tipy nadnes

DIVADLÁ

19.00 Nabucco – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Antonius a Kleopatra – DPOH, Laurinská 21

19.00 Mačka na horúcej plechovej streche – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Minach – Štúdio 12, Jakubovo nám. 12

KINÁ

Lilo a Stitch – Hviezda, 16.30; Istropolis, 16.30, 18.15; Aupark/Palace, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, Polus, 14.20, 15.10, 16.10, 18.15

Najväčšia hrozba – Hviezda, 18.15, 20.30; Aupark/Palace, 15.10, 17.30, 20.00, 22.30; Polus, 15.55, 18.25, 20.55

Čierna mačka, biely kocúr – Hviezda (záhradné), 20.15

Amores Perros – Obzor, 17.15, 20.00

Putovanie vtákov – Mladosť, 15.00, 18.45; Aupark/Palace, 14.10, 16.10, 18.10; Polus, 20.00, 22.00

Anjelská tvár – Mladosť, 16.30

Babie leto – Nádej, 17.30, 20.00

V spálni – Istota, 17.30, 20.00

Vražda podľa plánu – Istropolis, 20.15; Aupark/Palace, 14.45, 17.15, 19.45, 22.15; Polus, 17.05, 19.35, 21.55

Elita – Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30; Aupark/Palace, 14.10, 16.30, 18.50, 21.10; Polus, 14.40, 17.00, 19.20, 21.40

Nevera – Istropolis/Artkino, 17.00, 20.00

Svet podľa Prota – FK IC, 18.00, 20.30; Aupark/Palace, 16.55, 19.25; Polus, 20.05, 22.35

Amores Perros – FK IC, 20.00

Tanečnica v tme – FK IC, 17.30, 20.15, Senior klub, 11.00

Môj brat Tom – FK IC, 17.45

Čierne dni. Čas, ktorý žijeme – FK IC, 17.30

Mŕtvy muž – FK IC, 19.30

Star Wars: Epizóda II – DK Ružinov, 18.00

Buena vista social club – Kino Cafe – 16.00, 18.00

Kód Navajo – Aupark/Palace, 22.00

Miliónový závod – Aupark/Palace, 14.00, 16.20

Údolie tieňov – Aupark/Palace, 18.45, 21.35; Polus, 20.15

Jednoducho sexy – Aupark/Palace, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.25; Polus, 14.10, 16.05, 18.10, 20.10, 22.10

Spider man – Aupark/Palace, 14.15, 16.45

Amélia z Montmartru – Aupark/Palace, 19.15, 21.45

Scooby Doo – Aupark/Palace, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15; Polus, 14.05, 16.00, 18.00

Blade 2 – Aupark/Palace, 22.10

Formula – Aupark/Palace, 22.30

Ako na vec – Aupark/Palace, 14.25, 20.10, 22.20

Muži v čiernom 2 – Aupark/Palace, 16.30, 18.30, 20.30; Polus, 15.10, 17.40

Pikantné pokušenie – Aupark/Palace, 15.20, 17.20

Bad Company – Aupark/Palace, 19.20, 21.45; Polus, 14.20, 16.40, 19.00

Myšiak Stuart Little – Aupark/Palace, 14.55

3000 míľ na úteku – Aupark/Palace, 21.50, Polus, 21.20

KONCERTY A PODUJATIA

15.30 Núbia pred zatopením, prednáša PhDr. Ján Midžiak – kinosála Mestského múzea v Bratislave, Primaciálne nám. 3

16.00 Šachový turnaj pre návštevníkov – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

17.00 Frivolitky, stretnutie záujemcov o frivolitkovú čipku – M klub, Rovniankova 3

17.30 Mars: klíma, voda, život?, astronomická prednáška Mgr. Zdeňka Urbana – malá sála PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

18.30 Logoterapia rodina – Quo Vadis, Hurbanovo nám. 1

19.00 Peter Štrelinger: Hádička, dráma venovaná V. Clementisovi a jeho žene Líde, slávnostné predstavenie Divadla SNP Martin – V-klub, Nám. SNP

20.30 Metro live: Liter na hlavu, Jam Session: L. Priehradník – trumpet,O. Rózsa – bass, Mathew Klimo – sax, Peter Lipa ml. – keyboard, Marian Slávka – drums – Metro Music Club, Suché mýto

PRE DETI

10.00 Kreslím, tvorím, maľujem – Klub 22, Vavilovova 22

10.00 a 14.00 Vodník Čľup, ako slniečko vyliečilo vodníka – klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

14.00 Ako sa z divých zvierat stali domáce – Bibiana, Panská 41

14.00 V ríši hier, zábavné popoludnie s využitím kreativity – M klub, Rovniankova 3

DISKOTÉKY

Back to 80‘s – Casey, Botanická 35

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

VÝSTAVY

Monogramista CZ. Posledný súd. Ikona, 1661 – SNG, Vodné kasárne, do 20. októbra

Juraj Meliš: Kovadlina snov – SNG, Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra 4, do 29. septembra

Stred Európy okolo roku 1000 – Historické múzeum, Bratislavský hrad, ut – ne 9.00 – 17.00 (posledný vstup o 16.15) do 20. októbra

Kanadskí Slováci vlastnými očami – Slovenské národné múzeum, Vajanského nábr., ut – ne 9.00 – 17.00, do 30. septembra

