Kam sa vybrať za kultúrou, zábavou a spoločnosťou

DIVADLÁ

ŠTVRTOK 26. SEPTEMBER

19.00 Mačka na horúcej streche – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Antonius a Kleopatra – DPOH, Laurinská 21

19.00 Predaná nevesta – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Všetko sa posralo – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

10.00 Deň európskych jazykov – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

PIATOK 27. SEPTEMBER

19.00 Nabucco – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Čertice – DPOH, Laurinská 21

19.00 Všetko sa posralo – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Pomáda v Alkane – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

19.00 Marián Geišberg, koncert – Divadlo a.ha, Školská 14

SOBOTA 28. SEPTEMBER

19.00 Figarova svadba – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Všetko sa posralo – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Hráči – Mestské divadlo Bratislava, Klub Čierny havran, Biela 6

NEDEĽA 29. SEPTEMBER

14.00 Figarova svadba – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Desať malých černoškov – DPOH, Laurinská 21

19.00 Všetko sa posralo – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

15.30 Duchovplná rozprávka – Divadlo a.ha, Školská 14

PONDELOK 30. SEPTEMBER

19.00 Majstrovská lekcia Marie Callas – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Šiesti v pyžame – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Melancholická komédia – Divadlo a.ha, Školská 14

UTOROK 1. OKTÓBER

19.00 Nápoj lásky – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Matka – Astorka, Suché mýto 17

STREDA 2. OKTÓBER

11.00 Snehulienka a sedem pretekárov – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Historky z viedenského lesa – Astorka, Nové divadlo, Nám. SNP 33

KINÁ

ŠTVRTOK 26. SEPTEMBER

Myšiak Stuart Little 2 – Hviezda, 15.30, 17.00; Aupark/Palace, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00; Istota, 17.30, 20.00; Istropolis, 15.30, 18.00

Baraka, Odysea zeme – Hviezda, 18.30, Istropolis, 18.30

Jednoducho sexi, 20.30; Aupark/Palace, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30 Lantana – Aupark/Palace, 20.30, 22.55; Istropolis, 16.00, 20.15

Putovanie vtákov – Obzor, 16.00, 18.00, 20.00; Aupark/Palace, 17.40, 19.40

Lilo a Stitch – Mladosť, 15.00; Aupark/Palace, 14.25, 16.20, 18.15

Rok diabla – Mladosť, 16.45, 18.30, 20.15; Aupark/Palace, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00; Istropolis, 20.30; FK-IC, 19.30

Amores Perros -FK Múzeum, 18.30

Austin Powers v Zlatom úde – Nádej, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 16.55, 19.15, 21.25

Miliónový závod – Zora, 16.45, 19.30;

Iris – Art kino, 17.30, 20.00

Scary Movie II – Kino Café, 16.00, 18.00

Monty Python – FK Igric, 19.00

40 dní a 40 nocí – Kino Nivy, 19.00

Minority report – Aupark/Palace, 15.00, 16.00, 18.00, 19.00, 21.00, 22.00

2084: Vláda ohňa – Aupark/Palace, 14.30, 16.45, 19.00, 21.15

Výlet – Aupark/Palace, 15.30, 21.40

Vražda podľa plánu -Aupark/Palace, 17.00, 19.30

Elita – Aupark/Palace, 14.45

Najväčšia hrozba – Aupark/Palace, 20.10, 22.35

Muži v čiernom 2 – Aupark/Palace, 15.25

Bad Company – Aupark/Palace, 21.55

Scooby doo – Aupark/Palace, 14.30, 16.30, 18.30

Spider Man – Aupark/Palace, 14.35

Ako na vec – Aupark/Palace, 17.25, 19.35

Amélia z Montmartru – Aupark/Palace, 21.55

Zatratení – Aupark/Palace, 21.50

PIATOK 27. SEPTEMBER

Baraka, odysea Zeme – Hviezda, 18.30; Istropolis, 18.30

Myšiak Stuart Little 2 – Hviezda, 15.30, 17.00; Aupark/Palace, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00; Polus, 14.05, 15.00, 15.55, 16.50, 17.45, 18.40, 19.35, 20.30; Istota, 17.30, 20.00; Istropolis, 15.30, 18.00

Jednoducho sexi – Hviezda, 20.30; Aupark/Palace, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30; Polus, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15

Putovanie vtákov – Obzor, 16.00, 18.00, 20.00; Aupark/Palace, 17.40, 19.40

Lilo a Stitch – Mladosť, 15.00; Aupark/Palace, 14.25, 16.20, 18.15; Polus, 15.25, 17.20

