Kam sa vybrať za kultúrou, zábavou a spoločnosťou

DIVADLÁ

ŠTVRTOK 26. SEPTEMBER

19.00 Mačka na horúcej streche – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Antonius a Kleopatra – DPOH, Laurinská 21

19.00 Predaná nevesta – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Všetko sa posralo – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

10.00 Deň európskych jazykov – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

PIATOK 27. SEPTEMBER

19.00 Nabucco – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Čertice – DPOH, Laurinská 21

19.00 Všetko sa posralo – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Pomáda v Alkane – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

19.00 Marián Geišberg, koncert – Divadlo a.ha, Školská 14

SOBOTA 28. SEPTEMBER

19.00 Figarova svadba – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Všetko sa posralo – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Hráči – Mestské divadlo Bratislava, Klub Čierny havran, Biela 6

NEDEĽA 29. SEPTEMBER

14.00 Figarova svadba – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Desať malých černoškov – DPOH, Laurinská 21

19.00 Všetko sa posralo – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

15.30 Duchovplná rozprávka – Divadlo a.ha, Školská 14

PONDELOK 30. SEPTEMBER

19.00 Majstrovská lekcia Marie Callas – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Šiesti v pyžame – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Melancholická komédia – Divadlo a.ha, Školská 14

UTOROK 1. OKTÓBER

19.00 Nápoj lásky – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Matka – Astorka, Suché mýto 17

STREDA 2. OKTÓBER

11.00 Snehulienka a sedem pretekárov – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Historky z viedenského lesa – Astorka, Nové divadlo, Nám. SNP 33

KINÁ

ŠTVRTOK 26. SEPTEMBER

Myšiak Stuart Little 2 – Hviezda, 15.30, 17.00; Aupark/Palace, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00; Istota, 17.30, 20.00; Istropolis, 15.30, 18.00

Baraka, Odysea zeme – Hviezda, 18.30, Istropolis, 18.30

Jednoducho sexi, 20.30; Aupark/Palace, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30 Lantana – Aupark/Palace, 20.30, 22.55; Istropolis, 16.00, 20.15

Putovanie vtákov – Obzor, 16.00, 18.00, 20.00; Aupark/Palace, 17.40, 19.40

Lilo a Stitch – Mladosť, 15.00; Aupark/Palace, 14.25, 16.20, 18.15

Rok diabla – Mladosť, 16.45, 18.30, 20.15; Aupark/Palace, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00; Istropolis, 20.30; FK-IC, 19.30

Amores Perros -FK Múzeum, 18.30

Austin Powers v Zlatom úde – Nádej, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 16.55, 19.15, 21.25

Miliónový závod – Zora, 16.45, 19.30;

Iris – Art kino, 17.30, 20.00

Scary Movie II – Kino Café, 16.00, 18.00

Monty Python – FK Igric, 19.00

40 dní a 40 nocí – Kino Nivy, 19.00

Minority report – Aupark/Palace, 15.00, 16.00, 18.00, 19.00, 21.00, 22.00

2084: Vláda ohňa – Aupark/Palace, 14.30, 16.45, 19.00, 21.15

Výlet – Aupark/Palace, 15.30, 21.40

Vražda podľa plánu -Aupark/Palace, 17.00, 19.30

Elita – Aupark/Palace, 14.45

Najväčšia hrozba – Aupark/Palace, 20.10, 22.35

Muži v čiernom 2 – Aupark/Palace, 15.25

Bad Company – Aupark/Palace, 21.55

Scooby doo – Aupark/Palace, 14.30, 16.30, 18.30

Spider Man – Aupark/Palace, 14.35

Ako na vec – Aupark/Palace, 17.25, 19.35

Amélia z Montmartru – Aupark/Palace, 21.55

Zatratení – Aupark/Palace, 21.50

PIATOK 27. SEPTEMBER

Baraka, odysea Zeme – Hviezda, 18.30; Istropolis, 18.30

Myšiak Stuart Little 2 – Hviezda, 15.30, 17.00; Aupark/Palace, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00; Polus, 14.05, 15.00, 15.55, 16.50, 17.45, 18.40, 19.35, 20.30; Istota, 17.30, 20.00; Istropolis, 15.30, 18.00

Jednoducho sexi – Hviezda, 20.30; Aupark/Palace, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30; Polus, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15

Putovanie vtákov – Obzor, 16.00, 18.00, 20.00; Aupark/Palace, 17.40, 19.40

Lilo a Stitch – Mladosť, 15.00; Aupark/Palace, 14.25, 16.20, 18.15; Polus, 15.25, 17.20

