tipy na VÍKEND

SOBOTA 21. SEPTEMBER

DIVADLÁ

10.00 Objavenie Ameriky – Mestská tržnica, nám. SNP

11.00 Snehulienka a sedem pretekárov – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Panna Orelánska – SND, Hviezdoslvovo nám. 1

19.00 Prelet nad kukučkiným hniezdom – DPOH, Laurinská 21

19.00 Na konci hry – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Niekto to rád horúce – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Kvarteto – Astorka, Suché mýto 17

19.00 Promülle (TV Talk show) – RND, Škultétyho 5

19.00 Hráči – klub Čierny havran, Biela ul. 6

KINÁ

Baraka, odysea Zeme – Hviezda, 18.15; Aupark/Palace, 12.30, 14.35, 16.45

Lantana – Hviezda, 20.30

Svet podľa Prota – Obzor, 18.00, 20.00; Aupark/Palace, 12.10, 14.30

Čistá duša – Mladosť, 17.30

Taká Amerika – Mladosť, 15.15, 20.00; Aupark/Palace, 13.30, 16.15, 21.50

Divoké včely – FK Múzeum, 17.30, 20.00

Vražda podľa plánu – Nádej, 17.30, 20.00; Polus, 19.30, 22.00; Aupark/Palace, 17.00, 19.30, 22.00

On je veľký, ja som maličká – Zora, 17.00, 19.30

Lilo a Stitch – Istota, 15.00; Polus, 11.30, 12.05, 13.20, 14.00, 15.10, 15.50, 17.40; Aupark/Palace, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00

Putovanie vtákov – Istota, 17.30, 20.00; FK IC, 18.15, 20.15; Aupark/Palace, 13.35, 15.45, 17.55

Austin Powers v zlatom úde – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 11.20, 13.30, 15.40, 18.00, 20.05, 22.20; Aupark/Palace, 12.00, 14.05, 16.15. 18.20, 20.35, 22.45

2084: Vláda ohňa – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.15; Polus, 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00, 23.00; Aupark/Palace, 12.00, 14.05, 16.10, 18.15, 20.20, 22.25

Zatracení – Istropolis/ARTkino, 17.30; Polus, 12.00, 14.15, 16.20, 18.35, 23.15; Aupark/Palace, 18.55, 21.05

Lužinova obrana – Istropolis/ARTkino, 20.00

11 09 01 – FK IC, 18.00, 20.30; Polus, 20.45

Babie leto – FK IC, 17.45, 20.00

Príkaz doby – FK IC, 17.30

Oscar Wilde – FK IC, 19.30

Buena vista social club – FK IC, 21.30; Kino Café, 16.00, 18.00

Spiderman – Nivy, 16.00, 19.00; Aupark/Palace, 12.25, 14.55, 17.25

Doba ľadová/Ice Age (špec. premiéra) – Polus, 12.25, 14.14, 16.05, 17.55, 19.50, 21.45

Enigma – Polus, 16.25, 21.10

Výlet – Polus, 11.45, 14.05, 18.50; Aupark/Palace, 20.00, 22.15

Najväčšia hrozba – Polus, 17.00, 19.35, 22.05; Aupark/Palace, 17.00, 19.30, 22.00

Jednoducho sexy – Polus, 12.10, 14.10, 16.05, 18.10, 20.10, 22.10; Aupark/Palace, 13.50, 15.50, 17.50, 19.50

Amélia z Montmartru – Aupark/Palace, 21.55

Scooby Doo – Aupark/Palace, 12.15, 14.15, 16.15, 18.15

Bad Company – Aupark/Palace, 20.15, 22.35

Elita – Aupark/Palace, 20.00, 22.25

Údolie tieňov – Aupark/Palace, 18.45, 21.40

Muži v čiernom – Aupark/Palace, 13.15, 15.25, 17.30

Ako na vec – Aupark/Palace, 19.35, 21.45

Myšiak Stuart Little – Aupark/Palace, 12.45, 15.00

KONCERTY A PODUJATIA

14.00 Ružinovský orech, VII. ročník, súťaž psích krížencov – DK Ružinov

Festival ezoteriky v PKO:

9.00 Energetické upírstvo v dnešnom svete a obrana proti nemu, Keltská kultúra a runy, Posolstvo herézy

11.00 Tajomstvo katedrál, Diamantová cesta za poznaním a bohatstvo ducha aj tela, Viera v existenciu životnej sily v kultúrach sveta

12.15 Slovenské tradície keltského šamanizmu

13.00 Pan Twardowski – poľský Faust, Channeling a novinky z oblasti ezoternej kozmológie (práca s kozmickými energiami)

13.45 Tarot – do tajov neviditeľných podstát

15.00 Taoistická alchýmia

15.15 Zážitková astrológia a etické princípy astrológie

15.45 Šamanizmus a muzikoterapia

17.00 Brušné tance, Kabalistický odkaz dnešku

17.30 Tumo

19.00 Sui Vesan, koncert

19.00 No stamps band, koncert

PRE DETI

10.00 Postavme si domček, tvorivé dopoludnie pre deti MŠ – Klub 22, Vavilovova 22

DISKOTÉKY

Deathwish (gothic, batcave, death rock, new wave, ndw) – Metro club, Suché mýto (podchod)

Oldies disco – Tatra club, hotel Tatra, Nám. 1. mája 5

Disco (DJ Stanley + DJ Paolo) – DK Lúky, Vígľašská 1

Maxxx board live! (DJ Jazzy&DJ Live) – Live club, Aupark

Ladislav Ditto Farkaš & friends – Voch music slub, Františkánske nám. 7

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

NEDEĽA 22. SEPTEMBER

DIVADLÁ

14.00 7edem (nahrávka relácie TV Markíza) – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Chrobák v hlave – DPOH, Laurinská 21

19.00 Scény z manželského života – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Niekto to rád horúce – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

KINÁ

Baraka, odysea Zeme – Hviezda, 18.15; Aupark/Palace, 12.30, 14.35, 16.45

Lantana – Hviezda, 20.30

Svet podľa Prota – Obzor, 18.00, 20.00; Aupark/Palace, 12.10, 14.30

Čistá duša – Mladosť, 17.30

Taká Amerika – Mladosť, 15.15, 20.00; Aupark/Palace, 13.30, 16.15, 21.50

Vražda podľa plánu – Nádej, 17.30, 20.00; Polus, 19.30, 22.00; Aupark/Palace, 17.00, 19.30, 22.00

On je veľký, ja som maličká – Zora, 17.00, 19.30; Kino a FK Igric, 19.00; FK Ružinov, 18.00

Lilo a Stitch – Istota, 10.00, 15.00; Polus, 11.30, 12.05, 13.20, 14.00, 15.10, 15.50, 17.40; Aupark/Palace, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00

Putovanie vtákov – Istota, 17.30, 20.00; FK IC, 18.15, 20.15; Aupark/Palace, 13.35, 15.45, 17.55

Austin Powers v zlatom úde – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 11.20, 13.30, 15.40, 18.00, 20.05, 22.20; Aupark/Palace, 12.00, 14.05, 16.15. 18.20, 20.35, 22.45

2084: Vláda ohňa – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.15; Polus, 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00; Aupark/Palace, 12.00, 14.05, 16.10, 18.15, 20.20, 22.25

Zatracení – Istropolis/ARTkino, 17.30; Polus, 12.00, 14.15, 16.20, 18.35; Aupark/Palace, 18.55, 21.05

Lužinova obrana – Istropolis/ARTkino, 20.00

11 09 01 – FK IC, 18.00, 20.30; Polus, 20.45

Babie leto – FK IC, 17.45, 20.00

Obžalovaný – FK IC, 17.30

Oscar Wilde – FK IC, 19.30

Láska je láska – Kino Café, 16.00, 18.00

Ján a čert – DK Ružinov, 15.00

Star Wars: Epizóda II – Klonovaní útočia – kino Lúky, 17.00, 20.00; Detské kino Lúky, 17.00, 20.00

Doba ľadová/Ice Age (špec. premiéra) – Polus, 12.25, 14.15, 16.05, 17.55, 19.50, 21.45

