 Teplákový bál, 20. narodeniny skupiny Lojzo - PKO, Spoločenská sála, Nábr. arm. gen. L. Svobodu

19.00 Punk na sobotu, Slobodná Európa - DK Lúky, Vígľašská 1

20.00 Hodová zábava - DK Dúbravka, Saratovská 2/A

DISKOTÉKY

We Are The Champions! - Metro club, Suché mýto

Oldies disco - Tatra club, hotel Tatra, Nám. 1. mája 5

Minority Report Fun Party - Live club, Aupark

Rock - Harley Davidson, Rebarborová 1

NEDEĽA 29. SEPTEMBER

DIVADLÁ

14.00 Figarova svadba - SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Desať malých černoškov - DPOH, Laurinská 21

19.00 Všetko sa posralo - Nová scéna, Kollárovo nám. 20

KINÁ

Baraka, odysea Zeme - Hviezda, 18.30; Istropolis, 18.30

Myšiak Stuart Little 2 - Hviezda, 14.00, 15.30, 17.00; Aupark/Palace, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 19.00, 21.00, 22.00; Polus, 11.05, 12.05, 13.00, 14.05, 15.00, 15.55, 16.50, 17.45, 18.40, 19.35, 20.30; Istota, 10.00, 15.00, 17.30; Aupark/Palace, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00; Polus, 11.05, 12.05, 13.00, 14.05, 15.00, 15.55, 16.50, 17.45, 18.40, 19.35, 20.30; Istropolis, 15.30, 18.00

Jednoducho sexi - Hviezda, 20.30; Aupark/Palace, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30; Polus, 12.15, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15

Spiderman - Obzor, 17.45, 20.30; Aupark/Palace, 12.10, 14.35

Lilo a Stitch - Mladosť, 13.15, 15.00; Aupark/Palace, 12.30, 14.25, 16.20, 18.15; Polus, 11.45, 13.35, 15.25, 17.20

Rok diabla - Mladosť, 16.45, 18.30, 20.15; Istropolis, 20.30; FK IC, 18.30, 20.30; Aupark/Palace, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00

Amores Perros - FK Múzeum, 18.30

Austin Powers v zlatom úde - Nádej, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 16.55, 19.15, 21.25; Polus: 12.20, 14.30, 16.35, 18.45

Elita - Zora, 17.00, 19.30; Aupark/Palace 12.30, 14.45

Muži v čiernom 2 - Istota, 20.00; Aupark/Palace, 13.15, 15.25; kino Lúky, 20.00

Lantana - Istropolis, 20.15; Aupark/Palace, 20.30, 22.55

Iris - Istropolis, 17.30, 20.00

Taká Amerika - FK IC, 18.00

Výlet - FK-IC, 20.15; Aupark/Palace, 13.20, 15.30, 21.40

Zatratení - FK IC, 17.45; Aupark/Palace, 21.50

11 09 01 - FK IC, 20.00

Obchod na Korze - FK IC, 17.30

Exotica - FK IC, 19.30

Buena Vista Social Club - Kino Café, 16.00, 18.00

Showtime - FK Igric, 19.00

Minority Report - Aupark/Palace, 12.00, 13.00, 15.00, 16.00, 18.00, 19.00, 21.00, 22.00; Polus, 11.30, 13.15, 14.20, 16.05, 17.10, 18.55, 20.00, 21.50, 22.50

2084: Vláda ohňa - Aupark/Palace 12.15, 14.30, 16.45, 19.00, 21.15; Polus, 12.50, 14.50, 17.00, 19.00, 21.00

Vražda podľa plánu - Auapark/Palace, 17.00, 19.30; Polus, 20.55

Najväčšia hrozba - Aupark/Palace, 20.10, 22.35; Polus, 19.10, 21.40

Bad Company - Aupark/Palace, 21.55

Scooby Doo - Aupark/Palace, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30

Ako na vec - Aupark/Palace, 17.25, 19.35

Amélia z Montmartru - Aupark/Palace, 21.55

Enigma - Polus, 21.25

KONCERTY A PODUJATIA

16.00 Monentum musicum, cyklus komorných koncertov: J. Illésová - husle, J. Fellmayer - violončelo, L. Fančovič - klavír, program: Ľ. Bernáth, J. Beneš, J. Brahms - CC centrum, Jirásková 3

19.00 Bratislava Hot Serenaders - SD Nivy

PRE DETI

0.30 Zvonček a Bambuľka - DK Dúbravka, Saratovská 2/A

15.00 O zvedavom sloníkovi - PKO, malá sála, Nábr. arm. gen. L. Svobodu

15.00 Kto to dokáže?, pohybové súťaže pre deti - Klub 22, Vavilovova 22

15.30 Duchovplná rozprávka - Divadlo a.ha, Školská 14

16.00 Rozprávka o hlúpom Janovi - DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

16.00 O dvojhlavej dračici - Bibiana, Panská 41

DISKOTÉKY

Oldies disco - Tatra club, hotel Tatra, Nám. 1. mája 5

Rock - Harley Davidson, Rebarborová 1

Zábava pre staršiu generáciu - Song Londoner pub, Ostredková 1

VÝSTAVY

Monogramista CZ. Posledný súd. Ikona, 1661 - SNG, Vodné kasárne, do 20. októbra

Vladimír Popovič: Retrospektíva - SNG, Esterházyho palác, do 24. novembra

Juraj Meliš: Kovadlina snov - SNG, Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra 4, do 29. septembra