Rok diabla – Mladosť, 16.45, 18.30, 20.15; Aupark/Palace, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00; Istropolis, 20.30; FK-IC, 17.00, 18.30, 20.30

Amores Perros – FK Múzeum, 18.30

Austin Powers v zlatom úde – Nádej, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 16.55, 19.15, 21.25; Polus, 14.30, 16.35, 18.45

Miliónový závod – Zora, 17.00, 19.30

Piano – FK Nostalgia, 18.30

Ako dym – FK Nostalgia, 20.45

Lantana – Istropolis, 16.00, 20.15; Aupark/Palace, 20.30, 22.55

Taká Amerika – FK-IC, 18.00

Zatratení – FK IC, 17.45; Aupark/Palace, 21.501

Výlet – FK IC, 20.15; Aupark/Palace, 15.30, 21.40

11 09 01 – FK-IC, 20.00

Obchod na Korze – FK-IC, 17.30

Exotica – FK IC, 19.30

Buena Vista Social Club – FK IC, 21.30

Scary Movie II – Kino Café, 16.00, 18.00

Minority report – Aupark/Palace, 15.00, 16.00, 18.00, 19.00, 21.00, 21.00, 22.00; Polus, 14.20, 16.05, 17.10, 18.55, 20.00, 21.50, 22.15

2084: Vláda ohňa – Aupark/Palace, 14.30, 16.45, 19.00, 21.15; Polus, 14.50, 17.00, 19.00, 21.00, 23.00

Vražda podľa plánu – Aupark/Palace, 17.00, 19.30; Polus, 20.55, 23.25

Elita – Aupark/Palace, 14.45

Najväčšia hrozba – Aupark/Palace, 20.10, 22.35; Polus, 19.10, 21.40

Muži v čiernom 2 – Aupark/Palace, 15.25

Bad Company – Aupark/Palace, 21.55

Scooby Doo – Aupark/Palace 14.30, 16.30, 18.30

Spider Man – Aupark/Palace, 14.35

Ako na vec – Aupark/Palace, 17.25, 19.35

Amélia z Montmartru – Aupark/Palace 21.55

Enigma – Polus, 21.25

SOBOTA 28. SEPTEMBER

Baraka, odysea Zeme – Hviezda, 18.30; Istropolis, 18.30

Lantana – Hviezda, 20.30; Aupark/Palace, 20.30, 22.55; Istropolis, 20.15

Myšiak Stuart Little 2 – Hviezda, 14.00, 15.30, 17.00; Aupark/Palace, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00; Polus, 11.05, 12.05, 13.00, 14.05, 15.00, 15.55, 16.50, 17.45, 18.40, 19.35, 20.30; Istota, 15.00, 17.30, 20.00; Istropolis, 15.30, 18.30

Jednoducho sexi – Hviezda, 10.30; Aupark/Palace, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30; Polus, 12.15, 14.15, 16.55, 18.15, 20.15, 22.15

Spider Man – Obzor, 17.45, 20.30; Aupark/Palace, 12.10, 14.35;

Lilo a Stitch – Mladosť, 15.00; Aupark/Palace, 12.30, 14.25, 16.20, 18.15; Polus, 15.25, 17.20; Istropolis, 16.00

Rok diabla – Mladosť, 16.45, 18.30, 20.15; Aupark/Palace, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00; Istropolis, 20.30; FK-IC, 17.00, 18.30, 20.30,

Amores Perros – FK Múzeum, 18.30

Austin Powers v zlatom úde – Nádej, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 1

16.55, 19.15, 21.25; Polus, 12.20, 14.30, 16.35, 18.45

Elita – Zora, 17.00, 19.30; Aupark/Palace, 12.30, 14.45

Iris – ART kino, 17.30, 20.00

Taká Amerika 18.00, Výlet, 20.15; Aupark/Palace, 13.20, 15.30, 21.40 Zatratení 17.45; Aupark/Palace, 21.50, 11 09 01 20.00, Obchod na Korze 17.30, Exotica 19.30, Buena Vista Social Club, 21.30 – FK-IC

Siedmy hriech – Kino Nivy, 19.00, Asterix , Obelix a Kleopatra 16.00

Minority Report – Polus, 11.30, 13.15, 14.20, 16.05, 17.10, 18.55, 20.00, 21.50, 22.50; Aupark/Palace, 12.00, 13.00, 15.00, 16.00, 18.00, 19.00, 21.00, 22.00

