Kam sa vybrať za kultúrou, zábavou a spoločnosťou

DIVADLÁ

ŠTVRTOK 19. SEPTEMBER

11.00 Horor v horárni – Malá scéna, Dostojevského rad 7

14.00 Alica v zázračnej krajine – DPOH, Laurinská 21

19.00 Romeo a Júlia – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Balada o zlodejovi koní alebo Cigáni idú do neba – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Matka – Astorka, Suché mýto 17

19.00 Nota bene – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

19.00 Mníšky 2 – Milionárky – Teátro Gedur, Istropolis, Trnavské mýto 1

PIATOK 20. SEPTEMBER

19.00 Čarovná flauta – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Don Juan – DPOH, Laurinská 21

19.00 Krajčírky – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Klietka bláznov – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Mníšky 2 – Milionárky – Teátro Gedur, Istropolis, Trnavské mýto 1

SOBOTA 21. SEPTEMBER

10.00 Objavenie Ameriky – Mestská tržnica, nám. SNP

11.00 Snehulienka a sedem pretekárov – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Panna Orelánska – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Prelet nad kukučkiným hniezdom – DPOH, Laurinská 21

19.00 Na konci hry – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Niekto to rád horúce – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Kvarteto – Astorka, Suché mýto 17

19.00 Promülle (TV Talk show) – RND, Škultétyho 5

19.00 Hráči – Klub Čierny havran, Biela ul. 6

NEDEĽA 22. SEPTEMBRA

14.00 7edem (nahrávka relácie TV Markíza) – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Chrobák v hlave – DPOH, Laurinská 21

19.00 Scény z manželského života – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Niekto to rád horúce – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

PONDELOK 23. SEPTEMBER

10.00 a 19.00 Malý princ – Ludus, Tupolevova 7/a

11.00 Snehulienka a sedem pretekárov – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Barmanky – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Návod na použitie – RND, Škultétyho 5

UTOROK 24. SEPTEMBRA

19.00 Barbier zo Sevilly – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Ženský zákon – DPOH, Laurinská 21

19.00 Picasso v bare Lapin Agile – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Klietka bláznov – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Bližšie od teba – Astorka/ND, Nám. SNP 33

19.00 Štedrý divadelný večer – RND, Škultétyho 5

STREDA 25. SEPTEMBER

14.00 a 19.00 Malý princ – Ludus, Tupolevova 7/a

19.00 Svätenie jari, Requiem – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Pomocník – DPOH, Laurinská 21

19.00 Stoličky – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Uragán – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Vražda sekerou v Svätom Peterburgu – Astorka, Suché mýto 17

19.00 Na jeden dotyk – RND, Škultétyho 5

19.00 Mníšky 2 – Milionárky – Teátro Gedur, Istropolis, Trnavské mýto 1

19.00 Malý princ (div. Škola Ludus) – V-klub, nám. SNP

KINÁ

ŠTVRTOK 19. SEPTEMBER

Baraka, odysea Zeme – Hviezda, 18.15; Aupark/Palace, 14.35, 16.45

Lantana – Hviezda, 20.30

Iris – Obzor, 20.00

Scooby Doo – Obzor, 18.00; Nádej, 17.30, 20.00; Polus, 15.45, 17.50; Aupark/Palace, 14.15, 16.15, 18.15

Čistá duša – Mladosť, 17.30

Taká Amerika – Mladosť, 15.15, 20.00; Aupark/Palace, 16.15, 21.50

Mulholland drive – FK Múzeum, 17.30, 20.00

Crossroads – Zora, 17.00, 19.30

Putovanie vtákov – Istota, 17.30, 20.00, FK IC, 18.15, 20.15; Polus, 19.50, 21.50; Aupark/Palace, 15.45, 17.55

Austin Powers v zlatom úde – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 15.40, 18.00, 20.05, 22.20; Aupark/Palace, 14.05, 16.15. 18.20, 20.35, 22.45

2084: Vláda ohňa – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.15; Polus, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00; Aupark/Palace, 14.05, 16.10, 18.15, 20.20, 22.25

Zatracení – Istropolis/ARTkino, 17.30; Polus, 14.15, 16.20, 18.35, Aupark/Palace, 18.55, 21.05

Lužinova obrana – Istropolis/ARTkino, 20.00

11 09 01 – FK IC, 18.00, 20.30; Polus, 20.45

Divoké včely – FK IC, 17.45, 20.00

Prípad Barnabáš Kos – FK IC, 17.30

Kuchár, zlodej, jeho žena a jej milenec – FK IC, 19.30

Buena vista social club – Kino Café, 16.00, 18.00

Malé katastrofy – Kino a FK Igric, 19.00

Policajtka – Nivy, 19.00

Enigma – Polus, 16.25, 21.10

Lilo a Stitch – Polus, 14.00, 15.10, 15.50, 17.40; Aupark/Palace, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00

