tipy na vÍKEND

SOBOTA 14. SEPTEMBER

DIVADLÁ

19.00 Don Juan – DPOH, Laurinská 21

19.00 Krajčírky – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Ujo Váňa – Astorka Nové divadlo, Nám. SNP 33

KINÁ

40 dní, 40 nocí – Hviezda, 18.15, 20.30

Denník Bridget Jonesovej – Hviezda (záhradné), 20.15

Amores Perros – Obzor, 17.15, 20.00

Výlet – Mladosť, 14.00, 17.00; Aupark/Palace, 17.45, 19.55, 22.10; Polus, 19.30, 21.40

11 09 01 – Mladosť, 14.45, 18.45; Polus, 19.15, 21.45

Zaklínač – Mladosť, 21.00

Zimný hosť – Múzeum, 17.30, 20.00

Najväčšia hrozba – Nádej, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 19.30, 22.00; Polus, 17.00, 19.35, 22.05

Ako na vec – Zora, 17.00, 19.30; Aupark/Palace, 20.15, 22.25

Mačky a psi – Istota, 15.00

2084 Vláda ohňa – Istota, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 13.00, 15.15, 17.30, 19.45, 22.00; Polus, 12.30, 14.30, 16.25, 18.30, 20.30, 22.30

Lilo a Stitch – Istropolis, 13.45, 15.30, 17.15; Aupark/Palace, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00; Polus, 11.30, 12.10, 13.20, 14.00, 15.10, 15.50, 17.40

Vražda podľa plánu – Istropolis, 19.00, 21.00; Aupark/Palace, 12.15, 14.40, 17.10, 19.40, 22.05; Polus, 17.05, 19.25, 21.55

Elita – Istropolis, 16.15, 18.15, 20.15; Aupark/Palace, 19.10, 21.20; Polus, 12.40, 17.30, 22.20

Austin Powers v zlatom úde – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark/Palace, 11.50, 14.00, 16.10, 18.20, 20.30, 22.40; Polus, 12.00, 14.20, 16.30, 18.40, 20.50, 23.00

Putovanie vtákov – Istropolist Artkino, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 12.10, 14.10, 16.10, 18.10; Polus, 11.15, 13.15, 15.15, 17.15

Blade 2 – FK IC, 18.00, 20.30

Iris – FK IC, 18.15, 20.00

Čokoláda – FK IC, 17.45, 20.15

Všetci spolu… (po slovensky) – FK IC, 17.30

Mŕtvy muž – FK IC, 19.30

Buena vista social club – FK IC, 21.30

Láska je láska – Kino Café, 16.00, 18.00

Úkryt – Nivy, 19.00

Mahuliena zlatá panna – Nivy, 16.00

Baraka – Aupark/Palace, 13.40, 15.55, 17.05, 21.45

Taká Amerika – Aupark/Palace, 11.55, 14.15, 16.35, 22.10; Polus, 15.00, 19.50

Muži v čiernom 2 – Aupark/Palace, 12.45, 15.30, 17.30

Bad Company – Aupark/Palace, 21.30

Jednoducho sexy – Aupark/Palace, 13.50, 15.50, 17.50, 19.50; Polus, 12.10, 14.10, 16.05, 18.10, 20.10, 22.10

Scooby Doo – Aupark/Palace, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30; Polus, 11.05, 13.05, 15.05

Spiderman – Aupark/Palace, 11.45, 14.05, 16.30

Amélia z Montmartru – Aupark/Palace, 21.50

Svet podľa Prota – Aupark/Palace, 19.15

Údolie tieňov – Aupark/Palace, 18.55, 21.45

Myšiak Stuart Little – Aupark/Palace, 15.45

KONCERTY A PODUJATIA

9.00 až 24.00 Istrocon 2002, sci-fi festival, hlavný program: filmy – 10.00 Zaklínač, 17.00 Pán prsteňov, 22.00 divákmi vybraný najlepší fantastický film roku 2001, 23.30 Sexmisia; čítačky – 13.00 z Pratchetta, 14.00 Ondřej Neff prečíta svoju najnovšiu poviedku; besedy – 15.00 s tvorcami pokračovania prvej rozhlasovej dramatizácie Pána prsteňov, 16.00 John Howe, švajč. maliar o tvorbe filmovej trilógie Pán prsteňov; 21.00 tombola – budova Správy účelových zariadení, Drotárska 46