Enigma – Polus, 21.25

Vláda ohňa – Polus, 12.50, 314.50, 17.00, 19.00, 21.00, 23.00; Aupark/Palace, 12.15, 14.30, 16.45, 19.00, 21.15

Najväčšia hrozba – Polus, 19.10, 21.40; Aupark/Palace, 20.10, 22.35

Vražda podľa plánu – Polus, 20.55, 23.25; Aupark/Palace, 17.00, 19.30

Muži v čiernom 2 – Aupark/Palace, 13.15, 15.25

Bad Company – Aupark/Palace, 21.55

Putovanie vtákov – Aupark/Palace, 17.40, 19.40

Scooby Doo – Aupark/Palace, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30

Ako na vec – Aupark/Palace 17.25, 19.35

Amélia z Montmartru – Aupark/Palace, 21.55

NEDEĽA 29. SEPTEMBER

Baraka, odysea Zeme – Hviezda, 18.30; Istropolis, 18.30

Myšiak Stuart Little 2 – Hviezda, 14.00, 15.30, 17.00; Aupark/Palace, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 19.00, 21.00, 22.00; Polus, 11.05, 12.05, 13.00, 14.05, 15.00, 15.55, 16.50, 17.45, 18.40, 19.35, 20.30; Istota, 10.00, 15.00, 17.30; Aupark/Palace, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00; Polus: 11.05, 12.05, 13.00, 14.05, 15.00, 15.55, 16.50, 17.45, 18.40, 19.35, 20.30; Istropolis, 15.30, 18.00

Jednoducho sexi – Hviezda, 20.30; Aupark/Palace, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30; Polus, 12.15, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15

Spider Man – Obzor, 17.45, 20.30; Aupark/Palace, 12.10, 14.35

Lilo a Stitch – Mladosť, 13.15, 15.00; Aupark/Palace, 12.30, 14.25, 16.20, 18.15; Polus, 11.45, 13.35, 15.25, 17.20

Rok diabla – Mladosť, 16.45, 18.30, 20.15; Istropolis, 20.30; FK-IC, 18.30, 20.30; Aupark/Palace, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00

Amores Perros – FK-Múzeum, 18.30

Austin Powers v zlatom úde – Nádej, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 16.55, 19.15, 21.25; Polus: 12.20, 14.30, 16.35, 18.45

Elita – Zora, 17.00, 19.30; Aupark/Palace 12.30, 14.45

Muži v čiernom 2 – Istota, 20.00; Aupark/Palace, 13.15, 15.25; Kino Lúky, 20.00

Lantana – Istropolis, 20.15; Aupark/Palace, 20.30, 22.55

Iris – Istropolis, 17.30, 20.00

Taká Amerika – FK-IC, 18.00

Výlet – FK-IC, 20.15; Aupark/Palace, 13.20, 15.30, 21.40

Zatratení – FK-IC, 17.45; Aupark/Palace, 21.50

11 09 01 – FK-IC, 20.00

Obchod na Korze – FK-IC, 17.30

Exotica – FK-IC, 19.30

Buena Vista Social Club – Kino Café, 16.00, 18.00

Showtime – FK IGric, 19.00

Minority Report – Aupark/Palace, 12.00, 13.00, 15.00, 16.00, 18.00, 19.00, 21.00, 22.00; Polus, 11.30, 13.15, 14.20, 16.05, 17.10, 18.55, 20.00, 21.50, 22.50

2084: Vláda ohňa – Aupark/Palace 12.15, 14.30, 16.45, 19.00, 21.15; Polus, 12.50, 14.50, 17.00, 19.00, 21.00

Vražda podľa plánu – Auapark/Palace, 17.00, 19.30; Polus, 20.55

Najväčšia hrozba – Aupark/Palace, 20.10, 22.35; Polus, 19.10, 21.40

Bad Company – Aupark/Palace, 21.55

Scooby Doo – Aupark/Palace, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30

Ako na vec – Aupark/Palace, 17.25, 19.35

Amélia z Montmartru – Aupark/Palace, 21.55

Enigma – Polus, 21.25

PONDELOK 30. SEPTEMBER

Čistá duša – Hviezda, 20.00

Spider Man – Obzor, 17.45, 20.30; Aupark/Palace, 14.35

Rok diabla – Mladosť, 16.45, 18.30, 20.15; FK-IC, 18.30, 20.30; Aupark/Palace, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00

Amores Perros – FK Múzeum, 18.30

Tri farby: červená – Nostalgia, 18.30, 20.45

Myšiak Stuart Little 2 – Istota, 17.30; Aupark/Palace, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00; Polus, 14.05, 15.00, 15.55, 16.50, 17.45, 18.40, 19.35, 20.30