Výlet – Polus, 14.05, 18.50; Aupark/Palace, 20.00, 22.15

Najväčšia hrozba – Polus, 17.00, 19.35, 22.05; Aupark/Palace, 17.00, 19.30, 22.00

Jednoducho sexy – Polus, 14.10, 16.05, 18.10, 20.10, 22.10; Aupark/Palace, 15.50, 17.50, 19.50

Vražda podľa plánu – Polus, 19.30, 22.00; Aupark/Palace, 17.00, 19.30, 22.00

Svet podľa Prota – Aupark/Palace, 14.30

Amélia z Montmartru – Aupark/Palace, 21.55

Bad Company – Aupark/Palace, 20.15, 22.35

Spiderman – Aupark/Palace, 14.55, 17.25

Elita – Aupark/Palace, 20.00, 22.25

Údolie tieňov – Aupark/Palace, 18.45, 21.40

Muži v čiernom – Aupark/Palace, 15.25, 17.30

Ako na vec – Aupark/Palace, 19.35, 21.45

Myšiak Stuart Little – Aupark/Palace, 15.00

PIATOK 20. SEPTEMBER

Baraka, odysea Zeme – Hviezda, 18.15; Aupark/Palace, 14.35, 16.45

Lantana – Hviezda, 20.30

Scooby Doo – Obzor, 18.00; Nádej, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 14.15, 16.15, 18.15

Svet podľa Prota – Obzor, 20.00; Aupark/Palace, 14.30

Čistá duša – Mladosť, 17.30

Taká Amerika – Mladosť, 15.15, 20.00; Aupark/Palace, 16.15, 21.50

Mulholland drive – FK Múzeum, 17.30, 20.00

Crossroads – Zora, 17.00, 19.30

Muž na mesiaci – FK Nostalgia, 18.30

Billy Elliot – FK Nostalgia, 20.45

Putovanie vtákov – Istota, 17.30, 20.00; FK IC, 18.15, 20.15; Aupark/Palace, 15.45, 17.55

Austin Powers v zlatom úde – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 15.40, 18.00, 20.05, 22.20; Aupark/Palace, 14.05, 16.15. 18.20, 20.35, 22.45

2084: Vláda ohňa – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.15; Polus, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00, 23.00; Aupark/Palace, 14.05, 16.10, 18.15, 20.20, 22.25

Zatracení – Istropolis/ARTkino, 17.30; Polus, 14.15, 16.20, 18.35, 23.15; Aupark/Palace, 18.55, 21.05

Lužinova obrana – Istropolis/ARTkino, 20.00

11 09 01 – FK IC, 18.00, 20.30; Polus, 20.45

Divoké včely – FK IC, 17.45, 20.00

Príkaz doby – FK IC, 17.30

Kuchár, zlodej, jeho žena a jej milenec – FK IC, 19.30

Buena vista social club – FK IC, 21.30; Kino Café, 16.00, 18.00

Doba ľadová/Ice Age (špeciálna premiéra) – Polus, 14.15, 16.05, 17.55, 19.50, 21.45

Enigma – Polus, 16.25, 21.10

Lilo a Stitch – Polus, 14.00, 15.10, 15.50, 17.40; Aupark/Palace, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00

Výlet – Polus, 14.05, 18.50; Aupark/Palace, 20.00, 22.15

Najväčšia hrozba – Polus, 17.00, 19.35, 22.05; Aupark/Palace, 17.00, 19.30, 22.00

Jednoducho sexy – Polus, 14.10, 16.05, 18.10, 20.10, 22.10; Aupark/Palace, 15.50, 17.50, 19.50

Vražda podľa plánu – Polus, 19.30, 22.00; Aupark/Palace, 17.00, 19.30, 22.00

Amélia z Montmartru – Aupark/Palace, 21.55

Bad Company – Aupark/Palace, 20.15, 22.35

Spiderman – Aupark/Palace, 14.55, 17.25

Elita – Aupark/Palace, 20.00, 22.25

Údolie tieňov – Aupark/Palace, 18.45, 21.40

Muži v čiernom – Aupark/Palace, 15.25, 17.30

Ako na vec – Aupark/Palace, 19.35, 21.45

Myšiak Stuart Little – Aupark/Palace, 15.00

SOBOTA 21. SEPTEMBER

Baraka, odysea Zeme – Hviezda, 18.15; Aupark/Palace, 12.30, 14.35, 16.45

Lantana – Hviezda, 20.30

Svet podľa Prota – Obzor, 18.00, 20.00; Aupark/Palace, 12.10, 14.30

Čistá duša – Mladosť, 17.30

Taká Amerika – Mladosť, 15.15, 20.00; Aupark/Palace, 13.30, 16.15, 21.50

Divoké včely – FK Múzeum, 17.30, 20.00

Vražda podľa plánu – Nádej, 17.30, 20.00; Polus, 19.30, 22.00; Aupark/Palace, 17.00, 19.30, 22.00

On je veľký, ja som maličká – Zora, 17.00, 19.30

Lilo a Stitch – Istota, 15.00; Polus, 11.30, 12.05, 13.20, 14.00, 15.10, 15.50, 17.40; Aupark/Palace, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00