Rok diabla – Mladosť, 16.45, 18.30, 20.15; Aupark/Palace, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00; Istropolis, 20.30; FK-IC, 17.00, 18.30, 20.30

Amores Perros – FK Múzeum, 18.30

Austin Powers v zlatom úde – Nádej, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 16.55, 19.15, 21.25; Polus, 14.30, 16.35, 18.45

Miliónový závod – Zora, 17.00, 19.30

Piano – FK Nostalgia, 18.30

Ako dym – FK Nostalgia, 20.45

Lantana – Istropolis, 16.00, 20.15; Aupark/Palace, 20.30, 22.55

Taká Amerika – FK-IC, 18.00

Zatratení – FK IC, 17.45; Aupark/Palace, 21.501

Výlet – FK IC, 20.15; Aupark/Palace, 15.30, 21.40

11 09 01 – FK-IC, 20.00

Obchod na Korze – FK-IC, 17.30

Exotica – FK IC, 19.30

Buena Vista Social Club – FK IC, 21.30

Scary Movie II – Kino Café, 16.00, 18.00

Minority report – Aupark/Palace, 15.00, 16.00, 18.00, 19.00, 21.00, 21.00, 22.00; Polus, 14.20, 16.05, 17.10, 18.55, 20.00, 21.50, 22.15

2084: Vláda ohňa – Aupark/Palace, 14.30, 16.45, 19.00, 21.15; Polus, 14.50, 17.00, 19.00, 21.00, 23.00

Vražda podľa plánu – Aupark/Palace, 17.00, 19.30; Polus, 20.55, 23.25

Elita – Aupark/Palace, 14.45

Najväčšia hrozba – Aupark/Palace, 20.10, 22.35; Polus, 19.10, 21.40

Muži v čiernom 2 – Aupark/Palace, 15.25

Bad Company – Aupark/Palace, 21.55

Scooby Doo – Aupark/Palace 14.30, 16.30, 18.30

Spider Man – Aupark/Palace, 14.35

Ako na vec – Aupark/Palace, 17.25, 19.35

Amélia z Montmartru – Aupark/Palace 21.55

Enigma – Polus, 21.25

SOBOTA 28. SEPTEMBER

Baraka, odysea Zeme – Hviezda, 18.30; Istropolis, 18.30

Lantana – Hviezda, 20.30; Aupark/Palace, 20.30, 22.55; Istropolis, 20.15

Myšiak Stuart Little 2 – Hviezda, 14.00, 15.30, 17.00; Aupark/Palace, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00; Polus, 11.05, 12.05, 13.00, 14.05, 15.00, 15.55, 16.50, 17.45, 18.40, 19.35, 20.30; Istota, 15.00, 17.30, 20.00; Istropolis, 15.30, 18.30

Jednoducho sexi – Hviezda, 10.30; Aupark/Palace, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30; Polus, 12.15, 14.15, 16.55, 18.15, 20.15, 22.15

Spider Man – Obzor, 17.45, 20.30; Aupark/Palace, 12.10, 14.35;

Lilo a Stitch – Mladosť, 15.00; Aupark/Palace, 12.30, 14.25, 16.20, 18.15; Polus, 15.25, 17.20; Istropolis, 16.00

Rok diabla – Mladosť, 16.45, 18.30, 20.15; Aupark/Palace, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00; Istropolis, 20.30; FK-IC, 17.00, 18.30, 20.30,

Amores Perros – FK Múzeum, 18.30

Austin Powers v zlatom úde – Nádej, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 1

16.55, 19.15, 21.25; Polus, 12.20, 14.30, 16.35, 18.45

Elita – Zora, 17.00, 19.30; Aupark/Palace, 12.30, 14.45

Iris – ART kino, 17.30, 20.00

Taká Amerika 18.00, Výlet, 20.15; Aupark/Palace, 13.20, 15.30, 21.40 Zatratení 17.45; Aupark/Palace, 21.50, 11 09 01 20.00, Obchod na Korze 17.30, Exotica 19.30, Buena Vista Social Club, 21.30 – FK-IC

Siedmy hriech – Kino Nivy, 19.00, Asterix , Obelix a Kleopatra 16.00

Minority Report – Polus, 11.30, 13.15, 14.20, 16.05, 17.10, 18.55, 20.00, 21.50, 22.50; Aupark/Palace, 12.00, 13.00, 15.00, 16.00, 18.00, 19.00, 21.00, 22.00

Enigma – Polus, 21.25

Vláda ohňa – Polus, 12.50, 314.50, 17.00, 19.00, 21.00, 23.00; Aupark/Palace, 12.15, 14.30, 16.45, 19.00, 21.15