8.00 – 12.00 Výmenné stretnutie zberateľov, železničných, automobilových, lodných modelov – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

10.00 Povedz to priamo, seminár k projektu Trnávka bez drog – SD Trnávka, Baulharská 69

17.00 Čaj o piatej, spoločensko-tanečný večer so skupinou Mini – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

17.00 Večer pre nás dvoch, zábavno-tanečný večer so skupinou Margojan show – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

20.00 Carmen, účinkuje Ballet Teatro Espanol de Rafael Aguilar – Športová hala pasienky

21.00 Fiesta latina: Vivat Guatemala, spoločenský večer – SD Trnávka, Baulharská 69

Vinobranie mestskej časti Rača, galéria burčiaku a ukážky lisovania – Rača amfiteáter a bývalý Obecný dom

Kultúrne leto:

19.00 Cyklus komorných programov Brehy: Kruhy (Slov.), originálna vokálna konštelácia s nezvyčajne širokým dramaturgickým záberom a nákazlivo dynamickým interpretačným prístupom – Koncertná sieň Klarisky

DISKOTÉKY

Disko v letnej záhrade, DJ Pizza – Casey, Botanická 35

Aligator Rock Night – Aligátor, Laurinská 7

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Aeolus Metaxa party, DJ!Live – Live!club, Aupark

NEDEĽA 15. SEPTEMBER

DIVADLÁ

15.00 a 17.00 Červená čiapočka – Divadlo Alkana, PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

19.00 Ženský zákon – DPOH, Laurinská 21

19.00 Picasso v bare Lapin Agile – Malá scéna, Dostojevského rad 7

KINÁ

40 dní, 40 nocí – Hviezda, 18.15, 20.30; Kino a FK Igric, 19.00

Denník Bridget Jonesovej – Hviezda (záhradné), 20.15

Amores Perros – Obzor, 17.15, 20.00

Výlet – Mladosť, 14.00, 18.15; Aupark/Palace, 17.45, 19.55, 22.10; Polus, 19.30, 21.40

11 09 01 – Mladosť, 16.00, 20.15; Polus, 19.15, 21.45

Všetko o mojej matke – Múzeum, 17.30, 20.00

Najväčšia hrozba – Nádej, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 19.30, 22.00; Polus, 17.00, 19.35, 22.05

Ako na vec – Zora, 17.00, 19.30; Aupark/Palace, 20.15, 22.25

Monsters a.s. – Istota, 10.00, 15.00

2084 Vláda ohňa – Istota, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 13.00, 15.15, 17.30, 19.45, 22.00; Polus, 12.30, 14.30, 16.25, 18.30, 20.30, 22.30

Lilo a Stitch – Istropolis, 13.45, 15.30, 17.15; Aupark/Palace, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00; Polus, 11.30, 12.10, 13.20, 14.00, 15.10, 15.50, 17.40

Vražda podľa plánu – Istropolis, 19.00, 21.00; Aupark/Palace, 12.15, 14.40, 17.10, 19.40, 22.05; Polus, 17.05, 19.25, 21.55

Elita – Istropolis, 16.15, 18.15, 20.15; Aupark/Palace, 19.10, 21.20; Polus, 12.40, 17.30, 22.20

Austin Powers v zlatom úde – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark/Palace, 11.50, 14.00, 16.10, 18.20, 20.30, 22.40; Polus, 12.00, 14.20, 16.30, 18.40, 20.50

Putovanie vtákov – Istropolist Artkino, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 12.10, 14.10, 16.10, 18.10; Polus, 11.15, 13.15, 15.15, 17.15

