Kam sa vybrať za kultúrou, zábavou a spoločnosťou

DIVADLÁ

ŠTVRTOK 19. SEPTEMBER

11.00 Horor v horárni – Malá scéna, Dostojevského rad 7

14.00 Alica v zázračnej krajine – DPOH, Laurinská 21

19.00 Romeo a Júlia – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Balada o zlodejovi koní alebo Cigáni idú do neba – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Matka – Astorka, Suché mýto 17

19.00 Nota bene – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

19.00 Mníšky 2 – Milionárky – Teátro Gedur, Istropolis, Trnavské mýto 1

PIATOK 20. SEPTEMBER

19.00 Čarovná flauta – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Don Juan – DPOH, Laurinská 21

19.00 Krajčírky – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Klietka bláznov – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Mníšky 2 – Milionárky – Teátro Gedur, Istropolis, Trnavské mýto 1

SOBOTA 21. SEPTEMBER

10.00 Objavenie Ameriky – Mestská tržnica, nám. SNP

11.00 Snehulienka a sedem pretekárov – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Panna Orelánska – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Prelet nad kukučkiným hniezdom – DPOH, Laurinská 21

19.00 Na konci hry – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Niekto to rád horúce – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Kvarteto – Astorka, Suché mýto 17

19.00 Promülle (TV Talk show) – RND, Škultétyho 5

19.00 Hráči – Klub Čierny havran, Biela ul. 6

NEDEĽA 22. SEPTEMBRA

14.00 7edem (nahrávka relácie TV Markíza) – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Chrobák v hlave – DPOH, Laurinská 21

19.00 Scény z manželského života – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Niekto to rád horúce – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

PONDELOK 23. SEPTEMBER

10.00 a 19.00 Malý princ – Ludus, Tupolevova 7/a

11.00 Snehulienka a sedem pretekárov – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Barmanky – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Návod na použitie – RND, Škultétyho 5

UTOROK 24. SEPTEMBRA

19.00 Barbier zo Sevilly – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Ženský zákon – DPOH, Laurinská 21

19.00 Picasso v bare Lapin Agile – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Klietka bláznov – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Bližšie od teba – Astorka/ND, Nám. SNP 33

19.00 Štedrý divadelný večer – RND, Škultétyho 5

STREDA 25. SEPTEMBER

14.00 a 19.00 Malý princ – Ludus, Tupolevova 7/a

19.00 Svätenie jari, Requiem – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Pomocník – DPOH, Laurinská 21

19.00 Stoličky – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Uragán – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Vražda sekerou v Svätom Peterburgu – Astorka, Suché mýto 17

19.00 Na jeden dotyk – RND, Škultétyho 5

19.00 Mníšky 2 – Milionárky – Teátro Gedur, Istropolis, Trnavské mýto 1

19.00 Malý princ (div. Škola Ludus) – V-klub, nám. SNP

KINÁ

ŠTVRTOK 19. SEPTEMBER

Baraka, odysea Zeme – Hviezda, 18.15; Aupark/Palace, 14.35, 16.45

Lantana – Hviezda, 20.30

Iris – Obzor, 20.00

Scooby Doo – Obzor, 18.00; Nádej, 17.30, 20.00; Polus, 15.45, 17.50; Aupark/Palace, 14.15, 16.15, 18.15

Čistá duša – Mladosť, 17.30

Taká Amerika – Mladosť, 15.15, 20.00; Aupark/Palace, 16.15, 21.50

Mulholland drive – FK Múzeum, 17.30, 20.00

Crossroads – Zora, 17.00, 19.30

Putovanie vtákov – Istota, 17.30, 20.00, FK IC, 18.15, 20.15; Polus, 19.50, 21.50; Aupark/Palace, 15.45, 17.55

Austin Powers v zlatom úde – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 15.40, 18.00, 20.05, 22.20; Aupark/Palace, 14.05, 16.15. 18.20, 20.35, 22.45

2084: Vláda ohňa – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.15; Polus, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00; Aupark/Palace, 14.05, 16.10, 18.15, 20.20, 22.25

Zatracení – Istropolis/ARTkino, 17.30; Polus, 14.15, 16.20, 18.35, Aupark/Palace, 18.55, 21.05

Lužinova obrana – Istropolis/ARTkino, 20.00

11 09 01 – FK IC, 18.00, 20.30; Polus, 20.45

Divoké včely – FK IC, 17.45, 20.00

Prípad Barnabáš Kos – FK IC, 17.30

Kuchár, zlodej, jeho žena a jej milenec – FK IC, 19.30

Buena vista social club – Kino Café, 16.00, 18.00

Malé katastrofy – Kino a FK Igric, 19.00

Policajtka – Nivy, 19.00

Enigma – Polus, 16.25, 21.10

Lilo a Stitch – Polus, 14.00, 15.10, 15.50, 17.40; Aupark/Palace, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00