Cesty k Nílu, po stopách dávnej civilizácie starého Egypta – Stará radnica, Primaciálne nám. 3, ut – pia 10.00 – 17.00, so – ne 11.00 – 18.00, do 24. novembra

Indonézia očami Jozefa Chrenu – Slovenské národné múzeum, do 18. septembra

Karol Kállay: Franz Kafka a Praha – Pálffyho palác, do 22. septembra

Milan Bočkay: Vrcholné diela svetového maliarstva (Monochrómy) – Pálffyho palác, do 13. októbra

Kontakt(y), fotografie Laca Bielika – Umelecká beseda, Dostojevského rad 1, do 15. septembra

Martin Lettrich (sochy), Milan Rašla (obrazy) – galéria Michalský dvor, Michalská 3, ut – ne 13.00 – 18.00, do 29. septembra

Michal Bak: Celebrity 2002, fotografie celebrít – galéria Marat Art, Panská 6, po 10.00 – 15.30, ut – pia 10.00 – 18.00, do 20. septembra

Ad Snijeders: Retrospective – múzeum Danubiana, do 15. novembra

Emil Venkov: Posolstvo – múzeum Danubiana, do 15. novembra

Hugo Demartini – galéria Komart, Zámočnícka 8, do 29. septembra

Verneovky Karla Zemana – Bibiana, Panská 41, ut – pia 10.00 – 18.00, so – ne 11.00 – 19.00, do 15. septembra

Nie je drevo ako drevo, netradičná kompozícia drevených objektov, veršov a hudby – Bibiana, Panská 41, do 29. septembra

Július Koller: Textextily – galéria Linea, Drieňová 34, po – pia 8.00 – 17.00, do 30. septembra

Josef Albers: grafika, maľba – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, ut – ne 10.00 – 18.00, do15. septembra

Soňa Némethová: Very romantic, výstava šperkov – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 20. septembra

Michal Hajnal: Obrazy a monotypie 2002 – České centrum, Hviezdoslavovo nám. 8, po – pia 13.00 – 17.00, do 26. septembra

American Craft – K. Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 17. septembra

9. medzinárodný výtvarný festival galérie Miro, výber z tvorby umelcov zo Slovenska, Slovinska, Španielska, z Česka, Nemecka, Chorvátska, Maďarska, Kuby, Ghany, Cypru, Indie, Francúzska, Holandska – galéria Miro, Košická 56, po – pia 10.00 – 17.00, so – ne 10.00 – 15.00, do 20. septembra

Cesty ťažných mrakov, fotografie sprevádzané starodávnymi básňami haiku fotografa Z. Thomu – Veľvyslanectvo Japonska, Hlavné námestie 2, po – pia 9.00 – 17.00, do 4. októbra

Neviditeľná architektúra – Galéria architektúry SAS, Panská 15, do 21. septembra

Fotografie zo života Ödöna von Horvátha – Divadlo Astorka Korzo ‘90 na Suchom mýte, do 18. októbra

Milan Lukáč: Sochy z beštiára – Galéria SPP, Drevená ul., ut – ne 10.00 – 18.00, do 16. októbra

Pocta Kupeckému – KD Pezinok, do 27. septembra

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. V centre našej pozornosti sú zákazníci. Už 50 rokov
  2. Tatra banka spustila najmodernejší internet banking pre firmy
  3. Volkswagen T-Roc: Pre nerozhodných
  4. Iba dnes: Narodeninové predplatné SME.sk za 25 eur
  5. Leto 2018 v Grécku s odletom z Bratislavy
  6. Dlhopisy 7,25 % p.a. majú najvýhodnejšiu nákupnú cenu v roku
  7. Zelené Grunty vám ponúknu viac, ako očakávate
  8. Kam do tepla v januári?
  9. First moment Turecko: využite zľavy na špičkové hotely
  10. Konzultácia so svetovými odborníkmi dokáže zachrániť život
  1. V centre našej pozornosti sú zákazníci. Už 50 rokov
  2. Začiatok roka patrí dani z nehnuteľností
  3. Volkswagen T-Roc: Pre nerozhodných
  4. Tipy pre atraktívne poprsie po dojčení. Plastike povedzte nie
  5. Stanovisko spoločnosti Advokátska kancelária JUDr. Radomír Bžán
  6. Tatra banka spustila najmodernejší internet banking pre firmy
  7. Iba dnes: Narodeninové predplatné SME.sk za 25 eur
  8. Denník SME oslavuje 25 rokov rekordným počtom predplatiteľov
  9. Najinzerovanejšie zánovné auto roku 2017? Mnohých to prekvapí
  10. Stavebná fakulta STU pozýva na Deň otvorených dverí!
  1. Iba dnes: Narodeninové predplatné SME.sk za 25 eur 16 401
  2. Leto 2018 v Grécku s odletom z Bratislavy 6 846
  3. Tatra banka spustila najmodernejší internet banking pre firmy 5 118
  4. Volkswagen T-Roc: Pre nerozhodných 3 298
  5. Demänovku mieša iba jeden človek. Ako si strážia receptúru? 2 603
  6. Kam do tepla v januári? 2 417
  7. Dlhopisy 7,25 % p.a. majú najvýhodnejšiu nákupnú cenu v roku 2 338
  8. First moment Turecko: využite zľavy na špičkové hotely 2 105
  9. Zelené Grunty vám ponúknu viac, ako očakávate 1 242
  10. Divoký Island: cesta ostrovom ľadu a ohňa 1 101