Putovanie vtákov – Istota, 17.30, 20.00; FK IC, 18.15, 20.15; Aupark/Palace, 13.35, 15.45, 17.55

Austin Powers v zlatom úde – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 11.20, 13.30, 15.40, 18.00, 20.05, 22.20; Aupark/Palace, 12.00, 14.05, 16.15. 18.20, 20.35, 22.45

2084: Vláda ohňa – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.15; Polus, 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00, 23.00; Aupark/Palace, 12.00, 14.05, 16.10, 18.15, 20.20, 22.25

Zatracení – Istropolis/ARTkino, 17.30; Polus, 12.00, 14.15, 16.20, 18.35, 23.15; Aupark/Palace, 18.55, 21.05

Lužinova obrana – Istropolis/ARTkino, 20.00

11 09 01 – FK IC, 18.00, 20.30; Polus, 20.45

Babie leto – FK IC, 17.45, 20.00

Príkaz doby – FK IC, 17.30

Oscar Wilde – FK IC, 19.30

Buena vista social club – FK IC, 21.30; Kino Café, 16.00, 18.00

Spiderman – Nivy, 16.00, 19.00; Aupark/Palace, 12.25, 14.55, 17.25

Doba ľadová/Ice Age (špec. premiéra) – Polus, 12.25, 14.14, 16.05, 17.55, 19.50, 21.45

Enigma – Polus, 16.25, 21.10

Výlet – Polus, 11.45, 14.05, 18.50; Aupark/Palace, 20.00, 22.15

Najväčšia hrozba – Polus, 17.00, 19.35, 22.05; Aupark/Palace, 17.00, 19.30, 22.00

Jednoducho sexy – Polus, 12.10, 14.10, 16.05, 18.10, 20.10, 22.10; Aupark/Palace, 13.50, 15.50, 17.50, 19.50

Amélia z Montmartru – Aupark/Palace, 21.55

Scooby Doo – Aupark/Palace, 12.15, 14.15, 16.15, 18.15

Bad Company – Aupark/Palace, 20.15, 22.35

Elita – Aupark/Palace, 20.00, 22.25

Údolie tieňov – Aupark/Palace, 18.45, 21.40

Muži v čiernom – Aupark/Palace, 13.15, 15.25, 17.30

Ako na vec – Aupark/Palace, 19.35, 21.45

Myšiak Stuart Little – Aupark/Palace, 12.45, 15.00

NEDEĽA 22. SEPTEMBER

Baraka, odysea Zeme – Hviezda, 18.15; Aupark/Palace, 12.30, 14.35, 16.45

Lantana – Hviezda, 20.30

Svet podľa Prota – Obzor, 18.00, 20.00; Aupark/Palace, 12.10, 14.30

Čistá duša – Mladosť, 17.30

Taká Amerika – Mladosť, 15.15, 20.00; Aupark/Palace, 13.30, 16.15, 21.50

Vražda podľa plánu – Nádej, 17.30, 20.00; Polus, 19.30, 22.00; Aupark/Palace, 17.00, 19.30, 22.00

On je veľký, ja som maličká – Zora, 17.00, 19.30; Kino a FK Igric, 19.00; FK Ružinov, 18.00

Lilo a Stitch – Istota, 10.00, 15.00; Polus, 11.30, 12.05, 13.20, 14.00, 15.10, 15.50, 17.40; Aupark/Palace, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00

Putovanie vtákov – Istota, 17.30, 20.00; FK IC, 18.15, 20.15; Aupark/Palace, 13.35, 15.45, 17.55

Austin Powers v zlatom úde – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 11.20, 13.30, 15.40, 18.00, 20.05, 22.20; Aupark/Palace, 12.00, 14.05, 16.15. 18.20, 20.35, 22.45

2084: Vláda ohňa – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.15, Polus, 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00; Aupark/Palace, 12.00, 14.05, 16.10, 18.15, 20.20, 22.25

Zatracení – Istropolis/ARTkino, 17.30; Polus, 12.00, 14.15, 16.20, 18.35; Aupark/Palace, 18.55, 21.05

Lužinova obrana – Istropolis/ARTkino, 20.00

11 09 01 – FK IC, 18.00, 20.30; Polus, 20.45

Babie leto – FK IC, 17.45, 20.00

Obžalovaný – FK IC, 17.30

Oscar Wilde – FK IC, 19.30

Láska je láska – Kino Café, 16.00, 18.00

Ján a čert – DK Ružinov, 15.00

Star Wars: Epizóda II – Klonovaní útočia – kino Lúky, 17.00, 20.00; Detské kino Lúky, 17.00, 20.00

Doba ľadová/Ice Age (špec. premiéra) – Polus, 12.25, 14.15, 16.05, 17.55, 19.50, 21.45