Výlet – Polus, 14.05, 18.50; Aupark/Palace, 20.00, 22.15

Najväčšia hrozba – Polus, 17.00, 19.35, 22.05; Aupark/Palace, 17.00, 19.30, 22.00

Jednoducho sexy – Polus, 14.10, 16.05, 18.10, 20.10, 22.10; Aupark/Palace, 15.50, 17.50, 19.50

Vražda podľa plánu – Polus, 19.30, 22.00; Aupark/Palace, 17.00, 19.30, 22.00

Svet podľa Prota – Aupark/Palace, 14.30

Amélia z Montmartru – Aupark/Palace, 21.55

Bad Company – Aupark/Palace, 20.15, 22.35

Spiderman – Aupark/Palace, 14.55, 17.25

Elita – Aupark/Palace, 20.00, 22.25

Údolie tieňov – Aupark/Palace, 18.45, 21.40

Muži v čiernom – Aupark/Palace, 15.25, 17.30

Ako na vec – Aupark/Palace, 19.35, 21.45

Myšiak Stuart Little – Aupark/Palace, 15.00

PIATOK 20. SEPTEMBER

Baraka, odysea Zeme – Hviezda, 18.15; Aupark/Palace, 14.35, 16.45

Lantana – Hviezda, 20.30

Scooby Doo – Obzor, 18.00; Nádej, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 14.15, 16.15, 18.15

Svet podľa Prota – Obzor, 20.00; Aupark/Palace, 14.30

Čistá duša – Mladosť, 17.30

Taká Amerika – Mladosť, 15.15, 20.00; Aupark/Palace, 16.15, 21.50

Mulholland drive – FK Múzeum, 17.30, 20.00

Crossroads – Zora, 17.00, 19.30

Muž na mesiaci – FK Nostalgia, 18.30

Billy Elliot – FK Nostalgia, 20.45

Putovanie vtákov – Istota, 17.30, 20.00; FK IC, 18.15, 20.15; Aupark/Palace, 15.45, 17.55

Austin Powers v zlatom úde – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 15.40, 18.00, 20.05, 22.20; Aupark/Palace, 14.05, 16.15. 18.20, 20.35, 22.45

2084: Vláda ohňa – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.15; Polus, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00, 23.00; Aupark/Palace, 14.05, 16.10, 18.15, 20.20, 22.25

Zatracení – Istropolis/ARTkino, 17.30; Polus, 14.15, 16.20, 18.35, 23.15; Aupark/Palace, 18.55, 21.05

Lužinova obrana – Istropolis/ARTkino, 20.00

11 09 01 – FK IC, 18.00, 20.30; Polus, 20.45

Divoké včely – FK IC, 17.45, 20.00

Príkaz doby – FK IC, 17.30

Kuchár, zlodej, jeho žena a jej milenec – FK IC, 19.30

Buena vista social club – FK IC, 21.30; Kino Café, 16.00, 18.00

Doba ľadová/Ice Age (špeciálna premiéra) – Polus, 14.15, 16.05, 17.55, 19.50, 21.45

Enigma – Polus, 16.25, 21.10

Lilo a Stitch – Polus, 14.00, 15.10, 15.50, 17.40; Aupark/Palace, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00

Výlet – Polus, 14.05, 18.50; Aupark/Palace, 20.00, 22.15

Najväčšia hrozba – Polus, 17.00, 19.35, 22.05; Aupark/Palace, 17.00, 19.30, 22.00

Jednoducho sexy – Polus, 14.10, 16.05, 18.10, 20.10, 22.10; Aupark/Palace, 15.50, 17.50, 19.50

Vražda podľa plánu – Polus, 19.30, 22.00; Aupark/Palace, 17.00, 19.30, 22.00

Amélia z Montmartru – Aupark/Palace, 21.55

Bad Company – Aupark/Palace, 20.15, 22.35

Spiderman – Aupark/Palace, 14.55, 17.25

Elita – Aupark/Palace, 20.00, 22.25

Údolie tieňov – Aupark/Palace, 18.45, 21.40

Muži v čiernom – Aupark/Palace, 15.25, 17.30

Ako na vec – Aupark/Palace, 19.35, 21.45

Myšiak Stuart Little – Aupark/Palace, 15.00

SOBOTA 21. SEPTEMBER

Baraka, odysea Zeme – Hviezda, 18.15; Aupark/Palace, 12.30, 14.35, 16.45

Lantana – Hviezda, 20.30

Svet podľa Prota – Obzor, 18.00, 20.00; Aupark/Palace, 12.10, 14.30

Čistá duša – Mladosť, 17.30

Taká Amerika – Mladosť, 15.15, 20.00; Aupark/Palace, 13.30, 16.15, 21.50

Divoké včely – FK Múzeum, 17.30, 20.00

Vražda podľa plánu – Nádej, 17.30, 20.00; Polus, 19.30, 22.00; Aupark/Palace, 17.00, 19.30, 22.00

On je veľký, ja som maličká – Zora, 17.00, 19.30

Lilo a Stitch – Istota, 15.00; Polus, 11.30, 12.05, 13.20, 14.00, 15.10, 15.50, 17.40; Aupark/Palace, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00