Stred Európy okolo roku 1000 - Historické múzeum, Bratislavský hrad, ut - ne 9.00 - 17.00 (posledný vstup o 16.15), do 20. októbra

Kanadskí Slováci vlastnými očami - Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr., ut - ne 9.00 - 17.00, do 30. septembra

Cesty k Nílu, po stopách dávnej civilizácie starého Egypta - Stará radnica, Primaciálne nám. 3, ut - pia 10.00 - 17.00, so - ne 11.00 - 18.00, do 24. novembra

Milan Bočkay: Vrcholné diela svetového maliarstva (Monochrómy) - GMB, Pálffyho palác, do 13. októbra

Štyri živly vo výtvarnom umení: IV. Zem - GMB, Mirbachov palác, Františkánske nám., do 3. novembra

Alice Leora Briggs: Neviem Viem Neviem - Galéria aktualít, Pálffyho palác, do 27. októbra

Martin Lettrich (sochy), Milan Rašla (obrazy) - galéria Michalský dvor, Michalská 3, ut - ne 13.00 - 18.00, do 29. septembra

Karol Felix: Pocket Pictures - galéria Artotéka, Kapucínska 1, po, st, štvr 13.00 - 17.30, ut, pia 10.00 - 12.00, 13.30 - 16.00, do 22. októbra

Ad Snijeders: Retrospective - Múzeum Danubiana, do 15. novembra

Emil Venkov: Posolstvo - Múzeum Danubiana, do 15. novembra

Hugo Demartini - galéria Komart, Zámočnícka 8, do 29. septembra

Nie je drevo ako drevo, netradičná kompozícia drevených objektov, veršov a hudby - Bibiana, Panská 41, do 29. septembra

Július Koller: Textextily - galéria Linea, Drieňová 34, po - pia 8.00 - 17.00, do 30. septembra

Cesty ťažných mrakov, fotografie sprevádzané starodávnymi básňami haiku fotografa Z. Thomu - Veľvyslanectvo Japonska, Hlavné námestie 2, po - pia 9.00 - 17.00, do 4. októbra

Fotografie zo života Ödöna von Horvátha - Divadlo Astorka Korzo 90 na Suchom mýte, do 18. októbra

Milan Lukáč: Sochy z beštiára - Galéria SPP, Drevená ul., ut - ne 10.00 - 18.00, do 16. októbra

MM - MMII, architektonická tvorba Tamary a Juraja Závodných - K. Gallery, Ventúrska 8, po - pia 13.00 - 18.00, do 7. októbra

Politická karikatúra: Danglár, Lesyk, R. Vaněk, M. Vaněk, Vico, Vavro, Zimka - Cafe restaurant U „filipa“, Biela 6, 11.00 - 20.00, do 17. októbra

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Tatra banka spustila najmodernejší internet banking pre firmy
  2. Toto tajomstvo vrcholoví športovci dlho skrývali
  3. Slovensko má pralesy, púšť aj kameňopád. Už ste ich videli?
  4. Volkswagen T-Roc: Pre nerozhodných
  5. Leto 2018 v Grécku s odletom z Bratislavy
  6. Dlhopisy 7,25 % p.a. majú najvýhodnejšiu nákupnú cenu v roku
  7. Zelené Grunty vám ponúknu viac, ako očakávate
  8. Kam do tepla v januári?
  9. First moment Turecko: využite zľavy na špičkové hotely
  10. Konzultácia so svetovými odborníkmi dokáže zachrániť život
  1. Slovensko má pralesy, púšť aj kameňopád. Už ste ich videli?
  2. Toto tajomstvo vrcholoví športovci dlho skrývali
  3. Vlani sme si vyberali z vyše pol milióna inzerovaných áut
  4. V centre našej pozornosti sú zákazníci. Už 50 rokov
  5. Začiatok roka patrí dani z nehnuteľností
  6. Volkswagen T-Roc: Pre nerozhodných
  7. Tipy pre atraktívne poprsie po dojčení. Plastike povedzte nie
  8. Stanovisko spoločnosti Advokátska kancelária JUDr. Radomír Bžán
  9. Tatra banka spustila najmodernejší internet banking pre firmy
  10. Iba dnes: Narodeninové predplatné SME.sk za 25 eur
  1. Iba dnes: Narodeninové predplatné SME.sk za 25 eur 7 075
  2. Tatra banka spustila najmodernejší internet banking pre firmy 5 575
  3. Volkswagen T-Roc: Pre nerozhodných 5 511
  4. Leto 2018 v Grécku s odletom z Bratislavy 3 996
  5. Kam do tepla v januári? 2 524
  6. Dlhopisy 7,25 % p.a. majú najvýhodnejšiu nákupnú cenu v roku 2 291
  7. First moment Turecko: využite zľavy na špičkové hotely 2 259
  8. Demänovku mieša iba jeden človek. Ako si strážia receptúru? 2 131
  9. Zelené Grunty vám ponúknu viac, ako očakávate 1 308
  10. Toto tajomstvo vrcholoví športovci dlho skrývali 1 209