Enigma – Polus, 16.25, 21.10

Výlet – Polus, 11.45, 14.05, 18.50; Aupark/Palace, 20.00, 22.15

Najväčšia hrozba – Polus, 17.00, 19.35, 22.05; Aupark/Palace, 17.00, 19.30, 22.00

Jednoducho sexy – Polus, 12.10, 14.10, 16.05, 18.10, 20.10, 22.10; Aupark/Palace, 13.50, 15.50, 17.50, 19.50

Amélia z Montmartru – Aupark/Palace, 21.55

Scooby Doo – Aupark/Palace, 12.15, 14.15, 16.15, 18.15

Bad Company – Aupark/Palace, 20.15, 22.35

Spiderman – Aupark/Palace, 12.25, 14.55, 17.25

Elita – Aupark/Palace, 20.00, 22.25

Údolie tieňov – Aupark/Palace, 18.45, 21.40

Muži v čiernom – Aupark/Palace, 13.15, 15.25, 17.30

Ako na vec – Aupark/Palace, 19.35, 21.45

Myšiak Stuart Little – Aupark/Palace, 12.45, 15.00

PONDELOK 23. SEPTEMBER

Baraka, odysea Zeme – Hviezda, 18.15; Aupark/Palace, 14.35, 16.45

Lantana – Hviezda, 20.30

Taká Amerika – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 16.15, 21.50

Večer dokumentu – FK Múzeum, 19.00

Tri farby: Biela – FK Nostalgia, 18.30, 20.45

Kód Navajo – Istota, 17.30, 20.00

Austin Powers v zlatom úde – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 15.40, 18.00, 20.05, 22.20; Aupark/Palace, 14.05, 16.15. 18.20, 20.35, 22.45

2084: Vláda ohňa – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.15; Polus, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00; Aupark/Palace, 14.05, 16.10, 18.15, 20.20, 22.25

Zatracení – Istropolis/ARTkino, 17.30; Polus, 14.15, 16.20, 18.35; Aupark/Palace, 18.55, 21.05

Lužinova obrana – Istropolis/ARTkino, 20.00

11 09 01 – FK IC, 18.00, 20.30; Polus, 20.45

Putovanie vtákov – FK IC, 18.15, 20.15; Polus, 19.50, 21.50; Aupark/Palace, 15.45, 17.55

Kytice – FK IC, 17.45

Tmavomodrý svet – FK IC, 20.00

Obžalovaný – FK IC, 17.30

Oscar Wilde – FK IC, 19.30

Láska je láska – Kino Café, 16.00, 18.00

Engima – Polus, 16.25, 21.10

Scooby Doo – Polus, 15.45, 17.50; Aupark/Palace, 14.15, 16.15, 18.15

Lilo a Stitch – Polus, 14.00, 15.10, 15.50, 17.40; Aupark/Palace, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00

Výlet – Polus, 14.05, 18.50; Aupark/Palace, 20.00, 22.15

Najväčšia hrozba – Polus, 17.00, 19.35, 22.05; Aupark/Palace, 17.00, 19.30, 22.00

Jednoducho sexy – Polus, 14.10, 16.05, 18.10, 20.10, 22.10; Aupark/Palace, 15.50, 17.50, 19.50

Vražda podľa plánu – Polus, 19.30, 22.00; Aupark/Palace, 17.00, 19.30, 22.00

Svet podľa Prota – Aupark/Palace, 14.30

Amélia z Montmartru – Aupark/Palace, 21.55

Bad Company – Aupark/Palace, 20.15, 22.35

Spider man – Aupark/Palace, 14.55, 17.25

Elita – Aupark/Palace, 20.00, 22.25

Údolie tieňov – Aupark/Palace, 18.45, 21.40

Muži v čiernom – Aupark/Palace, 15.25, 17.30

Ako na vec – Aupark/Palace, 19.35, 21.45

Myšiak Stuart Little – Aupark/Palace, 15.00

UTOROK 24. SEPTEMBER

Baraka, odysea Zeme – Hviezda, 18.15; Aupark/Palace, 14.35, 16.45

Lantana – Hviezda, 20.30

Čierna mačka, biely kocúr – Obzor, 18.00, 20.30

Môj brat Tom – FK Mladosť, 20.00

Taká Amerika – Mladosť, 15.15, 17.30; Aupark/Palace, 16.15, 21.50

On je veľký, ja som maličká – Nádej, 17.30, 20.00

Gosford park – Istota, 17.30, 20.00

Austin Powers v zlatom úde – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 15.40, 18.00, 20.05, 22.20; Aupark/Palace, 14.05, 16.15. 18.20, 20.35, 22.45

2084: Vláda ohňa – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.15; Polus, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00; Aupark/Palace, 14.05, 16.10, 18.15, 20.20, 22.25

Zatracení – Istropolis/ARTkino, 17.30; Polus, 14.15, 16.20, 18.35; Aupark/Palace, 18.55, 21.05