Putovanie vtákov – Istota, 17.30, 20.00; FK IC, 18.15, 20.15; Aupark/Palace, 13.35, 15.45, 17.55

Austin Powers v zlatom úde – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 11.20, 13.30, 15.40, 18.00, 20.05, 22.20; Aupark/Palace, 12.00, 14.05, 16.15. 18.20, 20.35, 22.45

2084: Vláda ohňa – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.15; Polus, 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00, 23.00; Aupark/Palace, 12.00, 14.05, 16.10, 18.15, 20.20, 22.25

Zatracení – Istropolis/ARTkino, 17.30; Polus, 12.00, 14.15, 16.20, 18.35, 23.15; Aupark/Palace, 18.55, 21.05

Lužinova obrana – Istropolis/ARTkino, 20.00

11 09 01 – FK IC, 18.00, 20.30; Polus, 20.45

Babie leto – FK IC, 17.45, 20.00

Príkaz doby – FK IC, 17.30

Oscar Wilde – FK IC, 19.30

Buena vista social club – FK IC, 21.30; Kino Café, 16.00, 18.00

Spiderman – Nivy, 16.00, 19.00; Aupark/Palace, 12.25, 14.55, 17.25

Doba ľadová/Ice Age (špec. premiéra) – Polus, 12.25, 14.14, 16.05, 17.55, 19.50, 21.45

Enigma – Polus, 16.25, 21.10

Výlet – Polus, 11.45, 14.05, 18.50; Aupark/Palace, 20.00, 22.15

Najväčšia hrozba – Polus, 17.00, 19.35, 22.05; Aupark/Palace, 17.00, 19.30, 22.00

Jednoducho sexy – Polus, 12.10, 14.10, 16.05, 18.10, 20.10, 22.10; Aupark/Palace, 13.50, 15.50, 17.50, 19.50

Amélia z Montmartru – Aupark/Palace, 21.55

Scooby Doo – Aupark/Palace, 12.15, 14.15, 16.15, 18.15

Bad Company – Aupark/Palace, 20.15, 22.35

Elita – Aupark/Palace, 20.00, 22.25

Údolie tieňov – Aupark/Palace, 18.45, 21.40

Muži v čiernom – Aupark/Palace, 13.15, 15.25, 17.30

Ako na vec – Aupark/Palace, 19.35, 21.45

Myšiak Stuart Little – Aupark/Palace, 12.45, 15.00

NEDEĽA 22. SEPTEMBER

Baraka, odysea Zeme – Hviezda, 18.15; Aupark/Palace, 12.30, 14.35, 16.45

Lantana – Hviezda, 20.30

Svet podľa Prota – Obzor, 18.00, 20.00; Aupark/Palace, 12.10, 14.30

Čistá duša – Mladosť, 17.30

Taká Amerika – Mladosť, 15.15, 20.00; Aupark/Palace, 13.30, 16.15, 21.50

Vražda podľa plánu – Nádej, 17.30, 20.00; Polus, 19.30, 22.00; Aupark/Palace, 17.00, 19.30, 22.00

On je veľký, ja som maličká – Zora, 17.00, 19.30; Kino a FK Igric, 19.00; FK Ružinov, 18.00

Lilo a Stitch – Istota, 10.00, 15.00; Polus, 11.30, 12.05, 13.20, 14.00, 15.10, 15.50, 17.40; Aupark/Palace, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00

Putovanie vtákov – Istota, 17.30, 20.00; FK IC, 18.15, 20.15; Aupark/Palace, 13.35, 15.45, 17.55

Austin Powers v zlatom úde – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 11.20, 13.30, 15.40, 18.00, 20.05, 22.20; Aupark/Palace, 12.00, 14.05, 16.15. 18.20, 20.35, 22.45

2084: Vláda ohňa – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.15, Polus, 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00; Aupark/Palace, 12.00, 14.05, 16.10, 18.15, 20.20, 22.25

Zatracení – Istropolis/ARTkino, 17.30; Polus, 12.00, 14.15, 16.20, 18.35; Aupark/Palace, 18.55, 21.05

Lužinova obrana – Istropolis/ARTkino, 20.00

11 09 01 – FK IC, 18.00, 20.30; Polus, 20.45

Babie leto – FK IC, 17.45, 20.00

Obžalovaný – FK IC, 17.30

Oscar Wilde – FK IC, 19.30

Láska je láska – Kino Café, 16.00, 18.00

Ján a čert – DK Ružinov, 15.00

Star Wars: Epizóda II – Klonovaní útočia – kino Lúky, 17.00, 20.00; Detské kino Lúky, 17.00, 20.00

Doba ľadová/Ice Age (špec. premiéra) – Polus, 12.25, 14.15, 16.05, 17.55, 19.50, 21.45