Najväčšia hrozba – Polus, 19.10, 21.40; Aupark/Palace, 20.10, 22.35

Vražda podľa plánu – Polus, 20.55, 23.25; Aupark/Palace, 17.00, 19.30

Muži v čiernom 2 – Aupark/Palace, 13.15, 15.25

Bad Company – Aupark/Palace, 21.55

Putovanie vtákov – Aupark/Palace, 17.40, 19.40

Scooby Doo – Aupark/Palace, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30

Ako na vec – Aupark/Palace 17.25, 19.35

Amélia z Montmartru – Aupark/Palace, 21.55

NEDEĽA 29. SEPTEMBER

Baraka, odysea Zeme – Hviezda, 18.30; Istropolis, 18.30

Myšiak Stuart Little 2 – Hviezda, 14.00, 15.30, 17.00; Aupark/Palace, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 19.00, 21.00, 22.00; Polus, 11.05, 12.05, 13.00, 14.05, 15.00, 15.55, 16.50, 17.45, 18.40, 19.35, 20.30; Istota, 10.00, 15.00, 17.30; Aupark/Palace, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00; Polus: 11.05, 12.05, 13.00, 14.05, 15.00, 15.55, 16.50, 17.45, 18.40, 19.35, 20.30; Istropolis, 15.30, 18.00

Jednoducho sexi – Hviezda, 20.30; Aupark/Palace, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30; Polus, 12.15, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15

Spider Man – Obzor, 17.45, 20.30; Aupark/Palace, 12.10, 14.35

Lilo a Stitch – Mladosť, 13.15, 15.00; Aupark/Palace, 12.30, 14.25, 16.20, 18.15; Polus, 11.45, 13.35, 15.25, 17.20

Rok diabla – Mladosť, 16.45, 18.30, 20.15; Istropolis, 20.30; FK-IC, 18.30, 20.30; Aupark/Palace, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00

Amores Perros – FK-Múzeum, 18.30

Austin Powers v zlatom úde – Nádej, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 16.55, 19.15, 21.25; Polus: 12.20, 14.30, 16.35, 18.45

Elita – Zora, 17.00, 19.30; Aupark/Palace 12.30, 14.45

Muži v čiernom 2 – Istota, 20.00; Aupark/Palace, 13.15, 15.25; Kino Lúky, 20.00

Lantana – Istropolis, 20.15; Aupark/Palace, 20.30, 22.55

Iris – Istropolis, 17.30, 20.00

Taká Amerika – FK-IC, 18.00

Výlet – FK-IC, 20.15; Aupark/Palace, 13.20, 15.30, 21.40

Zatratení – FK-IC, 17.45; Aupark/Palace, 21.50

11 09 01 – FK-IC, 20.00

Obchod na Korze – FK-IC, 17.30

Exotica – FK-IC, 19.30

Buena Vista Social Club – Kino Café, 16.00, 18.00

Showtime – FK IGric, 19.00

Minority Report – Aupark/Palace, 12.00, 13.00, 15.00, 16.00, 18.00, 19.00, 21.00, 22.00; Polus, 11.30, 13.15, 14.20, 16.05, 17.10, 18.55, 20.00, 21.50, 22.50

2084: Vláda ohňa – Aupark/Palace 12.15, 14.30, 16.45, 19.00, 21.15; Polus, 12.50, 14.50, 17.00, 19.00, 21.00

Vražda podľa plánu – Auapark/Palace, 17.00, 19.30; Polus, 20.55

Najväčšia hrozba – Aupark/Palace, 20.10, 22.35; Polus, 19.10, 21.40

Bad Company – Aupark/Palace, 21.55

Scooby Doo – Aupark/Palace, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30

Ako na vec – Aupark/Palace, 17.25, 19.35

Amélia z Montmartru – Aupark/Palace, 21.55

Enigma – Polus, 21.25

PONDELOK 30. SEPTEMBER

Čistá duša – Hviezda, 20.00

Spider Man – Obzor, 17.45, 20.30; Aupark/Palace, 14.35

Rok diabla – Mladosť, 16.45, 18.30, 20.15; FK-IC, 18.30, 20.30; Aupark/Palace, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00

Amores Perros – FK Múzeum, 18.30

Tri farby: červená – Nostalgia, 18.30, 20.45

Myšiak Stuart Little 2 – Istota, 17.30; Aupark/Palace, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00; Polus, 14.05, 15.00, 15.55, 16.50, 17.45, 18.40, 19.35, 20.30

