Kam sa vybrať za kultúrou, zábavou a spoločnosťou

DIVADLÁ

ŠTVRTOK 12. SEPTEMBER

19.00 La Traviata – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Tančiareň – DPOH, Laurinská 21

19.00 Scény z manželského života – Malá scéna, Dostojevského rad 7

PIATOK 13. SEPTEMBER

19.00 Spiaca krásavica – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Tančiareň – DPOH, Laurinská 21

19.00 Nože v sliepkach – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Ujo Váňa – Astorka Korzo 90 – Nové divadlo, Nám. SNP 33

19.00 Tata – RND, Škultétyho 5

SOBOTA 14. SEPTEMBER

19.00 Don Juan – DPOH, Laurinská 21

19.00 Krajčírky – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Ujo Váňa – Astorka Korzo 90 – Nové divadlo, Nám. SNP 33

NEDEĽA 15. SEPTEMBER

15.00 a 17.00 Červená čiapočka – Divadlo Alkana, PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

19.00 Ženský zákon – DPOH, Laurinská 21

19.00 Picasso v bare Lapin Agile – Malá scéna, Dostojevského rad 7

PONDELOK 16. SEPTEMBER

19.00 Klietka bláznov – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Delostrelci na Mesiaci – RND, verejná rozhlasová nahrávka pre SRo

UTOROK 17. SEPTEMBER

19.00 Portugália – DPOH, Laurinská 21

19.00 Človek pre všetky časy – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Klietka bláznov – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Narodeniny – Astorka Korzo 90 – Nové divadlo, Nám. SNP 33

19.00 Na jeden dotyk – RND, Škultétyho 5

STREDA 18. SEPTEMBER

19.00 Don Giovanni – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Vládca Oidipus – DPOH, Laurinská 21

19.00 Ale, ale, pani plukovníková! – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Cigáni idú do neba – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Obchod na korze – Astorka Korzo 90, Suché mýto 17

KINÁ

ŠTVRTOK 12. SEPTEMBER

40 dní, 40 nocí – Hviezda, 18.15, 20.30

Čierna mačka, biely kocúr – Hviezda (záhradné), 20.15

Miliónový závod – Obzor, 18.00; Nádej, 20.00

Amores Perros – Obzor, 20.00

Výlet – Mladosť, 18.15; Aupark/Palace, 17.45, 19.55, 22.10; Polus, 19.30, 21.40

11 09 01 – Mladosť, 16.00, 20.15; Polus, 19.15, 21.45

Svet podľa Prota – Múzeum, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 19.15

Anjelská tvár – Nádej, 17.30

2084 Vláda ohňa – Istota, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 15.15, 17.30, 19.45, 22.00; Polus, 14.30, 16.25, 18.30, 20.30, 22.30

Lilo a Stitch – Istropolis, 15.30, 17.15; Aupark/Palace, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00; Polus, 14.00, 15.10, 15.50, 17.40

Vražda podľa plánu – Istropolis, 19.00, 21.00; Aupark/Palace, 14.40, 17.10, 19.40, 22.05; Polus, 17.05, 19.25, 21.55

Elita – Istropolis, 16.15, 18.15, 20.15; Aupark/Palace, 19.10, 21.20; Polus, 17.30, 22.20

Austin Powers v zlatom úde – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark/Palace, 14.00, 16.10, 18.20, 20.30, 22.40; Polus, 14.20, 16.30, 18.40, 20.50

Putovanie vtákov – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 14.10, 16.10, 18.10; Polus, 15.15, 17.15

Blade 2 – FK IC, 18.00, 20.30

Iris – FK IC, 18.15, 20.00

Čokoláda – FK IC, 17.45, 20.15

Všetci spolu… (po slovensky) – FK IC, 17.30

Mŕtvy muž – FK IC, 19.30

Buena vista social club – Kino Café, 16.00, 18.00

Kandahár – Kino a FK Igric, 19.00

On je veľký, ja som maličká – Nivy, 19.00

Ochranné sfarbenie – FK Za Zrkadlom, 18.08

Baraka – Aupark/Palace, 15.55, 17.05, 21.45

Taká Amerika – Aupark/Palace, 14.15, 16.35, 22.10; Polus, 15.00, 19.50

Najväčšia hrozba – Aupark/Palace, 19.30, 22.00; Polus, 17.00, 19.35, 22.05

Muži v čiernom 2 – Aupark/Palace, 15.30, 17.30

Bad Company – Aupark/Palace, 21.30

Jednoducho sexy – Aupark/Palace, 15.50, 17.50, 19.50; Polus, 14.10, 16.05, 18.10, 20.10, 22.10