Babie leto – Istota, 20.00

Lantana – Istropolis, 16.00, 20.15; Aupark/Palace, 20.30, 22.55

Iris – Istropolis, 17.30, 20.00

Taká Amerika – FK-IC, 18.00

Výlet – FK-IC, 20.15; Aupark/Palace, 15.30, 21.40

Zatratení – FK-IC, 17.45; Aupark/Palace, 21.50

11 09 01 – FK-IC, 20.00

Obchod na Korze – FK-IC, 17.30

Exotica -FK-IC, 19.30

Buena Vista Social Club – Kino Cafeé, 16.00, 18.00

Muži v čiernom 2 – Kino Lúky, 20.00; Aupark/Palace, 15.25

Minority Report – Aupark/Palace, 15.00, 16.00, 18.00, 19.00, 21.00, 22.00; Polus, 14.20, 16.05, 17.10, 18.55, 20.00, 21.50

2084: Vláda ohňa – Aupark/Palace, 14.30, 16.45, 19.00, 21.15; Polus, 14.50, 17.00, 19.00, 21.00

Austin Powers v Zlatom úde – Aupark/Palace, 16.55, 19.15, 21.25; Polus, 14.30, 16.35, 18.45

Vražda podľa plánu – Aupark/Palace, 17.00, 19.30; Polus, 20.55

Elita – Aupark/Palace, 14.45

Lilo a Stitch – Aupark/Palace, 14.25, 16.20, 18.15; Polus, 15.25, 17.20

Najväčšia hrozba – Aupark/Palace, 20.10, 22.35; Polus, 19.10, 21.40

Bad Company – Aupark/Palace, 21.55

Jednoducho sexi – Aupark/Palace, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30; Polus, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15

Putovanie vtákov – Aupark/Palace, 17.40, 19.40

Scooby Doo – Aupark/Palace, 14.30, 16.30, 18.30

Ako na vec – Aupark/Palace, 17.25, 19.35

Amélia z Montmartru – Aupark/Palace, 21.55

Enigma – Polus, 21.25

UTOROK 1. OKTÓBER

Rok diabla – Istropolis, 20.30; FK-IC, 18.30, 20.30; Aupark/Palace, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00

Baraka – Istropolis, 18.30

Myšiak Stuart Little 2 – Istropolis, 15.30, 18.00; Istota, 17.30; Aupark/Palace, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00; Polus, 14.05, 15.00, 15.55, 16.50, 17.45, 18.40, 19.35, 20.30

Lantana – Istropolis, 16.00, 20.15; Aupark/Palace, 20.30, 22.55

Iris -Art kino, 17.30, 20.00

Uhoľ pohľadu – FK-IC, 17.30

Zatratení – FK-IC, 17.45; Aupark/Palace, 21.50

Taká Amerika – FK-IC, 18.00

Umelcova zmluva – FK-IC, 19.30

11 09 01 – FK-IC, 20.00

Výlet – FK-IC, 20.15; Aupark/Palace, 15.30, 21.40

Princezná a bojovník – FK-IC, 20.00

Traffic – Kino Café, 16.00, 18.00

Minority report – Aupark/Palace, 15.00, 16.00, 18.00, 19.00, 21.00, 22.00; Polus, 14.20, 16.05, 17.10, 18.55, 20.00, 21.50

Vláda ohňa – Aupark/Palace, 14.30, 16.45, 19.00, 21.15; Polus, 14.50, 17.00, 19.00, 21.00

Austin Powers v Zlatom úde – Aupark/Palace, 16.55, 19.15, 21.25; Polus, 14.05, 15.00, 15.55, 16.50, 17.45, 18.40, 19.35, 20.30

Vražda podľa plánu – Aupark/Palace, 17.00, 19.30; Polus, 20.50

Elita – Aupark/Palace, 14.45

Lilo a Stitch – Aupark/Palace, 14.25, 16.20, 18.15; Polus, 15.25, 17.20

Najväčšia hrozba – Aupark/Palace, 20.10, 22.35; Polus, 19.10, 21.40

Muži v čiernom 2 – Aupark/Palace, 15.25

Bad company – Aupark/Palace 21.55

Jednoducho sexi – Aupark/Palace, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30; Polus, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15