Babie leto – Istota, 20.00

Lantana – Istropolis, 16.00, 20.15; Aupark/Palace, 20.30, 22.55

Iris – Istropolis, 17.30, 20.00

Taká Amerika – FK-IC, 18.00

Výlet – FK-IC, 20.15; Aupark/Palace, 15.30, 21.40

Zatratení – FK-IC, 17.45; Aupark/Palace, 21.50

11 09 01 – FK-IC, 20.00

Obchod na Korze – FK-IC, 17.30

Exotica -FK-IC, 19.30

Buena Vista Social Club – Kino Cafeé, 16.00, 18.00

Muži v čiernom 2 – Kino Lúky, 20.00; Aupark/Palace, 15.25

Minority Report – Aupark/Palace, 15.00, 16.00, 18.00, 19.00, 21.00, 22.00; Polus, 14.20, 16.05, 17.10, 18.55, 20.00, 21.50

2084: Vláda ohňa – Aupark/Palace, 14.30, 16.45, 19.00, 21.15; Polus, 14.50, 17.00, 19.00, 21.00

Austin Powers v Zlatom úde – Aupark/Palace, 16.55, 19.15, 21.25; Polus, 14.30, 16.35, 18.45

Vražda podľa plánu – Aupark/Palace, 17.00, 19.30; Polus, 20.55

Elita – Aupark/Palace, 14.45

Lilo a Stitch – Aupark/Palace, 14.25, 16.20, 18.15; Polus, 15.25, 17.20

Najväčšia hrozba – Aupark/Palace, 20.10, 22.35; Polus, 19.10, 21.40

Bad Company – Aupark/Palace, 21.55

Jednoducho sexi – Aupark/Palace, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30; Polus, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15

Putovanie vtákov – Aupark/Palace, 17.40, 19.40

Scooby Doo – Aupark/Palace, 14.30, 16.30, 18.30

Ako na vec – Aupark/Palace, 17.25, 19.35

Amélia z Montmartru – Aupark/Palace, 21.55

Enigma – Polus, 21.25

UTOROK 1. OKTÓBER

Rok diabla – Istropolis, 20.30; FK-IC, 18.30, 20.30; Aupark/Palace, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00

Baraka – Istropolis, 18.30

Myšiak Stuart Little 2 – Istropolis, 15.30, 18.00; Istota, 17.30; Aupark/Palace, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00; Polus, 14.05, 15.00, 15.55, 16.50, 17.45, 18.40, 19.35, 20.30

Lantana – Istropolis, 16.00, 20.15; Aupark/Palace, 20.30, 22.55

Iris -Art kino, 17.30, 20.00

Uhoľ pohľadu – FK-IC, 17.30

Zatratení – FK-IC, 17.45; Aupark/Palace, 21.50

Taká Amerika – FK-IC, 18.00

Umelcova zmluva – FK-IC, 19.30

11 09 01 – FK-IC, 20.00

Výlet – FK-IC, 20.15; Aupark/Palace, 15.30, 21.40

Princezná a bojovník – FK-IC, 20.00

Traffic – Kino Café, 16.00, 18.00

Minority report – Aupark/Palace, 15.00, 16.00, 18.00, 19.00, 21.00, 22.00; Polus, 14.20, 16.05, 17.10, 18.55, 20.00, 21.50

Vláda ohňa – Aupark/Palace, 14.30, 16.45, 19.00, 21.15; Polus, 14.50, 17.00, 19.00, 21.00

Austin Powers v Zlatom úde – Aupark/Palace, 16.55, 19.15, 21.25; Polus, 14.05, 15.00, 15.55, 16.50, 17.45, 18.40, 19.35, 20.30

Vražda podľa plánu – Aupark/Palace, 17.00, 19.30; Polus, 20.50

Elita – Aupark/Palace, 14.45

Lilo a Stitch – Aupark/Palace, 14.25, 16.20, 18.15; Polus, 15.25, 17.20

Najväčšia hrozba – Aupark/Palace, 20.10, 22.35; Polus, 19.10, 21.40

Muži v čiernom 2 – Aupark/Palace, 15.25

Bad company – Aupark/Palace 21.55

Jednoducho sexi – Aupark/Palace, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30; Polus, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15

Putovanie vtákov – Aupark/Palace, 17.40, 19.40

Scooby Doo – Aupark/Palace, 14.30, 16.30, 18.30

Spider Man – Aupark/Palace 14.35

Ako na vec – Auapark/Palace 17.25, 19.35

Amélia z Montmartru – Aupark/Palace, 21.55

Enigma – Polus, 21.25

STREDA 2. OKTÓBER

Rok diabla – Istropolis, 20.30; Aupark/Palace, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00; FK-IC 18.30, 20.30