Enigma – Polus, 16.25, 21.10

Výlet – Polus, 11.45, 14.05, 18.50; Aupark/Palace, 20.00, 22.15

Najväčšia hrozba – Polus, 17.00, 19.35, 22.05; Aupark/Palace, 17.00, 19.30, 22.00

Jednoducho sexy – Polus, 12.10, 14.10, 16.05, 18.10, 20.10, 22.10; Aupark/Palace, 13.50, 15.50, 17.50, 19.50

Amélia z Montmartru – Aupark/Palace, 21.55

Scooby Doo – Aupark/Palace, 12.15, 14.15, 16.15, 18.15

Bad Company – Aupark/Palace, 20.15, 22.35

Spiderman – Aupark/Palace, 12.25, 14.55, 17.25

Elita – Aupark/Palace, 20.00, 22.25

Údolie tieňov – Aupark/Palace, 18.45, 21.40

Muži v čiernom – Aupark/Palace, 13.15, 15.25, 17.30

Ako na vec – Aupark/Palace, 19.35, 21.45

Myšiak Stuart Little – Aupark/Palace, 12.45, 15.00

PONDELOK 23. SEPTEMBER

Baraka, odysea Zeme – Hviezda, 18.15; Aupark/Palace, 14.35, 16.45

Lantana – Hviezda, 20.30

Taká Amerika – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 16.15, 21.50

Večer dokumentu – FK Múzeum, 19.00

Tri farby: Biela – FK Nostalgia, 18.30, 20.45

Kód Navajo – Istota, 17.30, 20.00

Austin Powers v zlatom úde – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 15.40, 18.00, 20.05, 22.20; Aupark/Palace, 14.05, 16.15. 18.20, 20.35, 22.45

2084: Vláda ohňa – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.15; Polus, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00; Aupark/Palace, 14.05, 16.10, 18.15, 20.20, 22.25

Zatracení – Istropolis/ARTkino, 17.30; Polus, 14.15, 16.20, 18.35; Aupark/Palace, 18.55, 21.05

Lužinova obrana – Istropolis/ARTkino, 20.00

11 09 01 – FK IC, 18.00, 20.30; Polus, 20.45

Putovanie vtákov – FK IC, 18.15, 20.15; Polus, 19.50, 21.50; Aupark/Palace, 15.45, 17.55

Kytice – FK IC, 17.45

Tmavomodrý svet – FK IC, 20.00

Obžalovaný – FK IC, 17.30

Oscar Wilde – FK IC, 19.30

Láska je láska – Kino Café, 16.00, 18.00

Engima – Polus, 16.25, 21.10

Scooby Doo – Polus, 15.45, 17.50; Aupark/Palace, 14.15, 16.15, 18.15

Lilo a Stitch – Polus, 14.00, 15.10, 15.50, 17.40; Aupark/Palace, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00

Výlet – Polus, 14.05, 18.50; Aupark/Palace, 20.00, 22.15

Najväčšia hrozba – Polus, 17.00, 19.35, 22.05; Aupark/Palace, 17.00, 19.30, 22.00

Jednoducho sexy – Polus, 14.10, 16.05, 18.10, 20.10, 22.10; Aupark/Palace, 15.50, 17.50, 19.50

Vražda podľa plánu – Polus, 19.30, 22.00; Aupark/Palace, 17.00, 19.30, 22.00

Svet podľa Prota – Aupark/Palace, 14.30

Amélia z Montmartru – Aupark/Palace, 21.55

Bad Company – Aupark/Palace, 20.15, 22.35

Spider man – Aupark/Palace, 14.55, 17.25

Elita – Aupark/Palace, 20.00, 22.25

Údolie tieňov – Aupark/Palace, 18.45, 21.40

Muži v čiernom – Aupark/Palace, 15.25, 17.30

Ako na vec – Aupark/Palace, 19.35, 21.45

Myšiak Stuart Little – Aupark/Palace, 15.00

UTOROK 24. SEPTEMBER

Baraka, odysea Zeme – Hviezda, 18.15; Aupark/Palace, 14.35, 16.45

Lantana – Hviezda, 20.30

Čierna mačka, biely kocúr – Obzor, 18.00, 20.30

Môj brat Tom – FK Mladosť, 20.00

Taká Amerika – Mladosť, 15.15, 17.30; Aupark/Palace, 16.15, 21.50

On je veľký, ja som maličká – Nádej, 17.30, 20.00

Gosford park – Istota, 17.30, 20.00

Austin Powers v zlatom úde – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 15.40, 18.00, 20.05, 22.20; Aupark/Palace, 14.05, 16.15. 18.20, 20.35, 22.45

2084: Vláda ohňa – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.15; Polus, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00; Aupark/Palace, 14.05, 16.10, 18.15, 20.20, 22.25

Zatracení – Istropolis/ARTkino, 17.30; Polus, 14.15, 16.20, 18.35; Aupark/Palace, 18.55, 21.05