Scooby Doo – Aupark/Palace, 15.30, 17.30, 19.30; Polus, 15.05

Spiderman – Aupark/Palace, 14.05, 16.30

Ako na vec – Aupark/Palace, 20.15, 22.25

Amélia z Montmartru – Aupark/Palace, 21.50

Údolie tieňov – Aupark/Palace, 18.55, 21.45

Myšiak Stuart Little – Aupark/Palace, 15.45

PIATOK 13. SEPTEMBER

40 dní, 40 nocí – Hviezda, 18.15, 20.30

Čierna mačka, biely kocúr – Hviezda (záhradné), 20.15

Miliónový závod – Obzor, 18.00; Nádej, 20.00

Amores Perros – Obzor, 20.00

Výlet – Mladosť, 18.15; Aupark/Palace, 17.45, 19.55, 22.10; Polus, 19.30, 21.40

11 09 01 – Mladosť, 16.00, 20.15; Polus, 19.15, 21.45

Blikajúce svetlá – Múzeum, 17.30, 20.00

Anjelská tvár – Nádej, 17.30

Popol a diamant – FK Nostalgia, 18.30

Nôž vo vode – FK Nostalgia, 20.45

2084 Vláda ohňa – Istota, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 15.15, 17.30, 19.45, 22.00; Polus, 14.30, 16.25, 18.30, 20.30, 22.30

Lilo a Stitch – Istropolis, 15.30, 17.15; Aupark/Palace, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00; Polus, 14.00, 15.10, 15.50, 17.40

Vražda podľa plánu – Istropolis, 19.00, 21.00; Aupark/Palace, 14.40, 17.10, 19.40, 22.05; Polus, 17.05, 19.25, 21.55

Elita – Istropolis, 16.15, 18.15, 20.15; Aupark/Palace, 19.10, 21.20; Polus, 17.30, 22.20

Austin Powers v zlatom úde – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Polus, 14.20, 16.30, 18.40, 20.50, 23.00; Aupark/Palace, 14.00, 16.10, 18.20, 20.30, 22.40

Putovanie vtákov – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 14.10, 16.10, 18.10; Polus, 15.15, 17.15

Blade 2 – FK IC, 18.00, 20.30

Iris – FK IC, 18.15, 20.00

Čokoláda – FK IC, 17.45, 20.15

Všetci spolu… (po slovensky) – FK IC, 17.30

Mŕtvy muž – FK IC, 19.30

Buena vista social club – FK IC, 21.30

Láska je láska – Kino Café, 16.00, 18.00

Baraka – Aupark/Palace, 15.55, 17.05, 21.45

Taká Amerika – Aupark/Palace, 14.15, 16.35, 22.10; Polus, 15.00, 19.50

Najväčšia hrozba – Aupark/Palace, 19.30, 22.00; Polus, 17.00, 19.35, 22.05

Muži v čiernom 2 – Aupark/Palace, 15.30, 17.30

Bad Company – Aupark/Palace, 21.30

Jednoducho sexy – Aupark/Palace, 15.50, 17.50, 19.50; Polus, 14.10, 16.05, 18.10, 20.10, 22.10

Scooby Doo – Aupark/Palace, 15.30, 17.30, 19.30; Polus, 15.05

Spiderman – Aupark/Palace, 14.05, 16.30

Ako na vec – Aupark/Palace, 20.15, 22.25

Amélia z Montmartru – Aupark/Palace, 21.50

Svet podľa Prota – Aupark/Palace, 19.15

Údolie tieňov – Aupark/Palace, 18.55, 21.45

Myšiak Stuart Little – Aupark/Palace, 15.45

SOBOTA 14. SEPTEMBER

40 dní, 40 nocí – Hviezda, 18.15, 20.30

Denník Bridget Jonesovej – Hviezda (záhradné), 20.15

Amores Perros – Obzor, 17.15, 20.00

Výlet – Mladosť, 14.00, 17.00; Aupark/Palace, 17.45, 19.55, 22.10; Polus, 19.30, 21.40

11 09 01 – Mladosť, 14.45, 18.45; Polus, 19.15, 21.45

Zaklínač – Mladosť, 21.00

Zimný hosť – Múzeum, 17.30, 20.00

Najväčšia hrozba – Nádej, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 19.30, 22.00; Polus, 17.00, 19.35, 22.05

Ako na vec – Zora, 17.00, 19.30; Aupark/Palace, 20.15, 22.25

Mačky a psi – Istota, 15.00

2084 Vláda ohňa – Istota, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 13.00, 15.15, 17.30, 19.45, 22.00; Polus, 12.30, 14.30, 16.25, 18.30, 20.30, 22.30

Lilo a Stitch – Istropolis, 13.45, 15.30, 17.15; Aupark/Palace, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00; Polus, 11.30, 12.10, 13.20, 14.00, 15.10, 15.50, 17.40

Vražda podľa plánu – Istropolis, 19.00, 21.00; Aupark/Palace, 12.15, 14.40, 17.10, 19.40, 22.05; Polus, 17.05, 19.25, 21.55

Elita – Istropolis, 16.15, 18.15, 20.15; Aupark/Palace, 19.10, 21.20; Polus, 12.40, 17.30, 22.20

Austin Powers v zlatom úde – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark/Palace, 11.50, 14.00, 16.10, 18.20, 20.30, 22.40; Polus, 12.00, 14.20, 16.30, 18.40, 20.50, 23.00