Baraka – Istropolis, 18.30

Myšiak Stuart Little 2 – Istropolis, 15.30, 18.00; Aupark/Palace, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00; Istota, 17.30; Polus, 14.05, 15.00, 15.55, 16.50, 17.45, 18.40, 19.35, 20.30

Lantana – Istropolis, 16.00, 20.15; Aupark/Palace, 20.30, 22.55

Iris – Art kino, 17.30, 20.00

Uhol pohľadu – FK IC, 17.30

Taká Amerika – FK-IC, 18.00

Umelcova zmluva – FK-IC, 19.30

Výlet – FK-IC, 20.15; Aupark/Palace, 15.30, 21.40; Senior klub, 11.00Kate a Leopold – Istota, 20.00

Traffic – Kino Café, 16.00, 18.00

Scooby Doo – DK Ružinov, 18.00; Aupark/Palace, 14.30, 16.30, 18.30

Môj brat Tom – ART kino Za zrkadlom, 20.10

V spálni – ARTkino Lúky, 20.00

Minority report – Aupark/Palace, 15.00, 16.00, 18.00, 19.00, 21.00, 22.00; Polus, 14.20, 16.05, 17.10, 18.55, 20.00, 21.50

2084: Vláda ohňa – Aupark/Palace, 14.30, 16.45, 19.00, 21.15

Austin Powers v Zlatom úde – Aupark/Palace, 16.55, 19.15, 21.25; Polus, 14.30, 16.35, 18.45

Vražda podľa plánu – Aupark/Palace, 17.00, 19.30; Polus, 20.55

Elita – Aupark/Palace, 14.45

Lilo a Stitch – Aupark/Palace, 14.25, 16.20, 18.15; Polus, 15.25, 17.20

Najväčšia hrozba – Aupark/Palace, 20.10, 22.35; Polus, 19.10, 21.40

Muži v čiernom 2 – Aupark/Palace, 15.25

Bad Company – Aupark/Palace, 21.55

Jednoducho sexi – Aupark/Palace, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30; Polus, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15

Putovanie vtákov – Aupark/Palace, 17.40, 19.40

Scooby Doo – Aupark/Palace, 14.30, 16.30, 18.30

Spider Man – Aupark/Palace, 14.35

Ako na vec – Aupark/Palace, 17.25, 19.35

Amélia z Montmartru – Aupark/Palace, 21.55

Zatratení – Aupark/Palace, 21.50

Enigma – Polus, 21.25

KONCERTY A PODUJATIA

ŠTVRTOK 26. SEPTEMBER

10.00 One two three, angličtina v pesničkách, Ali Brezovský, skupina VOK – PKO, Spoločenská hala, Nábr. arm. gen. Ľ. Svobodu

18.30 Kresťanský koncept slobody – Quo Vadis, Katolícky dom, Hurbanovo nám. 1

19.00 Greenhorns, koncert – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

19.00 Lenka Reinerová: Všechny barvy slunce a noci, z pripravovanej knihy číta Zuzana Kronerová – Zrkadlová sieň Primaciálného paláca

19.30 Džezový večer s Petrom Oberländerom a priateľmi – Hlava XXII, Bazová 9

20.00 Koncert skupiny Feed the Cat – Café Stena, Záhradnícka 93

21.00 Ján Litecký-Šveda & Víťazný traktor – Aligator, Laurinská 7

PIATOK 27. SEPTEMBER

10.00 (Ne)mám rád I. – Ludus, Tupolevova 7/a

17.00 Vernisáž výstavy – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

17.00 Aglow, ekumenické stretnutie kresť. žien – SD Nivy, Súťažná 18

18.00 Modrá planéta, miniseminár – Združenie pre integrálne vzdelávanie, Košická 52

18.30 Tomáš Kempenský: Nasledovanie Krista – Quo Vadis, Katolícky dom, Hurbanovo nám. 1

19.00 Koncert Jožka Černého – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

19.00 Večer autentického folklóru, obec Zámutov – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

19.00 Music Club, rolled grass – DK Lúky, Vígľašská 1

20.00 Gothic Live Night, koncert skupín The Last Dance a The Cascades – Music Club Woch, Františkánske nám. 7

Bratislavské hudobné slávnosti:

17.00 Zrkadlová sieň Primaciálneho paláca: Slávnostné otvorenie, Bratislavský chlapčenský zbor, dirigentka: Magdaléna Rovňáková, klavírny sprievod: Gabriela Némethová, program: M. Vulpius, E. Grell, H. Schütz, W. Vogel, I. Hrušovský