Enigma – Polus, 16.25, 21.10

Výlet – Polus, 11.45, 14.05, 18.50; Aupark/Palace, 20.00, 22.15

Najväčšia hrozba – Polus, 17.00, 19.35, 22.05; Aupark/Palace, 17.00, 19.30, 22.00

Jednoducho sexy – Polus, 12.10, 14.10, 16.05, 18.10, 20.10, 22.10; Aupark/Palace, 13.50, 15.50, 17.50, 19.50

Amélia z Montmartru – Aupark/Palace, 21.55

Scooby Doo – Aupark/Palace, 12.15, 14.15, 16.15, 18.15

Bad Company – Aupark/Palace, 20.15, 22.35

Spiderman – Aupark/Palace, 12.25, 14.55, 17.25

Elita – Aupark/Palace, 20.00, 22.25

Údolie tieňov – Aupark/Palace, 18.45, 21.40

Muži v čiernom – Aupark/Palace, 13.15, 15.25, 17.30

Ako na vec – Aupark/Palace, 19.35, 21.45

Myšiak Stuart Little – Aupark/Palace, 12.45, 15.00; Istropolis 16.00

KONCERTY A PODUJATIA

9.30 a 15.00 Tarot – cesta šťastia 1 – Združenie pre integrálne vzdelávanie, Košická 52

10.30 A. Krsmanovič, akordeón (Juhoslávia) – Hudobné centrum, Michalská 10

19.00 Bratislava Hot Serenaders, koncert – SD Nivy

Festival ezoteriky v PKO:

9.00 Numerológia, Budhizmus a zenbudhizmus, Astrológia v praktickom živote

10.45 Máme silu v sebe zmeniť svoj osud

11.00 Feng shui, Človek, duch a hmota v kozmických súradniciach

12.00 Archetypálny tarot

12.15 Liečenie s anjelmi

13.00 Aktivácia DNK

13.45 Mandaly

14.30 Ayahuasqueros Peru

15.15 Regresná terapia

15.30 Artterapia

16.45 Bhadžánband, koncert indických piesní a mantier

17.30 Šamanské piesne a bubny

PRE DETI

10.30 Kamarát Bambuľko – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

10.00 Postavme si domček, tvorivé dopoludnie pre deti MŠ – Klub 22, Vavilovova 22

10.30 Nedeľné rozprávkové dopoludnie, mravoučné príbehy tetky Betky pre deti – DK Ružinov

16.00 O dvojhlavej dračici – Bibiana, Panská 41

DISKOTÉKY

Oldies disco – Tatra club, hotel Tatra, Nám. 1. mája 5

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Zábava pre staršiu generáciu – Song Londoner pub, Ostredková 1

VÝSTAVY

Stred Európy okolo roku 1000 – Historické múzeum, Bratislavský hrad, ut – ne 9.00 – 17.00 (posledný vstup o 16.15), do 20. októbra

Monogramista CZ. Posledný súd. Ikona, 1661 – SNG, Vodné kasárne, do 20. októbra

Vladimír Popovič: Retrospektíva – SNG, Esterházyho palác, do 24. novembra

Juraj Meliš: Kovadlina snov – SNG, Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra 4, do 29. septembra

Kanadskí Slováci vlastnými očami – Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr., ut – ne 9.00 – 17.00, do 30. septembra

Cesty k Nílu, po stopách dávnej civilizácie starého Egypta – Stará radnica, Primaciálne nám. 3, ut – pia 10.00 – 17.00, so – ne 11.00 – 18.00, do 24. novembra

Karol Kállay: Franz Kafka a Praha – GMB, Pálffyho palác, do 22. septembra

Milan Bočkay: Vrcholné diela svetového maliarstva (Monochrómy) – GMB, Pálffyho palác, do 13. októbra

Štyri živly vo výtvarnom umení: IV. Zem – GMB, Mirbachov palác, Františkánske nám., do 3. novembra

Alice Leora Briggs: Neviem Viem Neviem – Galéria aktualít, Pálffyho palác, do 27. októbra