Putovanie vtákov – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 12.10, 14.10, 16.10, 18.10; Polus, 11.15, 13.15, 15.15, 17.15

Blade 2 – FK IC, 18.00, 20.30

Iris – FK IC, 18.15, 20.00

Čokoláda – FK IC, 17.45, 20.15

Všetci spolu… (po slovensky) – FK IC, 17.30

Mŕtvy muž – FK IC, 19.30

Buena vista social club – FK IC, 21.30

Láska je láska – Kino Café, 16.00, 18.00

Úkryt – Nivy, 19.00

Mahuliena zlatá panna – Nivy, 16.00

Baraka – Aupark/Palace, 13.40, 15.55, 17.05, 21.45

Taká Amerika – Aupark/Palace, 11.55, 14.15, 16.35, 22.10; Polus, 15.00, 19.50

Muži v čiernom 2 – Aupark/Palace, 12.45, 15.30, 17.30

Bad Company – Aupark/Palace, 21.30

Jednoducho sexy – Aupark/Palace, 13.50, 15.50, 17.50, 19.50; Polus, 12.10, 14.10, 16.05, 18.10, 20.10, 22.10

Scooby Doo – Aupark/Palace, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30; Polus, 11.05, 13.05, 15.05

Spiderman – Aupark/Palace, 11.45, 14.05, 16.30

Amélia z Montmartru – Aupark/Palace, 21.50

Svet podľa Prota – Aupark/Palace, 19.15

Údolie tieňov – Aupark/Palace, 18.55, 21.45

Myšiak Stuart Little – Aupark/Palace, 15.45

NEDEĽA 15. SEPTEMBER

40 dní, 40 nocí – Hviezda, 18.15, 20.30; Kino a FK Igric, 19.00

Denník Bridget Jonesovej – Hviezda (záhradné), 20.15

Amores Perros – Obzor, 17.15, 20.00

Výlet – Mladosť, 14.00, 18.15; Aupark/Palace, 17.45, 19.55, 22.10; Polus, 19.30, 21.40

11 09 01 – Mladosť, 16.00, 20.15; Polus, 19.15, 21.45

Všetko o mojej matke – Múzeum, 17.30, 20.00

Najväčšia hrozba – Nádej, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 19.30, 22.00; Polus, 17.00, 19.35, 22.05

Ako na vec – Zora, 17.00, 19.30; Aupark/Palace, 20.15, 22.25

Monsters, a. s. – Istota, 10.00, 15.00

2084 Vláda ohňa – Istota, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 13.00, 15.15, 17.30, 19.45, 22.00; Polus, 12.30, 14.30, 16.25, 18.30, 20.30, 22.30

Lilo a Stitch – Istropolis, 13.45, 15.30, 17.15; Aupark/Palace, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00; Polus, 11.30, 12.10, 13.20, 14.00, 15.10, 15.50, 17.40

Vražda podľa plánu – Istropolis, 19.00, 21.00; Aupark/Palace, 12.15, 14.40, 17.10, 19.40, 22.05; Polus, 17.05, 19.25, 21.55

Elita – Istropolis, 16.15, 18.15, 20.15; Aupark/Palace, 19.10, 21.20; Polus, 12.40, 17.30, 22.20

Austin Powers v zlatom úde – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark/Palace, 11.50, 14.00, 16.10, 18.20, 20.30, 22.40; Polus, 12.00, 14.20, 16.30, 18.40, 20.50

Putovanie vtákov – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 12.10, 14.10, 16.10, 18.10; Polus, 11.15, 13.15, 15.15, 17.15

Blade 2 – FK IC, 18.00, 20.30

Iris – FK IC, 18.15, 20.00

Čokoláda – FK IC, 17.45, 20.15

Čisté ruky – FK IC, 17.30

Mŕtvy muž – FK IC, 19.30

Láska je láska – Kino Café, 16.00, 18.00

Kráľ škorpión – Lúky, 18.00, 20.00; Artkino Lúky – Detské kino, 18.00, 20.00

Jalla! Jalla! – Artkino Za zrkadlom, 20.02

Baraka – Aupark/Palace, 13.40, 15.55, 17.05, 21.45

Taká Amerika – Aupark/Palace, 11.55, 14.15, 16.35, 22.10; Polus, 15.00, 19.50

Muži v čiernom 2 – Aupark/Palace, 12.45, 15.30, 17.30

Bad Company – Aupark/Palace, 21.30

Jednoducho sexy – Aupark/Palace, 13.50, 15.50, 17.50, 19.50; Polus, 12.10, 14.10, 16.05, 18.10, 20.10, 22.10

Scooby Doo – Aupark/Palace, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30; Polus, 11.05, 13.05, 15.05