19.30 Koncertná sieň Slovenskej filharmónie: Otvárací koncert, účinkuje Slovenská filharmónia, dirigent: Libor Pešek, sólistka: Sarah Chang – husle, program: I. Stravinskij: Apollon, A. Skriabin: Le poéme d‘extase, P. I. Čajkovskij: Koncert pre husle a orchester D dur op. 35

SOBOTA 28. SEPTEMBER

8.00 – 12.00 Výmenné stretnutia zberateľov – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

10.00 – 13.00 Jesenná korunová burza, predaj šatstva za symbolické ceny – SD prievoz, Kaštieľska 30

17.00 Bienále Ladislava Noela, vernisáž fotosúťaže – DK Ružinov, Ružinovská 26

17.00 Čaj o piatej – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

19.00 Teplákový bál, 20. narodeniny skupiny Lojzo – PKO, Spoločenská hala, Nábr. arm. gen. L. Svobodu

19.00 Punk na sobotu, Slobodná Európa – DK Lúky, Vígľašská 1

20.00 Hodová zábava – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

Bratislavské hudobné slávnosti:

17.00 Zrkadlová sieň Primaciálneho paláca: Komorný koncert, Viktor Hugo v poézii a piesni

19.30 Koncertná sieň Slovenskej filharmónie: Orchestre National de Montpellier Languedoc-Roussillon, dirigent: Friedemann Layer, sólista: Pierre Amoyal – husle, program: R. Koering: Grand Adagio, E. Chausson: Poéma pre husle a orchester op. 25, M. Ravel: Tzigane, C. Debussy: More

NEDEĽA 29. SEPTEMBER

16.00 Monentum musicum, cyklus komorných koncertov: J. Illésová – husle, J. Fellmayer – violončelo, L. Fančovič – klavír, program: Ľ. Bernáth, J. Beneš, J. Brahms – CC Centrum, Jirásková 3

19.00 Bratislava Hot Serenaders – SD Nivy

Bratislavské hudobné slávnosti:

15.00 Koncertná sieň Slovenskej filharmónie: Nederlands Blazers Ensemble, sólistka: Iva Bittová – spev, husle, viola, Tanec upírov

19.30 Koncertná sieň Slovenskej filharmónie: Big Band Gustava Broma,

dirigent: Vladimír Valovič, hostia: Miloš Jurkovič – flauta, Mikuláš Škuta – klavír, program: Stravinskij, Bach & Jazz

PONDELOK 30. SEPTEMBER

20.30 Film Café: Dannyho parťáci (Oceans Eleven) – Metro Club, Suché Mýto

Bratislavské hudobné slávnosti:

19.30 Koncertná sieň Slovenskej filharmónie: Varšavská filharmónia, dirigent: Antoni Wit, sólista: Konstanty Andrzej Kulka – husle, program: K. Szymanowski: Koncert pre husle a orchester č. 1, K. Penderecki: Symfónia č. 2

UTOROK 1. OKTÓBER

19.00 Doktorantský koncert: Dušan Šujan – klavír, program: S. Rachmaninov, A. Skriabin, M. Ravel – Koncertná sieň Klarisky, Farská 4

Bratislavské hudobné slávnosti:

Medzinárodný deň hudby

17.00 Moyzesova sieň: Musica Petropolitana, Komorná hudba na dvore v Sankt Peterburgu, program J. Ch. Bach, G. Ph. Telemann, G. Verokai, A. Vivaldi, I. Chandoškin, G. Sarti, F. Dubianski, O. Kozlovski, G. F. Händel

19.30 Koncertná sieň Slovenskej filharmónie: Symfonický orchester Slovenského rozhlasu, dirigent: Charles Olivieri-Munroe, sólista: John-Edward Kelly – saxofón, program: I. Stravinskij: Concerto in Es (Dumbarton Oaks), F. Martin: Balada pre saxofón a orchester, J. Ibert: Concertino da camera, S. Prokofiev: Symfónia č. 5 B dur op. 100

STREDA 2. OKTÓBER

Bratislavské hudobné slávnosti:

17.00 Zrkadlová sieň Primaciálneho paláca: Moyzesovo kvarteto, hostia: Lubomír Malý – viola, Richard Gašpar – kontrabas, J. L. Bella: Sláčikové kvinteto d mol, A. Dvořák: Sláčikové kvinteto G dur op. 77

19.30 Koncertná sieň Slovenskej filharmónie: Klavírny recitál, Grigory Sokolov, S. Komitas: Šesť tancov pre klavír, S. Prokofiev: Sonáta pre klavír č. 7 B dur op. 83