Blade 2 – FK IC, 18.00, 20.30

Iris – FK IC, 18.15, 20.00

Čokoláda – FK IC, 17.45, 20.15

Čisté ruky – FK IC, 17.30

Mŕtvy muž – FK IC, 19.30

Láska je láska – Kino Café, 16.00, 18.00

Kráľ škorpión – Lúky, 18.00, 20.00; Artkino lúky – Detské kino, 18.00, 20.00

Jalla! Jalla! – Artkino Za Zrkadlom, 20.02

Baraka – Aupark/Palace, 13.40, 15.55, 17.05, 21.45

Taká Amerika – Aupark/Palace, 11.55, 14.15, 16.35, 22.10; Polus, 15.00, 19.50

Muži v čiernom 2 – Aupark/Palace, 12.45, 15.30, 17.30

Bad Company – Aupark/Palace, 21.30

Jednoducho sexy – Aupark/Palace, 13.50, 15.50, 17.50, 19.50; Polus, 12.10, 14.10, 16.05, 18.10, 20.10, 22.10

Scooby Doo – Aupark/Palace, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30; Polus, 11.05, 13.05, 15.05

Spiderman – Aupark/Palace, 11.45, 14.05, 16.30

Amélia z Montmartru – Aupark/Palace, 21.50

Svet podľa Prota – Aupark/Palace, 19.15

Údolie tieňov – Aupark/Palace, 18.55, 21.45

Myšiak Stuart Little – Aupark/Palace, 13.45, 15.45

KONCERTY A PODUJATIA

9.00 až 13.00 Istrocon 2002, sci-fi festival: videopásma; 9.00 workshop; 10.30 prednáška Joea Michaela Straczynského, tvorcu Babylonu 5 – budova Správy účelových zariadení, Drotárska 46

Vinobranie mestskej časti Rača, galéria burčiaku a ukážky lisovania – Rača amfiteáter a bývalý Obecný dom

PRE DETI

10.30 Nedeľné rozprávkové dopoludnie: Vodník Čľup, rozprávka s pesničkami – DK Ružinov, Ružinovská 26

10.30 Zvedavý sloník, detská divadelná scéna – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

16.00 Ako sa z divých zvieratiek stali domáce – Bibiana, Panská 41

DISKOTÉKY

Rock – Harley Davison, Rebarborová 1

VÝSTAVY

Monogramista CZ. Posledný súd. Ikona, 1661 – SNG Vodné kasárne, do 20. októbra

Vladimír Popovič: Retrospektíva – SNG Essterházyho palác, do 24. novembra

Juraj Meliš: Kovadlina snov – SNG, Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra 4, do 29. septembra

Stred Európy okolo roku 1000 – Historické múzeum Bratislavský hrad, ut – ne 9.00 – 17.00 (posledný vstup o 16.15) do 20. októbra

Kanadskí Slováci vlastnými očami – Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr., ut – ne 9.00 – 17.00, do 30. septembra

Cesty k Nílu. Po stopách dávnej civilizácie starého Egypta – Stará radnica, Primaciálne nám. 3, ut – pia 10.00 – 17.00, so – ne 11.00 – 18.00, do 24. novembra

Indonézia očami Jozefa Chrenu – Slovenské národné múzeum, do 18. septembra

Karol Kállay: Franz Kafka a Praha – GMB Pálffyho palác, do 22. septembra

Milan Bočkay: Vrcholné diela svetového maliarstva (Monochrómy) – GMB Pálffyho palác, do 13. októbra

Štyri živly vo výtvarnom umení: IV. Zem – GMB Mirbachov palác, Františkánske nám., do 3. novembra

Kontakt(y), fotografie Laca Bielika – Umelecká beseda, Dostojevského rad 1, do 15. septembra

Martin Lettrich (sochy), Milan Rašla (obrazy) – Galéria Michalský dvor, Michalská 3, ut – ne 13.00 – 18.00, do 29. septembra

Michal Bak: Celebrity 2002, fotografie celebrít – Galéria Marat Art, Panská 6, po 10.00 – 15.30, ut – pia 10.00 – 18.00, do 20. septembra

Karol Felix: Pocket Pictures – Galéria Artotéka, Kapucínska 1, po, st, štvr 13.00 – 17.30, ut, pia 10.00 – 12.00, 13.30 – 16.00, do 22. októbra

Ad Snijeders: Retrospective – Múzeum Danubiana, do 15. novembra

Emil Venkov: Posolstvo – Múzeum Danubiana, do 15. novembra

Hugo Demartini – Galéria Komart, Zámočnícka 8, do 29. septembra

Verneovky Karla Zemana – Bibiana, Panská 41, ut – pia 10.00 – 18.00, so – ne 11.00 – 19.00, do 15. septembra