Lužinova obrana – Istropolis/ARTkino, 20.00

11 09 01 – FK IC, 18.00, 20.30; Polus, 20.45

Putovanie vtákov – FK IC, 18.15, 20.15; Polus, 19.50, 21.50; Aupark/Palace, 15.45, 17.55

Kytice – FK IC, 17.45

Tmavomodrý svet – FK IC, 20.00

Obžalovaný – FK IC, 17.30

Oscar Wilde – FK IC, 19.30

Láska je láska – Kino Café, 16.00, 18.00

Babie leto – FK Lúky, 20.00

Engima – Polus, 16.25, 21.10

Scooby Doo – Polus, 15.45, 17.50; Aupark/Palace, 14.15, 16.15, 18.15

Lilo a Stitch – Polus, 14.00, 15.10, 15.50, 17.40; Aupark/Palace, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00

Výlet – Polus, 14.05, 18.50; Aupark/Palace, 20.00, 22.15

Najväčšia hrozba – Polus, 17.00, 19.35, 22.05; Aupark/Palace, 17.00, 19.30, 22.00

Jednoducho sexy – Polus, 14.10, 16.05, 18.10, 20.10, 22.10; Aupark/Palace, 15.50, 17.50, 19.50

Vražda podľa plánu – Polus, 19.30, 22.00; Aupark/Palace, 17.00, 19.30, 22.00

Svet podľa Prota – Aupark/Palace, 14.30

Amélia z Montmartru – Aupark/Palace, 21.55

Bad Company – Aupark/Palace, 20.15, 22.35

Spider man – Aupark/Palace, 14.55, 17.25

Elita – Aupark/Palace, 20.00, 22.25

Údolie tieňov – Aupark/Palace, 18.45, 21.40

Muži v čiernom – Aupark/Palace, 15.25, 17.30

Ako na vec – Aupark/Palace, 19.35, 21.45

Myšiak Stuart Little – Aupark/Palace, 15.00

STREDA 25. SEPTEMBER

Baraka, odysea Zeme – Hviezda, 18.15; Aupark/Palace, 14.35, 16.45

Lantana – Hviezda, 20.30

Čierna mačka, biely kocúr – Obzor, 18.00, 20.30

Taká Amerika – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 16.15, 21.50

On je veľký, ja som maličká – Nádej, 17.30, 20.00

Môj brat Tom – FK Nostalgia, 18.30

Môj najmilší bar – FK Nostalgia, 20.45

Gosford park – Istota, 17.30, 20.00

Austin Powers v zlatom úde – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 15.40, 18.00, 20.05, 22.20; Aupark/Palace, 14.05, 16.15. 18.20, 20.35, 22.45

2084: Vláda ohňa – Istropolis, 16.00, 18.15, 20.15; Polus, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00; Aupark/Palace, 14.05, 16.10, 18.15, 20.20, 22.25

Zatracení – Istropolis/ARTkino, 17.30; Polus, 14.15, 16.20, 18.35; Aupark/Palace, 18.55, 21.05

Lužinova obrana – Istropolis/ARTkino, 20.00

11 09 01 – FK IC, 18.00, 20.30; Polus, 20.45

Putovanie vtákov – FK IC, 18.15, 20.15; Polus, 19.50, 21.50; Aupark/Palace, 15.45, 17.55

Kytice – FK IC, 17.45

Tmavomodrý svet – FK IC, 20.00

Obžalovaný – FK IC, 17.30

Oscar Wilde – FK IC, 19.30

Scary movie II – Kino Café, 16.00, 18.00

Kráľ škorpión – DK Ružinov, 18.00

Pán prsteňov – ARTkino Lúky, 19.30

Engima – Polus, 16.25, 21.10

Scooby Doo – Polus, 15.45, 17.50; Aupark/Palace, 14.15, 16.15, 18.15

Lilo a Stitch – Polus, 14.00, 15.10, 15.50, 17.40; Aupark/Palace, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00

Výlet – Polus, 14.05, 18.50; Aupark/Palace, 20.00, 22.15

Najväčšia hrozba – Polus, 17.00, 19.35, 22.05; Aupark/Palace, 17.00, 19.30, 22.00

Jednoducho sexy – Polus, 14.10, 16.05, 18.10, 20.10, 22.10; Aupark/Palace, 15.50, 17.50, 19.50

Vražda podľa plánu – Polus, 19.30, 22.00; Aupark/Palace, 17.00, 19.30, 22.00

Svet podľa Prota – Aupark/Palace, 14.30

Amélia z Montmartru – Aupark/Palace, 21.55

Bad Company – Aupark/Palace, 20.15, 22.35

Spiderman – Aupark/Palace, 14.55, 17.25

Elita – Aupark/Palace, 20.00, 22.25

Údolie tieňov – Aupark/Palace, 18.45, 21.40

Muži v čiernom – Aupark/Palace, 15.25, 17.30

Ako na vec – Aupark/Palace, 19.35, 21.45

Myšiak Stuart Little – Aupark/Palace, 15.00

KONCERTY A PODUJATIA

ŠTVRTOK 19. SEPTEMBER

9.00 Čo všetko dokážeme, výstavka ručných prác a výrobkov postihnutej mládeže – SD Trnávka, Bulharská 60

