tipy nadnes

DIVADLÁ

19.00 Don Giovanni – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Vládca Oidipus – DPOH, Laurinská 21

19.00 Ale, ale, pani plukovníková! – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Cigáni idú do neba – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Obchod na korze – Astorka Korzo 90, Suché mýto 17

KINÁ

Babie leto – Hviezda, 18.15, 20.30

Výlet – Mladosť, 18.15; Aupark/Palace, 17.45, 19.55, 22.10; Polus, 19.30, 21.40

11 09 01 – Mladosť, 16.00, 20.15; Polus, 19.15, 21.45

Prekliatie žltozeleného škorpióna – FK Nostalgia, 18.30

Slepačí úlet – FK Nostalgia, 20.45

2084 Vláda ohňa – Istota, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 15.15, 17.30, 19.45, 22.00; Polus, 14.30, 16.25, 18.30, 20.30, 22.30

Lilo a Stitch – Istropolis, 15.30, 17.15; Aupark/Palace, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00; Polus, 14.00, 15.10, 15.50, 17.40

Vražda podľa plánu – Istropolis, 19.00, 21.00; Aupark/Palace, 14.40, 17.10, 19.40, 22.05; Polus, 17.05, 19.25, 21.55

Elita – Istropolis, 16.15, 18.15, 20.15; Aupark/Palace, 19.10, 21.20; Polus, 17.30, 22.20

Austin Powers v zlatom úde – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark/Palace, 14.00, 16.10, 18.20, 20.30, 22.40; Polus, 14.20, 16.30, 18.40, 20.50

Putovanie vtákov – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 14.10, 16.10, 18.10; Polus, 15.15, 17.15

Blade 2 – FK IC, 18.00, 20.30

Iris – FK IC, 18.15, 20.00; Senior klub, 11.00

Kokaín – FK IC, 17.45, 20.15

Prípad Barnabáš KOS – FK IC, 17.30

Kuchár, zlodej, jeho žena a jej milenec – FK IC, 19.30

Scary Movie II – Kino Café, 16.00, 18.00

Muži v čiernom 2 – DK Ružinov, 18.00; Aupark/Palace, 15.30, 17.30

Princezná a bojovník – Artkino Lúky, 20.00

Svet podľa Prota – Artkino Za zrkadlom, 20.02

Baraka – Aupark/Palace, 15.55, 17.05, 21.45

Taká Amerika – Aupark/Palace, 14.15, 16.35, 22.10; Polus, 15.00, 19.50

Najväčšia hrozba – Aupark/Palace, 19.30, 22.00; Polus, 17.00, 19.35, 22.05

Bad Company – Aupark/Palace, 21.30

Jednoducho sexy – Aupark/Palace, 15.50, 17.50, 19.50; Polus, 14.10, 16.05, 18.10, 20.10, 22.10

Scooby Doo – Aupark/Palace, 15.30, 17.30, 19.30; Polus, 15.05

Spiderman – Aupark/Palace, 14.05, 16.30

Ako na vec – Aupark/Palace, 20.15, 22.25

Amélia z Montmartru – Aupark/Palace, 21.50

Svet podľa Prota – Aupark/Palace, 19.15

Údolie tieňov – Aupark/Palace, 18.55, 21.45

Myšiak Stuart Little – Aupark/Palace, 15.45

KONCERTY A PODUJATIA

10.00 až 17.00 Dni alternatívnej medicíny, poradensko-konzultačné dni – SD Trávniky, Nevädzová 4

14.00 Rýchlo a lacno s vareškou, príprava jedál v klube dôchodcov – SD Prievoz, Kaštieľska 30

14.00 Liečivá príroda, výchovno-vzdelávacie podujatie – M klub, Rovniankova 3

14.00 Remeslo má zlaté dno, výtvarno-tvorivé dielne – CC centrum, Jiráskova 3

15.30 Etnicita v čase, zmeny etnickej štruktúry obyvateľstva od prvej polovice 20. stor., prednáša PhDr. Magdaléna Páriková, CSc. – kinosála Mestského múzea Bratislava, Primaciálne nám. 3

17.00 Frivolitky, stretnutie záujemcov o frivolitkovú čipku – M klub, Rovniankova 3

18.00 Ako zmeniť život pomocou meditácie, prednáška – SD Trávniky, Nevädzová 4

18.30 Kresťanstvo a ezoterika – Quo vadis, Hurbanovo nám. 1

20.30 Metro live: Peter Lipa Band, P. Lipa jr. – klavír, M. Hank – bicie, B. Valanský – basa, R. Tariska – altsaxofón

PRE DETI

10.00 Kreslím, tvorím, maľujem – Klub 22, Vavilovova 22

14.00 O dvojhlavej dračici, príbeh z dračieho sveta, ktorý má len dve svetové strany – Bibiana, Panská 41

DISKOTÉKY

Back to 80‘s – Casey, Botanická 35

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

VÝSTAVY

Monogramista CZ. Posledný súd. Ikona, 1661 – SNG Vodné kasárne, do 20. októbra

Vladimír Popovič: Retrospektíva – SNG, Esterházyho palác, do 24. novembra

Juraj Meliš: Kovadlina snov – SNG, Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra 4, do 29. septembra

Stred Európy okolo roku 1000 – Historické múzeum, Bratislavský hrad, ut – ne 9.00 – 17.00 (posledný vstup o 16.15), do 20. októbra