Putovanie vtákov – Aupark/Palace, 17.40, 19.40

Scooby Doo – Aupark/Palace, 14.30, 16.30, 18.30

Spider Man – Aupark/Palace 14.35

Ako na vec – Auapark/Palace 17.25, 19.35

Amélia z Montmartru – Aupark/Palace, 21.55

Enigma – Polus, 21.25

STREDA 2. OKTÓBER

Rok diabla – Istropolis, 20.30; Aupark/Palace, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00; FK-IC 18.30, 20.30

Baraka – Istropolis, 18.30

Myšiak Stuart Little 2 – Istropolis, 15.30, 18.00; Aupark/Palace, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00; Istota, 17.30; Polus, 14.05, 15.00, 15.55, 16.50, 17.45, 18.40, 19.35, 20.30

Lantana – Istropolis, 16.00, 20.15; Aupark/Palace, 20.30, 22.55

Iris – Art kino, 17.30, 20.00

Uhol pohľadu – FK IC, 17.30

Taká Amerika – FK-IC, 18.00

Umelcova zmluva – FK-IC, 19.30

Výlet – FK-IC, 20.15; Aupark/Palace, 15.30, 21.40; Senior klub, 11.00Kate a Leopold – Istota, 20.00

Traffic – Kino Café, 16.00, 18.00

Scooby Doo – DK Ružinov, 18.00; Aupark/Palace, 14.30, 16.30, 18.30

Môj brat Tom – ART kino Za zrkadlom, 20.10

V spálni – ARTkino Lúky, 20.00

Minority report – Aupark/Palace, 15.00, 16.00, 18.00, 19.00, 21.00, 22.00; Polus, 14.20, 16.05, 17.10, 18.55, 20.00, 21.50

2084: Vláda ohňa – Aupark/Palace, 14.30, 16.45, 19.00, 21.15

Austin Powers v Zlatom úde – Aupark/Palace, 16.55, 19.15, 21.25; Polus, 14.30, 16.35, 18.45

Vražda podľa plánu – Aupark/Palace, 17.00, 19.30; Polus, 20.55

Elita – Aupark/Palace, 14.45

Lilo a Stitch – Aupark/Palace, 14.25, 16.20, 18.15; Polus, 15.25, 17.20

Najväčšia hrozba – Aupark/Palace, 20.10, 22.35; Polus, 19.10, 21.40

Muži v čiernom 2 – Aupark/Palace, 15.25

Bad Company – Aupark/Palace, 21.55

Jednoducho sexi – Aupark/Palace, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30; Polus, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15

Putovanie vtákov – Aupark/Palace, 17.40, 19.40

Scooby Doo – Aupark/Palace, 14.30, 16.30, 18.30

Spider Man – Aupark/Palace, 14.35

Ako na vec – Aupark/Palace, 17.25, 19.35

Amélia z Montmartru – Aupark/Palace, 21.55

Zatratení – Aupark/Palace, 21.50

Enigma – Polus, 21.25

KONCERTY A PODUJATIA

ŠTVRTOK 26. SEPTEMBER

10.00 One two three, angličtina v pesničkách, Ali Brezovský, skupina VOK – PKO, Spoločenská hala, Nábr. arm. gen. Ľ. Svobodu

18.30 Kresťanský koncept slobody – Quo Vadis, Katolícky dom, Hurbanovo nám. 1

19.00 Greenhorns, koncert – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

19.00 Lenka Reinerová: Všechny barvy slunce a noci, z pripravovanej knihy číta Zuzana Kronerová – Zrkadlová sieň Primaciálného paláca

19.30 Džezový večer s Petrom Oberländerom a priateľmi – Hlava XXII, Bazová 9

20.00 Koncert skupiny Feed the Cat – Café Stena, Záhradnícka 93

21.00 Ján Litecký-Šveda & Víťazný traktor – Aligator, Laurinská 7

PIATOK 27. SEPTEMBER

10.00 (Ne)mám rád I. – Ludus, Tupolevova 7/a

17.00 Vernisáž výstavy – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

17.00 Aglow, ekumenické stretnutie kresť. žien – SD Nivy, Súťažná 18

18.00 Modrá planéta, miniseminár – Združenie pre integrálne vzdelávanie, Košická 52

18.30 Tomáš Kempenský: Nasledovanie Krista – Quo Vadis, Katolícky dom, Hurbanovo nám. 1

19.00 Koncert Jožka Černého – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

19.00 Večer autentického folklóru, obec Zámutov – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

19.00 Music Club, rolled grass – DK Lúky, Vígľašská 1

20.00 Gothic Live Night, koncert skupín The Last Dance a The Cascades – Music Club Woch, Františkánske nám. 7

Bratislavské hudobné slávnosti:

17.00 Zrkadlová sieň Primaciálneho paláca: Slávnostné otvorenie, Bratislavský chlapčenský zbor, dirigentka: Magdaléna Rovňáková, klavírny sprievod: Gabriela Némethová, program: M. Vulpius, E. Grell, H. Schütz, W. Vogel, I. Hrušovský

19.30 Koncertná sieň Slovenskej filharmónie: Otvárací koncert, účinkuje Slovenská filharmónia, dirigent: Libor Pešek, sólistka: Sarah Chang – husle, program: I. Stravinskij: Apollon, A. Skriabin: Le poéme d‘extase, P. I. Čajkovskij: Koncert pre husle a orchester D dur op. 35

SOBOTA 28. SEPTEMBER

8.00 – 12.00 Výmenné stretnutia zberateľov – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

10.00 – 13.00 Jesenná korunová burza, predaj šatstva za symbolické ceny – SD prievoz, Kaštieľska 30

17.00 Bienále Ladislava Noela, vernisáž fotosúťaže – DK Ružinov, Ružinovská 26

17.00 Čaj o piatej – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

19.00 Teplákový bál, 20. narodeniny skupiny Lojzo – PKO, Spoločenská hala, Nábr. arm. gen. L. Svobodu

19.00 Punk na sobotu, Slobodná Európa – DK Lúky, Vígľašská 1

20.00 Hodová zábava – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

Bratislavské hudobné slávnosti:

17.00 Zrkadlová sieň Primaciálneho paláca: Komorný koncert, Viktor Hugo v poézii a piesni

19.30 Koncertná sieň Slovenskej filharmónie: Orchestre National de Montpellier Languedoc-Roussillon, dirigent: Friedemann Layer, sólista: Pierre Amoyal – husle, program: R. Koering: Grand Adagio, E. Chausson: Poéma pre husle a orchester op. 25, M. Ravel: Tzigane, C. Debussy: More

NEDEĽA 29. SEPTEMBER

16.00 Monentum musicum, cyklus komorných koncertov: J. Illésová – husle, J. Fellmayer – violončelo, L. Fančovič – klavír, program: Ľ. Bernáth, J. Beneš, J. Brahms – CC Centrum, Jirásková 3

19.00 Bratislava Hot Serenaders – SD Nivy

Bratislavské hudobné slávnosti:

15.00 Koncertná sieň Slovenskej filharmónie: Nederlands Blazers Ensemble, sólistka: Iva Bittová – spev, husle, viola, Tanec upírov

19.30 Koncertná sieň Slovenskej filharmónie: Big Band Gustava Broma,

dirigent: Vladimír Valovič, hostia: Miloš Jurkovič – flauta, Mikuláš Škuta – klavír, program: Stravinskij, Bach & Jazz

PONDELOK 30. SEPTEMBER

20.30 Film Café: Dannyho parťáci (Oceans Eleven) – Metro Club, Suché Mýto

Bratislavské hudobné slávnosti:

19.30 Koncertná sieň Slovenskej filharmónie: Varšavská filharmónia, dirigent: Antoni Wit, sólista: Konstanty Andrzej Kulka – husle, program: K. Szymanowski: Koncert pre husle a orchester č. 1, K. Penderecki: Symfónia č. 2

UTOROK 1. OKTÓBER

19.00 Doktorantský koncert: Dušan Šujan – klavír, program: S. Rachmaninov, A. Skriabin, M. Ravel – Koncertná sieň Klarisky, Farská 4

Bratislavské hudobné slávnosti:

Medzinárodný deň hudby

17.00 Moyzesova sieň: Musica Petropolitana, Komorná hudba na dvore v Sankt Peterburgu, program J. Ch. Bach, G. Ph. Telemann, G. Verokai, A. Vivaldi, I. Chandoškin, G. Sarti, F. Dubianski, O. Kozlovski, G. F. Händel

19.30 Koncertná sieň Slovenskej filharmónie: Symfonický orchester Slovenského rozhlasu, dirigent: Charles Olivieri-Munroe, sólista: John-Edward Kelly – saxofón, program: I. Stravinskij: Concerto in Es (Dumbarton Oaks), F. Martin: Balada pre saxofón a orchester, J. Ibert: Concertino da camera, S. Prokofiev: Symfónia č. 5 B dur op. 100

STREDA 2. OKTÓBER

Bratislavské hudobné slávnosti:

17.00 Zrkadlová sieň Primaciálneho paláca: Moyzesovo kvarteto, hostia: Lubomír Malý – viola, Richard Gašpar – kontrabas, J. L. Bella: Sláčikové kvinteto d mol, A. Dvořák: Sláčikové kvinteto G dur op. 77

19.30 Koncertná sieň Slovenskej filharmónie: Klavírny recitál, Grigory Sokolov, S. Komitas: Šesť tancov pre klavír, S. Prokofiev: Sonáta pre klavír č. 7 B dur op. 83

PRE DETI

ŠTVRTOK 26. SEPTEMBER

8.00 a 10.00 Prednášky, kriminalita, prevencia drog – klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

14.00 Zvieratko nie je hračka, beseda – SD Trnávka, Bulharská 60

14.00 Prekvapenia pána Klimta, výtvarno-tvorivé dielne – CC Centrum, Jiráskova 3

15.00 Hádaj, kto som, súťažné popoludnie pre deti – Klub 22, Vavilovova 22

NEDEĽA 29. SEPTEMBER

10.30 Zvonček a Bambuľka – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

15.00 O zvedavom sloníkovi – PKO, Malá sála, Nábr. arm. gen. L. Svobodu

15.00 Kto to dokáže?, pohybové súťaže pre deti – Klub 22, Vavilovova 22

16.00 Rozprávka o hlúpom Janovi – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

16.00 O dvojhlavej dračici – Bibiana, Panská 41

UTOROK 1. OKTÓBER

10.00 Kreslím, tvorím, maľujem – Klub 22, Vavilovova 22

10.00 a 14.00 Starčekove trampoty – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

14.00 Rexo, hľadaj!, stretnutie so psovodom – M Klub, Rovniankova 3

14.00 Jesenná šišidielnička alebo ako si dosýta začarbať – CC Centrum, Jiráskova 3

17.30 Prednáška pani Černuškovej – Klub 22, Vavilovova 22

DISKOTÉKY

ŠTVRTOK 26. SEPTEMBER

Media Party „lunovica“ – Metro club, Suché mýto

Oldies disco – Tatra club, hotel Tatra, Nám. 1. mája 5

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Disco – Casey, Botanická 35

Reggae Night – Club 39, Mlynská dolina

Uderground Funk by Koki – Budha bar, Medená 16

Erik Rothenstein & band – Music Club Woch, Františkánske nám. 7

PIATOK 27. SEPTEMBER

Soul & Funky Friday Night – Metro club, Suché mýto

Oldies disco – Tatra club, hotel Tatra, Nám. 1. mája 5

Kahlúa Mix It! – Live club, Aupark

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Disco MIx Music, DJ Horník – Casey, Botanická 35

En Avant – Irish Pub, Sedlárska 6

Laguna duo – Music Club Woch, Františkánske nám. 7

SOBOTA 28. SEPTEMBER

We Are The Champions! – Metro club, Suché mýto

Oldies disco – Tatra club, hotel Tatra, Nám. 1. mája 5

Minority Report Fun Party – Live club, Aupark

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

NEDEĽA 29. SEPTEMBER

Oldies disco – Tatra club, hotel Tatra, Nám. 1. mája 5

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Zábava pre staršiu generáciu – Song Londoner pub, Ostredková 1

PONDELOK 30. SEPTEMBER

Oldies disco – Tatra club, hotel Tatra, Nám. 1. mája 5

Disco, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Definition by Dee M & GuestsFelix & Hendrix – Budha bar, Medená 16

Rock, blues, rock – KGB, Obchodná 52

UTOROK 1. OKTÓBER

Oldies disco – Tatra club, hotel Tatra, Nám. 1. mája 5

Paranoik – Aligator, Laurinská 7

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Pivná párty, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Rock, blues, rock – KGB, Obchodná 52

Oldies party, DJ Majo – Club 39, Mlynská dolina

Pavel Jakub Ryba & M.T.S. art enseble – Hysteria Pub, Odbojárov 9

STREDA 2. OKTÓBER

Metro live: Take One (jazz rock) – Metro club, Suché mýto (podchod)

Oldies disco – Tatra club, hotel Tatra, Nám. 1. mája 5

Back to 80s, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Trance & House Party, DJ Vojto – Club 39, Mlynská dolina

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Rocková klasika – KGB, Obchodná 52

VÝSTAVY

Monogramista CZ. Posledný súd. Ikona, 1661 – SNG, Vodné kasárne, do 20. októbra

Vladimír Popovič: Retrospektíva – SNG, Esterházyho palác, do 24. novembra

Juraj Meliš: Kovadlina snov – SNG, Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra 4, do 29. septembra