Spiderman – Aupark/Palace, 11.45, 14.05, 16.30

Amélia z Montmartru – Aupark/Palace, 21.50

Svet podľa Prota – Aupark/Palace, 19.15

Údolie tieňov – Aupark/Palace, 18.55, 21.45

Myšiak Stuart Little – Aupark/Palace, 13.45, 15.45

PONDELOK 16. SEPTEMBER

Svet podľa Prota – Hviezda, 18.15, 20.30; Aupark/Palace, 19.15

Mulholland drive – Hviezda (záhradné), 20.15

Buena vista social club – Obzor, 18.00, 20.00

Výlet – Mladosť, 18.15; Aupark/Palace, 17.45, 19.55, 22.10; Polus, 19.30, 21.40

11 09 01 – Mladosť, 16.00, 20.15; Polus, 19.15, 21.45

Nebo nad Berlínom – Múzeum, 17.30, 20.00

Tri farby: Modrá – FK Nostalgia, 18.30, 20.45

2084 Vláda ohňa – Istota, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 15.15, 17.30, 19.45; Polus, 14.30, 16.25, 18.30, 20.30, 22.30

Lilo a Stitch – Istropolis, 15.30, 17.15; Aupark/Palace, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00; Polus, 14.00, 15.10, 15.50, 17.40

Vražda podľa plánu – Istropolis, 19.00, 21.00; Aupark/Palace, 14.40, 17.10, 19.40, 22.05; Polus, 17.05, 19.25, 21.55

Elita – Istropolis, 16.15, 18.15, 20.15; Aupark/Palace, 19.10, 21.20; Polus, 17.30, 22.20

Austin Powers v zlatom úde – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark/Palace, 14.00, 16.10, 18.20, 20.30, 22.40; Polus, 14.20, 16.30, 18.40, 20.50

Putovanie vtákov – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 14.10, 16.10, 18.10; Polus, 15.15, 17.15

Blade 2 – FK IC, 18.00, 20.30

Iris – FK IC, 18.15, 20.00

Kokaín – FK IC, 17.45, 20.15

Čisté ruky – FK IC, 17.30

Kuchár, zlodej, jeho žena a jej milenec – FK IC, 19.30

Scary Movie II – Kino Café, 16.00, 18.00

Traffic – Artkino Za zrkadlom, 19.48

Baraka – Aupark/Palace, 15.55, 17.05, 21.45

Taká Amerika – Aupark/Palace, 14.15, 16.35, 22.10; Polus, 15.00, 19.50

Najväčšia hrozba – Aupark/Palace, 19.30, 22.00; Polus, 17.00, 19.35, 22.05

Muži v čiernom 2 – Aupark/Palace, 15.30, 17.30

Bad Company – Aupark/Palace, 21.30

Jednoducho sexy – Aupark/Palace, 15.50, 17.50, 19.50; Polus, 14.10, 16.05, 18.10, 20.10, 22.10

Scooby Doo – Aupark/Palace, 15.30, 17.30, 19.30; Polus, 15.05

Spiderman – Aupark/Palace, 14.05, 16.30

Ako na vec – Aupark/Palace, 20.15, 22.25

Amélia z Montmartru – Aupark/Palace, 21.50

Údolie tieňov – Aupark/Palace, 18.55, 21.45

Myšiak Stuart Little – Aupark/Palace, 15.45

UTOROK 17. SEPTEMBER

Svet podľa Prota – Hviezda, 18.15, 20.30; Aupark/Palace, 19.15

Mulholland drive – Hviezda (záhradné), 20.15

Buena vista social club – Obzor, 20.00

Vlak života – Obzor, 18.00

Výlet – Mladosť, 18.15; Aupark/Palace, 17.45, 19.55, 22.10; Polus, 19.30, 21.40

11 09 01 – Mladosť, 16.00, 20.15; Polus, 19.15, 21.45

Ako na vec – Nádej, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 20.15, 22.25

2084 Vláda ohňa – Istota, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 15.15, 17.30, 19.45, 22.00; Polus, 14.30, 16.25, 18.30, 20.30, 22.30

Lilo a Stitch – Istropolis, 15.30, 17.15; Aupark/Palace, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00; Polus, 14.00, 15.10, 15.50, 17.40

Vražda podľa plánu – Istropolis, 19.00, 21.00; Aupark/Palace, 14.40, 17.10, 19.40, 22.05; Polus, 17.05, 19.25, 21.55

Elita – Istropolis, 16.15, 18.15, 20.15; Aupark/Palace, 19.10, 21.20; Polus, 17.30, 22.20

Austin Powers v zlatom úde – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark/Palace, 14.00, 16.10, 18.20, 20.30, 22.40; Polus, 14.20, 16.30, 18.40, 20.50

Putovanie vtákov – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 14.10, 16.10, 18.10; Polus, 15.15, 17.15