Martin Lettrich (sochy), Milan Rašla (obrazy) – galéria Michalský dvor, Michalská 3, ut – ne 13.00 – 18.00, do 29. septembra

Karol Felix: Pocket Pictures – galéria Artotéka, Kapucínska 1, po, st, štvr 13.00 – 17.30, ut, pia 10.00 – 12.00, 13.30 – 16.00, do 22. októbra

Ad Snijeders: Retrospective – Múzeum Danubiana, do 15. novembra

Emil Venkov: Posolstvo – Múzeum Danubiana, do 15. novembra

Hugo Demartini – galéria Komart, Zámočnícka 8, do 29. septembra

Nie je drevo ako drevo, netradičná kompozícia drevených objektov, veršov a hudby – Bibiana, Panská 41, do 29. septembra

Július Koller: Textextily – galéria Linea, Drieňová 34, po – pia 8.00 – 17.00, do 30. septembra

Michal Hajnal: Obrazy a monotypie 2002 – České centrum, Hviezdoslavovo nám. 8, po – pia 13.00 – 17.00, do 26. septembra

Cesty ťažných mrakov, fotografie sprevádzané starodávnymi básňami haiku fotografa Z. Thomu – Veľvyslanectvo Japonska, Hlavné námestie 2, po – pia 9.00 – 17.00, do 4. októbra

Neviditeľná architektúra – Galéria architektúry SAS, Panská 15, do 21. septembra

Fotografie zo života Ödöna von Horvátha – Divadlo Astorka Korzo 90 na Suchom mýte, do 18. októbra

Milan Lukáč: Sochy z beštiára – Galéria SPP, Drevená ul., ut – ne 10.00 – 18.00, do 16. októbra

Pocta Kupeckému – DK Pezinok, do 27. septembra

MM – MMII, architektonická tvorba Tamary a Juraja Závodných – K. Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 7. októbra

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Ako sa developer prispôsobil nárokom kupujúceho
  2. 5 tipov ako na zdravé nôžky v škole
  3. 6 účinkov prírodného slovenského výrobku
  4. TAURIS výrobky na gril potešia gurmánov aj maškrtníkov
  5. Let s prestreleným srdcom: Samovraždy slovenských hercov
  6. Problémy s počatím? Čo vás čaká na ceste za dvomi čiarkami
  7. Ako pracujú horskí záchranári? Tieto veci by ste nemali podceniť
  8. Lety do exotiky už aj z Bratislavy
  9. Nonstop banka vo vrecku - aplikácia Mobil Banking
  10. Ako sme jazdili v socializme
  1. 5 tipov ako na zdravé nôžky v škole
  2. Ako sa developer prispôsobil nárokom kupujúceho
  3. Už aj seniori presadajú do SUV
  4. 6 účinkov prírodného slovenského výrobku
  5. Americká ambasáda zaberá pozemky už rok bez nájomnej zmluvy
  6. Bratislava gets a new public space and park
  7. TAURIS výrobky na gril potešia gurmánov aj maškrtníkov
  8. Let s prestreleným srdcom: Samovraždy slovenských hercov
  9. Daikin predĺžil záruku na klimatizácie so službou Stand By Me
  10. Stavebný úrad neoprávnene predĺžil americkej ambasáde lehotu
  1. Let s prestreleným srdcom: Samovraždy slovenských hercov 28 443
  2. Ako sme jazdili v socializme 3 802
  3. Lety do exotiky už aj z Bratislavy 2 120
  4. Ako sa developer prispôsobil nárokom kupujúceho 2 060
  5. Problémy s počatím? Čo vás čaká na ceste za dvomi čiarkami 1 829
  6. 6 účinkov prírodného slovenského výrobku 1 589
  7. Ako pracujú horskí záchranári? Tieto veci by ste nemali podceniť 1 518
  8. Daikin predĺžil záruku na klimatizácie so službou Stand By Me 1 448
  9. TAURIS výrobky na gril potešia gurmánov aj maškrtníkov 1 422
  10. Ako pracujú horskí záchranári? Tieto veci by ste nemali podceniť 1 276