Kanadskí Slováci vlastnými očami – Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr., ut – ne 9.00 – 17.00, do 30. septembra

Cesty k Nílu, po stopách dávnej civilizácie starého Egypta – Stará radnica, Primaciálne nám. 3, ut – pia 10.00 – 17.00, so – ne 11.00 – 18.00, do 24. novembra

Indonézia očami Jozefa Chrenu – Slovenské národné múzeum, do 18. septembra

Karol Kállay: Franz Kafka a Praha – GMB, Pálffyho palác, do 22. septembra

Milan Bočkay: Vrcholné diela svetového maliarstva (Monochrómy) – GMB, Pálffyho palác, do 13. októbra

Štyri živly vo výtvarnom umení: IV. Zem – GMB, Mirbachov palác, Františkánske nám., do 3. novembra

Martin Lettrich (sochy), Milan Rašla (obrazy) – galéria Michalský dvor, Michalská 3, ut – ne 13.00 – 18.00, do 29. septembra

Michal Bak: Celebrity 2002, fotografie celebrít – galéria Marat Art, Panská 6, po 10.00 – 15.30, ut – pia 10.00 – 18.00, do 20. septembra

Karol Felix: Pocket Pictures – galéria Artotéka, Kapucínska 1, po, st, štvr 13.00 – 17.30, ut, pia 10.00 – 12.00, 13.30 – 16.00, do 22. októbra

Ad Snijeders: Retrospective – Múzeum Danubiana, do 15. novembra

Nie je drevo ako drevo, netradičná kompozícia drevených objektov, veršov a hudby – Bibiana, Panská 41, do 29. septembra

Emil Venkov: Posolstvo – Múzeum Danubiana, do 15. novembra

Hugo Demartini – galéria Komart, Zámočnícka 8, do 29. septembra

Július Koller: Textextily – galéria Linea, Drieňová 34, po – pia 8.00 – 17.00, do 30. septembra

Soňa Némethová: Very romantic, výstava šperkov – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 20. septembra

Michal Hajnal: Obrazy a monotypie 2002 – České centrum, Hviezdoslavovo nám. 8, po – pia 13.00 – 17.00, do 26. septembra

9. medzinárodný výtvarný festival galérie Miro, výber z tvorby našich a zahraničných umelcov – galéria Miro, Košická 56, po – pia 10.00 – 17.00, so – ne 10.00 – 15.00, do 20. septembra

Cesty ťažných mrakov, fotografie sprevádzané starodávnymi básňami haiku fotografa Z. Thomu – Veľvyslanectvo Japonska, Hlavné námestie 2, po – pia 9.00 – 17.00, do 4. októbra

Neviditeľná architektúra – Galéria architektúry SAS, Panská 15, do 21. septembra

Fotografie zo života Ödöna von Horvátha – Divadlo Astorka Korzo 90 na Suchom mýte, do 18. októbra

Milan Lukáč: Sochy z beštiára – Galéria SPP, Drevená ul., ut – ne 10.00 – 18.00, do 16. októbra

Pocta Kupeckému – DK Pezinok, do 27. septembra

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Ako sa developer prispôsobil nárokom kupujúceho
  2. 5 tipov ako na zdravé nôžky v škole
  3. 6 účinkov prírodného slovenského výrobku
  4. TAURIS výrobky na gril potešia gurmánov aj maškrtníkov
  5. Let s prestreleným srdcom: Samovraždy slovenských hercov
  6. Problémy s počatím? Čo vás čaká na ceste za dvomi čiarkami
  7. Ako pracujú horskí záchranári? Tieto veci by ste nemali podceniť
  8. Lety do exotiky už aj z Bratislavy
  9. Nonstop banka vo vrecku - aplikácia Mobil Banking
  10. Ako sme jazdili v socializme
  1. 5 tipov ako na zdravé nôžky v škole
  2. Ako sa developer prispôsobil nárokom kupujúceho
  3. Už aj seniori presadajú do SUV
  4. 6 účinkov prírodného slovenského výrobku
  5. TAURIS výrobky na gril potešia gurmánov aj maškrtníkov
  6. Let s prestreleným srdcom: Samovraždy slovenských hercov
  7. Daikin predĺžil záruku na klimatizácie so službou Stand By Me
  8. Stavebný úrad neoprávnene predĺžil americkej ambasáde lehotu
  9. Grantová výzva na vykonávanie činností centier Europe Direct
  10. Problémy s počatím? Čo vás čaká na ceste za dvomi čiarkami
  1. Let s prestreleným srdcom: Samovraždy slovenských hercov 27 345
  2. Ako sme jazdili v socializme 3 503
  3. Lety do exotiky už aj z Bratislavy 1 925
  4. Problémy s počatím? Čo vás čaká na ceste za dvomi čiarkami 1 633
  5. Daikin predĺžil záruku na klimatizácie so službou Stand By Me 1 574
  6. Ako sa developer prispôsobil nárokom kupujúceho 1 476
  7. Ako pracujú horskí záchranári? Tieto veci by ste nemali podceniť 1 373
  8. TAURIS výrobky na gril potešia gurmánov aj maškrtníkov 1 302
  9. 6 účinkov prírodného slovenského výrobku 1 259
  10. Ako pracujú horskí záchranári? Tieto veci by ste nemali podceniť 1 130