Stred Európy okolo roku 1000 – Historické múzeum, Bratislavský hrad, ut – ne 9.00 – 17.00 (posledný vstup o 16.15), do 20. októbra

Kanadskí Slováci vlastnými očami – Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr., ut – ne 9.00 – 17.00, do 30. septembra

Cesty k Nílu, po stopách dávnej civilizácie starého Egypta – Stará radnica, Primaciálne nám. 3, ut – pia 10.00 – 17.00, so – ne 11.00 – 18.00, do 24. novembra

Milan Bočkay: Vrcholné diela svetového maliarstva (Monochrómy) – GMB, Pálffyho palác, do 13. októbra

Štyri živly vo výtvarnom umení: IV. Zem – GMB, Mirbachov palác, Františkánske nám., do 3. novembra

Alice Leora Briggs: Neviem Viem Neviem – Galéria aktualít, Pálffyho palác, do 27. októbra

Martin Lettrich (sochy), Milan Rašla (obrazy) – galéria Michalský dvor, Michalská 3, ut – ne 13.00 – 18.00, do 29. septembra

Karol Felix: Pocket Pictures – galéria Artotéka, Kapucínska 1, po, st, štvr 13.00 – 17.30, ut, pia 10.00 – 12.00, 13.30 – 16.00, do 22. októbra

Ad Snijeders: Retrospective – Múzeum Danubiana, do 15. novembra

Emil Venkov: Posolstvo – Múzeum Danubiana, do 15. novembra

Hugo Demartini – galéria Komart, Zámočnícka 8, do 29. septembra

Nie je drevo ako drevo, netradičná kompozícia drevených objektov, veršov a hudby – Bibiana, Panská 41, do 29. septembra

Július Koller: Textextily – galéria Linea, Drieňová 34, po – pia 8.00 – 17.00, do 30. septembra

Michal Hajnal: Obrazy a monotypie 2002 – České centrum, Hviezdoslavovo nám. 8, po – pia 13.00 – 17.00, do 26. septembra

Cesty ťažných mrakov, fotografie sprevádzané starodávnymi básňami haiku fotografa Z. Thomu – Veľvyslanectvo Japonska, Hlavné námestie 2, po – pia 9.00 – 17.00, do 4. októbra

Fotografie zo života Ödöna von Horvátha – Divadlo Astorka Korzo 90 na Suchom mýte, do 18. októbra

Milan Lukáč: Sochy z beštiára – Galéria SPP, Drevená ul., ut – ne 10.00 – 18.00, do 16. októbra

Pocta Kupeckému – DK Pezinok, do 27. septembra

MM – MMII, architektonická tvorba Tamary a Juraja Závodných – K. Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 7. októbra

Politická karikatúra: Danglár, Lesyk, R. Vaněk, M. Vaněk, Vico, Vavro, Zimka – Cafe restaurant U „filipa“, Biela 6, 11.00 – 20.00, do 17. ok

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. 3 pravidlá pre lepší dôchodok
  2. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€
  3. Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba
  4. 4 rady pre deti a dospelých, ako sa starať o pokožku
  5. Výstava Podoby lásky zobrazí skutočné osudy konkrétnych žien
  6. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek
  7. Ochráňte pred zlodejmi celé vozidlo vďaka VAM Akustik
  8. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky
  9. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky
  10. V tomto roku si už konečne užijem Vianoce bez vrások
  1. 4 rady pre deti a dospelých, ako sa starať o pokožku
  2. Výstava Podoby lásky zobrazí skutočné osudy konkrétnych žien
  3. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek
  4. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky
  5. Ochráňte pred zlodejmi celé vozidlo vďaka VAM Akustik
  6. Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba
  7. Nová michalovská nemocnica otvorí brány: toto musíte vidieť!
  8. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky
  9. Mladí vodiči preferujú čoraz silnejšie autá
  10. Ako sa zbaviť chladnej podlahy
  1. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky 14 865
  2. 3 pravidlá pre lepší dôchodok 9 412
  3. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€ 4 549
  4. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií 3 722
  5. Ako sa zbaviť chladnej podlahy 2 998
  6. Moskva alebo Petrohrad? 1 939
  7. Online analýza spotreby elektriny vám pomôže ušetriť 1 799
  8. VW Tiguan Allspace: prvé sedemmiestne SUV od Volkswagnu 1 769
  9. V tomto roku si už konečne užijem Vianoce bez vrások 1 552
  10. Ako pracujú poisťováci? Dostali sme sa medzi nich 1 498