PRE DETI

ŠTVRTOK 26. SEPTEMBER

8.00 a 10.00 Prednášky, kriminalita, prevencia drog – klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

14.00 Zvieratko nie je hračka, beseda – SD Trnávka, Bulharská 60

14.00 Prekvapenia pána Klimta, výtvarno-tvorivé dielne – CC Centrum, Jiráskova 3

15.00 Hádaj, kto som, súťažné popoludnie pre deti – Klub 22, Vavilovova 22

NEDEĽA 29. SEPTEMBER

10.30 Zvonček a Bambuľka – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

15.00 O zvedavom sloníkovi – PKO, Malá sála, Nábr. arm. gen. L. Svobodu

15.00 Kto to dokáže?, pohybové súťaže pre deti – Klub 22, Vavilovova 22

16.00 Rozprávka o hlúpom Janovi – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

16.00 O dvojhlavej dračici – Bibiana, Panská 41

UTOROK 1. OKTÓBER

10.00 Kreslím, tvorím, maľujem – Klub 22, Vavilovova 22

10.00 a 14.00 Starčekove trampoty – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

14.00 Rexo, hľadaj!, stretnutie so psovodom – M Klub, Rovniankova 3

14.00 Jesenná šišidielnička alebo ako si dosýta začarbať – CC Centrum, Jiráskova 3

17.30 Prednáška pani Černuškovej – Klub 22, Vavilovova 22

DISKOTÉKY

ŠTVRTOK 26. SEPTEMBER

Media Party „lunovica“ – Metro club, Suché mýto

Oldies disco – Tatra club, hotel Tatra, Nám. 1. mája 5

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Disco – Casey, Botanická 35

Reggae Night – Club 39, Mlynská dolina

Uderground Funk by Koki – Budha bar, Medená 16

Erik Rothenstein & band – Music Club Woch, Františkánske nám. 7

PIATOK 27. SEPTEMBER

Soul & Funky Friday Night – Metro club, Suché mýto

Oldies disco – Tatra club, hotel Tatra, Nám. 1. mája 5

Kahlúa Mix It! – Live club, Aupark

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Disco MIx Music, DJ Horník – Casey, Botanická 35

En Avant – Irish Pub, Sedlárska 6

Laguna duo – Music Club Woch, Františkánske nám. 7

SOBOTA 28. SEPTEMBER

We Are The Champions! – Metro club, Suché mýto

Oldies disco – Tatra club, hotel Tatra, Nám. 1. mája 5

Minority Report Fun Party – Live club, Aupark

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

NEDEĽA 29. SEPTEMBER

Oldies disco – Tatra club, hotel Tatra, Nám. 1. mája 5

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Zábava pre staršiu generáciu – Song Londoner pub, Ostredková 1

PONDELOK 30. SEPTEMBER

Oldies disco – Tatra club, hotel Tatra, Nám. 1. mája 5

Disco, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Definition by Dee M & GuestsFelix & Hendrix – Budha bar, Medená 16

Rock, blues, rock – KGB, Obchodná 52

UTOROK 1. OKTÓBER

Oldies disco – Tatra club, hotel Tatra, Nám. 1. mája 5

Paranoik – Aligator, Laurinská 7

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Pivná párty, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Rock, blues, rock – KGB, Obchodná 52

Oldies party, DJ Majo – Club 39, Mlynská dolina

Pavel Jakub Ryba & M.T.S. art enseble – Hysteria Pub, Odbojárov 9

STREDA 2. OKTÓBER

Metro live: Take One (jazz rock) – Metro club, Suché mýto (podchod)

Oldies disco – Tatra club, hotel Tatra, Nám. 1. mája 5

Back to 80s, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Trance & House Party, DJ Vojto – Club 39, Mlynská dolina

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Rocková klasika – KGB, Obchodná 52

VÝSTAVY

Monogramista CZ. Posledný súd. Ikona, 1661 – SNG, Vodné kasárne, do 20. októbra

Vladimír Popovič: Retrospektíva – SNG, Esterházyho palác, do 24. novembra

Juraj Meliš: Kovadlina snov – SNG, Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra 4, do 29. septembra

Stred Európy okolo roku 1000 – Historické múzeum, Bratislavský hrad, ut – ne 9.00 – 17.00 (posledný vstup o 16.15), do 20. októbra

Kanadskí Slováci vlastnými očami – Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr., ut – ne 9.00 – 17.00, do 30. septembra

Cesty k Nílu, po stopách dávnej civilizácie starého Egypta – Stará radnica, Primaciálne nám. 3, ut – pia 10.00 – 17.00, so – ne 11.00 – 18.00, do 24. novembra