Blade 2 – FK IC, 18.00, 20.30

Iris – FK IC, 18.15, 20.00

Kokaín – FK IC, 17.45, 20.15

Prípad Barnabáš Kos – FK IC, 17.30

Kuchár, zlodej, jeho žena a jej milenec – FK IC, 19.30

Scary Movie II – Kino Café, 16.00, 18.00

Divoké včely – FK Lúky, 20.00

Baraka – Aupark/Palace, 15.55, 17.05, 21.45

Taká Amerika – Aupark/Palace, 14.15, 16.35, 22.10; Polus, 15.00, 19.50

Najväčšia hrozba – Aupark/Palace, 19.30, 22.00; Polus, 17.00, 19.35, 22.05

Muži v čiernom 2 – Aupark/Palace, 15.30, 17.30

Bad Company – Aupark/Palace, 21.30

Jednoducho sexy – Aupark/Palace, 15.50, 17.50, 19.50; Polus, 14.10, 16.05, 18.10, 20.10, 22.10

Scooby Doo – Aupark/Palace, 15.30, 17.30, 19.30; Polus, 15.05

Spiderman – Aupark/Palace, 14.05, 16.30

Amélia z Montmartru – Aupark/Palace, 21.50

Údolie tieňov – Aupark/Palace, 18.55, 21.45

Myšiak Stuart Little – Aupark/Palace, 15.45

STREDA 18. SEPTEMBER

Babie leto – Hviezda, 18.15, 20.30

Výlet – Mladosť, 18.15; Aupark/Palace, 17.45, 19.55, 22.10; Polus, 19.30, 21.40

11 09 01 – Mladosť, 16.00, 20.15; Polus, 19.15, 21.45

Prekliatie žltozeleného škorpióna – FK Nostalgia, 18.30

Slepačí úlet – FK Nostalgia, 20.45

2084 Vláda ohňa – Istota, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 15.15, 17.30, 19.45, 22.00; Polus, 14.30, 16.25, 18.30, 20.30, 22.30

Lilo a Stitch – Istropolis, 15.30, 17.15; Aupark/Palace, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00; Polus, 14.00, 15.10, 15.50, 17.40

Vražda podľa plánu – Istropolis, 19.00, 21.00; Aupark/Palace, 14.40, 17.10, 19.40, 22.05; Polus, 17.05, 19.25, 21.55

Elita – Istropolis, 16.15, 18.15, 20.15; Aupark/Palace, 19.10, 21.20; Polus, 17.30, 22.20

Austin Powers v zlatom úde – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark/Palace, 14.00, 16.10, 18.20, 20.30, 22.40; Polus, 14.20, 16.30, 18.40, 20.50

Putovanie vtákov – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00; Aupark/Palace, 14.10, 16.10, 18.10; Polus, 15.15, 17.15

Blade 2 – FK IC, 18.00, 20.30

Iris – FK IC, 18.15, 20.00; Senior klub, 11.00

Kokaín – FK IC, 17.45, 20.15

Prípad Barnabáš Kos – FK IC, 17.30

Kuchár, zlodej, jeho žena a jej milenec – FK IC, 19.30

Scary Movie II – Kino Café, 16.00, 18.00

Muži v čiernom 2 – DK Ružinov, 18.00; Aupark/Palace, 15.30, 17.30

Princezná a bojovník – Artkino Lúky, 20.00

Svet podľa Prota – Artkino Za zrkadlom, 20.02

Baraka – Aupark/Palace, 15.55, 17.05, 21.45

Taká Amerika – Aupark/Palace, 14.15, 16.35, 22.10; Polus, 15.00, 19.50

Najväčšia hrozba – Aupark/Palace, 19.30, 22.00; Polus, 17.00, 19.35, 22.05

Bad Company – Aupark/Palace, 21.30

Jednoducho sexy – Aupark/Palace, 15.50, 17.50, 19.50; Polus, 14.10, 16.05, 18.10, 20.10, 22.10

Scooby Doo – Aupark/Palace, 15.30, 17.30, 19.30; Polus, 15.05

Spiderman – Aupark/Palace, 14.05, 16.30

Ako na vec – Aupark/Palace, 20.15, 22.25

Amélia z Montmartru – Aupark/Palace, 21.50

Svet podľa Prota – Aupark/Palace, 19.15

Údolie tieňov – Aupark/Palace, 18.55, 21.45

Myšiak Stuart Little – Aupark/Palace, 15.45

KONCERTY A PODUJATIA

ŠTVRTOK 12. SEPTEMBER

10.00 Čas pre malé dobrodružstvá, hry, súťaže, tvorivé dielne pre deti predškolského veku – M klub, Rovniankova 3

11.00 P. Štrelinger: Hádička, dráma venovaná V. Clementisovi a jeho žene Líde – V-klub, Námestie SNP 12

14.15 Taká bola Bratislava, beseda spojená s prechádzkou po historických častiach mesta – SD Nivy, Súťažná 18

18.00 Slo-vinky, ktorých prostriedkom i cieľom sú nárečia, ich vnútorná sila a humorné viny, vinky (verejná nahrávka) – Slovenský rozhlas, štúdio č. 2, Mýtna 1

17.00 Operné podvečery, koncert, uvádza Jaroslav Filipko – Slovenská národná galéria, Vodné kasárne

17.00 Vladimír Popovič: Retrospektíva, vernisáž – Slovenská národná galéria, Esterházyho palác, Námestie Ľ. Štúra

17.00 Štyri živly vo výtvarnom umení: IV. Zem, vernisáž – GMB Mirbachov palác, Františkánske nám.