Lužinova obrana – Istropolis/ARTkino, 20.00

11 09 01 – FK IC, 18.00, 20.30; Polus, 20.45

Putovanie vtákov – FK IC, 18.15, 20.15; Polus, 19.50, 21.50; Aupark/Palace, 15.45, 17.55

Kytice – FK IC, 17.45

Tmavomodrý svet – FK IC, 20.00

Obžalovaný – FK IC, 17.30

Oscar Wilde – FK IC, 19.30

Láska je láska – Kino Café, 16.00, 18.00

Babie leto – FK Lúky, 20.00

Engima – Polus, 16.25, 21.10

Scooby Doo – Polus, 15.45, 17.50; Aupark/Palace, 14.15, 16.15, 18.15

Lilo a Stitch – Polus, 14.00, 15.10, 15.50, 17.40; Aupark/Palace, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00

Výlet – Polus, 14.05, 18.50; Aupark/Palace, 20.00, 22.15

Najväčšia hrozba – Polus, 17.00, 19.35, 22.05; Aupark/Palace, 17.00, 19.30, 22.00

Jednoducho sexy – Polus, 14.10, 16.05, 18.10, 20.10, 22.10; Aupark/Palace, 15.50, 17.50, 19.50

Vražda podľa plánu – Polus, 19.30, 22.00; Aupark/Palace, 17.00, 19.30, 22.00

Svet podľa Prota – Aupark/Palace, 14.30

Amélia z Montmartru – Aupark/Palace, 21.55

Bad Company – Aupark/Palace, 20.15, 22.35

Spider man – Aupark/Palace, 14.55, 17.25

Elita – Aupark/Palace, 20.00, 22.25

Údolie tieňov – Aupark/Palace, 18.45, 21.40

Muži v čiernom – Aupark/Palace, 15.25, 17.30

Ako na vec – Aupark/Palace, 19.35, 21.45

Myšiak Stuart Little – Aupark/Palace, 15.00

STREDA 25. SEPTEMBER

Baraka, odysea Zeme – Hviezda, 18.15; Aupark/Palace, 14.35, 16.45

Lantana – Hviezda, 20.30

Čierna mačka, biely kocúr – Obzor, 18.00, 20.30

Taká Amerika – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 16.15, 21.50

On je veľký, ja som maličká – Nádej, 17.30, 20.00

Môj brat Tom – FK Nostalgia, 18.30

Môj najmilší bar – FK Nostalgia, 20.45

Gosford park – Istota, 17.30, 20.00

Austin Powers v zlatom úde – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 15.40, 18.00, 20.05, 22.20; Aupark/Palace, 14.05, 16.15. 18.20, 20.35, 22.45

2084: Vláda ohňa – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.15; Polus, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00; Aupark/Palace, 14.05, 16.10, 18.15, 20.20, 22.25

Zatracení – Istropolis/ARTkino, 17.30; Polus, 14.15, 16.20, 18.35; Aupark/Palace, 18.55, 21.05

Lužinova obrana – Istropolis/ARTkino, 20.00

11 09 01 – FK IC, 18.00, 20.30; Polus, 20.45

Putovanie vtákov – FK IC, 18.15, 20.15; Polus, 19.50, 21.50; Aupark/Palace, 15.45, 17.55

Kytice – FK IC, 17.45

Tmavomodrý svet – FK IC, 20.00

Obžalovaný – FK IC, 17.30

Oscar Wilde – FK IC, 19.30

Scary movie II – Kino Café, 16.00, 18.00

Kráľ škorpión – DK Ružinov, 18.00

Pán prsteňov – ARTkino Lúky, 19.30

Engima – Polus, 16.25, 21.10

Scooby Doo – Polus, 15.45, 17.50; Aupark/Palace, 14.15, 16.15, 18.15

Lilo a Stitch – Polus, 14.00, 15.10, 15.50, 17.40; Aupark/Palace, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00

Výlet – Polus, 14.05, 18.50; Aupark/Palace, 20.00, 22.15

Najväčšia hrozba – Polus, 17.00, 19.35, 22.05; Aupark/Palace, 17.00, 19.30, 22.00

Jednoducho sexy – Polus, 14.10, 16.05, 18.10, 20.10, 22.10; Aupark/Palace, 15.50, 17.50, 19.50

Vražda podľa plánu – Polus, 19.30, 22.00; Aupark/Palace, 17.00, 19.30, 22.00

Svet podľa Prota – Aupark/Palace, 14.30

Amélia z Montmartru – Aupark/Palace, 21.55

Bad Company – Aupark/Palace, 20.15, 22.35

Spiderman – Aupark/Palace, 14.55, 17.25

Elita – Aupark/Palace, 20.00, 22.25

Údolie tieňov – Aupark/Palace, 18.45, 21.40

Muži v čiernom – Aupark/Palace, 15.25, 17.30

Ako na vec – Aupark/Palace, 19.35, 21.45

Myšiak Stuart Little – Aupark/Palace, 15.00

KONCERTY A PODUJATIA

ŠTVRTOK 19. SEPTEMBER

9.00 Čo všetko dokážeme, výstavka ručných prác a výrobkov postihnutej mládeže – SD Trnávka, Bulharská 60