Milan Bočkay: Vrcholné diela svetového maliarstva (Monochrómy) – GMB, Pálffyho palác, do 13. októbra

Štyri živly vo výtvarnom umení: IV. Zem – GMB, Mirbachov palác, Františkánske nám., do 3. novembra

Alice Leora Briggs: Neviem Viem Neviem – Galéria aktualít, Pálffyho palác, do 27. októbra

Martin Lettrich (sochy), Milan Rašla (obrazy) – galéria Michalský dvor, Michalská 3, ut – ne 13.00 – 18.00, do 29. septembra

Karol Felix: Pocket Pictures – galéria Artotéka, Kapucínska 1, po, st, štvr 13.00 – 17.30, ut, pia 10.00 – 12.00, 13.30 – 16.00, do 22. októbra

Ad Snijeders: Retrospective – Múzeum Danubiana, do 15. novembra

Emil Venkov: Posolstvo – Múzeum Danubiana, do 15. novembra

Hugo Demartini – galéria Komart, Zámočnícka 8, do 29. septembra

Nie je drevo ako drevo, netradičná kompozícia drevených objektov, veršov a hudby – Bibiana, Panská 41, do 29. septembra

Július Koller: Textextily – galéria Linea, Drieňová 34, po – pia 8.00 – 17.00, do 30. septembra

Michal Hajnal: Obrazy a monotypie 2002 – České centrum, Hviezdoslavovo nám. 8, po – pia 13.00 – 17.00, do 26. septembra

Cesty ťažných mrakov, fotografie sprevádzané starodávnymi básňami haiku fotografa Z. Thomu – Veľvyslanectvo Japonska, Hlavné námestie 2, po – pia 9.00 – 17.00, do 4. októbra

Fotografie zo života Ödöna von Horvátha – Divadlo Astorka Korzo 90 na Suchom mýte, do 18. októbra

Milan Lukáč: Sochy z beštiára – Galéria SPP, Drevená ul., ut – ne 10.00 – 18.00, do 16. októbra

Pocta Kupeckému – DK Pezinok, do 27. septembra

MM – MMII, architektonická tvorba Tamary a Juraja Závodných – K. Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 7. októbra

Politická karikatúra: Danglár, Lesyk, R. Vaněk, M. Vaněk, Vico, Vavro, Zimka – Cafe restaurant U „filipa“, Biela 6, 11.00 – 20.00, do 17. ok

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Ako sa developer prispôsobil nárokom kupujúceho
  2. 5 tipov ako na zdravé nôžky v škole
  3. 6 účinkov prírodného slovenského výrobku
  4. TAURIS výrobky na gril potešia gurmánov aj maškrtníkov
  5. Let s prestreleným srdcom: Samovraždy slovenských hercov
  6. Problémy s počatím? Čo vás čaká na ceste za dvomi čiarkami
  7. Ako pracujú horskí záchranári? Tieto veci by ste nemali podceniť
  8. Lety do exotiky už aj z Bratislavy
  9. Nonstop banka vo vrecku - aplikácia Mobil Banking
  10. Ako sme jazdili v socializme
  1. 5 tipov ako na zdravé nôžky v škole
  2. Ako sa developer prispôsobil nárokom kupujúceho
  3. Už aj seniori presadajú do SUV
  4. 6 účinkov prírodného slovenského výrobku
  5. Americká ambasáda zaberá pozemky už rok bez nájomnej zmluvy
  6. Bratislava gets a new public space and park
  7. TAURIS výrobky na gril potešia gurmánov aj maškrtníkov
  8. Let s prestreleným srdcom: Samovraždy slovenských hercov
  9. Daikin predĺžil záruku na klimatizácie so službou Stand By Me
  10. Stavebný úrad neoprávnene predĺžil americkej ambasáde lehotu
  1. Let s prestreleným srdcom: Samovraždy slovenských hercov 28 154
  2. Ako sme jazdili v socializme 3 822
  3. Lety do exotiky už aj z Bratislavy 2 100
  4. Ako sa developer prispôsobil nárokom kupujúceho 1 883
  5. Problémy s počatím? Čo vás čaká na ceste za dvomi čiarkami 1 772
  6. Daikin predĺžil záruku na klimatizácie so službou Stand By Me 1 530
  7. 6 účinkov prírodného slovenského výrobku 1 481
  8. Ako pracujú horskí záchranári? Tieto veci by ste nemali podceniť 1 478
  9. TAURIS výrobky na gril potešia gurmánov aj maškrtníkov 1 386
  10. Ako pracujú horskí záchranári? Tieto veci by ste nemali podceniť 1 230