17.00 Čaj o piatej, liečivé bylinky – Quo vadis, Hurbanovo nám. 1

17.00 Senior párty, spoločensko-tanečné podujatie pre strednú a staršiu generáciu – DK Ružinov, Ružinovská 26

18.00 Celistvá žena – klenot tohto sveta, prednáška – SD Trávniky, Nevädzová 4

18.30 Večer s Pannou Máriou – Quo vadis

20.00 Pressburger Klezmer Band + krst CD, hosť Chorchester z Česka – Klub Za zrkadlom, Rovniankova 3

20.30 Metro live: Klee, funky-rock-pop-jazz – Metro Club, Suché mýto

Džezový večer: No Stamp band – Hlava XXII, Bazová 9

PIATOK 13. SEPTEMBER

15.00 Toľko krásnych chvíľ, tanečno-zábavné podujatie pre dôchodcov – M klub, Rovniankova 3

16.00 až 24.00 Istrocon 2002, sci-fi festival – budova Správy účelových zariadení, Drotárska 46

16.00 Babie leto prichádza, tanečné popoludnie pre mládež – SD Trnávka, Bulharská 69

19.00 Brněnská Moravěnka, koncert, sólisti J. Šmukař, J. Helán, K. Navrátilová, J. Kachyňová – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

20.00 En Avant, hudba 60. – 90. rokov – Irish Pub, Sedlárska 6

20.00 Bolero, účinkuje Ballet Teatro Espanol de Rafael Aguilar – športová hala Pasienky

20.30 Piatok 13-teho s melónmi, alkoholové a erotické melóny, melóny na niekoľko spôsobov – Metro Club, Suché mýto

Vinobranie v Rači, galéria burčiaku a ukážky lisovania – Rača, amfiteáter a bývalý obecný dom

SOBOTA 14. SEPTEMBER

9.00 až 24.00 Istrocon 2002, sci-fi festival – budova Správy účelových zariadení, Drotárska 46

8.00 – 12.00 Výmenné stretnutie zberateľov, železničných, automobilových, lodných modelov – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

10.00 Povedz to priamo, seminár k projektu Trnávka bez drog – SD Trnávka, Bulharská 69

17.00 Čaj o piatej, spoločensko-tanečný večer so skupinou Mini – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

17.00 Večer pre nás dvoch, zábavno-tanečný večer so skupinou Margojan show – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

20.00 Carmen, účinkuje Ballet Teatro Espanol de Rafael Aguilar – športová hala Pasienky

21.00 Fiesta latina: Vivat Guatemala, spoločenský večer – SD Trnávka, Baulharská 69

Vinobranie v Rači, galéria burčiaku a ukážky lisovania – Rača, amfiteáter a bývalý obecný dom

Kultúrne leto:

19.00 Cyklus komorných programov Brehy: Kruhy (Slov.), originálna vokálna konštelácia s nezvyčajne širokým dramaturgickým záberom a nákazlivo dynamickým interpretačným prístupom – Koncertná sieň Klarisky

NEDEĽA 15. SEPTEMBER

9.00 až 13.00 Istrocon 2002, sci-fi festival – budova Správy účelových zariadení, Drotárska 46

Vinobranie v mestskej časti Rača, galéria burčiaku a ukážky lisovania – Rača, amfiteáter a bývalý obecný dom

PONDELOK 16. SEPTEMBER

10.00 až 17.00 Dni alternatívnej medicíny, poradensko-konzultačné dni – SD Trávniky, Nevädzová 4

14.00 Remeslo má zlaté dno, výtvarno-tvorivé dielne – CC Centrum, Jiráskova 3

17.00 Paličkovaná čipka, stretnutie záujemcov o paličkovanie – M klub, Rovniankova 3

19.00 Pohreb sa nekonal, hud.-lit. kompozícia k 100. výročiu narodenia V. Clementisa – V-klub, Námestie SNP 12

20.30 Film café: Pán prsteňov, projekcia – Metro Club, Suché mýto

UTOROK 17. SEPTEMBER

10.00 až 17.00 Dni alternatívnej medicíny, poradensko-konzultačné dni – SD Trávniky, Nevädzová 4

14.00 Remeslo má zlaté dno, výtvarno-tvorivé dielne – CC Centrum, Jiráskova 3

17.30 Mozgový jogging, riešenie problémov s pamäťou – SD Trávniky, Nevädzová 4

18.30 Sexualita – dar či kliatba? – Quo vadis, Hurbanovo nám. 1

19.00 Folk z prvej ruky, diskusný večer Mirka Turčana a jeho hostí na tému Stav spoločnosti a ľudské práva – V-klub, Námestie SNP 12

19.00 Protidrogové fórum, občiansky dialóg s odborníkmi – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

20.30 Music café: Sting live The Brand New Day & Unplugged, projekcia – Metro Club, Suché mýto

STREDA 18. SEPTEMBER

10.00 až 17.00 Dni alternatívnej medicíny, poradensko-konzultačné dni – SD Trávniky, Nevädzová 4