18.30 Kresťanský koncept slobody – Quo Vadis, Katolícky dom, Hurbanovo nám. 1

PIATOK 20. SEPTEMBER

9.00 Čo všetko dokážeme, výstavka ručných prác a výrobkov postihnutej mládeže – SD Trnávka, Bulhraská 60

15.00 Ping-pong – Klub 22, Vavilovova 22

18.30 Koncert pe mladých: Stanley a kapucíni – Quo Vadis, Katolícky dom, Hurbanovo nám. 1

19.00 Helena 2002, koncert pop. speváčky H. Vondráčkovej – DK Ružinov

19.00 Folklórne zrkadlenie, FS Gymnik, DFS Kobylka – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

19.00 Music Club, koncert – DK Lúky, Vígľašská 1

19.00 Vokálny koncert, G. Morino (I) – tenor, J. Salay (SK) – klavír – koncertná sieň Klarisky

20.00 Koncert S.R.O., jazz a blues – Café Stena, Záhradnícka 93

SOBOTA 21. SEPTEMBER

14.00 Ružinovský orech, VII. ročník, súťaž psích krížencov – DK Ružinov

Festival ezoteriky v PKO:

9.00 Energetické upírstvo v dnešnom svete a obrana proti nemu, Keltská kultúra a runy, Posolstvo herézy

11.00 Tajomstvo katedrál, Diamantová cesta za poznaním a bohatstvo ducha aj tela, Viera v existenciu životnej sily v kultúrach sveta

12.15 Slovenské tradície keltského šamanizmu

13.00 Pan Twardowski – poľský Faust, Channeling a novinky z oblasti ezoternej kozmológie (práca s kozmickými energiami)

13.45 Tarot – do tajov neviditeľných podstát

15.00 Taoistická alchýmia

15.15 Zážitková astrológia a etické princípy astrológie

15.45 Šamanizmus a muzikoterapia

17.00 Brušné tance, Kabalistický odkaz dnešku

17.30 Tumo

19.00 Sui Vesan, koncert

19.00 No stamps band, koncert

NEDEĽA 22. SEPTEMBER

9.30 a 15.00 Tarot – cesta šťastia 1 – Združenie pre integrálne vzdelávanie, Košická 52

10.30 A. Krsmanovič, akordeón (Juhoslávia) – Hudobné centrum, Michalská 10

19.00 Bratislava Hot Serenaders, koncert – SD Nivy

Festival ezoteriky v PKO:

9.00 Numerológia, Budhizmus a zenbudhizmus, Astrológia v praktickom živote

10.45 Máme silu v sebe zmeniť svoj osud

11.00 Feng shui, Človek, duch a hmota v kozmických súradniciach

12.00 Archetypálny tarot

12.15 Liečenie s anjelmi

13.00 Aktivácia DNK

13.45 Mandaly

14.30 Ayahuasqueros Peru

15.15 Regresná terapia

15.30 Artterapia

16.45 Bhadžánband, koncert indických piesní a mantier

17.30 Šamanské piesne a bubny

PONDELOK 23. SEPTEMBER

18.30 Nadýchni sa, benefičný koncert nevidiacich – Katolícky Dom, Hurbanovo nám. 1

19.00 Poézia a šansón, Ľ. Feldek s dcérou Katarínou a HS Bratislavská káva – V-klub, nám. SNP

19.30 Bluesový večer s Jurajom Turtevom – Hlava XXII, Bazová 9

UTOROK 24. SEPTEMBER

8.00 a 10.00 Cyklus prednášok, kriminalita mládeže a prevencia – klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