18.30 Kresťanský koncept slobody – Quo Vadis, Katolícky dom, Hurbanovo nám. 1

PIATOK 20. SEPTEMBER

9.00 Čo všetko dokážeme, výstavka ručných prác a výrobkov postihnutej mládeže – SD Trnávka, Bulhraská 60

15.00 Ping-pong – Klub 22, Vavilovova 22

18.30 Koncert pe mladých: Stanley a kapucíni – Quo Vadis, Katolícky dom, Hurbanovo nám. 1

19.00 Helena 2002, koncert pop. speváčky H. Vondráčkovej – DK Ružinov

19.00 Folklórne zrkadlenie, FS Gymnik, DFS Kobylka – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

19.00 Music Club, koncert – DK Lúky, Vígľašská 1

19.00 Vokálny koncert, G. Morino (I) – tenor, J. Salay (SK) – klavír – koncertná sieň Klarisky

20.00 Koncert S.R.O., jazz a blues – Café Stena, Záhradnícka 93

SOBOTA 21. SEPTEMBER

14.00 Ružinovský orech, VII. ročník, súťaž psích krížencov – DK Ružinov

Festival ezoteriky v PKO:

9.00 Energetické upírstvo v dnešnom svete a obrana proti nemu, Keltská kultúra a runy, Posolstvo herézy

11.00 Tajomstvo katedrál, Diamantová cesta za poznaním a bohatstvo ducha aj tela, Viera v existenciu životnej sily v kultúrach sveta

12.15 Slovenské tradície keltského šamanizmu

13.00 Pan Twardowski – poľský Faust, Channeling a novinky z oblasti ezoternej kozmológie (práca s kozmickými energiami)

13.45 Tarot – do tajov neviditeľných podstát

15.00 Taoistická alchýmia

15.15 Zážitková astrológia a etické princípy astrológie

15.45 Šamanizmus a muzikoterapia

17.00 Brušné tance, Kabalistický odkaz dnešku

17.30 Tumo

19.00 Sui Vesan, koncert

19.00 No stamps band, koncert

NEDEĽA 22. SEPTEMBER

9.30 a 15.00 Tarot – cesta šťastia 1 – Združenie pre integrálne vzdelávanie, Košická 52

10.30 A. Krsmanovič, akordeón (Juhoslávia) – Hudobné centrum, Michalská 10

19.00 Bratislava Hot Serenaders, koncert – SD Nivy

Festival ezoteriky v PKO:

9.00 Numerológia, Budhizmus a zenbudhizmus, Astrológia v praktickom živote

10.45 Máme silu v sebe zmeniť svoj osud

11.00 Feng shui, Človek, duch a hmota v kozmických súradniciach

12.00 Archetypálny tarot

12.15 Liečenie s anjelmi

13.00 Aktivácia DNK

13.45 Mandaly

14.30 Ayahuasqueros Peru

15.15 Regresná terapia

15.30 Artterapia

16.45 Bhadžánband, koncert indických piesní a mantier

17.30 Šamanské piesne a bubny

PONDELOK 23. SEPTEMBER

18.30 Nadýchni sa, benefičný koncert nevidiacich – Katolícky Dom, Hurbanovo nám. 1

19.00 Poézia a šansón, Ľ. Feldek s dcérou Katarínou a HS Bratislavská káva – V-klub, nám. SNP

19.30 Bluesový večer s Jurajom Turtevom – Hlava XXII, Bazová 9

UTOROK 24. SEPTEMBER

8.00 a 10.00 Cyklus prednášok, kriminalita mládeže a prevencia – klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