14.00 Rýchlo a lacno s vareškou, príprava jedál v klube dôchodcov – SD Prievoz, Kaštieľska 30

14.00 Liečivá príroda, výchovno-vzdelávacie podujatie – M klub, Rovniankova 3

14.00 Remeslo má zlaté dno, výtvarno-tvorivé dielne – CC Centrum, Jiráskova 3

15.30 Etnicita v čase, zmeny etnickej štruktúry obyvateľstva od prvej polovice 20. stor., prednáša PhDr. Magdaléna Páriková, CSc. – kinosála Mestského múzea Bratislava, Primaciálne nám. 3

17.00 Frivolitky, stretnutie záujemcov o frivolitkovú čipku – M klub, Rovniankova 3

18.00 Ako zmeniť život pomocou meditácie, prednáška – SD Trávniky, Nevädzová 4

18.30 Kresťanstvo a ezoterika – Quo vadis, Hurbanovo nám. 1

20.30 Metro live: Peter Lipa Band, P. Lipa jr. – klavír, M. Hank – bicie, B. Valanský – basa, R. Tariska – alt saxofón

PRE DETI

ŠTVRTOK 12. SEPTEMBER

10.00 a 14.00 Čo sa stalo v Tučifraskove, v zdravom tele zdravý duch – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

14.00 Ako sa z divých zvieratiek stali domáce – Bibiana, Panská 41

PIATOK 13. SEPTEMBER

10.00 a 14.00 O lenivom Jankovi, ako sa lenivosť nevypláca – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

NEDEĽA 15. SEPTEMBER

10.30 Nedeľné rozprávkové dopoludnie: Vodník Čľup, rozprávka s pesničkami – DK Ružinov, Ružinovská 26

10.30 Zvedavý sloník, detská divadelná scéna – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

16.00 Ako sa z divých zvieratiek stali domáce – Bibiana, Panská 41

UTOROK 17. SEPTEMBER

14.00 Rozprávkovú knihu máme, dnes ju pre vás otvárame, podujatie zamerané na kreativitu – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

STREDA 18. SEPTEMBER

10.00 Kreslím, tvorím, maľujem – Klub 22, Vavilovova 22

14.00 O dvojhlavej dračici, príbeh z dračieho sveta, ktorý má len dve svetové strany – Bibiana, Panská 41

DISKOTÉKY

ŠTVRTOK 12. SEPTEMBER

Disko – Casey, Botanická 35

Sylvia Josifoska and Band – Aligátor, Laurinská 7

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

PIATOK 13. SEPTEMBER

Friday the 13th – Aligátor, Laurinská 7

Michal David Live – Casey, Botanická 35

Friday the 13th – Harley Davidson, Rebarborová 1

SOBOTA 14. SEPTEMBER

Disko v letnej záhrade, DJ Pizza – Casey, Botanická 35

Aligator Rock Night – Aligátor, Laurinská 7

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Aeolus Metaxa party, DJ!Live – Live!club, Aupark

NEDEĽA 15. SEPTEMBER

Rock – Harley Davison, Rebarborová 1

PONDELOK 16. SEPTEMBER

Disko, DJ Jaro – Casey, Botanická 35

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

UTOROK 17. SEPTEMBER

Silent Duo – Aligátor, Laurinská 7

Metaxa Summer Night – Casey, Botanická 35

Rock – Harley Davison, Rebarborová 1

STREDA 18. SEPTEMBER

Back to 80‘s – Casey, Botanická 35

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

VÝSTAVY

Monogramista CZ. Posledný súd. Ikona, 1661 – SNG, Vodné kasárne, do 20. októbra

Juraj Meliš: Kovadlina snov – SNG, Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra 4, do 29. septembra

Vladimír Popovič: Retrospektíva – SNG, Esterházyho palác, do 24. novembra

Stred Európy okolo roku 1000 – Historické múzeum, Bratislavský hrad, ut – ne 9.00 – 17.00 (posledný vstup o 16.15) do 20. októbra

Kanadskí Slováci vlastnými očami – Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr., ut – ne 9.00 – 17.00, do 30. septembra

Indonézia očami Jozefa Chrenu – Slovenské národné múzeum, do 18. septembra

Cesty k Nílu. Po stopách dávnej civilizácie starého Egypta – Stará radnica, Primaciálne nám. 3, ut – pia 10.00 – 17.00, so – ne 11.00 – 18.00, do 24. novembra

Karol Kállay: Franz Kafka a Praha – GMB, Pálffyho palác, do 22. septembra

Milan Bočkay: Vrcholné diela svetového maliarstva (Monochrómy) – GMB, Pálffyho palác, do 13. októbra

Štyri živly vo výtvarnom umení: IV. Zem – GMB, Mirbachov palác, Františkánske nám., do 3. novembra

Kontakt(y), fotografie Laca Bielika – Umelecká beseda, Dostojevského rad 1, do 15. septembra