Nie je drevo ako drevo, netradičná kompozícia drevených objektov, veršov a hudby – Bibiana, Panská 41, do 29. septembra

Július Koller: Textextily – galéria Linea, Drieňová 34, po – pia 8.00 – 17.00, do 30. septembra

Josef Albers: grafika, maľba – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, ut – ne 10.00 – 18.00, do15. septembra

Soňa Némethová: Very romantic, výstava šperkov – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 20. septembra

Michal Hajnal: Obrazy a monotypie 2002 – České centrum, Hviezdoslavovo nám. 8, po – pia 13.00 – 17.00, do 26. septembra

American Craft – K. Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 17. septembra

9. medzinárodný výtvarný festival Galérie Miro, výber z tvorby našich a zahraničných umelcov – Galéria Miro, Košická 56, po – pia 10.00 – 17.00, so – ne 10.00 – 15.00, do 20. septembra

Cesty ťažných mrakov, fotografie sprevádzané starodávnymi básňami haiku fotografa Z. Thomu – Veľvyslanectvo Japonska, Hlavné námestie 2, po – pia 9.00 – 17.00, do 4. októbra

Neviditeľná architektúra – Galéria architektúry SAS, Panská 15, do 21. septembra

Fotografie zo života Ödöna von Horvátha – Divadlo Astorka Korzo ‘90 na Suchom mýte, do 18. októbra

Milan Lukáč: Sochy z beštiára – Galéria SPP, Drevená ul., ut – ne 10.00 – 18.00, do 16. októbra

Michal Bak: Celebrity 2002 – galéria Marat Art, Panská 6,, po 10.00 – 15.30, ut – pia 10.00 – 18.00, do 20. septembra

Pocta Kupeckému – Kultúrny dom Pezinok, do 27. septembra

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Kedy sa refinancovanie oplatí?
  2. Plug-in, hybrid alebo elektromobil? Poradíme, ako si vybrať ten
  3. Bývajte v budove, po ktorej sa prechádzal Schöne Náci
  4. Trenčania to chcú mať všade blízko. Kde kupujú byty?
  5. ENGIE Services odovzdala do prevádzky novú kotolňu v Košiciach
  6. Poistenci VšZP už nebudú platiť 17 centov v lekárňach za recepty
  7. Žilina Voce Magna 2017 – Medzinárodná súťaž zborového umenia
  8. Lokalita pod Kolibou výrazne mení svoju tvár
  9. Potraviny typické pre váš región nájdete už aj v Kauflande
  10. Exotické destinácie s priamym letom z Viedne
  1. Plug-in, hybrid alebo elektromobil? Poradíme, ako si vybrať ten
  2. Program obnovy chodníkov v Starom Meste schválený
  3. Stavebná fakulta STU získala certifikát EUR-ACE
  4. Stavebná fakulta STU získala certifikát EUR-ACE
  5. Príďte na Deň otvorených dverí v Novom Ružinove
  6. Študenti sa rozhodli zmeniť svoju školu
  7. Kedy sa refinancovanie oplatí?
  8. Bývajte v budove, po ktorej sa prechádzal Schöne Náci
  9. Samsung Galaxy Note8 umožňuje tvoriť veľké veci
  10. IMMOFINANZ spúšťa medzinárodnú reklamnú kampaň retailovej značky
  1. Poistenci VšZP už nebudú platiť 17 centov v lekárňach za recepty 9 036
  2. Exotické destinácie s priamym letom z Viedne 6 472
  3. Lokalita pod Kolibou výrazne mení svoju tvár 2 720
  4. Trenčania to chcú mať všade blízko. Kde kupujú byty? 2 348
  5. Zabudnite na nové a neekologické PC. Je tu Refurbished! 1 724
  6. Potraviny typické pre váš región nájdete už aj v Kauflande 1 647
  7. Päť mýtov, ktoré ste počuli. A možno aj uverili 1 364
  8. Bývajte v budove, po ktorej sa prechádzal Schöne Náci 952
  9. Kedy sa refinancovanie oplatí? 946
  10. Všetko, čo by ste mali vedieť o umelom oplodnení 818