18.30 Život a teológia – Quo Vadis, Hurbanovo nám. 1

19.00 Večer moderného tanca, Bralen, Antares (CZ) – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

20.00 Diashow Martina Heugera: Príroda Patagónie – Café Stena, Záhradnícka 93

STREDA 25. SEPTEMBER

17.00 Keltské runy, kultúra, maľovanie runových kamienkov – Združenie pre integrálne vzdelávanie, Košická 52

17.30 Rodičovský klub, o všetkom, čo súvisí s výchovou – SD Trávniky, Nevädzová 4

PRE DETI

ŠTVRTOK 19. SEPTEMBER

10.00 Postavme si domček, tvorivé dopoludnie pre deti MŠ – Klub 22, Vavilovova 22

14.00 Keď vieš, uhádneš, zábavné kvízové popoludnie – klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

PIATOK 20. SEPTEMBER

10.00 Malý princ – Ludus, Tupolevova 7/a

10.00 Postavme si domček, tvorivé dopoludnie pre deti MŠ – Klub 22, Vavilovova 22

14.00 Všetko, čo má nohy…, popoludnie hier a hádaniek – klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

SOBOTA 21. SEPTEMBER

10.00 Postavme si domček, tvorivé dopoludnie pre deti MŠ – Klub 22, Vavilovova 22

NEDEĽA 22. SEPTEMBER

10.30 Kamarát Bambuľko – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

10.00 Postavme si domček, tvorivé dopoludnie pre deti MŠ – Klub 22, Vavilovova 22

10.30 Nedeľné rozprávkové dopoludnie, mravoučné príbehy tetky Betky pre deti – DK Ružinov

16.00 O dvojhlavej dračici – Bibiana, Panská 41

PONDELOK 23. SEPTEMBER

10.00 Postavme si domček, tvorivé dopoludnie pre deti MŠ – Klub 22, Vavilovova 22

UTOROK 24. SEPTEMBER

14.00 Hra na malého princa, deti sa pokúsia stotožniť s postavou Malého princa – Bibiana, Panská 41

16.30 Zátišie s ovocím, tvorivé kombinované podujatie – SD Nivy, Súťažná 18

STREDA 25. SEPTEMBER

9.00 a 14.00 Smiechulienka, detský rozprávkový muzikál – SD Nivy, Súťažná 18

10.00 Rexo, hľadaj!, prednáška so psovodom – M klub, Rovniankova 3

14.00 Bystré oči, súťažno-zábavné podujatie – M klub, Rovniankova 3

14.00 V hlbinách mora, beseda s potápačmi pre deti – SD Prievoz, Kaštieľska 30

14.00 Hra na malého princa – Bibiana, Panská 41

DISKOTÉKY

ŠTVRTOK 19. SEPTEMBER

Metro live: Fest (rock) – Metro club, Suché mýto (podchod)

Oldies disco – Tatra club, hotel Tatra, Nám. 1. mája 5

Absolut párty (DJ Lucky) – Café Apponyi, Vinohradnícke múzeum

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

PIATOK 20. SEPTEMBER

Voľby 2002, (z)voľte si správny drink v správnom čase!, najlepšie a neprekonateľné česko-slovenské hity všetkých čias – Metro club, Suché mýto (podchod)

Oldies disco – Tatra club, hotel Tatra, Nám. 1. mája 5

Mustang karaoke show (DJ Aqua) – Live club, Aupark

DJ Dvonč Braňo (80. – 90. roky disco time) – Woch music club, Františkánske nám. 7

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

SOBOTA 21. SEPTEMBER

Deathwish (gothic, batcave, death rock, new wave, ndw) – Metro club, Suché mýto (podchod)

Oldies disco – Tatra club, hotel Tatra, Nám. 1. mája 5

Disco (DJ Stanley + DJ Paolo) – DK Lúky, Vígľašská 1

Maxxx board live! (DJ Jazzy&DJ Live) – Live club, Aupark

Ladislav Ditto Farkaš & friends – Voch music slub, Františkánske nám. 7

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

NEDEĽA 22. SEPTEMBER

Oldies disco – Tatra club, hotel Tatra, Nám. 1. mája 5

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Zábava pre staršiu generáciu – Song Londoner pub, Ostredková 1

PONDELOK 23. SEPTEMBER

Oldies disco – Tatra club, hotel Tatra, Nám. 1. mája 5

Disco, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Felix & Hendrix – Budha bar, Medená 16

Rock, blues, rock – KGB, Obchodná 52

UTOROK 24. SEPTEMBER

Oldies disco – Tatra club, hotel Tatra, Nám. 1. mája 5

Setback – Aligator, Laurinská 7

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Pivná párty, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Rock, blues, rock – KGB, Obchodná 52

Oldies party, DJ Majo – Club 39, Mlynská dolina

STREDA 25. SEPTEMBER

Metro live: Take One (jazz rock) – Metro club, Suché mýto (podchod)

Oldies disco – Tatra club, hotel Tatra, Nám. 1. mája 5

Back to 80s, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Trance & House Party, DJ Vojto – Club 39, Mlynská dolina

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Rocková klasika – KGB, Obchodná 52

VÝSTAVY

Monogramista CZ. Posledný súd. Ikona, 1661 – SNG, Vodné kasárne, do 20. októbra

Vladimír Popovič: Retrospektíva – SNG, Esterházyho palác, do 24. novembra

Juraj Meliš: Kovadlina snov – SNG, Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra 4, do 29. septembra

Stred Európy okolo roku 1000 – Historické múzeum, Bratislavský hrad, ut – ne 9.00 – 17.00 (posledný vstup o 16.15), do 20. októbra

Kanadskí Slováci vlastnými očami – Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr., ut – ne 9.00 – 17.00, do 30. septembra

Cesty k Nílu, po stopách dávnej civilizácie starého Egypta – Stará radnica, Primaciálne nám. 3, ut – pia 10.00 – 17.00, so – ne 11.00 – 18.00, do 24. novembra

Indonézia očami Jozefa Chrenu – Slovenské národné múzeum, do 18. septembra

Karol Kállay: Franz Kafka a Praha – GMB, Pálffyho palác, do 22. septembra

Milan Bočkay: Vrcholné diela svetového maliarstva (Monochrómy) – GMB, Pálffyho palác, do 13. októbra