Martin Lettrich (sochy), Milan Rašla (obrazy) – galéria Michalský dvor, Michalská 3, ut – ne 13.00 – 18.00, do 29. septembra

Michal Bak: Celebrity 2002, fotografie celebrít – galéria Marat Art, Panská 6, po 10.00 – 15.30, ut – pia 10.00 – 18.00, do 20. septembra

Karol Felix: Pocket Pictures – galéria Artotéka, Kapucínska 1, po, st, štvr 13.00 – 17.30, ut, pia 10.00 – 12.00, 13.30 – 16.00, do 22. októbra

Ad Snijeders: Retrospective – Múzeum Danubiana, do 15. novembra

Emil Venkov: Posolstvo – Múzeum Danubiana, do 15. novembra

Hugo Demartini – galéria Komart, Zámočnícka 8, do 29. septembra

Verneovky Karla Zemana – Bibiana, Panská 41, ut – pia 10.00 – 18.00, so – ne 11.00 – 19.00, do 15. septembra

Nie je drevo ako drevo, netradičná kompozícia drevených objektov, veršov a hudby – Bibiana, Panská 41, do 29. septembra

Július Koller: Textextily – galéria Linea, Drieňová 34, po – pia 8.00 – 17.00, do 30. septembra

Josef Albers: grafika, maľba – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, ut – ne 10.00 – 18.00, do 15. septembra

Soňa Némethová: Very romantic, výstava šperkov – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 20. septembra

Michal Hajnal: Obrazy a monotypie 2002 – České centrum, Hviezdoslavovo nám. 8, po – pia 13.00 – 17.00, do 26. septembra

American Craft – K. Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 17. septembra

9. medzinárodný výtvarný festival galérie Miro, výber z tvorby našich a zahraničných umelcov – galéria Miro, Košická 56, po – pia 10.00 – 17.00, so – ne 10.00 – 15.00, do 20. septembra

Cesty ťažných mrakov, fotografie sprevádzané starodávnymi básňami haiku fotografa Z. Thomu – Veľvyslanectvo Japonska, Hlavné námestie 2, po – pia 9.00 – 17.00, do 4. októbra

Neviditeľná architektúra – Galéria architektúry SAS, Panská 15, do 21. septembra

Fotografie zo života Ödöna von Horvátha – Divadlo Astorka Korzo ‘90 na Suchom mýte, do 18. októbra

Milan Lukáč: Sochy z beštiára – Galéria SPP, Drevená ul., ut – ne 10.00 – 18.00, do 16. októbra

Michal Bak: Celebrity 2002 – galéria Marat Art, Panská 6, po 10.00 – 15.30, ut – pia 10.00 – 18.00, do 20. septembra

Pocta Kupeckému – Kultúrny dom Pezinok, do 27. septembra

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Naučme sa správne dochucovať ryby
  2. Od septembra opäť po starom
  3. Mama taxi: Koľko najazdí rodič mesačne kvôli svojim deťom?
  4. ENERGOFÓRUM® 2017 spojí elektrinu a plyn pod jednu strechu
  5. 100 %-nú hypotéku môžete dostať aj na mestský apartmán
  6. Získajte prístup k zamknutým článkom už o niekoľko sekúnd
  7. Návod, ako si s kreditkou užijete dovolenku a ešte aj ušetríte
  8. 5 tipov ako na zdravé nôžky v škole
  9. 6 účinkov prírodného slovenského výrobku
  10. TAURIS výrobky na gril potešia gurmánov aj maškrtníkov
  1. Naučme sa správne dochucovať ryby
  2. 10 vecí, ktoré môžete dostať od zdravotnej poisťovne zadarmo
  3. Úspech na Majstrovstvách sveta v Quadrathlone
  4. Mama taxi: Koľko najazdí rodič mesačne kvôli svojim deťom?
  5. Od septembra opäť po starom
  6. Máte doma retro kúsky spojené s pivom Šariš?
  7. ENERGOFÓRUM® 2017 spojí elektrinu a plyn pod jednu strechu
  8. 100 %-nú hypotéku môžete dostať aj na mestský apartmán
  9. Business Smartphones Connected to Public Wi-Fi Can Be in Danger
  10. Získajte prístup k zamknutým článkom už o niekoľko sekúnd
  1. Let s prestreleným srdcom: Samovraždy slovenských hercov 6 992
  2. Od septembra opäť po starom 5 937
  3. Získajte prístup k zamknutým článkom už o niekoľko sekúnd 4 708
  4. Mama taxi: Koľko najazdí rodič mesačne kvôli svojim deťom? 3 129
  5. Návod, ako si s kreditkou užijete dovolenku a ešte aj ušetríte 1 835
  6. 6 účinkov prírodného slovenského výrobku 1 734
  7. 5 tipov ako na zdravé nôžky v škole 1 202
  8. Máte doma retro kúsky spojené s pivom Šariš? 1 124
  9. Ako sme jazdili v socializme 1 091
  10. Leto nekončí! 1 037