18.30 Život a teológia – Quo Vadis, Hurbanovo nám. 1

19.00 Večer moderného tanca, Bralen, Antares (CZ) – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

20.00 Diashow Martina Heugera: Príroda Patagónie – Café Stena, Záhradnícka 93

STREDA 25. SEPTEMBER

17.00 Keltské runy, kultúra, maľovanie runových kamienkov – Združenie pre integrálne vzdelávanie, Košická 52

17.30 Rodičovský klub, o všetkom, čo súvisí s výchovou – SD Trávniky, Nevädzová 4

PRE DETI

ŠTVRTOK 19. SEPTEMBER

10.00 Postavme si domček, tvorivé dopoludnie pre deti MŠ – Klub 22, Vavilovova 22

14.00 Keď vieš, uhádneš, zábavné kvízové popoludnie – klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

PIATOK 20. SEPTEMBER

10.00 Malý princ – Ludus, Tupolevova 7/a

10.00 Postavme si domček, tvorivé dopoludnie pre deti MŠ – Klub 22, Vavilovova 22

14.00 Všetko, čo má nohy…, popoludnie hier a hádaniek – klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

SOBOTA 21. SEPTEMBER

10.00 Postavme si domček, tvorivé dopoludnie pre deti MŠ – Klub 22, Vavilovova 22

NEDEĽA 22. SEPTEMBER

10.30 Kamarát Bambuľko – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

10.00 Postavme si domček, tvorivé dopoludnie pre deti MŠ – Klub 22, Vavilovova 22

10.30 Nedeľné rozprávkové dopoludnie, mravoučné príbehy tetky Betky pre deti – DK Ružinov

16.00 O dvojhlavej dračici – Bibiana, Panská 41

PONDELOK 23. SEPTEMBER

10.00 Postavme si domček, tvorivé dopoludnie pre deti MŠ – Klub 22, Vavilovova 22

UTOROK 24. SEPTEMBER

14.00 Hra na malého princa, deti sa pokúsia stotožniť s postavou Malého princa – Bibiana, Panská 41

16.30 Zátišie s ovocím, tvorivé kombinované podujatie – SD Nivy, Súťažná 18

STREDA 25. SEPTEMBER

9.00 a 14.00 Smiechulienka, detský rozprávkový muzikál – SD Nivy, Súťažná 18

10.00 Rexo, hľadaj!, prednáška so psovodom – M klub, Rovniankova 3

14.00 Bystré oči, súťažno-zábavné podujatie – M klub, Rovniankova 3

14.00 V hlbinách mora, beseda s potápačmi pre deti – SD Prievoz, Kaštieľska 30

14.00 Hra na malého princa – Bibiana, Panská 41

DISKOTÉKY

ŠTVRTOK 19. SEPTEMBER

Metro live: Fest (rock) – Metro club, Suché mýto (podchod)

Oldies disco – Tatra club, hotel Tatra, Nám. 1. mája 5

Absolut párty (DJ Lucky) – Café Apponyi, Vinohradnícke múzeum

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

PIATOK 20. SEPTEMBER

Voľby 2002, (z)voľte si správny drink v správnom čase!, najlepšie a neprekonateľné česko-slovenské hity všetkých čias – Metro club, Suché mýto (podchod)

Oldies disco – Tatra club, hotel Tatra, Nám. 1. mája 5

Mustang karaoke show (DJ Aqua) – Live club, Aupark

DJ Dvonč Braňo (80. – 90. roky disco time) – Woch music club, Františkánske nám. 7

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

SOBOTA 21. SEPTEMBER

Deathwish (gothic, batcave, death rock, new wave, ndw) – Metro club, Suché mýto (podchod)

Oldies disco – Tatra club, hotel Tatra, Nám. 1. mája 5

Disco (DJ Stanley + DJ Paolo) – DK Lúky, Vígľašská 1

Maxxx board live! (DJ Jazzy&DJ Live) – Live club, Aupark

Ladislav Ditto Farkaš & friends – Voch music slub, Františkánske nám. 7

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

NEDEĽA 22. SEPTEMBER

Oldies disco – Tatra club, hotel Tatra, Nám. 1. mája 5

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Zábava pre staršiu generáciu – Song Londoner pub, Ostredková 1

PONDELOK 23. SEPTEMBER

Oldies disco – Tatra club, hotel Tatra, Nám. 1. mája 5

Disco, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Felix & Hendrix – Budha bar, Medená 16

Rock, blues, rock – KGB, Obchodná 52

UTOROK 24. SEPTEMBER

Oldies disco – Tatra club, hotel Tatra, Nám. 1. mája 5

Setback – Aligator, Laurinská 7

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Pivná párty, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Rock, blues, rock – KGB, Obchodná 52

Oldies party, DJ Majo – Club 39, Mlynská dolina

STREDA 25. SEPTEMBER

Metro live: Take One (jazz rock) – Metro club, Suché mýto (podchod)

Oldies disco – Tatra club, hotel Tatra, Nám. 1. mája 5

Back to 80s, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Trance & House Party, DJ Vojto – Club 39, Mlynská dolina

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Rocková klasika – KGB, Obchodná 52

VÝSTAVY

Monogramista CZ. Posledný súd. Ikona, 1661 – SNG, Vodné kasárne, do 20. októbra

Vladimír Popovič: Retrospektíva – SNG, Esterházyho palác, do 24. novembra

Juraj Meliš: Kovadlina snov – SNG, Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra 4, do 29. septembra

Stred Európy okolo roku 1000 – Historické múzeum, Bratislavský hrad, ut – ne 9.00 – 17.00 (posledný vstup o 16.15), do 20. októbra

Kanadskí Slováci vlastnými očami – Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr., ut – ne 9.00 – 17.00, do 30. septembra

Cesty k Nílu, po stopách dávnej civilizácie starého Egypta – Stará radnica, Primaciálne nám. 3, ut – pia 10.00 – 17.00, so – ne 11.00 – 18.00, do 24. novembra

Indonézia očami Jozefa Chrenu – Slovenské národné múzeum, do 18. septembra

Karol Kállay: Franz Kafka a Praha – GMB, Pálffyho palác, do 22. septembra

Milan Bočkay: Vrcholné diela svetového maliarstva (Monochrómy) – GMB, Pálffyho palác, do 13. októbra