Štyri živly vo výtvarnom umení: IV. Zem – GMB, Mirbachov palác, Františkánske nám., do 3. novembra

Alice Leora Briggs: Neviem Viem Neviem – Galéria aktualít, Pálffyho palác, do 27. októbra

Martin Lettrich (sochy), Milan Rašla (obrazy) – galéria Michalský dvor, Michalská 3, ut – ne 13.00 – 18.00, do 29. septembra

Ad Snijeders: Retrospective – Múzeum Danubiana, do 15. novembra

Emil Venkov: Posolstvo – Múzeum Danubiana, do 15. novembra

Karol Felix: Pocket Pictures – galéria Artotéka, Kapucínska 1, po, st, štvr 13.00 – 17.30, ut, pia 10.00 – 12.00, 13.30 – 16.00, do 22. októbra

Hugo Demartini – galéria Komart, Zámočnícka 8, do 29. septembra

Nie je drevo ako drevo, netradičná kompozícia drevených objektov, veršov a hudby – Bibiana, Panská 41, do 29. septembra

Július Koller: Textextily – galéria Linea, Drieňová 34, po – pia 8.00 – 17.00, do 30. septembra

Soňa Némethová: Very romantic, výstava šperkov – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 20. septembra

Michal Hajnal: Obrazy a monotypie 2002 – České centrum, Hviezdoslavovo nám. 8, po – pia 13.00 – 17.00, do 26. septembra

9. medzinárodný výtvarný festival galérie Miro, výber z tvorby našich a zahraničných umelcov – galéria Miro, Košická 56, po – pia 10.00 – 17.00, so – ne 10.00 – 15.00, do 20. septembra

Cesty ťažných mrakov, fotografie sprevádzané starodávnymi básňami haiku fotografa Z. Thomu – Veľvyslanectvo Japonska, Hlavné námestie 2, po – pia 9.00 – 17.00, do 4. októbra

Neviditeľná architektúra – Galéria architektúry SAS, Panská 15, do 21. septembra

Fotografie zo života Ödöna von Horvátha – Divadlo Astorka Korzo 90 na Suchom mýte, do 18. októbra

Milan Lukáč: Sochy z beštiára – Galéria SPP, Drevená ul., ut – ne 10.00 – 18.00, do 16. októbra

Michal Bak: Celebrity 2002 – galéria Marat Art, Panská 6,, po 10.00 – 15.30, ut – pia 10.00 – 18.00, do 20. septembra

Pocta Kupeckému – DK Pezinok, do 27. septembra

MM – MMII, architektonická tvorba Tamary a Juraja Závodných – K. Gallery, Ventúrska

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Naše mobilné bankovníctvo si prišli vyskúšať novinári z Rakúska
  2. Týchto 8 kritérií by mal kvalitný kolagén spĺňať
  3. Legendárna Transsibírska magistrála
  4. Volkswagen a jeho štedrá nádielka modelov
  5. Venujte na Vianoce darček plný informácií!
  6. Týchto 18 rád ako ušetriť som mal počuť ešte pred osemnástkou
  7. Päť faktorov, prečo môže skolabovať slovenský dôchodkový systém
  8. Ceny elektriny rastú. Firmy ale môžu ušetriť
  9. Kam chodí Gordulič na vtipy? Ako sa rodí Grape? Zisti to sám
  10. Hyundai Kona prekvapí výbavou aj dizajnom
  1. Legendárna Transsibírska magistrála
  2. Auto ako vianočný darček, rastie záujem o zánovné vozidlá
  3. Vianočný bázar chalaňov
  4. Vianočné mecheche 2017
  5. Volkswagen a jeho štedrá nádielka modelov
  6. Študentskou osobnosťou Slovenska Ing. Martina Majorošová
  7. Majstrovstvá Stavebnej fakulty STU v Bratislave v plávaní 2017
  8. Týchto 8 kritérií by mal kvalitný kolagén spĺňať
  9. Beam Suntory zaznamenal silný rast predaja po zmene distribútora
  10. Zamestnanci a študenti EU v BA darovali radosť a vyčarili úsmev
  1. Legendárna Transsibírska magistrála 12 014
  2. Týchto 18 rád ako ušetriť som mal počuť ešte pred osemnástkou 8 791
  3. Päť faktorov, prečo môže skolabovať slovenský dôchodkový systém 5 222
  4. Naše mobilné bankovníctvo si prišli vyskúšať novinári z Rakúska 4 719
  5. Venujte na Vianoce darček plný informácií! 2 514
  6. Volkswagen a jeho štedrá nádielka modelov 1 873
  7. Hyundai Kona prekvapí výbavou aj dizajnom 1 812
  8. Top First moment dovolenky na leto 2018 1 663
  9. Kam chodí Gordulič na vtipy? Ako sa rodí Grape? Zisti to sám 1 607
  10. Ceny elektriny rastú. Firmy ale môžu ušetriť 1 027