Štyri živly vo výtvarnom umení: IV. Zem – GMB, Mirbachov palác, Františkánske nám., do 3. novembra

Alice Leora Briggs: Neviem Viem Neviem – Galéria aktualít, Pálffyho palác, do 27. októbra

Martin Lettrich (sochy), Milan Rašla (obrazy) – galéria Michalský dvor, Michalská 3, ut – ne 13.00 – 18.00, do 29. septembra

Ad Snijeders: Retrospective – Múzeum Danubiana, do 15. novembra

Emil Venkov: Posolstvo – Múzeum Danubiana, do 15. novembra

Karol Felix: Pocket Pictures – galéria Artotéka, Kapucínska 1, po, st, štvr 13.00 – 17.30, ut, pia 10.00 – 12.00, 13.30 – 16.00, do 22. októbra

Hugo Demartini – galéria Komart, Zámočnícka 8, do 29. septembra

Nie je drevo ako drevo, netradičná kompozícia drevených objektov, veršov a hudby – Bibiana, Panská 41, do 29. septembra

Július Koller: Textextily – galéria Linea, Drieňová 34, po – pia 8.00 – 17.00, do 30. septembra

Soňa Némethová: Very romantic, výstava šperkov – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 20. septembra

Michal Hajnal: Obrazy a monotypie 2002 – České centrum, Hviezdoslavovo nám. 8, po – pia 13.00 – 17.00, do 26. septembra

9. medzinárodný výtvarný festival galérie Miro, výber z tvorby našich a zahraničných umelcov – galéria Miro, Košická 56, po – pia 10.00 – 17.00, so – ne 10.00 – 15.00, do 20. septembra

Cesty ťažných mrakov, fotografie sprevádzané starodávnymi básňami haiku fotografa Z. Thomu – Veľvyslanectvo Japonska, Hlavné námestie 2, po – pia 9.00 – 17.00, do 4. októbra

Neviditeľná architektúra – Galéria architektúry SAS, Panská 15, do 21. septembra

Fotografie zo života Ödöna von Horvátha – Divadlo Astorka Korzo 90 na Suchom mýte, do 18. októbra

Milan Lukáč: Sochy z beštiára – Galéria SPP, Drevená ul., ut – ne 10.00 – 18.00, do 16. októbra

Michal Bak: Celebrity 2002 – galéria Marat Art, Panská 6,, po 10.00 – 15.30, ut – pia 10.00 – 18.00, do 20. septembra

Pocta Kupeckému – DK Pezinok, do 27. septembra

MM – MMII, architektonická tvorba Tamary a Juraja Závodných – K. Gallery, Ventúrska

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Ukážeme vám, prečo je dobré sporiť si na dôchodok
  2. Ako na refinancovanie hypotéky
  3. PSK Aréna stavia základy pre kvalitný a moderný hokej
  4. Maurícius: Slnečná dovolenka v zime
  5. Podnikajte vo vlastnom blízko historického centra
  6. Nečakaným favoritom na predsedu PSK je prešovský advokát Garaj
  7. M-MARKET s novým konceptom KOCKAminiv Prešove
  8. Pivovar Šariš opäť podporí rozvoj domáceho regiónu
  9. Koncert a diskusia s názvom „Otvorene o extrémizme“
  10. Koncert a diskusia s názvom „Otvorene o extrémizme“
  1. Štýlové osvetlenie do obývačky: Rozhoduje i to, ako žijete
  2. PSK Aréna stavia základy pre kvalitný a moderný hokej
  3. Maurícius: Slnečná dovolenka v zime
  4. Podnikajte vo vlastnom blízko historického centra
  5. Nečakaným favoritom na predsedu PSK je prešovský advokát Garaj
  6. M-MARKET s novým konceptom KOCKAminiv Prešove
  7. Pivovar Šariš opäť podporí rozvoj domáceho regiónu
  8. Športová akadémia Mateja Tótha powered by O2 už na 24 školách
  9. Na čo myslieť v rekonštrukcii bytu
  10. Nová emisia dlhopisov spoločnosti HB Reavis s výnosom 3,25 % p.
  1. Maurícius: Slnečná dovolenka v zime 5 291
  2. Nečakaným favoritom na predsedu PSK je prešovský advokát Garaj 5 165
  3. Pravda o privátnych značkách. Firmy ich vyrábajú podľa zadania 4 144
  4. Ukážeme vám, prečo je dobré sporiť si na dôchodok 3 411
  5. Drobné nepozornosti v domácnosti môžu stáť aj tisíce eur 2 098
  6. M-MARKET s novým konceptom KOCKAminiv Prešove 2 028
  7. Ako na refinancovanie hypotéky 1 091
  8. Splnený sen 1 079
  9. Na čo myslieť v rekonštrukcii bytu 970
  10. Pivovar Šariš opäť podporí rozvoj domáceho regiónu 934